X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Staraczki i mamusie z Rzeszowa
Odpowiedz

Staraczki i mamusie z Rzeszowa

Oceń ten wątek:
  • Adinka18 Znajoma
    Postów: 22 6

    Wysłany: 7 października 2020, 09:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sucharek85 wrote:
    Moja koleżanka po ivf prowadziła u niego ciążę, nie robił problemu z cesarką.
    A masz jakieś wskazania do Cc ?

    Mam jakies tam problemy z kregoslupem ale nie wiem czy to sa wskazania, bardziej o spokoj psychiczny chodzi, tyle czekalam na ta ciaze i jak dla mnie cesarka jest najbezpieczniejsza dla dziecka, wizyta za miesiac takze zobacze co mi powie😊
    Dziekuje za odp😊

  • Wilga Autorytet
    Postów: 322 362

    Wysłany: 7 października 2020, 11:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Adinka18 wrote:
    Mam jakies tam problemy z kregoslupem ale nie wiem czy to sa wskazania, bardziej o spokoj psychiczny chodzi, tyle czekalam na ta ciaze i jak dla mnie cesarka jest najbezpieczniejsza dla dziecka, wizyta za miesiac takze zobacze co mi powie😊
    Dziekuje za odp😊

    Problemy z kręgosłupem mogą być wskazaniem do cc. Ale niemniej jednak cc nie jest najbezpieczniejszym rozwiązaniem dla każdego - to jest operacja obarczona dużym ryzykiem powikłań i dla mamy i dla dziecka. Warto mieć tego świadomość i tez innych nie wprowadzac w błąd.
    Z tego co wiem z drugiej ręki to lekarze z profamilii nie robią problemow z cesarką - podobno na Chopina tez nie - w każdym razie ja będąc raz na wizycie u lekarza pracującego na Chopina nawet się spotkałam z otwartą propozycją rozwiązania ciąży przez cc wiec myśle ze nie ma problemu żeby to sobie załatwić 🤷🏻‍♀️

    katson lubi tę wiadomość

    Starania od 4.2016
    Endometrioza i zrosty w jamie brzusznej
    Jajowody drożne (laparo 2017)
    1. IUI 07.2019 👎
    2. IUI 09.2019 👎
    1. IVF 11.2019
    4.1.1 ❄️❄️❄️5.3.3❄️3.3.3❄️
    1. FET 18.01.2020. ❄️👉🤰🏻
    9dpt 244, 11dpt 728, 27dpt 💓👉🤱🏻
    12.10.2020 Helenka
  • Adinka18 Znajoma
    Postów: 22 6

    Wysłany: 7 października 2020, 12:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wilga wrote:
    Problemy z kręgosłupem mogą być wskazaniem do cc. Ale niemniej jednak cc nie jest najbezpieczniejszym rozwiązaniem dla każdego - to jest operacja obarczona dużym ryzykiem powikłań i dla mamy i dla dziecka. Warto mieć tego świadomość i tez innych nie wprowadzac w błąd.
    Z tego co wiem z drugiej ręki to lekarze z profamilii nie robią problemow z cesarką - podobno na Chopina tez nie - w każdym razie ja będąc raz na wizycie u lekarza pracującego na Chopina nawet się spotkałam z otwartą propozycją rozwiązania ciąży przez cc wiec myśle ze nie ma problemu żeby to sobie załatwić 🤷🏻‍♀️

    Dziekuje bardzo za odpowiedz, oczywiscie tak jak napisalam wg mnie to jest najlepsze rozwiazanie akurat w moim przypadku i nikogo tu nie chce wprowadzac w blad, takie jest moje zdanie a oczywiscie kazda przyszla mama powinna taka decyzje obgadac ze swoim lekarzem
    Pozdrawiam😊

  • Pola84 Autorytet
    Postów: 467 624

    Wysłany: 7 października 2020, 13:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wilga wrote:
    Problemy z kręgosłupem mogą być wskazaniem do cc. Ale niemniej jednak cc nie jest najbezpieczniejszym rozwiązaniem dla każdego - to jest operacja obarczona dużym ryzykiem powikłań i dla mamy i dla dziecka. Warto mieć tego świadomość i tez innych nie wprowadzac w błąd.
    Z tego co wiem z drugiej ręki to lekarze z profamilii nie robią problemow z cesarką - podobno na Chopina tez nie - w każdym razie ja będąc raz na wizycie u lekarza pracującego na Chopina nawet się spotkałam z otwartą propozycją rozwiązania ciąży przez cc wiec myśle ze nie ma problemu żeby to sobie załatwić 🤷🏻‍♀️
    Mój lekarz prowadzący pracuje na Chopina i na pierwszej wizycie u niej (koło 25tc) od razu oznajmiła, że szykujemy się do cesarki. Natomiast koleżanka prowadzi ciążę u innego lekarza z Chopina i absolutnie o żadnej cesarce nie wspomina, mimo że dziewczyna dwa wcześniejsze porody męczyła się po trzy dni zanim urodziła. I boi się powtórki. Także nie wiem od czego to zależy.

    url=https://achtedzieciaki.pl/suwaczki/dzieciece]202011121762.png[/url]

    cztery lata starań
    Amh 0.33
    14.03. FET AZ
    6dpt II kreski
    7dpt beta 21
    9dpt beta 71☺
    11 dpt beta 249 💪
    14 dpt jest pęcherzyk 😍
    10 kwietnia wizyta ❤ 🙏
    19 maja prenatalne zdrowy chłopak 💕
    16 lipca połówkowe - syn ❤
    12.11.2020 53cm szczęścia i 2720g doskonałości 💞
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 października 2020, 19:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny ja mam jeszcze takie pytanko. Jakie badania zleca doktor Ulman? Umówiłam się na wizytę za dwa tyg i chciałabym trafić do niego już z jak największą ilością badań .

  • Natka95 Autorytet
    Postów: 2392 3592

    Wysłany: 7 października 2020, 20:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marczelinka2112 wrote:
    Sorki ! Słownik mi zmienił słowo i nie zauważyłam. To jest doktor Wiatr. On jest andrologiem i raz w miesiącu przyjmuje w Krośnie, a poza tym chyba w Krakowie. Bardzo polecam. Konkretny gość, najpierw zbadał meza, później kazał mi też wejsc, spojrzał na wyniki i stwierdził że wcale nie jest źle mimo tej morfologii 0%. Przepisał leki które napisalam, po miesiącu maz miał sprawdzić czy testosteron nie jest za wysoki bo po clo wzrasta i jakby się okazało że jest za dużo to miał odstawić ten lek i tak też było. Po trzech miesiącach zrobiliśmy ponowne badanie i wszystkie parametry były dużo lepsze. Jedynie ruchliwość taka na granicy . Poszliśmy na jeszcze jedną wizytę, ale tylko tak kontrolnie czy mąż ma brać coś jeszcze.

    Natka jeśli chodzi o morfologię to z tego co wiem to jest wartość zmienna bo podczas badania nasienia oni badana tylko jakaś część plemników i to że tam nie ma żadnego prawidłowego nie oznacza że np w innej części jest to samo. Mąż robił TSH, FSH, lh, testosteron i prolaktynę .


    Wiesz może w jaki sposób można się zapisać do niego tak, żeby dostać się na wizytę do Krosna?

    08.2020 👼
    17.07.2021 👦
    22.09.2023 👧
    age.png
    age.png
  • lovciara Koleżanka
    Postów: 42 0

    Wysłany: 7 października 2020, 21:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marczelinka2112 gdzie robiliście badania nasienia? też jestem z Krosna, czy najbliżej Rzeszów?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 października 2020, 21:41

  • lovciara Koleżanka
    Postów: 42 0

    Wysłany: 7 października 2020, 21:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natka95 wrote:
    Wiesz może w jaki sposób można się zapisać do niego tak, żeby dostać się na wizytę do Krosna?


    Też jestem ciekawa :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 października 2020, 21:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natka95 , lovciara
    Wiatr przyjmuje w Krośnie w SA-Med na Hutniczej . Z tego co pamiętam to dzwoniłam normalnie do rejestracji i tam panie mówiły kiedy doktor przyjmuje. Na pewno była to jedna sobota w miesiącu. (Swoją drogą Dr pochodzi z Jedlicza)
    Jeśli chodzi o badania nasienia to robiliśmy w Parens Krosno. To jest tam jak się jedzie na Polankę, nie pamiętam dokładnie ulicy ale jak wpiszesz w google to Ci znajdzie. Na pewno trzeba wcześniej zadzwonić i się umówić. My zrobiliśmy tam wszystko łącznie z seminogramem, hba, mar i chromatyna ( z tym że te podstawowe badają na miejscu a te szczegółowe badania wysyłają na Kraków więc czeka się kilka dni na wynik). Poza tym mąż też robił u nich hormony. Wszystkie wyniki wysyłają na email.

  • Rucola Autorytet
    Postów: 9480 12469

    Wysłany: 7 października 2020, 22:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co do wskazań do cc w erze covida to radzę mieć bardzo mocne. Koleżanka miała dogadane cc u Janeczki aczkolwiek z powodu świeżego przypadku korony nie przyjeli jej do szpitala z przedwczesnym porodem i na Lwowskiej kazali rodzić naturalnie. Przypadek sprzed miesiąca.
    Ja osobiście uważam, ze najbardziej fizjologicznym porodem jest poród sn, ostatnio utwierdziła mnie w tym przekonaniu fizjoterapeutka, która powiedziała mi, ze dzieci, które nie przeciskają się przez kanał rodny maja problemy z czuciem głęboskim w znaczeniu psychofizycznym. Zainteresowanym polecam rozwinąć temat. Z drugiej strony uważam, ze zmuszanie kobiet to porodu sn bez znieczulenia zzo jest barbarzyństwem i absolutnie się na to nie zgadzam.
    Aktualnie stoję przed wizją cc z uwagi na ciążę bliźniaczą (pierwszy poród sn) i z jednej strony trochę mi przykro z tego powodu a z drugiej czuję ulgę. Ubolewam bo wiem, ze dzieci nie będą tak przygotowane do życia na zewnątrz jak po porodzie sn a czuję ulgę bo wiem z czym się je poród sn.
    Jesli chodzi o wizyty u dr Ulmana to warto mieć w kilku cyklach zbadany progesteron 7dpo, Ulman też zachęca do zbadania mutacji w kierunku trombofilii wrodzonej, wiem, ze aktualnie aleca też jakieś wstępne badania immuno ale ja myślę, że warto najpierw się umówić i porozmawiać.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 października 2020, 22:23

    #wegemama#wegerodzinawkomplecie
    Synek 💚 31.08.2018r.
    Córeczka i Synek 💜💙 7.01.2021
  • JJ. Autorytet
    Postów: 777 392

    Wysłany: 8 października 2020, 05:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marczelinka2112 wrote:
    Dziewczyny ja mam jeszcze takie pytanko. Jakie badania zleca doktor Ulman? Umówiłam się na wizytę za dwa tyg i chciałabym trafić do niego już z jak największą ilością badań .

    Doktor Ulman zleca wiele badań. Realizuje je po kolei. Wchodzi w genetykę i immunologię oraz oczywiście podstawowe badania. Jestem z Rzeszowa i lekarz Ulman zleca mi robienie badań albo w Alabie albo na Warzywnej - badania najbardziej wiarygodne gdyż laboratorium jest na miejscu. Na pewno będzie pytał, gdzie robisz badania i będzie kierował w odpowiednie miejsca.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 października 2020, 05:50

    JJ.

    - 13tc [*] - ciąża obumarła - 27.10.2017
    - grudzień 2020 - ciąża biochemiczna

    - Endometrioza 1 stopnia
    - Słabo drożony (niedrożny) lewy jajowód
    - MTHFR 677-C / układ heterozygotyczny
    - PAI- 1 4G / układ homozygotyczny
    - Hashimoto

    08.06.2022 - CUD !!! Ignaś

    ...Ponieważ znosiłaś chorobę z poddaniem się Woli Bożej , Bóg udzieli Ci tej łaski na Moją prośbę...
  • Pink! Koleżanka
    Postów: 52 32

    Wysłany: 8 października 2020, 08:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pola84 wrote:
    Mój lekarz prowadzący pracuje na Chopina i na pierwszej wizycie u niej (koło 25tc) od razu oznajmiła, że szykujemy się do cesarki. Natomiast koleżanka prowadzi ciążę u innego lekarza z Chopina i absolutnie o żadnej cesarce nie wspomina, mimo że dziewczyna dwa wcześniejsze porody męczyła się po trzy dni zanim urodziła. I boi się powtórki. Także nie wiem od czego to zależy.

    Pola84 masz w planach rodzic w szpitalu na Szopena? Mój lekarz prowadzący też jest stamtąd i tak z ciekawości szukam opinii o porodach właśnie w tym szpitalu, czy wiesz coś wiecej jak tam jest? Brałaś udział może w szkole rodzenia?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 października 2020, 12:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny mecze Was ale mam jeszcze jedno pytanie. Mam podejrzenie że mogę mieć problemy z endometrioza. Mam bolesne miesiączki zwłaszcza pierwszy dzień i to w takie sposób że nie jestem w stanie funkcjonować, mam biegunkę przy tym i czasami nawet zdarzyło mi się zemdleć.. zauważyłam też większą ilość skrzepów podczas miesiączki a pod koniec okresu 5 dnia mam prawie czarne plamienia. I pytanie moje jest takie , czy doktor Ulman przy takich podejrzeniach kieruje na laparoskopię? I czy zleca badanie z krwi ca125? I jak ewentualnie wygląda teraz sytuacja w dobie koronwirusa, długo się czeka na laparoskopię? Czy wogole robią?

  • MalaGosia Ekspertka
    Postów: 130 67

    Wysłany: 8 października 2020, 12:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marczelinka2112 wrote:
    Dziewczyny mecze Was ale mam jeszcze jedno pytanie. Mam podejrzenie że mogę mieć problemy z endometrioza. Mam bolesne miesiączki zwłaszcza pierwszy dzień i to w takie sposób że nie jestem w stanie funkcjonować, mam biegunkę przy tym i czasami nawet zdarzyło mi się zemdleć.. zauważyłam też większą ilość skrzepów podczas miesiączki a pod koniec okresu 5 dnia mam prawie czarne plamienia. I pytanie moje jest takie , czy doktor Ulman przy takich podejrzeniach kieruje na laparoskopię? I czy zleca badanie z krwi ca125? I jak ewentualnie wygląda teraz sytuacja w dobie koronwirusa, długo się czeka na laparoskopię? Czy wogole robią?
    Ca 125 w moim przypadku ku było jedno z pierwszych badań, które zlecił doktor. Co do tego czy skieruje na Laparoskopie to jeśli stwierdzi, że są wskazania to pewnie tak. Z tego co wiem to jeszcze robią planowe zabiegi ale ile to potrwa to chyba nikt nie wie. Ja skierowanie miałam wypisane w maju a laparo w połowie września. W tym jeden termin przesunięty bo urlop lekarza.

    Starania od 10.2018, lat 32
    AMH-2.68
    ANA-ujemna
    Nasienie-morfologia 3%
    1) 2019.12-Histeroskopia
    2)2020.09-Laparoskopia(jajowody drożne, ognisko endo i cysta wycięta)
    14.11 1 IUI 🍷😒
    14.12 2 IUI 🍷😒
    .
    .
    .
    Naturalna
    01.02 beta 1052
    03.02 beta 2085 prog 26
    Chwilo trwaj 🙏


    *Niedoczynność
    *Hiperprolaktynemia
    *bakteria Chlamydia-wyleczona
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 października 2020, 12:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MalaGosia wrote:
    Ca 125 w moim przypadku ku było jedno z pierwszych badań, które zlecił doktor. Co do tego czy skieruje na Laparoskopie to jeśli stwierdzi, że są wskazania to pewnie tak. Z tego co wiem to jeszcze robią planowe zabiegi ale ile to potrwa to chyba nikt nie wie. Ja skierowanie miałam wypisane w maju a laparo w połowie września. W tym jeden termin przesunięty bo urlop lekarza.
    Właśnie o to mi chodziło czy jest sens zrobić to badanie przy okazji jak będę robić tarczycę. Ale pewnie w takim razie zrobię i pojadę już z tym do lekarzA. A u Ciebie wyszło coś w tym badaniu? I czy na USG było jakieś wskazanie do tego?

  • MalaGosia Ekspertka
    Postów: 130 67

    Wysłany: 8 października 2020, 14:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marczelinka2112 wrote:
    Właśnie o to mi chodziło czy jest sens zrobić to badanie przy okazji jak będę robić tarczycę. Ale pewnie w takim razie zrobię i pojadę już z tym do lekarzA. A u Ciebie wyszło coś w tym badaniu? I czy na USG było jakieś wskazanie do tego?
    Nie u mnie wynik w normie. U mnie Laparoskopia była po to aby sprawdzić drożność plus sprawdzić od środka. Z usg nie było wskazań. Podczas zbiegu okazało się, że jest ognisko endo plus cysta,które zostały usunięte.

    Starania od 10.2018, lat 32
    AMH-2.68
    ANA-ujemna
    Nasienie-morfologia 3%
    1) 2019.12-Histeroskopia
    2)2020.09-Laparoskopia(jajowody drożne, ognisko endo i cysta wycięta)
    14.11 1 IUI 🍷😒
    14.12 2 IUI 🍷😒
    .
    .
    .
    Naturalna
    01.02 beta 1052
    03.02 beta 2085 prog 26
    Chwilo trwaj 🙏


    *Niedoczynność
    *Hiperprolaktynemia
    *bakteria Chlamydia-wyleczona
  • Pola84 Autorytet
    Postów: 467 624

    Wysłany: 8 października 2020, 14:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pink! wrote:
    Pola84 masz w planach rodzic w szpitalu na Szopena? Mój lekarz prowadzący też jest stamtąd i tak z ciekawości szukam opinii o porodach właśnie w tym szpitalu, czy wiesz coś wiecej jak tam jest? Brałaś udział może w szkole rodzenia?
    Opinie słyszałam przeróżne i doszłam do wniosku, że więcej nie będę ich ani szukać ani słuchać. Ufam lekarce, która sama powiedziała, że warunki może nie do końca komfortowr ale opieka na najwyższym poziomie. A ja idę tam rodzić a nie na wczasy 😉 w szkole rodzenia też tam nie byłam bo mam 60km do Rzeszowa i wolałam na miejscu u siebie mieć parę spotkań z położną.
    Zastanawiam się tylko co trzeba mieć ze sobą a co zapewnia szpital dla mamy i maluszka. Bo jak zaczynam pakować to jedna mega walizka jest za mała 🙈 a na stronie nie widzę żeby mieli rozpisane. Może Ty masz jakieś informacje?

    url=https://achtedzieciaki.pl/suwaczki/dzieciece]202011121762.png[/url]

    cztery lata starań
    Amh 0.33
    14.03. FET AZ
    6dpt II kreski
    7dpt beta 21
    9dpt beta 71☺
    11 dpt beta 249 💪
    14 dpt jest pęcherzyk 😍
    10 kwietnia wizyta ❤ 🙏
    19 maja prenatalne zdrowy chłopak 💕
    16 lipca połówkowe - syn ❤
    12.11.2020 53cm szczęścia i 2720g doskonałości 💞
  • Pink! Koleżanka
    Postów: 52 32

    Wysłany: 8 października 2020, 15:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pola84 wrote:
    Opinie słyszałam przeróżne i doszłam do wniosku, że więcej nie będę ich ani szukać ani słuchać. Ufam lekarce, która sama powiedziała, że warunki może nie do końca komfortowr ale opieka na najwyższym poziomie. A ja idę tam rodzić a nie na wczasy 😉 w szkole rodzenia też tam nie byłam bo mam 60km do Rzeszowa i wolałam na miejscu u siebie mieć parę spotkań z położną.
    Zastanawiam się tylko co trzeba mieć ze sobą a co zapewnia szpital dla mamy i maluszka. Bo jak zaczynam pakować to jedna mega walizka jest za mała 🙈 a na stronie nie widzę żeby mieli rozpisane. Może Ty masz jakieś informacje?

    Właśnie ja też różne opinie słyszałam. Ale ostatnio Wilga sie podzieliła ze mna opinią na temat tego szpitala, bo rodziła jej tam znajoma i sobie bardzo chwaliła. Więc jestem spokojniejsza. Z zebranych moich informacji wiem ze ubranka dla dziecka, rożki , kocyki i pieluszki są. Podkłady higieniczne dla mam również. Także we własnym zakresie tylko chusteczki nawilżane i krem do pupy. I oczywiście ubranko na wyjście. Ale to gdzieś wyczytałam, jak przyjdzie bliżej terminu to pewnie tam zadzwonię i popytam czy rzeczywiście dla dziecka nic nie trzeba brać oprócz tych husteczek i kremu.
    Tez mam kawałek do Rzeszowa ok 70 km i zastanawiam sie właśnie nad szkołą rodzenia. Chciałam brać udział, ale w czasie pandemii nie odwiedzają oddziału, a na tym najbardziej mi zależało. Także pewnie poprzestanę też tylko na położnej środowiskowej.
    Ja mam termin na styczeń, Ty pewnie szybciej. Byłabym wdzięczna gdybyś podzieliła się swoim doświadczeniem jak już będziesz po narodzinach.

  • Pola84 Autorytet
    Postów: 467 624

    Wysłany: 8 października 2020, 16:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pink! wrote:
    Właśnie ja też różne opinie słyszałam. Ale ostatnio Wilga sie podzieliła ze mna opinią na temat tego szpitala, bo rodziła jej tam znajoma i sobie bardzo chwaliła. Więc jestem spokojniejsza. Z zebranych moich informacji wiem ze ubranka dla dziecka, rożki , kocyki i pieluszki są. Podkłady higieniczne dla mam również. Także we własnym zakresie tylko chusteczki nawilżane i krem do pupy. I oczywiście ubranko na wyjście. Ale to gdzieś wyczytałam, jak przyjdzie bliżej terminu to pewnie tam zadzwonię i popytam czy rzeczywiście dla dziecka nic nie trzeba brać oprócz tych husteczek i kremu.
    Tez mam kawałek do Rzeszowa ok 70 km i zastanawiam sie właśnie nad szkołą rodzenia. Chciałam brać udział, ale w czasie pandemii nie odwiedzają oddziału, a na tym najbardziej mi zależało. Także pewnie poprzestanę też tylko na położnej środowiskowej.
    Ja mam termin na styczeń, Ty pewnie szybciej. Byłabym wdzięczna gdybyś podzieliła się swoim doświadczeniem jak już będziesz po narodzinach.
    Ja mam cesarkę koło 17 listopada także jak tylko będę w stanie i będę pamiętać to na pewno dam znać co i jak 🙂a gdybym nie pisała to dobijaj się na priv 🙂

    url=https://achtedzieciaki.pl/suwaczki/dzieciece]202011121762.png[/url]

    cztery lata starań
    Amh 0.33
    14.03. FET AZ
    6dpt II kreski
    7dpt beta 21
    9dpt beta 71☺
    11 dpt beta 249 💪
    14 dpt jest pęcherzyk 😍
    10 kwietnia wizyta ❤ 🙏
    19 maja prenatalne zdrowy chłopak 💕
    16 lipca połówkowe - syn ❤
    12.11.2020 53cm szczęścia i 2720g doskonałości 💞
  • Wilga Autorytet
    Postów: 322 362

    Wysłany: 8 października 2020, 18:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wszamanka jak tam? Odezwij się.

    Starania od 4.2016
    Endometrioza i zrosty w jamie brzusznej
    Jajowody drożne (laparo 2017)
    1. IUI 07.2019 👎
    2. IUI 09.2019 👎
    1. IVF 11.2019
    4.1.1 ❄️❄️❄️5.3.3❄️3.3.3❄️
    1. FET 18.01.2020. ❄️👉🤰🏻
    9dpt 244, 11dpt 728, 27dpt 💓👉🤱🏻
    12.10.2020 Helenka
‹‹ 560 561 562 563 564 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ

10 ważnych rzeczy dotyczących Twoich piersi, które warto wiedzieć

Piersi - symbol kobiecości, płodności i namiętności. Mężczyźni je uwielbiają, a kobiety często zbyt surowo je oceniają. Przeczytaj jak dbać o piersi, co wynaleźli ostatnio polscy naukowcy, jakie objawy powinny Cię zaniepokoić i w jaki sposób piersi mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Grzybica pochwy - przyczyny, objawy leczenie

Grzybica pochwy (drożdżyca pochwy, kandydoza pochwy) jest jedną z najczęstszych infekcji kobiecego układu rozrodczego. Jak i dlaczego dochodzi do infekcji? Jakie są objawy grzybicy pochwy? Kiedy warto zgłosić się do lekarza i jak wygląda leczenie drożdżycy pochwy?

CZYTAJ WIĘCEJ