X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Salve Medica Łódź
Odpowiedz

Salve Medica Łódź

Oceń ten wątek:
  • Sunray Autorytet
    Postów: 1430 857

    Wysłany: 18 września 2020, 18:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I am waiting for a miracle wrote:
    Zrobiłam dzisiaj na wszelki wypadek progesteron 218, ale nie było to konieczne, ponieważ wg P. Małgosi progesteron sprawdza się przed mrożaczkiem. Dziwne, bo za I i II razem musiałam zrobić... Więc to zależy od ginekologa chyba... Trzymajcie jutro kciuki, myślcie o mnie, wysyłajcie dobrą energię, fluidki ciążowe... a dzisiaj, trzymajcie kciuki, żeby cała szczęśliwa 7 dobiła do mety <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3

    Wiesz co, Ty masz taki piękny ten progesteron, że to aż niewiarygodne. Pamiętam, jak szykowałam się do transferu to musiał być powyżej 10.

    jaina_proudmoore lubi tę wiadomość

    09.2016 poronienie zatrzymane naturalsika
    02.2019/10.2019 - nieudane IVF x2
    08.2020 - trzecie IVF ➡️10.2022 - 💕♂️
  • Sunray Autorytet
    Postów: 1430 857

    Wysłany: 18 września 2020, 19:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I am waiting for a miracle wrote:

    Czułam się fatalnie, miałam dreszcze... a moja gin (poprzednia) powiedziała mi tylko proszę iść do kasy i zapłacić za wizytę, to rozpiszę Pani wszystko na następny miesiąc...
    Eh... dlatego tak bardzo martwię się o jutro...

    A kto był Twoim poprzednim ginem tam? Córka guru?

    Wydaje mi się, że tam więcej osób powinno pracować w laboratorium. Mają świetnych embriologów, ale jednak takie organizacyjne sytuacje nie powinny mieć miejsca. Ja miałam podobną sytuacje. W prawdzie nie wpuścili mnie jeszcze na salę transferów, ale wysłali do zabiegowego.

    jaina_proudmoore, I am waiting for a miracle lubią tę wiadomość

    09.2016 poronienie zatrzymane naturalsika
    02.2019/10.2019 - nieudane IVF x2
    08.2020 - trzecie IVF ➡️10.2022 - 💕♂️
  • jaina_proudmoore Autorytet
    Postów: 4196 7887

    Wysłany: 18 września 2020, 19:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sunray wrote:
    A kto był Twoim poprzednim ginem tam? Córka guru?

    Wydaje mi się, że tam więcej osób powinno pracować w laboratorium. Mają świetnych embriologów, ale jednak takie organizacyjne sytuacje nie powinny mieć miejsca. Ja miałam podobną sytuacje. W prawdzie nie wpuścili mnie jeszcze na salę transferów, ale wysłali do zabiegowego.

    to jakie to spectrum EMOCJI dla nas, nie upoważnia ich do takiego traktowania, biorąc pod uwagę finansowe kwestie. powinni skakać koło nas, ale nie skaczą, bo mają pacjentów na pęczki.. ;) Jak teraz wspominam czerwcowe doświadczenie, to najgorzej było od punkcji do transferu... :(
    a czekanie, aż wybije 14... w nerwach na info od pani Gosi, a ona luzik - arbuzik... :(

    zDmVp2.png
  • Karola1987 Autorytet
    Postów: 335 109

    Wysłany: 18 września 2020, 19:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurde no masakra z tym wszystkim :( ciekawe co jutro mi powiedzą na wizytę bo w 10 dniu mam się zgłosić i chyba powiedzą kiedy bedzie transfer ja mam zamrożone wszystkie.. czyli na ten transfer podają jakieś leki przed ? Wcześniej miałam w Gamecie to nic mi nie podawali wchodzilam 10 min i jechałam do domu

    Karola1987
  • Karola1987 Autorytet
    Postów: 335 109

    Wysłany: 18 września 2020, 19:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jaina_proudmoore wrote:
    oczywiście , że tak. dlatego trzeba być czujnym i uważać, walczyć też o swoje.
    mnie w dniu transferu obsługiwała pani psycholog, z hasłem " bierzecie Państwo pakiet premium?" a ja na to" niech pani embriolog zdecyduje" hahaha to jej napisała sms, serio, i okazało się, że AH nie trzeba, bo blaszka, a gluta mogę wziąć, jeśli chce. ja mam chcieć? a czy ja się znam na tym... :/
    też czekałam długo na transfer, jeszcze dr S z podniosłego dla mnie momentu, uciskiem na pęcherz, zrobił niezbyt miły moment :/ to już lepiej wspominam punkcję...
    To straszne jest na prawde człowiek wydaje tyle kasy a dokładnie jeszcze wymagają od człowieka żeby się znał na tym wszystkim :( idzie się tam z zaufaniem że to oni wiedzą co robią. Współczuję Ci chyba bym padła jak bym usłyszała że jednak nic nie będzie :( czyli to było parę dni po punkcji tak ?

    Karola1987
  • Sunray Autorytet
    Postów: 1430 857

    Wysłany: 18 września 2020, 20:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jaina_proudmoore wrote:
    to jakie to spectrum EMOCJI dla nas, nie upoważnia ich do takiego traktowania, biorąc pod uwagę finansowe kwestie. powinni skakać koło nas, ale nie skaczą, bo mają pacjentów na pęczki.. ;) Jak teraz wspominam czerwcowe doświadczenie, to najgorzej było od punkcji do transferu... :(
    a czekanie, aż wybije 14... w nerwach na info od pani Gosi, a ona luzik - arbuzik... :(

    Też mnie ta godzina 14 stresowała. Zwłaszcza, że ja o tej porze nie bardzo mam czasu w pracy telefony wykonywać. ALE dziewczyny tak jak pisałam wcześniej tak jest wszędzie. W poniedziałek miałam wizytę w 10 dniu cyklu w Gamecie u mojego dr, a ten zdziwiony, że nikt po punkcji nie przepisałam mi Estrofemu i wizyta w 10 dniu cyklu właściwie bez sensu, bo transferu przecież nie będzie. Tadam ;)

    09.2016 poronienie zatrzymane naturalsika
    02.2019/10.2019 - nieudane IVF x2
    08.2020 - trzecie IVF ➡️10.2022 - 💕♂️
  • Mimi87 Ekspertka
    Postów: 212 125

    Wysłany: 19 września 2020, 08:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sunray wrote:
    Też mnie ta godzina 14 stresowała. Zwłaszcza, że ja o tej porze nie bardzo mam czasu w pracy telefony wykonywać. ALE dziewczyny tak jak pisałam wcześniej tak jest wszędzie. W poniedziałek miałam wizytę w 10 dniu cyklu w Gamecie u mojego dr, a ten zdziwiony, że nikt po punkcji nie przepisałam mi Estrofemu i wizyta w 10 dniu cyklu właściwie bez sensu, bo transferu przecież nie będzie. Tadam ;)

    Sunray, to jest jakiś skandal. Jakto zapomnieli przepisać Estrofemu? Jak słyszę takie rzeczy, to mi się włos na głowie jeży. Niepoważni ludzie....

    0d1yqqmzn6wu2mud.png
  • Sunray Autorytet
    Postów: 1430 857

    Wysłany: 19 września 2020, 09:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mimi87 wrote:
    Sunray, to jest jakiś skandal. Jakto zapomnieli przepisać Estrofemu? Jak słyszę takie rzeczy, to mi się włos na głowie jeży. Niepoważni ludzie....

    No taśmowość ;) Na ostatniej wizycie przed punkcją byłam u innego lekarza niż mojego prowadzącego, który mi nie przepisał Estrofemu. Punkcję robiła mi inna super lekarka, ale jak już mnie wybudzili po zabiegu to jej nie było i trafiłam do gabinetu jeszcze innego lekarza. No i jakoś mu to musiało umknąć, bo nie wypisał recepty. Ja też po punkcji byłam zakręcona jak słoik, więc nawet nie przeszło mi przez myśl, żeby zapytać o Estrofem i właściwie to i tak byłam przekonana, że wszystkie leki, które są potrzebne do transferu włączę od 10dc. Raz miałam transfer na cyklu sztucznym zaraz po punkcji, a raz na cyklu naturalnym, więc nie bardzo połączyłam fakty w całość, że Estrofem powinnam włączyć na początku cyklu. Nie jestem jakoś specjalnie zła, bo i tak mam mega stresa przed transferem i to przesunięcie o miesiąc trochę uspokoi moje nerwy:) Chociaż tak strasznie chciałabym zobaczyć te 2 upragnione kreseczki już teraz:)

    09.2016 poronienie zatrzymane naturalsika
    02.2019/10.2019 - nieudane IVF x2
    08.2020 - trzecie IVF ➡️10.2022 - 💕♂️
  • By_ann Autorytet
    Postów: 260 400

    Wysłany: 19 września 2020, 09:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc
    We wtorek jestem umowiona do dr K na 1usg w tym cyklu przed 3 iui ☢
    Jednak chce rowniez poruszyc temat in vitro.
    Jako ze jestem zielona w temacie to w glowie milion mysli, milion pytan.
    Powiedzcie mi prosze jak to jest
    Jaka jest roznica miedzy procedura invitro z embriotransferem, a procedura invitro metoda icsi z embriotransferem?
    Jesli chodzi o zaplate za zabieg, co w przypadku kiedy zarodki nie dotrwaja do tej 3-5 doby, rozumiem ze ok. 15tys w błoto tak na prawde?
    Czy bylby ktos tak uprzejmy kto by rozpisal koszt badan jakie musial wykonac w salve lodz zanim doszlo do zabiegu oraz koszt zabiegu na priv?
    Co moglabym sprawdzic sama by miec spokojna glowe i swiadomosc ze zrobilam moze nie wszystko ale wiekszosc aby wykluczyc niesprzyjajace warunki ;)
    My idziemy droga nasienia dawcy.
    Generalnie zaczynam o tym in vitro powaznie myslec, bo szczerze mowiac jestem juz zmeczona tym psychicznie i fizycznie (z miesiaca na miesiac po kazdej iui mam coraz to ciezsze 🐒).
    Mam wrazenie ze wizyty u dr K sa takie "hurtowe", nie bylo u mnie wizyty dluzszej niz 10min, szybka rozmowa i "widzimy sie niebawem", czuje sie taka rzucona na tasme troszke. Ale moze mam tylko takie wrazenie..
    Bede baaaardzo wdzieczna za takie wprowadzenie w temat 🖤

    🤵Azospermia 👰niedoczynność
    Łódź Salve:
    3*IUI nieudane
    Gameta Rzgów
    2* IUI nieudane
    I IVF:
    Punkcja 07.05 - 8 komórek. Mamy 4 (❄️ 5, ❄️❄️❄️ 6). Przygotowania do FET (cykl sztuczny).
    Estrofem(3*2), Duphaston(3*1), Cyclogest(2*1), Euthyrox n75
    *04.06 FET (20dc), 5dniowy ❄️
    11.06 prog 8,37 beta <0,2 (7dpt)
    *06.07 FET (20dc), 6dniowy ❄️
    09.06 prog 11,2; beta <0,2 (3dpt), 13.07 prog 10,9; beta 57,4 (7dpt), 15.07 prog 10,9; beta 149 (9dpt), 17.07 prog 10,9; beta 275 (11dpt), 20.07 prog 9,56; beta 1118 (14dpt), 02.08 beta 40361 (27 dpt)
    03.08 (28 dpt) Jest zarodek i 🖤
  • Mimi87 Ekspertka
    Postów: 212 125

    Wysłany: 19 września 2020, 10:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niewiarygodne. Przytulam mocno i pamiętaj, że mimo wszystko, co odwlecze, to nie uciecze ✊🏼🤞🏼

    Sunray, jaina_proudmoore lubią tę wiadomość

    0d1yqqmzn6wu2mud.png
  • Sunray Autorytet
    Postów: 1430 857

    Wysłany: 19 września 2020, 10:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    By_ann wrote:
    Czesc
    We wtorek jestem umowiona do dr K na 1usg w tym cyklu przed 3 iui ☢
    Jednak chce rowniez poruszyc temat in vitro.
    Jako ze jestem zielona w temacie to w glowie milion mysli, milion pytan.
    Powiedzcie mi prosze jak to jest
    Jaka jest roznica miedzy procedura invitro z embriotransferem, a procedura invitro metoda icsi z embriotransferem?
    Jesli chodzi o zaplate za zabieg, co w przypadku kiedy zarodki nie dotrwaja do tej 3-5 doby, rozumiem ze ok. 15tys w błoto tak na prawde?
    Czy bylby ktos tak uprzejmy kto by rozpisal koszt badan jakie musial wykonac w salve lodz zanim doszlo do zabiegu oraz koszt zabiegu na priv?
    Co moglabym sprawdzic sama by miec spokojna glowe i swiadomosc ze zrobilam moze nie wszystko ale wiekszosc aby wykluczyc niesprzyjajace warunki ;)
    My idziemy droga nasienia dawcy.
    Generalnie zaczynam o tym in vitro powaznie myslec, bo szczerze mowiac jestem juz zmeczona tym psychicznie i fizycznie (z miesiaca na miesiac po kazdej iui mam coraz to ciezsze 🐒).
    Mam wrazenie ze wizyty u dr K sa takie "hurtowe", nie bylo u mnie wizyty dluzszej niz 10min, szybka rozmowa i "widzimy sie niebawem", czuje sie taka rzucona na tasme troszke. Ale moze mam tylko takie wrazenie..
    Bede baaaardzo wdzieczna za takie wprowadzenie w temat 🖤

    Co do kosztów to bardzo ciężko to oszacować, bo nie wiadomo jakie dawki leków będziesz mieć albo ile wizyt kontrolnych w trakcie stymulacji, bo to właśnie uzależnione jest od tego jak będziesz reagować na leki. Myślę, że na całość powinnaś być przygotowana na kwotę 15tyś - 20 tyś. Dokładne ceny badań sprawdź w cenniku:na pewno będziesz badać estradiol, progesteron kilka razy, badania wirusologiczne i morforlogię z całym pakietem do punkcji trzeba zrobić, AMH przed stymulacją, LH, FSH

    Różnica między zwykłym IVF a ICSI, jest taka, że w zwykłym IVF komórki i plemniki same muszą się połączyć - tak jak i przy naturalnym zapłodnieniu, a w ICSI wstrzykiwany jest plemnik do komórki. Poza ceną, różni je też skuteczność. ICSI jest bardziej skuteczne, ale na przykład w moim przypadku z ICSI nie powstają blastki, a ze zwykłego IVF zawsze coś mam, ale muszę być jakimś ewenementem ;) Jeśli zapłacisz za jakiś pakiet, którego nie wykorzystasz to oddadzą Ci pieniądze czyli np transfer z embryoglue, ale do transferu nie dochodzi, bo nie ma zarodków to wtedy oddadzą Ci pieniądze za transfer i embryoglue. Oczywiście jeśli wyhodujesz 1 pęcherzyk to kosz punkcji jest taki sam jakbyś wyhodowała ich 20.

    09.2016 poronienie zatrzymane naturalsika
    02.2019/10.2019 - nieudane IVF x2
    08.2020 - trzecie IVF ➡️10.2022 - 💕♂️
  • Mimi87 Ekspertka
    Postów: 212 125

    Wysłany: 19 września 2020, 10:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jaina_proudmoore wrote:
    Mimi, co u ciebie słychać ? :) <3

    A dziękuję, w sumie to czuję się teraz o niebo lepiej niż na początku ciąży. Jakoś więcej mocy mam 💪🏼💪🏼💪🏼. Za 2 tyg mam połówkowe i się stresuję, bo zupelnie nie wiem, czy paradoksalnie wszystko jest w porządku skoro tak dobrze się czuję 😁😁😁 Wiadomo, świruję.
    Po USG połówkowym dam znać 🤗

    Sunray, jaina_proudmoore, Madlen03 lubią tę wiadomość

    0d1yqqmzn6wu2mud.png
  • By_ann Autorytet
    Postów: 260 400

    Wysłany: 19 września 2020, 10:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sunray wrote:
    Co do kosztów to bardzo ciężko to oszacować, bo nie wiadomo jakie dawki leków będziesz mieć albo ile wizyt kontrolnych w trakcie stymulacji, bo to właśnie uzależnione jest od tego jak będziesz reagować na leki. Myślę, że na całość powinnaś być przygotowana na kwotę 15tyś - 20 tyś. Dokładne ceny badań sprawdź w cenniku:na pewno będziesz badać estradiol, progesteron kilka razy, badania wirusologiczne i morforlogię z całym pakietem do punkcji trzeba zrobić, AMH przed stymulacją, LH, FSH

    Różnica między zwykłym IVF a ICSI, jest taka, że w zwykłym IVF komórki i plemniki same muszą się połączyć - tak jak i przy naturalnym zapłodnieniu, a w ICSI wstrzykiwany jest plemnik do komórki. Poza ceną, różni je też skuteczność. ICSI jest bardziej skuteczne, ale na przykład w moim przypadku z ICSI nie powstają blastki, a ze zwykłego IVF zawsze coś mam, ale muszę być jakimś ewenementem ;) Jeśli zapłacisz za jakiś pakiet, którego nie wykorzystasz to oddadzą Ci pieniądze czyli np transfer z embryoglue, ale do transferu nie dochodzi, bo nie ma zarodków to wtedy oddadzą Ci pieniądze za transfer i embryoglue. Oczywiście jeśli wyhodujesz 1 pęcherzyk to kosz punkcji jest taki sam jakbyś wyhodowała ich 20.

    Bardzo Ci dziekuje za informacje :)
    A orientujesz sie moze czy sa brane pod uwage wyniki badan innej przychodni? Mam tu na mysli medicover, mam tam pakiet i szkoda by bylo nie skorzystac, musialabym tylko lekarza poprosic o skierowania.

    Po ilu nieudanych probach podeszlyscie do ivf?

    🤵Azospermia 👰niedoczynność
    Łódź Salve:
    3*IUI nieudane
    Gameta Rzgów
    2* IUI nieudane
    I IVF:
    Punkcja 07.05 - 8 komórek. Mamy 4 (❄️ 5, ❄️❄️❄️ 6). Przygotowania do FET (cykl sztuczny).
    Estrofem(3*2), Duphaston(3*1), Cyclogest(2*1), Euthyrox n75
    *04.06 FET (20dc), 5dniowy ❄️
    11.06 prog 8,37 beta <0,2 (7dpt)
    *06.07 FET (20dc), 6dniowy ❄️
    09.06 prog 11,2; beta <0,2 (3dpt), 13.07 prog 10,9; beta 57,4 (7dpt), 15.07 prog 10,9; beta 149 (9dpt), 17.07 prog 10,9; beta 275 (11dpt), 20.07 prog 9,56; beta 1118 (14dpt), 02.08 beta 40361 (27 dpt)
    03.08 (28 dpt) Jest zarodek i 🖤
  • Sunray Autorytet
    Postów: 1430 857

    Wysłany: 19 września 2020, 11:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    By_ann wrote:
    Bardzo Ci dziekuje za informacje :)
    A orientujesz sie moze czy sa brane pod uwage wyniki badan innej przychodni? Mam tu na mysli medicover, mam tam pakiet i szkoda by bylo nie skorzystac, musialabym tylko lekarza poprosic o skierowania.

    Po ilu nieudanych probach podeszlyscie do ivf?

    Na pewno będziesz mogła wykorzystać badania stamtąd. Ja nie zawsze robiłam u nich, a dr nic nie mówiła tym bardziej, że ja nie jestem z Łodzi, Kręciła nosem tylko na wyniki z Alabu, bo mówiła, że często wyniki z tego laboratorium były w jej doświadczeniu nierzetelne.

    Ja nie miałam w ogóle IUI, bo lekarka stwierdziła, że wyniki nasienia mojego męża są na tyle dobre, że IUI w naszym przypadku daje takie same szanse jak starania naturalne, więc skoro nie zachodziłam w ciążę naturalnie to i bez sensu stosować IUI. Po 2,5 roku bezskutecznych starań po poronieniu podeszłam od razu do in vitro.

    09.2016 poronienie zatrzymane naturalsika
    02.2019/10.2019 - nieudane IVF x2
    08.2020 - trzecie IVF ➡️10.2022 - 💕♂️
  • Karola1987 Autorytet
    Postów: 335 109

    Wysłany: 19 września 2020, 11:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To fakt też odnoszę takie wrażenie u dr K że to tak szybko wszystko również nie byłam nigdy dłużej niż 10 min szybkie usg na którym dziś byłam pow tylko że wszystko dobrze ale wymiarów endometrium już nie usłyszałam. W środę mam kolejne usg i rano muszę zrobić progesteron. Prawdopodobnie 29 września będę mieć transfer .

    Karola1987
  • By_ann Autorytet
    Postów: 260 400

    Wysłany: 19 września 2020, 11:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bardzo dziekuje za pomoc, tu zawsze mozna liczyc na nia :)

    Jeszcze zapytam o jedno, bo mysle nad przygotowaniem sobie listy pytan do dr abym nie wyszla szybko bez wiedzy szczegolowej. Bo znowu bede wydzwaniac, martwic sie itd.
    O jakie rzeczy powinnam spytac, co powinnam wiedziec, na co powinnam sie przygotowac.. macie taka liste ?

    🤵Azospermia 👰niedoczynność
    Łódź Salve:
    3*IUI nieudane
    Gameta Rzgów
    2* IUI nieudane
    I IVF:
    Punkcja 07.05 - 8 komórek. Mamy 4 (❄️ 5, ❄️❄️❄️ 6). Przygotowania do FET (cykl sztuczny).
    Estrofem(3*2), Duphaston(3*1), Cyclogest(2*1), Euthyrox n75
    *04.06 FET (20dc), 5dniowy ❄️
    11.06 prog 8,37 beta <0,2 (7dpt)
    *06.07 FET (20dc), 6dniowy ❄️
    09.06 prog 11,2; beta <0,2 (3dpt), 13.07 prog 10,9; beta 57,4 (7dpt), 15.07 prog 10,9; beta 149 (9dpt), 17.07 prog 10,9; beta 275 (11dpt), 20.07 prog 9,56; beta 1118 (14dpt), 02.08 beta 40361 (27 dpt)
    03.08 (28 dpt) Jest zarodek i 🖤
  • I am waiting for a miracle Autorytet
    Postów: 6009 7678

    Wysłany: 19 września 2020, 12:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marta93 wrote:
    Powiedz mi kochana powiedzmy jak masz więcej to jest tak że jeden 3 dyniowy podają a resztę choduja do blastki? Czy jak bo też się obawiam o tą chodowle że powiedzmy nie przetrwają i cała procedura pójdzie w łeb a i tak musimy wziąć na nią kredyt

    To zależy od wykupionego pakietu. Ja zawsze biorę do blaski, więc czekam na wszystkie jak dojdą.

    jaina_proudmoore lubi tę wiadomość

    „Jeśli masz marzenie, musisz uchwycić się go i nigdy nie puszczać"
    Początek starań 03.2005r.
    IV IVF:
    - VI transfer blastocyst 3AA <3 i 3AA
    9dpt 413
    11dpt 1197
    15dpt 4166
    22dpt 30071
    2,7mm miłości <3
    25dpt 54928
    3,6mm miłości <3
    27dpt
    5,6mm miłości i 140 <3
    28dpt
    6,8mm miłości <3
    29dpt 99065
    30dpt 111335
    32dpt
    8,7mm miłości <3
    43dpt
    2,07cm miłości <3
    7,4cm miłości <3
    19w6d 320g miłości
    21w 390g miłości
    29w4d 1550g miłości
    Ukochany synek 💙

    Starania o rodzeństwo <3
    V IVF
    3AA❄️ 3AA ❄️ 5BB ❄️ 3BB❄️ 5AB❄️
  • I am waiting for a miracle Autorytet
    Postów: 6009 7678

    Wysłany: 19 września 2020, 12:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sunray wrote:
    A kto był Twoim poprzednim ginem tam? Córka guru?

    Wydaje mi się, że tam więcej osób powinno pracować w laboratorium. Mają świetnych embriologów, ale jednak takie organizacyjne sytuacje nie powinny mieć miejsca. Ja miałam podobną sytuacje. W prawdzie nie wpuścili mnie jeszcze na salę transferów, ale wysłali do zabiegowego.

    Tak. Za takie pieniądze powinni bardziej szanować i dbać o pacjentów. Wiedzą, że jesteśmy na straconej pozycji, wręcz zdesperowane... to mogą sobie na to pozwolić.

    jaina_proudmoore lubi tę wiadomość

    „Jeśli masz marzenie, musisz uchwycić się go i nigdy nie puszczać"
    Początek starań 03.2005r.
    IV IVF:
    - VI transfer blastocyst 3AA <3 i 3AA
    9dpt 413
    11dpt 1197
    15dpt 4166
    22dpt 30071
    2,7mm miłości <3
    25dpt 54928
    3,6mm miłości <3
    27dpt
    5,6mm miłości i 140 <3
    28dpt
    6,8mm miłości <3
    29dpt 99065
    30dpt 111335
    32dpt
    8,7mm miłości <3
    43dpt
    2,07cm miłości <3
    7,4cm miłości <3
    19w6d 320g miłości
    21w 390g miłości
    29w4d 1550g miłości
    Ukochany synek 💙

    Starania o rodzeństwo <3
    V IVF
    3AA❄️ 3AA ❄️ 5BB ❄️ 3BB❄️ 5AB❄️
  • I am waiting for a miracle Autorytet
    Postów: 6009 7678

    Wysłany: 19 września 2020, 12:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jestem już w domciu- szczęśliwa mam w sobie wymarzone bliźniaczki 1AA i 2AA <3 <3

    3 umarła :(
    A 2 jeszcze walczy, mam zadzwonić w poniedziałek czy się udało i idą do mrożenia... Czy zatrzymały się jak pozostała 3.

    Trzymajcie mocno kciuki, za tą 2 we mnie i za 2 rodzeństwa :D

    By_ann, Karola1987, Esperanza Mia, jaina_proudmoore, Edward1, Sunray, freta, Mimi87 lubią tę wiadomość

    „Jeśli masz marzenie, musisz uchwycić się go i nigdy nie puszczać"
    Początek starań 03.2005r.
    IV IVF:
    - VI transfer blastocyst 3AA <3 i 3AA
    9dpt 413
    11dpt 1197
    15dpt 4166
    22dpt 30071
    2,7mm miłości <3
    25dpt 54928
    3,6mm miłości <3
    27dpt
    5,6mm miłości i 140 <3
    28dpt
    6,8mm miłości <3
    29dpt 99065
    30dpt 111335
    32dpt
    8,7mm miłości <3
    43dpt
    2,07cm miłości <3
    7,4cm miłości <3
    19w6d 320g miłości
    21w 390g miłości
    29w4d 1550g miłości
    Ukochany synek 💙

    Starania o rodzeństwo <3
    V IVF
    3AA❄️ 3AA ❄️ 5BB ❄️ 3BB❄️ 5AB❄️
  • jaina_proudmoore Autorytet
    Postów: 4196 7887

    Wysłany: 19 września 2020, 13:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola1987 wrote:
    To fakt też odnoszę takie wrażenie u dr K że to tak szybko wszystko również nie byłam nigdy dłużej niż 10 min szybkie usg na którym dziś byłam pow tylko że wszystko dobrze ale wymiarów endometrium już nie usłyszałam. W środę mam kolejne usg i rano muszę zrobić progesteron. Prawdopodobnie 29 września będę mieć transfer .

    też nie miałam podanych wymiarów Endo, ilość pęcherzyków ok, ale bez wymiarów i detali.
    u dr K to jest czasem szybko, szybko i człowiek wychodzi i ma mętlik w głowie, chwilami nie wiem co myśleć o tym.

    zDmVp2.png
‹‹ 685 686 687 688 689 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

11 najczęstszych pytań o IUI, czyli inseminacja w pigułce

Czym jest inseminacja? Kiedy warto skorzystać z tej metody? Dla kogo jest szczególnie polecana? Jaki jest koszt inseminacji? Jakie są szanse na zajście w ciążę po zabiegu inseminacji? Odpowiedzi na 11 najczęstszych pytań o inseminację. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Torbiel na jajniku - przyczyny, objawy i leczenie

Torbiel na jajniku od czasu do czasu pojawia się u większości kobiet. Są to cysty lub pęcherzyki, które zazwyczaj wypełnione są płynem i które najczęściej samoistnie znikają. Dowiedz się jakie są objawy torbieli i czy mogą być przeszkodą w zajściu w ciążę? Kiedy należy je leczyć i z jakimi chorobami mogą współwystępować. 

CZYTAJ WIĘCEJ