X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Salve Medica Łódź
Odpowiedz

Salve Medica Łódź

Oceń ten wątek:
  • Ovarinka Przyjaciółka
    Postów: 128 23

    Wysłany: 30 grudnia 2021, 21:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Esperanza Mia wrote:
    Ja jej osobiście nie polecam. Mój miał zrobione na samym początku badania podstawowe. Na wizycie oceniła że to ja jestem chora nie mąż. On jest gieroj jak to powiedziała każda może zaplodnic. A finał był taki że żadnej by nie zapłodnił bo miał niskie HBA. Radzę poszukać kogoś innego. Może zapytaj się na forum kogo dziewczyny polecają ale nie w tej klinice

    U nas ewidentnie problem meski, do Dr oszukowskisj wysłał nas dr K. W kierunku stwierdzenia czy jest opcja pozyskania plemników w biopsji.
    Powiedzial że tylko ona robi biopsję i innej opcji nie ma.
    Więc teraz lekko się zmartwiłam..

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 grudnia 2021, 21:02

  • Sayuri Debiutantka
    Postów: 14 1

    Wysłany: 10 stycznia 2022, 09:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć, czy wątek jest nadal aktualny?

    Staramy się z mężem od 06/2019, ostatni raz dwie kreski zobaczyłam 09/2021 - cb. Od tamtej pory "cisza", choć przestałam testować 10-12 dpo. @ przychodzi regularnie, tym bardziej, że mam krótkie cykle 24dniowe.

    Przyszedł czas, że chcemy w lutym wybrać się z mężem do kliniki.

    Może też zaznaczę, że byliśmy przebadani na własną rękę pod każdym kątem możliwym. Mąż miał co prawda podstawowe badanie nasienia tylko, ale zawsze było wszystko w jego wynikach w porządku.

    Jestem pacjentką docenta Paśnika, jestem po szczepieniach limfocytami. Obecnie czekam na wyniki Allo-MLR. U nas więc albo niepłodność immunologiczna, albo idiopatyczna.

    Z tego co wyczytałam najbardziej polecany jest dr Kłosiński i z tego, co się dowiedziałam respektuje zalecenia docenta Paśnika, na czym mi zależy.

    Czy świeże pacjentki dr K mogłyby mi napisać jakie badania zleca dr na pierwszej wizycie? Chciałabym zabrać już coś ze sobą, żeby na tej podstawie podjąć już konkretne kroki. Moja dotychczasowe badania straciły już ważność.

    I chcę zapytać o samo zapłodnienie in vitro - nie chodzi mi o ceny poszczególnych wizyt i koszty badań z krwi, a o samą procedurę. Na jaką kwotę mamy być przygotowani - 10.000?

    06.2019 - 31 miesięcy
    34 l.
  • Ovarinka Przyjaciółka
    Postów: 128 23

    Wysłany: 10 stycznia 2022, 14:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć, ja jestem świeża pacjentka dr K.
    Byliśmy z mężem w połowie grudnia na pierwszej wizycie, nie trwała ona długo.
    Dr zrobił wywiad, przejrzał wyniki, zrobił usg.
    Wysłał nas do androloga ponieważ mamy czynnik męski. Po tej wizycie będziemy myśleć do dalej.

    Mialam swoje aktualne wyniki hormonów, oraz wyniki męża- hormony, seminogram.

    Kolejna wizytę mamy 31 stycznia, dr zlecił badanie AMH, helicobacter pyroli, glukoza i insulina.

  • ŁAsica Autorytet
    Postów: 1736 1676

    Wysłany: 10 stycznia 2022, 16:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka :) znowu tu wpadam z partyzanta , chciałabym dołączyć do was niedługo, planuje 1sza wizytę i raczej jestem zdecydowana na ivf. Ogarnia widzę że dostałaś odesłana itp zastanawiam się jak to jest , czy lekarz zleca jeszcze badania i czegoś szuka czy jak opowiem że chce ivf a nowicjuszką nie jestem to się od razu przystępuje do procedury? Czy na 2sza wizytę warto jakieś świeże badania zrobic? Czego wymaga dr Kłosiński bo się do niego właśnie wybieram :)
    Dzięki za pomoc!

    33lata,starania od 08.2018
    1sze IVF- stymulacja💉 od 28.05.22
    6.06 punkcja, pobrane 7, dojrzałe 4
    4 zapłodnione, 2 padły po 4 dobie
    Transfer blastki 2AA 11.06
    Beta 7dpt -1😓
    Ostatnia ❄️4AA transfer 8.08.22
    Beta 8dpt <1
  • Ovarinka Przyjaciółka
    Postów: 128 23

    Wysłany: 10 stycznia 2022, 16:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dr zapytał na 1 wizycie o badania hormonalne, ja akurat przyszłam z całą lista aktualnych badań. Ale czy są one wymagane nie wiem, ja akurat miałam:)
    Sądzę że warto mieć już badania żeby dr wiedział jak sprawa wygląda, pewnie i tak by je zlecił a to już jakieś przyspieszenie w sprawie ;)

  • ŁAsica Autorytet
    Postów: 1736 1676

    Wysłany: 10 stycznia 2022, 16:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki! A Ty poszlas konkretnie z myślą o ivf czy chcesz jeszcze naturalnie próbować? :) zastanawiam się czy można sobie zażyczyć ivf 🙃

    33lata,starania od 08.2018
    1sze IVF- stymulacja💉 od 28.05.22
    6.06 punkcja, pobrane 7, dojrzałe 4
    4 zapłodnione, 2 padły po 4 dobie
    Transfer blastki 2AA 11.06
    Beta 7dpt -1😓
    Ostatnia ❄️4AA transfer 8.08.22
    Beta 8dpt <1
  • ŁAsica Autorytet
    Postów: 1736 1676

    Wysłany: 10 stycznia 2022, 16:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sayuri wrote:
    Cześć, czy wątek jest nadal aktualny?

    Staramy się z mężem od 06/2019, ostatni raz dwie kreski zobaczyłam 09/2021 - cb. Od tamtej pory "cisza", choć przestałam testować 10-12 dpo. @ przychodzi regularnie, tym bardziej, że mam krótkie cykle 24dniowe.

    Przyszedł czas, że chcemy w lutym wybrać się z mężem do kliniki.

    Może też zaznaczę, że byliśmy przebadani na własną rękę pod każdym kątem możliwym. Mąż miał co prawda podstawowe badanie nasienia tylko, ale zawsze było wszystko w jego wynikach w porządku.

    Jestem pacjentką docenta Paśnika, jestem po szczepieniach limfocytami. Obecnie czekam na wyniki Allo-MLR. U nas więc albo niepłodność immunologiczna, albo idiopatyczna.

    Z tego co wyczytałam najbardziej polecany jest dr Kłosiński i z tego, co się dowiedziałam respektuje zalecenia docenta Paśnika, na czym mi zależy.

    Czy świeże pacjentki dr K mogłyby mi napisać jakie badania zleca dr na pierwszej wizycie? Chciałabym zabrać już coś ze sobą, żeby na tej podstawie podjąć już konkretne kroki. Moja dotychczasowe badania straciły już ważność.

    I chcę zapytać o samo zapłodnienie in vitro - nie chodzi mi o ceny poszczególnych wizyt i koszty badań z krwi, a o samą procedurę. Na jaką kwotę mamy być przygotowani - 10.000?
    Za bardzo może pomocna nie będę ale widzialam coś takiego dziś na str salve jak pakiety ifv, podstawowy 8500 w tym jest kilka podstawowych badań, icsi jakies standard za 9500 i premium chyba 10500 :)

    33lata,starania od 08.2018
    1sze IVF- stymulacja💉 od 28.05.22
    6.06 punkcja, pobrane 7, dojrzałe 4
    4 zapłodnione, 2 padły po 4 dobie
    Transfer blastki 2AA 11.06
    Beta 7dpt -1😓
    Ostatnia ❄️4AA transfer 8.08.22
    Beta 8dpt <1
  • Ovarinka Przyjaciółka
    Postów: 128 23

    Wysłany: 10 stycznia 2022, 17:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ŁAsica wrote:
    Dzięki! A Ty poszlas konkretnie z myślą o ivf czy chcesz jeszcze naturalnie próbować? :) zastanawiam się czy można sobie zażyczyć ivf 🙃

    U nas nie ma szans na naturalne zajście w ciążę, szliśmy ze świadomością in vitro lub iui.
    Teraz czekamy co powie androlog i chyba działamy;)
    Ja jestem nastawiona na in vitro.

    Co do pakietów mieliśmy wstępna rozmowę i są 3 za 8500, 9500 i 10500. Pani przedstawiła również koszta wszystkiego osobno (nie w pakiecie) i wychodzi bardzo podobnie.
    W cenę pakietu nie wchodzą wizyty monitoringowe oraz oczywiście leki.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 stycznia 2022, 17:24

  • ŁAsica Autorytet
    Postów: 1736 1676

    Wysłany: 10 stycznia 2022, 21:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oki to zrobię i może jeszcze amh , nigdy mi tego badania nikt nie zlecił a ja sama byłam sceptyczna ponieważ u wielu rosnie spada i znowu rośnie, chyba tak nie powinno byc, czy to jest wymagane badanie do ivf? Sprawdzał może u Ciebie Ovarinka? :)

    33lata,starania od 08.2018
    1sze IVF- stymulacja💉 od 28.05.22
    6.06 punkcja, pobrane 7, dojrzałe 4
    4 zapłodnione, 2 padły po 4 dobie
    Transfer blastki 2AA 11.06
    Beta 7dpt -1😓
    Ostatnia ❄️4AA transfer 8.08.22
    Beta 8dpt <1
  • Ovarinka Przyjaciółka
    Postów: 128 23

    Wysłany: 10 stycznia 2022, 21:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AMH na pewno jest konieczne do refundacji leków, a czy do samej procedury nie wiem ale wydaje mi się że tak(chociaż ekspert że mnie żaden)

    Mi badanie Amh dr zlecił na pierwszej wizycie.

  • emyszka Przyjaciółka
    Postów: 100 52

    Wysłany: 10 stycznia 2022, 21:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie wiem jak Wy ale ja mam mieszane odczucia co do sposobu leczenia dr K. Czuję się jak na "taśmie produkcyjnej" gdzie lekarz niekoniecznie próbuje jakkolwiek indywidualnie podejść do mojego przypadku. Wizyty są strasznie szybkie, często wychodzę zakręcona i zestresowana.
    Jestem po pierwszym nieudanym transferze i poważnie rozważam zmianę lekarza. Czy miałyście podobne odczucia? Może któraś z Was zmieniała lekarza w trakcie leczenia?

    Śnieżka, Wiki33 lubią tę wiadomość

    Starania od 2019

    34 lata 👩‍❤️‍👨 40 lat

    🍀Start 1 IVF pazdziernik 2021🍀
    10.2021 - punkcja ❄️❄️❄️4BA
    30.12.2021🍀transfer 4BA (embryo glue)
    10.01.2022 Beta 😭
    04.03.2022 🍀 transfer 4BA (embryo glue, nacięcie otoczki)
    11.03.2022 Beta 😭
    12.2022 Histeroskopia, cd56, cd138
    01.2023 🍀 transfer 4BA
    02.2023 Beta😭
    2024: Gameta Rzgów 🍀 zaczynamy od początku
    28.02.2024: punkcja - 9 komórek, tylko 1 przetrwał <3
    03.2024 Beta😭
  • Sylza Autorytet
    Postów: 353 180

    Wysłany: 10 stycznia 2022, 23:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    emyszka wrote:
    Nie wiem jak Wy ale ja mam mieszane odczucia co do sposobu leczenia dr K. Czuję się jak na "taśmie produkcyjnej" gdzie lekarz niekoniecznie próbuje jakkolwiek indywidualnie podejść do mojego przypadku. Wizyty są strasznie szybkie, często wychodzę zakręcona i zestresowana.
    Jestem po pierwszym nieudanym transferze i poważnie rozważam zmianę lekarza. Czy miałyście podobne odczucia? Może któraś z Was zmieniała lekarza w trakcie leczenia?

    Na różnych grupach jest poruszany ten temat, na facebookowej dziewczyny pisały skargę na niego do salve. Ja zmieniłam lekarza i jestem zadowolona :)

    A koszt leków bez refundacji do stymulacji wyszedł nas niecałe 4tys

    ’94
    04.2021 - początek starań
    Endometrioza (endoskopia torbieli 15.12.2020 oba jajniki)

    ❌AMH 0.34 (lipiec’21 synevo)
    🏥Salve Łódź
    ❌AMH 0.44 (wrzesień 21dc diag)
    ⬇️AMH 0.16 (listopad 3dc diag)
    ⬇️AMH 0.078 (luty’22 14dc diag)
    12.2021 ✖️Krótki protokół - dwa zdegenerowane pecherzyki, nie doszło do punkcji
    🏥KrakOvi
    ⬆️AMH 0.59 ( luty’22 robione na miejscu)
    3.2022 Długi protokół - 7 pęcherzyków ->2 komórki🥚🥚->1 zarodek🍀 -> beta 0 😥
    5.2022 długi protokół - 9 pęcherzyków -> 1 komórka (reszta niedojrzałe)-> zero zarodków 😓
    🏥 Eurofertil Ostrava
    6.2022
    1️⃣Mini stymulacja - 6 pęcherzyków->2 komórki -> 2 zarodki 🍀🍀-> ❄️
    2️⃣ Mini stymulacja - 3 pecherzyki -> 3 komórki(jedna niedojrzała)-> 🍀🍀->❄️❄️
    👨‍⚕️Paśnik -> wysokie NK, brak kilku Kir implantacyjnych (intralipid, encorton)

    Transfer 7.09.2022🤞 beta 0
    Transfer 12.10.2022
    5dpt 19.2 🙏 7dpt 67.8🥹 9dpt 263🥰
  • emyszka Przyjaciółka
    Postów: 100 52

    Wysłany: 11 stycznia 2022, 07:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylza wrote:
    Na różnych grupach jest poruszany ten temat, na facebookowej dziewczyny pisały skargę na niego do salve. Ja zmieniłam lekarza i jestem zadowolona :)

    A koszt leków bez refundacji do stymulacji wyszedł nas niecałe 4tys

    Na jakiego lekarza zmieniłaś? :))

    Myślicie że lepiej jest robić przerwę między podejściami czy działać od razu?

    Starania od 2019

    34 lata 👩‍❤️‍👨 40 lat

    🍀Start 1 IVF pazdziernik 2021🍀
    10.2021 - punkcja ❄️❄️❄️4BA
    30.12.2021🍀transfer 4BA (embryo glue)
    10.01.2022 Beta 😭
    04.03.2022 🍀 transfer 4BA (embryo glue, nacięcie otoczki)
    11.03.2022 Beta 😭
    12.2022 Histeroskopia, cd56, cd138
    01.2023 🍀 transfer 4BA
    02.2023 Beta😭
    2024: Gameta Rzgów 🍀 zaczynamy od początku
    28.02.2024: punkcja - 9 komórek, tylko 1 przetrwał <3
    03.2024 Beta😭
  • Ovarinka Przyjaciółka
    Postów: 128 23

    Wysłany: 11 stycznia 2022, 07:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jestem dopiero po pierwszej wizycie, dr zrobił na mnie dobre wrażenie, co będzie dalej zobaczymy.

  • Pretty123 Przyjaciółka
    Postów: 119 88

    Wysłany: 11 stycznia 2022, 10:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    emyszka wrote:
    Nie wiem jak Wy ale ja mam mieszane odczucia co do sposobu leczenia dr K. Czuję się jak na "taśmie produkcyjnej" gdzie lekarz niekoniecznie próbuje jakkolwiek indywidualnie podejść do mojego przypadku. Wizyty są strasznie szybkie, często wychodzę zakręcona i zestresowana.
    Jestem po pierwszym nieudanym transferze i poważnie rozważam zmianę lekarza. Czy miałyście podobne odczucia? Może któraś z Was zmieniała lekarza w trakcie leczenia?

    Hej, ja po 2 nieudanym transferze zmieniłam lekarza. Dokładnie takie samo odnosiłam wrażenie po wizytach jak Ty. Pośpiech, który wywoływał stres i w efekcie o większość rzeczy zapominałam zapytać
    Teraz do 3 transferu przygotowuje mnie dr Stefanowicz

  • ŁAsica Autorytet
    Postów: 1736 1676

    Wysłany: 11 stycznia 2022, 17:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny za opinie , może faktycznie poczytam jeszcze , poszukam :) myślałam o nim bo jest endokrynologiem, ale jak ma slabe podejście to i 10 specjalizacji nie pomoże 🤷‍♀️

    33lata,starania od 08.2018
    1sze IVF- stymulacja💉 od 28.05.22
    6.06 punkcja, pobrane 7, dojrzałe 4
    4 zapłodnione, 2 padły po 4 dobie
    Transfer blastki 2AA 11.06
    Beta 7dpt -1😓
    Ostatnia ❄️4AA transfer 8.08.22
    Beta 8dpt <1
  • Pretty123 Przyjaciółka
    Postów: 119 88

    Wysłany: 11 stycznia 2022, 18:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ŁAsica wrote:
    Dzięki dziewczyny za opinie , może faktycznie poczytam jeszcze , poszukam :) myślałam o nim bo jest endokrynologiem, ale jak ma slabe podejście to i 10 specjalizacji nie pomoże 🤷‍♀️

    Jeżeli chodzi o przygotowanie do stymulacji i wykonanie punkcji to okej, nie mam żadnych zastrzeżeń, bo leki były dobrze dobrane i miałam 17 dojrzałych komórek.
    W przypadku endokrynologii to do 1 transferu podeszłam z tsh około 7, sama wykonałam badanie już po transferze, dostałam leki ale później doktor wgl nie zlecał mi tego badania żeby kontrolować czy dawka jest ok.

    emyszka lubi tę wiadomość

  • emyszka Przyjaciółka
    Postów: 100 52

    Wysłany: 11 stycznia 2022, 19:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pretty123 wrote:
    Jeżeli chodzi o przygotowanie do stymulacji i wykonanie punkcji to okej, nie mam żadnych zastrzeżeń, bo leki były dobrze dobrane i miałam 17 dojrzałych komórek.
    W przypadku endokrynologii to do 1 transferu podeszłam z tsh około 7, sama wykonałam badanie już po transferze, dostałam leki ale później doktor wgl nie zlecał mi tego badania żeby kontrolować czy dawka jest ok.

    Ja mam wrażenie że nie czyta w ogóle historii leczenia. Miałam odroczony transfer że względu na wysoką prolaktyne. Sama przypominałam się z tym czy nie trzeba sprawdzić czy już ok lub o lekach. Nie powiedział mi, że po transferze mam odstawić dostinex. Dowiedziałam się dopiero wydzwaniając do kliniki bo akurat skończyły mi się leki i na ten lek nie dostałam recepty.. Mimo, że jest endokrynologiem nigdy nie zlecał mi badania tsh - robiłam to na własną rękę po wizycie u endokrynologa w luxmedzie gdzie mam pakiet. To tamten lekarz zlecił mi eutyrox.. Poza tym, teraz po transferze robiąc będę zbadałam tsh. Wzrosło z 2.0 na 3.1.. Sprawdziłam to, bo na tym forum przeczytałam że u niektórych tsh wzrasta po włączeniu do leczenia estrofemu.

    Dodatkowo szczerze myślałam że po transferze tak samo jak po punkcji bedzie jakąś konsultacja, a dostałam tylko kartkę od Pani z rejestracji. Nie wiedziałam że w momencie negatywnej bety mam odstawić leki - nie informował mnie o tym.

    Czuje, że więcej dowiaduje się z forum niż od lekarza prowadzącego ://

    Co do stymulacji i punkcji - nie umiem ocenić. U mnie były tylko trzy zarodki i sześć pobranych komórek, czyli raczej szału nie było.

    Swoją drogą nie wiem jak to jest właściwie - ile powinno się mieć wizyt od rozpoczęcia stymulacji do transferu. Natomiast ja miałam tylko jeden podgląd endometrium bo był okres świąteczny i Pan doktor był zarobiony więc usłyszałam że "będzie ok". Nie przekonuje mnie to. Nie oczekuje traktowania mnie jak jajka ale to nie jest katar tylko coś, co kosztuje nas zarówno psychicznie jak i materialnie bardzo dużo...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 stycznia 2022, 19:08

    Starania od 2019

    34 lata 👩‍❤️‍👨 40 lat

    🍀Start 1 IVF pazdziernik 2021🍀
    10.2021 - punkcja ❄️❄️❄️4BA
    30.12.2021🍀transfer 4BA (embryo glue)
    10.01.2022 Beta 😭
    04.03.2022 🍀 transfer 4BA (embryo glue, nacięcie otoczki)
    11.03.2022 Beta 😭
    12.2022 Histeroskopia, cd56, cd138
    01.2023 🍀 transfer 4BA
    02.2023 Beta😭
    2024: Gameta Rzgów 🍀 zaczynamy od początku
    28.02.2024: punkcja - 9 komórek, tylko 1 przetrwał <3
    03.2024 Beta😭
  • Pretty123 Przyjaciółka
    Postów: 119 88

    Wysłany: 11 stycznia 2022, 19:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    emyszka wrote:
    Ja mam wrażenie że nie czyta w ogóle historii leczenia. Miałam odroczony transfer że względu na wysoką prolaktyne. Sama przypominałam się z tym czy nie trzeba sprawdzić czy już ok lub o lekach. Nie powiedział mi, że po transferze mam odstawić dostinex. Dowiedziałam się dopiero wydzwaniając do kliniki bo akurat skończyły mi się leki i na ten lek nie dostałam recepty.. Mimo, że jest endokrynologiem nigdy nie zlecał mi badania tsh - robiłam to na własną rękę po wizycie u endokrynologa w luxmedzie gdzie mam pakiet. To tamten lekarz zlecił mi eutyrox.. Poza tym, teraz po transferze robiąc będę zbadałam tsh. Wzrosło z 2.0 na 3.1.. Sprawdziłam to, bo na tym forum przeczytałam że u niektórych tsh wzrasta po włączeniu do leczenia estrofemu.

    Dodatkowo szczerze myślałam że po transferze tak samo jak po punkcji bedzie jakąś konsultacja, a dostałam tylko kartkę od Pani z rejestracji. Nie wiedziałam że w momencie negatywnej bety mam odstawić leki - nie informował mnie o tym.

    Czuje, że więcej dowiaduje się z forum niż od lekarza prowadzącego ://

    Co do stymulacji i punkcji - nie umiem ocenić. U mnie były tylko trzy zarodki i sześć pobranych komórek, czyli raczej szału nie było.

    Swoją drogą nie wiem jak to jest właściwie - ile powinno się mieć wizyt od rozpoczęcia stymulacji do transferu. Natomiast ja miałam tylko jeden podgląd endometrium bo był okres świąteczny i Pan doktor był zarobiony więc usłyszałam że "będzie ok". Nie przekonuje mnie to. Nie oczekuje traktowania mnie jak jajka ale to nie jest katar tylko coś, co kosztuje nas zarówno psychicznie jak i materialnie bardzo dużo...

    U mniej z tsh było identycznie nawet nie było mowy żeby to sprawdzić, a potem jak zrobiłam badanie to powiedział że leki do punkcji i transferu mogą podnieść tsh.
    Ja na 6 zapłodnionych komórek miałam 2 zarodki, po pierwszym nieudanym transferze poszłam na konsultacje i chciałam żeby zlecił mi jakieś dodatkowe badania to stwierdził, że wydam mnóstwo kasy a i tak to znacząco nie wpłynie na leki do transferu. I w z marszu podeszłam do tego drugiego transferu, czego żałuję, bo wyszły kwiatki w immunologii.

    Co do wizyt to przed transferem miałam 2 wizyty cykl sztuczny.
    Za wszystko i tak płacimy więc nie rozumiem dlaczego nie zlecają dodatkowych badań tylko tak traktują nas taśmowa i podejść a nóż się uda a jak nie to podchodzić do skutku

    emyszka lubi tę wiadomość

  • Ovarinka Przyjaciółka
    Postów: 128 23

    Wysłany: 11 stycznia 2022, 20:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trochę się niepokoje czytając wasze wpisy..
    Byłam bardzo dobrze nastawiona do dr, a teraz już nie wiem.

‹‹ 916 917 918 919 920 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę?

W dzisiejszych czasach wiele par zmaga się z problemem niepłodności. Szacuje się, że w krajach rozwiniętych od 10 do 12% kobiet ma problem z zajściem w ciążę. Dane w Polsce także nie napawają optymizmem, gdyż nawet 20% par w wieku rozrodczym cierpi na niepłodność. Powodów takiego stanu rzeczy jest dużo. Przeczytaj jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę, za pomocą ziól i odpowiedniej diety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwasy Omega-3 - ważny składnik w diecie przyszłej mamy

Kwasy omega-3 są bardzo istotnym składnikiem w diecie, o którym warto pomyśleć już na etapie starań o dziecko. Idealnie, aby po konsultacji z lekarzem, suplementować kwasy już od pierwszych dni ciąży. Dlaczego są takie ważne? Jaką pełnią rolę? Jak wybrać odpowiedni suplement? 

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 5 gadżetów ułatwiających życie młodej mamy

Rynek produktów dla przyszłych rodziców i maluszków jest ogromny. O jakich gadżetach warto pomyśleć kompletując wyprawkę? Które produkty są warte uwagi i mogą ułatwiać codzienność świeżo upieczonych rodziców? 

CZYTAJ WIĘCEJ