X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Staraczki i mamusie z Rzeszowa
Odpowiedz

Staraczki i mamusie z Rzeszowa

Oceń ten wątek:
  • lipa Autorytet
    Postów: 3248 2870

    Wysłany: 6 marca 2016, 20:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niu dzięki! Dlatego mam ochotę poprosić o relanium w dniu transferu i że dwa dni potem. Naszą klinika tego nie praktykuje, ale dużo klinik tak. Jesteś wyluzowany, wysłana, nie ma skurczy macicy :-)

    age.png
  • Chmurka85 Koleżanka
    Postów: 54 16

    Wysłany: 7 marca 2016, 15:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Widze dziewczyny ze cisza. Ja tez staram sie relaksowac. A dzis mialam jechac na bete i nie zdazylam przed praca no i nic. Narazie nie dostalam @ ale chwilami czuje jak bym miala dostac. Poza tym kiepsko sie czuje jak bym goraczke miala gardlo i zgaga pd tygodnia chwilami piecze. Zwariowac mozna nie nakrecam sie bo moze to po duphaston. Ale jednak gdzies swiatełko nadzieji mi swita. Po uiu kiedy bralam luteine okres dostalam w 25 dc normalnie a teraz biore duphaston i sie zastanawiam. O matko a trza było wstac na ta bete i mialabym czarno na białym.

    Chmurka85
  • Chmurka85 Koleżanka
    Postów: 54 16

    Wysłany: 7 marca 2016, 15:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lipa ja pp uiu pilam kubek za kubliem melisy z lawenda na uspokojenie ;)

    Chmurka85
  • lipa Autorytet
    Postów: 3248 2870

    Wysłany: 7 marca 2016, 15:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chmurka ile dni po IUI jesteś?
    A nie korci cie, żeby zrobić test? :-)

    age.png
  • Niu Koleżanka
    Postów: 38 22

    Wysłany: 7 marca 2016, 16:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lipa-no dobry pomysł z tym relanium choć nie ukrywam że na początku się uśmiałam )))
    ja też namiętnie piłam melisę i piję nadal ...
    przy tym ostatnim (3) in vitro byłam dość wesoła i zrelaksowana a może i trochę obojętna
    na dodatek tuż przed podaniem jajeczek Homa upuściła jakąś miseczkę metalową co narobiło hałasu i wszystkie strasznie się śmiałyśmy że to na szczęście choć się nie stłukło
    tylko mojemu mężowi nie było do śmiechu, na poczekalni to wyglądało strasznie
    ale wcześniejsze zabiegi no to płacz - nawet na stole zabiegowym
    teraz też szukam technik relaksacyjnych bo tak się boję o tą moją "fasolkę"
    od wczoraj nie bolą mnie już piersi i wogóle niemam żadnych objawów
    Boga wzywam w każdej godzinie i nie wiem jak dotrwam do wizyty 15 ?

    Marzena1991 lubi tę wiadomość

    weteranka
  • ciekawa87 Autorytet
    Postów: 1117 443

    Wysłany: 7 marca 2016, 17:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    NIU i Lipa trzymam kciuki. Opowiadać!!!!!

  • Chmurka85 Koleżanka
    Postów: 54 16

    Wysłany: 7 marca 2016, 19:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lipa dzis jest 14 dZien po uiu powinnam robić betę ale jakoś zapomniałam ze pobrania sa do 10 godziny eh. A narazie spokojna jestem jakos. Test zrobiłam w sobotę ale nie z porannego moczu i negatyw. Poczekam do jutra narazie -dzięki Bogu jeszcze nie dostałam @. jakas dziwnie spokojna jestem.
    Nju to widze ze zabawnie miałas. Ale widocznie tak miało być z uśmichem na twarzy i dzidziuś też myślę że śmieszek mały będzie ;) a najlepiej obiawów się nie doszukiwać. Niech Zdrowo się malizna rozwija przecież rośnie aż 9 miesięcy ;)

    Marzena1991 lubi tę wiadomość

    Chmurka85
  • ciekawa87 Autorytet
    Postów: 1117 443

    Wysłany: 7 marca 2016, 20:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chmurka kochana trzymam kciuki za wysoką betę :)

  • lipa Autorytet
    Postów: 3248 2870

    Wysłany: 7 marca 2016, 22:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chmurka no to jutro nie zaspij i lec na bete :-) podziwiać cię za cierpliwość.

    age.png
  • Niu Koleżanka
    Postów: 38 22

    Wysłany: 7 marca 2016, 23:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    chmurka powodzenia!
    czekamy na dobre wieści !

    weteranka
  • Chmurka85 Koleżanka
    Postów: 54 16

    Wysłany: 8 marca 2016, 09:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuhę dziewczyny. Byłam na beta hcg dziś ale wynik niestety jutro rano wiec musze czekac. Okresu brak i wzielam rano nadal duphaston zobacze jutro jaki wynik bety. Pobolewa mnie brzuch jak na okres i jajniki czasami ale inaczej całkiem - zgłupiec mozna. Chyba zrobie test dzis wieczor dodatkowo haha. Choc jakos nie wierzyłam w powodzenie tej Uiu ale gdzies tam nadzieja byla ze jak wszystko na nie bylo to moze sie uda. No coz to do jutra a ja dziwnie spokojna jestem. Miesiac tenu bym zgłupiała ;) co ma byc to bedzie

    Niu lubi tę wiadomość

    Chmurka85
  • Niu Koleżanka
    Postów: 38 22

    Wysłany: 8 marca 2016, 11:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    chmurka tak trzymaj !!!!!!!!!!!!

    weteranka
  • ciekawa87 Autorytet
    Postów: 1117 443

    Wysłany: 8 marca 2016, 14:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chmurka ja nadal czekam na pozytywne wieści!!!! kochana mam nadzieję, ze ten ból jajników zwiastuje małą fasolkę :)

  • lipa Autorytet
    Postów: 3248 2870

    Wysłany: 8 marca 2016, 15:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chmurka no to wymyslilasm z tym wynikiem do jutra :-) to czekamy dalej. Spraw mi mila niespodziankę przed transferem ;-)

    age.png
  • KaRa001 Znajoma
    Postów: 19 5

    Wysłany: 8 marca 2016, 16:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chmurka trzymam kciuki aby się udało:-)

    KARA01
  • Marzena1991 Autorytet
    Postów: 330 193

    Wysłany: 8 marca 2016, 17:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja już po histeroskopii... Stwierdzono przegrodę jamy macicy :(

    przegroda macicy :(

    11.02.2017r. 1 IUI :( 15.03.3017r 2 IUI :( 14.04.2017r 3 iui :(
    1 ivf :10dpt bhcg 92,64, 12dpt bhcg

    LENKA 28.10.2018r 3170 55 cm
    LIWIA 25.12.2020r 3640 59 cm
  • lipa Autorytet
    Postów: 3248 2870

    Wysłany: 8 marca 2016, 17:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marzena i co teraz, rozmawialam juz z lekarzem? Co się rtobi w takim przypadku?
    Moja koleżanką miala taka przegrodę, w ciążę zaszła bez problemu. W trakcie musiała na siebie bardziej uważać. Urodziła zdrowa córeczkę. Teraz jest w drugiej, zdrowej ciazy

    age.png
  • Marzena1991 Autorytet
    Postów: 330 193

    Wysłany: 8 marca 2016, 18:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lipa:* Lekarz dał mi leki i za miesiąc będę miała histeroskopie operacyjną :(

    przegroda macicy :(

    11.02.2017r. 1 IUI :( 15.03.3017r 2 IUI :( 14.04.2017r 3 iui :(
    1 ivf :10dpt bhcg 92,64, 12dpt bhcg

    LENKA 28.10.2018r 3170 55 cm
    LIWIA 25.12.2020r 3640 59 cm
  • AniaT Autorytet
    Postów: 993 327

    Wysłany: 8 marca 2016, 18:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczynki mam pytanie: w kwietniu zaczynam procedurę in vitro, na cyklu własnym i umówiłam się z lekarką, że monitoring mogę sobie zrobić w Rzeszowie a tylko ewentualnie przed punkcją przyjadę, w związku z tym czy możecie polecić mi kogoś do kogo mogłabym chodzić na taki monitoring? myslalam może o dr Homie, bo boje się iść do takiego "zwykłego" gina który nie ma doświadczenia z in vitro, co myślicie? albo Słowik???

  • ciekawa87 Autorytet
    Postów: 1117 443

    Wysłany: 8 marca 2016, 19:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marzenko nie martw się bedzie dobrze. Lepiej ze teraz już ją zdiagnozowano niż jakbyś była w ciąży i uniemożliwiła by ci rozwój płodu. Czemu nie usuneli ci jej od razu? ja tez miałam przegrode ale dr M od razu z nią porządek zrobił.
    Kochana usuną ci ją i będziesz już pewna ze wszystko jest w porządku. Głowa do góry!!!!

‹‹ 8 9 10 11 12 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

14 faktów na temat płodności kobiety - owulacja, miesiączka, dni płodne

Owulacja, dni płodne, miesiączka - słyszymy o nich często. Ale czy na pewno mamy wystarczającą wiedzą na temat płodności kobiety? Niektóre sprawy dotyczące cyklu kobiety nie są tak jasne i oczywiste jakby mogło się zdawać. Tutaj znajdziesz 14 najważniejszych faktów, które warto wiedzieć na temat płodności kobiety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Sen a zdrowie hormonalne kobiety – jak na siebie wpływają?

Jak sen wpływa na zdrowie hormonalne kobiety? Jakie mogą być skutki niedoboru snu w kontekście kobiecej płodności? Jakie hormony są szczególnie wrażliwe na problemy z bezsennością u kobiet? Jak zadbać o prawidłową higienę snu?

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedobór kwasu foliowego - zaskakujące wyniki badań

Niemalże każda kobieta starająca się o dziecko ma świadomość, że podczas starań oraz w czasie ciąży powinna suplementować kwas foliowy. Jednak najnowsze doniesienia lekarzy wskazują na duże problemy z jego przyswajalnością. Co to oznacza? Niedobór kwasu foliowego - jakie mogą być tego skutki? Nawet pomimo zażywania kwasu foliowego, kobiety w dalszym ciągu mogą być narażone na ryzyko chorób/powikłań związanych z jego niedoborami. Jak temu zaradzić? Przeczytaj najnowsze doniesienia i zalecenia ginekologów.  

CZYTAJ WIĘCEJ