X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Stymulacja letrozolem
Odpowiedz

Stymulacja letrozolem

Oceń ten wątek:
  • Sisska Autorytet
    Postów: 2082 1099

    Wysłany: 21 września 2020, 21:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny czy trzeba koniecznie brać duphaston zaraz po inseminacji? Bo miałam zabieg dziś, ale na kontrole czy na pewno pękł pęcherzyk kazali przyjść we czwartek, a z racji, że nie było miejsc to dopiero w piątek będę miala usg.. Czy to nie problem jeśli zacznę go zażywać od piątku jeśli zleci lekarka?

    🔹️Starania od 2018r
    🔹️Bezpłodność męska
    🔹️Nie udane 3x IUI AID
    🔹️Stymulacja krótki protokół
    🔹️Mamy 6 ❄️❄️❄️❄️❄️❄️ (wszystkie 5.1.1)
    ➡️IVF AID 31.03.2021
    🔹️Beta 8dpt - 299,8 mIU/ml
    🔹️Beta 12dpt - 3092,8 mIU/ml
    🔹️Beta 14dpt - 6529,0 mIU/ml

    ➡️IVF AID 06.03.2024:
    🔹️Beta 8dpt - 239,98 mIU/ml 😍
    🔹️Beta 10dpt - 640,47 mIU/ml
    🔹️Beta 12dpt - 1476,07 mIU/ml
    🔹️23 dpt - CRL 0,31, ❤️ 112 uderzeń
    🔹️Poronienie zatrzymane - 6tc 💔😭


    🥰 Wymarzony 🥰
    age.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 września 2020, 03:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sisska wrote:
    Dziewczyny czy trzeba koniecznie brać duphaston zaraz po inseminacji? Bo miałam zabieg dziś, ale na kontrole czy na pewno pękł pęcherzyk kazali przyjść we czwartek, a z racji, że nie było miejsc to dopiero w piątek będę miala usg.. Czy to nie problem jeśli zacznę go zażywać od piątku jeśli zleci lekarka?

    Niewiem jaka jest procedura do inseminacji ale ja osobiście byłam na monitoringu w 11dc miałam podany pregnyl , potem w 16 DC jeszcze raz monitoring czy pękną i zaczęłam brałać dupka od 19dc
    Moja gin tłumaczyła mi że za wcześnie jak się zacznie brać proga to może zachamować rozrost pęcherzyka może zadzwoń do twojej przychodni i się upewnij

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 września 2020, 03:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    OlaNova wrote:
    Jakby co to u mnie dziś beta negatywna :(
    Rezygnuję już z Aromka i inseminacji. Będziemy teraz odpoczywać od lekarzy i w między czasie będziemy robić dodatkowe badania.
    💔

    Odpoczynek się przyda każdemu tylko żeby nie był za długi może spróbuj z innym lekarzem? A może bardziej naturalnie? To głupie ale ja sama wspomagałam się dodatkowo oprócz wszystkich suple to jeszcze miałam dzięgiel chiński w kapsułkach i zioła ojca Sroki piłam .
    Niekiedy medycyna już nie może więcej pomóc ale jest też natura
    Czytałam ostatnio o sanatorium dla niepłodnych i tam się skupiają na zabiegach z borowiny od razu poszukałam na necie i są do kupienia plastry z borowiny i tampony tez a niektóre gabinety kosmetycznie mają to w swojej ofercie. Może przy tym odpoczywaniu spróbujesz czegoś nowego?

  • Daggi Ekspertka
    Postów: 184 175

    Wysłany: 22 września 2020, 10:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej :) jestem tu nowa :) 14.09 miałam zastrzyk ovitrelle. Od 3 do 7 dnia cyklu przyjmowałam aromek. Jest to mój pierwszy raz. Powiedzcie mi, jak tam Wasze odczucia? dzień po zastrzyku miałam ogromny ból w podbrzuszu, ciężko było chodzić... (dodam, że na usg miałam dwa pęcherzyki, po jednym na każdym jajniku) Tsh, fsh, lh, progesteron i prolaktyna w normie. Staram się być dobrej myśli. Jutro idę na kontrolę sprawdzić, czy pęcherzyki w ogóle pękły. Pozdrawiam serdecznie! I za każdą z Was mocno trzymam kciuki.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 września 2020, 10:59

    Starania od września 2018
    Aromek+ovitrelle
    Zabieg łyżeczkowania: 17.12.2020

    02.04 25dc II kreski, beta hcg: 430,6
    08.04 31dc, beta hcg 11054,0
    10.04 33dc, beta hcg 23314,0
  • Sisska Autorytet
    Postów: 2082 1099

    Wysłany: 22 września 2020, 11:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ewciamu wrote:
    Niewiem jaka jest procedura do inseminacji ale ja osobiście byłam na monitoringu w 11dc miałam podany pregnyl , potem w 16 DC jeszcze raz monitoring czy pękną i zaczęłam brałać dupka od 19dc
    Moja gin tłumaczyła mi że za wcześnie jak się zacznie brać proga to może zachamować rozrost pęcherzyka może zadzwoń do twojej przychodni i się upewnij

    Lekarka mi powiedziała, żeby przyjść za 3 dni na usg i wtedy zdecyduje czy włączyć duphaston,bo zależy czy pęcherzyk pękł. Po pierwszej inseminacji też miałam dopiero na 3 dzień włączonego dupka, jak zrobili usg, że pękł. Czy wogóle branie duphastonu po inseminacji jest konieczne?

    🔹️Starania od 2018r
    🔹️Bezpłodność męska
    🔹️Nie udane 3x IUI AID
    🔹️Stymulacja krótki protokół
    🔹️Mamy 6 ❄️❄️❄️❄️❄️❄️ (wszystkie 5.1.1)
    ➡️IVF AID 31.03.2021
    🔹️Beta 8dpt - 299,8 mIU/ml
    🔹️Beta 12dpt - 3092,8 mIU/ml
    🔹️Beta 14dpt - 6529,0 mIU/ml

    ➡️IVF AID 06.03.2024:
    🔹️Beta 8dpt - 239,98 mIU/ml 😍
    🔹️Beta 10dpt - 640,47 mIU/ml
    🔹️Beta 12dpt - 1476,07 mIU/ml
    🔹️23 dpt - CRL 0,31, ❤️ 112 uderzeń
    🔹️Poronienie zatrzymane - 6tc 💔😭


    🥰 Wymarzony 🥰
    age.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 września 2020, 12:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak jak dla mnie jest konieczne ponieważ ja miałam niedobory przez to też mega nieregularne cykle poza tym mam pcos i io jedynie co z tarczycą mam porządek 🤷
    Dupek nie zaszkodzi że go będziesz brała a 7-8 dni po owu po prostu idź i sprawdź jaki masz poziom możesz po prostu nie potrzebować jakiejś wielkiej dawki
    Ja od początku mam albo 2x luteinę albo 3x dupka ale dla ciebie mogą być to dawki zbyt duże

  • MałaMi92 Koleżanka
    Postów: 47 25

    Wysłany: 22 września 2020, 18:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eh, ja jestem załamana.. nienawidzę gdy mój organizm tak sobie ze mnie żartuje! Chyba nigdy nie byłam tak bardzo przekonana, że się udało a tu beta z dziś <0,5 :(
    Badanie progesteronu w piątek pokazało wynik ponad 50ng/ml A tu ciąży ani widu, ani słuchu..

    Pierwszy cykl z Lamettą był udany, ale ciąża była biochemiczna i straciłam ją w 6tc. Teraz kolejne 3 cykle nieudane.. Jak wcześniej byłam bardzo cierpliwa, tak teraz zaczynam mieć już dość;/

  • OlaNova Autorytet
    Postów: 608 760

    Wysłany: 22 września 2020, 19:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ewciamu wrote:
    Odpoczynek się przyda każdemu tylko żeby nie był za długi może spróbuj z innym lekarzem? A może bardziej naturalnie? To głupie ale ja sama wspomagałam się dodatkowo oprócz wszystkich suple to jeszcze miałam dzięgiel chiński w kapsułkach i zioła ojca Sroki piłam .
    Niekiedy medycyna już nie może więcej pomóc ale jest też natura
    Czytałam ostatnio o sanatorium dla niepłodnych i tam się skupiają na zabiegach z borowiny od razu poszukałam na necie i są do kupienia plastry z borowiny i tampony tez a niektóre gabinety kosmetycznie mają to w swojej ofercie. Może przy tym odpoczywaniu spróbujesz czegoś nowego?

    Ja jestem z tych co ostrożnie podchodzą do ziół i suplementów (biorę 'tylko' Ovarin, omega 3, wit D3, foliany, magnez). Nie znam przyczyny naszych niepowodzeń, więc też tak nie wiemy z czym walczymy. Punktem zaczepienia może być ewentualny niedrożny jajowód, w co akurat mój lekarz wątpi. Myślę nad skorzystaniem z pomocy fizjoterapeuty. Mam zamiar zawęzić również dietę, od roku jem zdrowiej, a od maja korzystam ze wskazówek Akamedii Płodności (ebook i dieta wiosenna), ale czas chyba bardziej się na tym skupić :)
    Mamy do zrobienia jeszcze rozszerzone badania nasienia, badnia genetyczne i ew. immunologiczne. Może gdzieś tam znajdziemy punkt zaczepienia. Oswajam się też pomału z in vitro.

    Na pewno się nie poddamy :) Marzymy o dzidziusiu, przez 13 lat razem uzbierało nam się ogrom miłości do podzielenia <3

    f2w33e3kj33m6p5d.png

    Ja: 30 lat On: 31 lat
    Starania od lipca 2019
    12.2019 - rozpoczęcie diagnostyki, wszystkie wyniki książkowe (niepłodność idiopatyczna)
    05.2020 - sono-HSG - jeden jajowód niedrożny
    05.2020 - pierwszy cykl stymulowany (nieudany)
    07. i 08. i 09.2020 - 3 x IUI (nieudane)

    09.2021 - 1 IVF - krótki - 11 komórek, 2 zarodki, transfer odroczony (hiperka)
    25.10.2021 - FET - blastka 4aa
    6 dpt - pierwsze w życiu II kreski 🎉
    8 dpt - bHCG: 53,2 mIU/ml i dalej beta pięknie rośnie!
    24 dpt - mamy serduszko!!! <3 <3 <3

    1 mrozaczek 4aa na zimowisku <3
  • Nadzieja28 Autorytet
    Postów: 1500 111

    Wysłany: 22 września 2020, 19:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pabi- dexamethasone 17 tabletek ważne do 2023

    CardioTeva 75 zamiennik acardu 39 tabletek (prawie trzy listki) ważne do 2021

    Acard 75 25 tabletek (niecały listek)

    Sprzedam qlukophage xr 750 65 tabletek ważne do 2022

    Daggi lubi tę wiadomość

    Start 2018

    Laparoskopia 2019 ✅
    Hashimoto ?, PCOS ?

    💊Metformax 1500, Omega3, Jod, Nac, Metylowane vit i kw foliowy, i wiele innych…

    🔺Mthfr * A1298C Mthfr_1298A>C homo ❌,
    🔺Pai-1 ** 4G/5G Pai-1 4G hetero
    🔺KIR : Bx
    ❌NIEWYKRYTE :
    2DL2, 2DL4norm, 2DL5[gr.1], 2DL5[gr.2], 2DS2, 2DS3, 2DS4norm, 2DS5, 3DS1, 3DP1var

    MĄŻ: Wszystkie badania niby Ok (plemniki szybkie tylko na starcie)

    Marzec 2020 -28dc beta 9 - CB🥺

    3 cykl - Puregon 75💉—>accofil💉—>encorton—>acard 150 —> neoparin ❌


    STARANIA ZAWIESZONE
    Od 04.2021


    09.21🍀🍀 UDAŁO SIĘ!! 🍀🍀 (Naturalnie bez wspomagaczy )
    13.06.22 Synek Marceli 58, 3570🥰
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 września 2020, 16:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niestety tym razem się nie udało. Mam odstawić cały progesteron co brałam i sprawdzać betę kiedy zmaleje do ujemnej tym razem bez zabiegu i po kolejnej miesiączce zaczynamy 3 cykl z lamettą i pregnylem. Mam ciążowe L4 do końca października bo defakto jeszcze jestem w 5 tygodniu ciąży a zanim to opadnie to też może potrwać jakieś 2 tygodnie. 😢😢😢
    Beta z czwartku. 46.4
    Beta z poniedziałku. 268.1
    Beta z dzisiaj. 419.3

    Niestety 😢😢 kolejny raz będzie ten szczęśliwy a jak narazie serce pęka

  • Elleen Autorytet
    Postów: 879 701

    Wysłany: 23 września 2020, 17:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ewciamu wrote:
    Niestety tym razem się nie udało. Mam odstawić cały progesteron co brałam i sprawdzać betę kiedy zmaleje do ujemnej tym razem bez zabiegu i po kolejnej miesiączce zaczynamy 3 cykl z lamettą i pregnylem. Mam ciążowe L4 do końca października bo defakto jeszcze jestem w 5 tygodniu ciąży a zanim to opadnie to też może potrwać jakieś 2 tygodnie. 😢😢😢
    Beta z czwartku. 46.4
    Beta z poniedziałku. 268.1
    Beta z dzisiaj. 419.3

    Niestety 😢😢 kolejny raz będzie ten szczęśliwy a jak narazie serce pęka
    Ale jak? Na taki przyrost?
    Dość ładnie to wyglada🤷‍♀️
    Trzymaj się Kochana. Bardzo mi przykro😢

    o1486iyele9sg31t.png
    Ona: 30, On: 38lat. Starania ok 2-3 lata.
    08.2020.- I CS Lametta [*] 6tc😢💔
    11.2020- II CS z Lamettą - 💕
    19.05. 2020-III badania prenatalne:
    ♀️ 2048g 💓150/ min
    ♂️ 2272g💓 145/min
    "Jezu, Ty się tym zajmij. Zawierzam się Tobie"
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 września 2020, 18:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sprawdzałam na kalkulatorze i między poniedziałkiem a dzisiaj jest tylko 52% chciałabym więcej ale niestety nie wyczaruje nic 🤬

  • Staraczek Znajoma
    Postów: 26 4

    Wysłany: 23 września 2020, 18:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, mam do was kolejne pytanie ten cykl 6 z lametta dzisiaj 11 dzień cyklu. Byłam na kontrolnym USG pęcherzyk niestety tylko 11mm. Zwykle w tym dniu był już 23mm
    Lekarz powiedział ze w okol tego pęcherzyka dużo innych.
    Myślicie, ze coś z tego cyklu może być jeszcze ? Zazwyczaj miałam jeden góra dwa. A teraz ich było mnóstwo 😢

  • niebieska Przyjaciółka
    Postów: 80 74

    Wysłany: 24 września 2020, 14:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ewciamu wrote:
    Niestety tym razem się nie udało. Mam odstawić cały progesteron co brałam i sprawdzać betę kiedy zmaleje do ujemnej tym razem bez zabiegu i po kolejnej miesiączce zaczynamy 3 cykl z lamettą i pregnylem. Mam ciążowe L4 do końca października bo defakto jeszcze jestem w 5 tygodniu ciąży a zanim to opadnie to też może potrwać jakieś 2 tygodnie. 😢😢😢
    Beta z czwartku. 46.4
    Beta z poniedziałku. 268.1
    Beta z dzisiaj. 419.3

    Niestety 😢😢 kolejny raz będzie ten szczęśliwy a jak narazie serce pęka

    Bardzo mi przykro. Bądź silna.

  • Nadzieja28 Autorytet
    Postów: 1500 111

    Wysłany: 24 września 2020, 14:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny czy ktoras moze stosowala encorton??

    Start 2018

    Laparoskopia 2019 ✅
    Hashimoto ?, PCOS ?

    💊Metformax 1500, Omega3, Jod, Nac, Metylowane vit i kw foliowy, i wiele innych…

    🔺Mthfr * A1298C Mthfr_1298A>C homo ❌,
    🔺Pai-1 ** 4G/5G Pai-1 4G hetero
    🔺KIR : Bx
    ❌NIEWYKRYTE :
    2DL2, 2DL4norm, 2DL5[gr.1], 2DL5[gr.2], 2DS2, 2DS3, 2DS4norm, 2DS5, 3DS1, 3DP1var

    MĄŻ: Wszystkie badania niby Ok (plemniki szybkie tylko na starcie)

    Marzec 2020 -28dc beta 9 - CB🥺

    3 cykl - Puregon 75💉—>accofil💉—>encorton—>acard 150 —> neoparin ❌


    STARANIA ZAWIESZONE
    Od 04.2021


    09.21🍀🍀 UDAŁO SIĘ!! 🍀🍀 (Naturalnie bez wspomagaczy )
    13.06.22 Synek Marceli 58, 3570🥰
  • OlaNova Autorytet
    Postów: 608 760

    Wysłany: 24 września 2020, 15:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ewciamu wrote:
    Niestety tym razem się nie udało. Mam odstawić cały progesteron co brałam i sprawdzać betę kiedy zmaleje do ujemnej tym razem bez zabiegu i po kolejnej miesiączce zaczynamy 3 cykl z lamettą i pregnylem. Mam ciążowe L4 do końca października bo defakto jeszcze jestem w 5 tygodniu ciąży a zanim to opadnie to też może potrwać jakieś 2 tygodnie. 😢😢😢
    Beta z czwartku. 46.4
    Beta z poniedziałku. 268.1
    Beta z dzisiaj. 419.3

    Niestety 😢😢 kolejny raz będzie ten szczęśliwy a jak narazie serce pęka

    To krwawienie to było poronienie?
    Coś tam na usg było widać?
    Jak jest jakikolwiek przyrost to mówi w zeby odstawić proga? Dziwne dla mnie :/
    Może idź do innego lekarza?
    Kurde aż wierzyć się nie chce :(
    Jest mi strasznie przykro ... :(

    Jakieś badania robicie?

    Trzymaj się, jesteśmy z Tobą :*

    f2w33e3kj33m6p5d.png

    Ja: 30 lat On: 31 lat
    Starania od lipca 2019
    12.2019 - rozpoczęcie diagnostyki, wszystkie wyniki książkowe (niepłodność idiopatyczna)
    05.2020 - sono-HSG - jeden jajowód niedrożny
    05.2020 - pierwszy cykl stymulowany (nieudany)
    07. i 08. i 09.2020 - 3 x IUI (nieudane)

    09.2021 - 1 IVF - krótki - 11 komórek, 2 zarodki, transfer odroczony (hiperka)
    25.10.2021 - FET - blastka 4aa
    6 dpt - pierwsze w życiu II kreski 🎉
    8 dpt - bHCG: 53,2 mIU/ml i dalej beta pięknie rośnie!
    24 dpt - mamy serduszko!!! <3 <3 <3

    1 mrozaczek 4aa na zimowisku <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 września 2020, 15:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    OlaNova wrote:
    To krwawienie to było poronienie?
    Coś tam na usg było widać?
    Jak jest jakikolwiek przyrost to mówi w zeby odstawić proga? Dziwne dla mnie :/
    Może idź do innego lekarza?
    Kurde aż wierzyć się nie chce :(
    Jest mi strasznie przykro ... :(

    Jakieś badania robicie?

    Trzymaj się, jesteśmy z Tobą :*


    No właśnie wracam z szpitala chcieli mnie zostawić ale nie chce leżeć bezczynnie na weekend więc na własną odpowiedzialność wrócę do nich w poniedziałek jeżeli beta z jutra i poniedziałku nadal będzie rosnąć ponieważ dzisiaj znowu poszła do góry o równą100 ale 3 x miałam USG robione i niestety nic nie widać .wiem że jest za wcześnie nawet na zobaczenie prawidłowej ciąży beta musi być na poziomie 1000 przynajmniej , wiec w poniedziałek wszystko się rozstrzygnie i raczej się położę do szpitala zrobią mi badania i będę spokojniejsza ale nadal beta źle rośnie i ciągle mam to z tyłu głowy że jest to pozamaciczna 😢

  • niebieska Przyjaciółka
    Postów: 80 74

    Wysłany: 24 września 2020, 18:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ewciamu wrote:
    No właśnie wracam z szpitala chcieli mnie zostawić ale nie chce leżeć bezczynnie na weekend więc na własną odpowiedzialność wrócę do nich w poniedziałek jeżeli beta z jutra i poniedziałku nadal będzie rosnąć ponieważ dzisiaj znowu poszła do góry o równą100 ale 3 x miałam USG robione i niestety nic nie widać .wiem że jest za wcześnie nawet na zobaczenie prawidłowej ciąży beta musi być na poziomie 1000 przynajmniej , wiec w poniedziałek wszystko się rozstrzygnie i raczej się położę do szpitala zrobią mi badania i będę spokojniejsza ale nadal beta źle rośnie i ciągle mam to z tyłu głowy że jest to pozamaciczna 😢

    Czyli bierzesz nadal leki i jest jeszcze jakaś szansa ?

    Ja dzisiaj zauważyłam u siebie brązowo-różowy śluz i to w pracy. Spanikowalam, rozplakalam się jeszcze, całe szczęście, że na moim wydziale były dziś tylko 2 osoby, a w pracy jeszcze nie wiedzą, więc powiedziałam że się bardzo źle czuje i zwolnilam do domu. Skontaktowalam się z lekarzem , mam leżeć i jak do jutra nie przejdzie to na szpital.
    Nie wiem dlaczego musimy to wszystko przeżywać skoro chcemy dac komuś życie, miłość i szczęście.

    Dobrze jest się tu wygadać, trzymajcie się dziewczyny.

    Zabaaa lubi tę wiadomość

  • Zabaaa Przyjaciółka
    Postów: 102 38

    Wysłany: 24 września 2020, 23:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ewciamu wrote:
    Niestety tym razem się nie udało. Mam odstawić cały progesteron co brałam i sprawdzać betę kiedy zmaleje do ujemnej tym razem bez zabiegu i po kolejnej miesiączce zaczynamy 3 cykl z lamettą i pregnylem. Mam ciążowe L4 do końca października bo defakto jeszcze jestem w 5 tygodniu ciąży a zanim to opadnie to też może potrwać jakieś 2 tygodnie. 😢😢😢
    Beta z czwartku. 46.4
    Beta z poniedziałku. 268.1
    Beta z dzisiaj. 419.3

    Niestety 😢😢 kolejny raz będzie ten szczęśliwy a jak narazie serce pęka
    Bądź dzielna. Mocno wierzę, że jednak będzie jeszcze dobrze...

    Jedno, co można o nas wszystkich tutaj powiedzieć to to, że jesteśmy naprawdę silne. Bo przez to jak los nas doświadcza, musimy...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 września 2020, 23:52

    niebieska lubi tę wiadomość

  • Marita80 Ekspertka
    Postów: 193 74

    Wysłany: 25 września 2020, 11:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ewciamu wrote:
    Niestety tym razem się nie udało. Mam odstawić cały progesteron co brałam i sprawdzać betę kiedy zmaleje do ujemnej tym razem bez zabiegu i po kolejnej miesiączce zaczynamy 3 cykl z lamettą i pregnylem. Mam ciążowe L4 do końca października bo defakto jeszcze jestem w 5 tygodniu ciąży a zanim to opadnie to też może potrwać jakieś 2 tygodnie. 😢😢😢
    Beta z czwartku. 46.4
    Beta z poniedziałku. 268.1
    Beta z dzisiaj. 419.3

    Niestety 😢😢 kolejny raz będzie ten szczęśliwy a jak narazie serce pęka


    Ewciamu ściskam Cię mocno Kochana ❤

    Ja:
    40 lat
    AMH 0,66
    LH 8,4
    FSH 7,02
    On:
    40 lat
    koncentracja 140 mln
    morfologia 2%
‹‹ 872 873 874 875 876 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

6 porad jak wybrać najlepszego specjalistę od leczenia niepłodności

Wybór najlepszego lekarza specjalisty jest najwyższym priorytetem każdej kobiety, której starania przedłużają się lub dotychczasowe leczenie okazało się nieskuteczne. Szukając kompetentnych godnych zaufania lekarzy, którzy mogą pochwalić się wysoką skutecznością, należy brać pod uwagę również jakość placówki, w której przyjmują.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Metody leczenia endometriozy - techniki leczenia, skuteczność, koszty

Endometrioza jest w dalszym ciągu bardzo tajemniczą chorobą. Nic dziwnego, że zarówno diagnostyka, jak i leczenie nie należą do łatwych. Jakie metody stosuje się w zależności od postaci endometriozy? Na czym polegają? Czy są one skuteczne? Jakie czynniki zwiększają szanse na powodzenie leczenia operacyjnego? Czy leczenie endometriozy jest drogie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

4 Problemy z zajściem w ciążę, które możesz wykryć z pomocą aplikacji OvuFriend!

Kalendarz owulacji kojarzy Ci się tylko z wyznaczaniem dni płodnych i terminu owulacji? Jego możliwości są dużo większe! Aplikacja może być pomocna w wykrywaniu problemów związanych z płodnością na bardzo wczesnym etapie. O jakich problemach mowa? Co możesz wykryć z pomocą kalendarza? Kliknij i przeczytaj!   

CZYTAJ WIĘCEJ