X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Salve Medica Łódź
Odpowiedz

Salve Medica Łódź

Oceń ten wątek:
  • Matka mimo wszystko Przyjaciółka
    Postów: 113 56

    Wysłany: 21 lutego 2019, 08:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wrzucę kij w mrowisko...wiecie, że podobno są najnowsze badania sprzed kilku tygodni, które mówią o tym, że scratching wcale nie zwiększa szansy na zagnieżdżenie zarodka? A w Salve robią każdej...bo chyba nadal mocno w to wierzą...

    3 nieudane podejścia do in vitro
    4 podejście- sukces, jest synek :)
    3 lata leczenia cienkiego endometrium i zrostów w macicy
    grudzień 2018- crio :(
    styczeń 2019 crio: 4AA, 7dpt- hcg<0,5
    sierpień 2019- II kreski, jestem w ciąży!

    matkamimowszystko.pl

    "Nigdy nie rezygnuj z osiągnięcia celu tylko dlatego, że jego osiągnięcie wymaga czasu. Czas i tak upłynie!"
  • Abi2017 Autorytet
    Postów: 632 248

    Wysłany: 21 lutego 2019, 09:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zuzelka wrote:
    Dzięki dziewczyny. Już się wyryczałam... Jutro wstanę spuchnięta jak bomba...
    Odstawiam już leki nie ma co liczyć na cud... Lekarz ku mojemu zdziwieniu też nie namawiał na powtórkę bhcg... I dobrze.
    W przyszłym tyg pójdę na wizytę ustalić co dalej. Póki co spróbuję te parę dni odpocząć... I wypije kawę!
    Dobrej nocy :*

    Bardzo mi przykro Zuzelka. Trzymaj się cieplutko i odpoczywaj.
    Kawa i kawałek ciasta mnie pomogły.
    Walczymy dalej.

    Laparoskopia usunięcie torbieli 2015
    Starania od 2016
    Ciąża naturalna obumarła 21.06.2017 - Aniołek 10 tc brak akcji serduszka
    Start IVF - Punkcja wrzesień 2018
    Trzy transfery nieudane :(
    KIR Bx brak 2DS1, 2DS3, 2DS5, 3DS1
    Podwyższone lekko Anty-TPO
  • Abi2017 Autorytet
    Postów: 632 248

    Wysłany: 21 lutego 2019, 09:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny byłam u dr. Paśnika - tak jak pisałyście bardzo miły człowiek.
    Przeprowadził wywiad, sprawdził badania i zadawał szczegółowe pytania.
    Mamy zlecone badania:
    Ja:
    Test IMK
    Cross-Match
    KIR haplotyp ( nie wiem czy dobrze zapisałam ponieważ to pismo dr. Paśnika i nie mogę odczytać)
    PAI -1
    P/c p. jądrowe (ANA)
    Mutacja Leiden cz. V
    Mąż:
    HLA-C
    Brzmi strasznie i już się boje wyników. Niestety nie mogłam części badań wczoraj zrobić bo mam katar i jestem osłabiona - rozchorowałam się po wynikach Beta a te badania robi się jak się jest w pełni sił.
    Więc w przyszłym tygodniu zostawimy w ACP sporą kase :/ mam nadzieję że nic strasznego nie wyjdzie a jeśli coś wyjdzie przepisze nam coś co pomoże

    Laparoskopia usunięcie torbieli 2015
    Starania od 2016
    Ciąża naturalna obumarła 21.06.2017 - Aniołek 10 tc brak akcji serduszka
    Start IVF - Punkcja wrzesień 2018
    Trzy transfery nieudane :(
    KIR Bx brak 2DS1, 2DS3, 2DS5, 3DS1
    Podwyższone lekko Anty-TPO
  • Abi2017 Autorytet
    Postów: 632 248

    Wysłany: 21 lutego 2019, 09:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    glittergold wrote:
    Cześć! Leczymy się z partnerem w salve i prawdopodobnie wykorzystaliśmy już wszystkie opcje, zostało nam in vitro. Wczoraj zaczął się nowy cykl i między 16 a 26 dniem mam umówić wizytę ze scretchingiem. Nie zapytałam o to na poprzedniej wizycie a może Wy wiecie, czy możemy jeszcze w tym cyklu spróbować tak spontanicznie, naturalnie? Szanse są prawie żadne ale czy ten scretching w razie czego nie zablokuje zagnieżdżenia? To bardzo boli? Pozdrawiam i trzymam kciuki za wszystkie straraczki.

    Witaj Glittergold, nas Pani dr. Kokoszko namawia zawsze do spontanicznego próbowania nawet przed scratchingiem (oprócz stymulacji przed pobranie komórek). Ja bym próbowała ponieważ nigdy nic nie wiadomo a czytałam i słyszałam o tylu cudach więc nigdy nie wiadomo może się zdażyć jednej z nas. I tego ci życzę.
    Scratching nie jest przyjemny ale da się go przeżyć ponieważ trwa chwilę. Mi Pani doktor odlicza do 5 i już jest po wszystkim. Dziewczyny biorą leki przeciwbólowe przed i to pomaga - ja nie miałam takich zaleceń więc nie brałam a już przeżyłam dwa scratchingi.
    Powodzenia i odzywaj się do nas :)

    Laparoskopia usunięcie torbieli 2015
    Starania od 2016
    Ciąża naturalna obumarła 21.06.2017 - Aniołek 10 tc brak akcji serduszka
    Start IVF - Punkcja wrzesień 2018
    Trzy transfery nieudane :(
    KIR Bx brak 2DS1, 2DS3, 2DS5, 3DS1
    Podwyższone lekko Anty-TPO
  • zuzelka Autorytet
    Postów: 721 145

    Wysłany: 21 lutego 2019, 10:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Matka mimo wszystko wrote:
    Wrzucę kij w mrowisko...wiecie, że podobno są najnowsze badania sprzed kilku tygodni, które mówią o tym, że scratching wcale nie zwiększa szansy na zagnieżdżenie zarodka? A w Salve robią każdej...bo chyba nadal mocno w to wierzą...


    SA też podzielone zdania odnośnie scratchingu jeżeli ktoś ma podniesione komórki nk... Bo to stan zapalny. A ja mam nk 14%. Mimo to scratching miałam i może to był błąd. Poprzednio miałam scratching jakby dwa Msc wcześniej i beta drgnęła a teraz nie... Brałam tez intralipid i dupa. Słyszałam że jednym podnosi nk zamiast zmniejszać. Oszaleje dziewczyny....

    !p19u9jcgfrffjdsk.png!

    6 IUI - :(
    20.09.2018 criotransfer 3AA- 9dpt beta 9.61, 11dpt beta 1.89 :(
    12.02.2019 criotransfer 3AB - 8dpt beta <1,2 :(
    10.04 criotransfer 3CC - 8dpt beta < 1,2 :(
    Nie mam więcej zarodków.....
    03.02.2020 - dostaliśmy się do dofinansowania ivf
    03.2020 - start drugiej procedury ?

    lewy jajowód niedrożny
    Hashimoto
    mutacja MTHFR i PAI-1
    KIR Bx
  • zuzelka Autorytet
    Postów: 721 145

    Wysłany: 21 lutego 2019, 10:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Matka mimo wszystko wrote:
    Niestety, ale muszę przyznać Ci rację- Salve mocno się opuściło w dbaniu o pacjentki. Ja po ostatnim transferze miałam źle wystawione recepty. Miałam zalecony Prolutex do 12dpt a dostałam receptę na 1 opakowanie- na 7 fiolek. Ale za to Fraxi zapisali mi 30 ampułek od razu...i teraz 18-ście leży w domu niewykorzystanych, a nie jest to tani lek i nie wiem po co mam mieć takie zapasy w domu.
    Panie pielęgniarki też nie ogarniają tematu- a to zapomniały mi podać Relanium i dostałam na 5 minut przed transferem...i dziwne, że byłam spięta i zdenerwowana. Ogólnie to panuje tam duży bałagan!

    Przykre to... Chyba gdybym miała jeszcze raz decydować to nie poszłabym do salve... Miasto też daje im kasę a oni tak taśmowo nas traktują...
    Czy oni będąc tyle lat w zawodzie jak ważna dla nas jest też cześć psychiczna i poczucie że jesteśmy zaopiekowane....?

    !p19u9jcgfrffjdsk.png!

    6 IUI - :(
    20.09.2018 criotransfer 3AA- 9dpt beta 9.61, 11dpt beta 1.89 :(
    12.02.2019 criotransfer 3AB - 8dpt beta <1,2 :(
    10.04 criotransfer 3CC - 8dpt beta < 1,2 :(
    Nie mam więcej zarodków.....
    03.02.2020 - dostaliśmy się do dofinansowania ivf
    03.2020 - start drugiej procedury ?

    lewy jajowód niedrożny
    Hashimoto
    mutacja MTHFR i PAI-1
    KIR Bx
  • zuzelka Autorytet
    Postów: 721 145

    Wysłany: 21 lutego 2019, 10:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Abi2017 wrote:
    Bardzo mi przykro Zuzelka. Trzymaj się cieplutko i odpoczywaj.
    Kawa i kawałek ciasta mnie pomogły.
    Walczymy dalej.

    Powiem Ci że e pije dziś tą kawę i mi wcale nie smakuje....

    !p19u9jcgfrffjdsk.png!

    6 IUI - :(
    20.09.2018 criotransfer 3AA- 9dpt beta 9.61, 11dpt beta 1.89 :(
    12.02.2019 criotransfer 3AB - 8dpt beta <1,2 :(
    10.04 criotransfer 3CC - 8dpt beta < 1,2 :(
    Nie mam więcej zarodków.....
    03.02.2020 - dostaliśmy się do dofinansowania ivf
    03.2020 - start drugiej procedury ?

    lewy jajowód niedrożny
    Hashimoto
    mutacja MTHFR i PAI-1
    KIR Bx
  • Abi2017 Autorytet
    Postów: 632 248

    Wysłany: 21 lutego 2019, 10:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zuzelka wrote:
    Przykre to... Chyba gdybym miała jeszcze raz decydować to nie poszłabym do salve... Miasto też daje im kasę a oni tak taśmowo nas traktują...
    Czy oni będąc tyle lat w zawodzie jak ważna dla nas jest też cześć psychiczna i poczucie że jesteśmy zaopiekowane....?

    Tylko gdzie się przenieść - ja do Gamety nie chce tam chcieli zignorować moje podniesione anty TPO i nadal bym miała problemy z tarczycą a teraz czuje się o niebo lepiej.
    Dojeżdżać do Warszawy ale to dodatkowy wydatek i stres przejazdów i nawet nie znam dobrego lekarza i dobrej kliniki.
    Już sama nie wiem

    Laparoskopia usunięcie torbieli 2015
    Starania od 2016
    Ciąża naturalna obumarła 21.06.2017 - Aniołek 10 tc brak akcji serduszka
    Start IVF - Punkcja wrzesień 2018
    Trzy transfery nieudane :(
    KIR Bx brak 2DS1, 2DS3, 2DS5, 3DS1
    Podwyższone lekko Anty-TPO
  • Abi2017 Autorytet
    Postów: 632 248

    Wysłany: 21 lutego 2019, 10:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zuzelka wrote:
    Powiem Ci że e pije dziś tą kawę i mi wcale nie smakuje....

    Odczekaj jeszcze pare dni też tak miałam chyba to te hormony tak działają

    Laparoskopia usunięcie torbieli 2015
    Starania od 2016
    Ciąża naturalna obumarła 21.06.2017 - Aniołek 10 tc brak akcji serduszka
    Start IVF - Punkcja wrzesień 2018
    Trzy transfery nieudane :(
    KIR Bx brak 2DS1, 2DS3, 2DS5, 3DS1
    Podwyższone lekko Anty-TPO
  • Abi2017 Autorytet
    Postów: 632 248

    Wysłany: 21 lutego 2019, 10:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Matka mimo wszystko wrote:
    Wrzucę kij w mrowisko...wiecie, że podobno są najnowsze badania sprzed kilku tygodni, które mówią o tym, że scratching wcale nie zwiększa szansy na zagnieżdżenie zarodka? A w Salve robią każdej...bo chyba nadal mocno w to wierzą...

    To ja mam trochę inne wrażenie po scratchingu - przy pierwszym transferze nie zdążyłam mieć scratchingu ponieważ dostałam okres a transfer miałam odroczony. Beta nie drgneła.
    A teraz drugi transfer przed miałam scratching beta lekko drgneła nie wiem czy to dzięki temu i wiem że to jeszcze nie sukces bo była niewielka ale może u mnie podziałał choć trochę.
    Ale może to być też zasługa, że mam lepszy poziom witaminy D (biore Vigantol bo miałam niedobór) i biorę euthyrox i moja tarczyca zaczyna lepiej pracować.
    Co tu mówić sukcesu nie ma więc już sama nie wiem ale jeśli nie będzie przeciwskazań będę próbować ze scratchingiem.

    Laparoskopia usunięcie torbieli 2015
    Starania od 2016
    Ciąża naturalna obumarła 21.06.2017 - Aniołek 10 tc brak akcji serduszka
    Start IVF - Punkcja wrzesień 2018
    Trzy transfery nieudane :(
    KIR Bx brak 2DS1, 2DS3, 2DS5, 3DS1
    Podwyższone lekko Anty-TPO
  • Niusja Autorytet
    Postów: 632 313

    Wysłany: 21 lutego 2019, 10:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Abi2017 wrote:
    Dziewczyny byłam u dr. Paśnika - tak jak pisałyście bardzo miły człowiek.
    Przeprowadził wywiad, sprawdził badania i zadawał szczegółowe pytania.
    Mamy zlecone badania:
    Ja:
    Test IMK
    Cross-Match
    KIR haplotyp ( nie wiem czy dobrze zapisałam ponieważ to pismo dr. Paśnika i nie mogę odczytać)
    PAI -1
    P/c p. jądrowe (ANA)
    Mutacja Leiden cz. V
    Mąż:
    HLA-C
    Brzmi strasznie i już się boje wyników. Niestety nie mogłam części badań wczoraj zrobić bo mam katar i jestem osłabiona - rozchorowałam się po wynikach Beta a te badania robi się jak się jest w pełni sił.
    Więc w przyszłym tygodniu zostawimy w ACP sporą kase :/ mam nadzieję że nic strasznego nie wyjdzie a jeśli coś wyjdzie przepisze nam coś co pomoże

    Miałam te same badania zlecone, oprócz KIR haplotyp, HLA-C. Czy te badania (KIR haplotyp, HLA-C) można wykonać w APC? Będę wdzięczna jak napiszesz ceny tych badań (oczywiście w przyszłym tygodniu)...kuruj się i rób badanka, bo czas oczekiwania na wyniki jest dość długi.

    Ja 34 lata, M 37 lat (starania od 2016)
    Salve Medica Łódź 2017
    HSG (drożne) XI 2017
    Nasienie super
    Nieregularne i długie cykle + io + nadciśnienie
    29.03.2018 punkcja (2x4AA i 1x3AB)
    03.04.2018 transfer - 8 tydzień (*)
    15.10.2018 ct - 7 tydzień (*)
    03.02.2020 ct - <0,2
    Immunologia: KIR BX i brak 3.
    MTHFR 1298A-C hetero, PAI-1 4G homo, NK 12%
    Histerioskopia 2020
  • zuzelka Autorytet
    Postów: 721 145

    Wysłany: 21 lutego 2019, 10:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dr Pasnik kierował mnie na kir i HLA-C do Warszawy do Medigena

    Niusja lubi tę wiadomość

    !p19u9jcgfrffjdsk.png!

    6 IUI - :(
    20.09.2018 criotransfer 3AA- 9dpt beta 9.61, 11dpt beta 1.89 :(
    12.02.2019 criotransfer 3AB - 8dpt beta <1,2 :(
    10.04 criotransfer 3CC - 8dpt beta < 1,2 :(
    Nie mam więcej zarodków.....
    03.02.2020 - dostaliśmy się do dofinansowania ivf
    03.2020 - start drugiej procedury ?

    lewy jajowód niedrożny
    Hashimoto
    mutacja MTHFR i PAI-1
    KIR Bx
  • Bella93 Autorytet
    Postów: 10542 7267

    Wysłany: 21 lutego 2019, 10:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Matka mimo wszystko wrote:
    Wrzucę kij w mrowisko...wiecie, że podobno są najnowsze badania sprzed kilku tygodni, które mówią o tym, że scratching wcale nie zwiększa szansy na zagnieżdżenie zarodka? A w Salve robią każdej...bo chyba nadal mocno w to wierzą...
    Moge poprosic o link?

    Abi, wszędzie można trafić na mniej lub bardziej zaangażowanego lekarza. W Gamecie przerobiłam 6 lekarzy i tylko jeden mi odpowiada, dwoch jesli policzyc endokrynologa.

    W salve pomimo tego ze bardzo mi nie odpowiada organizacja, napewno wroce do dr Krzeszowskiego, jesli bede w ciazy.

    Moja historia leczenia
    Kajetan 10tc & Eliza 11tc 🖤
    Matylda 🩷11.08.2022
  • glittergold Autorytet
    Postów: 594 440

    Wysłany: 21 lutego 2019, 10:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Abi2017 wrote:
    Witaj Glittergold, nas Pani dr. Kokoszko namawia zawsze do spontanicznego próbowania nawet przed scratchingiem (oprócz stymulacji przed pobranie komórek). Ja bym próbowała ponieważ nigdy nic nie wiadomo a czytałam i słyszałam o tylu cudach więc nigdy nie wiadomo może się zdażyć jednej z nas. I tego ci życzę.
    Scratching nie jest przyjemny ale da się go przeżyć ponieważ trwa chwilę. Mi Pani doktor odlicza do 5 i już jest po wszystkim. Dziewczyny biorą leki przeciwbólowe przed i to pomaga - ja nie miałam takich zaleceń więc nie brałam a już przeżyłam dwa scratchingi.
    Powodzenia i odzywaj się do nas :)

    Dzięki za wsze odpowiedzi.
    Podobno cuda się zdarzają, wiec będziemy próbowali.
    Na pewno będę się odzywała jeszcze w tym wątku, pewnie im bliżej tym więcej pytań się pojawi. Póki co jestem zielona w temacie i sporo czytam.

    dqpr9vvjyz29b92v.png
  • Abi2017 Autorytet
    Postów: 632 248

    Wysłany: 21 lutego 2019, 10:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niusja wrote:
    Miałam te same badania zlecone, oprócz KIR haplotyp, HLA-C. Czy te badania (KIR haplotyp, HLA-C) można wykonać w APC? Będę wdzięczna jak napiszesz ceny tych badań (oczywiście w przyszłym tygodniu)...kuruj się i rób badanka, bo czas oczekiwania na wyniki jest dość długi.

    Doktor powiedział że wszystko można wykonać na miejscu i panie w rejestracji zapisały mi ceny - są powalające :/
    Ja:
    Test IMK (18 - 22 dc) - 180 zl
    Cross-Match - 200 zl
    KIR haplotyp - 550 zl
    PAI -1 - 350 zl
    P/c p. jądrowe (ANA) - 80 zl
    Mutacja Leiden cz. V - 200 zl
    Mąż:
    HLA-C - 300 zl

    Czas oczekiwania jest długi a my już mamy następną wizytę zarezerwowaną na 30 kwietnia żeby nie tracić czasu bo dr. Paśnik radził nam żeby poczekać z transferem do wyników.
    Sama już nie wiem co zrobić czy czekać czy jednak próbować?

    Dzięki Nisuja kuruje się ale mi ręce opadają bo już nie wiem co robić i się martwie. Dzięki wam jeszcze nie zwariowałam bo już nikt nie chce mnie słuchać znów badania znów wydatki a rezultaty żadne no może oprócz tego że lepiej ogólnie się czuje fizycznie oczywiście nie psychicznie.
    Niusja a jak tobie wyszły te wyniki i jakie masz zalecenia?
    Czy może być tak że nie da się nic poradzić?

    Laparoskopia usunięcie torbieli 2015
    Starania od 2016
    Ciąża naturalna obumarła 21.06.2017 - Aniołek 10 tc brak akcji serduszka
    Start IVF - Punkcja wrzesień 2018
    Trzy transfery nieudane :(
    KIR Bx brak 2DS1, 2DS3, 2DS5, 3DS1
    Podwyższone lekko Anty-TPO
  • Bella93 Autorytet
    Postów: 10542 7267

    Wysłany: 21 lutego 2019, 10:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    V leiden i pai juz zrobilas?

    Abi, leczylam sie u Pasnika przez rok, bezskutecznie. Po obserwacji jak czesto zmienia zdanie i wydaje sprzeczne opinie stwierdzilam ze do niego nigdy nie wroce, a i on po nieudanych probach leczenia rozlozyl rece.
    Moja najdłużej trwajaca ciaza byla obstawiona kombinacja lekow od prof. Wilczyńskiego.

    W 2017r. jak przyszlam do Pasnika z wynikiem KIR (robilam w Krk), to spojrzał na mnie jak na kosmite...dzisiaj zleca to kazdej parze a w dodatku badanie mozna zrobic w APC...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 lutego 2019, 11:02

    Moja historia leczenia
    Kajetan 10tc & Eliza 11tc 🖤
    Matylda 🩷11.08.2022
  • Abi2017 Autorytet
    Postów: 632 248

    Wysłany: 21 lutego 2019, 11:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bella93 wrote:
    Moge poprosic o link?

    Abi, wszędzie można trafić na mniej lub bardziej zaangażowanego lekarza. W Gamecie przerobiłam 6 lekarzy i tylko jeden mi odpowiada, dwoch jesli policzyc endokrynologa.

    W salve pomimo tego ze bardzo mi nie odpowiada organizacja, napewno wroce do dr Krzeszowskiego, jesli bede w ciazy.

    Masz rację Bella - ja na razie zostaje w Salve bardzo dobrze dogaduje się z dr. Kokoszko i dzięki niej czuje się lepiej więc to już mały sukces i jestem jej wdzięczna. Chciałabym iść na wizytę do dr. Stefanowicz jako do ginekologa ale to już po wynikach immunologi może ona doradzi mi coś jeszcze.
    Jestem zła, że nie powiedzieli mi o skutkach mrożenia komórek i za to mam żal do Salve.

    Laparoskopia usunięcie torbieli 2015
    Starania od 2016
    Ciąża naturalna obumarła 21.06.2017 - Aniołek 10 tc brak akcji serduszka
    Start IVF - Punkcja wrzesień 2018
    Trzy transfery nieudane :(
    KIR Bx brak 2DS1, 2DS3, 2DS5, 3DS1
    Podwyższone lekko Anty-TPO
  • Abi2017 Autorytet
    Postów: 632 248

    Wysłany: 21 lutego 2019, 11:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bella93 wrote:
    V leiden i pai juz zrobilas?

    Abi, leczylam sie u Pasnika przez rok, bezskutecznie. Po obserwacji jak czesto zmienia zdanie i wydaje sprzeczne opinie stwierdzilam ze do niego nigdy nie wroce, a i on po nieudanych probach leczenia rozlozyl rece.
    Moja najdłużej trwajaca ciaza byla obstawiona kombinacja lekow od prof. Wilczyńskiego.

    W 2017r. jak przyszlam do Pasnika z wynikiem KIR (robilam w Krk), to spojrzał na mnie jak na kosmite...dzisiaj zleca to kazdej parze a w dodatku badanie mozna zrobic w APC...

    Ja jeszcze nie zrobiłam żadnych badań.
    Już nie wiem co myśleć. Kolejne wyrzucone pieniądze będą. Zrobię badania i zobaczymy co powie jak będzie kręcił pójde do kogoś innego. A gdzie przyjmuje prof. Wilczyński?
    Ja jestem zadowolona, że badania można zrobić w APC na miejscu ( rozumiem że oni robią na tym pieniądze) ale ja nie chce jeździć po Polsce jestem już zmeczona ciągłymi badaniami i przynajmniej tego chce uniknąć.

    Laparoskopia usunięcie torbieli 2015
    Starania od 2016
    Ciąża naturalna obumarła 21.06.2017 - Aniołek 10 tc brak akcji serduszka
    Start IVF - Punkcja wrzesień 2018
    Trzy transfery nieudane :(
    KIR Bx brak 2DS1, 2DS3, 2DS5, 3DS1
    Podwyższone lekko Anty-TPO
  • Niusja Autorytet
    Postów: 632 313

    Wysłany: 21 lutego 2019, 11:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zuzelka wrote:
    Dr Pasnik kierował mnie na kir i HLA-C do Warszawy do Medigena

    Dzwoniłam do Medigenu do Warszawy i bardzo pozytywny pan odebrał telefon :) od razu wiedział, że dzwonię od Paśnika hehe dodatkowo przeprowadził mi mini wykład naukowy :)
    Może się komuś przyda:
    HLA-B27 250 PLN
    HLA-C 200 PLN (najczęściej u partnera)
    genotyp KIR 500 PLN
    epitopy KIR 300 PLN
    Pobieranie krwi od poniedziałku do piątku od 8 do 18, nie trzeba się umawiać, płatność tylko gotówką.

    Ja 34 lata, M 37 lat (starania od 2016)
    Salve Medica Łódź 2017
    HSG (drożne) XI 2017
    Nasienie super
    Nieregularne i długie cykle + io + nadciśnienie
    29.03.2018 punkcja (2x4AA i 1x3AB)
    03.04.2018 transfer - 8 tydzień (*)
    15.10.2018 ct - 7 tydzień (*)
    03.02.2020 ct - <0,2
    Immunologia: KIR BX i brak 3.
    MTHFR 1298A-C hetero, PAI-1 4G homo, NK 12%
    Histerioskopia 2020
  • Bella93 Autorytet
    Postów: 10542 7267

    Wysłany: 21 lutego 2019, 11:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To v leiden i pai o wiele bardziej oplaca sie zrobic z pakietu na stronie testdna.pl

    Prof. Wilczyński przyjmuje na tym samym osiedlu co Pasnik, przychodnia vitamed i badania tez sie robi w apc.

    Nie o to mi chodzilo z badaniem w Krakowie.
    Pewnie ze lepiej jest robic badania na miejscu. Chodziło mi raczej o to, ze wystarczyl rok, zeby Pasnik z patrzenia jak na kosmite, zaczal zlecac wszystkim to badanie, ktore nie chetnie interpretowal i podwazal sens jego wykonania.

    Moja historia leczenia
    Kajetan 10tc & Eliza 11tc 🖤
    Matylda 🩷11.08.2022
‹‹ 312 313 314 315 316 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ

Histeroskopia skuteczna metoda diagnostyki i leczenia niepłodności

Histeroskopia to metoda, która pozwala wykryć i wyleczyć niektóre przyczyny niepłodności: polipy macicy, zrosty, mięśniaki. Histeroskopia diagnostyczna czy histeroskopia zabiegowa - kiedy warto zdecydować się na zabieg?  Jak wygląda histeroskopia? W którym momencie cyklu wykonuje się zabieg? Jakie mogą być skutki uboczne? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza a starania o ciążę - poruszające historie trzech kobiet

Endometrioza jest na tyle niezbadaną jeszcze do końca chorobą, że postawienie prawidłowej diagnozy może zająć lata... A właściwa diagnoza i szybkie podjęcie odpowiedniego leczenia, to najważniejsza kwestia szczególnie w przypadku kobiet, które starają się o dziecko. Trzy kobiety podzieliły się z nami swoimi doświadczeniami w drodze do diagnozy endometriozy i upragnionego macierzyństwa. Przeczytaj historie, które dodają skrzydeł i nadziei, że pomimo trudów będzie dobrze! 

CZYTAJ WIĘCEJ