X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Staraczki i mamusie z Rzeszowa
Odpowiedz

Staraczki i mamusie z Rzeszowa

Oceń ten wątek:
  • Chmurka85 Koleżanka
    Postów: 54 16

    Wysłany: 28 lutego 2016, 18:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tez bym dała - daje kazdy grosz za starania o dZidziusia ale i tak koszty sa duze tych badań z krwi i posiewów - sama Uiu to okey. Szkoda ze panstwo nie dofinansowuje starajacych sie o dziecko, nie chodzi o in vitro , oprocz usg i cytologii co dwa lata zwykły gibekolog niewiele zrobi.

    Mania 123 - mam głupie pytanie. Jak sie czujesz po duphaston. Kazdy miesiac od pazdziernika po aromku czy clo bolaly mnie piersi strasznie, w tym cyklu nic a nic ani po uiu. Nie wiem czy to sprawka duphastonu bo biore go pierwszy raz. I mam dosc duzo biało przezroczystego śluzu i uczucie mokra i kłuja mnie okolice jajnikow co jakis czas. Czy tez po duphaston masz cos takiego ?

    Chmurka85
  • Mania 123 Koleżanka
    Postów: 59 16

    Wysłany: 28 lutego 2016, 19:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ją ogólnie czuje się dobrze po tych lekach. Po duphastonie mam uczucie rozcierania w piersiach ale to jest do przeżycia. Poza tym nie mam jakichś innych objawów. Pozfraeiam

    Mania 123
  • Chmurka85 Koleżanka
    Postów: 54 16

    Wysłany: 28 lutego 2016, 22:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzieki Mania 123 to ja chyba po kazdym innym leku zauwazam inne objawy. Ha ha cycki nie bola teraz ale co innego jest.

    Chmurka85
  • ciekawa87 Autorytet
    Postów: 1117 443

    Wysłany: 29 lutego 2016, 11:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane Chmurka i Mania trzymam mocno kciuki :)

  • Chmurka85 Koleżanka
    Postów: 54 16

    Wysłany: 29 lutego 2016, 14:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki wielkie ;)))) ja za Ciebie tez ! Juz blizej niz dalej ;) ja sie zbytnio nie nastawiam tyle miesiecu miałam objawy ciazowe a w tym w sumie nic tylko klucia w jajnikach co jakis czas i sluzu i mokrzej ale nie nastawiam sie na nic po tylu miesiacach latach nadzieja coraz mniejsza ale wiem ze kiedys sie uda ;)

    Chmurka85
  • Mania 123 Koleżanka
    Postów: 59 16

    Wysłany: 29 lutego 2016, 15:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuje ciekawą 87 Taraz najgorsze co może być... czekanie. A tak w ogóle zaglada na ta stronę ktoś komu się udało i chciałby się z nami podzielić swoimi doświadczeniami?

    Mania 123
  • Niu Koleżanka
    Postów: 38 22

    Wysłany: 29 lutego 2016, 16:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    DZIEWCZYNY
    2 lutego miałam trzecie in vitro i jestem w ciąży!!!!!!!!!!!!!
    w Parensie prowadzi mnie dr.Homa od 8lat
    PISZĘ DO WAS ŻEBYŚCIE NIE TRACIŁY NADZIEJI W SKUTECZNOŚĆ LECZENIA
    w ogóle leczę się 10 lat a żoną jestem od lat 14
    przypadkiem na Was wpadłam i pomyślałam o tym co mnie zawsze nurtowało: czy moje leczenie ma sens ? pomyślałam że pewnie wiele z was też tak ma
    OTÓŻ MA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    jestem do dyspozycjii jeśli ktoś ma pytania

    Hedgehog lubi tę wiadomość

    weteranka
  • lipa Autorytet
    Postów: 3248 2870

    Wysłany: 29 lutego 2016, 17:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mania, Chmurka, kiedy testujecie?

    age.png
  • ciekawa87 Autorytet
    Postów: 1117 443

    Wysłany: 29 lutego 2016, 17:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    chmurka niestety moja IUI nie odbędzie się w marcu. Wiesz dzwoniłam do kliniki pytałam o badania i mówili mi ze wszystko ok. Dzisiaj zadzwoniłam Pani e rejestracji powiedziała ze wyszła chlamydia i trzeba skonsultowac z lekarzem. Zdenerwowałam się i pojechałam wyniki odebrac i okazało się ze jakiś stan zapalny wyszedł mi w czystości pochwy a chlamydia i pozostałe wymazy są ok. Dobrze ze pojechałam bo bym się bardziej martwiła. Dzwoniłam do mojego gina mówił ze trzeba to wyleczyć i zażywać priobiotyki. Pytałam czy to długie leczenie to mówił ze kilka dni ale mimo wszystko nie zdązymy z IUI w marcu. Ja 6 marca mam mieć @ więc nie da rady. W kwietniu też nie podejdziemy bo jedziemy do Rzymu a w maju znów pewnie coś wypadnie.........
    Załamałam się bo zawsze cos pod górkę jest. Jeszcze nie było zeby coś mi łatwo przyszło...
    Niu bardzo się cieszę. Życzę prawidłowo rozwijającej się ciąży

  • Marzena1991 Autorytet
    Postów: 330 193

    Wysłany: 29 lutego 2016, 17:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niu wielkie Gratulacje :***Refundowane miałaś in vitro ??

    przegroda macicy :(

    11.02.2017r. 1 IUI :( 15.03.3017r 2 IUI :( 14.04.2017r 3 iui :(
    1 ivf :10dpt bhcg 92,64, 12dpt bhcg

    LENKA 28.10.2018r 3170 55 cm
    LIWIA 25.12.2020r 3640 59 cm
  • Mania 123 Koleżanka
    Postów: 59 16

    Wysłany: 29 lutego 2016, 17:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niu gratuluję i życzę Ci wszystkiego najlepszego. Ja jeszcze chwilę do testowania bo w przyszłym tygodniu mam robić hcg. Na pewno dam znać jaki wynik.

    Mania 123
  • Niu Koleżanka
    Postów: 38 22

    Wysłany: 29 lutego 2016, 17:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    trzymam kciuki za wszystkie oczekujące :)
    tak wszystkie zabiegi in vitro miałam refundowane oraz dzięki programowi dwie inseminacje
    trzy wcześniejsze płaciłam

    weteranka
  • Niu Koleżanka
    Postów: 38 22

    Wysłany: 29 lutego 2016, 17:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    do ciekawa87 -- ja też w połowie stycznia miałam nieciekawy wymaz i po 2 tyg. dopuszczono mnie do zabiegu

    weteranka
  • lipa Autorytet
    Postów: 3248 2870

    Wysłany: 29 lutego 2016, 17:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niu inseminacje w ramach programu za darmo?

    age.png
  • ciekawa87 Autorytet
    Postów: 1117 443

    Wysłany: 29 lutego 2016, 18:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niu dostalas jakies leki? Wyszlo ci to w czystości pochwy?

  • Niu Koleżanka
    Postów: 38 22

    Wysłany: 29 lutego 2016, 18:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tak 2 inseminacje były potrzebne w papierach i zrobiono
    to było jakieś 3 lata temu
    na czystość dostałam zwykłą Feminelle

    weteranka
  • Niu Koleżanka
    Postów: 38 22

    Wysłany: 29 lutego 2016, 18:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lipa dobrze że czytasz ze zrozumieniem:)aż sprawdziłam w segregatorze z dokumentami i oczywiście że za te 2 inseminacje w Parensie płaciłam tak jak za pozostałe 3 w innej klinice
    tyle lat wszystko mi się kiełbasi... sorki

    lipa lubi tę wiadomość

    weteranka
  • Marzena1991 Autorytet
    Postów: 330 193

    Wysłany: 29 lutego 2016, 18:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niu to długo się staraliście a my dopiero od grudnia do parensa chodzimy

    przegroda macicy :(

    11.02.2017r. 1 IUI :( 15.03.3017r 2 IUI :( 14.04.2017r 3 iui :(
    1 ivf :10dpt bhcg 92,64, 12dpt bhcg

    LENKA 28.10.2018r 3170 55 cm
    LIWIA 25.12.2020r 3640 59 cm
  • Niu Koleżanka
    Postów: 38 22

    Wysłany: 29 lutego 2016, 19:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no to cierpliwości i głowa do góry,do męża się przytulać i duuużo uśmiechać
    wiem że może idealizuję ale wierz mi przeszłam wszystko:operacje,zabiegi,załamanie nerwowe,załamanie finansowe,separacje,krytykę znajomych i rodziny, pogarde otoczenia itd
    no i jeszcze wiele przedemną ale przecież
    TYLE SIŁY JEST W NAS !!!!!!!!!

    AniaT, Wisienk@ lubią tę wiadomość

    weteranka
  • lipa Autorytet
    Postów: 3248 2870

    Wysłany: 29 lutego 2016, 20:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niu wrote:
    lipa dobrze że czytasz ze zrozumieniem:)aż sprawdziłam w segregatorze z dokumentami i oczywiście że za te 2 inseminacje w Parensie płaciłam tak jak za pozostałe 3 w innej klinice
    tyle lat wszystko mi się kiełbasi... sorki

    No tak mi sie to zbyt piekne wydalo, zeby Parens komus za friko iui postawil ;-)

    age.png
‹‹ 5 6 7 8 9 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niedobór kwasu foliowego - zaskakujące wyniki badań

Niemalże każda kobieta starająca się o dziecko ma świadomość, że podczas starań oraz w czasie ciąży powinna suplementować kwas foliowy. Jednak najnowsze doniesienia lekarzy wskazują na duże problemy z jego przyswajalnością. Co to oznacza? Niedobór kwasu foliowego - jakie mogą być tego skutki? Nawet pomimo zażywania kwasu foliowego, kobiety w dalszym ciągu mogą być narażone na ryzyko chorób/powikłań związanych z jego niedoborami. Jak temu zaradzić? Przeczytaj najnowsze doniesienia i zalecenia ginekologów.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Znaczenie jakości męskiego nasienia

Jest wiele czynników, które wpływają na szanse na zajście w ciążę u pary, która marzy o rodzicielstwie. Jednak niewątpliwie wśród najważniejszych jest odpowiednia jakość komórki jajowej i plemników. Wyjaśniamy, dlaczego jakościowe komórki jajowe czasami nie gwarantują sukcesu. Jakie znaczenie odgrywa jakość męskiego nasienia? Jak wygląda diagnostyka i leczenie?

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ