Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Stymulacja letrozolem
Odpowiedz

Stymulacja letrozolem

Oceń ten wątek:
  • Piggy Autorytet
    Postów: 1528 1814

    Wysłany: 20 sierpnia 2014, 13:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W tym cyklu przepisali mi Aromek ale w aptece nie bylo i dali mi lamette. zadziwia mnie jak jeden lek pod roznymi nazwami moze znacznie roznic sie cenowo

    2008 - ciąża biochemiczna,2013 - ciąża biochemiczna, 2014 - trzy IUI bez skutku, 2015.01 - pierwsze IVF bez ET, 13 mrozaczków
    26.03.2015 - crio 2 x 4AA :( 28.04.2015 - crio 4AA i 4BB :( 06.08.2015 - 2 x 4BB :( 08.09.2015 - 4BB i 3BC :( 06.10.2015 - 2BB i 1BB :( 11.12.2015 - 2X1BB :(
  • Anatolka Autorytet
    Postów: 8014 6911

    Wysłany: 20 sierpnia 2014, 14:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mogłaś zrobić jeszcze inaczej. Wejść na doz.pl i obczaić, który lek z letrozolem jest najtańszy i zamówić go do apteki :)

    1usa3e5e6fqireg4.png

    3ca106616b.png
  • Piggy Autorytet
    Postów: 1528 1814

    Wysłany: 20 sierpnia 2014, 15:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wiem ale dzis dostalam recepte i dzis musiałam już wziąć lek. Ciężko go było dostać i nawet w Aptece Novum nie mieli całego opakowania wiec kupilam 20 tabletek tego co mieli za 50 zł, wiec nie narzekam.

    2008 - ciąża biochemiczna,2013 - ciąża biochemiczna, 2014 - trzy IUI bez skutku, 2015.01 - pierwsze IVF bez ET, 13 mrozaczków
    26.03.2015 - crio 2 x 4AA :( 28.04.2015 - crio 4AA i 4BB :( 06.08.2015 - 2 x 4BB :( 08.09.2015 - 4BB i 3BC :( 06.10.2015 - 2BB i 1BB :( 11.12.2015 - 2X1BB :(
  • Anatolka Autorytet
    Postów: 8014 6911

    Wysłany: 20 sierpnia 2014, 15:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Piggy wrote:
    wiem ale dzis dostalam recepte i dzis musiałam już wziąć lek. Ciężko go było dostać i nawet w Aptece Novum nie mieli całego opakowania wiec kupilam 20 tabletek tego co mieli za 50 zł, wiec nie narzekam.

    To masz w razie czego 4 cykle za 50zł? Bierzesz 1x1?

    1usa3e5e6fqireg4.png

    3ca106616b.png
  • Piggy Autorytet
    Postów: 1528 1814

    Wysłany: 20 sierpnia 2014, 15:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    biorę 10 w cyklu czyli 2X1

    2008 - ciąża biochemiczna,2013 - ciąża biochemiczna, 2014 - trzy IUI bez skutku, 2015.01 - pierwsze IVF bez ET, 13 mrozaczków
    26.03.2015 - crio 2 x 4AA :( 28.04.2015 - crio 4AA i 4BB :( 06.08.2015 - 2 x 4BB :( 08.09.2015 - 4BB i 3BC :( 06.10.2015 - 2BB i 1BB :( 11.12.2015 - 2X1BB :(
  • MagSz Autorytet
    Postów: 519 249

    Wysłany: 21 sierpnia 2014, 12:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja kupiłam aromka 20 tabletek (czyli u mnie na 4 cykle) za 79 zł. Dziś poszła pierwsza tabletka :P

    f2wlcbxmqludqper.png
  • MagSz Autorytet
    Postów: 519 249

    Wysłany: 21 sierpnia 2014, 13:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czy dni płodne wypadały wam tak jak przed stymulacją czy trochę wcześniej??

    f2wlcbxmqludqper.png
  • Anatolka Autorytet
    Postów: 8014 6911

    Wysłany: 21 sierpnia 2014, 14:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zdecydowanie wczesniej. Jakies 3-4 dni.

    MagSz, Morena lubią tę wiadomość

    1usa3e5e6fqireg4.png

    3ca106616b.png
  • MagSz Autorytet
    Postów: 519 249

    Wysłany: 21 sierpnia 2014, 14:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ooo to ważna informacja :P muszę się uważnie obserwować. a jakie miałas cykle przed? ja mam 31-33 dni

    f2wlcbxmqludqper.png
  • Piggy Autorytet
    Postów: 1528 1814

    Wysłany: 21 sierpnia 2014, 15:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u mnie jest bez zmian....ale w sumie nie mam porownania bo nie mam dni plodnych bez stymulacji :P A cykle i tak mialam wspomagane luteina od dwoch lat

    2008 - ciąża biochemiczna,2013 - ciąża biochemiczna, 2014 - trzy IUI bez skutku, 2015.01 - pierwsze IVF bez ET, 13 mrozaczków
    26.03.2015 - crio 2 x 4AA :( 28.04.2015 - crio 4AA i 4BB :( 06.08.2015 - 2 x 4BB :( 08.09.2015 - 4BB i 3BC :( 06.10.2015 - 2BB i 1BB :( 11.12.2015 - 2X1BB :(
  • Anatolka Autorytet
    Postów: 8014 6911

    Wysłany: 21 sierpnia 2014, 16:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mialam clo wczesniej i w porownaniu do cykli z clo, ktore mialy najczesciej 31dni, tu mialam owu sporo wczesniej a cykl sie skrocil do 28dni. Teraz mam drugi i owu tez wczesniej niz z clo.

    1usa3e5e6fqireg4.png

    3ca106616b.png
  • MagSz Autorytet
    Postów: 519 249

    Wysłany: 25 sierpnia 2014, 15:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no to dziś ostatnia, piąta tabletka aromka. Nie zauważyłam żadnych objawów ubocznych jego stosowania. Teraz czekam na dalszy rozwój wydarzeń tj. czy dni płodne pojawią się wcześniej ;]

    f2wlcbxmqludqper.png
  • MagSz Autorytet
    Postów: 519 249

    Wysłany: 2 września 2014, 17:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ovu potwierdzona dziś w 17 dc :) tylko sluz gestawy mimo wisłoka :/

    f2wlcbxmqludqper.png
  • Anatolka Autorytet
    Postów: 8014 6911

    Wysłany: 2 września 2014, 20:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gujazyl-syropek rozrzedza :)

    1usa3e5e6fqireg4.png

    3ca106616b.png
  • MagSz Autorytet
    Postów: 519 249

    Wysłany: 2 września 2014, 22:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ile trzeba tego pić i w jakie dni? ;)

    f2wlcbxmqludqper.png
  • Anatolka Autorytet
    Postów: 8014 6911

    Wysłany: 3 września 2014, 07:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MagSz wrote:
    A ile trzeba tego pić i w jakie dni? ;)


    Spytaj u Zielarek ;) one wiedza sporo pozytecznych rzeczy, choc czasem wydaja sie niektore pomysl dziwne ;) one mi powiedzialy o syropku, ale po moim owu sie dowiedzialam, wiec nie dopytywalam szczeggolowo, ale kupilam go i czeka w apteczce jesli tym razem sie nie udalo ;)

    1usa3e5e6fqireg4.png

    3ca106616b.png
  • Anatolka Autorytet
    Postów: 8014 6911

    Wysłany: 3 września 2014, 07:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I co z ta owu - 17 dc to wczesniej niz zwykle?

    1usa3e5e6fqireg4.png

    3ca106616b.png
  • MagSz Autorytet
    Postów: 519 249

    Wysłany: 3 września 2014, 08:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciężko mi powiedzieć jak jest zwykle... to moj 5 cykl po odstawieniu tabletek, a dopiero drugi z ovu :P ale była o 1 dzień wcześniej niż w poprzednim cyklu :P zrobiłam na własną rękę też LH i FSH i okazało się, że mam FSH (odpowiedzialne za wzrost pęcherzyków) 7,5, a powinno być ponad 8 czyli dobrze, że biorę aromek :) cieszę się strasznie, że mam już ovu ale wkurza mnie tez śluz... Jest niby rozciągliwy ale nie ma go dużo, a w dniu ovu był dość gęsty. Boje się, że to może być problem dla plemników :/ Ale gin powiedział, że to też się wyreguluje. W simie z każdym cyklem wg mnie jest lepiej...

    f2wlcbxmqludqper.png
  • Anatolka Autorytet
    Postów: 8014 6911

    Wysłany: 3 września 2014, 11:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pomęcz o ten syrop Olencję - zielarkę. Ona mnie pisała o syropie. Nie dała rady, bo smak jej nie odpowiadał. Ja kupiłam w DOZ Gujazyl miętowy. Ona miała zwykły chyba jak pamiętam.

    Otworzyłam ten syrop teraz, smaczny nie jest faktycznie, ale z tym miętowym smakiem do przeżycia myślę :) ja spróbuje w przyszłym cyklu jak będzie taka potrzeba. Najwyżej zaraz po wypiciu będę szorować zęby i juz :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 września 2014, 11:59

    1usa3e5e6fqireg4.png

    3ca106616b.png
1 2 3 4 5 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Suplementacja w ciąży a wytyczne ekspertów. Dlaczego skład Prenasolu to odpowiedź na potrzeby przyszłej mamy?

Ciąża to czas, w którym zapotrzebowanie na konkretne składniki odżywcze gwałtownie rośnie. Przyszła mama musi dostarczyć je nie tylko sobie, ale przede wszystkim rozwijającemu się maluchowi. Niestety, współczesna dieta często nie wystarcza, by pokryć te zwiększone potrzeby. Właśnie dlatego Polskie Towarzystwo Ginekologów i Położników (PTGiP) przygotowało konkretne rekomendacje dotyczące dodatkowego wsparcia organizmu. Na co warto zwrócić uwagę, wybierając odpowiedni preparat? Czy każda kobieta w ciąży potrzebuje suplementów?

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z tarczycą - przyczyny, objawy, wpływ na płodność

Problemy z tarczycą są bardzo częstą przyczyną zaburzeń hormonalnych zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Jakie są najczęstsze zaburzenia w funkcjonowaniu tarczycy? Jakie są typowe objawy problemów z tarczycą? Jak wygląda diagnostyka? Jak zaburzenia tarczycy mogą wpływać na płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz szyjkowy, śluz z podniecenia, wydzielina z pochwy, upławy - jak odróżniać?

Śluz szyjkowy to bardzo ważny wskaźnik kobiecej płodności. Jak odróżniać poszczególne rodzaje śluzu? Czym różni się naturalny śluz szyjkowy od śluzu wynikającego z podniecenia? Czym są upławy i kiedy warto zgłosić się do lekarza? Jak zapisywać poszczególne rodzaje śluzu w aplikacji OvuFriend? 

CZYTAJ WIĘCEJ