X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Stymulacja letrozolem
Odpowiedz

Stymulacja letrozolem

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 stycznia 2016, 15:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AgacizdA już jestem :) Jak wiesz wszystko jest możliwe :) Ja trzymam mocno kciuki za Ciebie.


  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 stycznia 2016, 15:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja za Ciebie :)
    Ale ja boję się że to jakieś przeziębienie :/

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 stycznia 2016, 15:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PanaKotka wrote:
    Pani Olka, to lek na receptę jest? Porozmawiam o tym z lekarzem. Kurczę, 3 lek do podania dopochwowego...
    Ja czerwonego wina nie mogę niestety. Na lekach które biorę nie wolno mi nawet grama alkoholu.

    Karo, ja tylko zwracam uwagę na to, że ich psychika jest zupełnie inaczej zbudowana. Gdyby oni mieli przechodzić takie badania, skomplikowane leczenie itp to nigdy żaden by w ciążę nie zaszedł. Dlatego to nas, kobiety, natura obarczyła ciążą i bardziej skomplikowanym układem hormonalnym.
    Niestety seks na zawołanie i z przymusu ich wykańcza. I choćby chodził na terapię do psychologa, to niewiele to pomoże, jeśli delikwent ma predyspozycje do szybkiego podawania się, słomianego zapału i w dodatku ma problem z poczuciem męskości. Rzadko który facet ma tak poukładane w głowie by umieć stanąć na wysokości zadania "bo trzeba" i mieć wpływ na swoje ciało. Stres powoduje, że im czasem po prostu nie staje. Skąd wiesz, czy przypadkiem zmęczenie nie jest jedynie wymówką? Może on jest przemęczony psychicznie tym tematem? Rozmawiałaś z nim o tym? Zapytałaś czego potrzebuje, by dawać radę wtedy, gdy musi i jak zrobić aby przestało to być jedynie przykrym obowiązkiem?
    Może to nie on szwankuje, a komunikacja między wami?

    Badania pokazują, że najczęściej do ciąży dochodzi przy wspołżyciu 24-48h przed okupacją. Wstrzeliliście się w idealny statystycznie moment.

    Jonelle, na sobie mogę łykać wiesiołka na tony i nie działa... Niestety. Tak samo mogę pić/jeść siemię. Nie działa. Teraz eksperymentuje z octem, ale na razie bez efektu. Mam straszliwie sucho. A letrozol miał nie upośledzać śluzu... Zobaczymy jak przyjdą dni płodne. Może wtedy będzie różnica...

    Dzięki za wyjaśnienie. Konstruktywna rozmowa zawsze w cenie. Niemniej jednak każda z nas ma w domu osobnika którego zna najlepiej i wie co mu na chwilę obecną dolega lub nie.

    Piszesz:"Skąd wiesz, czy przypadkiem zmęczenie nie jest jedynie wymówką? Może on jest przemęczony psychicznie tym tematem? Rozmawiałaś z nim o tym? Zapytałaś czego potrzebuje, by dawać radę wtedy, gdy musi i jak zrobić aby przestało to być jedynie przykrym obowiązkiem?
    Może to nie on szwankuje, a komunikacja między wami?"

    To nasz pierwszy cykl po 3 latach przerwy więc o powyższym nie ma mowy. To klasyczny przypadek niedomogi bo było "zapalanowane". Ale to już wiemy ;)

    Dziękuje Co jednak za te słowa :)

    A jak Ty się czujesz? Jutro wizyta tak? Jaki macie plan?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 stycznia 2016, 15:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AgacizdA wrote:
    A ja za Ciebie :)
    Ale ja boję się że to jakieś przeziębienie :/

    Dzięki :) Przeziębienie? Ale jakie ?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 stycznia 2016, 16:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie wiem. Tak wymyślam żeby się nie nakręcić za bardzo ;)

    karo36 lubi tę wiadomość

  • Angie 31 Autorytet
    Postów: 1402 1165

    Wysłany: 31 stycznia 2016, 19:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny kurde to juz 5-ty dzień bolu głowy. Dokładnie 5-ty dzień od ostatniej tabletki brałam od 3-7dc po dwie. Nigdy tak nie miałam ale zaczynam się martwić. Wczoraj chciałam sprawdzić sluz a wyciągnęłam sluz pomieszany z krwią...brązową... trochę to wyglądało jak resztki @ ale już dawno po niej. Wczoraj też chodziłam wzdeta i bolaly mnie jajcory. Dopiero we wtorek monitoring. Ale czemu aż 5dni tak mnie łeb napiernicza.

    ug37upjyhucgp8u7.png
    5.12.2008r - Alanek
    18.11.2017 - Bella Helena
    03.2017- kocham ❤ 8dpt - hcg 84❤17dpt-hcg 3998❤
    12.04 jest serduszko!❤
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 stycznia 2016, 19:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angie 31 wrote:
    Dziewczyny kurde to juz 5-ty dzień bolu głowy. Dokładnie 5-ty dzień od ostatniej tabletki brałam od 3-7dc po dwie. Nigdy tak nie miałam ale zaczynam się martwić. Wczoraj chciałam sprawdzić sluz a wyciągnęłam sluz pomieszany z krwią...brązową... trochę to wyglądało jak resztki @ ale już dawno po niej. Wczoraj też chodziłam wzdeta i bolaly mnie jajcory. Dopiero we wtorek monitoring. Ale czemu aż 5dni tak mnie łeb napiernicza.
    moze masz skutki uboczne, wtedy sie dłuzej moga utrzymywac, mi troche wyniki sie zmieniły i około tak m-c było zanim nastapiła poprawa.

  • Angie 31 Autorytet
    Postów: 1402 1165

    Wysłany: 31 stycznia 2016, 19:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aszka wrote:
    moze masz skutki uboczne, wtedy sie dłuzej moga utrzymywac, mi troche wyniki sie zmieniły i około tak m-c było zanim nastapiła poprawa.

    Bolała cię głowa miesiąc czasu?kurcze błagam nie strasz. A do owulki wogole doszło wtedy czy już puścić ten cykl na straty?

    ug37upjyhucgp8u7.png
    5.12.2008r - Alanek
    18.11.2017 - Bella Helena
    03.2017- kocham ❤ 8dpt - hcg 84❤17dpt-hcg 3998❤
    12.04 jest serduszko!❤
  • PanaKotka Przyjaciółka
    Postów: 123 42

    Wysłany: 31 stycznia 2016, 20:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karo, z całą pewnością każda z nas najlepiej zna swojego mężczyznę. Obserwuję jak staraczki obchodzą się że swoimi facetami (nie tylko tutaj) i widzę jedno - kobiety starają się mierzyć mężczyzn swoją miarką... Zwracam uwagę tylko, że druga strona jest "inna". I trzeba też to brać pod uwagę i tyle. Każdy kto, to przeczyta może weźmie z tego coś dla siebie. To tylko sugestie i zawsze możesz z nich nie skorzystać :)

    Tak, jutro wizyta u strasznie jestem jej ciekawa. Nie mogę się doczekać.
    Ja czuję się dobrze. Na pewno o niebo lepiej toleruję letrozol niż clo. Ocet faktycznie działa na śluz i jest on zupełnie inny niż w poprzednich cyklach. Wydaje mi się, że bardziej prawidłowy.
    A plan? Pytanie o który plan pytasz...


    Angie, miałaś dużą dawkę. Może to hiperstymulacja? Gdybym ja była na Twoim miejscu, to już dawno bym była na ip i sprawdziła sytuację.

    23cs
  • Angie 31 Autorytet
    Postów: 1402 1165

    Wysłany: 31 stycznia 2016, 21:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hiperstymulacja?o cholera jutro pójdę do normalnego lekarza a we wtorek gin z rana więc zobaczymy co powie. Póki co narazie wzięłam tabletkę przeciwbolowa i głowa nie boli... Narazie nie boli.

    ug37upjyhucgp8u7.png
    5.12.2008r - Alanek
    18.11.2017 - Bella Helena
    03.2017- kocham ❤ 8dpt - hcg 84❤17dpt-hcg 3998❤
    12.04 jest serduszko!❤
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 lutego 2016, 07:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angie 31 wrote:
    Hiperstymulacja?o cholera jutro pójdę do normalnego lekarza a we wtorek gin z rana więc zobaczymy co powie. Póki co narazie wzięłam tabletkę przeciwbolowa i głowa nie boli... Narazie nie boli.

    Andie bardzo bym chciała ale nie pomogę :( Koniecznie napisz co lekarz powiedział.

    Miłego dnia :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 lutego 2016, 07:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PanaKotka powodzenia na wizycie:)

    AgacizdA jak się czujesz ? Jak Twoje " przeziębienie" ;)?

    Angie 31 Koniecznie napisz co dziś lekarz powiedział. A jeśli nie uda się dziś to jutro po wizycie u gina.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 lutego 2016, 08:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    karo36 wrote:
    PanaKotka powodzenia na wizycie:)

    AgacizdA jak się czujesz ? Jak Twoje " przeziębienie" ;)?

    Angie 31 Koniecznie napisz co dziś lekarz powiedział. A jeśli nie uda się dziś to jutro po wizycie u gina.

    No więc, mnie wczoraj przez pół dnia brzuch "ćmił" tak jakoś okresowo, ale nie okresowo.
    Już sama nie wiem co myśleć.
    Tym razem sobie nie wkręcam:)
    Pomyślałam że może mam drugą owu, nawet zrobiłam test, ale wyszedł negatyw więc to nie to :)
    A jak tam Karou ciebie? Coś sie dzieje??
    Kiedy termin @?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 lutego 2016, 09:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AgacizdA widzę, że się porządnie rozchorowałaś ;) Mi się Twoje objawy podobają :)

    Ja małpy spodziewam się "nie dostać " 09.02 (według ovu) a (według moich) obliczeń 11.02.

    A Ty? jak dobrze policzyłam to coś chwilę przede mną, prawda ?

    W weekend trochę pobalowałam z winem więc mam wyrzuty sumienia czy mego potencjalnei możliwego "naturalsa" nie upiłam w jego I dniach życia ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 lutego 2016, 09:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nawet jeżeli upiłaś to nie będzie pamiętał ;)
    No ja też (NIE) spodziewam się @ 11.02 ;) W czwartek lecę na progesteron i nie wiem czy bety nie robić od razu. W końcu lepiej wiedzieć wcześniej ;)
    Kurde, chyba znowu świruję ;) Naczytałam się głupot w tym necie ;)
    I w sobotę też byłam na baletach bo w sumie nie spodziewałam się takiego obrotu sprawy :)
    A teraz nie wiem czy znowu sie nie nakęcam niepotrzebnie :/

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 lutego 2016, 09:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A tak w ogóle to dziś już nic się nie dzieje :/
    NIc mnie nie boli, tylko spać mi się chce, ale to zasługa tego że płźno położyłam sie spać.
    I weź bądź mądra ;D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 lutego 2016, 09:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wariatka :)

    Nie martw się tym nakręcaniem. To zupełnie naturalne. Co do bety to chyba będzie ciut za wcześnie więc może zrób sobie sam progesteron i poczekaj do 11.02.
    P.s. razem poczekamy :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 lutego 2016, 09:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Może masz rację :)
    Mo ovu też owulację wyznaczyło na 9.02 nie wiem czemu. Ale spodziewam się 11.02.
    W takim razie czekamy na nie mienie @ :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 lutego 2016, 09:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    :) Miłego dzionka. Uciekam trochę popracować :)

  • Pani Olka Koleżanka
    Postów: 51 7

    Wysłany: 1 lutego 2016, 10:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PanaKotka wrote:
    Pani Olka, to lek na receptę jest? Porozmawiam o tym z lekarzem. Kurczę, 3 lek do podania dopochwowego...
    Ja czerwonego wina nie mogę niestety. Na lekach które biorę nie wolno mi nawet grama alkoholu.
    To to jest na recepte. ciekawe czy zadzialalo.

    Jakies przeziebienie mnie chwytalo, ale juz sie ogarnelam :)

    AgacizdA ja tez stawiam na implantacje.

‹‹ 67 68 69 70 71 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ