X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Stymulacja letrozolem
Odpowiedz

Stymulacja letrozolem

Oceń ten wątek:
  • szamanka91 Autorytet
    Postów: 3221 2182

    Wysłany: 25 lutego 2020, 13:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milena to faktycznie dziwne. Z badaniem proga dobry pomysł bo wtedy stwierdzisz czy była owu

    Starania od 08.2018
    Cykle bezowulacyjne ✖
    11 cykli na stymulacji ✖
    HSG ✔ Kariotypy ✔ AMH - 4,11 ✔
    Mutacje MTHFR hetero oraz PAI-1

    IUI - 19.05.2021 🍷
    ➡️ IVF
    02.08.2021 transfer ET
    9dpt beta 34,2 mIU/ml
    11dpt beta 100,0 mlU/ml 😍
    29dpt Jest ❤️
    I prenatalne OK
    Połówkowe OK
    It's a boy 💙
    Mamy ❄️❄️

    age.png
  • MilusińskaMilena Autorytet
    Postów: 1667 900

    Wysłany: 25 lutego 2020, 13:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam takie testy owu, których używam od roku i nawet raz mnie nie oszukały. Tylko ten cykl jest jakiś dziwny.. Miałam pozytywa tydzień temu we wtorek, potem jakoś koło czwartku/piątku i dziś znów pozytyw..

    Starania od 06.2018

    "Nie rezygnuj z marzeń. To, że coś nie dzieje się teraz nie znaczy, że nigdy nie nastąpi."

    atdc9vvj2aass4hn.png
  • joana Autorytet
    Postów: 2408 1735

    Wysłany: 25 lutego 2020, 14:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dlugo po owu mialam pozytywny test.. ale mysle, ze to tez duzo zalezy od stezenia moczu i godziny.
    Ja zawsze robilam o 18, bo po obiedzie od 16 staralam sie nie puc ani nie siusiac..
    I zawsze mimo, ze owu bylo po 20 dc to testy robilam juz od 8dc. I nieraz tak bylo, ze cudem 13dc pozytyw... skoku temp nie bylo. A pozniej kolo 20dc zlozylo sie wszystko sluz, pozytyw i pozniej skok temp..
    Dlatego mysle, ze warto kierowac sie kilkoma rzeczami.
    A badanie proga to świetny pomysl 😊

    Adaś
    mhsvj44jn9w5kfkv.png

    Pcos, 13cs, 3cs po poronieniu
    06-08.2019 stymulacja cykli, 09.2019 poronienie samoistne 7tc.
  • Niezwykła Autorytet
    Postów: 776 397

    Wysłany: 25 lutego 2020, 15:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    joana wrote:
    Ja dlugo po owu mialam pozytywny test.. ale mysle, ze to tez duzo zalezy od stezenia moczu i godziny.
    Ja zawsze robilam o 18, bo po obiedzie od 16 staralam sie nie puc ani nie siusiac..
    I zawsze mimo, ze owu bylo po 20 dc to testy robilam juz od 8dc. I nieraz tak bylo, ze cudem 13dc pozytyw... skoku temp nie bylo. A pozniej kolo 20dc zlozylo sie wszystko sluz, pozytyw i pozniej skok temp..
    Dlatego mysle, ze warto kierowac sie kilkoma rzeczami.
    A badanie proga to świetny pomysl 😊
    Kurde ja przy lamecie w 8dc mam już po 20mm pecherzyki

    ***musi być dobrze.*
    __________
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 lutego 2020, 15:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam. Dziewczyny po jakim czasie robicie test domowy lub z krwii beta?
    Ja 10 dnia cyklu dostałam ovitrelle starania były od 12, 13, 15 ,16 dnia. Cykle mam 27-28 dniowe. Mam dylemat kiedy może być wiarygodny bo mamy z dzieckiem iść do szpitala i jeżeli by się udało to nie chce pchać się w szpital i wirusy.
    Muszę przed to sprawdzić

  • Niezwykła Autorytet
    Postów: 776 397

    Wysłany: 25 lutego 2020, 15:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiczka wrote:
    Witam. Dziewczyny po jakim czasie robicie test domowy lub z krwii beta?
    Ja 10 dnia cyklu dostałam ovitrelle starania były od 12, 13, 15 ,16 dnia. Cykle mam 27-28 dniowe. Mam dylemat kiedy może być wiarygodny bo mamy z dzieckiem iść do szpitala i jeżeli by się udało to nie chce pchać się w szpital i wirusy.
    Muszę przed to sprawdzić
    Lekarz ci mówił mi z starania w te dni) bo jak dostałaś 10dc zastrzyk to najważniejsze dni to dzień zastrzyku i dzień po tak mi mówił lekarz po 10dniach beta

    ***musi być dobrze.*
    __________
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 lutego 2020, 15:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niezwykła wrote:
    Lekarz ci mówił mi z starania w te dni) bo jak dostałaś 10dc zastrzyk to najważniejsze dni to dzień zastrzyku i dzień po tak mi mówił lekarz po 10dniach beta
    Mój lekarz właśnie zawsze mówi że jak zastrzyk np. Dzisiaj to starania za 2 dni. No nie wiem. Pewnie każdy bada jajeczka i po obserwacji wie kiedy

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 lutego 2020, 15:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niezwykła wrote:
    Lekarz ci mówił mi z starania w te dni) bo jak dostałaś 10dc zastrzyk to najważniejsze dni to dzień zastrzyku i dzień po tak mi mówił lekarz po 10dniach beta
    Niezwykła to chyba zależy od lekarza i od tego jak duży jest pęcherzyk i kiedy ewentualnie wg gin może on pęknąć. Ja miałam zawsze zalecane zbliżenia dzień po zastrzyku, nigdy w tym samym dniu. Fakt, że i tak różnie z tym wychodziło 😊.

    Niezwykła lubi tę wiadomość

  • Niezwykła Autorytet
    Postów: 776 397

    Wysłany: 25 lutego 2020, 16:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anika123 wrote:
    Niezwykła to chyba zależy od lekarza i od tego jak duży jest pęcherzyk i kiedy ewentualnie wg gin może on pęknąć. Ja miałam zawsze zalecane zbliżenia dzień po zastrzyku, nigdy w tym samym dniu. Fakt, że i tak różnie z tym wychodziło 😊.
    Koleżanka znów miała zastrzyk około 20, w tym samym dniu miała zbliżenie i potem już nie mieli możliwości bo mąż wyjechał w delegację a na drugi miesiąc test pozytywny 😘🤩
    Po zastrzyku pęcherzyk pęka od 12/36h zwykle to jest na drugi dzień :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 lutego 2020, 16:01

    ***musi być dobrze.*
    __________
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 lutego 2020, 16:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wniosek taki, że nie ma reguły, tak naprawdę nie wiemy kiedy komórka jajowa dokładnie jest uwolniona więc najlepiej próbować po zastrzyku, żeby wstrzelić się w to 12h możliwe do zapłodnienia 😊 a potem jeszcze powtórzyć nie zaszkodzi 😊

    Niezwykła lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 lutego 2020, 16:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No widzicie. Mój lekarz czasem mówi ogień np. Za dwa dni od rana albo np. Od wieczora. Myślę że z obserwacji to stwierdza. Ale lepiej mówicie zrobić bete 10 dnia licząc od 1 dnia starania czy test w domu?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 lutego 2020, 16:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Beta będzie bardziej skuteczna, test nie zawsze wyjdzie po 10ciu dniach, wszystko zależy od stężenia bety😊 ja bym szła na betę i tak też zrobiłam kiedy chciałam mieć pewność zanim wyjdzie test.

    Niezwykła lubi tę wiadomość

  • Kinga92 Znajoma
    Postów: 25 10

    Wysłany: 25 lutego 2020, 16:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja właśnie wróciłam z monitoringu, cykl stymulowany, 4 pęcherzyki dominujące 😨 według lekarki nasza decyzja czy chcemy się starać w tym cyklu

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 lutego 2020, 17:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kinga92 wrote:
    Ja właśnie wróciłam z monitoringu, cykl stymulowany, 4 pęcherzyki dominujące 😨 według lekarki nasza decyzja czy chcemy się starać w tym cyklu
    Kurcze... Za dużo też niedobrze... jakby nie mogło być równowagi. Niby nie zawsze akurat wszystkie 4 piękaja, ale w drugą stronę też może być... kiedyś tak myślałam, bo miałam 3 dominujące i podjęliśmy ryzyko, tak teraz myślę, że chyba już bym się nie zdecydowała. Trudna decyzja naprawdę.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 lutego 2020, 17:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A dlaczego przy 4 dominujących nie można? I jest ryzyko

  • Kinga92 Znajoma
    Postów: 25 10

    Wysłany: 25 lutego 2020, 17:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anika123 wrote:
    Kurcze... Za dużo też niedobrze... jakby nie mogło być równowagi. Niby nie zawsze akurat wszystkie 4 piękaja, ale w drugą stronę też może być... kiedyś tak myślałam, bo miałam 3 dominujące i podjęliśmy ryzyko, tak teraz myślę, że chyba już bym się nie zdecydowała. Trudna decyzja naprawdę.
    Czemu byś nie podjęła ryzyka ?

  • Kinga92 Znajoma
    Postów: 25 10

    Wysłany: 25 lutego 2020, 17:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiczka wrote:
    A dlaczego przy 4 dominujących nie można? I jest ryzyko
    Chodzi o możliwość ciąży mnogiej.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 lutego 2020, 17:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wtedy to był mój pierwszy cykl stymulowany i nie byłam do końca świadoma tego, że faktycznie mogą (ale nie muszą) być trojaczki. Finalnie nic z tego nie wyszło, ale każdy przypadek jest inny nie ma co porównywać 😊. Może ryzyko to duże słowo, co najwyzej kilka szczęść nie jedno. Teoretycznie to też oczywiście szansa, więcej szans na powodzenie. Nie mamy wpływu na to co się wydarzy😊.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 lutego 2020, 17:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiecie co dziewczyny my to mamy przewalone ❤❤❤

    Niezwykła, Kaasian88 lubią tę wiadomość

  • Niezwykła Autorytet
    Postów: 776 397

    Wysłany: 25 lutego 2020, 18:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anika123 wrote:
    Wniosek taki, że nie ma reguły, tak naprawdę nie wiemy kiedy komórka jajowa dokładnie jest uwolniona więc najlepiej próbować po zastrzyku, żeby wstrzelić się w to 12h możliwe do zapłodnienia 😊 a potem jeszcze powtórzyć nie zaszkodzi 😊
    Dokładnie też tak myślę nie ma reguły

    ***musi być dobrze.*
    __________
‹‹ 789 790 791 792 793 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ