Nie przegap okazji!

Aktywuj abonament Premium w OvuFriend od dziś do 30 listopada a otrzymasz od nas prezent:

Skorzystaj z okazji i wypróbuj nasze nowości - jesteśmy przekonani, że Ci się spodoba! W każdym momencie możesz zrezygnować.

Jesteśmy dla Ciebie i szybko odpowiadamy na każde Twoje pytanie: [email protected]!

Promocja trwa do 30 listopada 2020 roku.

Aktywuj abonament Zamknij
Forum Starając się z pomocą medyczną Staraczki i mamusie z Rzeszowa
Odpowiedz

Staraczki i mamusie z Rzeszowa

Oceń ten wątek:
  • Chmurka85 Koleżanka

Wysłany: 28 lutego 2016, 18:23

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tez bym dała - daje kazdy grosz za starania o dZidziusia ale i tak koszty sa duze tych badań z krwi i posiewów - sama Uiu to okey. Szkoda ze panstwo nie dofinansowuje starajacych sie o dziecko, nie chodzi o in vitro , oprocz usg i cytologii co dwa lata zwykły gibekolog niewiele zrobi.

Mania 123 - mam głupie pytanie. Jak sie czujesz po duphaston. Kazdy miesiac od pazdziernika po aromku czy clo bolaly mnie piersi strasznie, w tym cyklu nic a nic ani po uiu. Nie wiem czy to sprawka duphastonu bo biore go pierwszy raz. I mam dosc duzo biało przezroczystego śluzu i uczucie mokra i kłuja mnie okolice jajnikow co jakis czas. Czy tez po duphaston masz cos takiego ?

Chmurka85
  • Mania 123 Koleżanka

Wysłany: 28 lutego 2016, 19:47

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ją ogólnie czuje się dobrze po tych lekach. Po duphastonie mam uczucie rozcierania w piersiach ale to jest do przeżycia. Poza tym nie mam jakichś innych objawów. Pozfraeiam

Mania 123
  • Chmurka85 Koleżanka

Wysłany: 28 lutego 2016, 22:34

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzieki Mania 123 to ja chyba po kazdym innym leku zauwazam inne objawy. Ha ha cycki nie bola teraz ale co innego jest.

Chmurka85
  • ciekawa87 Autorytet

Wysłany: 29 lutego 2016, 11:36

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane Chmurka i Mania trzymam mocno kciuki :)

• Chmurka85 Koleżanka

Wysłany: 29 lutego 2016, 14:40

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki wielkie ;)))) ja za Ciebie tez ! Juz blizej niz dalej ;) ja sie zbytnio nie nastawiam tyle miesiecu miałam objawy ciazowe a w tym w sumie nic tylko klucia w jajnikach co jakis czas i sluzu i mokrzej ale nie nastawiam sie na nic po tylu miesiacach latach nadzieja coraz mniejsza ale wiem ze kiedys sie uda ;)

Chmurka85
  • Mania 123 Koleżanka

Wysłany: 29 lutego 2016, 15:22

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuje ciekawą 87 Taraz najgorsze co może być... czekanie. A tak w ogóle zaglada na ta stronę ktoś komu się udało i chciałby się z nami podzielić swoimi doświadczeniami?

Mania 123
  • Niu Koleżanka

Wysłany: 29 lutego 2016, 16:52

Cytuj  /     /  Zgłoś
    DZIEWCZYNY
    2 lutego miałam trzecie in vitro i jestem w ciąży!!!!!!!!!!!!!
    w Parensie prowadzi mnie dr.Homa od 8lat
    PISZĘ DO WAS ŻEBYŚCIE NIE TRACIŁY NADZIEJI W SKUTECZNOŚĆ LECZENIA
    w ogóle leczę się 10 lat a żoną jestem od lat 14
    przypadkiem na Was wpadłam i pomyślałam o tym co mnie zawsze nurtowało: czy moje leczenie ma sens ? pomyślałam że pewnie wiele z was też tak ma
    OTÓŻ MA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    jestem do dyspozycjii jeśli ktoś ma pytania

Hedgehog lubi tę wiadomość

weteranka
  • lipa Autorytet

Wysłany: 29 lutego 2016, 17:21

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mania, Chmurka, kiedy testujecie?

r9x9d6w.png
    8ms0gsj.png
  • ciekawa87 Autorytet

Wysłany: 29 lutego 2016, 17:26

Cytuj  /     /  Zgłoś
    chmurka niestety moja IUI nie odbędzie się w marcu. Wiesz dzwoniłam do kliniki pytałam o badania i mówili mi ze wszystko ok. Dzisiaj zadzwoniłam Pani e rejestracji powiedziała ze wyszła chlamydia i trzeba skonsultowac z lekarzem. Zdenerwowałam się i pojechałam wyniki odebrac i okazało się ze jakiś stan zapalny wyszedł mi w czystości pochwy a chlamydia i pozostałe wymazy są ok. Dobrze ze pojechałam bo bym się bardziej martwiła. Dzwoniłam do mojego gina mówił ze trzeba to wyleczyć i zażywać priobiotyki. Pytałam czy to długie leczenie to mówił ze kilka dni ale mimo wszystko nie zdązymy z IUI w marcu. Ja 6 marca mam mieć @ więc nie da rady. W kwietniu też nie podejdziemy bo jedziemy do Rzymu a w maju znów pewnie coś wypadnie.........
    Załamałam się bo zawsze cos pod górkę jest. Jeszcze nie było zeby coś mi łatwo przyszło...
    Niu bardzo się cieszę. Życzę prawidłowo rozwijającej się ciąży

• Marzena1991 Autorytet

Wysłany: 29 lutego 2016, 17:26

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niu wielkie Gratulacje :***Refundowane miałaś in vitro ??

przegroda macicy :(

11.02.2017r. 1 IUI :( 15.03.3017r 2 IUI :( 14.04.2017r 3 iui :(
    1 ivf :10dpt bhcg 92,64, 12dpt bhcg 180,67
    28.10.2018r LENKA
  • Mania 123 Koleżanka

Wysłany: 29 lutego 2016, 17:38

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niu gratuluję i życzę Ci wszystkiego najlepszego. Ja jeszcze chwilę do testowania bo w przyszłym tygodniu mam robić hcg. Na pewno dam znać jaki wynik.

Mania 123
  • Niu Koleżanka

Wysłany: 29 lutego 2016, 17:50

Cytuj  /     /  Zgłoś
    trzymam kciuki za wszystkie oczekujące :)
    tak wszystkie zabiegi in vitro miałam refundowane oraz dzięki programowi dwie inseminacje
    trzy wcześniejsze płaciłam

weteranka
  • Niu Koleżanka

Wysłany: 29 lutego 2016, 17:53

Cytuj  /     /  Zgłoś
    do ciekawa87 -- ja też w połowie stycznia miałam nieciekawy wymaz i po 2 tyg. dopuszczono mnie do zabiegu

weteranka
  • lipa Autorytet

Wysłany: 29 lutego 2016, 17:54

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niu inseminacje w ramach programu za darmo?

r9x9d6w.png
    8ms0gsj.png
  • ciekawa87 Autorytet

Wysłany: 29 lutego 2016, 18:21

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niu dostalas jakies leki? Wyszlo ci to w czystości pochwy?

• Niu Koleżanka

Wysłany: 29 lutego 2016, 18:27

Cytuj  /     /  Zgłoś
    tak 2 inseminacje były potrzebne w papierach i zrobiono
    to było jakieś 3 lata temu
    na czystość dostałam zwykłą Feminelle

weteranka
  • Niu Koleżanka

Wysłany: 29 lutego 2016, 18:35

Cytuj  /     /  Zgłoś
    lipa dobrze że czytasz ze zrozumieniem:)aż sprawdziłam w segregatorze z dokumentami i oczywiście że za te 2 inseminacje w Parensie płaciłam tak jak za pozostałe 3 w innej klinice
    tyle lat wszystko mi się kiełbasi... sorki

lipa lubi tę wiadomość

weteranka
  • Marzena1991 Autorytet

Wysłany: 29 lutego 2016, 18:38

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niu to długo się staraliście a my dopiero od grudnia do parensa chodzimy

przegroda macicy :(

11.02.2017r. 1 IUI :( 15.03.3017r 2 IUI :( 14.04.2017r 3 iui :(
    1 ivf :10dpt bhcg 92,64, 12dpt bhcg 180,67
    28.10.2018r LENKA
  • Niu Koleżanka

Wysłany: 29 lutego 2016, 19:17

Cytuj  /     /  Zgłoś
    no to cierpliwości i głowa do góry,do męża się przytulać i duuużo uśmiechać
    wiem że może idealizuję ale wierz mi przeszłam wszystko:operacje,zabiegi,załamanie nerwowe,załamanie finansowe,separacje,krytykę znajomych i rodziny, pogarde otoczenia itd
    no i jeszcze wiele przedemną ale przecież
    TYLE SIŁY JEST W NAS !!!!!!!!!

AniaT, [email protected] lubią tę wiadomość

weteranka
  • lipa Autorytet

Wysłany: 29 lutego 2016, 20:10

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niu wrote:
    lipa dobrze że czytasz ze zrozumieniem:)aż sprawdziłam w segregatorze z dokumentami i oczywiście że za te 2 inseminacje w Parensie płaciłam tak jak za pozostałe 3 w innej klinice
    tyle lat wszystko mi się kiełbasi... sorki

No tak mi sie to zbyt piekne wydalo, zeby Parens komus za friko iui postawil ;-)

r9x9d6w.png
    8ms0gsj.png
‹‹ 5 6 7 8 9 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Wysoki testosteron u kobiet - przyczyny, objawy, leczenie

Jakie mogą być przyczyny podwyższonego testosteronu w kobiecym organizmie? Jakie są najczęstsze objawy wysokiego testosteronu u kobiet? Jak wygląda diagnoza i leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

4 składniki diety wspierające owulację!

Problemy z owulacją są bardzo częstą przyczyną trudności z zajściem w ciążę. Dowiedz się, jak za pomocą diety możesz wesprzeć jajeczkowanie! Poznaj, które składniki diety mogą pozytywnie wpływać na owulację, a które mogą przyczyniać się do niepłodności owulacyjnej. Poznaj propozycje propłodnościowych posiłków od Ani i Zosi z Akademii Płodności! 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego