X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Staraczki i mamusie z Rzeszowa
Odpowiedz

Staraczki i mamusie z Rzeszowa

Oceń ten wątek:
  • wszamanka Autorytet
    Postów: 1750 686

    Wysłany: 26 listopada 2020, 10:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Woman2020 wrote:
    Dziewczyny czy dodatni posiew nasienia( obecne bakterie) ma wpływ na zapłodnienie?
    Tak, trzeba to wyleczyć.

    Woman2020 lubi tę wiadomość

    d201db57d4.png
    Starania od 10.2015.
    Dzieciątko 20/21.06.2016, 10tc. [*]

    jesień 2017 2x IUI- odwołane, słabe nasienie
    kwiecień 2019- start ivf, krotki protokół
    7.05 transfer blastki 4AA😢
    7.08 crio blastki😢
    30.08 histeroskopia-zrosty (usunięte), mięśniak, dwurożność/przegroda, stan zapalny
    12.2019-histero/laparo (usunięcie przegrody)
    15.09.2020 transfer, beta rosła, pusty pęcherzyk ciążowy😢
    2 ❄❄
  • Pink! Koleżanka
    Postów: 52 32

    Wysłany: 26 listopada 2020, 17:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy ktoras z dziewczyn moze sie wypowiedzieć o porodzie w pro familii? Jakie tam są zwyczaje, położne, lekarze itp. Co trzeba wziasc dla dziecka? Jak to jest z prywatna położna? I czy macie jakas godna polecenia?

  • sucharek85 Autorytet
    Postów: 1248 767

    Wysłany: 27 listopada 2020, 13:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pink! wrote:
    Czy ktoras z dziewczyn moze sie wypowiedzieć o porodzie w pro familii? Jakie tam są zwyczaje, położne, lekarze itp. Co trzeba wziasc dla dziecka? Jak to jest z prywatna położna? I czy macie jakas godna polecenia?

    Ja rodziłam jeszcze przed covidem, miałam prywatna położna panią Barbarę Woźniak i mogę ją z całego serca polecić, poród nie jest co dzień i naprawde warto zainteresować te pieniądze. Szczególnie jeśli ktoś się pisze na poród SN.

    polip, puste jajo płodowe, zespół Ashermana 2016/17
    niedoczynność tarczycy, mutacja genu protrombiny 20210 i /MTHFR
    histero/ laparo - 16.07.2018 - jajowody drożne, 3x IUI - nie udana
    02.2019 - ivf Artvimed, krótki protokół ( pobrano 21 komórek, 8 zamrożonych, 2 zarodki )
    22.03 - crio ;(
    06.2019 - ivf na ❄komórki się nie rozmroziły, crio blastki 333
    7dpt 43, 9dpt 106, 28dpt ❤
    15.02.2020 Sara 👣 2990g, 53cm
  • Pink! Koleżanka
    Postów: 52 32

    Wysłany: 27 listopada 2020, 13:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sucharek85 wrote:
    Ja rodziłam jeszcze przed covidem, miałam prywatna położna panią Barbarę Woźniak i mogę ją z całego serca polecić, poród nie jest co dzień i naprawde warto zainteresować te pieniądze. Szczególnie jeśli ktoś się pisze na poród SN.

    Mozesz mnie przyjąć do przyjaciółek, wyslalam zaproszenie. Bede miala kolka pytań

    sucharek85 lubi tę wiadomość

  • Alicja27 Autorytet
    Postów: 421 199

    Wysłany: 27 listopada 2020, 19:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 września 2023, 21:37

  • Pink! Koleżanka
    Postów: 52 32

    Wysłany: 27 listopada 2020, 20:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alicja27 wrote:
    Dziewczyny jakiego doktora polecacie na wizyte ginekologiczna dzownilam dzis do poradni zarejestrowała mnie Pani do doktora Pabisiaka

    Jeżeli chcesz w Rzeszowie to proponuje zadzwonic do dr szczerba, powiedziec ze zależy ci na terminie i moze przyjmie Cie szybko. W tym miejscu gdzie on przyjmuje jest jeszcze 2 ginekologów. Litewska 4b. Ja jak chciałam cos na szybko to tam nie bylo problemu.

  • Alicja27 Autorytet
    Postów: 421 199

    Wysłany: 27 listopada 2020, 20:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 września 2023, 21:37

  • Blanka1988 Autorytet
    Postów: 460 692

    Wysłany: 28 listopada 2020, 07:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pink! wrote:
    Czy ktoras z dziewczyn moze sie wypowiedzieć o porodzie w pro familii? Jakie tam są zwyczaje, położne, lekarze itp. Co trzeba wziasc dla dziecka? Jak to jest z prywatna położna? I czy macie jakas godna polecenia?

    Na FB jest grupa Profamilia Rzeszów Poród, tam uzyskasz wszystkie info od dziewczyn.

    Ja rodziłam w styczniu 2020r i byłam bardzo zadowolona. Mój lekarz dr Piotr Zymróz cudowny człowiek. Położne ogólnie pomocne, ale wiadomo że każda inna i nie wiadomo na kogo trafisz. Możesz za 1000zł mieć prywatną położną i ona jest z Tobą cały czas. Ja polecam Barbarę Woźniak i Justynę Dziedzic.

    🙋33🤵31
    💚19dpo HCG 1309,92
    thgfs65gxmx9kgs4.png

    qdkke6ydl3jfmmh3.png
    Rodzę 16 października
  • sucharek85 Autorytet
    Postów: 1248 767

    Wysłany: 28 listopada 2020, 08:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Blanka1988 wrote:
    Na FB jest grupa Profamilia Rzeszów Poród, tam uzyskasz wszystkie info od dziewczyn.

    Ja rodziłam w styczniu 2020r i byłam bardzo zadowolona. Mój lekarz dr Piotr Zymróz cudowny człowiek. Położne ogólnie pomocne, ale wiadomo że każda inna i nie wiadomo na kogo trafisz. Możesz za 1000zł mieć prywatną położną i ona jest z Tobą cały czas. Ja polecam Barbarę Woźniak i Justynę Dziedzic.

    Gdzie przyjmuję prywatnie dr Zymróz ?
    Poznałam tego dr jak leżałam na patologii ciąży w PF świetny lekarz, mimo że nie byłam jego pacjentka zawsze mogłam liczyć na jego opiekę i pomoc 😉

    polip, puste jajo płodowe, zespół Ashermana 2016/17
    niedoczynność tarczycy, mutacja genu protrombiny 20210 i /MTHFR
    histero/ laparo - 16.07.2018 - jajowody drożne, 3x IUI - nie udana
    02.2019 - ivf Artvimed, krótki protokół ( pobrano 21 komórek, 8 zamrożonych, 2 zarodki )
    22.03 - crio ;(
    06.2019 - ivf na ❄komórki się nie rozmroziły, crio blastki 333
    7dpt 43, 9dpt 106, 28dpt ❤
    15.02.2020 Sara 👣 2990g, 53cm
  • Pink! Koleżanka
    Postów: 52 32

    Wysłany: 28 listopada 2020, 09:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Blanka1988 wrote:
    Na FB jest grupa Profamilia Rzeszów Poród, tam uzyskasz wszystkie info od dziewczyn.

    Ja rodziłam w styczniu 2020r i byłam bardzo zadowolona. Mój lekarz dr Piotr Zymróz cudowny człowiek. Położne ogólnie pomocne, ale wiadomo że każda inna i nie wiadomo na kogo trafisz. Możesz za 1000zł mieć prywatną położną i ona jest z Tobą cały czas. Ja polecam Barbarę Woźniak i Justynę Dziedzic.

    A urodziłaś naturalnie czy miallas planowana cc? Towj lekarz byl przy porodzie?

  • BezchmurneNiebo Autorytet
    Postów: 1202 260

    Wysłany: 29 listopada 2020, 21:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wtrace się i tylko napiszę że ja chodzę do żony tego pana. Cudowna kobieta.

    145068ba89.png
    * ANA - ujemne
    * Przeciwciała kardiolipinowe - negatywne
    * Nieprawidłowa mutacja MTHFR
    * Nieprawidłowy czynnik V Leiden
    * TSH -3.05
    *Homocysteina -6.2
    * AntyTG i antyTPO w normie
    * 4.05.20 poronienie 4t4d ;(
    * 20.06.18-laparo
    * 24.03.18 poronienie 6t ;(
    * nasienie po zabiegu ok
    * 08.2017-I IVF :(
    * kariotypy ok
  • Magda814 Ekspertka
    Postów: 204 54

    Wysłany: 2 grudnia 2020, 18:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Czy któraś z was prowadzi/prowadziła ciąże na pakiet medyczny medicover ?
    Jeśli tak to jakiego lekarza polecacie? Bądź lekarz z Medyka który zajmie się ciąża po poronieniu i in vitro.
    Medyk jest placówka współpracująca z medicover i będę mieć za darmo

    Obecnie chodzę do Dr Góry ale niestety od lutego nie ma go w medyku 😏
    Oraz czy któraś z Was robiła u niego badanie prenatalne w szpitalu na rycerskiej ? Zaprosił mnie tam i nie wiem jak ze sprzętem czy jest ok 🤔

  • Pola84 Autorytet
    Postów: 467 624

    Wysłany: 3 grudnia 2020, 06:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda814 wrote:
    Czy któraś z was prowadzi/prowadziła ciąże na pakiet medyczny medicover ?
    Jeśli tak to jakiego lekarza polecacie? Bądź lekarz z Medyka który zajmie się ciąża po poronieniu i in vitro.
    Medyk jest placówka współpracująca z medicover i będę mieć za darmo

    Obecnie chodzę do Dr Góry ale niestety od lutego nie ma go w medyku 😏
    Oraz czy któraś z Was robiła u niego badanie prenatalne w szpitalu na rycerskiej ? Zaprosił mnie tam i nie wiem jak ze sprzętem czy jest ok 🤔
    Jeśli chodzi o T. Góra to byłam u niego na prenatalnych w Galenie. Byłam bardzo zadowolona, wszystko dokładnie omówił, wytłumaczył.

    url=https://achtedzieciaki.pl/suwaczki/dzieciece]202011121762.png[/url]

    cztery lata starań
    Amh 0.33
    14.03. FET AZ
    6dpt II kreski
    7dpt beta 21
    9dpt beta 71☺
    11 dpt beta 249 💪
    14 dpt jest pęcherzyk 😍
    10 kwietnia wizyta ❤ 🙏
    19 maja prenatalne zdrowy chłopak 💕
    16 lipca połówkowe - syn ❤
    12.11.2020 53cm szczęścia i 2720g doskonałości 💞
  • Pink! Koleżanka
    Postów: 52 32

    Wysłany: 3 grudnia 2020, 07:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pola84 wyslalam ci zaproszenie.

  • Pola84 Autorytet
    Postów: 467 624

    Wysłany: 3 grudnia 2020, 23:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pink! wrote:
    Pola84 wyslalam ci zaproszenie.
    Przyjęte 🙂

    url=https://achtedzieciaki.pl/suwaczki/dzieciece]202011121762.png[/url]

    cztery lata starań
    Amh 0.33
    14.03. FET AZ
    6dpt II kreski
    7dpt beta 21
    9dpt beta 71☺
    11 dpt beta 249 💪
    14 dpt jest pęcherzyk 😍
    10 kwietnia wizyta ❤ 🙏
    19 maja prenatalne zdrowy chłopak 💕
    16 lipca połówkowe - syn ❤
    12.11.2020 53cm szczęścia i 2720g doskonałości 💞
  • lovciara Koleżanka
    Postów: 42 0

    Wysłany: 10 grudnia 2020, 20:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny wiem, że temat poruszamy był z milion razy, ale to już czas uderzyć na Kraków, ale gdzie i do kogo? Najchętniej chciałabym też dowiedzieć się dziewczyn, które umawiały się na wizytę tam w ostatnim czasie jak to wygląda? ile trzeba czekać ?:)

  • MalaGosia Ekspertka
    Postów: 130 67

    Wysłany: 10 grudnia 2020, 22:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lovciara wrote:
    Dziewczyny wiem, że temat poruszamy był z milion razy, ale to już czas uderzyć na Kraków, ale gdzie i do kogo? Najchętniej chciałabym też dowiedzieć się dziewczyn, które umawiały się na wizytę tam w ostatnim czasie jak to wygląda? ile trzeba czekać ?:)
    No powiem Ci ze jest cięzki temat, terminy kosmos albo lista dla nowych zamknięta. Ja wybrałam Macierzyństwo i dr Mirockiego jestem w trakcie drugiego IUI. Dzisja na innym wątku dowiedziałam się że odchodzi z kliniki. W sumie ciągle się przewijają w wśród polecanych 3 nazwiska dr Knafel i dr Przybycień z Macierzyństwa oraz dr Chrostowski. Do dr Knafel dzisaj termin był na czerwiec a z tego co wiem do dr Przybycienia lista zamknięta, nowe zapisy po nowym roku z tego słyszałam. Do 3 Pana nie wiem ale z innego wątku na forum widzialam też że terminy bardzo odległe😑Mi powoli ręce opadają już raz byłam zapisana do dr Knafel ale odwołali i teraz jestem na czerwiec jako plan B, gdyby z dr Mirockim nic się nie udało.

    Starania od 10.2018, lat 32
    AMH-2.68
    ANA-ujemna
    Nasienie-morfologia 3%
    1) 2019.12-Histeroskopia
    2)2020.09-Laparoskopia(jajowody drożne, ognisko endo i cysta wycięta)
    14.11 1 IUI 🍷😒
    14.12 2 IUI 🍷😒
    .
    .
    .
    Naturalna
    01.02 beta 1052
    03.02 beta 2085 prog 26
    Chwilo trwaj 🙏


    *Niedoczynność
    *Hiperprolaktynemia
    *bakteria Chlamydia-wyleczona
  • Makabra33 Koleżanka
    Postów: 49 16

    Wysłany: 11 grudnia 2020, 09:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lovciara wrote:
    Dziewczyny wiem, że temat poruszamy był z milion razy, ale to już czas uderzyć na Kraków, ale gdzie i do kogo? Najchętniej chciałabym też dowiedzieć się dziewczyn, które umawiały się na wizytę tam w ostatnim czasie jak to wygląda? ile trzeba czekać ?:)

    Ja byłam do dr Chrostowskiego zapisana. Termin oczekiwania coś ok. pół roku wtedy był (na wątku Arvimed czasem dziewczyny pisały ze ktoś odwołał wizytę i można było wskoczyć na jego miejsce ) Z tym, że ja w między czasie chodziłam do dr U bo chciałam mieć jak najwięcej badań i odkryć przyczynę niepowodzeń. Tak żeby zwiększyć szansę na udane in vitro. Moim zdaniem warto poczekać na termin do dobrego lekarza a w między czasie szukać przyczynę niepowodzeń. Dzięki temu czas oczekiwania nie jest bezowocny.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 grudnia 2020, 09:23

  • lovciara Koleżanka
    Postów: 42 0

    Wysłany: 11 grudnia 2020, 17:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MalaGosia wrote:
    No powiem Ci ze jest cięzki temat, terminy kosmos albo lista dla nowych zamknięta. Ja wybrałam Macierzyństwo i dr Mirockiego jestem w trakcie drugiego IUI. Dzisja na innym wątku dowiedziałam się że odchodzi z kliniki. W sumie ciągle się przewijają w wśród polecanych 3 nazwiska dr Knafel i dr Przybycień z Macierzyństwa oraz dr Chrostowski. Do dr Knafel dzisaj termin był na czerwiec a z tego co wiem do dr Przybycienia lista zamknięta, nowe zapisy po nowym roku z tego słyszałam. Do 3 Pana nie wiem ale z innego wątku na forum widzialam też że terminy bardzo odległe😑Mi powoli ręce opadają już raz byłam zapisana do dr Knafel ale odwołali i teraz jestem na czerwiec jako plan B, gdyby z dr Mirockim nic się nie udało.


    kurczę strasznie długo .. a Lublin? nic tu nie piszą, miałabym bliżej , mój lekarz wspominał ostatnio, że tam, ale w sumie nic konkretnego. . ale masz racje, że lepiej byc zapisanym gdzieś niż wcale :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 grudnia 2020, 17:13

  • Pola84 Autorytet
    Postów: 467 624

    Wysłany: 11 grudnia 2020, 17:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lovciara wrote:
    kurczę strasznie długo .. a Lublin? nic tu nie piszą, miałabym bliżej , mój lekarz wspominał ostatnio, że tam, ale w sumie nic konkretnego. . ale masz racje, że lepiej byc zapisanym gdzieś niż wcale :)
    Kiedyś orientowałam się jak wygląda sytuacja w Lublinie właśnie ze względu na odległość... dziewczyny z Lublina jeżdżą do Warszawy albo do Krakowa... Także chyba o czymś to świadczy

    url=https://achtedzieciaki.pl/suwaczki/dzieciece]202011121762.png[/url]

    cztery lata starań
    Amh 0.33
    14.03. FET AZ
    6dpt II kreski
    7dpt beta 21
    9dpt beta 71☺
    11 dpt beta 249 💪
    14 dpt jest pęcherzyk 😍
    10 kwietnia wizyta ❤ 🙏
    19 maja prenatalne zdrowy chłopak 💕
    16 lipca połówkowe - syn ❤
    12.11.2020 53cm szczęścia i 2720g doskonałości 💞
‹‹ 564 565 566 567 568 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Objawy ciąży i testy ciążowe – co powinnaś wiedzieć?

Czy to nietypowe zachcianki, czy zmiany nastroju zwiastują nowy etap w Twoim życiu? Poznaj kluczowe objawy ciąży oraz najpopularniejsze testy ciążowe, które rozwieją Twoje wątpliwości i pozwolą odkryć, czy naprawdę zostaniesz mamą. Podajemy ważne informacje! Sprawdź!

CZYTAJ WIĘCEJ

Warto walczyć o swoje marzenia, czyli historie starań o dziecko zakończone happy endem

O tym jak trudna i wyboista potrafi być droga do macierzyństwa, wiedzą doskonale pary, które od lat bezskutecznie starają się o dziecko. Niekończące się badania, intensywne szukanie przyczyny niepowodzeń, poddawanie się procedurom, ciągła walka, momentami bezsilność, ale też niegasnąca nadzieja... Dzisiaj swoją historią podzieliły się z nami dwie pary, których droga do wymarzonego macierzyństwa nie była łatwa. Karolina i Łukasz oraz Asia i Paweł opowiadają swoje poruszające historie zakończone happy endem! 

CZYTAJ WIĘCEJ