X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Statystyki beta HCG
Odpowiedz

Statystyki beta HCG

Oceń ten wątek:
  • I gave up Autorytet
    Postów: 1403 3239

    Wysłany: 9 maja 2023, 11:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aurrora wrote:
    Bez sensu że nie poszłaś na USG. W 21 dpt nie bada się już bety

    Marcelin@, zrob usg I dawaj znać co i jak. Trzymamy 👊

    age.png

    12 lat starań

    38+6 nasza PEREŁKA na świecie

    💙💜💙💜💙💜💙💜💙💜💙💜💙💜

    Za każdym razem, gdy patrzę na swoje dziecię, jestem wdzięczna losowi za ten piękny dar w postaci mojego syna i za tę możliwość nazywania siebie jego mamą i przyznam szczerze, że kocham tego swojego Księcia ponad wszystko 💜
  • Iva_82 Autorytet
    Postów: 356 592

    Wysłany: 9 maja 2023, 12:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krakowska wrote:
    Pamiętaj, że Ty sama też możesz odstawić leki, nie musisz czekać na "błogosławieństwo" lekarza, którego nie stać nawet na uczciwą rozmowę.
    Ja tak zrobiłam przy kolejnym razie (miałam kilka biochemii) i dla mnie (podkreślam - dla mnie) była to najlepsza decyzja w takiej sytuacji. Poczułam dużą ulgę i mimo przykrości, która w takiej sytuacji i tak jest oczywista mogłam spokojnie zająć się dalszym życiem bez kolejnych dni spędzonych na kolejnych wynikach bety, nerwach i wyczekiwaniach.

    Nie będę sama odstawiać leków już dotrwam do tego piątku😪

    Po 10 l. doczekałam się na upragnioną ciążę 🤗 córeczka 15.06.2021♥️
    Ja rocznik 82 PCO
    On rocznik 82 teratozoospermia
    Starania od 2012 r. od 2015 r. w Abovo 4 nieudane inesminacje
    Zmiana kliniki 2019 r. na Bocian Białystok -start IMSI maj 2019r. nieudana stymulacja tylko
    1 pęcherzyk 24mm, polip endometrium 1,5 cm😭 histeroskopia
    Druga stymulacja start sierpień 2019 r. 21.08.-punkcja 4 blastki 3AB,3BB 3BB,2BB♥️
    26.08- transfer ET 3AB😭
    01.10- transfer FET 3BB😭
    Przerwa koronawirus😞
    28.09.2020 r. FET 3BB😍
    Powrót po rodzeństwo 21.04.2023 r. FET 2BB cb.😪
    11 dpt 11,37
    14 dpt 32,36
    17 dpt 131,32
    21 dpt brak echa zarodka 😪
  • adriftbubble Znajoma
    Postów: 26 22

    Wysłany: 9 maja 2023, 13:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I gave up wrote:
    Daj znać, co lekarz powie. 👊

    Lekarz realistycznie, cytując „wynik ni w kij ni w oko”. Beata i prog do sprawdzenia jutro i jeśli będzie dobry przyrost to możemy monitorować dalej, ale po głosie słyszałam, że bez zbytniego entuzjazmu….

    👩‍❤️‍👨 32 lata

    💞 starania od stycznia 2020

    On - wyniki książkowe ✔️

    Ona:
    ✖️Podejrzenie PCOs
    ✔️ Badania hormonalne
    ✔️Oba jajowody drożne
    ✖️ Protrombina hetero
    ✖️ MTHFR A1298C homo
    ✖️ PAI-1 hetero
  • I gave up Autorytet
    Postów: 1403 3239

    Wysłany: 9 maja 2023, 16:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    adriftbubble wrote:
    Lekarz realistycznie, cytując „wynik ni w kij ni w oko”. Beata i prog do sprawdzenia jutro i jeśli będzie dobry przyrost to możemy monitorować dalej, ale po głosie słyszałam, że bez zbytniego entuzjazmu….


    Kochana, wiem co czujesz, bo sama przeszłam przez puste jajo dwa razy. Trzymam jednak kciuki za "rozruch" Kropusia 👊

    adriftbubble lubi tę wiadomość

    age.png

    12 lat starań

    38+6 nasza PEREŁKA na świecie

    💙💜💙💜💙💜💙💜💙💜💙💜💙💜

    Za każdym razem, gdy patrzę na swoje dziecię, jestem wdzięczna losowi za ten piękny dar w postaci mojego syna i za tę możliwość nazywania siebie jego mamą i przyznam szczerze, że kocham tego swojego Księcia ponad wszystko 💜
  • Iva_82 Autorytet
    Postów: 356 592

    Wysłany: 11 maja 2023, 07:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziś test potwierdził moje wątpliwości, kreska mało widoczna😪 dobrze że jutro wizyta

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 maja 2023, 07:25

    Po 10 l. doczekałam się na upragnioną ciążę 🤗 córeczka 15.06.2021♥️
    Ja rocznik 82 PCO
    On rocznik 82 teratozoospermia
    Starania od 2012 r. od 2015 r. w Abovo 4 nieudane inesminacje
    Zmiana kliniki 2019 r. na Bocian Białystok -start IMSI maj 2019r. nieudana stymulacja tylko
    1 pęcherzyk 24mm, polip endometrium 1,5 cm😭 histeroskopia
    Druga stymulacja start sierpień 2019 r. 21.08.-punkcja 4 blastki 3AB,3BB 3BB,2BB♥️
    26.08- transfer ET 3AB😭
    01.10- transfer FET 3BB😭
    Przerwa koronawirus😞
    28.09.2020 r. FET 3BB😍
    Powrót po rodzeństwo 21.04.2023 r. FET 2BB cb.😪
    11 dpt 11,37
    14 dpt 32,36
    17 dpt 131,32
    21 dpt brak echa zarodka 😪
  • I gave up Autorytet
    Postów: 1403 3239

    Wysłany: 11 maja 2023, 10:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iva_82 wrote:
    Dziś test potwierdził moje wątpliwości, kreska mało widoczna😪 dobrze że jutro wizyta

    Daj znać po wizycie. Mimo wszystko trzymam ogromne kciuki!

    age.png

    12 lat starań

    38+6 nasza PEREŁKA na świecie

    💙💜💙💜💙💜💙💜💙💜💙💜💙💜

    Za każdym razem, gdy patrzę na swoje dziecię, jestem wdzięczna losowi za ten piękny dar w postaci mojego syna i za tę możliwość nazywania siebie jego mamą i przyznam szczerze, że kocham tego swojego Księcia ponad wszystko 💜
  • palyna Autorytet
    Postów: 1295 819

    Wysłany: 11 maja 2023, 10:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny czy myślicie ze bety 4,4 6 dni po transferze może się coś wyklarować ? 4 dni po było <2,3
    Czy raczej spodziewać sie biochemicznej?

    palyna
  • Nowa84 Ekspertka
    Postów: 181 120

    Wysłany: 11 maja 2023, 10:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Slaby ten wynik. Ale bywa ze sie rozkreca. Zrob bete za dwa dni. Trzymam kciuki :)

  • Żyrafa Koleżanka
    Postów: 36 8

    Wysłany: 11 maja 2023, 12:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nowa84 wrote:
    Moze pomysl o suplementach?
    Koenzym q10, resveratrol, ziola ojca sroki itp. Jest tez hormon wzrostu.
    Koenzym, Q10, biosteron, Omega 3 suplementowalam przed druga procedura, ilość komórek potwierdza ze chyba suplementacja działała :) zobaczymy co dalej. Na razie muszę podejść do transferu tej siedmiodniowej blastki, bez tego nie możemy zacząć kolejnej procedury :/

    👱‍♀️36 lat, AMH 1, reszta w normie
    👱‍♂️37, badania nasienia w normie
    1 ciąża biochemiczna - naturalna,

    Oviklinika Warszawa
    -2 cykle stymulowane lametta, duphaston
    -10/11. '22- I procedura IVF, rekovelle, mensinorm, orgalutan 🙏- 2 zarodki, obydwa padły po 5/6 dobie
    -02.'23 - II proedura IVF, mensinorm, puregon, orgalutran - 8 komórek, 7 zapłodnionych ❄️❄️ 3 doba❄️ 7 doba
    - 17.04 pierwszy transfer 2 ❄️ trzydniowe - biochem
    - 20.05 drugi transfer - blastocysta 7 doba BC ❌
  • palyna Autorytet
    Postów: 1295 819

    Wysłany: 11 maja 2023, 14:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nowa84 wrote:
    Slaby ten wynik. Ale bywa ze sie rozkreca. Zrob bete za dwa dni. Trzymam kciuki :)
    Czytając cały wątek dziewczyny dają nadzieje , wiec nastawiam się tylko pozytywnie :)

    palyna
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 maja 2023, 17:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny,
    Wrzucam wam link do ciekawego konta, które ostatnio odkryłam, może Wam też się przyda, prowadzą go położne i bardzo fachowe informacje 😊

    https://instagram.com/nurses_midwives_ivf?igshid=NTc4MTIwNjQ2YQ==

  • Marcelin@ Znajoma
    Postów: 20 10

    Wysłany: 12 maja 2023, 13:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I gave up wrote:
    Marcelin@, zrob usg I dawaj znać co i jak. Trzymamy 👊

    Cześć Dziewczyny,
    byłam dzisiaj na usg, jest widoczny maleńki zarodek 2,4 mm z akcją serca i na usg wszystko wyglada dobrze, ale przed wizytą musiałam zrobic badania i tu juz nie jest za dobrze, beta urosła do 7750 w 25 dpt, przyrost jeszcze gorszy niz ostatnio :(
    Lekarz oczywiscie powiedział, ze nie możemy nic wiecej zrobic, trzeba czekac, kazał przyjść za tydzien.
    Poza tym dzisiaj rano zaczęł bolec mnie brzuch jak na okres, a teraz zaczęły się brazowe plamienia :(
    Boję się ze to się dobrze nie skonczy :(
    Co o tym myslicie?

  • palyna Autorytet
    Postów: 1295 819

    Wysłany: 12 maja 2023, 14:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marcelin@ wrote:
    Cześć Dziewczyny,
    byłam dzisiaj na usg, jest widoczny maleńki zarodek 2,4 mm z akcją serca i na usg wszystko wyglada dobrze, ale przed wizytą musiałam zrobic badania i tu juz nie jest za dobrze, beta urosła do 7750 w 25 dpt, przyrost jeszcze gorszy niz ostatnio :(
    Lekarz oczywiscie powiedział, ze nie możemy nic wiecej zrobic, trzeba czekac, kazał przyjść za tydzien.
    Poza tym dzisiaj rano zaczęł bolec mnie brzuch jak na okres, a teraz zaczęły się brazowe plamienia :(
    Boję się ze to się dobrze nie skonczy :(
    Co o tym myslicie?

    A ja myśle ze na pewnym etapie nie jest tal istotny przyrost bthcg … niestety nie pozostaje Ci nic innego jak uzbroić się w cierpliwość, wiem ze to trudne ale nie mamy wyjścia… nie masz już wpływu na nic , zrobiłaś wszystko co mogłaś , pozostaje Ci tera spokojnie czekać i wierzyć ze będzie dobrze :)

    Powiem Ci ze ja tez się fak nakręciłam- niepotrzebnie robiłam betę 4 dni po transferze bo się naczytałam ze innym już wychodzi , wyszła <2,3 i nie miała prawa wyjść inna- bo b rzadko którejś już coś wychodzi…powtórzyłam 6 dnia wyszła 4,4 - ale tez zrobiłam ja o 7 rano wiec możliwe ze sobie mało urosła a dopiero zaczęło się coś dziać … i tego się trzymam i dzielnie czekam na rozwój sytuacji wierząc ze będzie dobrze :)
    Także głowa do góry , ogarnij się i nie trać nadziei :)

    Marcelin@ lubi tę wiadomość

    palyna
  • Primavera Przyjaciółka
    Postów: 112 60

    Wysłany: 12 maja 2023, 16:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Plamić możesz po wizycie, coś tam w środku naruszył, podrażnił i stąd plamienie. A skoro jest zaeodek i akcja serca to jest dobra wiadomość i polecam zachowanie spokoju i cierpliwe z nadzieją oczekiwania, trzymam kciuki

    Marcelin@ lubi tę wiadomość

  • Ścigacz Przyjaciółka
    Postów: 100 106

    Wysłany: 13 maja 2023, 00:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marcelin@ wrote:
    Cześć Dziewczyny,
    byłam dzisiaj na usg, jest widoczny maleńki zarodek 2,4 mm z akcją serca i na usg wszystko wyglada dobrze, ale przed wizytą musiałam zrobic badania i tu juz nie jest za dobrze, beta urosła do 7750 w 25 dpt, przyrost jeszcze gorszy niz ostatnio :(
    Lekarz oczywiscie powiedział, ze nie możemy nic wiecej zrobic, trzeba czekac, kazał przyjść za tydzien.
    Poza tym dzisiaj rano zaczęł bolec mnie brzuch jak na okres, a teraz zaczęły się brazowe plamienia :(
    Boję się ze to się dobrze nie skonczy :(
    Co o tym myslicie?



    Przecież bety się już nie robi tyle dni po transferze, bo niby po co? Ważne są dwa pierwsze badania

    Starania ogólne 4 lata
    20.11.2021 pierwsza wizyta w klinice InviMed Wrocław
    W kwietniu 2022 mój mąż miał biopsję jądra - całkowita
    bezpłodność wyszła 😭😭

    Ja mam kariotyp Trisomia XXX- super women. U mnie się to tylko ujawnia jako niska rezerwa jajnikowa- 1 AMH.

    W lipcu pierwsze podejście do punkcji: 7 oocytów, 2 zapłodnione -mrozonki- poddaliśmy je badaniom genetycznym. Niestety dwa odpadły.

    Wrześnień 22 lecimy dalej kolejne podejście.
    Listopad 22
    Punkcja na nowych lekach, pobrano 11 oocytów, 6 zaplodnionych, 4 dotrwały do 5 doby ❤️💪💪

    Grudzień 22 bombelek na święta ❤️
    08.12.2022 transfer 4AA + embryoglue
    12dpt beta 229
    14dpt 627
    20dpt 5786
    33dpt serducho jak dzwon 11,9 mm❤️❤️

    chwilo trwaj ❤️

    18.08.2023 syn na świecie przez CC, 4360g, 58 cm długości 💙❤️
  • Iva_82 Autorytet
    Postów: 356 592

    Wysłany: 13 maja 2023, 06:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie wszystko się wyjaśniło po wizycie. Niestety ciąża biochemiczna, niby beta HCG urosła w 21 dpt 367,8 ale brak echa zarodka na tym etapie rozwoju 😪 od początku czułam że coś jest nie tak. Odstawiłam leki i czekam na okres, a w poniedziałek kontrola bety czy spada.

    To był mój ostatni zarodek-czwarty więc zakończyłam starania o dziecko, trudno tak miało być, moja córeczka nie będzie miała rodzeństwa.

    Wszystkim staraczkom z ovufriend życzę powodzenia w staraniach a tym którym się udało spokojnej ciąży 🤗

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 maja 2023, 07:02

    Po 10 l. doczekałam się na upragnioną ciążę 🤗 córeczka 15.06.2021♥️
    Ja rocznik 82 PCO
    On rocznik 82 teratozoospermia
    Starania od 2012 r. od 2015 r. w Abovo 4 nieudane inesminacje
    Zmiana kliniki 2019 r. na Bocian Białystok -start IMSI maj 2019r. nieudana stymulacja tylko
    1 pęcherzyk 24mm, polip endometrium 1,5 cm😭 histeroskopia
    Druga stymulacja start sierpień 2019 r. 21.08.-punkcja 4 blastki 3AB,3BB 3BB,2BB♥️
    26.08- transfer ET 3AB😭
    01.10- transfer FET 3BB😭
    Przerwa koronawirus😞
    28.09.2020 r. FET 3BB😍
    Powrót po rodzeństwo 21.04.2023 r. FET 2BB cb.😪
    11 dpt 11,37
    14 dpt 32,36
    17 dpt 131,32
    21 dpt brak echa zarodka 😪
  • I gave up Autorytet
    Postów: 1403 3239

    Wysłany: 13 maja 2023, 09:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iva_82 wrote:
    U mnie wszystko się wyjaśniło po wizycie. Niestety ciąża biochemiczna, niby beta HCG urosła w 21 dpt 367,8 ale brak echa zarodka na tym etapie rozwoju 😪 od początku czułam że coś jest nie tak. Odstawiłam leki i czekam na okres, a w poniedziałek kontrola bety czy spada.

    To był mój ostatni zarodek-czwarty więc zakończyłam starania o dziecko, trudno tak miało być, moja córeczka nie będzie miała rodzeństwa.

    Wszystkim staraczkom z ovufriend życzę powodzenia w staraniach a tym którym się udało spokojnej ciąży 🤗


    Przykro mi. Mam nadzieję, że jeszcze kiedyś powrócisz do nas z informacją, że jednak macie rodzeństwo. Czy to z naturalną, czy to z procedury. Trzymam mocno kciuki, a teraz odpocznij 🫂

    age.png

    12 lat starań

    38+6 nasza PEREŁKA na świecie

    💙💜💙💜💙💜💙💜💙💜💙💜💙💜

    Za każdym razem, gdy patrzę na swoje dziecię, jestem wdzięczna losowi za ten piękny dar w postaci mojego syna i za tę możliwość nazywania siebie jego mamą i przyznam szczerze, że kocham tego swojego Księcia ponad wszystko 💜
  • Ana55 Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 13 maja 2023, 19:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny,

    Śledzę wątek od jakiegoś czasu i chciałabym Was prosić o opinię. 02.05. miałam transfer mrożonej blastocysty 3 1.2.. 6 dpt beta wynosiła 1.5, 7 dpt 11.5, 9 dpt 38.9. Wczoraj wieczorem miałam brązowe dość silne plamienie, które natychmiast ustało. Dzisiaj beta wynosi 114. Jestem obstawiona lekami: Prolutex, Utrogestan, Duphaston, Encorton, Acard, Heparyna i do tego Luteina pod język. Dawki progesteronu jak dla słonia, dlatego myślę, że krwawienie nie powinno mieć związku z niskim progesteronem. Jak myślicie, czy ciąża z tak niskimi wynikami i początkiem produkcji bety 6 dpt ma jakieś szanse?

  • Sansia Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 13 maja 2023, 19:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie! Czy są jeszcze szanse... 9dpt, 5-dniowy zarodek mrożony, dziś beta: <2,3 progesteron. : 119

  • Krakowska Autorytet
    Postów: 4694 4362

    Wysłany: 13 maja 2023, 20:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sansia wrote:
    Witajcie! Czy są jeszcze szanse... 9dpt, 5-dniowy zarodek mrożony, dziś beta: <2,3 progesteron. : 119

    Niestety, to negatywna beta. W tym dniu beta powinna być nawet koło 80-100, przykro mi.

    Immunologia. Drastycznie wysokie TNF.
    I-VII transferów - niskie bety lub bety zerowe.
    VIII transfer na immunoglobulinach. Wysokie bety od początku. Dziecko na świecie. Ciąża to matematyka.
‹‹ 125 126 127 128 129 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Stres oksydacyjny w plemnikach jako przyczyna męskiej niepłodności

Wiadomo, że stres może mieć negatywny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Ale co ma wspólnego stres oksydacyjny z plemnikami? Czy może być on przyczyną męskiej niepłodności? Dowiedz się, skąd bierze się stres oksydacyjny oraz jak diagnozuje się jego obecność w męskim nasieniu?

CZYTAJ WIĘCEJ

12 najnowszych rekomendacji dla kobiet cierpiących na endometriozę - łagodzenie bólu i wspieranie płodności poprzez dietę

Endometrioza jest jedną z tych chorób, do której należy podchodzić holistycznie. Jednym ze sposobów, który może pomóc w walce z chorobą i przede wszystkim z łagodzeniem objawów choroby jest odpowiednia dieta. Poznaj 12 najważniejszych zasad zdrowego odżywiania dla kobiet, które cierpią na endometriozę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność mężczyzn - przyczyny obniżonej płodności i sposoby na poprawę

Płodność mężczyzn na przestrzeni lat uległa znacznemu pogorszeniu. Dlaczego jakość nasienia współczesnych mężczyzn jest obniżona? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością? Co zrobić, aby wesprzeć i poprawić męską płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ