X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Stymulacja letrozolem
Odpowiedz

Stymulacja letrozolem

Oceń ten wątek:
  • PanaKotka Przyjaciółka
    Postów: 123 42

    Wysłany: 1 lutego 2016, 10:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pęcherzyk 18.5mm na lewym jajniki, endo 11mm!!! Tak dobrze nigdy nie było!!! Wrócę do domu i ciach... Pregnyl na pęknięcie :) A wieczorem robimy dzidzię. Jutro dorobimy włoski ;)

    aszka lubi tę wiadomość

    23cs
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 lutego 2016, 10:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wowwww :) wspaniała wiadomość PanaKotka :) Piękne endo i pęcherzyk :)Gratulacje.

    Do dzieła :)




    PanaKotka lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 lutego 2016, 10:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    21sc to karciane oczko :) czyli bardzo dobrze :)

    PanaKotka lubi tę wiadomość

  • Ladybird:) Autorytet
    Postów: 967 209

    Wysłany: 1 lutego 2016, 10:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam się na wątku. Za ok 2 tyg zaczynam przygodę z letrozole. Będę brała 2 razy 2.5 mg od 2 dnia cyklu. Czy któraś tak przyjmuje ? Jakie są efekty. ? Czy ktoś wcześniej był na clo i teraz to i jaka różnica?
    Życzę powodzenia wszystkim

    nzjddqk3wbhzbfw7.png

    74706vgcl13ff8i6.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 lutego 2016, 11:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angie 31 wrote:
    Bolała cię głowa miesiąc czasu?kurcze błagam nie strasz. A do owulki wogole doszło wtedy czy już puścić ten cykl na straty?
    mc to Cie bolec pewnie nie bedzie, ale jak sie utrzymuje dłuzej to moze byc od tego, moze zmierz tez sobie cisnienie itd.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 lutego 2016, 11:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ladybird:) wrote:
    Witam się na wątku. Za ok 2 tyg zaczynam przygodę z letrozole. Będę brała 2 razy 2.5 mg od 2 dnia cyklu. Czy któraś tak przyjmuje ? Jakie są efekty. ? Czy ktoś wcześniej był na clo i teraz to i jaka różnica?
    Życzę powodzenia wszystkim
    ja bylam kilka cykli na clo i pozniej przeszłam na letro, zaszłam w ciaze dawke miałam jak Ty. Po letro zazwyczaj sa dwa lub jeden pecherzyk max. Powodzenia :)

  • Ladybird:) Autorytet
    Postów: 967 209

    Wysłany: 1 lutego 2016, 11:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ojej ja mam nadzieję na 2 ;) głównie chodzi o to żebym miała po odpowiedniej str ten pecherzyk.

    nzjddqk3wbhzbfw7.png

    74706vgcl13ff8i6.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 lutego 2016, 11:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam Ladybird.

    ja byłam stymulowana femarą ( to samo co letrozol) 2x1 po 2,5 mg od 4dc do 08.dc. Wychodowałam dwa pęcherzyki z czego jeden pękł ( niestety po niewłaściwej stronie :( ) ale nie poddaję się :)

  • Ladybird:) Autorytet
    Postów: 967 209

    Wysłany: 1 lutego 2016, 11:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karo a Ty masz jeden jajowod czy drugi niedrozny?
    Ciekawe od czego zależy dzień startu letrozole??

    nzjddqk3wbhzbfw7.png

    74706vgcl13ff8i6.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 lutego 2016, 11:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ladybird:) wrote:
    Karo a Ty masz jeden jajowod czy drugi niedrozny?
    Ciekawe od czego zależy dzień startu letrozole??

    Ladybird mam oba jajowody i oba drożne.
    Problem w tym, że na prawym jajniku miałam w 2010 operację i trochę się obawiałam czy pęcherzyk da radę pęknąć bo prawy jajnik mam mniejszy. Prawy jajowód jest lekko poskręcany więc nie wiem czy wychwycił prawidłowo ciałko :)

    Wolę akcję po lewej stronie :)

    A u Ciebie co się dzieje ?

  • Ladybird:) Autorytet
    Postów: 967 209

    Wysłany: 1 lutego 2016, 11:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam tylko jeden jajowod z lewej strony .prawy po ektopowej usunięty .
    Także obie jesteśmy lewostronNe choć i ciebie jednak jest ok także uda się szybko

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 lutego 2016, 11:43

    nzjddqk3wbhzbfw7.png

    74706vgcl13ff8i6.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 lutego 2016, 11:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Obu nam się uda :)

    Ps. Moje jajowody były od 2012 do 2015 niedrożne a od 01.2016 są " cudem drożne" więc wszytko jest możliwe :)

  • Ladybird:) Autorytet
    Postów: 967 209

    Wysłany: 1 lutego 2016, 13:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Super że się udroznily;)

    nzjddqk3wbhzbfw7.png

    74706vgcl13ff8i6.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 lutego 2016, 13:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny nie wiem co jest grane. Od soboty ma dziwne uczucie a mianowicie jakoś dziwnie boli mnie brzuch a dokładnie okolice jajników. Nie wiem czy jest to skutkiem przyjmowania luteiny i progynovy21 ale mam tak dziwnie mało miejsca. W niedzielę spadł mi apetyt i nie za bardzo " wchodzi " mi czerwone winko które kocham nad życie.
    Czy któraś z was miała takie objawy przy przyjmowaniu luteiny estrofemu bądź progynova21?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 lutego 2016, 15:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    karo36 wrote:
    Dziewczyny nie wiem co jest grane. Od soboty ma dziwne uczucie a mianowicie jakoś dziwnie boli mnie brzuch a dokładnie okolice jajników. Nie wiem czy jest to skutkiem przyjmowania luteiny i progynovy21 ale mam tak dziwnie mało miejsca. W niedzielę spadł mi apetyt i nie za bardzo " wchodzi " mi czerwone winko które kocham nad życie.
    Czy któraś z was miała takie objawy przy przyjmowaniu luteiny estrofemu bądź progynova21?


    KARO- to jest ciąża :D

  • jonelle Znajoma
    Postów: 30 7

    Wysłany: 1 lutego 2016, 15:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karo mam bardzo podobne objawy. Wczoraj i przedwczoraj ćmił mnie brzuch plus w okolicach jajników takie kłucia delikatne...I też nie mam apetytu ale zwalam to na ostre przeziębienie, które dopadło mnie w piątek :(
    Dzisiaj 21 dc i staram się nie myśleć i nic nie wkręcać sobie...
    @ spodziewam się 7.02 lub 9.02 (czasami mam 27 a czasami 29-dniowe cykle...)
    Zastanawiam się kiedy najwcześniej testować by nie otrzymać fałszywie pozytywnego testu po ovitrelle...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 lutego 2016, 16:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    z tego co mi się obiło o uszy po tygodniu już śladu po ovitrelle czy pregnylu już nie ma :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 lutego 2016, 17:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AgacizdA wrote:
    KARO- to jest ciąża :D

    Ja mówiłam już, że Ty wariatka jesteś :)

    Na takie wieści jeszcze za wcześnie ale jestem ciekawa co mi jutro lekarz jak pobierze progesteron :)

    Ojjj zapowiada się ciekawy dzień :):)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 lutego 2016, 17:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jonelle wrote:
    Karo mam bardzo podobne objawy. Wczoraj i przedwczoraj ćmił mnie brzuch plus w okolicach jajników takie kłucia delikatne...I też nie mam apetytu ale zwalam to na ostre przeziębienie, które dopadło mnie w piątek :(
    Dzisiaj 21 dc i staram się nie myśleć i nic nie wkręcać sobie...
    @ spodziewam się 7.02 lub 9.02 (czasami mam 27 a czasami 29-dniowe cykle...)
    Zastanawiam się kiedy najwcześniej testować by nie otrzymać fałszywie pozytywnego testu po ovitrelle...

    Jonelle nie jestem pewna ale to może być mnie reakcja na luteinę i estrogen który przyjmuję. Jestem dopiero w 18dc i tylko 5 dni po uwulce. Nie wkręcam się bo jutro mam crio naszego mrozaka więc tak czy tak muszę czekać do najwcześniej 07.02 względnie 09.02.

    A swoja droga moje kochane to widzę tu niezły synchron. PanaKotka, AgazidA, jonelle i ja idziemy prawie "łeb w łeb" :)

    Czy testy już zakupione ;)?

  • jonelle Znajoma
    Postów: 30 7

    Wysłany: 1 lutego 2016, 17:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jeszcze nie kupiłam....zastanawiam się kiedy najwcześniej testować. A Wy w ile dni po zastrzyku testujecie?

‹‹ 68 69 70 71 72 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroba Hashimoto a ciąża - co musisz wiedzieć?

Hashimoto co to za choroba i jak się objawia? Przede wszystkim charakteryzuje się przewlekłym stanem zapalnym tarczycy (tzw. limfocytowym zapaleniem tarczycy). Jak ją rozpoznać i jak leczyć? Hashimoto a ciąża - jaki wpływ może mieć choroba Hashimoto na płodność kobiet oraz przebieg ciąży?

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ