X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Salve Medica Łódź
Odpowiedz

Salve Medica Łódź

Oceń ten wątek:
  • I am waiting for a miracle Autorytet
    Postów: 6009 7678

    Wysłany: 16 kwietnia 2021, 20:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Podobno najlepszy z całej piątki, ale nie znam klasy... Obstawiam, że 3AA, ale dowiem się w piątek...

    „Jeśli masz marzenie, musisz uchwycić się go i nigdy nie puszczać"
    Początek starań 03.2005r.
    IV IVF:
    - VI transfer blastocyst 3AA <3 i 3AA
    9dpt 413
    11dpt 1197
    15dpt 4166
    22dpt 30071
    2,7mm miłości <3
    25dpt 54928
    3,6mm miłości <3
    27dpt
    5,6mm miłości i 140 <3
    28dpt
    6,8mm miłości <3
    29dpt 99065
    30dpt 111335
    32dpt
    8,7mm miłości <3
    43dpt
    2,07cm miłości <3
    7,4cm miłości <3
    19w6d 320g miłości
    21w 390g miłości
    29w4d 1550g miłości
    Ukochany synek 💙

    Starania o rodzeństwo <3
    V IVF
    3AA❄️ 3AA ❄️ 5BB ❄️ 3BB❄️ 5AB❄️
  • jaina_proudmoore Autorytet
    Postów: 4196 7887

    Wysłany: 17 kwietnia 2021, 13:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I am waiting for a miracle wrote:
    Podobno najlepszy z całej piątki, ale nie znam klasy... Obstawiam, że 3AA, ale dowiem się w piątek...

    trzeba być dobrej myśli, ale rozumiem, że nie nastawiasz się za bardzo...

    mam to samo obecnie przy 2 stymulacji. ale jestem z innej perspektywy też, także mam nadzieję, że zrozumiesz, co mam na myśli.
    nie myślę, że się nie uda, ale podchodzę na razie spokojnie, zastrzyki, usg, co ma być to będzie.
    pewnie po punkcji będą nerwy, bo to jednak czekanie na efekty. ale na co mam wpływ? biorę suplementy, zastrzyki, czy dodatkowe badania - co jeszcze mogę zrobić?
    czekać jedynie na dar od losu. chociaż tak jak tu siedze, to nie wyobrażam sobie zobaczenia 2 kresek na teście, czysta abstrakcja :P

    zDmVp2.png
  • Sunray Autorytet
    Postów: 1430 857

    Wysłany: 17 kwietnia 2021, 14:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jaina_proudmoore wrote:
    czekać jedynie na dar od losu. chociaż tak jak tu siedze, to nie wyobrażam sobie zobaczenia 2 kresek na teście, czysta abstrakcja :P

    Wszystkie tak mamy🥴 Mi Malina zalecił teraz przy szczepieniach starania naturalne... Śmiech na sali przy 3 IVF w trakcie... No ale zaleceń nie kwestionuje, a może się trafi 😉🍀

    I am waiting for a miracle, jaina_proudmoore, Tosiek lubią tę wiadomość

    09.2016 poronienie zatrzymane naturalsika
    02.2019/10.2019 - nieudane IVF x2
    08.2020 - trzecie IVF ➡️10.2022 - 💕♂️
  • Madżi88 Autorytet
    Postów: 1093 788

    Wysłany: 17 kwietnia 2021, 15:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hey.. jestem ze zgierza blisko do salve.. staramy się z partnerem juz 9mc .. mamy oboje po 33lata.. teraz partner idzie do salve na badanie nasienia ja czekam na okres i idę na hsg .. może podpowiecie co warto byłoby jeszcze zrobic za badania.. ja mam krótkie cykle a partner pali papierosy (paczka dziennie) .. dodam ze oboje mamy dzieci z poprzednich związków z czego ja mam synów 10 i 9 lat a partner córkę 13lat i syna 4lata. Ja jestem po 2 cesarkach.. moja gin twierdzi ze możliwe jest iż po cc lekko skleiły mi się jajowody dlatego hsg mam zrobić.. może w salve sa jakieś badania na nfz które można wykonać w klinice leczenia niepłodności?

  • Tosiek Ekspertka
    Postów: 199 141

    Wysłany: 17 kwietnia 2021, 19:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niestety w tygodniu nie udało mi się zrobić powtórnie bhcg dopiero dzisiaj byłam wystałam się ponad godzinę :/ i niestety wynik do 2 dni roboczych :/ postanowiłam zbadać sobie z ciekawości morfologie, prog i Tsh. Wyniki krwi mnie trochę zmartwiły bo o ile spodziewałam się spadającej hemoglobiny to leukocyty aż 14,1 mam już po punkcji poszło w górę gdzie podobno to normalne. Tsh miałam 2 z kawałkiem teraz 4,9 nie wiem czy to dobrze bo wcześniej tak nie mierzyłam często natomiast prog to 120ng/ml też nie wiem jaki miałam w poprzedniej ciąży bo nie miałam mierzonego ale tu patrząc na zakresy to kosmos. Narazie czekam do usg a do niego jeszcze trochę, ale jeśli ciąża jest prawidłowa to boję się że wyniki są takie nijakie i dziwne :(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 kwietnia 2021, 19:55

  • Fanta88 Ekspertka
    Postów: 139 188

    Wysłany: 18 kwietnia 2021, 06:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny czy możliwe żeby sikacz pokazał dwie kreski 9 dni po transferze 3dniowca? Już nie wytrzymałam i zrobiłam i są dwie kreski ale boje się, że to przez leki do punkcji i chyba zaraz zwariuje.

    Sunray lubi tę wiadomość

  • I am waiting for a miracle Autorytet
    Postów: 6009 7678

    Wysłany: 18 kwietnia 2021, 08:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fanta88 wrote:
    Dziewczyny czy możliwe żeby sikacz pokazał dwie kreski 9 dni po transferze 3dniowca? Już nie wytrzymałam i zrobiłam i są dwie kreski ale boje się, że to przez leki do punkcji i chyba zaraz zwariuje.
    To 7dpt blastki, więc już są 2 kreseczki 🥰😍😘
    Dziewczyny już 4/5dpt blastki mają...🥰

    jaina_proudmoore, Sunray lubią tę wiadomość

    „Jeśli masz marzenie, musisz uchwycić się go i nigdy nie puszczać"
    Początek starań 03.2005r.
    IV IVF:
    - VI transfer blastocyst 3AA <3 i 3AA
    9dpt 413
    11dpt 1197
    15dpt 4166
    22dpt 30071
    2,7mm miłości <3
    25dpt 54928
    3,6mm miłości <3
    27dpt
    5,6mm miłości i 140 <3
    28dpt
    6,8mm miłości <3
    29dpt 99065
    30dpt 111335
    32dpt
    8,7mm miłości <3
    43dpt
    2,07cm miłości <3
    7,4cm miłości <3
    19w6d 320g miłości
    21w 390g miłości
    29w4d 1550g miłości
    Ukochany synek 💙

    Starania o rodzeństwo <3
    V IVF
    3AA❄️ 3AA ❄️ 5BB ❄️ 3BB❄️ 5AB❄️
  • Fanta88 Ekspertka
    Postów: 139 188

    Wysłany: 18 kwietnia 2021, 08:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I am waiting for a miracle wrote:
    To 7dpt blastki, więc już są 2 kreseczki 🥰😍😘
    Dziewczyny już 4/5dpt blastki mają...🥰


    Dziękuję. Jutro jadę na bete :*** Trzymajcie za mnie kciuki. To pierwszy pozytywny test od 3 lat. Żyje nadzieją

    jaina_proudmoore, I am waiting for a miracle, Tosiek lubią tę wiadomość

  • jaina_proudmoore Autorytet
    Postów: 4196 7887

    Wysłany: 18 kwietnia 2021, 10:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fanta88 wrote:
    Dziękuję. Jutro jadę na bete :*** Trzymajcie za mnie kciuki. To pierwszy pozytywny test od 3 lat. Żyje nadzieją

    trzymamy mocno <3

    Fanta88 lubi tę wiadomość

    zDmVp2.png
  • Sunray Autorytet
    Postów: 1430 857

    Wysłany: 18 kwietnia 2021, 11:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tosiek wrote:
    Niestety w tygodniu nie udało mi się zrobić powtórnie bhcg dopiero dzisiaj byłam wystałam się ponad godzinę :/ i niestety wynik do 2 dni roboczych :/ postanowiłam zbadać sobie z ciekawości morfologie, prog i Tsh. Wyniki krwi mnie trochę zmartwiły bo o ile spodziewałam się spadającej hemoglobiny to leukocyty aż 14,1 mam już po punkcji poszło w górę gdzie podobno to normalne. Tsh miałam 2 z kawałkiem teraz 4,9 nie wiem czy to dobrze bo wcześniej tak nie mierzyłam często natomiast prog to 120ng/ml też nie wiem jaki miałam w poprzedniej ciąży bo nie miałam mierzonego ale tu patrząc na zakresy to kosmos. Narazie czekam do usg a do niego jeszcze trochę, ale jeśli ciąża jest prawidłowa to boję się że wyniki są takie nijakie i dziwne :(

    Czytałam ostatnio o tych leukocytach w ciąży i to całkiem normalne, że skaczą. Prog wydaje mi się boski, ale ekspertem nie jestem, ale skoro transfery robią powyżej 10 to nie martwiłabym się. To TSH o dużo za wysokie. Zwiększaj dawkę Euthoryx i to już! Jaką teraz bierzesz dawkę? TSH ma być maks 2,5 w pierwszym trymestrze - tak jak przy staraniach, ale wiadomo, że im niżej tym lepiej.

    I am waiting for a miracle, jaina_proudmoore lubią tę wiadomość

    09.2016 poronienie zatrzymane naturalsika
    02.2019/10.2019 - nieudane IVF x2
    08.2020 - trzecie IVF ➡️10.2022 - 💕♂️
  • Sunray Autorytet
    Postów: 1430 857

    Wysłany: 18 kwietnia 2021, 11:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madżi88 wrote:
    Hey.. jestem ze zgierza blisko do salve.. staramy się z partnerem juz 9mc .. mamy oboje po 33lata.. teraz partner idzie do salve na badanie nasienia ja czekam na okres i idę na hsg .. może podpowiecie co warto byłoby jeszcze zrobic za badania.. ja mam krótkie cykle a partner pali papierosy (paczka dziennie) .. dodam ze oboje mamy dzieci z poprzednich związków z czego ja mam synów 10 i 9 lat a partner córkę 13lat i syna 4lata. Ja jestem po 2 cesarkach.. moja gin twierdzi ze możliwe jest iż po cc lekko skleiły mi się jajowody dlatego hsg mam zrobić.. może w salve sa jakieś badania na nfz które można wykonać w klinice leczenia niepłodności?

    Zapytaj najlepiej w klinice. Wiem, że niektóre dziewczyny wykonywały coś na NFZ w matce polce jak miały skierowanie. Chociaż w Salve też mi się wydaje, że co nie co udawało im się robić na nfz. Ale to zależy od lekarza... Nie liczyłabym na zbyt wiele wsparcia ze strony NFZ...🥴

    I am waiting for a miracle, jaina_proudmoore lubią tę wiadomość

    09.2016 poronienie zatrzymane naturalsika
    02.2019/10.2019 - nieudane IVF x2
    08.2020 - trzecie IVF ➡️10.2022 - 💕♂️
  • I am waiting for a miracle Autorytet
    Postów: 6009 7678

    Wysłany: 18 kwietnia 2021, 12:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja ostatnio przeczytałam na grupie P..., że już nic nie można robić na NFZ... :( Wszystko w zakresie niepłodności trzeba robić prywatnie...

    jaina_proudmoore lubi tę wiadomość

    „Jeśli masz marzenie, musisz uchwycić się go i nigdy nie puszczać"
    Początek starań 03.2005r.
    IV IVF:
    - VI transfer blastocyst 3AA <3 i 3AA
    9dpt 413
    11dpt 1197
    15dpt 4166
    22dpt 30071
    2,7mm miłości <3
    25dpt 54928
    3,6mm miłości <3
    27dpt
    5,6mm miłości i 140 <3
    28dpt
    6,8mm miłości <3
    29dpt 99065
    30dpt 111335
    32dpt
    8,7mm miłości <3
    43dpt
    2,07cm miłości <3
    7,4cm miłości <3
    19w6d 320g miłości
    21w 390g miłości
    29w4d 1550g miłości
    Ukochany synek 💙

    Starania o rodzeństwo <3
    V IVF
    3AA❄️ 3AA ❄️ 5BB ❄️ 3BB❄️ 5AB❄️
  • Sunray Autorytet
    Postów: 1430 857

    Wysłany: 18 kwietnia 2021, 13:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I am waiting for a miracle wrote:
    Ja ostatnio przeczytałam na grupie P..., że już nic nie można robić na NFZ... :( Wszystko w zakresie niepłodności trzeba robić prywatnie...

    Można się było tego spodziewać 😤 wcale się nie zdziwię jak zabiorą refundację do leków stymulacyjnych do 3 pierwszych prób 😤

    09.2016 poronienie zatrzymane naturalsika
    02.2019/10.2019 - nieudane IVF x2
    08.2020 - trzecie IVF ➡️10.2022 - 💕♂️
  • Tosiek Ekspertka
    Postów: 199 141

    Wysłany: 18 kwietnia 2021, 14:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sunray wrote:
    Czytałam ostatnio o tych leukocytach w ciąży i to całkiem normalne, że skaczą. Prog wydaje mi się boski, ale ekspertem nie jestem, ale skoro transfery robią powyżej 10 to nie martwiłabym się. To TSH o dużo za wysokie. Zwiększaj dawkę Euthoryx i to już! Jaką teraz bierzesz dawkę? TSH ma być maks 2,5 w pierwszym trymestrze - tak jak przy staraniach, ale wiadomo, że im niżej tym lepiej.

    Troszkę mnie uspokoiłaś. Jutro muszę dodzwonić się do koordynatora poprosić o załatwienie recepty na encorton bo zaraz mi się skończy i właśnie podpytać coś w kwestii tych wyników. Sama z ciekawości zrobiłam te badania i jak widać może i dobrze. Wcześniej już kiedyś endokrynolog stwierdził że jakbym zaszła w ciążę to dawkę będzie trzeba zwiększyć, póki co właściwą ciąże może dla mnie tylko usg potwierdzić a dopiero gdzieś za około 2 tygodnie. Narazie większych bóli nie mam trochę teraz koło prawego jajnika kłuje, więc wciąż się boję że jest szansa na cp. Czekam na wynik bhcg żeby zobaczyć jak przyrost wygląda niestety jak na złość dopiero we wtorek gdzieś pewnie będę wiedzieć. Biorę letrox 50 i nie wiem czy rzeczywiście nie wziąść więcej tylko ile nigdy sobie tak leków na własną rękę nie zwiększałam 😟

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 kwietnia 2021, 14:19

  • He-Lenka Koleżanka
    Postów: 42 15

    Wysłany: 18 kwietnia 2021, 14:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka
    Czytam wasze wpisy od jakiegoś czasu i każdej z osobna kibicuje.
    Tosiek ja do Ciebie. Proszę Cię o konsultacje z endokrynologiem. Za wysokie TSH! Koniecznie musisz zwiększyć dawkę leku! Ja po pozytywnej becie sama zwiększyłam z 50 na 75, a po konsultacji z endo: do potwierdzenia na usg 50-100-50-100-50 itd.
    Pozdrawiam

    jaina_proudmoore, Tosiek lubią tę wiadomość

  • jaina_proudmoore Autorytet
    Postów: 4196 7887

    Wysłany: 18 kwietnia 2021, 15:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    He-Lenka wrote:
    Hejka
    Czytam wasze wpisy od jakiegoś czasu i każdej z osobna kibicuje.
    Tosiek ja do Ciebie. Proszę Cię o konsultacje z endokrynologiem. Za wysokie TSH! Koniecznie musisz zwiększyć dawkę leku! Ja po pozytywnej becie sama zwiększyłam z 50 na 75, a po konsultacji z endo: do potwierdzenia na usg 50-100-50-100-50 itd.
    Pozdrawiam

    witamy witamy :)

    Sunray lubi tę wiadomość

    zDmVp2.png
  • jaina_proudmoore Autorytet
    Postów: 4196 7887

    Wysłany: 18 kwietnia 2021, 15:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sunray wrote:
    Można się było tego spodziewać 😤 wcale się nie zdziwię jak zabiorą refundację do leków stymulacyjnych do 3 pierwszych prób 😤

    eee no aż tak źle to chyba nie będzie :(

    Sunray lubi tę wiadomość

    zDmVp2.png
  • jaina_proudmoore Autorytet
    Postów: 4196 7887

    Wysłany: 18 kwietnia 2021, 15:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @Sunray - ja mam TSH 2.4 , takie samo miałam w styczniu i dr K. pow.że jest wszystko ok, nie kazał nic zwiększać. teraz badałam przed 1 dniem stymulacji. po stymulacji nie ma sensu pewnie, bo skoczy i będzie to niemiarodajne.
    jutro mam 1 usg po 6 dniach brania zastrzyków i Aromku
    nie wiem co mi tam urosło, ale mnie ciśnie na sikanie :D

    Tosiek lubi tę wiadomość

    zDmVp2.png
  • Sunray Autorytet
    Postów: 1430 857

    Wysłany: 18 kwietnia 2021, 16:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tosiek wrote:
    Troszkę mnie uspokoiłaś. Jutro muszę dodzwonić się do koordynatora poprosić o załatwienie recepty na encorton bo zaraz mi się skończy i właśnie podpytać coś w kwestii tych wyników. Sama z ciekawości zrobiłam te badania i jak widać może i dobrze. Wcześniej już kiedyś endokrynolog stwierdził że jakbym zaszła w ciążę to dawkę będzie trzeba zwiększyć, póki co właściwą ciąże może dla mnie tylko usg potwierdzić a dopiero gdzieś za około 2 tygodnie. Narazie większych bóli nie mam trochę teraz koło prawego jajnika kłuje, więc wciąż się boję że jest szansa na cp. Czekam na wynik bhcg żeby zobaczyć jak przyrost wygląda niestety jak na złość dopiero we wtorek gdzieś pewnie będę wiedzieć. Biorę letrox 50 i nie wiem czy rzeczywiście nie wziąść więcej tylko ile nigdy sobie tak leków na własną rękę nie zwiększałam 😟

    Wiesz co, ja pierwszy raz też sobie w styczniu sama zwiększyłam dawkę Euthoryx. Że stresu latałam co 2 dni na badanie, bo tydzień czekałam na wizytę do endokrynologa. No i nieskromnie powiem, że dobrze zrobiłam, co potwierdziła Endo😉Na Twoim miejscu umówiłabym pręcikiem wizytę u endokrynologa. Tylko dobrego endokrynologa, w Salve np jest dr Kokoszko. A teraz sama zwiększ sobie dawkę do 100 i skontroluj jak to wygląda po 1-2 dniach.

    jaina_proudmoore lubi tę wiadomość

    09.2016 poronienie zatrzymane naturalsika
    02.2019/10.2019 - nieudane IVF x2
    08.2020 - trzecie IVF ➡️10.2022 - 💕♂️
  • Sunray Autorytet
    Postów: 1430 857

    Wysłany: 18 kwietnia 2021, 16:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jaina_proudmoore wrote:
    eee no aż tak źle to chyba nie będzie :(

    Oby, ale wcale się nie zdziwię. Przecież dla nich to IVF to samo zło....

    09.2016 poronienie zatrzymane naturalsika
    02.2019/10.2019 - nieudane IVF x2
    08.2020 - trzecie IVF ➡️10.2022 - 💕♂️
‹‹ 869 870 871 872 873 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz owulacji OvuFriend

Wydaje Ci się, że działanie kalendarza owulacji sprowadza się tylko do wyznaczania dni płodnych i terminu owulacji? Nic bardziej mylnego! Podczas prowadzenia obserwacji w kalendarzu OvuFriend możesz dowiedzieć się o rzeczach, które wspomogą Twoje starania o dziecko. Poznaj 7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz dni płodnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 5 gadżetów ułatwiających życie młodej mamy

Rynek produktów dla przyszłych rodziców i maluszków jest ogromny. O jakich gadżetach warto pomyśleć kompletując wyprawkę? Które produkty są warte uwagi i mogą ułatwiać codzienność świeżo upieczonych rodziców? 

CZYTAJ WIĘCEJ