X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Stymulacja letrozolem
Odpowiedz

Stymulacja letrozolem

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 stycznia 2016, 21:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Postanowiłam zawiesić starania! Mam dość!
    Ale wam dzieczyny mocno kibicuje i trzym kciuki!

  • PanaKotka Przyjaciółka
    Postów: 123 42

    Wysłany: 27 stycznia 2016, 22:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AgacizdA wrote:
    A u mnie kolejny cykl spisany na straty:( Mąż odmówił starań bo mu sie nie chciało...
    A na dobitke wszytkiego dowiedziałam się że moje dwie najlepsze przyjaciółki są w ciąży. OBIE!!! i nawet nie zamierzały mi o tym powiedzieć bo bały się mojej reakcji!
    A coby było zabawniej powiedziała mi o tym trzyletnia córka jednej z nich. "Ciociu a ty wiesz że mama ma siostrzyczkę w brzuszku???" U pierwszej 15tc u drugiej 9tc.
    Cieszę dię oczywiście ale w domu wyję w poduszkę!!!
    Jakie to życie jest okrutne!!!;(

    Kochana, niestety nie da się bzykać na zawołanie. Widoczenie ślubny czuje straszną presję i potrzebuje odpocząć. Musisz najwidoczniej dać mi odetchnąć. Im bardziej osaczasz faceta, tym bardziej on chce się wyrwać...
    Twoje przyjaciółki też doskonale rozumiem. Dla "normalnych" ludzi problem niepłodności to straszliwy temat tabu. Dlatego ukrywają ciążę, bo nie wiedziały jak Ci o niej powiedzieć. Nikt to nie ma tego problemu nie rozumie staraczki, która długo się bezowocnie stara. Musisz wziąć pod uwagę, że ludzie nie potrafią rozmawiać o sprawach trudnych. Nie miej do nich żalu o to.

    23cs
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 stycznia 2016, 07:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PanaKotka wrote:
    No dzisiaj wizyta receptowa i skierowaniowa. Dostałam dwie pełne recepty... Leki za ok 100zł mimo, że wszystkie leki niemal refundowane na ryczałt. Dostałam też skierowanie na usg piersi, na które od razu się zapisałam. Gdyby nie mój wyjazd do wawy, to w lutym bym cyknęła i to, a tak dopiero w marcu. Ale i tak nie mam co narzekać, bo nie muszę czekać rok ;) I za friko.
    Leki w aptece też już zamówione. Teraz czekamy na poniedziałek na monitoring :)
    Cześć PanaKotka.

    Czekam na wieści od Ciebie w poniedziałek :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 stycznia 2016, 07:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AgacizdA wrote:
    A u mnie kolejny cykl spisany na straty:( Mąż odmówił starań bo mu sie nie chciało...
    A na dobitke wszytkiego dowiedziałam się że moje dwie najlepsze przyjaciółki są w ciąży. OBIE!!! i nawet nie zamierzały mi o tym powiedzieć bo bały się mojej reakcji!
    A coby było zabawniej powiedziała mi o tym trzyletnia córka jednej z nich. "Ciociu a ty wiesz że mama ma siostrzyczkę w brzuszku???" U pierwszej 15tc u drugiej 9tc.
    Cieszę dię oczywiście ale w domu wyję w poduszkę!!!
    Jakie to życie jest okrutne!!!;(

    AgacizdA rozumiem Cię doskonale. Mój M też swego czasu zamknął się na temat " robienia" dziecka i nic nie mogłam z tym zrobić. Myślę, że oni równie mocno pzreżywają niepowodzenia jak my z tym że nie okazują tego tak zewnętrznie. Z autopsji wiem, że ta niechęć męża jest przejściowa i wkrótce wrócicie do tego tematu.

    Zacytuję mojego męża: " Kto by pomyślał, że " robienie " dzieciaka jest tak skomplikowane. Jeśli tak większość ma to ten naród wyginie."

    W ten sposób pokazał mi, że zrozumiał, że aby spłodzić przysłowiowego syna trzeba się troszkę narobić :)Jedno bzykanko i złoty strzał to czcze życzenie.

    Odpocznijcie oboje. To każdemu z osobna i Waszemu związkowi dobrze zrobi.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 stycznia 2016, 09:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziś już trochę ochłonęłam. Za dużo tego na raz. W domu mam "ciche dni" ale jakoś muszę sobie z tym poradzić.
    Dziękuję dziewczyny za wsparcie :* Jesteście Kochane <3

    PanaKotka lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 stycznia 2016, 10:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AgacizdA wrote:
    Dziś już trochę ochłonęłam. Za dużo tego na raz. W domu mam "ciche dni" ale jakoś muszę sobie z tym poradzić.
    Dziękuję dziewczyny za wsparcie :* Jesteście Kochane <3


    Na drugi dzień zawsze jest lepiej :)

    Trzymaj się AgacizdA :)

    AgacizdA lubi tę wiadomość

  • jonelle Znajoma
    Postów: 30 7

    Wysłany: 28 stycznia 2016, 11:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie było podglądanie wczoraj. To był 16dc. Pękły 2 na 3 pęcherzyki, po jednym z każdego jajnika. Piękne endo 14 mm. Był płyn w zatoce Douglasa i 2 ciałka żółte. Proszę o kciuki ! :)

    Dziewczyny jak czytam Wasze historie o tak długoletnich staraniach to aż mnie ciarki przechodzą :(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 stycznia 2016, 13:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jonelle wrote:
    U mnie było podglądanie wczoraj. To był 16dc. Pękły 2 na 3 pęcherzyki, po jednym z każdego jajnika. Piękne endo 14 mm. Był płyn w zatoce Douglasa i 2 ciałka żółte. Proszę o kciuki ! :)

    Dziewczyny jak czytam Wasze historie o tak długoletnich staraniach to aż mnie ciarki przechodzą :(

    jonelle suuuper :) działaj, działaj i nas na bieżąco informuj :)

    Idziemy prawie łeb w łeb :) Ja mam jutro ( 15dc) ostatnie podglądanko. Oby moje też pękły ( najlepiej dwa ;) ) i endo podrosło. Dziś mimo wszystko staranko coby nie przegapić ;)

    Ale jestem podekscytownana :)

    Trzymam mocno kciukasy :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 stycznia 2016, 13:19

  • jonelle Znajoma
    Postów: 30 7

    Wysłany: 28 stycznia 2016, 15:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karo36 wzajemnie ! Ja już czekam tylko na testowanie :) Dostałam Duphaston 3 razy dziennie od 16-29 dc.

  • Pani Olka Koleżanka
    Postów: 51 7

    Wysłany: 28 stycznia 2016, 16:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej wam :)
    zakonczylam stymulacje clo i lekarz przerzucil mnie na letrozol. Przyjmuje lek Lametta. Mialam wczoraj straszna goraczek, bol jajnika i piersi. Czy tez mialyscie moze takie objawy?

  • PanaKotka Przyjaciółka
    Postów: 123 42

    Wysłany: 28 stycznia 2016, 17:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AgacizdA, wiedziałam, że ochłoniesz :) Wszystko się ułoży :) Może potrzebujesz odpocząć od tego wszystkiego? Umów się np z koleżankami na babski wieczór? Wyjdzie gdzieś potańczyć, zabawić się? Odpoczniesz psychicznie.

    Jonelle, przepiękne efekty masz! Dwa ciałka! Się, też bym tak chciała!

    Karo, oczywiście dam znać od razu po wyjściu z gabinetu!
    A za Ciebie trzymam z całej siły kciuki!

    Pani Olka, ja mam pierwszy cykl na letrozolu i nic takiego się nie dzieje. Który miałaś wczoraj dc, jaką dawkę leku brałaś?

    23cs
  • jonelle Znajoma
    Postów: 30 7

    Wysłany: 28 stycznia 2016, 17:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pani Olka ja bym na Twoim miejscu poszła do lekarza/szpitala albo chociaż zadzwoniła. Czytałam, że jeśli przy stymulacji pojawia się gorączka i silny ból jajnik to mogło dojść do hiperstymulacji. A to grozi utratą jajnika.

    PanaKotka lubi tę wiadomość

  • Angie 31 Autorytet
    Postów: 1402 1165

    Wysłany: 28 stycznia 2016, 21:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny też jestem jak wy na letrozolu 2x1 od 3-7dc dzisiaj jest mój 8dc i od wczoraj boli mnie głowa tak cmi nie wiem jak to opisać. Mam nadzieję że to nie przez letrozole bo to już moj trzeci cykl z nim i nigdy źle się nie czułam. Mam nadzieję że to pogoda. Ogólnie staramy się od lipca2015r.Pecherzyki rosną pękają a dzidzi nie ma. We wtorek idę na monitoring wczoraj mąż był na badaniu nasienia.
    W pierwszym cyklu bylam tak podjarana tym letrozolem a jaka zdeptana kiedy przyszła @.
    Nie wiem czego teraz oczekuję nawet jeśli zadziała letrozol znowu to przecież może się nie udać. Hormony zbadane wszystko jest ok. Miałam też przerwę po tych dwóch cyklach z letrozolem liczyłam na efekt odbicia. Owulacja była i to z dwóch pecherzykow a dzidzi nic. Pozdrawiam was wszystkie

    ug37upjyhucgp8u7.png
    5.12.2008r - Alanek
    18.11.2017 - Bella Helena
    03.2017- kocham ❤ 8dpt - hcg 84❤17dpt-hcg 3998❤
    12.04 jest serduszko!❤
  • Pani Olka Koleżanka
    Postów: 51 7

    Wysłany: 29 stycznia 2016, 08:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wczoraj w 11 dc bylam na kontroli. Bole mialma w 10dc w nocy. Lekarka stwierdzila, ze wszystko jest ok i powiedziala, ze wszystkie tkanki z gruczolami maja prawo bolec :(

    najdziwnieszje jest to, ze dopiero wczoraj powiedziala mi, ze nie ma tez sensu zebym robila testy na owu, bo moje LH jest naturalnie wysokie i testy zawsze beda pozytywne. Pecherzyk mial wczoraj 13,5 mm a LH jak w czasie owu, co dziwniejsze na USG tez widac, ze owu byla. Ale przy tej wielkosci pecherzyka to nie mozliwe... Czy moze ktoras z was tez ma takie jazdy z tym LH? Moja pani dr sama oniemiala wczoraj, wpatrywala sie w wydruk z USG i nie wiedziala co ma powiedziec :/

    Angie slyszalam bardzo pozytywne opinie o letrozolu. Po niepowodzeniach z clo to moja ostatnia deska ratunku przed inseminacja :/ Jednym lekiem mnie pani dr zszokowala, w komplecie z Lametta biore lek dla panow na erekcje ^.^ tylko, ze stosuje pol tab dopochwowo. Az wrocilam do apteki zapytac WTF! jak przeczytalam na opakowaniu, ze jest tylko dla mezczyzn. Ale farmaceutka potwierdzila, ze ten lek dziala pobudzajaco na sluz, ktory lepiej przyjmuje plemniki. ciekawe :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 stycznia 2016, 10:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jonelle wrote:
    Karo36 wzajemnie ! Ja już czekam tylko na testowanie :) Dostałam Duphaston 3 razy dziennie od 16-29 dc.

    Trzymam mocno kciukasy.

    Pisz koniecznie co i jak :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 stycznia 2016, 10:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angie 31 wrote:
    Hej dziewczyny też jestem jak wy na letrozolu 2x1 od 3-7dc dzisiaj jest mój 8dc i od wczoraj boli mnie głowa tak cmi nie wiem jak to opisać. Mam nadzieję że to nie przez letrozole bo to już moj trzeci cykl z nim i nigdy źle się nie czułam. Mam nadzieję że to pogoda. Ogólnie staramy się od lipca2015r.Pecherzyki rosną pękają a dzidzi nie ma. We wtorek idę na monitoring wczoraj mąż był na badaniu nasienia.
    W pierwszym cyklu bylam tak podjarana tym letrozolem a jaka zdeptana kiedy przyszła @.
    Nie wiem czego teraz oczekuję nawet jeśli zadziała letrozol znowu to przecież może się nie udać. Hormony zbadane wszystko jest ok. Miałam też przerwę po tych dwóch cyklach z letrozolem liczyłam na efekt odbicia. Owulacja była i to z dwóch pecherzykow a dzidzi nic. Pozdrawiam was wszystkie


    Hej Angie 31. Nie wiem czy to pomoże ale ja miałam 1 raz stymulację femarą i dzień po jej odstawieniu miałam okropny ból głowy. Trwał on tylko jeden dzień. Czytałam, że jest to swego rodzaju efekt odstawienia.

    Wiem jak to jest się nakręcić a potem zbierać z podłogi ale jak widzisz nie poddaję się. Lepiej zrobić więcej niż potem żałować. Działaj i się nie poddawaj.

    Będzie dobrze :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 stycznia 2016, 10:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AgacizdA wrote:
    Dziś już trochę ochłonęłam. Za dużo tego na raz. W domu mam "ciche dni" ale jakoś muszę sobie z tym poradzić.
    Dziękuję dziewczyny za wsparcie :* Jesteście Kochane <3

    No i zobacz jak to jest. Mój mąż zrobił wczoraj dokładnie to samo. Szlag trafił wszystkie przygotowania :(

    P.s. Pęcherzyk pękł wczoraj, owulka potwierdzona, czułam to zresztą a tu masz babo placek - mój mąż zaniemógł.

    Ehhh...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 stycznia 2016, 10:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dokładnie wiem co czujesz :(
    Nasi mężowie nie chcą z nami współpracować :/
    Mój jeszcze mi oznajmił że mam zawiesić starania bo od tego wariuję i coś mi się w głowę robi ;)

    Karo nie martw się... Ułoży się i nam :*
    A w ogóle nic nie było?? Ani razu nie serduszkowaliście??
    Może nie wszystko stracone:)

  • PanaKotka Przyjaciółka
    Postów: 123 42

    Wysłany: 29 stycznia 2016, 11:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, AgacizdA, Karo, może za bardzo ich osaczacie i za dużą presję wywieranie? Faceci w takich sytuacjach dają ciała właśnie wtedy, gdy najbardziej na nich liczymy... Oni są podatni na stres. Blokują się psychicznie.

    Pani Olka co to był za lek dla mężczyzn? Jak efekty po nim? Faktycznie śluz miałaś lepszy?



    23cs
  • Pani Olka Koleżanka
    Postów: 51 7

    Wysłany: 29 stycznia 2016, 11:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PanaKotka nadal go biore, sluz jest inny, nie az taki lepki, bardziej lejacy na moje oko :) Lek nazywa sie MaxOn Sildenafil. Ach i mam pic codziennie lampke czerwonego wina :D

    Dziewczyny do faceta trzeba podejsc na spokojnie, zgadzam sie z przedmowczynia. Oni szybciej sie denerwuja niz my i potrzebuja tez wiecej czasu na ochloniecie.

‹‹ 65 66 67 68 69 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Śluz płodny a owulacja i dni płodne - jak prowadzić obserwacje?

Na rynku dostępnych jest wiele pomocy w wyznaczaniu dni płodnych. Większość z nich działa na podobnej zasadzie – rozpoznaje zmianę hormonów w ciele kobiety i na tej podstawie wskazuje dni płodne. Czy wiesz, że jedno z takich „narzędzi” masz już w sobie? Twój śluz płodny, który pojawia się w czasie dni płodnych, czyli przed wystąpieniem owulacji!

CZYTAJ WIĘCEJ

Histeroskopia skuteczna metoda diagnostyki i leczenia niepłodności

Histeroskopia to metoda, która pozwala wykryć i wyleczyć niektóre przyczyny niepłodności: polipy macicy, zrosty, mięśniaki. Histeroskopia diagnostyczna czy histeroskopia zabiegowa - kiedy warto zdecydować się na zabieg?  Jak wygląda histeroskopia? W którym momencie cyklu wykonuje się zabieg? Jakie mogą być skutki uboczne? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z tarczycą - przyczyny, objawy, wpływ na płodność

Problemy z tarczycą są bardzo częstą przyczyną zaburzeń hormonalnych zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Jakie są najczęstsze zaburzenia w funkcjonowaniu tarczycy? Jakie są typowe objawy problemów z tarczycą? Jak wygląda diagnostyka? Jak zaburzenia tarczycy mogą wpływać na płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ