X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Staraczki i mamusie z Rzeszowa
Odpowiedz

Staraczki i mamusie z Rzeszowa

Oceń ten wątek:
  • lipa Autorytet
    Postów: 3248 2870

    Wysłany: 29 lutego 2016, 20:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niu wrote:
    no to cierpliwości i głowa do góry,do męża się przytulać i duuużo uśmiechać
    wiem że może idealizuję ale wierz mi przeszłam wszystko:operacje,zabiegi,załamanie nerwowe,załamanie finansowe,separacje,krytykę znajomych i rodziny, pogarde otoczenia itd
    no i jeszcze wiele przedemną ale przecież
    TYLE SIŁY JEST W NAS !!!!!!!!!

    Krytyke? Pogarde?
    Kto i jakim prawem Ci takie rewelacje zafundowal?

    age.png
  • ciekawa87 Autorytet
    Postów: 1117 443

    Wysłany: 29 lutego 2016, 20:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niu a ty miałaś jakies objawy? wiesz typu upławy itp? bo ja nie mam zadnych a tak czystość pochwy wyszła.
    Niu przepraszam ze się tak dopytuję ale po prostu strasznie się tym zdenerwowałam

  • AniaT Autorytet
    Postów: 993 327

    Wysłany: 29 lutego 2016, 20:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciekawa a co CI wyszło na tym posiewie? jaka bakteria? czasem nie ma żadnych objawów...

    ciekawa87 lubi tę wiadomość

  • ciekawa87 Autorytet
    Postów: 1117 443

    Wysłany: 29 lutego 2016, 20:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AniaT oto dokładny opis:
    ph: 5,0
    Test aminowy: ujemny
    Clue-Cells: nie stwierdzono
    Nabłonki wielokątne: liczne wpw
    Leukocyty: brak
    Flora bakteryjna: nieliczna
    Ziarenkowce G+: poj wpw
    Pałeczki G-: poj wpw
    Trichomonas vaginalis: nie stwierdzono
    Grzyby drożdżopodobne: nie stwierdzono
    Lactobacillus spp: brak
    Komentarz: 0/IV stopień czystości pochwy wg Kasprowicza
    Tak dokładnie brzmi badanie

  • Chmurka85 Koleżanka
    Postów: 54 16

    Wysłany: 29 lutego 2016, 21:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciekawa 87 oj kochana sie nie przejmuj ja tez mialam cos jakas bakterie i dostalam dwa dni globulki dopochwowe i chyba jak dobrze pamietam 2/3 stopien wg kasprowicza. Ale wtedy nie mialam uiu tylko staralismy sie normalnie. Wezmiesz jakies tabletki i wyleczysz. Szkoda ze miesiac dwa musicie czekac ale co sie odwlecze to nie uciecze - moze zajdziesz naturalnie w tym rzymie ;)

    ciekawa87 lubi tę wiadomość

    Chmurka85
  • ciekawa87 Autorytet
    Postów: 1117 443

    Wysłany: 29 lutego 2016, 21:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chmurka :)

  • Chmurka85 Koleżanka
    Postów: 54 16

    Wysłany: 29 lutego 2016, 22:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nju - wielkie gratulacje i sZesliwego macierzynstwa zycze ;) nalezy sie Ci !

    Lipa ja testuje w poniedziałek za tydzien i mam nadzieje ze nie ubiegnie mnie miesiaczka bo czasem mam co 25 dni cykle.

    Chmurka85
  • Niu Koleżanka
    Postów: 38 22

    Wysłany: 1 marca 2016, 20:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    do ciekawa : żadnych objawów nie miałam i prawde mówiąc zaskoczona byłam tym wynikiem ale widocznie na prawde to był incydent bo szybko przeszliśmy do rzeczy
    wogóle moja doktor jest rzeczowa i nie mydli oczu,niepotrzebnie nie przeciąga jak niektórzy...................................................????????????
    "Waszego" doktorka nie znosze nic mi nie winien ten chłoposzek ale ta jego pycha buchająca nawet przez drzwi mnie odraża
    moja znajoma do niego chodzi i wiele wiem od niej - no po prostu facet ją zbywa
    także dziewczyny oczy i uszy otwarte i nie dajcie się wypchać za drzwi !!!

    weteranka
  • Niu Koleżanka
    Postów: 38 22

    Wysłany: 1 marca 2016, 21:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    do lipa - oj kochana wiesz jacy ludzie mogą być w zetknięciu z "innymi" zwłaszcza w małych społecznościach
    a my byliśmy "innymi" bo co to za rodzina bez dzieci ?
    byliśmy oskarżani o wygodnictwo,przedkładanie pieniędzy i kariery nad dziecko,o zbyt małe starania, aż w końcu o działanie wbrew kościołowi....
    mało kto wierzył że problem jest natury medycznej
    a już nie wspomnę o seksistowskich uwagach pseudokolegów :"no wiesz jak byś chciała to ja bardzo ładne dzieci robie" ohyda nie ?
    obyście nie miały takich wspomnień

    weteranka
  • ciekawa87 Autorytet
    Postów: 1117 443

    Wysłany: 2 marca 2016, 08:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niu ja właśnie tez nie mam żadnych objawów a możliwe ze wynik wyszedł taki bo chorowałam zażywałam antybiotyk i może on spowodował takie spustoszenie. Jutro wizyta wiec zapytam dr.

  • KaRa001 Znajoma
    Postów: 19 5

    Wysłany: 2 marca 2016, 12:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam,
    Czy mógłby ktoś mi napisać jak wygląda laparoskopia w parensie, czy jest zabieg wykonywany pod narkoza, ile trwa, czy w ten sam dzień można iść do domu itp. Miesiąc temu byłam na pierwszej wizycie w parensie, miałam już robiony monitoring, mąż badanie nasienia, dzisiaj Pan dr powiedział żebyśmy zrobili jeszcze laparoskopię, mam pewne obawy, zastanawiam się czy to nie za szybko, jeszcze nie miałam nawet stymulowanego cyklu a tu już Pan dr planuje zabieg:-/
    Z góry dziękuję za waszą odpowiedź.

    KARA01
  • ciekawa87 Autorytet
    Postów: 1117 443

    Wysłany: 2 marca 2016, 13:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KaRa witaj na forum. Jesli chodzi o laparoskopię to dr wykonuje ci ją w profamilii. Dostajesz narkoze i następnego dnia wychodzisz do domu. kochana nie trać czasu tylko działaj. A powiedz do kogo chodzisz?

  • KaRa001 Znajoma
    Postów: 19 5

    Wysłany: 2 marca 2016, 13:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chodzę do dr M, a TY od pierwszej wizyty w Parensie po jakim czasie miałaś laparoskopie? Czy są jakieś skutki uboczne bądź powikłania po zabiegu?

    KARA01
  • KaRa001 Znajoma
    Postów: 19 5

    Wysłany: 2 marca 2016, 13:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A zabieg miałaś odpłatny czy na NFZ?

    KARA01
  • Chmurka85 Koleżanka
    Postów: 54 16

    Wysłany: 2 marca 2016, 14:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj a ja dzis niedość ze sie kiepsko czuje jakies podgoraczkowe cos mam to czekam na dzien bhcg i po lekach wygladam jak balon czerwony przez podwyzszona tenp. a pani klientka do mnie dzis czy bede miała dziewczynkę... No i jak tu cierpliwie wyczekac do poniedziałku ...

    Chmurka85
  • lipa Autorytet
    Postów: 3248 2870

    Wysłany: 2 marca 2016, 15:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KaRa001 wrote:
    Chodzę do dr M, a TY od pierwszej wizyty w Parensie po jakim czasie miałaś laparoskopie? Czy są jakieś skutki uboczne bądź powikłania po zabiegu?

    Kara i bardzo dobrze, że doktor zaczyna od lasparoskopii. Zabieg jest mało inwazyjny, a dużo wnosi do leczenia. Jaki byłby sens stymulowania cię, faszerowania lekami, gdyby okazało się, że masz np niedrozne jajowody?
    Po lasparoskopii zostały mi dwie mikroskopijne blizny po obu stronach brzucha. I niestety diagnoza endometriozy

    age.png
  • lipa Autorytet
    Postów: 3248 2870

    Wysłany: 2 marca 2016, 15:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niu wrote:
    do lipa - oj kochana wiesz jacy ludzie mogą być w zetknięciu z "innymi" zwłaszcza w małych społecznościach
    a my byliśmy "innymi" bo co to za rodzina bez dzieci ?
    byliśmy oskarżani o wygodnictwo,przedkładanie pieniędzy i kariery nad dziecko,o zbyt małe starania, aż w końcu o działanie wbrew kościołowi....
    mało kto wierzył że problem jest natury medycznej
    a już nie wspomnę o seksistowskich uwagach pseudokolegów :"no wiesz jak byś chciała to ja bardzo ładne dzieci robie" ohyda nie ?
    obyście nie miały takich wspomnień
    Znam to. Nienawidze za to ludzi i znacznie ograniczyła wychodzenie z domu.
    Tylko że mnie juyz tak to wszystko wkurwialo, że ją mowie wprost o mojej niepłodności. Wielu tym kretynom zamyka się błyskawicznie jadaczka

    age.png
  • ciekawa87 Autorytet
    Postów: 1117 443

    Wysłany: 2 marca 2016, 16:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kara ja też chodze do M. U mnie była inna historia gdyż chodziłam do innego gina i mi wykonywał laparoskopię. Jak trafiłam do M byłam juz po. Jednak u nas schemat jego leczenia zaczynał się od wymazów. Laparoskopię miałam robioną na NFZ

    chmurka kochana kuruj się zażywaj witaminki i pod kołderkę.

    marzena nie bój się zobaczysz ze bedziesz sama pisac potem na forum ze szkoda było nerwów :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 marca 2016, 16:17

  • Marzena1991 Autorytet
    Postów: 330 193

    Wysłany: 2 marca 2016, 16:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja za tydzień podchodzę do histeroskopii! Trochę się boje :(

    przegroda macicy :(

    11.02.2017r. 1 IUI :( 15.03.3017r 2 IUI :( 14.04.2017r 3 iui :(
    1 ivf :10dpt bhcg 92,64, 12dpt bhcg

    LENKA 28.10.2018r 3170 55 cm
    LIWIA 25.12.2020r 3640 59 cm
  • ciekawa87 Autorytet
    Postów: 1117 443

    Wysłany: 2 marca 2016, 16:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kara ja też chodze do M. U mnie była inna historia gdyż chodziłam do innego gina i mi wykonywał laparoskopię. Jak trafiłam do M byłam juz po. Jednak u nas schemat jego leczenia zaczynał się od wymazów. Laparoskopię miałam robioną na NFZ

    chmurka kochana kuruj się zażywaj witaminki i pod kołderkę.

    marzena nie bój się zobaczysz ze bedziesz sama pisac potem na forum ze szkoda było nerwów :)

‹‹ 6 7 8 9 10 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Comiesięczne rozczarowanie... Jak radzić sobie z emocjami, gdy kolejny raz pojawia się jedna kreska?

Dla wielu par każdy kolejny miesiąc bez ciąży jest jak utracona szansa. Trudne emocje kłębią się w pierwszych dniach cyklu. Najczęściej jest to żal, smutek, bezsilność, rozczarowanie... Dlaczego kolejny miesiąc się nie udało? Jak sobie radzić z tymi trudnymi emocjami? Podpowiada Psycholog Niepłodności - Anna Wietrzykowska.

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

12 najnowszych rekomendacji dla kobiet cierpiących na endometriozę - łagodzenie bólu i wspieranie płodności poprzez dietę

Endometrioza jest jedną z tych chorób, do której należy podchodzić holistycznie. Jednym ze sposobów, który może pomóc w walce z chorobą i przede wszystkim z łagodzeniem objawów choroby jest odpowiednia dieta. Poznaj 12 najważniejszych zasad zdrowego odżywiania dla kobiet, które cierpią na endometriozę.

CZYTAJ WIĘCEJ