X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Staraczki i mamusie z Rzeszowa
Odpowiedz

Staraczki i mamusie z Rzeszowa

Oceń ten wątek:
  • daktylek Autorytet
    Postów: 676 211

    Wysłany: 17 marca 2016, 07:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    D_basiula wrote:
    Dziewczyny a co myslicie o dr Szajnerze?
    Ja pije ziolka od 3 cykli, w pierwszym cyklu faktycznie czulam sie inaczej, lepszy sluz itd ale teraz nie widze juz roznicy. W drugim cuklu mialam krotka faze lutealna, kolejny tez bezowocny. Od niedzieli pije ziola dalej, czasami sie zastanawiam czy jest sens...
    Basiula daj im czas na działanie. Ostatnio na wątku o ziolach dziewczyna pisała że zaszła w ciążę po 3miesiacach grzecznego picia ziół... :-)

    Mama Aniołka [*] 15.12.2015r.
    w57v3e3k7yxei1cq.png
  • daktylek Autorytet
    Postów: 676 211

    Wysłany: 17 marca 2016, 07:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lipa wrote:
    Jutro. Ale chyba zaczynam plamic. Moj organizm jest bezbledny
    Lipa i jak? Ja wierzę że jest wszystko ok:-)

    Mama Aniołka [*] 15.12.2015r.
    w57v3e3k7yxei1cq.png
  • daktylek Autorytet
    Postów: 676 211

    Wysłany: 17 marca 2016, 07:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niu wrote:
    aha jeszcze do daktylka chciałam słowo: ja jestem przed 40-stką i nigdy w życiu nie miałam naturalnej owulacji, zawsze wspomagana dziesiątkami leków ponieważ cierpię na PCO i dokładnie wiem co myślisz pisząc o "drugim sorcie"
    ale proszę się szybciutko pozbierać i do roboty !!!
    byłaś już w ciąży a to znaczy że szanse na powodzenie masz bardzo duże
    takich historii osłuchałam się przez lata i tam gdzie była ta determinacja i wiara to wszędzie się dobrze kończyło
    pozdrawiam
    przepraszam że się tak rozpisałam ale mam do Was "słabość" kobitki :)
    Ja miewam naturalne owulacje ale późne. A przy staraniach czekanie na późną owulacje to wieczność....jeden Gin mi powiedział że jajo z późnej owulacji jest kiepskie. Co nie zmienia faktu że przy normalnych cyklach poza zwiększeniem szans na ciążę czułabym sie bardziej kobieco ;-)

    Mama Aniołka [*] 15.12.2015r.
    w57v3e3k7yxei1cq.png
  • ciekawa87 Autorytet
    Postów: 1117 443

    Wysłany: 17 marca 2016, 09:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zawsze cos musi stanąć na drodze. Ja dwa lata temu miałam podejść do 1 iui i co? Cisza zakonczona poronieniem. Teraz miałam podejść to biocenoza pochwy nie tak i spozniajaca sie @ ale mówią co się odwlecze to nie......

  • lipa Autorytet
    Postów: 3248 2870

    Wysłany: 17 marca 2016, 11:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie negatywnie

    age.png
  • ciekawa87 Autorytet
    Postów: 1117 443

    Wysłany: 17 marca 2016, 14:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lipa i mnie tez. Przed chwila zrobiłam drugi test i tez negatyw wiec wxielam die z czystym sumieniem za mycie okien i wieszanie firan

  • Niu Koleżanka
    Postów: 38 22

    Wysłany: 17 marca 2016, 19:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lipa - do trzech razy sztuka...u mnie się sprawdziło pozdrawiam serdecznie !

    lipa lubi tę wiadomość

    weteranka
  • Niu Koleżanka
    Postów: 38 22

    Wysłany: 17 marca 2016, 19:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciekawa87 wrote:
    Zawsze cos musi stanąć na drodze. Ja dwa lata temu miałam podejść do 1 iui i co? Cisza zakonczona poronieniem. Teraz miałam podejść to biocenoza pochwy nie tak i spozniajaca sie @ ale mówią co się odwlecze to nie......

    to nie uciecze !
    suuuuper podejście, pozdrawiam !

    ciekawa87 lubi tę wiadomość

    weteranka
  • Niu Koleżanka
    Postów: 38 22

    Wysłany: 17 marca 2016, 19:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    daktylku - to prawda z tymi naturalnymi cyklami ale jeśli nie ma innego wyjścia to trzeba zaufać lekarzom bo szkoda czasu !

    weteranka
  • lipa Autorytet
    Postów: 3248 2870

    Wysłany: 17 marca 2016, 20:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciekawa coś ta wiosna nie chce być dla nas łaskawa.
    Ja już swoje wyplakalam. Odstawilam leki i czekam z niecierpliwością na @. Mam jeszcze jednego maluszka do zabrania

    age.png
  • daktylek Autorytet
    Postów: 676 211

    Wysłany: 17 marca 2016, 20:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lipa ale moze jeszcze jednak cos wyjdzie? Bylam pewna że sie uda, dużo myslala o Tobie.....

    lipa lubi tę wiadomość

    Mama Aniołka [*] 15.12.2015r.
    w57v3e3k7yxei1cq.png
  • ciekawa87 Autorytet
    Postów: 1117 443

    Wysłany: 17 marca 2016, 21:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lipa kochana wiem ze ci trudno ale musisz być silna. Stres nie jest dobrym doradcą a tylko pogarsza sytuację. Uda się tym razem zobaczysz. Już niedługo oznajmisz nam ze sie udało i będziemy ci gratulować. po prostu potrzebujemy więcej czasu niż inni ale uda się i nam. Jak nie wiosna to latem napewno w TYM ROKU!!!
    Czekaj na @ i do dzieła kochana :)

    lipa lubi tę wiadomość

  • Chmurka85 Koleżanka
    Postów: 54 16

    Wysłany: 20 marca 2016, 10:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyby wrocilam. Przykro mi ze sie nie udało. Lipa i ciekawa87 nie zagladałam ponad tydzien na forum bo dopadla mnie deprezja i bunt na wszystko zwiazane ze staraniami. :/ dzis zagladajac na forum mialam nadzieje ze przeczytam dobre wiesci od was. Przykro mi.
    Njiu ty dajesz nam nadzieje ;) super ze maluszek rosnie ;) niech rosnie zdrowo :)
    Ja mialam załamke w sumie nadal mam ale dzis bylam u lekarki i we wtorek trzecie Uiu. Tylko mam jesc wiecej migdalow i orzechow bo slabsze endo bylo. No coz druga proba. Maz po swietach leci na trzy miesiace do usa a ja zostaje sama. Sama z czekaniem na termin bhcg. I ze wszystkim. Jak by nic sie nie udalo odpoczynek od lekow i wizyt. Od wrzesnia miesiac w miesiac wizyty i stymulacje. Dziewczyny niech kolejna sie chwali ciaza!

    Chmurka85
  • Chmurka85 Koleżanka
    Postów: 54 16

    Wysłany: 20 marca 2016, 10:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miałam dola. Wczoraj dowiedzialam sie ze kuzyn bedzie mial kolejne dziecko ale przynajmniej przeprosil ze wpierdolil sie mo w kolejke po dzidziusia - choc tyle z jego strony wie jak bardzo czekamy na dziecko. I dwie kolezanki przyszly pochwalic sie dziecmi. Zwariowac mozna. Nawet zaniedbuje dwie chrzesnice poprostu nie moge mam blokade ze ja nie jestem w ciazy i nie mam dzidziusia. Eh no dobra tyle tego.

    Chmurka85
  • lipa Autorytet
    Postów: 3248 2870

    Wysłany: 20 marca 2016, 11:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chmurka :-( wiemy wszystkie o czym mowisz. To jest nie do opisania, ten bol i bezsilnosc. I dobre rady wszystkich dookola.
    Ja tez jestem u schylku. Nie potrafie ci poradzic, co zrobic, zeby poczuc sie lepiej

    age.png
  • daktylek Autorytet
    Postów: 676 211

    Wysłany: 20 marca 2016, 11:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dolaczam do klubu zdolowanych. Zaczęłam brac metformine i dostalam plamien. Ja w prawo a moje jajniki w lewo.... Ciągle pod prąd....

    Mama Aniołka [*] 15.12.2015r.
    w57v3e3k7yxei1cq.png
  • lipa Autorytet
    Postów: 3248 2870

    Wysłany: 20 marca 2016, 11:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daktylku tez plamilam podczas brania metforminy. Bralam krotko, bo niewiele ponad miesiac, ale meczyly mnie wlasnie plamienia

    age.png
  • daktylek Autorytet
    Postów: 676 211

    Wysłany: 20 marca 2016, 12:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lipa wrote:
    Daktylku tez plamilam podczas brania metforminy. Bralam krotko, bo niewiele ponad miesiac, ale meczyly mnie wlasnie plamienia
    Myslisz że to znak że meta dziala i cos sie dzieje w hormonach?

    Mama Aniołka [*] 15.12.2015r.
    w57v3e3k7yxei1cq.png
  • lipa Autorytet
    Postów: 3248 2870

    Wysłany: 20 marca 2016, 14:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No u mnie zadzialala. To byl ksiazkowy cykl. Moze organizm musi sie przyzwyczaic

    age.png
  • ciekawa87 Autorytet
    Postów: 1117 443

    Wysłany: 20 marca 2016, 18:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chmurka lipa i pozostałe dziewczyny ja tez mam pod górkę ale jestem teraz tego zdania ze co sie odwlecze... Uda się i tyle. Zobaczycie kazda z was wspomni moje słowa i będzie się chwalić maluszkiem.
    Ja jutro idę po południu do gin bo @ nadal nie ma. Boję się tej wizyty jak cholera...

‹‹ 14 15 16 17 18 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Cykl miesiączkowy a wygląd kobiety - wpływ na skórę i włosy

Cykl miesiączkowy i przemiany hormonalne, które w nim zachodzą mają wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Cykl miesiączkowy a wygląd - jak hormony mogą wpływać na Twoją skórę i włosy? W których fazach cyklu Twoja cera może być w lepszej kondycji, a kiedy mogą pojawiać się problemy? Hormony a trądzik - kiedy problemy z wypryskami mogą się nasilać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ