X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Salve Medica Łódź
Odpowiedz

Salve Medica Łódź

Oceń ten wątek:
  • Hanuśka Nowa
    Postów: 3 5

    Wysłany: 16 czerwca 2021, 12:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nowa/stara wrote:
    U mnie leki odstawiał w podobnym czasie. Poprzednią ciąże mialam na swierzym cyklu i inaczej były odstawiane. To chyba zależy od tego jaki cykl, czy była owulacji etc…
    Ja miałam transfer na naturalnym cyklu i w ogóle nie miałam estrofemu i małe ilości progesteronu - tylko utrogestan nawet bez Prolutexu.

    jaina_proudmoore, Nowa/stara lubią tę wiadomość

  • Śnieżka Ekspertka
    Postów: 187 184

    Wysłany: 16 czerwca 2021, 13:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jaina gratulacje :) trzymam kciuki za szczęśliwe i bezproblemowe rozwiązanie 💚💚💚 Napisałabym ze teraz z górki. Ale tak patrząc w przyszłość… jak się dzieć urodzi to dopiero będzie jazda :) zapomnisz o dotychczasowych problemach.

    Z mojej strony, Salve się skończyło. I nie wrócę tam. Czuć się zaopiekowana nie czułam. Przez nikogo, ani S ani K… związana z klinika byłam długo. I chyba o wiele za długo. Wiele kwestii zostaje pominiętych. W moim przypadku dobra diagnostyka, hormonów i dobry dobór stymulacji, to większość sukcesu. Przygotowuje się do nowej procedury w nowej klinice. Wydawać by się mogło ze już bym była po punkcji, ale mój lekarz, stwierdził ze dopóki hormony nie będą stabilne to nie ma sensu rozpoczynać nowej procedury. Nie powiem zdenerwowałam się, zależy mi na czasie. Ale po wyjściu z wizyty, przespaniu się, przemyśleniu, zmieniłam zdanie. Fakt, ma racje. Lepiej raz a dobrze to zrobić, niż bawić się za chwile w setny transfer, a odpowiedzi brak co jest niepowodzeniem.
    Mam żal, ze w Salve nikt jawnie nie poinformował mnie o tym ze z mrożonych oocytow mamy 50 proc mniej zarodków. Czytałam badania i te liczby są powtarzalne na każdym kroku. Gdybym wiedziała, zastanowiłabym się nad ich odmrażaniem i zapładnianiem. Lub podeszlabym do nowej stymulacji i zarodków byłoby więcej. Zostałam postawiona przed faktem. Ma pani komórki? Ok, to odmarzamy i widzimy się za dwa tygodnie na transferze. Tak wyglądała nasza rozmowa z panem dr… zero analizy sytuacji, zmiany leków, dodatkowych badań, propozycji.. nic… dlatego, jeśli jest brak odpowiedzi od lekarza któremu zaufałam, to niestety, nasze drogi się rozchodzą i szukam pomysłu, i pomocy u kogoś innego. A ogrom pacjentek pod drzwiami niczego nie tłumaczy. Każdej musi poświecić tyle samo czasu, a nie być nastawiony na ilość… jest wiele kwestii, które mogłabym porównywać… dopóki się tego nie doświadczy gdzie indziej. Mam świadomość tego ze każdy organizm jest inny i są rożne sytuacje. Ale myśle ze warto się szanować i tez trochę wymagać od nich, a niemałe pieniądze.

    Życzę Wam Dziewczynki powodzenia, tu i w innych klinikach. Mam nadzieje ze do każdej z Nas wyjdzie słońce i ujrzy swoje dzieciątko ❤️🧡💚

    jaina_proudmoore, podczytuje, Sunray lubią tę wiadomość

  • Nowa/stara Nowa
    Postów: 5 8

    Wysłany: 16 czerwca 2021, 13:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Śnieżka wrote:
    Jaina gratulacje :) trzymam kciuki za szczęśliwe i bezproblemowe rozwiązanie 💚💚💚 Napisałabym ze teraz z górki. Ale tak patrząc w przyszłość… jak się dzieć urodzi to dopiero będzie jazda :) zapomnisz o dotychczasowych problemach.

    Z mojej strony, Salve się skończyło. I nie wrócę tam. Czuć się zaopiekowana nie czułam. Przez nikogo, ani S ani K… związana z klinika byłam długo. I chyba o wiele za długo. Wiele kwestii zostaje pominiętych. W moim przypadku dobra diagnostyka, hormonów i dobry dobór stymulacji, to większość sukcesu. Przygotowuje się do nowej procedury w nowej klinice. Wydawać by się mogło ze już bym była po punkcji, ale mój lekarz, stwierdził ze dopóki hormony nie będą stabilne to nie ma sensu rozpoczynać nowej procedury. Nie powiem zdenerwowałam się, zależy mi na czasie. Ale po wyjściu z wizyty, przespaniu się, przemyśleniu, zmieniłam zdanie. Fakt, ma racje. Lepiej raz a dobrze to zrobić, niż bawić się za chwile w setny transfer, a odpowiedzi brak co jest niepowodzeniem.
    Mam żal, ze w Salve nikt jawnie nie poinformował mnie o tym ze z mrożonych oocytow mamy 50 proc mniej zarodków. Czytałam badania i te liczby są powtarzalne na każdym kroku. Gdybym wiedziała, zastanowiłabym się nad ich odmrażaniem i zapładnianiem. Lub podeszlabym do nowej stymulacji i zarodków byłoby więcej. Zostałam postawiona przed faktem. Ma pani komórki? Ok, to odmarzamy i widzimy się za dwa tygodnie na transferze. Tak wyglądała nasza rozmowa z panem dr… zero analizy sytuacji, zmiany leków, dodatkowych badań, propozycji.. nic… dlatego, jeśli jest brak odpowiedzi od lekarza któremu zaufałam, to niestety, nasze drogi się rozchodzą i szukam pomysłu, i pomocy u kogoś innego. A ogrom pacjentek pod drzwiami niczego nie tłumaczy. Każdej musi poświecić tyle samo czasu, a nie być nastawiony na ilość… jest wiele kwestii, które mogłabym porównywać… dopóki się tego nie doświadczy gdzie indziej. Mam świadomość tego ze każdy organizm jest inny i są rożne sytuacje. Ale myśle ze warto się szanować i tez trochę wymagać od nich, a niemałe pieniądze.

    Życzę Wam Dziewczynki powodzenia, tu i w innych klinikach. Mam nadzieje ze do każdej z Nas wyjdzie słońce i ujrzy swoje dzieciątko ❤️🧡💚


    Bez dwu zdań. Jak masz poczucie wyczerpania możliwości z jednym lekarzem idziesz do drugiego.
    W mojej ocenie ilość opinii ma znaczenie chociażby pod katem oceny doświadczenia lekarza. A jak to mówią jeszcze się taki nie urodził co by wszystkim dogodził. Statystyka jest nieubłagana.
    Natomiast sama wiem po sobie, ze łatwiej jest napisać opinie negatywną niż pozytywną. Negatywną Stefance napisałam bo mogłabyś życie stracić, a mimo tego ze K je prawdopodobnie uratował do tej pory się pozytywnej ode mnie nie doczekał, dlatego postanowiłam chociaż Wam moją opinie przedstawić. Może po tej ciąży dopisze mu coś na znanym lekarzu:))
    Jak zasłuży😉

    Hanuśka lubi tę wiadomość

  • Hanuśka Nowa
    Postów: 3 5

    Wysłany: 16 czerwca 2021, 13:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nowa/stara wrote:
    Tak, zawsze miałam na wizycie usg szyjki, ogólne usg dziecka, wszystkie badania po kolei. Jak miałam pytania tez zawsze doktora męczyłam i nigdy nie zostały bez odpowiedzi. Miałam z nim dobry kontakt również mailowo od połowy ciąży, nie wiem czy teraz tez tak jest. Uważam, ze był bardzo poświęcony pracy, a ze ma tłumy i dużo przyjmuje.. patrząc na opinie ma znanym lekarzu to nie ma się co dziwić. Teraz jak robił mi transfer były tez 3 inne dziewczyny i wszystkie pod Jego opieką. Tylko trzeba Go czasami pomęczyć pytaniami:))



    Dla mnie przy wyborze dr K opinie internetowe miały mniejsze znaczenie , chociaż nie powiem, ze znanego lekarza nie czytałam.
    Osobiście kierowałam się opinią moich przyjaciółek, które go bardzo polecały i miały już po nim maluszki.
    Najważniejsze jednak było dla mnie to, że zrobił drugą specjalizację i zajął się tez endokrynologią. Bo nie tylko ta specjalizacja była dla mnie potrzebna, że wzg na niedoczynność tarczycy i pco, ale również oznaczała, że cały czas się uczy, a to dobrze o lekarzu świadczy.

    Nowa/stara, jaina_proudmoore lubią tę wiadomość

  • Sunray Autorytet
    Postów: 1430 857

    Wysłany: 16 czerwca 2021, 17:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Śnieżka wrote:
    Jaina gratulacje :) trzymam kciuki za szczęśliwe i bezproblemowe rozwiązanie 💚💚💚 Napisałabym ze teraz z górki. Ale tak patrząc w przyszłość… jak się dzieć urodzi to dopiero będzie jazda :) zapomnisz o dotychczasowych problemach.

    Z mojej strony, Salve się skończyło. I nie wrócę tam. Czuć się zaopiekowana nie czułam. Przez nikogo, ani S ani K… związana z klinika byłam długo. I chyba o wiele za długo. Wiele kwestii zostaje pominiętych. W moim przypadku dobra diagnostyka, hormonów i dobry dobór stymulacji, to większość sukcesu. Przygotowuje się do nowej procedury w nowej klinice. Wydawać by się mogło ze już bym była po punkcji, ale mój lekarz, stwierdził ze dopóki hormony nie będą stabilne to nie ma sensu rozpoczynać nowej procedury. Nie powiem zdenerwowałam się, zależy mi na czasie. Ale po wyjściu z wizyty, przespaniu się, przemyśleniu, zmieniłam zdanie. Fakt, ma racje. Lepiej raz a dobrze to zrobić, niż bawić się za chwile w setny transfer, a odpowiedzi brak co jest niepowodzeniem.
    Mam żal, ze w Salve nikt jawnie nie poinformował mnie o tym ze z mrożonych oocytow mamy 50 proc mniej zarodków. Czytałam badania i te liczby są powtarzalne na każdym kroku. Gdybym wiedziała, zastanowiłabym się nad ich odmrażaniem i zapładnianiem. Lub podeszlabym do nowej stymulacji i zarodków byłoby więcej. Zostałam postawiona przed faktem. Ma pani komórki? Ok, to odmarzamy i widzimy się za dwa tygodnie na transferze. Tak wyglądała nasza rozmowa z panem dr… zero analizy sytuacji, zmiany leków, dodatkowych badań, propozycji.. nic… dlatego, jeśli jest brak odpowiedzi od lekarza któremu zaufałam, to niestety, nasze drogi się rozchodzą i szukam pomysłu, i pomocy u kogoś innego. A ogrom pacjentek pod drzwiami niczego nie tłumaczy. Każdej musi poświecić tyle samo czasu, a nie być nastawiony na ilość… jest wiele kwestii, które mogłabym porównywać… dopóki się tego nie doświadczy gdzie indziej. Mam świadomość tego ze każdy organizm jest inny i są rożne sytuacje. Ale myśle ze warto się szanować i tez trochę wymagać od nich, a niemałe pieniądze.

    Życzę Wam Dziewczynki powodzenia, tu i w innych klinikach. Mam nadzieje ze do każdej z Nas wyjdzie słońce i ujrzy swoje dzieciątko ❤️🧡💚

    Super napisane 💚

    Ja bym powiedziała, że lekarze po prostu też się mylą. Żadna z nas nie chciałaby być przedmiotem pomyłki, ale jednak ograniczone zaufanie to dobra rzecz 😏

    jaina_proudmoore lubi tę wiadomość

    09.2016 poronienie zatrzymane naturalsika
    02.2019/10.2019 - nieudane IVF x2
    08.2020 - trzecie IVF ➡️10.2022 - 💕♂️
  • Maaaa Autorytet
    Postów: 622 799

    Wysłany: 17 czerwca 2021, 19:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jaina superrrr!!!!
    Gratulacje! 💪😍🤗💜
    Mocne kciuki! 🍀✊🍀✊🍀✊🍀✊🍀✊🍀✊🍀
    ♥️♥️♥️

    jaina_proudmoore, Nowa/stara lubią tę wiadomość

    👩Maaa 32
    I IVF
    👣 24.01 👶♥️
  • jaina_proudmoore Autorytet
    Postów: 4196 7887

    Wysłany: 17 czerwca 2021, 19:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maaaa wrote:
    Jaina superrrr!!!!
    Gratulacje! 💪😍🤗💜
    Mocne kciuki! 🍀✊🍀✊🍀✊🍀✊🍀✊🍀✊🍀
    ♥️♥️♥️
    Miałam się na priv odezwać i tak zrobię🙂💚pozdrowienia dla Ciebie i zdrowia dla maluszka.

    Maaaa lubi tę wiadomość

    zDmVp2.png
  • Subarb Koleżanka
    Postów: 39 8

    Wysłany: 18 czerwca 2021, 18:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny czy która z Was oddawała nadmiar jajeczek do adopcji w salve np juz po zajściu w ciaze? Chciałam zapytać jak to wygląda.

  • ewe90 Autorytet
    Postów: 326 265

    Wysłany: 22 czerwca 2021, 20:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Subarb wrote:
    Dziewczyny czy która z Was oddawała nadmiar jajeczek do adopcji w salve np juz po zajściu w ciaze? Chciałam zapytać jak to wygląda.

    Też się chętnie dowiem. Mam zamrożone 3 jajeczka i nie wiem czy to nie była strata pieniędzy...

    4AA - 03.2021 - 05.2021 [*] 9 tc.
    3AB -10.2021 - 06.2022 Córeczka ❤
    3AB - 01.2024 beta HCG <0,2
    2BB - 02.2024
  • Szefowa Debiutantka
    Postów: 7 0

    Wysłany: 24 czerwca 2021, 19:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy mozecie polecic jakiegoś immunologa z łodzi lub warszawy, ktory zajmuje sie także leczeniem niepłodności immunologicznej. U dr P. Niestety nie ma terminów do końca roku

  • believer Autorytet
    Postów: 696 331

    Wysłany: 24 czerwca 2021, 19:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W Łodzi sa jescze prof Malinowski i prof Wilczyński. Do Malinowskiego tez się czeka ok 2 miesiace chyba teraz na wizyte. Zleca duzo badan co jest drogie ale za to jest juz to kompleksowa diagnostyka. Najszybciej sie mozna dostac do prof Wilczyńskiego.

    jaina_proudmoore, I am waiting for a miracle lubią tę wiadomość

    starania od 04.2018 r.
    Ja: rocznik '87,AMH 0,02-> IVF z KD
    MTHFR hetero, PAI-1 homo, kariotyp Bx (bez 2DS5,3DS1), histeroskopia ok,
    On: rocznik '88, fragmentacja 27,1 % (norma <25%)

    10 transferów nieudanych
    11 transfer - udany na chwilę - 7 tc -poronienie zatrzymane 💔
  • Szefowa Debiutantka
    Postów: 7 0

    Wysłany: 24 czerwca 2021, 22:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję za wskazówki

  • I am waiting for a miracle Autorytet
    Postów: 6009 7678

    Wysłany: 25 czerwca 2021, 13:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja polecam Wilczyńskiego i Paśnika ( bo do nich chodzę) ... ale jak już chcesz kogoś z najwyższej półki to Malinka...

    1. Malinowski
    2. Paśnik
    3. Wilczyński
    Mamy to ogromne szczęście, że Łódź jest sercem immunologii. Praktycznie cała 3 jest blisko siebie ...

    Dodatkowe ważne info...
    1. Malinowski ( jest typowo od niepłodności i jako jedyny pomoże jak ktoś traci ciąże na wyższych etapach, wierzy w immunologię o kilka tygodni więcej niż do 12 tc)
    2. Paśnik ( nie jest ginekologiem, ale mega głęboko w tym siedzi, wierzy w immuno tylko do 12tc )
    3. Wilczyński ( jest ginekologiem, ale nie od in vitro, tylko naturalsy i ma praktycznie dla wszystkich bez względu na wyniki swój stały zestaw, u mnie się na nim udało za 1 razem )

    jaina_proudmoore lubi tę wiadomość

    „Jeśli masz marzenie, musisz uchwycić się go i nigdy nie puszczać"
    Początek starań 03.2005r.
    IV IVF:
    - VI transfer blastocyst 3AA <3 i 3AA
    9dpt 413
    11dpt 1197
    15dpt 4166
    22dpt 30071
    2,7mm miłości <3
    25dpt 54928
    3,6mm miłości <3
    27dpt
    5,6mm miłości i 140 <3
    28dpt
    6,8mm miłości <3
    29dpt 99065
    30dpt 111335
    32dpt
    8,7mm miłości <3
    43dpt
    2,07cm miłości <3
    7,4cm miłości <3
    19w6d 320g miłości
    21w 390g miłości
    29w4d 1550g miłości
    Ukochany synek 💙

    Starania o rodzeństwo <3
    V IVF
    3AA❄️ 3AA ❄️ 5BB ❄️ 3BB❄️ 5AB❄️
  • I am waiting for a miracle Autorytet
    Postów: 6009 7678

    Wysłany: 25 czerwca 2021, 13:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marta93 wrote:
    I am waiting for a miracle wrote: widzę że transfer się nie udał:( dobrze widzę że w jednym cyklu miałaś podaną słabsza blastke a w następnym lepszą? Myślałam że oni podają je od najlepszej do najsłabszej. Ja jestem po badaniu allo mlr i wyszło ok i doktor immunlog mówi że jest szansa na naturalną ciążę,ale my nie chcemy czekać naturalnie teraz od lutego nic nie zaskoczyło więc pewnie nie zaskoczy i w lipcu jak się uda podejdziemy do 3transferu
    Jak ktoś ma siłę przekonywania i jest uparty jak ja... to dostanie to co chce :D ale usłyszałam kilka słów za dużo..., a później stały się one niestety prorocze ...

    W Salvie mocno naciskają, żeby brać od najlepszego do najsłabszego...

    „Jeśli masz marzenie, musisz uchwycić się go i nigdy nie puszczać"
    Początek starań 03.2005r.
    IV IVF:
    - VI transfer blastocyst 3AA <3 i 3AA
    9dpt 413
    11dpt 1197
    15dpt 4166
    22dpt 30071
    2,7mm miłości <3
    25dpt 54928
    3,6mm miłości <3
    27dpt
    5,6mm miłości i 140 <3
    28dpt
    6,8mm miłości <3
    29dpt 99065
    30dpt 111335
    32dpt
    8,7mm miłości <3
    43dpt
    2,07cm miłości <3
    7,4cm miłości <3
    19w6d 320g miłości
    21w 390g miłości
    29w4d 1550g miłości
    Ukochany synek 💙

    Starania o rodzeństwo <3
    V IVF
    3AA❄️ 3AA ❄️ 5BB ❄️ 3BB❄️ 5AB❄️
  • I am waiting for a miracle Autorytet
    Postów: 6009 7678

    Wysłany: 25 czerwca 2021, 14:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie chciałam Wam pisać, bo lęk jest tak ogromny, ciąża po stracie już nie jest taką samą ciążą jak ta pierwsza, wymarzona, którą miało się nadzieję nosić pod sercem do końca ... w której pokładało się całą nadzieję, że w końcu nadejdzie ten dzień, że przytuli się własne dziecko w ramiona...

    Bardzo bliska mi osoba powiedziała tak: " Czas na gratulacje będzie po porodzie, teraz przez całą ciążę, będę trzymała kciuki", więc poproszę Was tylko o to <3 A w zasadzie to o podwójne kciuki i ciepłe myśli <3 <3

    A więc u mnie wyglądało to tak...
    5dpt cień cienia cienia mojego cienia
    6dpt cień cienia cienia mojego cienia
    7dpt cień cienia mojego cienia

    https://zapodaj.net/3902895bb2262.jpg.html

    Legenda: Facell 7dpt rano/ Facell 6dpt ok 21/22 Allegro 7dpt/6dpt/5dpt

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 czerwca 2021, 14:56

    jaina_proudmoore, Maaaa lubią tę wiadomość

    „Jeśli masz marzenie, musisz uchwycić się go i nigdy nie puszczać"
    Początek starań 03.2005r.
    IV IVF:
    - VI transfer blastocyst 3AA <3 i 3AA
    9dpt 413
    11dpt 1197
    15dpt 4166
    22dpt 30071
    2,7mm miłości <3
    25dpt 54928
    3,6mm miłości <3
    27dpt
    5,6mm miłości i 140 <3
    28dpt
    6,8mm miłości <3
    29dpt 99065
    30dpt 111335
    32dpt
    8,7mm miłości <3
    43dpt
    2,07cm miłości <3
    7,4cm miłości <3
    19w6d 320g miłości
    21w 390g miłości
    29w4d 1550g miłości
    Ukochany synek 💙

    Starania o rodzeństwo <3
    V IVF
    3AA❄️ 3AA ❄️ 5BB ❄️ 3BB❄️ 5AB❄️
  • jaina_proudmoore Autorytet
    Postów: 4196 7887

    Wysłany: 25 czerwca 2021, 17:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @I need a miracle - trzymam kciuki za betę 🙂💚💪

    I am waiting for a miracle lubi tę wiadomość

    zDmVp2.png
  • Sunray Autorytet
    Postów: 1430 857

    Wysłany: 25 czerwca 2021, 18:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I am waiting for a miracle wrote:
    Nie chciałam Wam pisać, bo lęk jest tak ogromny, ciąża po stracie już nie jest taką samą ciążą jak ta pierwsza, wymarzona, którą miało się nadzieję nosić pod sercem do końca ... w której pokładało się całą nadzieję, że w końcu nadejdzie ten dzień, że przytuli się własne dziecko w ramiona...

    Bardzo bliska mi osoba powiedziała tak: " Czas na gratulacje będzie po porodzie, teraz przez całą ciążę, będę trzymała kciuki", więc poproszę Was tylko o to <3 A w zasadzie to o podwójne kciuki i ciepłe myśli <3 <3

    A więc u mnie wyglądało to tak...
    5dpt cień cienia cienia mojego cienia
    6dpt cień cienia cienia mojego cienia
    7dpt cień cienia mojego cienia

    https://zapodaj.net/3902895bb2262.jpg.html

    Legenda: Facell 7dpt rano/ Facell 6dpt ok 21/22 Allegro 7dpt/6dpt/5dpt

    🥳🤰🥳🤰🥳

    ✊✊✊

    I am waiting for a miracle lubi tę wiadomość

    09.2016 poronienie zatrzymane naturalsika
    02.2019/10.2019 - nieudane IVF x2
    08.2020 - trzecie IVF ➡️10.2022 - 💕♂️
  • Edward1 Autorytet
    Postów: 869 638

    Wysłany: 25 czerwca 2021, 18:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I am waiting for a miracle wrote:
    Nie chciałam Wam pisać, bo lęk jest tak ogromny, ciąża po stracie już nie jest taką samą ciążą jak ta pierwsza, wymarzona, którą miało się nadzieję nosić pod sercem do końca ... w której pokładało się całą nadzieję, że w końcu nadejdzie ten dzień, że przytuli się własne dziecko w ramiona...

    Bardzo bliska mi osoba powiedziała tak: " Czas na gratulacje będzie po porodzie, teraz przez całą ciążę, będę trzymała kciuki", więc poproszę Was tylko o to <3 A w zasadzie to o podwójne kciuki i ciepłe myśli <3 <3

    A więc u mnie wyglądało to tak...
    5dpt cień cienia cienia mojego cienia
    6dpt cień cienia cienia mojego cienia
    7dpt cień cienia mojego cienia

    https://zapodaj.net/3902895bb2262.jpg.html

    Legenda: Facell 7dpt rano/ Facell 6dpt ok 21/22 Allegro 7dpt/6dpt/5dpt
    Kochana, często mylałam co u Ciebie, nie odzywałaś się wiec mialam nadzieję, że zwiastuje to coś dobrego i proszę stało się! Trzymam kciuki bardzo, bardzo mocno (zresztą jak za was wszystkie)
    ✊✊🥰❤

    I am waiting for a miracle, jaina_proudmoore lubią tę wiadomość

    n59ykrhmt0n17fpk.png

    8/2/2021 urodziła się nasza mała królewna Pola 3720g I 51cm

    2010 - urodził się Franciszek 4180g I 55 cm

    XII.2012- 5tc [*]

    Starania o kolejne dzieciątko od 2013.
    5 VI 2020 - II kreski na teście 😁
  • Fanta88 Ekspertka
    Postów: 139 188

    Wysłany: 25 czerwca 2021, 19:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I am waiting for a miracle wrote:
    Nie chciałam Wam pisać, bo lęk jest tak ogromny, ciąża po stracie już nie jest taką samą ciążą jak ta pierwsza, wymarzona, którą miało się nadzieję nosić pod sercem do końca ... w której pokładało się całą nadzieję, że w końcu nadejdzie ten dzień, że przytuli się własne dziecko w ramiona...

    Bardzo bliska mi osoba powiedziała tak: " Czas na gratulacje będzie po porodzie, teraz przez całą ciążę, będę trzymała kciuki", więc poproszę Was tylko o to <3 A w zasadzie to o podwójne kciuki i ciepłe myśli <3 <3

    A więc u mnie wyglądało to tak...
    5dpt cień cienia cienia mojego cienia
    6dpt cień cienia cienia mojego cienia
    7dpt cień cienia mojego cienia

    https://zapodaj.net/3902895bb2262.jpg.html

    Legenda: Facell 7dpt rano/ Facell 6dpt ok 21/22 Allegro 7dpt/6dpt/5dpt


    Trzymam mocne kciuki :*

    I am waiting for a miracle lubi tę wiadomość

  • ewe90 Autorytet
    Postów: 326 265

    Wysłany: 25 czerwca 2021, 23:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I am waiting for a miracle

    jejku jak ja bardzo chcę żeby Ci się udało

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 czerwca 2021, 23:32

    I am waiting for a miracle, jaina_proudmoore lubią tę wiadomość

    4AA - 03.2021 - 05.2021 [*] 9 tc.
    3AB -10.2021 - 06.2022 Córeczka ❤
    3AB - 01.2024 beta HCG <0,2
    2BB - 02.2024
‹‹ 890 891 892 893 894 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

PMS, czyli zespół napięcia przedmiesiączkowego - przyczyny, objawy, leczenie

Zespół napięcia przedmiesiączkowego to ogólne określenie na objawy i dolegliwości, które odczuwają kobiety przed miesiączką. A jakie są najczęstsze objawy PMS? Co jest ich przyczyną? Czy i kiedy napięcie przedmiesiączkowe wymaga leczenia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Naprotechnologia - naturalna metoda podczas starania o dziecko i nie tylko.

Naprotechnologia (Natural Procreatice Technology, w skrócie: NPT lub NaPro) to metoda naturalnego wsparcia prokreacji. Ma wiele zwolenników, jak i całkiem sporo przeciwników, zanim wypowiesz swoją opinię, przeczytaj informacje jakie dla Ciebie zebraliśmy. Przeczytaj, na czym dokładnie polega naprotechnologia, czy jest przeznaczona tylko dla kobiet, czy również wspiera mężczyzn, w jakich przypadkach okazuje się najskuteczniejsza, a w jakich raczej się nie sprawdzi. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mikroelementy dające makro-poprawę męskiej płodności

Dowiedz się, które mikroelementy odgrywają kluczową rolę w kontekście męskiej płodności. Na co zwracać uwagę i których składników nie powinno zabraknąć w diecie przyszłego taty? 

CZYTAJ WIĘCEJ