X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Stymulacja letrozolem
Odpowiedz

Stymulacja letrozolem

Oceń ten wątek:
  • Katte Przyjaciółka
    Postów: 73 23

    Wysłany: 28 września 2021, 21:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie nawet przy 10 endo się nie udało, ale miałam tylko cło i letrozol

  • Ves Autorytet
    Postów: 285 222

    Wysłany: 29 września 2021, 08:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    martyna1511 wrote:
    Hej! Będę wspomagana Lametta. Czy jest szansa na zagnieżdżenie zarodka przy endo 6mm?
    Ciężko ocenić, ale wydaje mi się że nie jest aż takie złe, zawsze Może podrosnąć, jeśli masz problemy z endo polecam naturalne sposoby na jego wspomaganie
    https://matkamimowszystko.pl/jak-poprawic-grubosc-endometrium-26-sposobow/
    Powodzenia ✊

    Katte to, że się nie udaje to nie tylko wina endo. Wg mnie 10 mm jest bardzo fajne.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 września 2021, 08:30

    Starania od 8.2019
    12.2019 - cb
    5.2020 - 8tc - puste jajo
    11.2020 - cb
    28.06.21 - 💓

    3-5.2021 Aromek 2x1
    Od 5.2021 Neoparin 1x1

    Kariotypy ✔️
    🧖‍♀️
    PAI-1 heterozygotyczny
    MTHFR A1298C i C677T heterozygotyczny
    TSH, Glikemia, PRG, Immunofenotyp ✔️
    💊Pregna Plus, Pregna DHA, Acard, Neoparin, Sorbifer
    f2w3tqywqeqf09uu.png
  • Ves Autorytet
    Postów: 285 222

    Wysłany: 29 września 2021, 08:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jestem po połówkowych wczoraj🙂
    Zdrowy chłopiec 🥰 339g. To teraz mogę zacząć myśleć nad imieniem 😉

    Mujer, Domma, Malinka2021, Anika89, Szpacza223, Daisy123 lubią tę wiadomość

    Starania od 8.2019
    12.2019 - cb
    5.2020 - 8tc - puste jajo
    11.2020 - cb
    28.06.21 - 💓

    3-5.2021 Aromek 2x1
    Od 5.2021 Neoparin 1x1

    Kariotypy ✔️
    🧖‍♀️
    PAI-1 heterozygotyczny
    MTHFR A1298C i C677T heterozygotyczny
    TSH, Glikemia, PRG, Immunofenotyp ✔️
    💊Pregna Plus, Pregna DHA, Acard, Neoparin, Sorbifer
    f2w3tqywqeqf09uu.png
  • Ves Autorytet
    Postów: 285 222

    Wysłany: 29 września 2021, 08:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malinka super wiadomość że już jest❤️ oby zdrowo dzieciątko rosło! Mały krwiaczek szybko się wchlonie ✊✊ pewnie - zmień lekarza jak Ci nie odpowiada 😉

    Agusia dobrze ze wszystko ok. Masz termin na początku stycznia? Ale ten czas leci😁

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 września 2021, 08:37

    Malinka2021 lubi tę wiadomość

    Starania od 8.2019
    12.2019 - cb
    5.2020 - 8tc - puste jajo
    11.2020 - cb
    28.06.21 - 💓

    3-5.2021 Aromek 2x1
    Od 5.2021 Neoparin 1x1

    Kariotypy ✔️
    🧖‍♀️
    PAI-1 heterozygotyczny
    MTHFR A1298C i C677T heterozygotyczny
    TSH, Glikemia, PRG, Immunofenotyp ✔️
    💊Pregna Plus, Pregna DHA, Acard, Neoparin, Sorbifer
    f2w3tqywqeqf09uu.png
  • Mujer Autorytet
    Postów: 320 338

    Wysłany: 29 września 2021, 09:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Same dobre wieści ☺️ Ja mam za tydzień pierwsze prenatalne i trochę się boję. Oby u nas też było ok!

  • Katte Przyjaciółka
    Postów: 73 23

    Wysłany: 29 września 2021, 09:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wiadomo ! Koleżanka pytała czy przy 6 mm dojdzie do zagnieżdżenia, więc zależy to od wielu czynników, bo ja miałam po jednym pęcherzyku z obu stron, 10 mm endometrium i nici.... także tego...

    Ale fajnie się czyta, że komuś się udało ! Na pewno to podnosi na duchu, bo jak tak patrze dookoła siebie to co rusz ktoś w ciąży.... i to już trochę dołuje.

  • Agusia94 Autorytet
    Postów: 526 254

    Wysłany: 29 września 2021, 11:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ves wrote:
    Malinka super wiadomość że już jest❤️ oby zdrowo dzieciątko rosło! Mały krwiaczek szybko się wchlonie ✊✊ pewnie - zmień lekarza jak Ci nie odpowiada 😉

    Agusia dobrze ze wszystko ok. Masz termin na początku stycznia? Ale ten czas leci😁




    Czy przed badaniem połówkowym bardzo się denerwowałaś? Ja dzień przed dostałam biegunki i skurczy żołądka 🥰
    No i to prawda po połówkowym zaczyna się nowy etap ciąży. Myśli się nad imieniem wyprawką wózkiem i człowiek chyba tak już bardziej się cieszy i już ten strach tak jakby mija 🥰
    I tak ja mam termin na styczeń niby jeszcze trochę czasu a pewnie szybko minie 😁
    A czujesz już wyraźne ruchy? Bo to też jest super sprawa. Wcześniej mogłabym mieć usg codziennie a teraz czuję te cudowne wiercenie i jestem spokojna 🥰


    Mujer na pewno będzie wszystko dobrze. Trzymamy kciuki 🙂🙂

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 września 2021, 12:03

    Mujer lubi tę wiadomość

    Nasza Kornelka przyszła na świat 05.01.2022r i jest naszym całym światem. 🙂




    "Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą"
  • Agusia94 Autorytet
    Postów: 526 254

    Wysłany: 29 września 2021, 11:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katte wrote:
    wiadomo ! Koleżanka pytała czy przy 6 mm dojdzie do zagnieżdżenia, więc zależy to od wielu czynników, bo ja miałam po jednym pęcherzyku z obu stron, 10 mm endometrium i nici.... także tego...

    Ale fajnie się czyta, że komuś się udało ! Na pewno to podnosi na duchu, bo jak tak patrze dookoła siebie to co rusz ktoś w ciąży.... i to już trochę dołuje.




    Kochana chyba każda z nas to przechodziła. Ja szybko się dowiedziałam o swoich problemach bo w wieku 18 lat. Ale mimo że byłam wtedy już w związku ze swoim partnerem to nie myśleliśmy nad dzieckiem. Dopiero gdy miałam 20 lat zaczęliśmy ryzykować i kochać się bez zabezpieczenia ale nic z tego nie wynikało w wieku 23 lat bo już wtedy dużo koleżanek szwagierek zachodziło w ciążę i zaczęłam im zazdrościć po prostu poszłam do lekarza by zacząć się starać pierwsze co to lekarz kazał wysłać partnera na badania i na całe szczęście wyszły prawidłowe. Zaczęłam stymulacje clostybegytem w ogóle na nie nie zareagowałam lekarz zaczął wspominać o zastrzykach in vitro i się przestraszyłam i zrezygnowałam i od tego momentu gdzie ja kochałam male dzieci ogólnie dzieci nie mogłam na nie patrzeć że złości bezsilnośći zazdrości. Po kolejnych 3 latach naturalncyh starań udało się naturalnie dzięki diecie i utracie kilku kilogramów bo w tym czasie zaczęłam miewać regularne miesiączki. Radość niesamowita zaskoczenie jeszcze większe. Z tym że moja Radość trwała 14 tygodni. Po tym wydarzeniu całkiem nie mogłam patrzeć na dzieci koleżanki w ciąży i mamuśki które ciągle gadają o swoich dzieciach nie mogłam patrzeć na swoją chrześnicę bo szlak mnie trafiał i mam tak do dzisiaj. Po poronieniu trochę zwariowałam zakupiłam pełno testów owualcycjnych i ciążowych ciągle miałam nadzieję że teraz się uda ale się nie udawało. Po roku poszłam znowu do lekarza by zacząć stymulacje ale już zaczynając od letrozolu oczywiście wcześniejszy cykl był sprawdzany pod kontem owualcji ale o naturalana u mnie bardzo ciężko i tak zaczęłam od 1×1 sukcesem był dla mnie jeden pęcherzyk zastrzyku na pęknięcie nie brałam bo chciałam sprawdzić czy sam pęka. Kolejna wizyta na sprawdzenie czy pękło i faktycznie było piękne ciałko żółte I tak oto po tylu latach moja córcia ma już 30cm wierzga nóżkami i rączkami w brzuszku i już nie mogę się doczekać tego stycznia.
    Ale mimo że teraz wszystko idzie w dobrym kierunku niechęć do dzieci mi pozostał. Myślę że w dalszym ciągu stoi za tym strach.

    Malinka2021, Szpacza223, Daisy123 lubią tę wiadomość

    Nasza Kornelka przyszła na świat 05.01.2022r i jest naszym całym światem. 🙂




    "Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą"
  • Ves Autorytet
    Postów: 285 222

    Wysłany: 29 września 2021, 14:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agusia94 wrote:
    Czy przed badaniem połówkowym bardzo się denerwowałaś? Ja dzień przed dostałam biegunki i skurczy żołądka 🥰
    No i to prawda po połówkowym zaczyna się nowy etap ciąży. Myśli się nad imieniem wyprawką wózkiem i człowiek chyba tak już bardziej się cieszy i już ten strach tak jakby mija 🥰
    I tak ja mam termin na styczeń niby jeszcze trochę czasu a pewnie szybko minie 😁
    A czujesz już wyraźne ruchy? Bo to też jest super sprawa. Wcześniej mogłabym mieć usg codziennie a teraz czuję te cudowne wiercenie i jestem spokojna 🥰


    Mujer na pewno będzie wszystko dobrze. Trzymamy kciuki 🙂🙂

    Nie denerwowałam się bardzo, z tego względu że już od ok 1.5 tygodnia czuje pojedyncze ruchy (mąż jeszcze nie, ale myślę że to już niedługo poczuje) 😉 jedynie jakieś 3 tyg od poprzedniej wizyty miałam chwilowy niepokój... ale jest jak piszesz - od ruchów jest się trochę spokojniejszym, a po połówkowych to już w ogóle prawie że super 😅
    Ja zaczęłam jakiś miesiąc temu pierwsze rzeczy kupować trochę tego mam 😁 z większych rzeczy to chyba mi zostały wózek, fotelik i łóżeczko do kupienia i masa ciuszków 🤣🤔aktualnie uzupełniam własną garderobę, bo już w swoje spodnie się nie mieszczę 😅

    Starania od 8.2019
    12.2019 - cb
    5.2020 - 8tc - puste jajo
    11.2020 - cb
    28.06.21 - 💓

    3-5.2021 Aromek 2x1
    Od 5.2021 Neoparin 1x1

    Kariotypy ✔️
    🧖‍♀️
    PAI-1 heterozygotyczny
    MTHFR A1298C i C677T heterozygotyczny
    TSH, Glikemia, PRG, Immunofenotyp ✔️
    💊Pregna Plus, Pregna DHA, Acard, Neoparin, Sorbifer
    f2w3tqywqeqf09uu.png
  • Agusia94 Autorytet
    Postów: 526 254

    Wysłany: 29 września 2021, 15:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ves wrote:
    Nie denerwowałam się bardzo, z tego względu że już od ok 1.5 tygodnia czuje pojedyncze ruchy (mąż jeszcze nie, ale myślę że to już niedługo poczuje) 😉 jedynie jakieś 3 tyg od poprzedniej wizyty miałam chwilowy niepokój... ale jest jak piszesz - od ruchów jest się trochę spokojniejszym, a po połówkowych to już w ogóle prawie że super 😅
    Ja zaczęłam jakiś miesiąc temu pierwsze rzeczy kupować trochę tego mam 😁 z większych rzeczy to chyba mi zostały wózek, fotelik i łóżeczko do kupienia i masa ciuszków 🤣🤔aktualnie uzupełniam własną garderobę, bo już w swoje spodnie się nie mieszczę 😅




    Ja też się nie mieszczę już od dawna 😒 najgorzej to spodnie ale kupuje leginsy i smigam w nich. Założę sobie je powyżej pepka i mi wygodnie. Szkoda mi nowych spodni kupować jak później będą za duże. No i kurtka w ramionach dobra a w brzuszku się dopnę ale mi nie wygodnie i za ciasno i z tym będę główkować 😊😊

    Nasza Kornelka przyszła na świat 05.01.2022r i jest naszym całym światem. 🙂




    "Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą"
  • Domma Autorytet
    Postów: 582 410

    Wysłany: 29 września 2021, 16:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ves wrote:
    Nie denerwowałam się bardzo, z tego względu że już od ok 1.5 tygodnia czuje pojedyncze ruchy (mąż jeszcze nie, ale myślę że to już niedługo poczuje) 😉 jedynie jakieś 3 tyg od poprzedniej wizyty miałam chwilowy niepokój... ale jest jak piszesz - od ruchów jest się trochę spokojniejszym, a po połówkowych to już w ogóle prawie że super 😅
    Ja zaczęłam jakiś miesiąc temu pierwsze rzeczy kupować trochę tego mam 😁 z większych rzeczy to chyba mi zostały wózek, fotelik i łóżeczko do kupienia i masa ciuszków 🤣🤔aktualnie uzupełniam własną garderobę, bo już w swoje spodnie się nie mieszczę 😅


    Ja już też szaleje na zakupach konkretnie 🙈🙈🙈 i w sumie mi też został wózek i fotelik do samochodu, my zamówiliśmy cały komplet mebelkow do pokoju z lozeczkiem, szafa i komoda z przewijakiem 🙈🙈🙈
    A własną garderoba to ostatnio poszerzona na legginsy ciążowe (sinsay ma spoko kolekcje dla przyszłym mam - zaś śmieszne pieniądze) i w nich śmigam :D

    👱‍♀️ 30l.
    AMH 2,3 - >1,93 (po laparo)
    ❌MTHFR - heterozygotyczny (C677T)
    ❌PAI-1 homozygotyczny
    02.21 laparoskopia
    Endometrioza 1 st.
    Udrożnione jajowody 💪
    03.21 IUI 😭 (lametta +menopur + ovitrelle) pęcherzyk nie pękł.. Torbiel - > 21 dni antykoncepcji
    05.21 -> 2 IUI ❓(bemfola + menopur+ 2x pregnyl) nie pękły ❓
    Jakieś cuda!
    26.05 beta 6675 ✊
    Pawełek 29.01.22 ❤️👶
  • OlaOla90 Przyjaciółka
    Postów: 112 119

    Wysłany: 29 września 2021, 18:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie niestety w nocy przyszła małpa po 26dc :( nie jestem przygnębiona ani nic... no trudno. Po ponad 2 latach staran teraz mialam chyba 4 cykl w ktorym wszystko wydawalo sie idealne stymulacja pecherzyk ovitrelle itp.. przyszly tez negatywne wyniki na pc plemnikowe. Bede jeszcze chodzic do lekarza w Tychach i dzialac poki cos nie znajde ale chyba zaczynamy pomalu myslec o klinice i ewentualnej IUI. Lekarz mowil ze BIelsku mam gyncentrum wiec blisko bym miala ale chyba nie czuje jakos renomy tego miejsca, myslimy o Angeliusie Provicie w Katowicach... mam tam jakies 60km ale czego sie nie robi dla dzidziusia ;) wiem ze przyjmuje tam tez chyba dr Janosz ale nie wiem czy w wydziale nieplodnosci? Tu na forum mi ja polecalyscie a pracuje tez w Rudzie Slaskiej do ktorej mam troszkę dalej... czy ktoras moze podzilic sie opinia o klinice?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 września 2021, 18:19

    31l, IO, PCOS, nieregularne cykle, brak owulacji, LUF. Zero ciąż. Laparoskopia 02.2021 udrożnione oba jajowody.
    Starania od 07.2019r. Aktualnie:pregna plus 1x1, pregna dha, glucophage 2x850, progesterone besins 3x1, utrogestan 2x1, actifolin 1x1.
    06,07.21r. Letrozole 1x1, estrofem 1x1, ovitrelle, distreptaza
    08.21r. Letrozole 2x1, estrofem 1x1, distreptaza
    09.21r. powtórka + ovitrelle
    10.21r. powtórka, owu bez ovitrelle

    29.10. (31dc) Beta 1890
    16.11. Biją !! Ciąża mnoga potwierdzona 6t+6 ❤❤
    30.11. Cudowne 2x2,5cm szczęścia na usg 8t+6 💖💖
    21.12. I prenatalne 11t+6 piękne 6 i 6,2 cm na usg 😍
    18.01. USG dwóch chłopczyków 165g i 156g :)
  • Domma Autorytet
    Postów: 582 410

    Wysłany: 29 września 2021, 18:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    OlaOla90 wrote:
    U mnie niestety w nocy przyszła małpa po 26dc :( nie jestem przygnębiona ani nic... no trudno. Po ponad 2 latach staran teraz mialam chyba 4 cykl w ktorym wszystko wydawalo sie idealne stymulacja pecherzyk ovitrelle itp.. przyszly tez negatywne wyniki na pc plemnikowe. Bede jeszcze chodzic do lekarza w Tychach i dzialac poki cos nie znajde ale chyba zaczynamy pomalu myslec o klinice i ewentualnej IUI. Lekarz mowil ze BIelsku mam gyncentrum wiec blisko bym miala ale chyba nie czuje jakos renomy tego miejsca, myslimy o Angeliusie Provicie w Katowicach... mam tam jakies 60km ale czego sie nie robi dla dzidziusia ;) wiem ze przyjmuje tam tez chyba dr Janosz ale nie wiem czy w wydziale nieplodnosci? Tu na forum mi ja polecalyscie a pracuje tez w Rudzie Slaskiej do ktorej mam troszkę dalej... czy ktoras moze podzilic sie opinia o klinice?

    Ja myślałam bardzo długo o angeliusie, ale niestety termin oczekiwania na pierwszą wizytę mnie przeraził. Nie zdecydowałam się właśnie ze względów na długie terminy oczekiwania, opinie mają świetne, alczkowiek ja nie mam doświadczenia.
    Generalnie jak 2 lata starań to ja już bardzo polecam klinikę, mają inne podejście niż nasz standardowy lekarz. Ja w klinice tak dobrze się czuje, że zostałam tam na prowadzenie ciąży :)

    👱‍♀️ 30l.
    AMH 2,3 - >1,93 (po laparo)
    ❌MTHFR - heterozygotyczny (C677T)
    ❌PAI-1 homozygotyczny
    02.21 laparoskopia
    Endometrioza 1 st.
    Udrożnione jajowody 💪
    03.21 IUI 😭 (lametta +menopur + ovitrelle) pęcherzyk nie pękł.. Torbiel - > 21 dni antykoncepcji
    05.21 -> 2 IUI ❓(bemfola + menopur+ 2x pregnyl) nie pękły ❓
    Jakieś cuda!
    26.05 beta 6675 ✊
    Pawełek 29.01.22 ❤️👶
  • OlaOla90 Przyjaciółka
    Postów: 112 119

    Wysłany: 29 września 2021, 20:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Domma pewnie już gdzieś pisałaś, ale w takim razie na kogo się zdecydowałaś? Klinika i lekarz?

    31l, IO, PCOS, nieregularne cykle, brak owulacji, LUF. Zero ciąż. Laparoskopia 02.2021 udrożnione oba jajowody.
    Starania od 07.2019r. Aktualnie:pregna plus 1x1, pregna dha, glucophage 2x850, progesterone besins 3x1, utrogestan 2x1, actifolin 1x1.
    06,07.21r. Letrozole 1x1, estrofem 1x1, ovitrelle, distreptaza
    08.21r. Letrozole 2x1, estrofem 1x1, distreptaza
    09.21r. powtórka + ovitrelle
    10.21r. powtórka, owu bez ovitrelle

    29.10. (31dc) Beta 1890
    16.11. Biją !! Ciąża mnoga potwierdzona 6t+6 ❤❤
    30.11. Cudowne 2x2,5cm szczęścia na usg 8t+6 💖💖
    21.12. I prenatalne 11t+6 piękne 6 i 6,2 cm na usg 😍
    18.01. USG dwóch chłopczyków 165g i 156g :)
  • Domma Autorytet
    Postów: 582 410

    Wysłany: 29 września 2021, 20:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    OlaOla90 wrote:
    Domma pewnie już gdzieś pisałaś, ale w takim razie na kogo się zdecydowałaś? Klinika i lekarz?
    Zięba Clinic, chodze do dr Zięby. Przyjmuje też od dr Kuka ( pracuje też invimed) byłam u Niej na prenatalnych i też fajna babka :)

    Ale wiadomo z doborem lekarzy jest różnie,
    Każdemu też pasuje inna osobowość i każdy musi się przekonać "do swojego"

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 września 2021, 22:18

    👱‍♀️ 30l.
    AMH 2,3 - >1,93 (po laparo)
    ❌MTHFR - heterozygotyczny (C677T)
    ❌PAI-1 homozygotyczny
    02.21 laparoskopia
    Endometrioza 1 st.
    Udrożnione jajowody 💪
    03.21 IUI 😭 (lametta +menopur + ovitrelle) pęcherzyk nie pękł.. Torbiel - > 21 dni antykoncepcji
    05.21 -> 2 IUI ❓(bemfola + menopur+ 2x pregnyl) nie pękły ❓
    Jakieś cuda!
    26.05 beta 6675 ✊
    Pawełek 29.01.22 ❤️👶
  • Malinka2021 Autorytet
    Postów: 965 1103

    Wysłany: 3 października 2021, 13:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gosia, Bunia testowalyscie? Ktoś jeszcze ma teraz termin na testowanie? 🙂

    PCOS, starania od 2018, klinika od 2021
    08.21 4ta stymulacja (letrozol+bemfola+ ovitrelle)
    12.05.22 👶Wojtuś💙
  • Miśśkaa87 Koleżanka
    Postów: 62 6

    Wysłany: 3 października 2021, 14:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczyny;) moze ktoraś z Was mi pomoże I rozwieje moje wątpliwości;) po paru miesiącach nieudanych prób wyladwałam w Invimedzie i tam po 2 szybkich wizytach Pani doktor odrazu podjęła decyzję o invitro ( bo amh 1.1 i niskie parametry nasienia ok 3% prawidłowych a w msome 0% -1 układy i tylko 5% 2 klasy) . Trochę wystraszylam sie diagnozy i zapisalam sie na prywatna wizyte i u lekarza który na codzien przyjmuje w Angelius . Po wizycie usłyszałam ze nie jest tak zle i mamy najpierw spróbować stymulacja lametta. Moje pytanie do Was;) czy lametta ma wpływa na stężenie fsh I amh ktore powinnam zbadać na dniach juz przyjmując tabletki ? Boję się ,ze chcąc uniknąć szybciej decyzji o invitro w invimedzie moge zaszkodzic sobie jeszcze bardziej i amh bedzie jeszcze niższe.

  • Blossom Autorytet
    Postów: 435 674

    Wysłany: 3 października 2021, 20:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malinka2021 wrote:
    Gosia, Bunia testowalyscie? Ktoś jeszcze ma teraz termin na testowanie? 🙂
    Malinka ja w poniedziałek idę zbadać progesteron. Pęcherzyk 21mm, endo 13mm (w 16dc). Lekarz niestety nie widział ciałka żółtego ale mówił że może to być spowodowane tym, że pęcherzyk jest w trakcie pękania. Nie dostałam też zastrzyku, ponieważ lekarz stwierdził, że "poobserwujemy"... Wydaje mi się to trochę dziwnie bo przy staraniach od 3 lat wolałbym już nie obserwować tylko działać. W każdym bądź razie, w poniedziałek krew żeby potwierdzić owulacje (testy domowe wyszły pozytywne) a w dalszej kolejności zmiana lekarza i czekanie czy cykl był szczęśliwy.

    Malinka2021 lubi tę wiadomość

    Starania od 2018
    IO, AMH 6.2, cykle z owulacjami

    Kwiecień 2022 - 🏥 IVF KrakOvi
    5 dojrzałych komórek -> 5 ❄️❄️❄️❄️❄️

    Czerwiec 2022 FET 5.1.1 + EG
    5 dpt - ⏸; 6 dpt - beta 34; 11 dpt - beta 846; 13 dpt - beta 2521.71; 16 dpt - beta 10870;
    19 dpt - USG pęcherzyk ciążowy+żółtkowy, CRL 2.5 mm, widoczna ASP
    Krwawienia do 12tc, cukrzyca ciążowa, skracająca się szyjka, nadciśnienie, 50 trudnych dni na patologii ciąży -> 38+1 - 2520g i 51cm Miłości
    age.png
  • Malinka2021 Autorytet
    Postów: 965 1103

    Wysłany: 3 października 2021, 22:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Blossom wrote:
    Malinka ja w poniedziałek idę zbadać progesteron. Pęcherzyk 21mm, endo 13mm (w 16dc). Lekarz niestety nie widział ciałka żółtego ale mówił że może to być spowodowane tym, że pęcherzyk jest w trakcie pękania. Nie dostałam też zastrzyku, ponieważ lekarz stwierdził, że "poobserwujemy"... Wydaje mi się to trochę dziwnie bo przy staraniach od 3 lat wolałbym już nie obserwować tylko działać. W każdym bądź razie, w poniedziałek krew żeby potwierdzić owulacje (testy domowe wyszły pozytywne) a w dalszej kolejności zmiana lekarza i czekanie czy cykl był szczęśliwy.

    Zapowiada się dobrze 🙂 w takim razie trzymam kciuki za progesteron i ciałko żółte 🙂

    Blossom lubi tę wiadomość

    PCOS, starania od 2018, klinika od 2021
    08.21 4ta stymulacja (letrozol+bemfola+ ovitrelle)
    12.05.22 👶Wojtuś💙
  • Aszha Ekspertka
    Postów: 237 184

    Wysłany: 3 października 2021, 23:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny 😁 Odświeżę troszkę wątek.
    Niedawno zmieniłam ginekologa i w końcu ktoś zaczął brać mój problem z zajściem w ciążę na poważnie. Będąc na badaniu USG w 10 DPO lekarz stwierdził, że mój pęcherzyk może być za mały (dominujący miał 10 mm). Przepisał mi Lamette, która mam zacząć przyjmować przez 5 dni po jednej tabletce od 3 dpo (właśnie na wzrost pęcherzyków). Czy ten lek rzeczywiście pomógł Wam zajść w ciążę?

    Starania od 12.2020
    ♀️ 31
    Suplementacja podczas starań:
    Koenzym Q10 (ubichinol 400mg), witamina E, witamina D, witamina C, Inofolic Combi, pregna start, DHEA 50mg

    Dotychczasowe leczenie:
    -Ureaplasma - wyleczona
    -Niskie AMH/Wysokie FSH
    -6 cykli Lametty - bez efektu
    -Histeroskopia - macica prawidłowa, jajowody niedrożne
    -Laparoskopia - udrożniony prawy jajowód
    -KIR AA
    -Brak KIRów implantacyjnych
    - IMSI 02.2023 AP 💉 Krótki protokół + MACS
    8🥚-> 4 zaplodnione->3 blastki 3AA, 3AA, 3BB
    02.23 - świeży transfer 3AA z Accofilem
    BetaHCG: 7dpt - 82, 9dpt - 189, 12 dpt - 452, 14dpt - 1289
    27.03 - 35 dpt jest ❤️ i 1,30 cm dzieciątka
    ♂️ 34
    Suplementacja podczas starań: Fertilman, korzeń maca, tran, palma sabałowa
    - słaba morfologia
    - słabe HBA i fragmentacja
    preg.png
‹‹ 1048 1049 1050 1051 1052 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ