X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Staraczki i mamusie z Rzeszowa
Odpowiedz

Staraczki i mamusie z Rzeszowa

Oceń ten wątek:
  • lipa Autorytet
    Postów: 3248 2870

    Wysłany: 23 lutego 2016, 18:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny nie macie karty w Diagnostyce? Parens wysyla wszystkie badania krwi, wymazy do Diagnostyki na Krakowskiej, kolo szpitala MSW. Jak sobie zalozycie tam karte, to wszystkie wyniki bedziecie mogly sobie sprawdzac przez internet. Fodatkowo z karta jest 5% znizki na wszystkie badania. No i jest czynne 7/24. Zawsze tam bete robie. Po 2 godzinach wyniki sprawdzam sobie przez internet. Super wygoda

    age.png
  • AniaT Autorytet
    Postów: 993 327

    Wysłany: 23 lutego 2016, 18:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja mam :)

    lipa lubi tę wiadomość

  • Chmurka85 Koleżanka
    Postów: 54 16

    Wysłany: 23 lutego 2016, 18:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lipa super dzięki za informację ;) zawoziłam tam raz posiewy ale nie pomyślałam

    Chmurka85
  • ciekawa87 Autorytet
    Postów: 1117 443

    Wysłany: 23 lutego 2016, 21:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lipa ja wszystkie badania robię w Parens ale nikt mi nie zaproponował zeby kartę zalożyć. Prosze o wskazówki jak to zrobic?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 lutego 2016, 21:42

  • lipa Autorytet
    Postów: 3248 2870

    Wysłany: 23 lutego 2016, 22:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciekawa nie zakladasz w Parens, tylko w labolatorium Diagnostyki na ulicy Krakowskiej w Rzeszowie, kolo szpitala wojskowego. Parens wlasnie tam wysyla wszystkie probki. Po prostu pojedz tam i poeiedz, ze chcesz karte stalego klienta. Bedziesz widzirc wszystkie wyniki badan z Parens, nawet te ktore robilas wczesniej.

    age.png
  • ciekawa87 Autorytet
    Postów: 1117 443

    Wysłany: 24 lutego 2016, 11:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lipa dzieki. Przyda sie na badania przed iui. Jest jakąś zniżka z karta klienta?

  • lipa Autorytet
    Postów: 3248 2870

    Wysłany: 24 lutego 2016, 23:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciekawa87 wrote:
    Lipa dzieki. Przyda sie na badania przed iui. Jest jakąś zniżka z karta klienta?

    "Całe" 5% ;-)

    age.png
  • ciekawa87 Autorytet
    Postów: 1117 443

    Wysłany: 25 lutego 2016, 17:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lipa podchodzicie do trzeciej IUI? u kogo?

  • lipa Autorytet
    Postów: 3248 2870

    Wysłany: 25 lutego 2016, 20:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciekawa nie podchodzimy do IUI. Jestem w trakcie drugiej procedury in vitro, u Magonia

    age.png
  • ciekawa87 Autorytet
    Postów: 1117 443

    Wysłany: 25 lutego 2016, 21:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lipa my też do niego chodzimy tylko bedziemy do IUI podchodzić

  • Mania 123 Koleżanka
    Postów: 59 16

    Wysłany: 26 lutego 2016, 18:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny ja już po pierwszej IUI. Teraz dwa tygodnie czekania i bedzie wszystko jasne. Oby sie wszystko powiodło. Trzymam kciuki za Was dziewczyny.

    Mania 123
  • ciekawa87 Autorytet
    Postów: 1117 443

    Wysłany: 26 lutego 2016, 19:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mania trzymam kciuki. Gdzie robiłaś IUI w Parens?

  • Mania 123 Koleżanka
    Postów: 59 16

    Wysłany: 27 lutego 2016, 09:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak u dr Magonia.

    Mania 123
  • Chmurka85 Koleżanka
    Postów: 54 16

    Wysłany: 27 lutego 2016, 19:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mania 123 powodzenia trzymam kciuki ! Ja mialam w poniedziałek 2 uiu tez u Magonia.
    Ciekawa87 i jak wyszły posiewy wszystki dobrze ? I kiedy inseminacja ? Jedz migdały i orZechy inne i czerwone wytrawne wino lampka dwie dziennie na endometrium- ja po kilku stymulacjach miałam gorsze. Ale chyba dr Magon nie za bardzo zwraca uwage na endo a moja doktorka Homa tak.

    Chmurka85
  • Chmurka85 Koleżanka
    Postów: 54 16

    Wysłany: 27 lutego 2016, 19:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mania 123 jak wrazenia ? I co dostałam Duphaston i czym byłas stymulowana i jakie wskazania do uiu u was ? Oj sto pytan do ;)

    Chmurka85
  • ciekawa87 Autorytet
    Postów: 1117 443

    Wysłany: 27 lutego 2016, 20:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chmurka czekam jeszcze na wymaz chlamydia i cytologię. Pozostałe wymazy ok. Prosze napisz od którego dnia cyklu trzeba to wino pić. W marcu 1 IUI. Jeszcze nie robilismy badań z krwi wiesz anty hiv i itp. We wtorek pojedziemy zrobić.
    Chmurka, Mania jak się czujecie?

  • Chmurka85 Koleżanka
    Postów: 54 16

    Wysłany: 27 lutego 2016, 22:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mozna pic ale nie na mus ale pomaga poprawic endometrium. I migdaly i orEchy mi dr Homa przepisala haha na endo bo bylo kiepskie 9 dc a 13 juz ladne. Po drugie lampka wina jest ok ;) migdaly jadlam codziennie pare a winko dopiero jak clostilbergyt skoncYlam 7dc. Oj tych badan z krwi jest troszke. I pare stowek u nas koszt byl.

    Chmurka85
  • Mania 123 Koleżanka
    Postów: 59 16

    Wysłany: 28 lutego 2016, 08:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny ją byłam stymulowana aromkiem 2 ładne pęcherzyki. uiu na pękniętym jednym a drugi jeszcze był w całości. Dostałam chyba tak jak wszyscy duphaston 2/1.Szczerze mówiąc nie wiem co o tym wszystkim myśleć bo nie chce się rozczarowac.mam jednak gdzieś z tyłu głowy nadzieję że może nam się uda. Będąc jeszcze wcześniej u dr na poczekalni były 2 Dziewczyny którym się udało za pierwszym razem zajść w ciaze, także jest to mozliwe.

    ciekawa87 lubi tę wiadomość

    Mania 123
  • ciekawa87 Autorytet
    Postów: 1117 443

    Wysłany: 28 lutego 2016, 14:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mania jedni zachodzą za pierwszym razem (czego ci życzę) inni za kolejnym a jeszcze innym IUI nie pomoże. U mnie endometrium zawsze dobre jest dr M mi zawsze sprawdza. Faktycznie ze te badania sa drogie ale czego sie nie robi dla upragnionego dziecka

  • lipa Autorytet
    Postów: 3248 2870

    Wysłany: 28 lutego 2016, 16:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dokladnie. Pieniadze sie nie licza. Gdyby ktos powiedzial mi dzis ze za 100 tys. Zl sprawi ze na sto procent zajde w ciaze, sprzedaje dom od reki :-)
    Niestety nikt i nic, zadna metoda nie jest w stanie dac takiej gwarancji

    age.png
‹‹ 4 5 6 7 8 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Stres oksydacyjny w plemnikach jako przyczyna męskiej niepłodności

Wiadomo, że stres może mieć negatywny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Ale co ma wspólnego stres oksydacyjny z plemnikami? Czy może być on przyczyną męskiej niepłodności? Dowiedz się, skąd bierze się stres oksydacyjny oraz jak diagnozuje się jego obecność w męskim nasieniu?

CZYTAJ WIĘCEJ

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ