X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Staraczki i mamusie z Rzeszowa
Odpowiedz

Staraczki i mamusie z Rzeszowa

Oceń ten wątek:
  • Ewa 31 Koleżanka
    Postów: 68 12

    Wysłany: 10 marca 2016, 14:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie ja mam aromak bo mi endometrium nie roslo na tamtym

    Marzena1991 lubi tę wiadomość

  • Niu Koleżanka
    Postów: 38 22

    Wysłany: 10 marca 2016, 14:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no ja już ledwo daje rade boki mnie bolą od leżenia a oczy pieką od tych książek i komedii romantycznych he he he
    przez ostatnie 16 lat bardzo intensywnie żyłam i pracowałam oczywiście z krótkimi przerwami na zabiegi ale tylko do testów które przez tyle lat ciągle były negatywne ....
    więc podczas ostatniej stymulacjii ciągle powtarzałam że mi się w końcu należy to dziewięciomiesięczne leniuchowanie , to że Pan Bóg mnie wysłuchał to prawdziwy cud
    a jeszcze a propos pracy chciałam się wypowiedzieć : naprawdę jestem fanatyczką swojego zawodu, pracoholiczką i choleryczką ale przed ostatnią próbą w końcu posłuchałam wszystkich bliskich,lekarzy,męża,szefową która mi to umożliwiła i ZWOLNIŁAM tryb życia
    wierzę że to też mi pomogło !!!!!!!!!!!!!!!!!!

    ciekawa87, Marzena1991 lubią tę wiadomość

    weteranka
  • Niu Koleżanka
    Postów: 38 22

    Wysłany: 10 marca 2016, 15:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lipa - to masz więcej
    ja od początku do teraz: 1,5 tabl encortonu (którego nienawidzę), fraxiparyne 1 zastrzyk ,6 tabl. duphastonu /dziennie i kupiłam Mama aktiv premium Doppel herz któte zawiera wszystkie potrzebne witaminy i minerały oraz podwójny folik ale go NIE POLECAM bo są ogromne tabletki

    weteranka
  • Niu Koleżanka
    Postów: 38 22

    Wysłany: 10 marca 2016, 15:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewa też byłam kiedyś na tym aromku o Boże jak się strasznie wtedy czułam a ty ?

    weteranka
  • Ewa 31 Koleżanka
    Postów: 68 12

    Wysłany: 10 marca 2016, 15:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niu wrote:
    Ewa też byłam kiedyś na tym aromku o Boże jak się strasznie wtedy czułam a ty ?
    Ja sie czulam calkiem calkiem bylo cos tam ale dalo sie przezyc :-)

  • Chmurka85 Koleżanka
    Postów: 54 16

    Wysłany: 10 marca 2016, 16:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lipa i Niu - nałogowe znawczynie seriali ;) jakbprzegapie jakis odcinek wiem gdzie pytac co sie dIało :) wiem ze trudno siedzieć leżeć na dupie jak tyle by sie zrobiło a od lezenia tez boli kregosłup. Po uiu starałam sie oszczedzac ale chyba po tej co teraz bedziemy miec bede leniuchowala na maksa ale mieszkajac na wsi niestety sie nie da. 23 lata mieszkalam w bloku a teraz mam dom ogrod kwiaty warzywa sad i uwielbiam to ale ochodzic sie trzeba. I jak tu lezec jak bedzie wiosna ;)
    Ewo ja clostibergyt brałam w 1 cyklu sie zle czułam potem cztery cykle Aromek i potem znow Clo i bylo dobrze i teraz mam znowu Clo ale pije wino czerwone dwie lampki wytrawne i orEchow brazylijskich wloslich i migdałow ile zdołam zjesc i wino i orzechy sa na poprawę endometrium. Przed pierwszym Uiu w 9 dc mialam kiepskie endo i Dr Homa kazała pic wino i jesv orEchy i super ładne miałam w 13 dc na Uiu. Ale kazdy miesiac i tak jest inny - jedyne co jest to samo to moja waga cholera jasna opuchłam sadło urosło . Miescilam sie w 36-38 a teraz 40 musze kupowac. No ale moze przez zime tez tak mam.

    Marzena1991 lubi tę wiadomość

    Chmurka85
  • Ewa 31 Koleżanka
    Postów: 68 12

    Wysłany: 10 marca 2016, 18:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Uwielbiam orzechy wiec bede jadla :-) Po tym Aromeku nie czuje sie az tak zle a kak pomaga to bedego brala.
    Ciekawa jestem co mi jutro lekarz powie i czy bedzie.wszystko ok ..

  • lipa Autorytet
    Postów: 3248 2870

    Wysłany: 10 marca 2016, 18:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj Chmurka, znam to. Przez dwa lata leczenia przybylo mi 8 kg. Czuje sie ze soba koszmarnie. Ale ciagle nic nie robie, a bo iui, a bo ivf, a nswet jak byl bezczynny cykl to po owukacji sie oszczedzalam, bo zawsze byla nadzieja, ze moze zdarzyl sie cud. A chodakowska raczej wczesnej ciazy nie sprzyja :-)
    tez mieszkamy od niedawna w domu, staram sie jak najwiecej chodzic a nie jezdzic samochodem. Ale przy takich dawkach hormonow to i tak na nic
    ale dziewczyny! To wszystko w szczytnym celu. Schudniemy, jak bedziemy za dziecmi biegac :-)

    age.png
  • ciekawa87 Autorytet
    Postów: 1117 443

    Wysłany: 11 marca 2016, 11:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie dziewczyny nadal nie ma @. Pojawiły sie kucia w jajnikach i wczoraj b,ół brzucha taki jak na @ a nadal jej nie ma. Juz zaczynam bzikować czy ciaża czy nie?

  • Ewa 31 Koleżanka
    Postów: 68 12

    Wysłany: 11 marca 2016, 11:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A u mnie niestety kolejna torbiel i kolejny miesiac w plecy :-(

  • Chmurka85 Koleżanka
    Postów: 54 16

    Wysłany: 11 marca 2016, 12:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciekaqa 87 - proponuje isc na bete :) haha łatwo sie mowi jak dulemat czy isc czy czekac. Mysle ze lepiej isc i wiedziec niz czekac i sprawdzac prawdopodobne obiawy ciazy - pare dni tenu tez wariowalam. Haha teraz sie smieje. Dzis zaczynam Clo ale znow od 3 dc mi zapisala bo dwa miesiace probowalysmy od 2 dc.
    Ewo31 ty brałas teraz Aromek ? Ja po trzecim cyklu z Aromkiem mialam mala torbielke i tez cykl bez stymulacji ale sie ladnie wchlonelo. Tetaz wole Clo zobaczymy ale wino orzechy wszelkiego rodzaju i ojej z wiesiolka na śluz. Ale chyba kupie Oeparol i pare tabletek noz olej. Wygodniej do pracy wziasc do torebki.

    Chmurka85
  • Ewa 31 Koleżanka
    Postów: 68 12

    Wysłany: 11 marca 2016, 12:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To mpja kolejna torbiel wczessniej bralam clo i tez mialam tylko mi endometrium nie roslo i zmienil mi na Aromek

  • lipa Autorytet
    Postów: 3248 2870

    Wysłany: 11 marca 2016, 12:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewa ale torbiel endometrialna czy czynnosciowa- z nie pękniętego pęcherzyka?

    age.png
  • Ewa 31 Koleżanka
    Postów: 68 12

    Wysłany: 11 marca 2016, 13:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lipa chyba nie mowil nic o endometrialnej wiec pewnie po musze brac orgametik caly miesiac i czekac .

  • lipa Autorytet
    Postów: 3248 2870

    Wysłany: 11 marca 2016, 14:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To niedobrze, że robią się takie torbiele. Ją też miałam z nimi problem. Do stajesz zastrzyki na pekniecie?

    age.png
  • Ewa 31 Koleżanka
    Postów: 68 12

    Wysłany: 11 marca 2016, 15:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dostaje zastrzyk lek mowi ze to tez przez duza dawke hormonow moze tez to przez to ...

  • lipa Autorytet
    Postów: 3248 2870

    Wysłany: 11 marca 2016, 17:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To czesty problem przy endometriozie. Pecherzyki maja za gruba otoczke i nie chca pekac, komorka jajowa nie moze sie z nich uwolnic. To tzn syndrom LUF.

    age.png
  • Ewa 31 Koleżanka
    Postów: 68 12

    Wysłany: 11 marca 2016, 17:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A jesli sie stymuluje i podaje sie zastrzyk to peka taki pecherzyk ?

  • Ewa 31 Koleżanka
    Postów: 68 12

    Wysłany: 11 marca 2016, 18:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lipa jesli wiesz cos na ten temat lub masz moze.jakies linki byla bym wdzieczna za info.

  • lipa Autorytet
    Postów: 3248 2870

    Wysłany: 11 marca 2016, 23:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie czasem nawet zastrzyk nie pomoże. Mi na 6 stymulacji clo 2 razy nie pękł. Był na forum na pewno wątek LUF. Jak coś znajdę to ci podesle

    age.png
‹‹ 11 12 13 14 15 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

PMS, czyli zespół napięcia przedmiesiączkowego - przyczyny, objawy, leczenie

Zespół napięcia przedmiesiączkowego to ogólne określenie na objawy i dolegliwości, które odczuwają kobiety przed miesiączką. A jakie są najczęstsze objawy PMS? Co jest ich przyczyną? Czy i kiedy napięcie przedmiesiączkowe wymaga leczenia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Histeroskopia skuteczna metoda diagnostyki i leczenia niepłodności

Histeroskopia to metoda, która pozwala wykryć i wyleczyć niektóre przyczyny niepłodności: polipy macicy, zrosty, mięśniaki. Histeroskopia diagnostyczna czy histeroskopia zabiegowa - kiedy warto zdecydować się na zabieg?  Jak wygląda histeroskopia? W którym momencie cyklu wykonuje się zabieg? Jakie mogą być skutki uboczne? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Telemedycyna – co to jest? Zalety telemedycyny

Telemedycyna to pojęcie, z którym coraz częściej można się spotkać w obszarze usług zdrowotnych. Sprawdź, co ono oznacza i jakie korzyści wiążą się dla pacjenta z tym rozwiązaniem.

CZYTAJ WIĘCEJ