X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Staraczki i mamusie z Rzeszowa
Odpowiedz

Staraczki i mamusie z Rzeszowa

Oceń ten wątek:
  • Ewa 31 Koleżanka
    Postów: 68 12

    Wysłany: 9 marca 2016, 17:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale moja kilezanka mial robil dr.M i po 2 tygodniach wrocila do pracy bez problemu :-)

  • ciekawa87 Autorytet
    Postów: 1117 443

    Wysłany: 9 marca 2016, 19:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Widze ze coraz wiecej pacjentek dr M - jak dla mnie warto u niego się leczyć.
    Powodzenia dla wszystkich!!!

  • Chmurka85 Koleżanka
    Postów: 54 16

    Wysłany: 9 marca 2016, 20:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak mnie dziewczyny to on nie za bardzo przekonuje. Wolę dr Homę ! Nie wiem moze on swoich pacjentow traktuje inaczej a jedna wizyta w pro familii mnie zrazila i dwa usg byly okey ale inseminacja ostatnia wydawala mi sie tak na szybko i na odwal sie. No ale coz. Dostalam okres jak wrocilam z pracy sie rozszalał trzy dni po terminie mysle ze to przez duphaston albo bylo cos ... Ale znowu sie podłamałam wyliczajac dzien uiu wypadnie mi na niedzielw poniedzialek bo tak mniej wiecej 12-13 mam jajeczka dojrZale i kurcze w poniedzialek pewnie mi wypadnie uiu znowu u dr Magonia a mnie od drazni choc do roznych gibekologoq chodzilam i rozni usg robili ale jakos ufam Homie i czuje sie dobrze i chcialabym u niej robic kolejna uiu a juz mnie nerwa bierze ze cos juz nie yak bedzie. Niby to nic ale jednak ona jakos spawdzala za kazdym razem usg i patrzyla na endo i nie nastawiala sie ze bedzie uiu w ten dzien bo zalezalo to od usg przed uiu a ostatnio dr Magon zrobil mi uiu w poniedzialek bez usg przed uiu a od piatku moglo sie duzo zmienic. Aj bredze juz na wieczor.
    Witaj Ewo na forum.

    Chmurka85
  • KaRa001 Znajoma
    Postów: 19 5

    Wysłany: 9 marca 2016, 20:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chmurka ważna jest komunikacja z dr, może następnym razem jak trafisz na dr M warto powiedzieć ze chcesz jeszcze usg przed uiu bo dr Homa zawsze Ci sprawdza, niestety dziewczyny czasem trzeba się upominać o swoje aby to wszystko nie było robione trochę na odczepne.

    KARA01
  • Chmurka85 Koleżanka
    Postów: 54 16

    Wysłany: 9 marca 2016, 20:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karo masz racje w sumie mogłam go zapytac. Pytałam w recepcji i dziewczyny powiedziały ze dr Magon inaczej wykonuje ze bez usg przed uiu. Ale cholera jasna Kase mi policzyli za uiu plus za usg a usg nie mialam.

    Chmurka85
  • Ewa 31 Koleżanka
    Postów: 68 12

    Wysłany: 10 marca 2016, 06:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam i milego dnia zycze mimo wszystko :-)
    Ja juz tylu doktorow zwiedzilam w rzeszowie ze stwierdzilam ze zostane przy M. Fakt tez jest taki ze to wszystko tasmowo idzie ale mysle sobie ze tyle tam pacjetek jest ze trudno by bylo nad kazda sie pochylac. Poszlam do dr M bo kolezanka mi go polecila udala jej sie insyminacja za pirwszym razem, tez slyszalam o nim opinie i lekarz z przychodni jak poszlam na konsultacje tez mi go polecil.

  • Ewa 31 Koleżanka
    Postów: 68 12

    Wysłany: 10 marca 2016, 06:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powiedzcie mi dziewczyny wczoraj mialam testowanie ale za nim odebralam wyniki dostalam @ wyniki potwierdzily brak ciazy niestety :-( ale @ zminil sie w brudzenie tak jak by juz bylo po mialyscie tak ?

  • lipa Autorytet
    Postów: 3248 2870

    Wysłany: 10 marca 2016, 07:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewa a odstawilas leki? Jak odstawisz, @ powinna sie roxkrecic na dobre.

    age.png
  • lipa Autorytet
    Postów: 3248 2870

    Wysłany: 10 marca 2016, 08:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane ja mialam wczoraj dzien pelen wrazen. Najpierw dostalam telefon z kliniki ze nasz jeden maluszek nie przetrwal rozmrazania :-( rozmrozili kolejny, ale byl slabiutki. I zapytali czy maja rozmrozic kolejny silniejszy i czy chce zabrac dwa, zeby zwiekszyc szanse. Dlugo sie nie zastanawialam. Pisze, wiec teraz do was w trojpaku :-) no i tylko czekanie pozostalo.

    co do doktora M. zgadza sie, robi wszystko szybko, troche tasmowo, ale zwroccie uwage ile ma pacjentek. Ja juz mam troche na niego sposob, sam niewiele mowi, ale ja zawsze siedze i pytam szczegolowo o wszystko, co chce wiedziec. Jeszcze mi sie nie zdarzylo, zeby mnie zbyl czy nie odpowiedzial. A jego poczucie humoru - no ja lubie pogadac o glupotach z lrkarzem, wiec na to nie narzekam :-)
    Co do doktor H. bylam u niej na poczatku raz, wydaje sie batdzo w porzadku, tylko ze jest w klinice tylko dwa razy w tygodniu, a to malo np. przy monitoringach do ivf. Jak jyz cos robie, to chce tylko z moim lekarzem.

    ale sie rozpisalam na dzien dobry :-)

    daktylek, Niu lubią tę wiadomość

    age.png
  • Ewa 31 Koleżanka
    Postów: 68 12

    Wysłany: 10 marca 2016, 08:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lipa odstawilam leki wczoraj wiec sie okaze ale ide jutro do lekarza i mam nadzieje ze kolejna insyminacha juz nie dlugo :-)

  • Chmurka85 Koleżanka
    Postów: 54 16

    Wysłany: 10 marca 2016, 09:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewo wlasnie od dwoch dni tez tak miałam plamienie brazowe brUch nie bolał ani nic na @ ale wczoraj wieczor sie rozkrecilo nie brałam juz Duphaston na wieczor i noc bolesna nie przespana@ szaleje. Wlasnie jedziemy na wizyte pewnie usg i jak wsystko bedzie dobrze to kolejna stymulacja i uiu mam nadzieje. Ale maz musi leciec na trzy miesiace do usa ehhh i to zaraz po uiu eh juz mam nerwy.
    Lipo masz racje najlepiej jak lekarz jest stale. A u dr Homy niestety czasem chodze na usg do innych lekarzy co mnie wlurza. Na usg niby sa kobkretni. No taka rola lekarza. Narazie prubujemy uiu do skutku. Meza brat za 6 iiu im sie udalo a szli na uiu tak na odpieprz a teraz maja 3 pieknych dzieci. Takze dziewczyny prubujemy dalej !

    lipa lubi tę wiadomość

    Chmurka85
  • Chmurka85 Koleżanka
    Postów: 54 16

    Wysłany: 10 marca 2016, 09:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lipo dwojka to wieksze szanse ;) przykro mi ze dwa pierwsze nie przetrwaly ale tak musi byc musi byc silny i zerowy dzidIus... A moze dwa ;) nie wiem jak w in vitro jest narazie nie mysle nie czytam bo wiem ze bardzo duzo kosztuje cierpliwosci i wiary i duzo wizyt i berwow. Kochana zycze wytrwania i ciazy !

    Chmurka85
  • Ewa 31 Koleżanka
    Postów: 68 12

    Wysłany: 10 marca 2016, 09:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chmurka85 wrote:
    Ewo wlasnie od dwoch dni tez tak miałam plamienie brazowe brUch nie bolał ani nic na @ ale wczoraj wieczor sie rozkrecilo nie brałam juz Duphaston na wieczor i noc bolesna nie przespana@ szaleje. Wlasnie jedziemy na wizyte pewnie usg i jak wsystko bedzie dobrze to kolejna stymulacja i uiu mam nadzieje. Ale maz musi leciec na trzy miesiace do usa ehhh i to zaraz po uiu eh juz mam nerwy.
    Lipo masz racje najlepiej jak lekarz jest stale. A u dr Homy niestety czasem chodze na usg do innych lekarzy co mnie wlurza. Na usg niby sa kobkretni. No taka rola lekarza. Narazie prubujemy uiu do skutku. Meza brat za 6 iiu im sie udalo a szli na uiu tak na odpieprz a teraz maja 3 pieknych dzieci. Takze dziewczyny prubujemy dalej !
    No to zycze powodzenia i sobie i Tobie :-)

  • Ewa 31 Koleżanka
    Postów: 68 12

    Wysłany: 10 marca 2016, 09:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moze lepiej ze zaraz po lecicie zapomnisz nie bedziesz myslala i bedzie wszystko ok :-)

  • Niu Koleżanka
    Postów: 38 22

    Wysłany: 10 marca 2016, 12:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lipa - to teraz leżymy i odpoczywamy !!!!!
    cieszę się że mimo kilku "schodków" udało się, proszę Cię musisz się relaksować ja leżałam plackiem 10 dni i nadal jestem na zwolnieniu lekarskim leżę w domu tylko gotuję może to też sprawiło że dotarłam do 8 tygodnia !!!!
    pamiętajcie róbcie tak żebyście nie miały sobie nic do zarzucenia

    weteranka
  • Niu Koleżanka
    Postów: 38 22

    Wysłany: 10 marca 2016, 12:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lipa-dużo masz leków ?

    weteranka
  • Chmurka85 Koleżanka
    Postów: 54 16

    Wysłany: 10 marca 2016, 13:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lipa i nju :) pilot tv kocyk i relaks :)
    Nju Ty dałaś nam nadzieję ;) caly czas mysle ze i nam sie uda jak prYpominam sobie co pisalas :)

    ciekawa87 lubi tę wiadomość

    Chmurka85
  • Ewa 31 Koleżanka
    Postów: 68 12

    Wysłany: 10 marca 2016, 13:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzymam kciuki :-) jutro umnie sie okaze co dalej :-)

  • lipa Autorytet
    Postów: 3248 2870

    Wysłany: 10 marca 2016, 14:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie eze i ogadam "ukryta prawde" nas TVN. Mastko, kompletny odmóżdżacz :-)
    Niu biorę tak:
    1. Luteina 3x 200
    2. Estrofem 3x1
    3. Encorton 1,5 tab.
    4. Fraxiparine 1 raz dziennie
    5. Euthyrox ale to ciagle

    I z własnej inicjatywy: kwas foliowy, magnez z wit. B, nospa 2x1, wit. D, colostrum 2x1,

    Żołądek i wątroba mnie nienawidzą :-)
    Też miałas taki arsenał?

    age.png
  • lipa Autorytet
    Postów: 3248 2870

    Wysłany: 10 marca 2016, 14:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewa czym jesteś stymulowana? Clostilbegytem?

    age.png
‹‹ 10 11 12 13 14 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Wysoki testosteron u kobiet - przyczyny, objawy, leczenie

Jakie mogą być przyczyny podwyższonego testosteronu w kobiecym organizmie? Jakie są najczęstsze objawy wysokiego testosteronu u kobiet? Jak wygląda diagnoza i leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS a zdrowie psychiczne i jakość życia. Jak sobie radzić z objawami?

PMS często jest kojarzony głównie z objawami fizycznymi, takimi jak ból brzucha czy wzdęcia. Jednak coraz więcej badań wskazuje, że ma on istotny wpływ również na zdrowie psychiczne kobiet. Dlatego ważne są: zrozumienie związku między PMS a nastrojem i kondycją psychiczną w ogóle oraz nauka skutecznych strategii radzenia sobie z emocjonalnymi skutkami choroby.

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ