X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Stymulacja letrozolem
Odpowiedz

Stymulacja letrozolem

Oceń ten wątek:
  • rosamare Koleżanka
    Postów: 60 14

    Wysłany: 18 września 2020, 21:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie :)
    W kolejnym cyklu rozpoczynam stymulację Lamettą (po jednej tabletce od 3 do 7dc)
    Jeżeli mogę, to chciałabym do Was Dziewczyny dołączyć ☺️

    Aktualnie wspomagam się też preparatem zawierającym mio-inozytol (Miositogyn gt).
    Czy można go przyjmować także w czasie stymulacji?
    Będę wdzięczna za wszystkie rady.🙂


    ewciamu lubi tę wiadomość

    👰🔹Brak owulacji🔹Hiperprolaktynemia
    🤵 ✔️
    VpdKp1.png

    03.2022 11 tc nasz Aniołek Marysia 👼💔
  • MiaK Koleżanka
    Postów: 32 8

    Wysłany: 18 września 2020, 21:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    rosamare wrote:
    Witajcie :)
    W kolejnym cyklu rozpoczynam stymulację Lamettą (po jednej tabletce od 3 do 7dc)
    Jeżeli mogę, to chciałabym do Was Dziewczyny dołączyć ☺️

    Aktualnie wspomagam się też preparatem zawierającym mio-inozytol (Miositogyn gt).
    Czy można go przyjmować także w czasie stymulacji?
    Będę wdzięczna za wszystkie rady.🙂
    Hej! 🙂 Widzę że również masz hiperprolaktynemie, powiedz mi jakie bierzesz leki na to?? I czy jest jakaś poprawa?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 września 2020, 23:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MałaMi92 no to co betka w poniedziałek?? I czekamy na dobre wieści 🍀

    Rosamare ja miałam od pierwszego cyklu po 2 tabletki dziennie od 2-7 i jak narazie udało się w 2 cyklu -- był ten szczęśliwy
    Jak narazie -- bo wolę stąpać twardo po ziemi.
    Miositogyn wspomaga ładnie gospodarkę przy pcos i bierze się go od 1dc przez cały cykl dodatkowo kup sobie folian metylowany.☺️☺️
    Witamy wśród nas 💝☺️

    Niestety u mnie pokazało się plamienie a nie mam laboratorium w sobotę czynnego co dałoby wynik od razu w ten sam dzień i muszę czekać do poniedziałku na betę jestem tak obblekowana że więcej nie mogę nic zrobić jak tylko leżeć i się nie zamartwiać 🤷🤷

    Dziewczyny nowe witamy 🙋🙋

    rosamare lubi tę wiadomość

  • Staraczek Znajoma
    Postów: 26 4

    Wysłany: 19 września 2020, 14:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MiMi wrote:
    Dziękuje za odpowiedź 😚 bo już czasami człowiek ma mętlik z tego wszystkiego 😢


  • MiMi Ekspertka
    Postów: 160 59

    Wysłany: 19 września 2020, 21:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny u mnie po 72 h wynik 240 a był 54. Myślicie ze ok?

    ewciamu lubi tę wiadomość

    010igov3znog0i75.png
  • niebieska Przyjaciółka
    Postów: 80 74

    Wysłany: 20 września 2020, 09:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MiMi wrote:
    Dziewczyny u mnie po 72 h wynik 240 a był 54. Myślicie ze ok?

    Przyrost prawidłowy. Super 🙂

  • Victorias3 Znajoma
    Postów: 16 2

    Wysłany: 20 września 2020, 10:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, mam do sprzedania aromek.
    1 pełne opakowanie (30 tabletek) ważne do 01.2023. i drugie rozpoczęte (zostało w nim 10 tabletek) ważne do 05.2021.
    Pozdrawiam
    [email protected]

  • rosamare Koleżanka
    Postów: 60 14

    Wysłany: 20 września 2020, 13:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MiaK wrote:
    Hej! 🙂 Widzę że również masz hiperprolaktynemie, powiedz mi jakie bierzesz leki na to?? I czy jest jakaś poprawa?

    Hej ☺️ ja na obniżenie prolaktyny biorę Dostinex - 0,5 tabletki raz w tygodniu.
    Obniża mi prolaktynę do wartości, które mieszczą się już w normach. W nowym cyklu rozpoczynam stymulację i zobaczymy co z tego wyniknie.
    Tak bardzo bym chciała żeby się udało 💕☺️

    A jak to jest u Ciebie? Jakie leki przyjmujesz?
    Pozdrawiam ☺️

    👰🔹Brak owulacji🔹Hiperprolaktynemia
    🤵 ✔️
    VpdKp1.png

    03.2022 11 tc nasz Aniołek Marysia 👼💔
  • Nadzieja28 Autorytet
    Postów: 1500 111

    Wysłany: 20 września 2020, 20:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jej dziewczyny mam do sprzedania qlukophage xr 750 60 szt nowy zapakowany ;) i chyba 5 tabletek luzem z reszty listka 😊

    Start 2018

    Laparoskopia 2019 ✅
    Hashimoto ?, PCOS ?

    💊Metformax 1500, Omega3, Jod, Nac, Metylowane vit i kw foliowy, i wiele innych…

    🔺Mthfr * A1298C Mthfr_1298A>C homo ❌,
    🔺Pai-1 ** 4G/5G Pai-1 4G hetero
    🔺KIR : Bx
    ❌NIEWYKRYTE :
    2DL2, 2DL4norm, 2DL5[gr.1], 2DL5[gr.2], 2DS2, 2DS3, 2DS4norm, 2DS5, 3DS1, 3DP1var

    MĄŻ: Wszystkie badania niby Ok (plemniki szybkie tylko na starcie)

    Marzec 2020 -28dc beta 9 - CB🥺

    3 cykl - Puregon 75💉—>accofil💉—>encorton—>acard 150 —> neoparin ❌


    STARANIA ZAWIESZONE
    Od 04.2021


    09.21🍀🍀 UDAŁO SIĘ!! 🍀🍀 (Naturalnie bez wspomagaczy )
    13.06.22 Synek Marceli 58, 3570🥰
  • Luusia Autorytet
    Postów: 1213 1232

    Wysłany: 21 września 2020, 09:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MiMi wrote:
    Dziewczyny u mnie po 72 h wynik 240 a był 54. Myślicie ze ok?
    Świetny wynik

    age.png
    43 lata
    Klinika Vitrolive / Bocian
    KIR: Bx
    Obecne: 2DS1
    Brakujące: 2DS2, 2DS3, 2DS5, 3DS1
    Rozjechane cytokiny - TNF alfa > 48tys., IL2>500, IL10>9000
    ANA 2 - ujemne
    On - morfologia 0%, fragmentacja DNA 11%

    08 - 12. 2019 - 3 procedury IVF - łącznie 5 blastek, transfery nieudane
    02.2020 - 09.2021 stymulacja aromkiem- 05.2020 - [*] 8tc

    10.2021 - IV procedura IVF KD - 10 blastek ❄️ 11.2021 - 4AA - 🙁, 12.2021 - 4AA - 🙁
    04.2022 - 4AA - accofil, intralipid, AH, embryoglue, encorton, heparyna
    10dpt - 114mlU/ml, 12dpt - 355mlU/ml,16dpt - 2259mlU/ml, 6t3d 💔-krwiak
    06.2022 - 4AA - accofil, intralipid, embryoglue, prograf/ encorton
    8dpt - 135,8mlU/ml, 10dpt - 313,3mlU/ml, 14dpt - 1235mlU/ml
    28dpt - mamy❤️, CRL-0,71cm -6t4d
    9t6d - 3,02cm CRL, 12t - prenatalne ok, NIFTY - zdrowa 👧
    20t0d - połówkowe ok
    38t - CC, 2320g, 49cm
  • MiaK Koleżanka
    Postów: 32 8

    Wysłany: 21 września 2020, 10:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    rosamare wrote:
    Hej ☺️ ja na obniżenie prolaktyny biorę Dostinex - 0,5 tabletki raz w tygodniu.
    Obniża mi prolaktynę do wartości, które mieszczą się już w normach. W nowym cyklu rozpoczynam stymulację i zobaczymy co z tego wyniknie.
    Tak bardzo bym chciała żeby się udało 💕☺️

    A jak to jest u Ciebie? Jakie leki przyjmujesz?
    Pozdrawiam ☺️
    Ja biorę bromergon 2,5mg 2x1 dziennie, ale skutki uboczne po nim są okropne 😐 wcześniej już miałam stymulacje letrozolem 3 razy ale niestety ani razu się nie udało.. Mam nadzieję że jak uda się unormować prolaktyne to w końcu będę miała wymarzone dzieciątko

  • Nadzieja28 Autorytet
    Postów: 1500 111

    Wysłany: 21 września 2020, 10:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MiaK wrote:
    Ja biorę bromergon 2,5mg 2x1 dziennie, ale skutki uboczne po nim są okropne 😐 wcześniej już miałam stymulacje letrozolem 3 razy ale niestety ani razu się nie udało.. Mam nadzieję że jak uda się unormować prolaktyne to w końcu będę miała wymarzone dzieciątko
    Tez go biorę i myslalam ze bmre jak po 5 dniach miałam brać po całej tabletce biorę tylko 0,5 bo nie daje radu ale mogę polecić żeby brać przed samym spaniem i do posiłku ja dodatkowo biorę osłonę na żołądek i jedna tabletkę na alergie (bo mam alergie) i pomaga nie czuje się tek okropnie i nie mam zatkanego nosa

    Start 2018

    Laparoskopia 2019 ✅
    Hashimoto ?, PCOS ?

    💊Metformax 1500, Omega3, Jod, Nac, Metylowane vit i kw foliowy, i wiele innych…

    🔺Mthfr * A1298C Mthfr_1298A>C homo ❌,
    🔺Pai-1 ** 4G/5G Pai-1 4G hetero
    🔺KIR : Bx
    ❌NIEWYKRYTE :
    2DL2, 2DL4norm, 2DL5[gr.1], 2DL5[gr.2], 2DS2, 2DS3, 2DS4norm, 2DS5, 3DS1, 3DP1var

    MĄŻ: Wszystkie badania niby Ok (plemniki szybkie tylko na starcie)

    Marzec 2020 -28dc beta 9 - CB🥺

    3 cykl - Puregon 75💉—>accofil💉—>encorton—>acard 150 —> neoparin ❌


    STARANIA ZAWIESZONE
    Od 04.2021


    09.21🍀🍀 UDAŁO SIĘ!! 🍀🍀 (Naturalnie bez wspomagaczy )
    13.06.22 Synek Marceli 58, 3570🥰
  • Marlkkkka Debiutantka
    Postów: 15 10

    Wysłany: 21 września 2020, 11:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, byłam po 7 cyklch na lamecie
    Za każdym razem piekna owulacja. Nie byla znana przyczyna niepowodzeń. Dwóch lekarzy wysylalo mnie na in vitro, nie kierując na HSG. Wzięłam sprawy w swoje ręce i zrobilam HSG. W pierwszym cyklu po badaniu z Lametta się udało. Bez monitoringu. Poprostu kochalismy sie co dwa dni i wyszlo. Zanim sie zdecydujecie na in vitro, zróbcie HSG. Nic nie zaszkodzi, a mi pomogło po dwoch latach starań. Dzis jestem w 30tc. Czuję się zobowiazana opowiadać o HSG, bo dzieki niemu będę mamą.

    Elleen, ewciamu lubią tę wiadomość

  • MałaMi92 Koleżanka
    Postów: 47 25

    Wysłany: 21 września 2020, 12:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ewciamu wrote:
    MałaMi92 no to co betka w poniedziałek?? I czekamy na dobre wieści 🍀

    Rosamare ja miałam od pierwszego cyklu po 2 tabletki dziennie od 2-7 i jak narazie udało się w 2 cyklu -- był ten szczęśliwy
    Jak narazie -- bo wolę stąpać twardo po ziemi.
    Miositogyn wspomaga ładnie gospodarkę przy pcos i bierze się go od 1dc przez cały cykl dodatkowo kup sobie folian metylowany.☺️☺️
    Witamy wśród nas 💝☺️

    Niestety u mnie pokazało się plamienie a nie mam laboratorium w sobotę czynnego co dałoby wynik od razu w ten sam dzień i muszę czekać do poniedziałku na betę jestem tak obblekowana że więcej nie mogę nic zrobić jak tylko leżeć i się nie zamartwiać 🤷🤷

    Dziewczyny nowe witamy 🙋🙋
    Dziś przed pracą niestety nie zdążyłam, ale jutro już nie ma wymówki tylko jadę na betę:)
    Jak Twoje plamienie, ustało? Mam nadzieję że nie wszystko jest ok :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 września 2020, 16:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niestety rozciekłam się na amen w weekend ....😢
    W piątek zaczęło się małym plamieniem ale taki troszeczkę na różowo więc pomyślałam że to może być implantacja zarodka . W nocy z piątku na sobotę miałam straszny ból podbrzusza a rano żywą krew na papierze 😭😭😭
    Popłakałam się bo to nasza szczęśliwa rocznica ślubu a tutaj coś takiego😟 ubrałam podpaskę ale postanowiłam nadal brać dupka luteinę i utrogestan aż nie sprawdzę czy na pewno już po
    W niedzielę wieczorem już nie wzięłam luteiny bo na podpasce czerwono to po co brać. Rano dzisiaj też to samo żywa krew ale pojechałam na badanie ... Na miejscu powiedziałam że niestety sprawdzić ale to gorsze

    i po godzinie 10 dostaję wynik beta 268.1 🤯🤯🤯

    Nadal krwawię przy podcieraniu i nie uwierzę dopóki mi moja gin nie powie że jest wszystko ok 👍 bo coś czuję że mam szalejące hormony a to wszystko może oznaczać jeżeli nie biochema to pozamaciczną chociaż jak sprawdzam przyrost jest w normie.
    Wizyta dopiero w środę, a w środę z rana też pójdę jeszcze raz na badanie bety bo możliwe że się pomylili???
    Co wy na to 🤷🤷🤷

    🍀🍀🍀🍀🍀🍀

    Lena91aa, Anka37 lubią tę wiadomość

  • OlaNova Autorytet
    Postów: 608 760

    Wysłany: 21 września 2020, 16:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ewciamu wrote:
    Niestety rozciekłam się na amen w weekend ....😢
    W piątek zaczęło się małym plamieniem ale taki troszeczkę na różowo więc pomyślałam że to może być implantacja zarodka . W nocy z piątku na sobotę miałam straszny ból podbrzusza a rano żywą krew na papierze 😭😭😭
    Popłakałam się bo to nasza szczęśliwa rocznica ślubu a tutaj coś takiego😟 ubrałam podpaskę ale postanowiłam nadal brać dupka luteinę i utrogestan aż nie sprawdzę czy na pewno już po
    W niedzielę wieczorem już nie wzięłam luteiny bo na podpasce czerwono to po co brać. Rano dzisiaj też to samo żywa krew ale pojechałam na badanie ... Na miejscu powiedziałam że niestety sprawdzić ale to gorsze

    i po godzinie 10 dostaję wynik beta 268.1 🤯🤯🤯

    Nadal krwawię przy podcieraniu i nie uwierzę dopóki mi moja gin nie powie że jest wszystko ok 👍 bo coś czuję że mam szalejące hormony a to wszystko może oznaczać jeżeli nie biochema to pozamaciczną chociaż jak sprawdzam przyrost jest w normie.
    Wizyta dopiero w środę, a w środę z rana też pójdę jeszcze raz na badanie bety bo możliwe że się pomylili???
    Co wy na to 🤷🤷🤷

    🍀🍀🍀🍀🍀🍀

    Kochana, ja na Twoim miejscu pojechałabym do szpitala na IP!! A do swojego lekarza w najbliższy wolny termin.
    Jak się teraz czujesz?

    f2w33e3kj33m6p5d.png

    Ja: 30 lat On: 31 lat
    Starania od lipca 2019
    12.2019 - rozpoczęcie diagnostyki, wszystkie wyniki książkowe (niepłodność idiopatyczna)
    05.2020 - sono-HSG - jeden jajowód niedrożny
    05.2020 - pierwszy cykl stymulowany (nieudany)
    07. i 08. i 09.2020 - 3 x IUI (nieudane)

    09.2021 - 1 IVF - krótki - 11 komórek, 2 zarodki, transfer odroczony (hiperka)
    25.10.2021 - FET - blastka 4aa
    6 dpt - pierwsze w życiu II kreski 🎉
    8 dpt - bHCG: 53,2 mIU/ml i dalej beta pięknie rośnie!
    24 dpt - mamy serduszko!!! <3 <3 <3

    1 mrozaczek 4aa na zimowisku <3
  • OlaNova Autorytet
    Postów: 608 760

    Wysłany: 21 września 2020, 16:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jakby co to u mnie dziś beta negatywna :(
    Rezygnuję już z Aromka i inseminacji. Będziemy teraz odpoczywać od lekarzy i w między czasie będziemy robić dodatkowe badania.
    💔

    f2w33e3kj33m6p5d.png

    Ja: 30 lat On: 31 lat
    Starania od lipca 2019
    12.2019 - rozpoczęcie diagnostyki, wszystkie wyniki książkowe (niepłodność idiopatyczna)
    05.2020 - sono-HSG - jeden jajowód niedrożny
    05.2020 - pierwszy cykl stymulowany (nieudany)
    07. i 08. i 09.2020 - 3 x IUI (nieudane)

    09.2021 - 1 IVF - krótki - 11 komórek, 2 zarodki, transfer odroczony (hiperka)
    25.10.2021 - FET - blastka 4aa
    6 dpt - pierwsze w życiu II kreski 🎉
    8 dpt - bHCG: 53,2 mIU/ml i dalej beta pięknie rośnie!
    24 dpt - mamy serduszko!!! <3 <3 <3

    1 mrozaczek 4aa na zimowisku <3
  • Natalia_29 Znajoma
    Postów: 30 14

    Wysłany: 21 września 2020, 16:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marlkkkka wrote:
    Dziewczyny, byłam po 7 cyklch na lamecie
    Za każdym razem piekna owulacja. Nie byla znana przyczyna niepowodzeń. Dwóch lekarzy wysylalo mnie na in vitro, nie kierując na HSG. Wzięłam sprawy w swoje ręce i zrobilam HSG. W pierwszym cyklu po badaniu z Lametta się udało. Bez monitoringu. Poprostu kochalismy sie co dwa dni i wyszlo. Zanim sie zdecydujecie na in vitro, zróbcie HSG. Nic nie zaszkodzi, a mi pomogło po dwoch latach starań. Dzis jestem w 30tc. Czuję się zobowiazana opowiadać o HSG, bo dzieki niemu będę mamą.

    U mnie również cykl z HSG okazał się tym szczęśliwym (sonoHSG, wszystko było drożne wg badania), cykl trochę na wariata, był to też trzeci cykl z Lamettą 😁. Aktualnie 16 t.c.

    Marlkkkka lubi tę wiadomość

    PCOS, Hashimoto
    Starania od 06.2019
    Euthyrox, Acard, Miovelia, Selen
    09-12.2019 - ocena cykli - brak owulacji
    12.2019- 02. 2020 stymulacja Clo
    03.2020 stymulacja Lamettą
    06.2020 sonoHSG - wszystko ok
    Cykl z Lamettą 06.2020 ❤️ ->🤰
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 września 2020, 19:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    OlaNova wrote:
    Kochana, ja na Twoim miejscu pojechałabym do szpitala na IP!! A do swojego lekarza w najbliższy wolny termin.
    Jak się teraz czujesz?


    Niestety nie mam po co jechać do szpitala bo już jestem na wszystkich możliwych tabsach 🤦 mam 3x dupka 2x luteinę dopochwowo i 1x utrogestan to więc na pogotowiu chyba już by mi nic więcej nie mogli podać
    No i pierwszy wolny termin mam właśnie w środę popołudniu 🤷 to i tak dobrze że tak szybko mnie przyjęła bo u niej chociaż prywatnie to czeka sie na wizytę niekiedy i 3-4 tygodnie ☺️
    Jestem na L4 dostałam od mojego rodzinnego bez słowa sprzeciwu więc leżę odpoczywam nic nie robię tylko oglądam Netflixa ,☺️ i spokojnie czekam do środy. Więcej nic zrobić nie mogę
    Może taka moja natura że jestem tym znikomym % co mają normalny okres do 3 miesiaca ciąży? Niewiem przekonam się co mi powie ale nie nastawiam się zbyt optymistycznie .... 🤷 Myślę trzeźwo 🍀🍀

  • niebieska Przyjaciółka
    Postów: 80 74

    Wysłany: 21 września 2020, 19:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ewciamu wrote:
    Niestety nie mam po co jechać do szpitala bo już jestem na wszystkich możliwych tabsach 🤦 mam 3x dupka 2x luteinę dopochwowo i 1x utrogestan to więc na pogotowiu chyba już by mi nic więcej nie mogli podać
    No i pierwszy wolny termin mam właśnie w środę popołudniu 🤷 to i tak dobrze że tak szybko mnie przyjęła bo u niej chociaż prywatnie to czeka sie na wizytę niekiedy i 3-4 tygodnie ☺️
    Jestem na L4 dostałam od mojego rodzinnego bez słowa sprzeciwu więc leżę odpoczywam nic nie robię tylko oglądam Netflixa ,☺️ i spokojnie czekam do środy. Więcej nic zrobić nie mogę
    Może taka moja natura że jestem tym znikomym % co mają normalny okres do 3 miesiaca ciąży? Niewiem przekonam się co mi powie ale nie nastawiam się zbyt optymistycznie .... 🤷 Myślę trzeźwo 🍀🍀

    Trzymam kciuki, żebyś jednak była tym małym % . Moja koleżanka z pracy opowiadała mi, że przez pierwsze miesiące też miała normalny okres dopiero przy 4-5 miesiącu zaczął być coraz słabszy, więc poszła do gin i okazało się że jest w 5 miesiącu, wiec wszystko jest możliwe. A teraz odpoczywaj 🙂

    ewciamu lubi tę wiadomość

‹‹ 871 872 873 874 875 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kwas foliowy podczas starania o dziecko, kwas foliowy w ciąży - dlaczego tak ważny?

Kwas foliowy to witamina z grupy B, o której żadna starająca się o ciążę kobieta, nie powinna zapominać! Kwas foliowy ma ogromny wpływ na rozwój płodu, prawidłowy przebieg ciąży, ale i również płodność kobiety! Dodatkowo przeczytaj dlaczego suplementacja kwasu foliowego zalecana jest czasem również dla mężczyzn.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Znaczenie jakości męskiego nasienia

Jest wiele czynników, które wpływają na szanse na zajście w ciążę u pary, która marzy o rodzicielstwie. Jednak niewątpliwie wśród najważniejszych jest odpowiednia jakość komórki jajowej i plemników. Wyjaśniamy, dlaczego jakościowe komórki jajowe czasami nie gwarantują sukcesu. Jakie znaczenie odgrywa jakość męskiego nasienia? Jak wygląda diagnostyka i leczenie?

CZYTAJ WIĘCEJ

Mikroelementy dające makro-poprawę męskiej płodności

Dowiedz się, które mikroelementy odgrywają kluczową rolę w kontekście męskiej płodności. Na co zwracać uwagę i których składników nie powinno zabraknąć w diecie przyszłego taty? 

CZYTAJ WIĘCEJ