X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Staraczki i mamusie z Rzeszowa
Odpowiedz

Staraczki i mamusie z Rzeszowa

Oceń ten wątek:
  • lipa Autorytet
    Postów: 3248 2870

    Wysłany: 11 marca 2016, 23:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O choćby tu

    http://m.wylecz.to/pl/choroby/ginekologia/zespol-luf-zespol-luteinizacji-niepeknietego-pecherzyka-jajnikowego.html

    Wpisz w google LUF, wyskoczył mnóstwo artykułów.
    Oczywiście nie mowie, że Cierpisz też na te przypadłość. Ale jeżeli sytuacja będzie się powtarzać to może warto by pogadac z lekarzem. Ja się z tym borykam do tej pory. Nawet w ostatnim cyklu przed ivf. Balam się czy torbiel się wchłonięta podczas okresu i będę mogla czac stymulację. Na szczęście nie bylo po niej sladu

    k91 lubi tę wiadomość

    age.png
  • Ewa 31 Koleżanka
    Postów: 68 12

    Wysłany: 12 marca 2016, 07:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zaczelam czytac i jestem jeszcze bardziej przerazona mam dosc co chwilke cos innego wyskakuje :-(

  • lipa Autorytet
    Postów: 3248 2870

    Wysłany: 12 marca 2016, 11:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewa Luf wynika z endometriozy. Skoro miałas torbiel endometrialna, to endometrioza pewnie masz. Przypomnij: miałas laparoskopie? Jeśli tak to pewnie cię wyczyscili. Jeśli nie - wg mnie przxy endomendzie to najlepsze rozwiązanie. Nie daj sobie wcisnąć leczenia vissane przez 6 miesięcy. Zaraz po laparo starania, albo IUI. Ją żeby trochę ogarnąć endonetrioze biorę colostrum - to suplement diety, który ma bardzo dobre działanie na immunologii, a endometrioza jest właśnie choroba autoimmunologiczna. Może kup sobie, na pewno nie zaszkodzi!

    Nie pisze ci tego wszystkiego, zeby cię przestraszyć, mogę też nie mieć racji z twoimi dolegliwościami. Ale ją straciła mnóstwo czasu zanim mnie ktoś zdiagnozowal. Lepiej wiedzieć czego szukac

    age.png
  • Ewa 31 Koleżanka
    Postów: 68 12

    Wysłany: 12 marca 2016, 12:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mialam miec laparodkopie ale w trakcie cysts pekla i musieli mnie rozcina to bylo rok temu pozniej dochodzilam do siebie i moj lekarz mnie diagnozowal troche to twalo a ze jestem niecuerpliwa to zminila lekarza i podeszlam pierwsxy raz do IUI niestety nic z tego no znowu jest torbiel :-(
    Dziekuje bardzo za celna uwage nastepnym razem jak pojde do lekarza zapytam go o luf.
    Zastanawiam sie tez nad piciem ziol co o tym sadzisz?

  • lipa Autorytet
    Postów: 3248 2870

    Wysłany: 12 marca 2016, 12:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nigdy nie pilam. Ale są dziewczyny, którym pomagały.

    Daktylek jeśli mnie czytasz, poradzić coś :-)

    Poczytaj wątek zielary...

    age.png
  • daktylek Autorytet
    Postów: 676 211

    Wysłany: 12 marca 2016, 13:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lipa wrote:
    Nigdy nie pilam. Ale są dziewczyny, którym pomagały.

    Daktylek jeśli mnie czytasz, poradzić coś :-)

    Poczytaj wątek zielary...
    Czytam czytam :-)
    Ja pilam zioła ojca sroki ale bardzo krótko bo zaszlam w ciążę. Ja mam problem z rosnieciem jajek. Pękają raczej zawsze i same. Nie pomogę zatem za bardzo bo mam inny problem i za krótko stosowalam zioła. Jednak na pewno po kilku dniach picia zauwazylam lepszy sluz, lepsze samopoczucie i wzrost libido.

    Mama Aniołka [*] 15.12.2015r.
    w57v3e3k7yxei1cq.png
  • Ewa 31 Koleżanka
    Postów: 68 12

    Wysłany: 12 marca 2016, 13:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I jeszcze jedno pytanie czy ziola mozna pic razem z lekami do stymulacj ?

  • Ewa 31 Koleżanka
    Postów: 68 12

    Wysłany: 12 marca 2016, 13:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I jeszcze jedno pytanie czy ziola mozna pic razem z lekami do stymulacj ?
    Troche czytalam o tych ziolach ale nie doczytalam czy pomagaja na luf.
    Jak cos znajde napewno sie podziele.

  • daktylek Autorytet
    Postów: 676 211

    Wysłany: 12 marca 2016, 13:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja pilam zioła, inofem i bralam clo. Efekt ciążą. Szkoda że bez szczęśliwego finału

    Mama Aniołka [*] 15.12.2015r.
    w57v3e3k7yxei1cq.png
  • ciekawa87 Autorytet
    Postów: 1117 443

    Wysłany: 12 marca 2016, 19:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    daktylek szkoda ze tak się to zakończyło...

  • daktylek Autorytet
    Postów: 676 211

    Wysłany: 12 marca 2016, 21:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciekawa87 wrote:
    daktylek szkoda ze tak się to zakończyło...

    szkoda, szkoda :( do teraz psychicznie nie mogę się podniesć - tym bardziej, ze od kiedy mam zielone swiatlo do staran moje jajka nie rosna. po stracie - a przed okresem mialam dwie owulacje.... od tamtej pory ani jednej... brak owu dołuje mnie masakrycznie, czuję sie jak "z drugiego sortu"

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 marca 2016, 21:15

    Mama Aniołka [*] 15.12.2015r.
    w57v3e3k7yxei1cq.png
  • ciekawa87 Autorytet
    Postów: 1117 443

    Wysłany: 12 marca 2016, 22:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daktylek wiem co przeżywasz i wierz mi stres robi swoje. Wiem co pisze, bo sama jestem po dwóch poronieniach...
    U mnie dziewczyny czasem kucie w jajnikach i biała wydzielina, @ miałam miec 6 marca i nadal nie ma. Być moze to po tych globulkach dopochwowych macmiror się spóźnia. Czy któraś z was je tez stosowała?
    Chyba jutro zrobię test...

  • Ewa 31 Koleżanka
    Postów: 68 12

    Wysłany: 13 marca 2016, 08:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzieczyny bardzo wam wspolczuje niewiem nigy nie poczuczulam jak to jest stracic dziecko ale tez nigdy nie czulam jak to byc w ciazy.
    Ja zaczelam brac organeticna wchloniecie sie torbiela i zaczynam wariowac po nim juz ... A czy któraś z was brawo i jak się po nim czułam?

  • ciekawa87 Autorytet
    Postów: 1117 443

    Wysłany: 13 marca 2016, 10:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewa kochana niestety nie pomogę bo nigdy nie zażywałam tego leku. Nie martw sie kochana jeszcze wszystko się ulozy po twojej mysli

  • daktylek Autorytet
    Postów: 676 211

    Wysłany: 13 marca 2016, 11:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciekawa rób test :-) bialy sluz to działanie progesteronu jak nic :-)

    Mama Aniołka [*] 15.12.2015r.
    w57v3e3k7yxei1cq.png
  • Ewa 31 Koleżanka
    Postów: 68 12

    Wysłany: 13 marca 2016, 12:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciekawa tez bym test.zrobiala :-) trzymam kciuki :-)
    Tez mam nadzieję ze sie w koncu ulozy jestem bardzo niecierpliwa ale zycie uczy cierpliwosci i pokory my sie z mezem tak powaznie od 5 lat staramy a malzenstwem jestemy od 9 i nigdy sie nie zabezpieczalismy wiec.

  • ciekawa87 Autorytet
    Postów: 1117 443

    Wysłany: 13 marca 2016, 21:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Test negatywny. Tak jak podejrzewałam okres spóźnia się przez te globulki dopochwowe.

  • Ewa 31 Koleżanka
    Postów: 68 12

    Wysłany: 14 marca 2016, 12:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szkoda ze negatywny :-( i tak trzymam kciuki

    ciekawa87 lubi tę wiadomość

  • ciekawa87 Autorytet
    Postów: 1117 443

    Wysłany: 14 marca 2016, 15:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewa dzięki

  • lipa Autorytet
    Postów: 3248 2870

    Wysłany: 14 marca 2016, 17:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciekawa macmiror bralam, nie powinien mieć wpływu na opoznienien @. Chyba, że infekcja była poważna, to ona mogła coś zaburzyć. A może jednak betka? Będziesz miała ostateczne potwierdzenie. Z tymi testami to różnie bywa

    age.png
‹‹ 12 13 14 15 16 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zagnieżdżenie zarodka - ile dni po stosunku? Jakie mogą być objawy zagnieżdżenia?

Czym jest i kiedy następuje zagnieżdżenie zarodka w macicy, ile dni po stosunku dochodzi do implantacji? Czy zagnieżdżenie zarodka można zaobserwować? Jakie objawy mogą towarzyszyć implantacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

5 rzeczy, które wesprą Twoje starania o dziecko!

Rozpoczynacie starania o dziecko. Wykonujesz kolejne testy ciążowe i… nic. Zastanawiasz się, dlaczego to tyle trwa, skoro „wszyscy” wokół informują o tym, że spodziewają się dziecka. Tak naprawdę wiele starań kończy się sukcesem dopiero po pewnym czasie, a niepłodność dotyczy już blisko 15-20% par. Sprawdź, co możesz zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na szczęśliwe poczęcie.

CZYTAJ WIĘCEJ