Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Stymulacja letrozolem
Odpowiedz

Stymulacja letrozolem

Oceń ten wątek:
  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12964

    Wysłany: 18 listopada 2016, 22:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam 35 lat ;)
    A ja dopiero mam owu po letrozolu nic wcześniej na mnie nie działało.

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • MalaHD Autorytet
    Postów: 3240 2101

    Wysłany: 18 listopada 2016, 22:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A przypomnij jaka miałaś dawkę?

    klz9jw4z5xllyqdn.png
  • Bea_ Autorytet
    Postów: 808 231

    Wysłany: 19 listopada 2016, 00:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, ja dziś mam 7 d.p.o. i nowy objaw - lekko nabrzmiałe piersi. Myślicie, że progesteron tak działa? Dziś jest pewnie w szczytowej wysokości.

    efta lubi tę wiadomość

    gannkw7i858ouu0g.png
  • efta Autorytet
    Postów: 1652 812

    Wysłany: 19 listopada 2016, 06:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Polawola wrote:
    Pęcherzyk miał dziś 20 mm endo 12 mm i miałam wykonane iui! Bardzo się ciesze! Bardzo mocno to czułam i dla mnie nie byl to zabieg bezbolesny, ale nie było tragedii. Od poniedziałku duphek 2 tabl dziennie. Koszt to 800 czyli jak wszędzie.

    Pięknie urósł!
    życzę żeby się udało!

    Polawola lubi tę wiadomość

    6 lat starań efekt: Jaś ur. lipiec 2014 :) mutacja C677T i A1298C w genie MTHFR-heterozygota
    1 IUI październik 2016 ciąża biochemiczna :( 2 IUI :(
    3IUI grudzień 2016 :) serduszko bije :) pappa T21 1:424, Nifty Ok. córcia Iga
    km5sio4phtw80xcg.png
  • efta Autorytet
    Postów: 1652 812

    Wysłany: 19 listopada 2016, 06:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bea_ wrote:
    Hej dziewczyny, ja dziś mam 7 d.p.o. i nowy objaw - lekko nabrzmiałe piersi. Myślicie, że progesteron tak działa? Dziś jest pewnie w szczytowej wysokości.

    Tak to objaw podwyższonego progesteronu co może oczywiscie świadczyć o tym, że mogło się udać! trzymam kciuki

    6 lat starań efekt: Jaś ur. lipiec 2014 :) mutacja C677T i A1298C w genie MTHFR-heterozygota
    1 IUI październik 2016 ciąża biochemiczna :( 2 IUI :(
    3IUI grudzień 2016 :) serduszko bije :) pappa T21 1:424, Nifty Ok. córcia Iga
    km5sio4phtw80xcg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 listopada 2016, 08:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Efciu, przyjmiesz mnie do grona swoich przyjaciółek? :-)
    chciałabym porozmawiać na priv.

    Zaproszenie już poszło :-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 listopada 2016, 08:36

  • MalaHD Autorytet
    Postów: 3240 2101

    Wysłany: 19 listopada 2016, 09:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chciałam dziś wykupić lamette i jest na brakach w hurtowniach. Macie problem żeby to dostać?

    klz9jw4z5xllyqdn.png
  • Natalia01 Autorytet
    Postów: 865 153

    Wysłany: 19 listopada 2016, 09:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie nie ma problemu z dostaniem Lamette.

    Bea u mnie pierwszy raz pojawiła się nadwrażliwość skutków

    19.09-10.10-31.10 szczepienia allo spadło do 0 ;(
    02.2019 - Pasnik immunologia
    08.2018 - korekta isthmocele -laparotomia
    01.2018- Angelius Provita
    alloMLR 13% -> 0
    Genotyp KIR-bx - implantacyjne są
    ANA2 1:100 typ-ziarnisty,
    NK 5% - test IMK
    Subpopulacja limfocytów,
    anty-TPO 0,38. anty-TG 0,82
    homocysteina było 8,20->9,20
    Prolaktyna 22
    kwas foliowy 13,73ng/ml
    wit d 44,5mg/ml
    Tsh 1,422 Ft3 2,52 Ft4 1,09
    Wolny testosteron 1,48 pH/ml
    p/c przeciw kardiolipinie - ujemne
    p/c p.antygenom jajnika - ujemne
    p/c p. plemnikom,
    17-prog 2,17 -> 1,52
    Dhea-s- 449 -> 413 - za wysokie
    SHBG- 15,32 za niskie - min 32,
    Androstendion 1,81 ng/ml
    Mycoplasma, ureoplasma, gbs, chlamydia, insulina, glukoza, Laparoskopia x2 , histero, toxo IgG,IgM, rózyczka,
    Mąż - test MAR, HBA, SCA, defragmentacja - ok
    Syn ur w 2011 ciąża naturalna - od tego czasu beta nie drgnęła
  • Bea_ Autorytet
    Postów: 808 231

    Wysłany: 19 listopada 2016, 11:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To nadal idziemy podobnie w tym cyklu. Będzie studium przypadków.

    Natalia01 lubi tę wiadomość

    gannkw7i858ouu0g.png
  • efta Autorytet
    Postów: 1652 812

    Wysłany: 19 listopada 2016, 13:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MalaHD wrote:
    Chciałam dziś wykupić lamette i jest na brakach w hurtowniach. Macie problem żeby to dostać?
    Kup zamiennik np aromek ma identyczny skład. Kosztuje nawet 10 zl mniej od lametty

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 listopada 2016, 13:07

    Polawola lubi tę wiadomość

    6 lat starań efekt: Jaś ur. lipiec 2014 :) mutacja C677T i A1298C w genie MTHFR-heterozygota
    1 IUI październik 2016 ciąża biochemiczna :( 2 IUI :(
    3IUI grudzień 2016 :) serduszko bije :) pappa T21 1:424, Nifty Ok. córcia Iga
    km5sio4phtw80xcg.png
  • efta Autorytet
    Postów: 1652 812

    Wysłany: 19 listopada 2016, 13:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Siedzę w poczekalni i czekam na inseminacje. Zła jestem bo jest spore opóźnienie. Mam nadzieję ze to nie zaszkodzi plemnikom które już 3 godziny siedzą w odzywce.

    Alisa zaproszenie przyjete

    Polawola lubi tę wiadomość

    6 lat starań efekt: Jaś ur. lipiec 2014 :) mutacja C677T i A1298C w genie MTHFR-heterozygota
    1 IUI październik 2016 ciąża biochemiczna :( 2 IUI :(
    3IUI grudzień 2016 :) serduszko bije :) pappa T21 1:424, Nifty Ok. córcia Iga
    km5sio4phtw80xcg.png
  • Natalia01 Autorytet
    Postów: 865 153

    Wysłany: 19 listopada 2016, 13:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Efta 3mam kciuki ;)

    efta lubi tę wiadomość

    19.09-10.10-31.10 szczepienia allo spadło do 0 ;(
    02.2019 - Pasnik immunologia
    08.2018 - korekta isthmocele -laparotomia
    01.2018- Angelius Provita
    alloMLR 13% -> 0
    Genotyp KIR-bx - implantacyjne są
    ANA2 1:100 typ-ziarnisty,
    NK 5% - test IMK
    Subpopulacja limfocytów,
    anty-TPO 0,38. anty-TG 0,82
    homocysteina było 8,20->9,20
    Prolaktyna 22
    kwas foliowy 13,73ng/ml
    wit d 44,5mg/ml
    Tsh 1,422 Ft3 2,52 Ft4 1,09
    Wolny testosteron 1,48 pH/ml
    p/c przeciw kardiolipinie - ujemne
    p/c p.antygenom jajnika - ujemne
    p/c p. plemnikom,
    17-prog 2,17 -> 1,52
    Dhea-s- 449 -> 413 - za wysokie
    SHBG- 15,32 za niskie - min 32,
    Androstendion 1,81 ng/ml
    Mycoplasma, ureoplasma, gbs, chlamydia, insulina, glukoza, Laparoskopia x2 , histero, toxo IgG,IgM, rózyczka,
    Mąż - test MAR, HBA, SCA, defragmentacja - ok
    Syn ur w 2011 ciąża naturalna - od tego czasu beta nie drgnęła
  • MalaHD Autorytet
    Postów: 3240 2101

    Wysłany: 19 listopada 2016, 13:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Człowiek płaci tyle kasy i jeszcze są opóźnienia. Denerwuje mnie to bo oni powinni być dla nas a mi się wydaje, że jest na odwrót :/

    Powodzenia!!

    efta lubi tę wiadomość

    klz9jw4z5xllyqdn.png
  • Polawola Autorytet
    Postów: 453 582

    Wysłany: 19 listopada 2016, 15:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Efta gratulacje i powodzenia! Uda nam sie:)

    efta lubi tę wiadomość

    36l, 2010- naturalny cud
    starania od 03.2016,
    4 inseminacje :(
    Ona:hsg🆗histeroskopia🆗Usunięta tarczyca, era🆗cytokiny ❌
    On: 02.2018 operacja znp- brak poprawy, astenoterato.
    I hbIMSI 10.2018, dł prot, hiperstymulacja, zamrozono 7 oocytow, brak zarodkow :(
    II hbIMSI 01.2019, kr protokół ❄️❄️❄️
    01.02.19 2x 3dn zarodków ❌
    14.02.20- 1x 4aa- CB
    III IMSI- ❄️❄️❄️❄️
    26.11.20- transfer 4aa❌
    24.01.22 transfer 3AA👍♥️🍀

    Udało się :) warto próbować 👶🏼
  • Natalia01 Autorytet
    Postów: 865 153

    Wysłany: 19 listopada 2016, 15:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny a czy któraś z Was miała objaw bolacych skutków po clo?

    19.09-10.10-31.10 szczepienia allo spadło do 0 ;(
    02.2019 - Pasnik immunologia
    08.2018 - korekta isthmocele -laparotomia
    01.2018- Angelius Provita
    alloMLR 13% -> 0
    Genotyp KIR-bx - implantacyjne są
    ANA2 1:100 typ-ziarnisty,
    NK 5% - test IMK
    Subpopulacja limfocytów,
    anty-TPO 0,38. anty-TG 0,82
    homocysteina było 8,20->9,20
    Prolaktyna 22
    kwas foliowy 13,73ng/ml
    wit d 44,5mg/ml
    Tsh 1,422 Ft3 2,52 Ft4 1,09
    Wolny testosteron 1,48 pH/ml
    p/c przeciw kardiolipinie - ujemne
    p/c p.antygenom jajnika - ujemne
    p/c p. plemnikom,
    17-prog 2,17 -> 1,52
    Dhea-s- 449 -> 413 - za wysokie
    SHBG- 15,32 za niskie - min 32,
    Androstendion 1,81 ng/ml
    Mycoplasma, ureoplasma, gbs, chlamydia, insulina, glukoza, Laparoskopia x2 , histero, toxo IgG,IgM, rózyczka,
    Mąż - test MAR, HBA, SCA, defragmentacja - ok
    Syn ur w 2011 ciąża naturalna - od tego czasu beta nie drgnęła
  • efta Autorytet
    Postów: 1652 812

    Wysłany: 19 listopada 2016, 17:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jestem po inseminacji.
    oba pęcherzyki były już pęknięte, stało się to około 2 godzin przed IUI, bo wtedy też zaczęłam odczuwać mocny ból owulacyjny. Gin twierdzi, że płynu było bardzo dużo.
    Tym razem leżałam po IUI aż pół godziny w fotelu z uniesioną miednicą. W ciągu tego czasu powinno dojść do zapłodnienia.
    Gin chwaliła nasienie. Parametry bardzo się poprawiły, witaminki działają
    liczba pl w ejakulancie 476mln, w 1 ml 158mln.
    po preparatyce
    87% ruch postępowy,
    liczba plemników: 31,38 mln/300ul

    za 10 dni badanie bety.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 listopada 2016, 21:34

    nick nieaktualny, Bea_, Flowwer, Polawola lubią tę wiadomość

    6 lat starań efekt: Jaś ur. lipiec 2014 :) mutacja C677T i A1298C w genie MTHFR-heterozygota
    1 IUI październik 2016 ciąża biochemiczna :( 2 IUI :(
    3IUI grudzień 2016 :) serduszko bije :) pappa T21 1:424, Nifty Ok. córcia Iga
    km5sio4phtw80xcg.png
  • MalaHD Autorytet
    Postów: 3240 2101

    Wysłany: 19 listopada 2016, 18:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Efta trzymam kciuki :)

    efta lubi tę wiadomość

    klz9jw4z5xllyqdn.png
  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12964

    Wysłany: 19 listopada 2016, 20:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    efta wrote:
    jestem po inseminacji.
    oba pęcherzyki były już pęknięte, stało się to około 2 godzin przed IUI, bo wtedy też zaczęłam odczuwać mocny ból owulacyjny. Gin twierdzi, że płynu było bardzo dużo.
    Tym razem leżałam po IUI aż pół godziny w fotelu z uniesioną miednicą. W ciągu tego czasu powinno dojść do zapłodnienia.
    Gin chwaliła nasienie. Parametry bardzo się poprawiły, witaminki działają
    liczba pl w ejakulancie 476ml, w 1 ml 158ml.
    po preparatyce
    87% ruch postępowy,
    liczba plemników: 31,38 mln/300ul

    za 10 dni badanie bety.
    Czyli idealnie !!! Za te 10 dni będzie piękna beta :) trzymam kciuki !

    efta lubi tę wiadomość

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12964

    Wysłany: 19 listopada 2016, 20:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MalaHD wrote:
    A przypomnij jaka miałaś dawkę?
    Ja biorę od 4 do 8 dnia po 1 tabletce. W 1 i 2 cs miałam aż 1 pęcherzyk wiec szaleństwa nie ma ale przynajmniej jest. Aktualnie 3 cs i o dziwo nie mam skutków ubocznych jak poprzednio. 25.11 pierwszy podgląd.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 listopada 2016, 20:11

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • MalaHD Autorytet
    Postów: 3240 2101

    Wysłany: 20 listopada 2016, 08:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z tego co widzę to raczej nikt nie został przedtymulowany letrozolem? Ja mam brać jedna ale na mnie nic nie działa i myślę czy nie brać dwóch...

    klz9jw4z5xllyqdn.png
‹‹ 234 235 236 237 238 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ciąża pozamaciczna - czym jest i jakie są objawy ciąży pozamacicznej?

Ciąża pozamaciczna to poważny stan, w którym zarodek zagnieżdża się poza macicą, najczęściej w jajowodzie. Chociaż początkowo może przypominać prawidłową ciążę, kluczowymi sygnałami ostrzegawczymi są ból podbrzusza, krwawienie oraz nieprawidłowy przyrost hormonu HCG. Poznaj przyczyny tego zjawiska oraz metody diagnostyki i leczenia, które pozwalają chronić zdrowie i przyszłą płodność kobiety.

CZYTAJ WIĘCEJ

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Nowy rok - Nowy plan na świadomą ciążę. Kluczowe 90 dni przed poczęciem czyli jak świadomie przygotować organizm.

Nowy Rok sprzyja planom, nowym początkom i drobnym decyzjom, które z czasem mają realne znaczenie. To także dobry moment, by świadomie przygotować organizm do ciąży - spokojnie, bez presji i krok po kroku. Polskie Towarzystwo Ginekologów i Położników zaleca suplementację folianów co najmniej 12 tygodni przed planowaną koncepcją1, aby umożliwić osiągnięcie ich optymalnego poziomu w organizmie. Dlatego wspólnie z Partnerem Akcji Femibion zachęcamy do rozpoczęcia 90-dniowego planu przygotowania organizmu przed poczęciem. Twoje codzienne wybory dziś mogą mieć znaczenie dla prawidłowego rozwoju dziecka w przyszłości.2 Sprawdź naszą noworoczną checklistę i zobacz, jak świadomie przygotować się do ciąży jeszcze przed pojawieniem się dwóch kresek.

CZYTAJ WIĘCEJ