X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Stymulacja letrozolem
Odpowiedz

Stymulacja letrozolem

Oceń ten wątek:
  • Glass Autorytet
    Postów: 696 407

    Wysłany: 22 maja 2018, 23:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A jakiś zastrzyk na pęknięcie?
    Ja brałam clo przez 5 dni w Holandii od 3dc do 5 i później w poszłam na monitoring w Polsce dnia 6 i największa komórka miała 10mm, dostałam letrozole w tym samym cyklu przez 5 dni 6dc-10dc i ta komórka urosła (teraz sobie siedzi w brzuszku). Cykle mogą być bardzo niestandardowe :).

    Oj chyba mi się coś pomyliło. Monitoring był w 11dc czyli w 11 dostałam letrozole. Zasugerowałam się datą "ostatniej miesiączki" której nie było, bo przez rok nie miesiączkowałam wcale.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 maja 2018, 23:17

    baby_55 lubi tę wiadomość

    l22ndf9h9ev1tba6.png
    2nn3vfxmbuq4kvth.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 maja 2018, 23:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam przyjść do niego 10-12dc i zobaczymy jak teraz rośnie i mam dostać tym razem ovitrelle.
    Jeśli w tym cyklu nie zaskoczy nic, to w następnym HSG.
    Choć w sumie jak byłam u niego teraz to mówił, że widać ślad zagnieżdżania, więc tak źle nie jest, bo chyba coś tam się dzieje.

    Martwi nas najbardziej to, że póki co albo jest ovu z lewego jajnika albo nie ma jej w ogóle. Długi czas miałam ten lewy słabo działający a prawy pięknie praowal i ciąże były właśnie z prawego...

    No nic, muszę poczekać do poniedziałku, tak mi wypada 12dc i zobaczymy co się tam dzieje, oby ładne pęcherzyki urosły

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 maja 2018, 23:46

  • KAL Autorytet
    Postów: 1131 672

    Wysłany: 22 maja 2018, 23:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam lametta od 3-7dc 1x2 tabletki 2,5mg w 10 dc na monit i czekam na rezultaty...

    Akceptacja!
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 maja 2018, 00:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To dzisiaj zaczęłaś tak?
    Ja wczoraj skończyłam brać, teraz czekam na poniedziałek i podglądanie

  • KAL Autorytet
    Postów: 1131 672

    Wysłany: 23 maja 2018, 08:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    baby_55 wrote:
    To dzisiaj zaczęłaś tak?
    Ja wczoraj skończyłam brać, teraz czekam na poniedziałek i podglądanie

    tak wczoraj pierwsza dawka a dziś druga :)

    Akceptacja!
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 maja 2018, 09:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Będziesz miała zastrzyk na pęknięcie? Słyszałam że dziewczyny czasem dostają i mają same sobie zrobić, mam nadzieję, że nie będę musiała sama...

  • Glass Autorytet
    Postów: 696 407

    Wysłany: 23 maja 2018, 10:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zastrzyk powinien być, wielu kobietom nie pękają jajeczka. Uprzedzam, że strasznie ciężko go dostać tego samego dnia więc nie kupujcie na ostatnią chwilę.
    Zwykle tak jest, że dostajesz receptę i albo sama sobie dajesz albo szukasz kogoś kto poda. Ja i mama obie jesteśmy pielęgniarkami więc poprosiłam mamę, ale to nie jest nic strasznego. Pierwszy raz jest najgorszy żeby podać sobie samej. Zawsze możesz iść do przychodni i nie powinno być problemu, na pewno pielęgniarki podadzą.

    l22ndf9h9ev1tba6.png
    2nn3vfxmbuq4kvth.png
  • KAL Autorytet
    Postów: 1131 672

    Wysłany: 23 maja 2018, 11:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja rozmawiałam z moim lekarzem i pytałam ja o zastrzyk na pęknięcie to mówiła że będziemy obserwować na monitoringu co się dzieje i w tedy zdecydujemy czy zastrzyk czy nie. To mój pierwszy cykl stymulowanie więc nie wiemy czego się spodziewać wcześniej przez długi czas bez owu no i prawy jajnik się wyłączył... Zobaczymy czy teraz coś ruszy...

    Akceptacja!
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 maja 2018, 13:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Glass ja się zastrzyków czy pobrania krwi nie boję, ale jakoś wybicie sobie samej to takie dziwne :)

    Kal u mnie też tylko lewy, może ten prawy trzeba zresetować i będzie ok ;) hehehe

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 maja 2018, 13:21

    KAL lubi tę wiadomość

  • Glass Autorytet
    Postów: 696 407

    Wysłany: 23 maja 2018, 17:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj tam, ja po skręceniu nogi musiałam sobie clexane przez miesiąc dawać, a panikara ze mnie :D. Technicznie to bardzo łatwe, gorzej się przełamać.

    l22ndf9h9ev1tba6.png
    2nn3vfxmbuq4kvth.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 maja 2018, 21:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Najwyżej mąż mi będzie musiał zrobić hahaha

  • Marryy Autorytet
    Postów: 618 312

    Wysłany: 23 maja 2018, 21:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jestem na stymulacji aromkiem. I dzisiaj robiłam sobie zastrzyk ovitrelle.
    Też miałam obawy co do zrobienia sobie samej mimo że innym robię bez problemu. Ale najgorzej się przełamać pierwszy raz. To był Mój drugi więc szybko poszło :-)

    baby_55 lubi tę wiadomość

    2019 ♥️👩🏻

    Starania od 09.2017
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 maja 2018, 08:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jakoś sobie poradzę mam nadzieję

  • Glass Autorytet
    Postów: 696 407

    Wysłany: 24 maja 2018, 11:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czego się nie robi dla naszych maleństw ;).

    baby_55 lubi tę wiadomość

    l22ndf9h9ev1tba6.png
    2nn3vfxmbuq4kvth.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 maja 2018, 16:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Biorę od tego miesiąca wiesiołek i pilnuje się, żeby dużo pić i powiem Wam, że jest znaczna różnica w ilości śluzu. Także polecam

  • KAL Autorytet
    Postów: 1131 672

    Wysłany: 27 maja 2018, 11:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wczoraj ostatnie tabsy lametty i we wtorek na podgląd idę :) ciekawe czy coś ruszy moje jajniki :)

    Akceptacja!
  • Patus_777 Autorytet
    Postów: 1179 326

    Wysłany: 27 maja 2018, 22:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    baby_55 wrote:
    Dziewczyny powiedzcie czy któraś brała letrozol od innego dnia niż 3dc?
    Po pierwszym cyklu nie udało się, pęcherzyk był ale ciąży brak, mimo dupka 16-25dc nie przychodziła @ więc lekarz kazał jeszcze dla pewności zrobić betę i jeśli będzie negatywna to zacząć brać lamette mimo braku @. Niby plamienia a potem krwawienie się pojawiło ale tak inaczej niż zwykle, dopiero w 5dc liczonym wg lametty było takie intensywne, nawet bardziej niż zwykle, a do tego bardzo bolesne.
    Sama nie wiem co o tym myśleć

    Ja biorę teraz 2 cs z letrozolem od 2-6dc (2*1).....pierwszy cykl miałam dwa pęcherzyki! jak zawsze nic...jeszcze 2 cykle z tym...i szpital;(((

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 maja 2018, 22:19

    mamo i tato czuwaj [**] straciłam Was, zyskałam Wasz cud!
    Hsg sono- jajowody drożne
    Było clo i letrozol....nic
    ..Szpital laparo,histo,elektrokaut..
    4 lata starań CUD!!!

    klz98u69uvgetej6.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 maja 2018, 11:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dzisiaj po pracy do gina, trzymajcie kciuki żeby ruszyło coś, a najlepiej oba jajniki
    Potem zastrzyk i działamy

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 maja 2018, 23:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niestety cykl na straty, wielkie nic... Jestem załamana, chce mi się płakać

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 maja 2018, 23:35

  • KAL Autorytet
    Postów: 1131 672

    Wysłany: 30 maja 2018, 12:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    baby :( a dlaczego na starty> Nic nie urosło?

    Ja wczoraj na monicie i dwa pęcherzyki po jednym na każdej stronie 12 i 13mm dostałam plastry z estrogenem na wzrost endo bo ma tylko 5,6mm :/ ovu przewidywana na poniedziałek i w tedy też na podgląd kolejny :) jestem pozytywnie nastawiona :)

    Akceptacja!
‹‹ 510 511 512 513 514 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Przyczyny niepowodzenia in vitro - jakie?

Procedura in vitro to niekiedy jedyna szansa dla par bezskutecznie starających się o dziecko i walczących z niepłodnością. Choć skuteczność metody jest wysoka, niestety nie zawsze kończy się sukcesem... Jakie są najczęstsze przyczyny niepowodzeń przy IVF?

CZYTAJ WIĘCEJ

Nowości i innowacyjne algorytmy sztucznej inteligencji wdrożone w aplikacji OvuFriend

Przeczytaj o nowościach, które właśnie wdrożyliśmy w aplikacji OvuFriend! Są to wyniki naszych ponad dwuletnich prac badawczo-rozwojowych, w które byli zaangażowani najlepsi eksperci medyczni i naukowcy od analizy danych i algorytmów sztucznej inteligencji w Polsce. Projekt otrzymał również wsparcie od Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Google for Startups. Co to oznacza dla użytkowniczek OvuFriend? Przeczytaj więcej. 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 najczęstszych pytań o Zespół Policystycznych Jajników (PCOS)

Na PCOS, czyli Zespół Policystycznych Jajników może cierpieć nawet 10-15% kobiet w wieku rozrodczym. Czy PCOS jest groźną chorobą? Jakie są najczęstsze przyczny PCOS? Czy Zespół Policystycznych Jajników jest uleczalny? Poznaj odpowiedzi na 14 najczęstszych pytań o PCOS.  

CZYTAJ WIĘCEJ