X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Stymulacja letrozolem
Odpowiedz

Stymulacja letrozolem

Oceń ten wątek:
  • Sunday_92 Autorytet
    Postów: 684 449

    Wysłany: 3 maja 2022, 09:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewella wrote:
    No to u was wyniki fajne, jaki lekarz ma pomysł na was? Inseminacje zrobiliście?
    Te nasze pierwsze wyniki były gorsze od Waszych (u Was ruch 20%, u nas 10%, liczba też mniejsza niż u Was), obecne też wyszły zbliżone do Waszych, ale nadal z gorszym ruchem, tylko te lutowe były super, więc jak widać warto ogarniać suple i dietę.
    Tak podchodziliśmy do iui w ubiegłym tygodniu (chcieliśmy jeszcze te parę miesięcy od grudnia spróbować naturalnie, plus robiłam drożność, wyszła mi IO więc chciałam ogarnąć itp.). Jeśli nie wyjdzie to podejście, plan mamy prosty, jeszcze dwa razy iui i jeżeli nic nie wyjdzie to ivf.

    age.png
    Gustaw - 07.06.2023❤️❤️❤️
    39+3, 3690g/56cm

    06.10.22 ⏸️❤️🙏

    08.22 histeroskopia - stan zapalny endo (cd138; cd56) - doxycyclina + metronidazol
    IUI 08.22 odwołane
    IUI 07.22 👎
    IUI 05.22 odwołane
    IUI 04.22👎
  • Ewella Koleżanka
    Postów: 40 27

    Wysłany: 3 maja 2022, 14:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sunday_92 wrote:
    Te nasze pierwsze wyniki były gorsze od Waszych (u Was ruch 20%, u nas 10%, liczba też mniejsza niż u Was), obecne też wyszły zbliżone do Waszych, ale nadal z gorszym ruchem, tylko te lutowe były super, więc jak widać warto ogarniać suple i dietę.
    Tak podchodziliśmy do iui w ubiegłym tygodniu (chcieliśmy jeszcze te parę miesięcy od grudnia spróbować naturalnie, plus robiłam drożność, wyszła mi IO więc chciałam ogarnąć itp.). Jeśli nie wyjdzie to podejście, plan mamy prosty, jeszcze dwa razy iui i jeżeli nic nie wyjdzie to ivf.
    My do lipca chcemy popróbować nanuralnie ale jakoś mnie to załamuje ze ciagle nie wychodzi sprobuje z mezem pogadac żebyśmy chociaż z miesiąc wcześniej zapisali się do kliniki :)

  • anna Koleżanka
    Postów: 76 4

    Wysłany: 4 maja 2022, 07:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, a czy letrozol wydłużał Wam cykl? ja mam cykle zazwyczaj 29 dniowe (ostatni był tylko dłuższy, ale bezowulacyjny- potwierdzone monitoringiem). Dziś 29 dzień cyklu. Okresu narazie brak (a najczęściej dostaje tuż po obudzeniu). W ogóle nie czuję się jak na okres. Pierwszy raz nie bolą mnie piersi. Od 2 dni zalewa mnie wodnisty śluz o lekko białym kolorze. Owulacja była w 14 dniu cyklu- potwierdzona monitoringiem. Boję się testować żeby kolejny raz nie zobaczyć 1 kreski :( Wolę żyć nadzieją...

  • Ewella Koleżanka
    Postów: 40 27

    Wysłany: 4 maja 2022, 12:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anna wrote:
    Dziewczyny, a czy letrozol wydłużał Wam cykl? ja mam cykle zazwyczaj 29 dniowe (ostatni był tylko dłuższy, ale bezowulacyjny- potwierdzone monitoringiem). Dziś 29 dzień cyklu. Okresu narazie brak (a najczęściej dostaje tuż po obudzeniu). W ogóle nie czuję się jak na okres. Pierwszy raz nie bolą mnie piersi. Od 2 dni zalewa mnie wodnisty śluz o lekko białym kolorze. Owulacja była w 14 dniu cyklu- potwierdzona monitoringiem. Boję się testować żeby kolejny raz nie zobaczyć 1 kreski :( Wolę żyć nadzieją...
    Testuj testuj i nie marudź :) bo objawy obiecujące ja tez powinnam okres dostać za dwa dni ale noe testuje poczekam na okres który wiem ze i tak przyjdzie:)

  • anna Koleżanka
    Postów: 76 4

    Wysłany: 4 maja 2022, 16:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewella wrote:
    Testuj testuj i nie marudź :) bo objawy obiecujące ja tez powinnam okres dostać za dwa dni ale noe testuje poczekam na okres który wiem ze i tak przyjdzie:)

    ja obiecałam sobie już kiedyś, że nie będę testować wcześniej niż po kilku dniach od opóźnionej @ Wolę mieć choć cień nadziei do samego końca niż z rozczarowaniem i płaczem czekać na okres. Na razie nic się nie dzieje- okresu pòki co nie ma. Boję się, że to wszystko, to po prostu reakcja na letrozol, bo to mòj pierwszy cykl z letrozolem i jeszcze nie mam porównania jak na mòj organizm działa. Więc Ewella poczekam na Ciebie i będziemy za parę dni razem testować 🙂 O ile @ wcześniej nie przyjdzie... Bo aż nie chce mi się wierzyć, że w końcu mogło się udać... Już tyle razy miałam nadzieję i nic z tego nie wychodziło.

  • Ewella Koleżanka
    Postów: 40 27

    Wysłany: 4 maja 2022, 20:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anna wrote:
    ja obiecałam sobie już kiedyś, że nie będę testować wcześniej niż po kilku dniach od opóźnionej @ Wolę mieć choć cień nadziei do samego końca niż z rozczarowaniem i płaczem czekać na okres. Na razie nic się nie dzieje- okresu pòki co nie ma. Boję się, że to wszystko, to po prostu reakcja na letrozol, bo to mòj pierwszy cykl z letrozolem i jeszcze nie mam porównania jak na mòj organizm działa. Więc Ewella poczekam na Ciebie i będziemy za parę dni razem testować 🙂 O ile @ wcześniej nie przyjdzie... Bo aż nie chce mi się wierzyć, że w końcu mogło się udać... Już tyle razy miałam nadzieję i nic z tego nie wychodziło.
    Ja nie wierze ze do testowania dojdzie bo pewnoe okres się pojawi :) skoro mowisz żeby nie testować przed to tak zrobie!:) długo się starasz?

  • anna Koleżanka
    Postów: 76 4

    Wysłany: 4 maja 2022, 20:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewella wrote:
    Ja nie wierze ze do testowania dojdzie bo pewnoe okres się pojawi :) skoro mowisz żeby nie testować przed to tak zrobie!:) długo się starasz?

    8 miesięcy, w tym pierwszy stymulowany cykl.
    Życzę Ci, żeby okres nie przyszedł :)

  • anna Koleżanka
    Postów: 76 4

    Wysłany: 5 maja 2022, 09:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie dziś nadal bez okresu pòki co... Od wczoraj zrobiło się też sucho... Nadal nie czuję się jak na okres, nie bolą mnie piersi. Dziś 30 dzień cyklu, 16 dzień po owulacji potwierdzonej monitoringiem. Obudziłam się dziś po godzinie 5 że strachem, że dostanę okres i chodziłam co chwilę sprawdzać :(

  • anna Koleżanka
    Postów: 76 4

    Wysłany: 5 maja 2022, 12:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie mogłam już wytrzymać tego stresu i zrobiłam sikańca. Po 3 minutach zgodnie z ulotką żadnej kreski, po 4 minutach wyszła 1, więc najwidoczniej w ciąży nie jestem. Ale okresu i objawòw dalej brak, więc widocznie letrozol rozregulował mi cykl, zamiast pomòc

  • anna Koleżanka
    Postów: 76 4

    Wysłany: 5 maja 2022, 12:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Żałuję że zrobiłam test, bo straciłam resztki nadziei, no ale z drugiej strony po co się oszukiwać, widocznie macierzyństwo jest nie dla mnie

  • Anika89 Autorytet
    Postów: 353 214

    Wysłany: 5 maja 2022, 13:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anna wrote:
    Żałuję że zrobiłam test, bo straciłam resztki nadziei, no ale z drugiej strony po co się oszukiwać, widocznie macierzyństwo jest nie dla mnie
    Aniu, moja imienniczko 🙂 oczywiście, że macierzyństwo jest dla Ciebie, dla każdej z nas. Niestety przyszło nam się zmierzyć z czymś, na co do końca nie mamy wpływu i to jest chyba najgorsze. Jednak nowy cykl, to nowe szanse, a poza tym ten jeszcze jest w trakcie 🙂.
    Nawet zdrowa para może starać się bezowocnie przez rok i tak się zdarza. Pierwszy cykl stymulacji często jest tym sprawdzającym, jak działa lek, ile rośnie pęcherzyków, czy pękają. Także daj sobie czas.
    Wiele historii tutaj pokazało, że w końcu się udaje (w tym także moja, starałam się 2 lata, rok ze stymulacjami). Głowa do góry, w końcu wyjdzie ☀️.

  • Ewella Koleżanka
    Postów: 40 27

    Wysłany: 5 maja 2022, 15:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anna wrote:
    Nie mogłam już wytrzymać tego stresu i zrobiłam sikańca. Po 3 minutach zgodnie z ulotką żadnej kreski, po 4 minutach wyszła 1, więc najwidoczniej w ciąży nie jestem. Ale okresu i objawòw dalej brak, więc widocznie letrozol rozregulował mi cykl, zamiast pomòc
    Miałaś na mnie poczekać :( ale widze mamy dużo wspolnego bo ja tez zrobiłam wlasnie test 29 dc nie z porannego moczu , wyszła mi druga słaba kreska ale sprawdzę jutro rano. Jeżeli to będzie to to po prostu cud z tymi wynikami nasienia . Dlatego nie poddawajcie się dziewczyny , uda się

  • anna Koleżanka
    Postów: 76 4

    Wysłany: 5 maja 2022, 16:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewella wrote:
    Miałaś na mnie poczekać :( ale widze mamy dużo wspolnego bo ja tez zrobiłam wlasnie test 29 dc nie z porannego moczu , wyszła mi druga słaba kreska ale sprawdzę jutro rano. Jeżeli to będzie to to po prostu cud z tymi wynikami nasienia . Dlatego nie poddawajcie się dziewczyny , uda się

    Gratuluję Ci i trzymam kciuki

  • anna Koleżanka
    Postów: 76 4

    Wysłany: 6 maja 2022, 07:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewella, jak tam drugi test? Potwierdził ciążę?
    U mnie dziś 17 dzień po owulacji potwierdzonej monitoringiem i okresu nadal nie ma. Zaczynam się niepokoić. Czy myślicie, że to normalne, że faza lutealna trwa tak długo?

  • Ewella Koleżanka
    Postów: 40 27

    Wysłany: 6 maja 2022, 08:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wlasnie zrobiłam test i jest kreska ale dalej delikatna wiec poczekam do poniedziałku na spokojnie z beta:) a co do Ciebie póki nie ma okresu wszystko może się zdarzyć poczekaj tez kilka dni i powtórz test:)

  • Agusia94 Autorytet
    Postów: 526 254

    Wysłany: 6 maja 2022, 09:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anna wrote:
    Ewella, jak tam drugi test? Potwierdził ciążę?
    U mnie dziś 17 dzień po owulacji potwierdzonej monitoringiem i okresu nadal nie ma. Zaczynam się niepokoić. Czy myślicie, że to normalne, że faza lutealna trwa tak długo?




    Kochana ja jeszcze jeden test bym zrobiła. Jak była potwierdzona owulacja to nie ma bata okres musi przyjść po tych 2 tygodniach jak nie ma to myślę że jest coś na rzeczy.

    Nasza Kornelka przyszła na świat 05.01.2022r i jest naszym całym światem. 🙂




    "Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą"
  • anna Koleżanka
    Postów: 76 4

    Wysłany: 6 maja 2022, 10:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewella wrote:
    Wlasnie zrobiłam test i jest kreska ale dalej delikatna wiec poczekam do poniedziałku na spokojnie z beta:) a co do Ciebie póki nie ma okresu wszystko może się zdarzyć poczekaj tez kilka dni i powtórz test:)

    Ewella życzę Ci z całego serca, żeby beta pięknie rosła. A ile miesięcy się staraliście z letrozolem? Braliście coś jeszcze?

  • Ewela2 Przyjaciółka
    Postów: 75 69

    Wysłany: 6 maja 2022, 10:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczynki dawno mnie tu nie było ,ale jestem ani bieżąco czytam i kibicuje każdej z osobna ! Tym którym się udało gratuluję i wysyłam dużo cierpliwości :) i dobrego samopoczucia ! Tym które walczą ,walczcie bo warto kiedy będzie pięknie :)

    Mam pytanie może któraś z was wie ... Mam 29 tydzień okazało się że mam podejrzenie wrastającego łożyska w Blizne po CC to będzie moja 3 CC może któraś coś słyszała ,albo ma jakieś doświadczenia ?

  • anna Koleżanka
    Postów: 76 4

    Wysłany: 6 maja 2022, 10:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agusia94 wrote:
    Kochana ja jeszcze jeden test bym zrobiła. Jak była potwierdzona owulacja to nie ma bata okres musi przyjść po tych 2 tygodniach jak nie ma to myślę że jest coś na rzeczy.

    Też tak jeszcze myślałam i miałam ponowić w niedzielę test tym razem z porannego moczu, ale @ się właśnie zaczęła rozkręcać, więc nic z tego- nie udało się :( Nie wiem dlaczego faza lutealna trwała u mnie aż 17 dni...

  • Ewella Koleżanka
    Postów: 40 27

    Wysłany: 6 maja 2022, 11:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anna wrote:
    Ewella życzę Ci z całego serca, żeby beta pięknie rosła. A ile miesięcy się staraliście z letrozolem? Braliście coś jeszcze?
    my z letrozolem 4 miesiace się wspomagaliśmy i dopiero teraz się udało . Od dwóch miesięcy maz brał profertil Plus wit c,d i magnez a ja kwas foliowy wit c,d i magnez :) mielismy słabe wyniki nasienia morfologia 2 procent i słaby ruch . Wy nasienie badaliscie? Ja naprawdę liczyłam się z tym ze czeka nas klinika wiec uwIerz mi daj sobie czas i nie można tym zyc trzeba spokojnie z głowa wiem ze łatwo mi teraz mowic ale naprawdę starałam Się odpuścić Wiadomo ze czasami o tym myślałam ale nie tak jak w pierwszych dwóch stymulacjach ze po prostu tylko jeden temat w głowie :)

‹‹ 1123 1124 1125 1126 1127 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kwasy Omega-3 - ważny składnik w diecie przyszłej mamy

Kwasy omega-3 są bardzo istotnym składnikiem w diecie, o którym warto pomyśleć już na etapie starań o dziecko. Idealnie, aby po konsultacji z lekarzem, suplementować kwasy już od pierwszych dni ciąży. Dlaczego są takie ważne? Jaką pełnią rolę? Jak wybrać odpowiedni suplement? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Diagnostyka problemów z płodnością - krok po kroku

Niepłodności nikt się nie spodziewa, a jednak dotyka ona około 1,5 miliona polskich par rocznie. To bardzo dużo! Jakie są najczęstsze przyczyny niepłodności? Kiedy warto rozpocząć diagnostykę i jakie badania zrobić na początek?

CZYTAJ WIĘCEJ

4 składniki diety wspierające owulację!

Problemy z owulacją są bardzo częstą przyczyną trudności z zajściem w ciążę. Dowiedz się, jak za pomocą diety możesz wesprzeć jajeczkowanie! Poznaj, które składniki diety mogą pozytywnie wpływać na owulację, a które mogą przyczyniać się do niepłodności owulacyjnej. Poznaj propozycje propłodnościowych posiłków od Ani i Zosi z Akademii Płodności! 

CZYTAJ WIĘCEJ