X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Stymulacja letrozolem
Odpowiedz

Stymulacja letrozolem

Oceń ten wątek:
  • Szpacza223 Autorytet
    Postów: 410 316

    Wysłany: 7 czerwca 2021, 21:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szpacza223 wrote:
    Dziewczyny stymulacja letrozol 3x1 , 1x1 nic nie dało do tego brałam OVARIN i miovelle nac . Właśnie wyszłam z monitoringu 8 DC bo wyjeżdżam jutro na obu jajnikach 9mm największy pęcherzyk poza tym standardowo dużo drobnych. Jest jeszcze szansa :((((( ? W poniedzialek idę ponownie 13 DC.. lekarz tak raczej że jest nadzieja i proszę wyluzować ale no rozmawialiśmy o gonadotropinach które ustaliliśmy na wrzesień . Moim zdaniem coś się ruszyło bo zawsze było około 6 mm ale już sama nie wiem .. wiem że szansą jest nawet w 40 dniu cyklu ale ja bez wywołania okresu go zupełnie nie mam wiec znów zacznę brać duphaston pewnie w 16 dniu cyklu jeśli nic nie bedzie . Eh co jest nie tak ...

    Dziewczyny byłam dzisiaj (13 DC) Endo 7 mm, pęcherzyk 20 mm!!!!!! Nie wierzę nigdy nie widziałam takiego obrazu na USG aż się popłakałam. Od razu lekarz kazał dzisiaj wstrzyknąć ovitrelle wiec właśnie mąż mi wstrzykną . Następny krok w piątek kontrola czy pekl. W ogóle na nic się nie nastawiam po prostu cieszę się że coś ruszyło szczególnie że dzisiaj już miałam nie iść byłam taka pewna że nic z tego i pół dnia płakałam że nie dam rady znowu tego usłyszeć że dalej nic. Także ogromna radość!

    Gosiar1988, Mujer, Domma, arzu, Paulik_30, Malinka2021, emimor89, Helcia lubią tę wiadomość

    BhHwp2.png
    Luty/marzec 22
    3x1 lametta- 3-6 DC. - 2 pęcherzyki -
    11 dpo 12.03 beta 14,2 💗
    13 dpo beta 71,5 ❤️
    4.04 mamy bijące serduszko 💗
    11.05 chyba córeczka 💓

    Pcos, niedoczynność tarczycy, hipoglikemia reaktywna
    6 cykli stymulowanych lametta
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 czerwca 2021, 07:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam dzisiaj na 16:20 monitoring proszę o kciuki 🍀
    Ciekawe czy byla ta owu czy pecherzyk nie pękł 🙄

    Domma, Mujer, Malinka2021 lubią tę wiadomość

  • Domma Autorytet
    Postów: 582 410

    Wysłany: 8 czerwca 2021, 07:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzymam kciuki za Was dziewczyny 🍀🍀🍀🍀

    Ja odliczam do piątku i już po ścianach chodzę 🤢

    👱‍♀️ 30l.
    AMH 2,3 - >1,93 (po laparo)
    ❌MTHFR - heterozygotyczny (C677T)
    ❌PAI-1 homozygotyczny
    02.21 laparoskopia
    Endometrioza 1 st.
    Udrożnione jajowody 💪
    03.21 IUI 😭 (lametta +menopur + ovitrelle) pęcherzyk nie pękł.. Torbiel - > 21 dni antykoncepcji
    05.21 -> 2 IUI ❓(bemfola + menopur+ 2x pregnyl) nie pękły ❓
    Jakieś cuda!
    26.05 beta 6675 ✊
    Pawełek 29.01.22 ❤️👶
  • Agusia94 Autorytet
    Postów: 526 254

    Wysłany: 8 czerwca 2021, 09:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Domma wrote:
    Trzymam kciuki za Was dziewczyny 🍀🍀🍀🍀

    Ja odliczam do piątku i już po ścianach chodzę 🤢




    Ja również trzymam kciuki ✊✊✊✊

    A ja do czwartku i też coraz bardziej się stresuje że coś jest nie tak.

    Który to już tydzień Domma?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 czerwca 2021, 09:23

    Nasza Kornelka przyszła na świat 05.01.2022r i jest naszym całym światem. 🙂




    "Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą"
  • Domma Autorytet
    Postów: 582 410

    Wysłany: 8 czerwca 2021, 10:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agusia94 wrote:
    Ja również trzymam kciuki ✊✊✊✊

    A ja do czwartku i też coraz bardziej się stresuje że coś jest nie tak.

    Który to już tydzień Domma?

    Według @ 7 tydzień, według ostatniego usg 6 tydzień No i te późne niespodziewane pęknięcie pęcherzyka bardziej mnie też przekonuje w ten 6 tydzień.

    A jak u Ciebie? Który to już tydzień?

    👱‍♀️ 30l.
    AMH 2,3 - >1,93 (po laparo)
    ❌MTHFR - heterozygotyczny (C677T)
    ❌PAI-1 homozygotyczny
    02.21 laparoskopia
    Endometrioza 1 st.
    Udrożnione jajowody 💪
    03.21 IUI 😭 (lametta +menopur + ovitrelle) pęcherzyk nie pękł.. Torbiel - > 21 dni antykoncepcji
    05.21 -> 2 IUI ❓(bemfola + menopur+ 2x pregnyl) nie pękły ❓
    Jakieś cuda!
    26.05 beta 6675 ✊
    Pawełek 29.01.22 ❤️👶
  • Agusia94 Autorytet
    Postów: 526 254

    Wysłany: 8 czerwca 2021, 11:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Domma wrote:
    Według @ 7 tydzień, według ostatniego usg 6 tydzień No i te późne niespodziewane pęknięcie pęcherzyka bardziej mnie też przekonuje w ten 6 tydzień.

    A jak u Ciebie? Który to już tydzień?



    No to z pewnością 6 tydzień. Dziwne że lekarze liczą cykl 28dni i owulacje w 14dc gdzie każda z nas jest inna.
    Ja mam 9 tydzień wiek z usg różni się tylko o 3 dni jeśli chodzi o ostatnią miesiączke czyli to żadna różnica.
    Czyli Domma w piątek będziesz oglądać bijące serduszko ❤❤❤❤
    Ja 2 tygodnie temu byłam na wizycie wszystko było dobrze a teraz mam jakiś niepokój w sobie że jednak serduszko nie będzie bić mimo że objawy ciąży mnie męczą gdzie w poprzedniej starconej ciąży w ogóle nie miałam objawów.

    Jak spedzasz wolny czas? Teraz mamy go dużo dla mnie wręcz za dużo. Męczy mnie to .

    Nasza Kornelka przyszła na świat 05.01.2022r i jest naszym całym światem. 🙂




    "Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą"
  • Domma Autorytet
    Postów: 582 410

    Wysłany: 8 czerwca 2021, 12:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agusia94 wrote:
    No to z pewnością 6 tydzień. Dziwne że lekarze liczą cykl 28dni i owulacje w 14dc gdzie każda z nas jest inna.
    Ja mam 9 tydzień wiek z usg różni się tylko o 3 dni jeśli chodzi o ostatnią miesiączke czyli to żadna różnica.
    Czyli Domma w piątek będziesz oglądać bijące serduszko ❤❤❤❤
    Ja 2 tygodnie temu byłam na wizycie wszystko było dobrze a teraz mam jakiś niepokój w sobie że jednak serduszko nie będzie bić mimo że objawy ciąży mnie męczą gdzie w poprzedniej starconej ciąży w ogóle nie miałam objawów.

    Jak spedzasz wolny czas? Teraz mamy go dużo dla mnie wręcz za dużo. Męczy mnie to .


    Noo mam wizytę na 11.40 ale dziewczyny w recepcji obiecały że jak tylko zwolni się termin popołudniowy to zaraz mnie przepiszą, żeby mąż też mógł zobaczyć.. Niestety pracuje i nie może zwolnić się ani wyjść z pracy o kolega ma wolne i sam jest w dziale.. Oby coś się zwolniło.

    Ja generalnie z objawów to jest mi głównie niedobrze.. Lepiej się czuję tyljo jak jem 😂😂😂 więc chyba jako sumo skończę.. Tak mecze się całymi dniami.. Telewizor, książka i tylko odliczanie aż mąż przyjdzie z pracy 🙈🙈🙈🙈 straszne te dni są.

    Oby było serduszko i wszystko było dobrze.. Mam miliardy myśli w głowie co minute.. 🙄🙄🙄

    Dziś byłam na pobraniu krwi na badania do karty ciąży, mocz etc. Więc zawsze jakieś zajęcie rano 🤭🤭🤭

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 czerwca 2021, 12:27

    👱‍♀️ 30l.
    AMH 2,3 - >1,93 (po laparo)
    ❌MTHFR - heterozygotyczny (C677T)
    ❌PAI-1 homozygotyczny
    02.21 laparoskopia
    Endometrioza 1 st.
    Udrożnione jajowody 💪
    03.21 IUI 😭 (lametta +menopur + ovitrelle) pęcherzyk nie pękł.. Torbiel - > 21 dni antykoncepcji
    05.21 -> 2 IUI ❓(bemfola + menopur+ 2x pregnyl) nie pękły ❓
    Jakieś cuda!
    26.05 beta 6675 ✊
    Pawełek 29.01.22 ❤️👶
  • Agusia94 Autorytet
    Postów: 526 254

    Wysłany: 8 czerwca 2021, 12:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Domma wrote:
    Noo mam wizytę na 11.40 ale dziewczyny w recepcji obiecały że jak tylko zwolni się termin popołudniowy to zaraz mnie przepiszą, żeby mąż też mógł zobaczyć.. Niestety pracuje i nie może zwolnić się ani wyjść z pracy o kolega ma wolne i sam jest w dziale.. Oby coś się zwolniło.

    Ja generalnie z objawów to jest mi głównie niedobrze.. Lepiej się czuję tyljo jak jem 😂😂😂 więc chyba jako sumo skończę.. Tak mecze się całymi dniami.. Telewizor, książka i tylko odliczanie aż mąż przyjdzie z pracy 🙈🙈🙈🙈 straszne te dni są.

    Oby było serduszko i wszystko było dobrze.. Mam miliardy myśli w głowie co minute.. 🙄🙄🙄

    Dziś byłam na pobraniu krwi na badania do karty ciąży, mocz etc. Więc zawsze jakieś zajęcie rano 🤭🤭🤭




    Fajnie że u Ciebie może mąż być na wizycie. U mnie nie pozwalają. ;-(
    Mi też jest niedobrze i to właśnie po jedzieniu i w trakcie. Czasami wymiotuję i ciągle czuje się zmęczona bardzo i senna i ogólnie czuję się oslabiona jak nie ja. I juz przytyłam. Spodnie mnie gniotą często je odpinam bo czuję taki dyskomfort w podbrzuszu. Ale bardziej przytyłam od siedzenia pewnie w domu. Jakieś 2kg na plusie .
    Też będę szła na wyniki ale po czwartkowym usg jak wszystko będzie dobrze bo kolejną wizytę mam we wtorek .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 czerwca 2021, 13:00

    Nasza Kornelka przyszła na świat 05.01.2022r i jest naszym całym światem. 🙂




    "Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą"
  • Kolorowa93 Znajoma
    Postów: 27 26

    Wysłany: 8 czerwca 2021, 13:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie, jest mi głupio że musze prosić o pomoc ale nadszedł i taki moment. Leczymy się 5 lat bez żadnych skutków, nigdy nie zobaczyłam pozytywnej bety, jestem w trakcie 4 stymulacji - ostatniej. Bardzo proszę o pomoc, dorzućcie chociaż 5 zł. to zawsze trochę pomoże. Brakuje nam jeszcze 5 tys. pozostałą kwotę mamy.


    https://zrzutka.pl/ubp7y7

    5 lat starań
    Endoemtrioza, Brak kirów, niedoczynność tarczycy

  • Domma Autorytet
    Postów: 582 410

    Wysłany: 8 czerwca 2021, 13:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agusia94 wrote:
    Fajnie że u Ciebie może mąż być na wizycie. U mnie nie pozwalają. ;-(
    Mi też jest niedobrze i to właśnie po jedzieniu i w trakcie. Czasami wymiotuję i ciągle czuje się zmęczona bardzo i senna i ogólnie czuję się oslabiona jak nie ja. I juz przytyłam. Spodnie mnie gniotą często je odpinam bo czuję taki dyskomfort w podbrzuszu. Ale bardziej przytyłam od siedzenia pewnie w domu. Jakieś 2kg na plusie .
    Też będę szła na wyniki ale po czwartkowym usg jak wszystko będzie dobrze bo kolejną wizytę mam we wtorek .


    To jest duży plus że mąż może być., nie potrafię się z tego nacieszyć 😍

    Ahhh takie uroki, ale za parę miesięcy będziemy mieć wszystko wynagrodzone 🤭🤭🤭

    Mujer lubi tę wiadomość

    👱‍♀️ 30l.
    AMH 2,3 - >1,93 (po laparo)
    ❌MTHFR - heterozygotyczny (C677T)
    ❌PAI-1 homozygotyczny
    02.21 laparoskopia
    Endometrioza 1 st.
    Udrożnione jajowody 💪
    03.21 IUI 😭 (lametta +menopur + ovitrelle) pęcherzyk nie pękł.. Torbiel - > 21 dni antykoncepcji
    05.21 -> 2 IUI ❓(bemfola + menopur+ 2x pregnyl) nie pękły ❓
    Jakieś cuda!
    26.05 beta 6675 ✊
    Pawełek 29.01.22 ❤️👶
  • Agusia94 Autorytet
    Postów: 526 254

    Wysłany: 8 czerwca 2021, 14:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Domma wrote:
    To jest duży plus że mąż może być., nie potrafię się z tego nacieszyć 😍

    Ahhh takie uroki, ale za parę miesięcy będziemy mieć wszystko wynagrodzone 🤭🤭🤭




    Zazdroszczę tak pozytywnie. Mojemu niestety też nie udało się być na żadnym usg nawet poprzednio. Teraz jak powiedziałam mu o pozytywym teście to miałam wrażenie że w ogóle się nie cieszy a to wszystko ze starchu że historia się powtórzy ale już jest zdecydowanie lepiej nawet gada do brzuszka 😀 ale myślę że gdyby miał okazję zobaczyć na żywo usg taką ruszającą już rączkami i nóżkami fasolkę to jeszcze większą radość by mu to przyniosło.

    Mujer lubi tę wiadomość

    Nasza Kornelka przyszła na świat 05.01.2022r i jest naszym całym światem. 🙂




    "Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą"
  • Domma Autorytet
    Postów: 582 410

    Wysłany: 8 czerwca 2021, 15:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agusia94 wrote:
    Zazdroszczę tak pozytywnie. Mojemu niestety też nie udało się być na żadnym usg nawet poprzednio. Teraz jak powiedziałam mu o pozytywym teście to miałam wrażenie że w ogóle się nie cieszy a to wszystko ze starchu że historia się powtórzy ale już jest zdecydowanie lepiej nawet gada do brzuszka 😀 ale myślę że gdyby miał okazję zobaczyć na żywo usg taką ruszającą już rączkami i nóżkami fasolkę to jeszcze większą radość by mu to przyniosło.


    Noo! Na pierwszym usg Pani doktor wzięła zdjęcia z usg i do mojego męża " trzymaj Tatuś!" chyba wtedy najbardziej do niego dotarło że się udało 🙈🙈🙈🙈

    Agusia94, Mujer, emimor89 lubią tę wiadomość

    👱‍♀️ 30l.
    AMH 2,3 - >1,93 (po laparo)
    ❌MTHFR - heterozygotyczny (C677T)
    ❌PAI-1 homozygotyczny
    02.21 laparoskopia
    Endometrioza 1 st.
    Udrożnione jajowody 💪
    03.21 IUI 😭 (lametta +menopur + ovitrelle) pęcherzyk nie pękł.. Torbiel - > 21 dni antykoncepcji
    05.21 -> 2 IUI ❓(bemfola + menopur+ 2x pregnyl) nie pękły ❓
    Jakieś cuda!
    26.05 beta 6675 ✊
    Pawełek 29.01.22 ❤️👶
  • Domma Autorytet
    Postów: 582 410

    Wysłany: 8 czerwca 2021, 17:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anka wrote:
    Ja mam dzisiaj na 16:20 monitoring proszę o kciuki 🍀
    Ciekawe czy byla ta owu czy pecherzyk nie pękł 🙄
    Daj znać jak tam 🍀🍀🍀

    Agusia94 lubi tę wiadomość

    👱‍♀️ 30l.
    AMH 2,3 - >1,93 (po laparo)
    ❌MTHFR - heterozygotyczny (C677T)
    ❌PAI-1 homozygotyczny
    02.21 laparoskopia
    Endometrioza 1 st.
    Udrożnione jajowody 💪
    03.21 IUI 😭 (lametta +menopur + ovitrelle) pęcherzyk nie pękł.. Torbiel - > 21 dni antykoncepcji
    05.21 -> 2 IUI ❓(bemfola + menopur+ 2x pregnyl) nie pękły ❓
    Jakieś cuda!
    26.05 beta 6675 ✊
    Pawełek 29.01.22 ❤️👶
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 czerwca 2021, 17:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja po wizycie, powiedzialam o teście owu pozytywnym że możliwe że jestem po owulacji, a na USG brak płynu , w lewym jajniku pęcherzyk 16 mm i za dwa dni mam podać ovitrelle 🙈 test owulacyjny mnie oszukał pęcherzyk mógł się wchłonąć...

  • Domma Autorytet
    Postów: 582 410

    Wysłany: 8 czerwca 2021, 18:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anka wrote:
    Ja po wizycie, powiedzialam o teście owu pozytywnym że możliwe że jestem po owulacji, a na USG brak płynu , w lewym jajniku pęcherzyk 16 mm i za dwa dni mam podać ovitrelle 🙈 test owulacyjny mnie oszukał pęcherzyk mógł się wchłonąć...
    Test który pokazywałaś był negatywny więc spokojnie :)
    🍀🍀🍀🍀

    👱‍♀️ 30l.
    AMH 2,3 - >1,93 (po laparo)
    ❌MTHFR - heterozygotyczny (C677T)
    ❌PAI-1 homozygotyczny
    02.21 laparoskopia
    Endometrioza 1 st.
    Udrożnione jajowody 💪
    03.21 IUI 😭 (lametta +menopur + ovitrelle) pęcherzyk nie pękł.. Torbiel - > 21 dni antykoncepcji
    05.21 -> 2 IUI ❓(bemfola + menopur+ 2x pregnyl) nie pękły ❓
    Jakieś cuda!
    26.05 beta 6675 ✊
    Pawełek 29.01.22 ❤️👶
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 czerwca 2021, 18:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Domma wrote:
    Test który pokazywałaś był negatywny więc spokojnie :)
    🍀🍀🍀🍀
    Dzień później zrobiłam drugi był pozytywny :)

  • Domma Autorytet
    Postów: 582 410

    Wysłany: 8 czerwca 2021, 18:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anka wrote:
    Dzień później zrobiłam drugi był pozytywny :)

    Widzisz czyli nie ma co na nich polegać u mnie zawsze tak lekarka gadała 🤭🤭🤭

    👱‍♀️ 30l.
    AMH 2,3 - >1,93 (po laparo)
    ❌MTHFR - heterozygotyczny (C677T)
    ❌PAI-1 homozygotyczny
    02.21 laparoskopia
    Endometrioza 1 st.
    Udrożnione jajowody 💪
    03.21 IUI 😭 (lametta +menopur + ovitrelle) pęcherzyk nie pękł.. Torbiel - > 21 dni antykoncepcji
    05.21 -> 2 IUI ❓(bemfola + menopur+ 2x pregnyl) nie pękły ❓
    Jakieś cuda!
    26.05 beta 6675 ✊
    Pawełek 29.01.22 ❤️👶
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 czerwca 2021, 18:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Domma wrote:
    Widzisz czyli nie ma co na nich polegać u mnie zawsze tak lekarka gadała 🤭🤭🤭
    No ja im nie ufam bo może pęcherzyk był ale się wchłonął bo mi nie pękają 😏 bowiele razy już miałam pozytyw a potem próg nawet nie 1

  • Agusia94 Autorytet
    Postów: 526 254

    Wysłany: 8 czerwca 2021, 19:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anka wrote:
    No ja im nie ufam bo może pęcherzyk był ale się wchłonął bo mi nie pękają 😏 bowiele razy już miałam pozytyw a potem próg nawet nie 1



    Nie masz pco? Bo przy pco wychodzą oszukane pozytywy. I ogólnie żeby uznać test za pozytywny kreska testowa powinna być bardziej czerowna od kontrolnej lub tak samo czerwone. Ja robiąc testy czasami miałam pozytywne przez caly cykl a owulacji w ogóle nie było. Także hormon lh mamy w organizmie on tylko się zwiększa w trakcie owulacji a swój wyrzut ma 24-36 godzin przed owulacja. Także nawet pozytywny test nie gwarantuje owualcji.

    Nasza Kornelka przyszła na świat 05.01.2022r i jest naszym całym światem. 🙂




    "Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą"
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 czerwca 2021, 19:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agusia94 wrote:
    Nie masz pco? Bo przy pco wychodzą oszukane pozytywy. I ogólnie żeby uznać test za pozytywny kreska testowa powinna być bardziej czerowna od kontrolnej lub tak samo czerwone. Ja robiąc testy czasami miałam pozytywne przez caly cykl a owulacji w ogóle nie było. Także hormon lh mamy w organizmie on tylko się zwiększa w trakcie owulacji a swój wyrzut ma 24-36 godzin przed owulacja. Także nawet pozytywny test nie gwarantuje owualcji.
    Niemam

‹‹ 962 963 964 965 966 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zaburzenia hormonalne - 8 najczęstszych objawów

Zaburzenia hormonalne - jakie są ich najczęstsze objawy? Które objawy powinny Cię skłonić do wizyty u lekarza i diagnostyki w kierunku zaburzeń hormonalnych? Jakie są najczęstsze przyczyny braku równowagi hormonalnej i jak wygląda leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ