X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Stymulacja letrozolem
Odpowiedz

Stymulacja letrozolem

Oceń ten wątek:
  • Aneciu Ekspertka
    Postów: 259 76

    Wysłany: 4 lipca 2019, 12:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny jestem juz po i wyobrazcie sobie ze byl pecherzyk na lewym jajniku(na tym co doktor mowil, ze nic nie widzi) dzis od rana strasznie klul mnie lewy jajnik i byl sluz poszlam na wizyte i Pani doktor mowila ze wlasnie byla owulacja pecherzyk jest nieregularny bo peka i endometrium 8mm

    Wobrazacie sobie?? wiec wczoraj musial miec okolo 20mm a ten lekarz mowil, ze nic nie ma...

    ABI90 ja przez dwa dni mialam temperature nizsza a dzis tylko wzrosla niewiele wiec nie bylo za duzego skosku apka nawet nie zarejestrowala ouwulacji a byla, wiec z ta temperatura tez nie zawsze dziala :)

    Trzymam kciuki za wizyte na pewno sie okaze wszystko na monitoringu! Dawaj znac!

    ABI90, KatWomanDo, DarlAa lubią tę wiadomość

    Euthyrox 75
    wit D3, prenatal duo, cynk, wit C

    Homocysteina - w normie
    ASA, ANA, AOA- brak

    AMH - 2,2
    V Leiden-Ok
    Zespol antyfosfolipidowy-wykluczony
    FSH,LH,Testosteron, Progesteron - w normie
    Mthfr C-homo
    Pai-hetero
    KIR bx
    NK 19%
    HSG- oba jajowody drozne
    Maz wyniki w normie

    Bhcg: 28dc(9dpt)- 130,9, 30dc (11dpt)-245, 33dc (14dpt)- 595,4
    18 dpt- pęcherzyk 7mm
    24dpt-jest ♥️
  • ABI90 Autorytet
    Postów: 4512 1455

    Wysłany: 4 lipca 2019, 12:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Super!!! Ja o 18 :)

  • ABI90 Autorytet
    Postów: 4512 1455

    Wysłany: 4 lipca 2019, 18:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie Endo 14mm a pęcherzyk 17,3mm lada moment podobno owulacja bedzie. W ciągu 2-3dni więc po niedzieli jeszcze sprawdzę czy była owulacja.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 lipca 2019, 18:57

    KatWomanDo, DarlAa lubią tę wiadomość

  • Yoki Przyjaciółka
    Postów: 62 78

    Wysłany: 4 lipca 2019, 19:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W posiewie wyszlo ecoli lekarz przepisał furagine czy ona jest bezpieczna w 1 trymestrze? Dziś widzialam pęcherzyk żółtkowy mial 0.37cm to mój 5tc z USG

    IzaaK lubi tę wiadomość

    Luty 2017 - duphaston
    Luty 2018 - duphaston + badania hormonalne = PCOS
    Sierpień 2018 - duphaston + CLO
    * 1x1, 2x1, 3x1
    Grudzień 2018 - glucophage + inofem
    * wizyta u instruktorki w modelu creighton
    Luty 2019 - glucophage xr + glucophage + inofem + wiesolek + femibion 0
    Kwiecień 2019 - luteine 1x1 przez 10 dni + lamette 1x1 od 3 do 7dc
    I cykl z lamettą
    * 8 dc pecherzyk 20mm, Endo 5mm
    * 11dc owulacja, potwierdzona monitoringiem, Endo 8mm
    * 17dc progesteron 23.30
    * beta hcg <1.20 :(
    Cykl trwał 28dni
    II cykl z lamettą
    *9dc pęcherzyk 14mm, Endo 5mm
    W lewym jajniku
    *11dc pęcherzyk sie zapadł (owu nie bylo)
    Cykl trwał ok 28dni
    III cykl z lamettą tym razem 2x1
    *10dc pecherzyk 14mm i 2x po 10mm, Endo 5.5mm w prawym jajniku
    *12dc pecherzyk 17mm i 14mm, Endo 6.5mm
    *14dc potwierdzona owulacja, pecherzyk mial 22mm, Endo 8mm
    *pozostałych pęcherzyków dominujących nie stwierdzono
    *27dc beta hcg <1.20
    *34dc beta hcg 173! Jest ciąża!
    * 19 tydzień ciąży ♡
  • KatWomanDo Autorytet
    Postów: 400 328

    Wysłany: 4 lipca 2019, 21:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yoki wrote:
    W posiewie wyszlo ecoli lekarz przepisał furagine czy ona jest bezpieczna w 1 trymestrze? Dziś widzialam pęcherzyk żółtkowy mial 0.37cm to mój 5tc z USG
    Trzymam kciuku żeby to dziadostwo się od Was odczepiło. Powodzenia☺️✊💚

    eiktcsqv1n4ngzb4.png
    Starania o pierwsze dziecko od 10.2016 r., W lipcu 2019 r. skończyłam 36 lat.
    17.10.2019 test pozytywny🙂
    7.11.2019 jest❤️ (35 cykli starań)
    Leki: Euthyrox, Neoparin, Acard, Luteina, Prenatal duo.
  • Aneciu Ekspertka
    Postów: 259 76

    Wysłany: 4 lipca 2019, 21:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wow ABI90 jakie piekne endo!! Super dzialajcie przez weekend a na musie sie udac z takim endometrium :D

    Euthyrox 75
    wit D3, prenatal duo, cynk, wit C

    Homocysteina - w normie
    ASA, ANA, AOA- brak

    AMH - 2,2
    V Leiden-Ok
    Zespol antyfosfolipidowy-wykluczony
    FSH,LH,Testosteron, Progesteron - w normie
    Mthfr C-homo
    Pai-hetero
    KIR bx
    NK 19%
    HSG- oba jajowody drozne
    Maz wyniki w normie

    Bhcg: 28dc(9dpt)- 130,9, 30dc (11dpt)-245, 33dc (14dpt)- 595,4
    18 dpt- pęcherzyk 7mm
    24dpt-jest ♥️
  • jabkatarzyna Koleżanka
    Postów: 100 6

    Wysłany: 5 lipca 2019, 08:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam plamienia od 22 czerwca :( byl to 26 dzien cyklu .
    Wychodzi na to ze to zamiast okresu ale tyle sie ciagna ? w tym cyklu nie bylismy na stymulacji

  • ABI90 Autorytet
    Postów: 4512 1455

    Wysłany: 5 lipca 2019, 08:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O kurcze... To rzeczywiście długo... Ja raz miałam tylko takie długie plamienie praktycznie ciągnęło się od ostatniego dnia obfitej miesiaczki, pomimo tego pęcherzyk osiągnął rozmiar i prawidłowa wartość estradiolu i dostałam zastrzyk a po nie całym tygodniu przyszedł znowu okres. Ale to było na Clo. (Cykl wtedy trwał 18dni)
    Może warto skoczyc do gina?

  • #Mag Ekspertka
    Postów: 203 311

    Wysłany: 5 lipca 2019, 09:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ABI90, intensywny weekend przed Tobą :) :) :) Trzymam kciuki! Ja zapisałam się na monit dopiero na poniedziałek (14dc), bo w sobotę mój gin nie przyjmuje, a nie chciałam iść do innego. Już chodzę po suficie, a do poniedziałku to chyba sobie włosy z głowy powyrywam. Od 3 dni walczę ze sobą rano, żeby nie zrobić sikańca na owu i jeszcze dzisiaj mi się udało... Na wszelki wypadek <3 przynajmniej co 2 dzień.

    Ona: 29 lat, PCO, lekko podwyższone TSH (Dostinex, Euthyrox); jajowody obustronnie drożne;

    On: 03.2019 morfologia 2%; 11.2019 znacznie obniżone parametry nasienia: HBA: 72% (norma >80%); Fragmentacja DNA 18% (norma <25%); MSOME: I: 0%, II: 0%, III: 7%, IV: 93%

    Starania od 08.2018; 9 cykli stymulowanych;

    05.2020 1 IVF IMSI (12 dojrzałych oocytów; 6 zamrożonych; 4 blastki na zimowisku)

    06.2020 1FET :(
    07.2020 FET 😍
    10dpt - 289
    12dpt - 658
    14dpt - 1830
  • ABI90 Autorytet
    Postów: 4512 1455

    Wysłany: 5 lipca 2019, 09:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My w tym cyklu co 2-3 dni regularnie jak tylko @ się skonczyla. :) A obstawiam owulację jutro, dzisiaj temperatura mocno poleciała w dół a zawsze mam tak przed skokiem także mam nadzieję że pęknie :)
    Dzisiaj już piatek a weekend nie zapowiada się ładnie... :/

    DarlAa a jak u Ciebie? Pamiętam.ze jak się zjawiłam.na wątku to byłaś już sporo po owu?:)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 lipca 2019, 09:19

  • jabkatarzyna Koleżanka
    Postów: 100 6

    Wysłany: 5 lipca 2019, 09:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ABI90 wrote:
    O kurcze... To rzeczywiście długo... Ja raz miałam tylko takie długie plamienie praktycznie ciągnęło się od ostatniego dnia obfitej miesiaczki, pomimo tego pęcherzyk osiągnął rozmiar i prawidłowa wartość estradiolu i dostałam zastrzyk a po nie całym tygodniu przyszedł znowu okres. Ale to było na Clo. (Cykl wtedy trwał 18dni)
    Może warto skoczyc do gina?
    Moze to ciaza? zamiast okresu plamienia

  • Aneciu Ekspertka
    Postów: 259 76

    Wysłany: 5 lipca 2019, 10:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jabkatarzyna a robilas test? Jezeli to bylaby ciaza plamienia moga oznaczac za malo progesteronu musialabys suplementowac. Dla pewnosci zrob test lub bete

    #Mag to Wy tez musicie dzialac przez weekend zeby nie stracic okazji jkaby ovy wczesniej bylo, masz jakies objawy przy owulacjach?

    Euthyrox 75
    wit D3, prenatal duo, cynk, wit C

    Homocysteina - w normie
    ASA, ANA, AOA- brak

    AMH - 2,2
    V Leiden-Ok
    Zespol antyfosfolipidowy-wykluczony
    FSH,LH,Testosteron, Progesteron - w normie
    Mthfr C-homo
    Pai-hetero
    KIR bx
    NK 19%
    HSG- oba jajowody drozne
    Maz wyniki w normie

    Bhcg: 28dc(9dpt)- 130,9, 30dc (11dpt)-245, 33dc (14dpt)- 595,4
    18 dpt- pęcherzyk 7mm
    24dpt-jest ♥️
  • #Mag Ekspertka
    Postów: 203 311

    Wysłany: 5 lipca 2019, 11:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aneciu, działamy nie rzadziej niż co 2 dni odkąd @ przeszła :) Co do objawów to chyba niestety nie mam, nawet przy cyklach stymulowanych nie zauważyłam nic szczególnego, chociaż to może być po prostu cecha mojego organizmu - wysoki próg bólu, dobra reakcja na leki, przed @ nic nie boli, także i objawy owu mogą być dla mnie niewyczuwalne.
    Co prawda w tym cyklu (pierwszy z Aromkiem) mam wrażenie, że czuję jajniki. Tylko wiesz jak to jest... Jak cały czas się o tym myśli to psychika płata figle, więc nie jestem nawet pewna czy faktycznie coś pracują mocniej czy to tylko w głowie mi siedzi.

    Ona: 29 lat, PCO, lekko podwyższone TSH (Dostinex, Euthyrox); jajowody obustronnie drożne;

    On: 03.2019 morfologia 2%; 11.2019 znacznie obniżone parametry nasienia: HBA: 72% (norma >80%); Fragmentacja DNA 18% (norma <25%); MSOME: I: 0%, II: 0%, III: 7%, IV: 93%

    Starania od 08.2018; 9 cykli stymulowanych;

    05.2020 1 IVF IMSI (12 dojrzałych oocytów; 6 zamrożonych; 4 blastki na zimowisku)

    06.2020 1FET :(
    07.2020 FET 😍
    10dpt - 289
    12dpt - 658
    14dpt - 1830
  • #Mag Ekspertka
    Postów: 203 311

    Wysłany: 5 lipca 2019, 11:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A swoją drogą powiem Wam dziewczyny, że od wczoraj mam jakiś gorszy czas. W teorii jeszcze przed owu, nie byłam na monitoringu jeszcze więc nie wiem jak się sytuacja po Aromku rozwija, ale... Mam takie przeczucie, że nic z tego nie będzie w tym cyklu znowu. W kolejnym najprawdopodobniej będę miała histeroskopię, a jeśli z histero się nie uda to zrobię chociaż prywatnie HSG/sono-HSG (w zależności co zarekomenduje mi lekarz z kliniki).
    Wiem, że może 5cs, z których 2 były b/o, to jeszcze nie jest jakieś długie wyczekiwanie, ale z drugiej strony nie zabezpieczamy się od 08.2018... Tak bym bardzo chciała, żeby nasza rodzina się powiększyła, że chyba przyszedł taki moment, kiedy przestaję sobie z tym radzić. A najgorzej, że zaczynam odczuwać zazdrość o dziecko mojego narzeczonego z poprzedniego związku. Wiem, to chore, ale żołądek mi się ściska, kiedy słyszę jak z nim rozmawia albo jak je przytula :( :(

    Ona: 29 lat, PCO, lekko podwyższone TSH (Dostinex, Euthyrox); jajowody obustronnie drożne;

    On: 03.2019 morfologia 2%; 11.2019 znacznie obniżone parametry nasienia: HBA: 72% (norma >80%); Fragmentacja DNA 18% (norma <25%); MSOME: I: 0%, II: 0%, III: 7%, IV: 93%

    Starania od 08.2018; 9 cykli stymulowanych;

    05.2020 1 IVF IMSI (12 dojrzałych oocytów; 6 zamrożonych; 4 blastki na zimowisku)

    06.2020 1FET :(
    07.2020 FET 😍
    10dpt - 289
    12dpt - 658
    14dpt - 1830
  • Aneciu Ekspertka
    Postów: 259 76

    Wysłany: 5 lipca 2019, 11:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    #Mag ja Cie jak najbardziej rozumiem kazda z nas przechodzi przez trudny czas i czesto zazdrosc jak widzi sie cize dookola juz nie wspomne o rodzinach gdzie alkohol itd

    Ja troche juz sobie przetlumaczylam ze mam jeszcze tyle czasu kobiety teraz rodza po 40 ze predzej czy pozniej sie uda i znajdziemy sposob.

    Z jakiej przyczyny lekarz skierowal Cie na histeroskopie? Tak prewencyjnie?

    Euthyrox 75
    wit D3, prenatal duo, cynk, wit C

    Homocysteina - w normie
    ASA, ANA, AOA- brak

    AMH - 2,2
    V Leiden-Ok
    Zespol antyfosfolipidowy-wykluczony
    FSH,LH,Testosteron, Progesteron - w normie
    Mthfr C-homo
    Pai-hetero
    KIR bx
    NK 19%
    HSG- oba jajowody drozne
    Maz wyniki w normie

    Bhcg: 28dc(9dpt)- 130,9, 30dc (11dpt)-245, 33dc (14dpt)- 595,4
    18 dpt- pęcherzyk 7mm
    24dpt-jest ♥️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 lipca 2019, 11:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    #Mag wrote:
    A swoją drogą powiem Wam dziewczyny, że od wczoraj mam jakiś gorszy czas. W teorii jeszcze przed owu, nie byłam na monitoringu jeszcze więc nie wiem jak się sytuacja po Aromku rozwija, ale... Mam takie przeczucie, że nic z tego nie będzie w tym cyklu znowu. W kolejnym najprawdopodobniej będę miała histeroskopię, a jeśli z histero się nie uda to zrobię chociaż prywatnie HSG/sono-HSG (w zależności co zarekomenduje mi lekarz z kliniki).
    Wiem, że może 5cs, z których 2 były b/o, to jeszcze nie jest jakieś długie wyczekiwanie, ale z drugiej strony nie zabezpieczamy się od 08.2018... Tak bym bardzo chciała, żeby nasza rodzina się powiększyła, że chyba przyszedł taki moment, kiedy przestaję sobie z tym radzić. A najgorzej, że zaczynam odczuwać zazdrość o dziecko mojego narzeczonego z poprzedniego związku. Wiem, to chore, ale żołądek mi się ściska, kiedy słyszę jak z nim rozmawia albo jak je przytula :( :(

    Chyba wiem co czujesz... my ponad 2 lata staramy się. Oboje niby zdrowi i nic a mój narzeczony ma już dziecko z poprzedniego związku i towarzyszą mi podobne emocje i pytania, dlaczego z poprzednią partnerką ma a nam teraz się nie udaje.

    Tak z innej beczki. Czy któraś z Was miała jakieś skutki uboczne, objawy po letrozolu bo nie wiem czy sobie wmawiam ale odkąd go biorę jestem senna prawie większość czasu, nawet lo skończonych 5 dniach brania tabletek. Dopadaja mnie częściej skłonności do płaczu i taka zamuła, że aż mi wstyd. Jednym słowem czuje się koszmarnie zmęczona wszystkim!
    Wiem że takie nastawienie też mi nie pomaga. Ale nawet straciłam przyjemność z seksu.

  • #Mag Ekspertka
    Postów: 203 311

    Wysłany: 5 lipca 2019, 11:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aneciu, ja to wszystko wiem i powtarzam sobie często, żeby nie zwariować, ale między mną a moim narzeczonym jest 15 lat różnicy. Wiem, że on pragnie tego dziecka tak samo jak ja, ale wiem też, że czas nas jednak goni :(
    Kiedy kolejny raz się nie udaje to albo ze stymulacją owu idzie pod górkę to niestety ale reaguję płacze, stresem i zamykam się w sobie. Wiem, że to w niczym nie pomaga, a wręcz odwrotnie. Do tego wtedy wzrasta we mnie jeszcze zazdrość o dziecko, które on już ma...

    A na histeroskopię lekarz skierował mnie bardziej prewencyjnie, a pomysł wziął mu się stąd, że w cyklach stymulowanych na monitoringu, gdzieś mniej więcej w okolicach potencjalnej owu właśnie, miałam dosyć grube endo ale o strukturze niejednorodnej. W tych cyklach, kiedy owu nie wystąpiła to mój gin miał problem z określeniem czy np. nie było tak, że pęcherzyk już pękł i go nie widać. Wierzę w jego wiedzę i doświadczenie, więc robię co mi każe dając sobie tym samym nadzieję i siłę do dalszej walki...

    Ona: 29 lat, PCO, lekko podwyższone TSH (Dostinex, Euthyrox); jajowody obustronnie drożne;

    On: 03.2019 morfologia 2%; 11.2019 znacznie obniżone parametry nasienia: HBA: 72% (norma >80%); Fragmentacja DNA 18% (norma <25%); MSOME: I: 0%, II: 0%, III: 7%, IV: 93%

    Starania od 08.2018; 9 cykli stymulowanych;

    05.2020 1 IVF IMSI (12 dojrzałych oocytów; 6 zamrożonych; 4 blastki na zimowisku)

    06.2020 1FET :(
    07.2020 FET 😍
    10dpt - 289
    12dpt - 658
    14dpt - 1830
  • KatWomanDo Autorytet
    Postów: 400 328

    Wysłany: 5 lipca 2019, 12:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    #Mag wrote:
    Aneciu, działamy nie rzadziej niż co 2 dni odkąd @ przeszła :) Co do objawów to chyba niestety nie mam, nawet przy cyklach stymulowanych nie zauważyłam nic szczególnego, chociaż to może być po prostu cecha mojego organizmu - wysoki próg bólu, dobra reakcja na leki, przed @ nic nie boli, także i objawy owu mogą być dla mnie niewyczuwalne.
    Co prawda w tym cyklu (pierwszy z Aromkiem) mam wrażenie, że czuję jajniki. Tylko wiesz jak to jest... Jak cały czas się o tym myśli to psychika płata figle, więc nie jestem nawet pewna czy faktycznie coś pracują mocniej czy to tylko w głowie mi siedzi.
    Mag, mój organizm zareagował w I cyklu z Aromkiem, ale nie życzę Ci takiej reakcji jaką ja miałam (cb). Skontaktuj się lepiej z lekarzem. Moje testy wychodziły negatywne bo beta była za niska. Wszystkiego dobrego!!!!!!✊✊✊

    eiktcsqv1n4ngzb4.png
    Starania o pierwsze dziecko od 10.2016 r., W lipcu 2019 r. skończyłam 36 lat.
    17.10.2019 test pozytywny🙂
    7.11.2019 jest❤️ (35 cykli starań)
    Leki: Euthyrox, Neoparin, Acard, Luteina, Prenatal duo.
  • #Mag Ekspertka
    Postów: 203 311

    Wysłany: 5 lipca 2019, 13:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KatWomanDo wrote:
    Mag, mój organizm zareagował w I cyklu z Aromkiem, ale nie życzę Ci takiej reakcji jaką ja miałam (cb). Skontaktuj się lepiej z lekarzem. Moje testy wychodziły negatywne bo beta była za niska. Wszystkiego dobrego!!!!!!✊✊✊

    KatWomanDo, w poniedziałek mam monit, to będzie mniej więcej połowa cyklu, do tej pory postaram się nie oszaleć i nie wykończyć psychicznie...

    @Lussi, eeh... Życie, niestety. Pomimo, że uwielbiam tego dzieciaka, to chce mi się płakać, kiedy się do mnie przytula i wiem, że chociaż tego nie chcę to go od siebie odsuwam podświadomie :( Czemu to wszystko nie może być łatwiejsze?

    Przepraszam, że Wam tu tak przy piątku smucę, ale nie mam się komu wygadać...

    Ona: 29 lat, PCO, lekko podwyższone TSH (Dostinex, Euthyrox); jajowody obustronnie drożne;

    On: 03.2019 morfologia 2%; 11.2019 znacznie obniżone parametry nasienia: HBA: 72% (norma >80%); Fragmentacja DNA 18% (norma <25%); MSOME: I: 0%, II: 0%, III: 7%, IV: 93%

    Starania od 08.2018; 9 cykli stymulowanych;

    05.2020 1 IVF IMSI (12 dojrzałych oocytów; 6 zamrożonych; 4 blastki na zimowisku)

    06.2020 1FET :(
    07.2020 FET 😍
    10dpt - 289
    12dpt - 658
    14dpt - 1830
  • Aneciu Ekspertka
    Postów: 259 76

    Wysłany: 5 lipca 2019, 13:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    #Meg jasne ja dopytuje bo tez mysle zeby po paru niedudanych cyklach z letrozolem zrobic histeroskopie lub laparoskopie zeby podejrzec jak to wyglada wszystko bo moze cos przeszkadza czego na USG nie widac.

    Chyba wszystkie dziewczyny przyzywamy podobne emoje patrzac na inne ciaze jeszcze takie ktore udaly sie w pierwszych cyklach bez staran, smutek i lzy na negatywny testy i rozpoczecie @

    Powiem Wam, ze 1 dzien okresu to zawsze jest u mnie dol i lzy...i pyatnia dlaczego??
    Najgorsza chyba jest ta bezsilnosc, ja bardzo lubie wszystko miec zaplanowane pod kontrola a teraz mam wrazenie ze jest to kompletnie ode mnie niezalezne i czuje przez to smutek i zlosc:(

    Euthyrox 75
    wit D3, prenatal duo, cynk, wit C

    Homocysteina - w normie
    ASA, ANA, AOA- brak

    AMH - 2,2
    V Leiden-Ok
    Zespol antyfosfolipidowy-wykluczony
    FSH,LH,Testosteron, Progesteron - w normie
    Mthfr C-homo
    Pai-hetero
    KIR bx
    NK 19%
    HSG- oba jajowody drozne
    Maz wyniki w normie

    Bhcg: 28dc(9dpt)- 130,9, 30dc (11dpt)-245, 33dc (14dpt)- 595,4
    18 dpt- pęcherzyk 7mm
    24dpt-jest ♥️
‹‹ 591 592 593 594 595 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

PMS a zdrowie psychiczne i jakość życia. Jak sobie radzić z objawami?

PMS często jest kojarzony głównie z objawami fizycznymi, takimi jak ból brzucha czy wzdęcia. Jednak coraz więcej badań wskazuje, że ma on istotny wpływ również na zdrowie psychiczne kobiet. Dlatego ważne są: zrozumienie związku między PMS a nastrojem i kondycją psychiczną w ogóle oraz nauka skutecznych strategii radzenia sobie z emocjonalnymi skutkami choroby.

CZYTAJ WIĘCEJ

11 najczęstszych pytań o IUI, czyli inseminacja w pigułce

Czym jest inseminacja? Kiedy warto skorzystać z tej metody? Dla kogo jest szczególnie polecana? Jaki jest koszt inseminacji? Jakie są szanse na zajście w ciążę po zabiegu inseminacji? Odpowiedzi na 11 najczęstszych pytań o inseminację. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mikroelementy dające makro-poprawę męskiej płodności

Dowiedz się, które mikroelementy odgrywają kluczową rolę w kontekście męskiej płodności. Na co zwracać uwagę i których składników nie powinno zabraknąć w diecie przyszłego taty? 

CZYTAJ WIĘCEJ