X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Stymulacja letrozolem
Odpowiedz

Stymulacja letrozolem

Oceń ten wątek:
  • Niezwykła Autorytet
    Postów: 776 397

    Wysłany: 25 lutego 2020, 18:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kinga92 wrote:
    Ja właśnie wróciłam z monitoringu, cykl stymulowany, 4 pęcherzyki dominujące 😨 według lekarki nasza decyzja czy chcemy się starać w tym cyklu
    Kurcze z jednej strony bym chciała mieć 4.. Zawsze mam 1 dominujący reszta malutkie nie rosną maja 5mm w tym cyklu miałam dwa dominujące jeden na lewym drugi na prawym i lekarz mówi że są większe szanse ten lub ten. Więc ja bym się starała ja bym chciała mieć 4 :)

    ***musi być dobrze.*
    __________
  • Niezwykła Autorytet
    Postów: 776 397

    Wysłany: 25 lutego 2020, 18:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anika123 wrote:
    Kurcze... Za dużo też niedobrze... jakby nie mogło być równowagi. Niby nie zawsze akurat wszystkie 4 piękaja, ale w drugą stronę też może być... kiedyś tak myślałam, bo miałam 3 dominujące i podjęliśmy ryzyko, tak teraz myślę, że chyba już bym się nie zdecydowała. Trudna decyzja naprawdę.
    OK serio to źle że jak się ma 3 czy 4 : kurde nie wiedziałam naprawdę ja miałam teraz dwa i tak się mega cieszę z tego że szok jakbym miała 3 cz y 4 też bym się cieszyła lecz nie wiem czy są dobre czy puste ah

    ***musi być dobrze.*
    __________
  • Niezwykła Autorytet
    Postów: 776 397

    Wysłany: 25 lutego 2020, 18:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiczka wrote:
    Wiecie co dziewczyny my to mamy przewalone ❤❤❤
    No dosłownie w pozytywnym słowa znaczeniu ale życze wszystkim pozytywnych testów 🤞

    ***musi być dobrze.*
    __________
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 lutego 2020, 18:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niezwykła wrote:
    OK serio to źle że jak się ma 3 czy 4 : kurde nie wiedziałam naprawdę ja miałam teraz dwa i tak się mega cieszę z tego że szok jakbym miała 3 cz y 4 też bym się cieszyła lecz nie wiem czy są dobre czy puste ah
    Nikt nie mówi, że źle, wg lekarzy pewnie to dobrze bo jest więcej możliwości, ale jak zawsze są dwie strony medalu. Mi gin mówił, że raczej małe prawdopodobieństwo, że wszystkie zalapia ale kto to może wiedzieć, tylko natura sama zadecyduje.

    Niezwykła lubi tę wiadomość

  • Kinga92 Znajoma
    Postów: 25 10

    Wysłany: 25 lutego 2020, 19:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja chcę żeby chociaż jeden złapał.😀

    Anika123 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 lutego 2020, 19:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czasami lepiej za dużo nie myśleć bo idzie zwariować. Lepiej poddać się losowi i robić swoje, cieszyć się z małych rzeczy, a większe przyjdą na pewno w końcu 😊. Czasami jeden pęcherzyk będzie lepszej jakości niż tych kilka, także nigdy niewiadomo jakie udało nam się wyhodować.

    Niezwykła lubi tę wiadomość

  • szamanka91 Autorytet
    Postów: 3221 2182

    Wysłany: 25 lutego 2020, 19:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kinga92 wrote:
    Ja właśnie wróciłam z monitoringu, cykl stymulowany, 4 pęcherzyki dominujące 😨 według lekarki nasza decyzja czy chcemy się starać w tym cyklu
    Sporo, ale i tak bym się starała :)

    Starania od 08.2018
    Cykle bezowulacyjne ✖
    11 cykli na stymulacji ✖
    HSG ✔ Kariotypy ✔ AMH - 4,11 ✔
    Mutacje MTHFR hetero oraz PAI-1

    IUI - 19.05.2021 🍷
    ➡️ IVF
    02.08.2021 transfer ET
    9dpt beta 34,2 mIU/ml
    11dpt beta 100,0 mlU/ml 😍
    29dpt Jest ❤️
    I prenatalne OK
    Połówkowe OK
    It's a boy 💙
    Mamy ❄️❄️

    age.png
  • Niezwykła Autorytet
    Postów: 776 397

    Wysłany: 25 lutego 2020, 20:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja wzięłam dziś 1dzien ten duphaston mam brać 3x po 1 ale czuję jakby mi krzyż rozrywalo masakra i śluz mi się zrobił bezbarwny mocno kuja mnie jajniki macie tak po owulacji?

    ***musi być dobrze.*
    __________
  • Taskaska Przyjaciółka
    Postów: 101 32

    Wysłany: 25 lutego 2020, 20:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No Luty to dziwny miesiąc u wszystkich! Ja już tak schizuje, czytam po kilka razy niektóre wpisy. Wczoraj mi się śniło, że się na żywo spotkałyśmy! :)

    4 dominujące? Ja bym też brała. Strach jest, ale co tam!

    Niezwykła lubi tę wiadomość

    Niemożliwe nie istnieje.
  • Śnieżka90 Autorytet
    Postów: 1091 836

    Wysłany: 25 lutego 2020, 21:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Taskaska wrote:
    No Luty to dziwny miesiąc u wszystkich! Ja już tak schizuje, czytam po kilka razy niektóre wpisy. Wczoraj mi się śniło, że się na żywo spotkałyśmy! :)

    4 dominujące? Ja bym też brała. Strach jest, ale co tam!
    Jeżeli w rodzinie nie było mnogiej ciąży to szanse są niewielkie więc nie ma co się bać.

    I jeżeli nie masz wady macicy to czego się tu bać ❤

    Łooo, aż tak nas lubisz 😍

    Niezwykła lubi tę wiadomość

    Śnieżka
    Aniołek- 10 tc [*] 2019
    Aniołek- 7 tc [*]2021
    Aniołek- cb 2022
    Starania od 08.2016

    I dla Nas zaświeci słońce...
  • Kinga92 Znajoma
    Postów: 25 10

    Wysłany: 26 lutego 2020, 06:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Śnieżka90 wrote:
    Jeżeli w rodzinie nie było mnogiej ciąży to szanse są niewielkie więc nie ma co się bać.

    I jeżeli nie masz wady macicy to czego się tu bać ❤

    Łooo, aż tak nas lubisz 😍
    Dziadek ma siostry bliźniaczki 😀 ale idziemy na żywioł. Po jakim czasie od zastrzyku się staracie ?

  • Śnieżka90 Autorytet
    Postów: 1091 836

    Wysłany: 26 lutego 2020, 06:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kinga92 wrote:
    Dziadek ma siostry bliźniaczki 😀 ale idziemy na żywioł. Po jakim czasie od zastrzyku się staracie ?
    W dniu zastrzyku oraz jeden dzień po zawsze mam rozpisany żeby na pewno.

    A mi właśnie kolezanka sprzedała,że jest w ciąży- w grudniu ślub brała. A ja... zaraz 4 lata minie. I powoli tracę nadzieję

    Śnieżka
    Aniołek- 10 tc [*] 2019
    Aniołek- 7 tc [*]2021
    Aniołek- cb 2022
    Starania od 08.2016

    I dla Nas zaświeci słońce...
  • Kinga92 Znajoma
    Postów: 25 10

    Wysłany: 26 lutego 2020, 06:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie koleżanka właśnie zaszła w 2 nieplanowaną ciążę 3 miesiące po CC. Nie ma się co łamać, nam też się na pewno uda 🙂 wczoraj się nie staraliśmy 😑 plan jest ma dziś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 lutego 2020, 06:44

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 lutego 2020, 07:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kinga92 wrote:
    U mnie koleżanka właśnie zaszła w 2 nieplanowaną ciążę 3 miesiące po CC. Nie ma się co łamać, nam też się na pewno uda 🙂 wczoraj się nie staraliśmy 😑 plan jest ma dziś
    Powodzenia 😊 uda się uda😊.

    Przeczytałam bardzo mądra książkę "Potęga podświadomości", codziennie przed zaśnięciem wyobrażałam sobie że mam dzidziusia, i po dwóch miesiącach tak się stało 😊. Za drugim razem kiedy się staraliśmy też skorzystałam z tej metody i efekt był taki sam. Mój gin mówi, że wszystkie procesu zaczynają się w głowie, dlatego warto na nie wpłynąć... I coś w tym jest.

  • joana Autorytet
    Postów: 2408 1735

    Wysłany: 26 lutego 2020, 07:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mysle, ze bete najlepiej zrobic 12dpo zastrzyku. Wczesniej test domowy moze i ma sens ale on moze wykazac zastrzyk a raczej jego resztki. Beta nie powinna oszukac.
    A lepiej juz zrobic tak zeby nie zanalizowac czy to ciaza czy jeszcze zastrzyk..

    IzaaK lubi tę wiadomość

    Adaś
    mhsvj44jn9w5kfkv.png

    Pcos, 13cs, 3cs po poronieniu
    06-08.2019 stymulacja cykli, 09.2019 poronienie samoistne 7tc.
  • Kinga92 Znajoma
    Postów: 25 10

    Wysłany: 26 lutego 2020, 08:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Teraz cały czas o tym myślę... Czy mogłam zaprzepaścić szanse tym że wczoraj się nie staraliśmy ? Ostatnio jak brałam zastrzyk to po dwóch dniach czułam jajniki.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 lutego 2020, 08:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kinga92 wrote:
    Teraz cały czas o tym myślę... Czy mogłam zaprzepaścić szanse tym że wczoraj się nie staraliśmy ? Ostatnio jak brałam zastrzyk to po dwóch dniach czułam jajniki.
    Kinia nie ma reguły naprawdę, nie zadręczaj się tym, jak dziś podziałacie to też będzie ok😊 na pęknięcie po zastrzyku pęcherzyk ma 12-36 h także nic straconego 😊poza tym przecież komórka jajowa jest zdolna po uwolnieniu do zapłodnienia przez wiele godzin, czasami nawet do 24 h także do dzieła 😊

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 lutego 2020, 08:47

  • Kinga92 Znajoma
    Postów: 25 10

    Wysłany: 26 lutego 2020, 08:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anika123 wrote:
    Kinia nie ma reguły naprawdę, nie zadręczaj się tym, jak dziś podziałacie to też będzie ok😊 na pęknięcie po zastrzyku pęcherzyk ma 12-36 h także nic straconego 😊poza tym przecież komórka jajowa jest zdolna po uwolnieniu do zapłodnienia przez wiele godzin, czasami nawet do 24 h także do dzieła 😊
    To będziemy działać 🙂 wczoraj pierwszy raz robiłam sobie sama zastrzyk 😆 ile ja robiłam podejść, mąż mi pomagał, trzymał fałdkę ale patrzył cały czas w tv 😆😆 nie lubi takich akcji

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 lutego 2020, 08:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kinga92 wrote:
    To będziemy działać 🙂 wczoraj pierwszy raz robiłam sobie sama zastrzyk 😆 ile ja robiłam podejść, mąż mi pomagał, trzymał fałdkę ale patrzył cały czas w tv 😆😆 nie lubi takich akcji
    Coś o tym wiem😊nie jest to jakieś super przyjemne ale przynajmniej nie trzeba nigdzie jeździć po przychodniach 😊.
    Moim zdaniem najlepiej trzymać się tego co gin mówi, on robił monitoring i na pewno lepiej wie niż my, kiedy się starać, a Tobie jak powiedział?

  • Kinga92 Znajoma
    Postów: 25 10

    Wysłany: 26 lutego 2020, 08:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie nic mi nie powiedziała a ja zapomniałam zapytać 😂

‹‹ 790 791 792 793 794 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ