X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Stymulacja letrozolem
Odpowiedz

Stymulacja letrozolem

Oceń ten wątek:
  • Zabaaa Przyjaciółka
    Postów: 102 38

    Wysłany: 2 października 2020, 19:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nadzieja28 wrote:
    Dziewczyny... zrobiłam dzisiaj test... nie wytrzymałam ale nie z porannego siusiu bo nie miałam w domu 😅 pink strumieniowy i nie wiem czy znów mnie test robo w bambuko czy coś się wykluwa, nie zrobił mnie nigdy w jajko raz fakt pokazał ciąże ale się nie utrzymała a teraz wyszło mi cień cienia cienia... na beta dopiero mam iść 06.10 🥺 (takie zalecenie)
    A miałaś jakiś zastrzyk typu ovitrelle? :) W którym jesteś dniu cyklu? :) ✊✊✊

  • Nadzieja28 Autorytet
    Postów: 1500 111

    Wysłany: 2 października 2020, 19:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zabaaa wrote:
    A miałaś jakiś zastrzyk typu ovitrelle? :) W którym jesteś dniu cyklu? :) ✊✊✊
    24 dc, nie miałam w tym cyklu zastrzyku bo sam pękł jak poszłam na usg 22.09 wtorek 14 dc to już widziała ciałko żółte ale nie wiem kiedy dokładnie pękł bo odczuwałam go od soboty do wtorku i myślałam ze jeszcze rośnie a tu się okazało ze sobie pękł 😊

    Start 2018

    Laparoskopia 2019 ✅
    Hashimoto ?, PCOS ?

    💊Metformax 1500, Omega3, Jod, Nac, Metylowane vit i kw foliowy, i wiele innych…

    🔺Mthfr * A1298C Mthfr_1298A>C homo ❌,
    🔺Pai-1 ** 4G/5G Pai-1 4G hetero
    🔺KIR : Bx
    ❌NIEWYKRYTE :
    2DL2, 2DL4norm, 2DL5[gr.1], 2DL5[gr.2], 2DS2, 2DS3, 2DS4norm, 2DS5, 3DS1, 3DP1var

    MĄŻ: Wszystkie badania niby Ok (plemniki szybkie tylko na starcie)

    Marzec 2020 -28dc beta 9 - CB🥺

    3 cykl - Puregon 75💉—>accofil💉—>encorton—>acard 150 —> neoparin ❌


    STARANIA ZAWIESZONE
    Od 04.2021


    09.21🍀🍀 UDAŁO SIĘ!! 🍀🍀 (Naturalnie bez wspomagaczy )
    13.06.22 Synek Marceli 58, 3570🥰
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 października 2020, 07:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W sumie jak pójdziesz na betę w poniedziałek to powinna już być dodatnia bo to będzie 27-28 DC
    Życzę powodzenia i trzymam kciuki ✊✊

    Nadzieja28 lubi tę wiadomość

  • Nadzieja28 Autorytet
    Postów: 1500 111

    Wysłany: 4 października 2020, 08:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ewciamu wrote:
    W sumie jak pójdziesz na betę w poniedziałek to powinna już być dodatnia bo to będzie 27-28 DC
    Życzę powodzenia i trzymam kciuki ✊✊
    Troszkę się obawiam bo mi temperatura spadła ...

    Start 2018

    Laparoskopia 2019 ✅
    Hashimoto ?, PCOS ?

    💊Metformax 1500, Omega3, Jod, Nac, Metylowane vit i kw foliowy, i wiele innych…

    🔺Mthfr * A1298C Mthfr_1298A>C homo ❌,
    🔺Pai-1 ** 4G/5G Pai-1 4G hetero
    🔺KIR : Bx
    ❌NIEWYKRYTE :
    2DL2, 2DL4norm, 2DL5[gr.1], 2DL5[gr.2], 2DS2, 2DS3, 2DS4norm, 2DS5, 3DS1, 3DP1var

    MĄŻ: Wszystkie badania niby Ok (plemniki szybkie tylko na starcie)

    Marzec 2020 -28dc beta 9 - CB🥺

    3 cykl - Puregon 75💉—>accofil💉—>encorton—>acard 150 —> neoparin ❌


    STARANIA ZAWIESZONE
    Od 04.2021


    09.21🍀🍀 UDAŁO SIĘ!! 🍀🍀 (Naturalnie bez wspomagaczy )
    13.06.22 Synek Marceli 58, 3570🥰
  • lamienka Koleżanka
    Postów: 67 13

    Wysłany: 4 października 2020, 23:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny. Ja tu już po raz kolejny... po 5 latach. Kiedy to z poprzednim mężem staraliśmy się z letrozolem o dziecko bezskutecznie. W końcu nam się małżeństwo posypało. Teraz pragnę znowu maluszka, po ułożeniu sobie życia na nowo. Jednakże pełna obaw żeby znów się coś nie posypało...
    Problem jest we mnie pcos, brak miesiączki, tylko wywoływana, brak jajeczkowania. Klomifen nie działa, letrozol w zestawieniu z gonadotropinami i to kilkanaście zastrzyków, jednakże czasem sie wszystko rusza nie kilka pęcherzyków i wtedy odstepujemy. Tak było 5 lat temu. Teraz jestem przed pierwszą po takiej przerwie stymulacja. Nie mówię już o tym nikomu bo nie chce już nikogo zawodzić i zwodzić że się może uda.. Wolałam wszystkim powiedzieć, że się nie będę już starać. Drożność jajowodów też miałam robione, wszystko ok. Laparoskopia z kauteryzacją jajników też. W zasadzie wszystko.. Teraz zostaje się chyba modlić. Z wiekiem będzie gorzej, więc postanowiłam sobie dać ostatnie 6 miesięcy - 6 cykli i prób na potomstwo. Co będzie dane nam to przyjmę. Ponieważ nikomu nie mówię, to postanowiłam znów tu napisać. Bo kto mnie zrozumie jak nie Wy :) Pozdrawiam cieplutko i trzymajcie również za mnie kciuki. A nóż widelec się i mnie uda :)... w końcu.

    ewciamu lubi tę wiadomość

  • Nadzieja28 Autorytet
    Postów: 1500 111

    Wysłany: 5 października 2020, 07:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lamienka wrote:
    Cześć dziewczyny. Ja tu już po raz kolejny... po 5 latach. Kiedy to z poprzednim mężem staraliśmy się z letrozolem o dziecko bezskutecznie. W końcu nam się małżeństwo posypało. Teraz pragnę znowu maluszka, po ułożeniu sobie życia na nowo. Jednakże pełna obaw żeby znów się coś nie posypało...
    Problem jest we mnie pcos, brak miesiączki, tylko wywoływana, brak jajeczkowania. Klomifen nie działa, letrozol w zestawieniu z gonadotropinami i to kilkanaście zastrzyków, jednakże czasem sie wszystko rusza nie kilka pęcherzyków i wtedy odstepujemy. Tak było 5 lat temu. Teraz jestem przed pierwszą po takiej przerwie stymulacja. Nie mówię już o tym nikomu bo nie chce już nikogo zawodzić i zwodzić że się może uda.. Wolałam wszystkim powiedzieć, że się nie będę już starać. Drożność jajowodów też miałam robione, wszystko ok. Laparoskopia z kauteryzacją jajników też. W zasadzie wszystko.. Teraz zostaje się chyba modlić. Z wiekiem będzie gorzej, więc postanowiłam sobie dać ostatnie 6 miesięcy - 6 cykli i prób na potomstwo. Co będzie dane nam to przyjmę. Ponieważ nikomu nie mówię, to postanowiłam znów tu napisać. Bo kto mnie zrozumie jak nie Wy :) Pozdrawiam cieplutko i trzymajcie również za mnie kciuki. A nóż widelec się i mnie uda :)... w końcu.
    Mocno trzymam ✊🏼✊🏼✊🏼🍀🍀🍀

    Start 2018

    Laparoskopia 2019 ✅
    Hashimoto ?, PCOS ?

    💊Metformax 1500, Omega3, Jod, Nac, Metylowane vit i kw foliowy, i wiele innych…

    🔺Mthfr * A1298C Mthfr_1298A>C homo ❌,
    🔺Pai-1 ** 4G/5G Pai-1 4G hetero
    🔺KIR : Bx
    ❌NIEWYKRYTE :
    2DL2, 2DL4norm, 2DL5[gr.1], 2DL5[gr.2], 2DS2, 2DS3, 2DS4norm, 2DS5, 3DS1, 3DP1var

    MĄŻ: Wszystkie badania niby Ok (plemniki szybkie tylko na starcie)

    Marzec 2020 -28dc beta 9 - CB🥺

    3 cykl - Puregon 75💉—>accofil💉—>encorton—>acard 150 —> neoparin ❌


    STARANIA ZAWIESZONE
    Od 04.2021


    09.21🍀🍀 UDAŁO SIĘ!! 🍀🍀 (Naturalnie bez wspomagaczy )
    13.06.22 Synek Marceli 58, 3570🥰
  • Zabaaa Przyjaciółka
    Postów: 102 38

    Wysłany: 5 października 2020, 08:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lamienka wrote:
    Cześć dziewczyny. Ja tu już po raz kolejny... po 5 latach. Kiedy to z poprzednim mężem staraliśmy się z letrozolem o dziecko bezskutecznie. W końcu nam się małżeństwo posypało. Teraz pragnę znowu maluszka, po ułożeniu sobie życia na nowo. Jednakże pełna obaw żeby znów się coś nie posypało...
    Problem jest we mnie pcos, brak miesiączki, tylko wywoływana, brak jajeczkowania. Klomifen nie działa, letrozol w zestawieniu z gonadotropinami i to kilkanaście zastrzyków, jednakże czasem sie wszystko rusza nie kilka pęcherzyków i wtedy odstepujemy. Tak było 5 lat temu. Teraz jestem przed pierwszą po takiej przerwie stymulacja. Nie mówię już o tym nikomu bo nie chce już nikogo zawodzić i zwodzić że się może uda.. Wolałam wszystkim powiedzieć, że się nie będę już starać. Drożność jajowodów też miałam robione, wszystko ok. Laparoskopia z kauteryzacją jajników też. W zasadzie wszystko.. Teraz zostaje się chyba modlić. Z wiekiem będzie gorzej, więc postanowiłam sobie dać ostatnie 6 miesięcy - 6 cykli i prób na potomstwo. Co będzie dane nam to przyjmę. Ponieważ nikomu nie mówię, to postanowiłam znów tu napisać. Bo kto mnie zrozumie jak nie Wy :) Pozdrawiam cieplutko i trzymajcie również za mnie kciuki. A nóż widelec się i mnie uda :)... w końcu.
    Musi się udać 🙂✊🍀

    Nadzieja28 jak tam sytuacja na froncie? :)

  • Agata86 Znajoma
    Postów: 28 4

    Wysłany: 5 października 2020, 09:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczyny .... wczoraj odstawiłam Aromek - miałam przyjmować od 2dc 2 tabletki przez 7 dni ... jednak wczoraj w 6 dc odpuściłam - nie wiem czy to przeziębienie, efekty uboczne czy inna cholera się przytrafiła ale czuje się okropnie ... zaczęło się od podwyższonej temperatury ( 37,5-38,2) , bóle mięśni, parcie na pęcherz, nadmierna potliwość, plamienia i do tego wszystkiego zatkane ucho... od piątku leżę i śpię na zmianę... dziś umówiona konsultacja lekarska... jak tu się starać jak organizm w takim stanie !!

  • Nadzieja28 Autorytet
    Postów: 1500 111

    Wysłany: 5 października 2020, 09:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agata86 wrote:
    Cześć Dziewczyny .... wczoraj odstawiłam Aromek - miałam przyjmować od 2dc 2 tabletki przez 7 dni ... jednak wczoraj w 6 dc odpuściłam - nie wiem czy to przeziębienie, efekty uboczne czy inna cholera się przytrafiła ale czuje się okropnie ... zaczęło się od podwyższonej temperatury ( 37,5-38,2) , bóle mięśni, parcie na pęcherz, nadmierna potliwość, plamienia i do tego wszystkiego zatkane ucho... od piątku leżę i śpię na zmianę... dziś umówiona konsultacja lekarska... jak tu się starać jak organizm w takim stanie !!
    Tez się pociłam i bolał mnie brzuch jak brałam od 3-7 dc 5 dni po 2 tab ale powiedziano mi ze jak będę przechodzić menopauzę to już wiadomo co mi się będzie działo ... wydaje mi się ze ta dawka była dla mnie nie dobra i zmienili mi od 2-6 do 5 dni i nie znam stosowania 7 dni może coś złe zrozumiałaś... albo ja się mylę

    Start 2018

    Laparoskopia 2019 ✅
    Hashimoto ?, PCOS ?

    💊Metformax 1500, Omega3, Jod, Nac, Metylowane vit i kw foliowy, i wiele innych…

    🔺Mthfr * A1298C Mthfr_1298A>C homo ❌,
    🔺Pai-1 ** 4G/5G Pai-1 4G hetero
    🔺KIR : Bx
    ❌NIEWYKRYTE :
    2DL2, 2DL4norm, 2DL5[gr.1], 2DL5[gr.2], 2DS2, 2DS3, 2DS4norm, 2DS5, 3DS1, 3DP1var

    MĄŻ: Wszystkie badania niby Ok (plemniki szybkie tylko na starcie)

    Marzec 2020 -28dc beta 9 - CB🥺

    3 cykl - Puregon 75💉—>accofil💉—>encorton—>acard 150 —> neoparin ❌


    STARANIA ZAWIESZONE
    Od 04.2021


    09.21🍀🍀 UDAŁO SIĘ!! 🍀🍀 (Naturalnie bez wspomagaczy )
    13.06.22 Synek Marceli 58, 3570🥰
  • Nadzieja28 Autorytet
    Postów: 1500 111

    Wysłany: 5 października 2020, 09:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zabaaa wrote:
    Musi się udać 🙂✊🍀

    Nadzieja28 jak tam sytuacja na froncie? :)
    Nooo zrobiłam test w niedziele rano i to samo było cień cienia cienia 😅 mówię albo siebie wmawiam albo nie wiem nawet mężowi pokazałam i mówi ze no coś tam widzi ale nie wiem czy powiedział to żeby nie robić mi przykrości czy faktycznie coś widział ... 🤷🏼‍♀️
    Byłam dzisiaj na becie .... czekam na wyniki

    Start 2018

    Laparoskopia 2019 ✅
    Hashimoto ?, PCOS ?

    💊Metformax 1500, Omega3, Jod, Nac, Metylowane vit i kw foliowy, i wiele innych…

    🔺Mthfr * A1298C Mthfr_1298A>C homo ❌,
    🔺Pai-1 ** 4G/5G Pai-1 4G hetero
    🔺KIR : Bx
    ❌NIEWYKRYTE :
    2DL2, 2DL4norm, 2DL5[gr.1], 2DL5[gr.2], 2DS2, 2DS3, 2DS4norm, 2DS5, 3DS1, 3DP1var

    MĄŻ: Wszystkie badania niby Ok (plemniki szybkie tylko na starcie)

    Marzec 2020 -28dc beta 9 - CB🥺

    3 cykl - Puregon 75💉—>accofil💉—>encorton—>acard 150 —> neoparin ❌


    STARANIA ZAWIESZONE
    Od 04.2021


    09.21🍀🍀 UDAŁO SIĘ!! 🍀🍀 (Naturalnie bez wspomagaczy )
    13.06.22 Synek Marceli 58, 3570🥰
  • rosamare Koleżanka
    Postów: 60 14

    Wysłany: 5 października 2020, 10:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nadzieja28 trzymam mocno kciuki :) :)
    Październik to mój ulubiony miesiąc, niech przynosi same dobre wiadomości dla Ciebie :*

    Dziewczyny u mnie w tym cyklu chyba nic z tego,
    Brałam Lamette 1x1 od 3 do 7 dc, dziś mam monitoring (11dc) ale z wykresu temperatury i obserwacji śluzu, nie wygląda żeby mój organizm szykował się do owulacji.
    Może to dla mnie za mała dawka...

    A już miałam nadzieję na październikowe jajeczko niespodziankę ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 października 2020, 10:55

    Nadzieja28 lubi tę wiadomość

    👰🔹Brak owulacji🔹Hiperprolaktynemia
    🤵 ✔️
    VpdKp1.png

    03.2022 11 tc nasz Aniołek Marysia 👼💔
  • Elleen Autorytet
    Postów: 879 701

    Wysłany: 5 października 2020, 11:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lamienka wrote:
    Cześć dziewczyny. Ja tu już po raz kolejny... po 5 latach. Kiedy to z poprzednim mężem staraliśmy się z letrozolem o dziecko bezskutecznie. W końcu nam się małżeństwo posypało. Teraz pragnę znowu maluszka, po ułożeniu sobie życia na nowo. Jednakże pełna obaw żeby znów się coś nie posypało...
    Problem jest we mnie pcos, brak miesiączki, tylko wywoływana, brak jajeczkowania. Klomifen nie działa, letrozol w zestawieniu z gonadotropinami i to kilkanaście zastrzyków, jednakże czasem sie wszystko rusza nie kilka pęcherzyków i wtedy odstepujemy. Tak było 5 lat temu. Teraz jestem przed pierwszą po takiej przerwie stymulacja. Nie mówię już o tym nikomu bo nie chce już nikogo zawodzić i zwodzić że się może uda.. Wolałam wszystkim powiedzieć, że się nie będę już starać. Drożność jajowodów też miałam robione, wszystko ok. Laparoskopia z kauteryzacją jajników też. W zasadzie wszystko.. Teraz zostaje się chyba modlić. Z wiekiem będzie gorzej, więc postanowiłam sobie dać ostatnie 6 miesięcy - 6 cykli i prób na potomstwo. Co będzie dane nam to przyjmę. Ponieważ nikomu nie mówię, to postanowiłam znów tu napisać. Bo kto mnie zrozumie jak nie Wy :) Pozdrawiam cieplutko i trzymajcie również za mnie kciuki. A nóż widelec się i mnie uda :)... w końcu.
    Witamy. Wiem, jak ważne jest się wygadać, czy usłyszeć radę od kogoś kto rozumie. Bardzo długo dusiłam w sobie wszystko. Wielokrotnie miałam ochotę dać w pysk jak kolejny raz słyszałam od znajomych czy rodziny: "a wy kiedy", "na co wy czekacie", albo dobre rady typu "bo za bardzo chcecie", "za dużo o tym myślisz, nie myśl", " odpuść, jak ci nie będzie zależało to wtedy się uda"... Chcieli dobrze, ale nikt mnie nie rozumiał bo nie przechodził tego samego co ja. Odkąd tu trafiłam czuje się spokojniejsza. Zawsze mogę liczyć na wspaniałe dziewczyny i ich dobre słowo😘 Więc pisz co Ci tylko na serduszku leży. Na pewno postaramy się pomóc.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 października 2020, 11:13

    o1486iyele9sg31t.png
    Ona: 30, On: 38lat. Starania ok 2-3 lata.
    08.2020.- I CS Lametta [*] 6tc😢💔
    11.2020- II CS z Lamettą - 💕
    19.05. 2020-III badania prenatalne:
    ♀️ 2048g 💓150/ min
    ♂️ 2272g💓 145/min
    "Jezu, Ty się tym zajmij. Zawierzam się Tobie"
  • Nadzieja28 Autorytet
    Postów: 1500 111

    Wysłany: 5 października 2020, 11:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    rosamare wrote:
    Nadzieja28 trzymam mocno kciuki :) :)
    Październik to mój ulubiony miesiąc, niech przynosi same dobre wiadomości dla Ciebie :*

    Dziewczyny u mnie w tym cyklu chyba nic z tego,
    Brałam Lamette 1x1 od 3 do 7 dc, dziś mam monitoring (11dc) ale z wykresu temperatury i obserwacji śluzu, nie wygląda żeby mój organizm szykował się do owulacji.
    Może to dla mnie za mała dawka...

    A już miałam nadzieję na październikowe jajeczko niespodziankę ;)
    Dziekuje kochana, zobaczymy co to bedzie...
    spojnie moze dopiero sobie rosnie albo jeszcze sobie rosnie bedziesz wszytsko wiedziala po moni moze nie ma sie czym przejmowac, moj lekarz kiedys powiedzial" nie wazne ktory dc ale wazn ze rosnie :) "
    daj znac po moni i trzymam kciuki aby ladne jajko sie wyklulo !

    Start 2018

    Laparoskopia 2019 ✅
    Hashimoto ?, PCOS ?

    💊Metformax 1500, Omega3, Jod, Nac, Metylowane vit i kw foliowy, i wiele innych…

    🔺Mthfr * A1298C Mthfr_1298A>C homo ❌,
    🔺Pai-1 ** 4G/5G Pai-1 4G hetero
    🔺KIR : Bx
    ❌NIEWYKRYTE :
    2DL2, 2DL4norm, 2DL5[gr.1], 2DL5[gr.2], 2DS2, 2DS3, 2DS4norm, 2DS5, 3DS1, 3DP1var

    MĄŻ: Wszystkie badania niby Ok (plemniki szybkie tylko na starcie)

    Marzec 2020 -28dc beta 9 - CB🥺

    3 cykl - Puregon 75💉—>accofil💉—>encorton—>acard 150 —> neoparin ❌


    STARANIA ZAWIESZONE
    Od 04.2021


    09.21🍀🍀 UDAŁO SIĘ!! 🍀🍀 (Naturalnie bez wspomagaczy )
    13.06.22 Synek Marceli 58, 3570🥰
  • Nadzieja28 Autorytet
    Postów: 1500 111

    Wysłany: 5 października 2020, 12:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oddam tabletki ORLIFIQUE 1 blister 28 tab, 0,10mg + 0,02 mg nowe zapakowane opakowanie wazne do 2022

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 października 2020, 14:06

    Start 2018

    Laparoskopia 2019 ✅
    Hashimoto ?, PCOS ?

    💊Metformax 1500, Omega3, Jod, Nac, Metylowane vit i kw foliowy, i wiele innych…

    🔺Mthfr * A1298C Mthfr_1298A>C homo ❌,
    🔺Pai-1 ** 4G/5G Pai-1 4G hetero
    🔺KIR : Bx
    ❌NIEWYKRYTE :
    2DL2, 2DL4norm, 2DL5[gr.1], 2DL5[gr.2], 2DS2, 2DS3, 2DS4norm, 2DS5, 3DS1, 3DP1var

    MĄŻ: Wszystkie badania niby Ok (plemniki szybkie tylko na starcie)

    Marzec 2020 -28dc beta 9 - CB🥺

    3 cykl - Puregon 75💉—>accofil💉—>encorton—>acard 150 —> neoparin ❌


    STARANIA ZAWIESZONE
    Od 04.2021


    09.21🍀🍀 UDAŁO SIĘ!! 🍀🍀 (Naturalnie bez wspomagaczy )
    13.06.22 Synek Marceli 58, 3570🥰
  • Nadzieja28 Autorytet
    Postów: 1500 111

    Wysłany: 5 października 2020, 14:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziekuje dziewczyny za kciuki ale niestety nie tym razem.... :(

    Nie wiem dziewczyny o co chodzi ale albo ja juz swiruje albo nie wiem wudze rzeczy ktorych nie ma
    https://naforum.zapodaj.net/be6e96d4cb0c.jpg.html

    https://naforum.zapodaj.net/c3c4837ba132.jpg.html
    Na żywo lepiej widać....

    Witam, mam pytanie, które bardzo mnie nurtuje odnośnie wyniku beta-hcg i testów z moczu. Cykle mam zazwyczaj 29-, 30-dniowe, owulacja potwierdzona monitoringiem w 14dc. Z mężem staramy się o dziecko. Dzisiaj mam 8dfl, czyli 23dc a fl mam 14-dniową, czyli za 7 dni powinnam dopiero dostać okres. Wiem, że jest jeszcze za wcześnie na testy ciążowe i Bete HCG, ale wczoraj coś mnie podkusiło i zrobiłam 2 testy na obu wyszła blada druga kreska w ciągu 5 min. Dzisiaj zrobiłam kolejny i kreska wyszła ciemniejsza niż te 2 poprzednie testy. Nawet mój mąż ją potwierdził, było ją widać gołym okiem z daleka... Poleciałam więc na betę, a tu się okazało, że wynik 0.90 mlu/ng. Jak to możliwe, że testy pokazują cienie 2. kreski a beta mi ją wyklucza? :( Wiem, że to jest za wcześnie, ale nie rozumiem tego zupełnie, przecież testy nie wychodzą jak nie ma stężenia we krwi. A przecież test z krwi powinien być wiarygodny... Rozumiem, jeden test mógł dać fałszywy wynik, ale 3 testy z bladymi kreskami? Proszę bardzo o odpowiedź i poradę, bo już zachodzę w głowę...

    Witam! Należy uznać, że wynik jednego z testów nie jest miarodajny. Zazwyczaj jest tak, że słaba kreska oznacza wczesny etap ciąży. Warto zwrócić uwagę, czy test został wykonany prawidłowo oraz czy wynik został odczytany po odpowiednim czasie, czy testy ciążowe z moczu były tego samego rodzaju czy różne. Skuteczność testów z moczu wynosi około 99% i jest miarodajna po około 14 dniach od potencjalnego zapłodnienia, czyli w terminie spodziewanej miesiączki. Proponuję powtórzyć badanie beta HCG z krwi za 2-3 dni. Pozdrawiam

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 października 2020, 16:34

    Start 2018

    Laparoskopia 2019 ✅
    Hashimoto ?, PCOS ?

    💊Metformax 1500, Omega3, Jod, Nac, Metylowane vit i kw foliowy, i wiele innych…

    🔺Mthfr * A1298C Mthfr_1298A>C homo ❌,
    🔺Pai-1 ** 4G/5G Pai-1 4G hetero
    🔺KIR : Bx
    ❌NIEWYKRYTE :
    2DL2, 2DL4norm, 2DL5[gr.1], 2DL5[gr.2], 2DS2, 2DS3, 2DS4norm, 2DS5, 3DS1, 3DP1var

    MĄŻ: Wszystkie badania niby Ok (plemniki szybkie tylko na starcie)

    Marzec 2020 -28dc beta 9 - CB🥺

    3 cykl - Puregon 75💉—>accofil💉—>encorton—>acard 150 —> neoparin ❌


    STARANIA ZAWIESZONE
    Od 04.2021


    09.21🍀🍀 UDAŁO SIĘ!! 🍀🍀 (Naturalnie bez wspomagaczy )
    13.06.22 Synek Marceli 58, 3570🥰
  • Agata86 Znajoma
    Postów: 28 4

    Wysłany: 5 października 2020, 19:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nadzieja28 wrote:
    Tez się pociłam i bolał mnie brzuch jak brałam od 3-7 dc 5 dni po 2 tab ale powiedziano mi ze jak będę przechodzić menopauzę to już wiadomo co mi się będzie działo ... wydaje mi się ze ta dawka była dla mnie nie dobra i zmienili mi od 2-6 do 5 dni i nie znam stosowania 7 dni może coś złe zrozumiałaś... albo ja się mylę

    dokładnie sprawdzałam zalecenia lekarza i mam zapisane od 2dc przez 7 dni po dwie tabletki. poczytałam troche, poszukałam w necie i widziałam, że wszyscy biorą krócej... także sama skróciłam i finalnie brałam przez 6 dni. dzisiaj jest już lepiej... ale do wszystkiego przyplątało się zapalenie ucha... i jak tu się starać...

  • Nadzieja28 Autorytet
    Postów: 1500 111

    Wysłany: 5 października 2020, 19:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agata86 wrote:
    dokładnie sprawdzałam zalecenia lekarza i mam zapisane od 2dc przez 7 dni po dwie tabletki. poczytałam troche, poszukałam w necie i widziałam, że wszyscy biorą krócej... także sama skróciłam i finalnie brałam przez 6 dni. dzisiaj jest już lepiej... ale do wszystkiego przyplątało się zapalenie ucha... i jak tu się starać...
    Nam starającym to zawsze wiatr w oczy no niestety 🥺

    Start 2018

    Laparoskopia 2019 ✅
    Hashimoto ?, PCOS ?

    💊Metformax 1500, Omega3, Jod, Nac, Metylowane vit i kw foliowy, i wiele innych…

    🔺Mthfr * A1298C Mthfr_1298A>C homo ❌,
    🔺Pai-1 ** 4G/5G Pai-1 4G hetero
    🔺KIR : Bx
    ❌NIEWYKRYTE :
    2DL2, 2DL4norm, 2DL5[gr.1], 2DL5[gr.2], 2DS2, 2DS3, 2DS4norm, 2DS5, 3DS1, 3DP1var

    MĄŻ: Wszystkie badania niby Ok (plemniki szybkie tylko na starcie)

    Marzec 2020 -28dc beta 9 - CB🥺

    3 cykl - Puregon 75💉—>accofil💉—>encorton—>acard 150 —> neoparin ❌


    STARANIA ZAWIESZONE
    Od 04.2021


    09.21🍀🍀 UDAŁO SIĘ!! 🍀🍀 (Naturalnie bez wspomagaczy )
    13.06.22 Synek Marceli 58, 3570🥰
  • Sisska Autorytet
    Postów: 2080 1085

    Wysłany: 5 października 2020, 20:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nadzieja mnie też test zrobił w ciula.. Na teście 2 kreski widoczne na pierwszy rzut oka, a beta 2.4.. Czekam na okres, powinien być jutro bo już dziś pobolewa brzuch..

    🔹️Starania od 2018r
    🔹️Bezpłodność męska
    🔹️Nie udane 3x IUI AID
    🔹️Stymulacja krótki protokół
    🔹️Mamy 6 ❄️❄️❄️❄️❄️❄️ (wszystkie 5.1.1)
    ➡️IVF AID 31.03.2021
    🔹️Beta 8dpt - 299,8 mIU/ml
    🔹️Beta 12dpt - 3092,8 mIU/ml
    🔹️Beta 14dpt - 6529,0 mIU/ml

    ➡️IVF AID 06.03.2024:
    🔹️Beta 8dpt - 239,98 mIU/ml 😍
    🔹️Beta 10dpt - 640,47 mIU/ml
    🔹️Beta 12dpt - 1476,07 mIU/ml
    🔹️23 dpt - CRL 0,31, ❤️ 112 uderzeń


    🥰 Wymarzony 🥰
    age.png
  • lamienka Koleżanka
    Postów: 67 13

    Wysłany: 5 października 2020, 23:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ellen, Nadzieja28 i reszta Was jesteście kochane. Zaczynam ponownie stymulację za 17 dni zobaczymy czy coś urośnie :)

  • Nadzieja28 Autorytet
    Postów: 1500 111

    Wysłany: 6 października 2020, 08:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sisska wrote:
    Nadzieja mnie też test zrobił w ciula.. Na teście 2 kreski widoczne na pierwszy rzut oka, a beta 2.4.. Czekam na okres, powinien być jutro bo już dziś pobolewa brzuch..
    Testy z Allegro mnie zrobiły w ciula ale pink nigdy 🥺 a twoja beta to nie przyrośnie jeszcze ??
    Mnie tez brzuch pobolewa wczoraj i chyba w niedziele ale małpy nie ma ... dzisiaj mam wizytę jakiś nowy pomysł stymulacji chce włączyć, zobaczymy .... miałam być od 1-5 dc ale wolny termin miały na dzisiaj wiec kadr myśle ze to chyba nie problem przed miesiączka przyjść na wizytę ? Nie chce żeby mi termin kiedy muszę się stymulować przepadł a chyba badać mnie i tak by nie mogła albo nic by to badanie nie dało co myślicie ?

    Start 2018

    Laparoskopia 2019 ✅
    Hashimoto ?, PCOS ?

    💊Metformax 1500, Omega3, Jod, Nac, Metylowane vit i kw foliowy, i wiele innych…

    🔺Mthfr * A1298C Mthfr_1298A>C homo ❌,
    🔺Pai-1 ** 4G/5G Pai-1 4G hetero
    🔺KIR : Bx
    ❌NIEWYKRYTE :
    2DL2, 2DL4norm, 2DL5[gr.1], 2DL5[gr.2], 2DS2, 2DS3, 2DS4norm, 2DS5, 3DS1, 3DP1var

    MĄŻ: Wszystkie badania niby Ok (plemniki szybkie tylko na starcie)

    Marzec 2020 -28dc beta 9 - CB🥺

    3 cykl - Puregon 75💉—>accofil💉—>encorton—>acard 150 —> neoparin ❌


    STARANIA ZAWIESZONE
    Od 04.2021


    09.21🍀🍀 UDAŁO SIĘ!! 🍀🍀 (Naturalnie bez wspomagaczy )
    13.06.22 Synek Marceli 58, 3570🥰
‹‹ 875 876 877 878 879 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - jak zrobić to bezpiecznie?

Wiele kobiet uważa, że odstawienie tabletek antykoncepcyjnych, plastrów, czy innych środków hormonalnych to bardzo prosta sprawa - wystarczy przestać zażywać. Tymczasem warto znać kilka zasad, które sprawią, że odstawienie antykoncepcji będzie bezpieczne, łagodne dla organizmu i pozwoli jak najbardziej zminimalizować ryzyko wystąpienia skutków ubocznych. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nowości i innowacyjne algorytmy sztucznej inteligencji wdrożone w aplikacji OvuFriend

Przeczytaj o nowościach, które właśnie wdrożyliśmy w aplikacji OvuFriend! Są to wyniki naszych ponad dwuletnich prac badawczo-rozwojowych, w które byli zaangażowani najlepsi eksperci medyczni i naukowcy od analizy danych i algorytmów sztucznej inteligencji w Polsce. Projekt otrzymał również wsparcie od Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Google for Startups. Co to oznacza dla użytkowniczek OvuFriend? Przeczytaj więcej. 

CZYTAJ WIĘCEJ

11 największych mitów dotyczących starania o dziecko, w które być może jeszcze wierzysz

Niektóre nieprawdziwe stwierdzenia przekazywane są z ust do ust tak długo, że bez zastanowienia w nie wierzymy. Przeczytaj jakie są największe mity na temat starania o dziecko i upewnij się, że „nie padłaś ich ofiarą”.

CZYTAJ WIĘCEJ