X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Stymulacja letrozolem
Odpowiedz

Stymulacja letrozolem

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 lutego 2016, 08:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Karuniu :) powiem Ci że ten ból brzucha to taki ból i nie ból. Wczoraj wieczorem to czułam tylko jakby mi coś jajcory rozpychało. Ale dziś to już się zastanawiam czy nie mam jakichś urojeń. Dzwoniłam wcziraj do gina i jednak progesteron mam zrobić w czwarteczek:/ a co u ciebie?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 lutego 2016, 09:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej :( jestem już z powrotem. Transfer odwołany. Nasz mrozak nie dał rady :(

    Zostaje mi jeszcze liczyć na to, że zaskoczyłam naturalnie. Tak czy tak testuje z Wami 06.02.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 lutego 2016, 10:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karo Przykro mi.
    Nie martw się. Przecież serduszkowałyśmy w odpowiednim momencie. Mówię ci- jesteśmy w ciąży, chociażby miala to by być ciąża urojona, ale CIĄŻĄ :D

    Wszystko będzie dobrze :*

  • Asia_08 Autorytet
    Postów: 385 477

    Wysłany: 2 lutego 2016, 10:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nieśmiało donoszę, że pierwszy cykl z Femarą przyniósł mi w 13dpo betę HCG równą 74. Boję się czy wszystko ok, ale mam nadzieję dziewczyny że i Wam się uda.

    Ladybird:) lubi tę wiadomość

    uwo93e3kacedpezy.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 lutego 2016, 10:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AgacizdA wrote:
    Karo Przykro mi.
    Nie martw się. Przecież serduszkowałyśmy w odpowiednim momencie. Mówię ci- jesteśmy w ciąży, chociażby miala to by być ciąża urojona, ale CIĄŻĄ :D

    Wszystko będzie dobrze :*

    Dziękuję Aguś. Liczyłam się z tym ale cieszę się z "zapasowego" wyjścia i byle do soboty :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 lutego 2016, 11:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asia_08 wrote:
    Nieśmiało donoszę, że pierwszy cykl z Femarą przyniósł mi w 13dpo betę HCG równą 74. Boję się czy wszystko ok, ale mam nadzieję dziewczyny że i Wam się uda.

    Wspaniała wiadomość Asia_08 :) Niech beta rośnie w górę i Twoje maleństwo też :)

    Trzymaj za nas mocno kciukasy :)

  • Asia_08 Autorytet
    Postów: 385 477

    Wysłany: 2 lutego 2016, 11:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzymam bardzo mocno dziewczyny. Życzę Wam z całego serca pięknych 2 kresek na początek :)

    uwo93e3kacedpezy.png
  • Angie 31 Autorytet
    Postów: 1402 1165

    Wysłany: 2 lutego 2016, 18:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny wychodowalam dwa pecherzyki ale małe. Po lewej 13mm po prawej 16,5mm endo kiepskie6,5mm czy 6mm nie pamiętam. Za dwa dni znów monit i mam nadzieję że coś podrośnie wtedy może dostane zastrzyk pierwszy raz w życiu na pekniecie. Trochę się boję bo ja schizowiec jestem i testy będą szły jak chusteczki do nosa chociaż wiem że będą fałszywe pozytywy. Jest możliwość żeby jeszcze endo podroslo do owulki?cholera że ja nie piłam tego wina więcej w tym cyklu

    ug37upjyhucgp8u7.png
    5.12.2008r - Alanek
    18.11.2017 - Bella Helena
    03.2017- kocham ❤ 8dpt - hcg 84❤17dpt-hcg 3998❤
    12.04 jest serduszko!❤
  • Angie 31 Autorytet
    Postów: 1402 1165

    Wysłany: 2 lutego 2016, 18:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aha dodam letrozole 2x1 od 3-6dc dziś 13dc

    ug37upjyhucgp8u7.png
    5.12.2008r - Alanek
    18.11.2017 - Bella Helena
    03.2017- kocham ❤ 8dpt - hcg 84❤17dpt-hcg 3998❤
    12.04 jest serduszko!❤
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 lutego 2016, 22:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nosz kuźwa mać! Ja to już chyba głupieje :/ wyobraźcie sobie siedze sobie u fryzjera na foteliku i nagle czuje dyskomfort w dole brzucha i nagle jak mnie zakół podejrzewam lewy jajnik to aż podskoczyłam (prawie ;)) chwila przerwy i znowu. A poza tym cały dzień nic. Tylko raz w ciągu dnia poczułam ból w brzuchu.
    A teraz na wieczór zmowu jakby mnie coś ćmiło. Normalnie wariacji można dostać!!!
    Już przeszłam 7 ciąż i w żadnej tak nie miałam :)
    Urojonych-żeby była jasność ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 lutego 2016, 07:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angie 31 wrote:
    Dziewczyny wychodowalam dwa pecherzyki ale małe. Po lewej 13mm po prawej 16,5mm endo kiepskie6,5mm czy 6mm nie pamiętam. Za dwa dni znów monit i mam nadzieję że coś podrośnie wtedy może dostane zastrzyk pierwszy raz w życiu na pekniecie. Trochę się boję bo ja schizowiec jestem i testy będą szły jak chusteczki do nosa chociaż wiem że będą fałszywe pozytywy. Jest możliwość żeby jeszcze endo podroslo do owulki?cholera że ja nie piłam tego wina więcej w tym cyklu

    Hej Angie 31. Zaczekaj do kolejnego podglądania. Ten z prawej powinien do 18,5 podrosnąć a to jest bdb :). Endo też powinno podrosnąć ale możesz w przyszłosci poprawić np. estofemem lub czymś podobnym ale w tym cyklu to chyba już za późno na jego podanie (jest w tabletkach). Zapytaj gina o to. A tymczasem trzymam kciuki :) Daj znać po wizycie.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 lutego 2016, 07:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AgacizdA wrote:
    Nosz kuźwa mać! Ja to już chyba głupieje :/ wyobraźcie sobie siedze sobie u fryzjera na foteliku i nagle czuje dyskomfort w dole brzucha i nagle jak mnie zakół podejrzewam lewy jajnik to aż podskoczyłam (prawie ;)) chwila przerwy i znowu. A poza tym cały dzień nic. Tylko raz w ciągu dnia poczułam ból w brzuchu.
    A teraz na wieczór zmowu jakby mnie coś ćmiło. Normalnie wariacji można dostać!!!
    Już przeszłam 7 ciąż i w żadnej tak nie miałam :)
    Urojonych-żeby była jasność ;)

    AgacizdA :) W sobotę wszystkie dolegliwości nam przejdą ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 lutego 2016, 08:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karo ty to jesteś ranny ptaszek :)
    Pewnie tak będzie, ale mogą się też nasilić ;) ;)

  • Ladybird:) Autorytet
    Postów: 967 209

    Wysłany: 3 lutego 2016, 08:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asia_08 wrote:
    Nieśmiało donoszę, że pierwszy cykl z Femarą przyniósł mi w 13dpo betę HCG równą 74. Boję się czy wszystko ok, ale mam nadzieję dziewczyny że i Wam się uda.
    Gratuluję. Dużo zdrowia

    Asia_08 lubi tę wiadomość

    nzjddqk3wbhzbfw7.png

    74706vgcl13ff8i6.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 lutego 2016, 10:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asia gratulacje :)

  • Ladybird:) Autorytet
    Postów: 967 209

    Wysłany: 3 lutego 2016, 14:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angie 31 wrote:
    Dziewczyny wychodowalam dwa pecherzyki ale małe. Po lewej 13mm po prawej 16,5mm endo kiepskie6,5mm czy 6mm nie pamiętam. Za dwa dni znów monit i mam nadzieję że coś podrośnie wtedy może dostane zastrzyk pierwszy raz w życiu na pekniecie. Trochę się boję bo ja schizowiec jestem i testy będą szły jak chusteczki do nosa chociaż wiem że będą fałszywe pozytywy. Jest możliwość żeby jeszcze endo podroslo do owulki?cholera że ja nie piłam tego wina więcej w tym cyklu
    Podciśnie do owulacji a tym bardziej jeszcze do implantacji bo jak rozumiem po owulacji będzie progesteron?

    nzjddqk3wbhzbfw7.png

    74706vgcl13ff8i6.png
  • Pani Olka Koleżanka
    Postów: 51 7

    Wysłany: 3 lutego 2016, 15:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angie 31 wrote:
    Dziewczyny wychodowalam dwa pecherzyki ale małe. Po lewej 13mm po prawej 16,5mm endo kiepskie6,5mm czy 6mm nie pamiętam. Za dwa dni znów monit i mam nadzieję że coś podrośnie wtedy może dostane zastrzyk pierwszy raz w życiu na pekniecie. Trochę się boję bo ja schizowiec jestem i testy będą szły jak chusteczki do nosa chociaż wiem że będą fałszywe pozytywy. Jest możliwość żeby jeszcze endo podroslo do owulki?cholera że ja nie piłam tego wina więcej w tym cyklu

    Angie orzechy i wino, tluste ryby jak lubisz :) sztucznych preparatow to kurcze nie znam.

    ja mialam 1 pecherzyk w zeszly pon 13,5 mm, wczoraj na usg nie bylo po nim sladu :/ krew pokazala, ze nie bylo owu. Nie rozumiem co sie stalo. Lekarka przepisala luteine na wywolanie @ i nic nie powiedziala.
    Moj najwiekeszy pecherzyk ma teraz 9 mm i dookola pelno malych babelkow. Dziewczyny jak wygladaja wasze jajniki po letrozolu? tez macie tyle malych babelkow?
    chyba chwilowo entuzjazm mnie opuscil.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 lutego 2016, 15:54

  • jonelle Znajoma
    Postów: 30 7

    Wysłany: 3 lutego 2016, 20:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dalej dzielnie czekam...powiem szczerze, że też się mega dziwnie czuję w tym cyklu i nie wiem czy to wina przeziębienia, czy za bardzo się nakręcam czy może rzeczywiście coś jest na rzeczy...Piersi tak mnie bolą, że jak dotknę to aż mi słabo. Jutro kupuję test i w piątek rano robię.

    Asia gratulacje !! Robiłaś betę 13 dpo czy 13 dni po zastrzyku? Ja miałam zastrzyk 11 dni temu, ale wiadomo, że owu nie następuje od razu i nie wiem jak to liczyć gdybym chciała iść na ewentualną betę...

    rc lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 lutego 2016, 09:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    JA już po badaniu progesteronu, czekam na wyniki ale dopiero w poniedziałek będą.
    Nie wiem czego się spodziewać:/
    I chyba moja ciąża już nie istnieje bo nie daje żadnych sygnałów ;)
    Karo gdzie ty się podziewasz???
    Przeniosłaś się od nas ? ;)
    I w ogóle co tu taka cisza??

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 lutego 2016, 10:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem jestem. Ja też robię dziś progesteron ale po 16:00. I znów podobnie się czujemy. Ja od dwóch dni mam tkliwe piersi ale mam tak zawsze na tydzień przed @. Poza tym cisza.

    Tak czu siak w sobotę I test prawda ?

‹‹ 70 71 72 73 74 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Warto walczyć o swoje marzenia, czyli historie starań o dziecko zakończone happy endem

O tym jak trudna i wyboista potrafi być droga do macierzyństwa, wiedzą doskonale pary, które od lat bezskutecznie starają się o dziecko. Niekończące się badania, intensywne szukanie przyczyny niepowodzeń, poddawanie się procedurom, ciągła walka, momentami bezsilność, ale też niegasnąca nadzieja... Dzisiaj swoją historią podzieliły się z nami dwie pary, których droga do wymarzonego macierzyństwa nie była łatwa. Karolina i Łukasz oraz Asia i Paweł opowiadają swoje poruszające historie zakończone happy endem! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Sezonowa dieta zwiększająca płodność – płodne smaki jesieni

Jesień to świetny moment na wprowadzenie zmian do stylu życia i diety, które mogą pozytywnie wpłynąć na płodność i tym samym zwiększyć szanse na zajście w ciążę. Jakie produkty wybierać jesienią? Które składniki mają szczególne znaczenie w kontekście płodności? Podpowiadają ekspertki - Ania i Zosia z Akademii Płodności. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ