X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Stymulacja letrozolem
Odpowiedz

Stymulacja letrozolem

Oceń ten wątek:
  • Ves Autorytet
    Postów: 285 222

    Wysłany: 11 czerwca 2021, 11:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agusia94 wrote:
    Byłam tylko na usg. Wszystkiego dowiem się na wizycie we wtorek. Takie glupie chodzenie ale cóż 🙂
    Też jestem ciekawa oco kaman 🤯😉
    Jakiś lekarz robił Ci usg i słowem nie skomentował? 😱

    Starania od 8.2019
    12.2019 - cb
    5.2020 - 8tc - puste jajo
    11.2020 - cb
    28.06.21 - 💓

    3-5.2021 Aromek 2x1
    Od 5.2021 Neoparin 1x1

    Kariotypy ✔️
    🧖‍♀️
    PAI-1 heterozygotyczny
    MTHFR A1298C i C677T heterozygotyczny
    TSH, Glikemia, PRG, Immunofenotyp ✔️
    💊Pregna Plus, Pregna DHA, Acard, Neoparin, Sorbifer
    f2w3tqywqeqf09uu.png
  • Agusia94 Autorytet
    Postów: 526 254

    Wysłany: 11 czerwca 2021, 11:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Domma wrote:
    Kurde osobno usg osobno wizyta?




    Chodziłam ciągle prywatnie na wizyty i też u prywatnego ginekologa byłam stymulowana. Ale gdy zaszłam w ciążę to zdecydowałam że będę chodziła na nfz do przychodni
    przyszpitalnej typowo ginekologiczno-polozniczej ponieważ dużo pieniędzy kosztowały mnie wizyty prywatne. Zresztą mam minusową grupę krwi mój partner plusowa muszę mieć podaną immuglobine a prywatnie to koszt 700zl u mnie a na nfz za darmo. Zdecydowałam tak ponieważ w poprzedniej ciąży leżąc w szpitalu (pod opieką właśnie tego lekarza) miałam porobione wszystkie wyniki prenatalne za darmo więc to duża oszczędność. Chodzę na nfz do ginekologa który jest młody i już jest ordynatorem. Jest bardzo dobrym lekrzem kazał mi przynieść wszystkie wyniki z poprzedniej ciąży więc będę miała teraz także robione wyniki prenatalne za darmo te z krwi a prywatnie wiadomo jakie to koszty. I tak wizyta osobno u tego lekarza ale czasami też z usg przynajmniej miałam robione i później usg z dokładnym opisem u innego (ale ten opis nie dla mnie tylko będzie dostępny dla lekarza na wizycie) dlatego nie wiem czy wszystko dobrze zrozumiałam. Moje pytanie do niego czy serce bije i później czy ta torbiel nie jest groźna powiedział że nie jest ale więcej nie chciał mówić. Myślę że dobrze zrobiłam bo gdyby nie daj Boże coś się działo to już będą mnie znali w szpitalu . 😊
    Kolejne moje usg jeśli nie będę miała jeszcze we wtorek to już będzie prenatalne. I właśnie tego najgorzej się boję bo w poprzedniej wyszły właśnie nieprawidłowości.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 czerwca 2021, 11:48

    Nasza Kornelka przyszła na świat 05.01.2022r i jest naszym całym światem. 🙂




    "Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą"
  • Domma Autorytet
    Postów: 582 410

    Wysłany: 11 czerwca 2021, 11:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No jasne jeżeli jest opcja dobrej opieki na Nfz to wiadomo, płacimy im grube pieniądze a sporadycznie korzystamy. Wiadomo z naszymi problemami to tylko leczenie prywatne..

    Ale super! To wszystko będzie dobrze i nie martw się na zapas❤️❤️❤️❤️

    Agusia94 lubi tę wiadomość

    👱‍♀️ 30l.
    AMH 2,3 - >1,93 (po laparo)
    ❌MTHFR - heterozygotyczny (C677T)
    ❌PAI-1 homozygotyczny
    02.21 laparoskopia
    Endometrioza 1 st.
    Udrożnione jajowody 💪
    03.21 IUI 😭 (lametta +menopur + ovitrelle) pęcherzyk nie pękł.. Torbiel - > 21 dni antykoncepcji
    05.21 -> 2 IUI ❓(bemfola + menopur+ 2x pregnyl) nie pękły ❓
    Jakieś cuda!
    26.05 beta 6675 ✊
    Pawełek 29.01.22 ❤️👶
  • Agusia94 Autorytet
    Postów: 526 254

    Wysłany: 11 czerwca 2021, 12:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Domma wrote:
    No jasne jeżeli jest opcja dobrej opieki na Nfz to wiadomo, płacimy im grube pieniądze a sporadycznie korzystamy. Wiadomo z naszymi problemami to tylko leczenie prywatne..

    Ale super! To wszystko będzie dobrze i nie martw się na zapas❤️❤️❤️❤️




    No Domma dokładnie. Zresztą w poprzedniej ciąży jak wyszły jakieś nieprawidłowości to mój lekarz prywatny dał mi skierowanie do szpitala do dalszej diagnostyki. Więc jak będę chciała zrobić sobie jakieś dodatkowe usg to zawsze mogę do niego pójść.
    A w tej przychodni co teraz chodzę to są prowadzone zajęcia ze szkoły rodzenia za darmo . Są położne a wiadomo fajna położna to połowa sukcesu.

    Nasza Kornelka przyszła na świat 05.01.2022r i jest naszym całym światem. 🙂




    "Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą"
  • Agusia94 Autorytet
    Postów: 526 254

    Wysłany: 11 czerwca 2021, 12:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Margaritta a co u Ciebie? Nie chcesz się niczym nam pochwalić ostatnio? Wszystko dobrze? Fasolka rośnie? Który to już tydzień? Termin usg prentalanego ustalony? 🙂


    A u reszty dziewczyn coś się dzieje ciekawego? Może któraś będzie niedługo testowała?

    Nasza Kornelka przyszła na świat 05.01.2022r i jest naszym całym światem. 🙂




    "Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą"
  • Domma Autorytet
    Postów: 582 410

    Wysłany: 11 czerwca 2021, 13:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja właśnie podjechałam pod klinikę 😳😳😳😳
    Trzymajcie kciuki, stres taki ze serce mi wyskoczy.

    👱‍♀️ 30l.
    AMH 2,3 - >1,93 (po laparo)
    ❌MTHFR - heterozygotyczny (C677T)
    ❌PAI-1 homozygotyczny
    02.21 laparoskopia
    Endometrioza 1 st.
    Udrożnione jajowody 💪
    03.21 IUI 😭 (lametta +menopur + ovitrelle) pęcherzyk nie pękł.. Torbiel - > 21 dni antykoncepcji
    05.21 -> 2 IUI ❓(bemfola + menopur+ 2x pregnyl) nie pękły ❓
    Jakieś cuda!
    26.05 beta 6675 ✊
    Pawełek 29.01.22 ❤️👶
  • Agusia94 Autorytet
    Postów: 526 254

    Wysłany: 11 czerwca 2021, 13:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Domma wrote:
    A ja właśnie podjechałam pod klinikę 😳😳😳😳
    Trzymajcie kciuki, stres taki ze serce mi wyskoczy.






    ✊✊✊✊✊✊✊✊✊✊✊✊✊✊✊✊✊✊✊✊✊✊✊✊✊✊✊✊✊✊✊✊✊✊✊✊✊✊🏻✊🏻✊🏻✊🏻✊🏻✊🏻✊🏻✊🏻✊✊✊✊✊✊✊✊✊✊✊✊✊✊✊✊✊✊✊✊✊✊✊✊✊

    Domma lubi tę wiadomość

    Nasza Kornelka przyszła na świat 05.01.2022r i jest naszym całym światem. 🙂




    "Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą"
  • Domma Autorytet
    Postów: 582 410

    Wysłany: 11 czerwca 2021, 14:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamy ❤️❤️❤️❤️ wszystko rozwija się dobrze 7 tygodni +3 dni 🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳

    Mam też krwiaka nad zarodkiem ale dostałam na to tabletki. Ale powiedziały ze nic groźne.

    Mujer, emimor89 lubią tę wiadomość

    👱‍♀️ 30l.
    AMH 2,3 - >1,93 (po laparo)
    ❌MTHFR - heterozygotyczny (C677T)
    ❌PAI-1 homozygotyczny
    02.21 laparoskopia
    Endometrioza 1 st.
    Udrożnione jajowody 💪
    03.21 IUI 😭 (lametta +menopur + ovitrelle) pęcherzyk nie pękł.. Torbiel - > 21 dni antykoncepcji
    05.21 -> 2 IUI ❓(bemfola + menopur+ 2x pregnyl) nie pękły ❓
    Jakieś cuda!
    26.05 beta 6675 ✊
    Pawełek 29.01.22 ❤️👶
  • Agusia94 Autorytet
    Postów: 526 254

    Wysłany: 11 czerwca 2021, 14:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Domma wrote:
    Mamy ❤️❤️❤️❤️ wszystko rozwija się dobrze 7 tygodni +3 dni 🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳

    Mam też krwiaka nad zarodkiem ale dostałam na to tabletki. Ale powiedziały ze nic groźne.





    Nie mogło być inaczej. 🥰🥰🥰 bardzo się cieszę. Nie popłakałaś się widząc bijące serduszko? Ciekawe czy te krwiaki torbiele w ciąży Nie są po letrozolu i stymulacji? Najważniejsze że nie są groźne 😚😚

    Mujer, Domma lubią tę wiadomość

    Nasza Kornelka przyszła na świat 05.01.2022r i jest naszym całym światem. 🙂




    "Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą"
  • Agusia94 Autorytet
    Postów: 526 254

    Wysłany: 11 czerwca 2021, 14:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pierwszy raz mi się zdarzyło i przed chwilą sama śmiałam się z siebie. Byłam na zakupach. Kupiłam sobie bułkę słodką z makiem i kapustę kiszona na surówkę do obiadu. Zaczęłam sobie podgryzać bułkę i Zaczęłam robić surówkę i także Zaczęłam jeść kapustę kiszona. I wyszło że kapustą zagryzałam bułkę słodką. Powiem wam że połączenie godne spróbowania 🤣🤣🤣

    Mujer, Gucik lubią tę wiadomość

    Nasza Kornelka przyszła na świat 05.01.2022r i jest naszym całym światem. 🙂




    "Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą"
  • Domma Autorytet
    Postów: 582 410

    Wysłany: 11 czerwca 2021, 15:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agusia94 wrote:
    Nie mogło być inaczej. 🥰🥰🥰 bardzo się cieszę. Nie popłakałaś się widząc bijące serduszko? Ciekawe czy te krwiaki torbiele w ciąży Nie są po letrozolu i stymulacji? Najważniejsze że nie są groźne 😚😚
    Noo łzy poleciały!
    Kurde możliwe, zapytam za 2 tygodnie na wizycie xD

    Mujer lubi tę wiadomość

    👱‍♀️ 30l.
    AMH 2,3 - >1,93 (po laparo)
    ❌MTHFR - heterozygotyczny (C677T)
    ❌PAI-1 homozygotyczny
    02.21 laparoskopia
    Endometrioza 1 st.
    Udrożnione jajowody 💪
    03.21 IUI 😭 (lametta +menopur + ovitrelle) pęcherzyk nie pękł.. Torbiel - > 21 dni antykoncepcji
    05.21 -> 2 IUI ❓(bemfola + menopur+ 2x pregnyl) nie pękły ❓
    Jakieś cuda!
    26.05 beta 6675 ✊
    Pawełek 29.01.22 ❤️👶
  • Domma Autorytet
    Postów: 582 410

    Wysłany: 11 czerwca 2021, 15:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agusia94 wrote:
    Pierwszy raz mi się zdarzyło i przed chwilą sama śmiałam się z siebie. Byłam na zakupach. Kupiłam sobie bułkę słodką z makiem i kapustę kiszona na surówkę do obiadu. Zaczęłam sobie podgryzać bułkę i Zaczęłam robić surówkę i także Zaczęłam jeść kapustę kiszona. I wyszło że kapustą zagryzałam bułkę słodką. Powiem wam że połączenie godne spróbowania 🤣🤣🤣
    Zaczyna się 🤭🤭🤭🤭😂😂😂

    Mujer lubi tę wiadomość

    👱‍♀️ 30l.
    AMH 2,3 - >1,93 (po laparo)
    ❌MTHFR - heterozygotyczny (C677T)
    ❌PAI-1 homozygotyczny
    02.21 laparoskopia
    Endometrioza 1 st.
    Udrożnione jajowody 💪
    03.21 IUI 😭 (lametta +menopur + ovitrelle) pęcherzyk nie pękł.. Torbiel - > 21 dni antykoncepcji
    05.21 -> 2 IUI ❓(bemfola + menopur+ 2x pregnyl) nie pękły ❓
    Jakieś cuda!
    26.05 beta 6675 ✊
    Pawełek 29.01.22 ❤️👶
  • Mujer Autorytet
    Postów: 320 338

    Wysłany: 11 czerwca 2021, 17:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale fajnie że u Was wszystko dobrze, naprawdę takie wiadomości podnoszą na duchu 😍 teraz odpoczywajcie i zajadajcie się kiszonkami i słodkimi bułkami na zmianę 😂 i trzymajcie kciuki byśmy i my niedługo usłyszały bicie serca u naszych Fasolek 😊

    Domma, Agusia94, Margaritta lubią tę wiadomość

  • Domma Autorytet
    Postów: 582 410

    Wysłany: 11 czerwca 2021, 20:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mujer wrote:
    Ale fajnie że u Was wszystko dobrze, naprawdę takie wiadomości podnoszą na duchu 😍 teraz odpoczywajcie i zajadajcie się kiszonkami i słodkimi bułkami na zmianę 😂 i trzymajcie kciuki byśmy i my niedługo usłyszały bicie serca u naszych Fasolek 😊

    Obyyy cały ten wątek zmienił się na wątek ciążowy! 3mam mocno kciuki za to ✊✊

    Mujer, Agusia94 lubią tę wiadomość

    👱‍♀️ 30l.
    AMH 2,3 - >1,93 (po laparo)
    ❌MTHFR - heterozygotyczny (C677T)
    ❌PAI-1 homozygotyczny
    02.21 laparoskopia
    Endometrioza 1 st.
    Udrożnione jajowody 💪
    03.21 IUI 😭 (lametta +menopur + ovitrelle) pęcherzyk nie pękł.. Torbiel - > 21 dni antykoncepcji
    05.21 -> 2 IUI ❓(bemfola + menopur+ 2x pregnyl) nie pękły ❓
    Jakieś cuda!
    26.05 beta 6675 ✊
    Pawełek 29.01.22 ❤️👶
  • Agusia94 Autorytet
    Postów: 526 254

    Wysłany: 11 czerwca 2021, 20:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mujer wrote:
    Ale fajnie że u Was wszystko dobrze, naprawdę takie wiadomości podnoszą na duchu 😍 teraz odpoczywajcie i zajadajcie się kiszonkami i słodkimi bułkami na zmianę 😂 i trzymajcie kciuki byśmy i my niedługo usłyszały bicie serca u naszych Fasolek 😊




    Mujer oczywiście ciągle trzymamy kciuki. Wiem jakie to jest trudne czytać że komuś się udało a nam wciąż nie. Mimo że cieszyłam się jak ktoś pisał że mu się udało to czułam w sercu takie ukłucie. Masz pewnie tak samo. Ale wierzę że każdej z was tutaj się uda i to w jak najszybszym czasie. Nie mam dobrych rad jak to zrobić. Dla mnie najgorszą radą jaką mogłam słyszeć od innych to "nie myśl o tym a się uda" w moim przypadku działało to na odwrót czym bardziej chciałam nie myśleć to bardziej o tym myślałam. Najlepsza rada to chyba znaleźć lekarza któremu się ufa i wierzyć że robi dla nas jak najlepiej i że my robimy wszystko by się udało . 🥰🥰

    Nasza Kornelka przyszła na świat 05.01.2022r i jest naszym całym światem. 🙂




    "Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą"
  • Margaritta Przyjaciółka
    Postów: 79 68

    Wysłany: 11 czerwca 2021, 20:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agusia94 wrote:
    Margaritta a co u Ciebie? Nie chcesz się niczym nam pochwalić ostatnio? Wszystko dobrze? Fasolka rośnie? Który to już tydzień? Termin usg prentalanego ustalony? 🙂


    A u reszty dziewczyn coś się dzieje ciekawego? Może któraś będzie niedługo testowała?
    U mnie wszystko dobrze. Czuję się super. Mdłości minęły. Jestem już na l4. Z pierwszą ciążą chodziłam do pracy do 8 miesiąca także teraz postanowiłam odpocząć i poświęcić ten czas dla siebie. Dużo spaceruje codziennie 10 km, czytam książki, ćwiczę joge. Szybko zaokrąglił mi się brzuszek 😊Zaczynam 10 tydzień. Tak termin usg prenatalne mam na 22 czerwca.

    Domma, Agusia94 lubią tę wiadomość

  • Mujer Autorytet
    Postów: 320 338

    Wysłany: 11 czerwca 2021, 21:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agusia94 wrote:
    Mujer oczywiście ciągle trzymamy kciuki. Wiem jakie to jest trudne czytać że komuś się udało a nam wciąż nie. Mimo że cieszyłam się jak ktoś pisał że mu się udało to czułam w sercu takie ukłucie. Masz pewnie tak samo. Ale wierzę że każdej z was tutaj się uda i to w jak najszybszym czasie. Nie mam dobrych rad jak to zrobić. Dla mnie najgorszą radą jaką mogłam słyszeć od innych to "nie myśl o tym a się uda" w moim przypadku działało to na odwrót czym bardziej chciałam nie myśleć to bardziej o tym myślałam. Najlepsza rada to chyba znaleźć lekarza któremu się ufa i wierzyć że robi dla nas jak najlepiej i że my robimy wszystko by się udało . 🥰🥰

    Oczywiście, też bym chciała być na Waszym miejscu ale wiem jak długa była przed Wami droga i ile czekałyście zanim ujrzałyście dwie kreski dlatego bardzo się cieszę, zwłaszcza jeśli to dobre wieści, bo to daje mi nadzieję. Że jak Wy też się doczekam. I za każdą z Nas trzymam kciuki, bo jesteśmy tutaj żeby się wzajemnie wspierać. Bo nasi znajomi najczęściej nie wiedzą jak nas pocieszyć, albo robią to dość nieudolnie mimo szczerych chęci. A potem wchodzę tutaj i widzę tutaj test pozytywny, beta ładnie rośnie i wtedy to dodaje mi sił bo może skoro Wam się udało to i mnie się uda 😊 i nikt tutaj nie jest przypadkowy. Każdy swoje wyczekał i dlatego rozumie.

    Margaritta lubi tę wiadomość

  • Katte Przyjaciółka
    Postów: 73 23

    Wysłany: 11 czerwca 2021, 21:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kobitki słuchajcie,
    Lekarz zmienił mi z Clo na to, co wy bierzecie teraz. Myślicie, że jest większa szansa na ciążę? :)

  • Agusia94 Autorytet
    Postów: 526 254

    Wysłany: 11 czerwca 2021, 23:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katte wrote:
    Kobitki słuchajcie,
    Lekarz zmienił mi z Clo na to, co wy bierzecie teraz. Myślicie, że jest większa szansa na ciążę? :)





    Nie wiem czy większa szansa. Zależy od organizmu. Każdy jest inwidualny. Ja na clo w ogóle nie zareagowałam nawet przy zwiększonej dawce. A przy letrozolu na najniższej dawce udało się a jest wiele dziewczyn którym udało się na clo.

    Nasza Kornelka przyszła na świat 05.01.2022r i jest naszym całym światem. 🙂




    "Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą"
  • Paulik_30 Autorytet
    Postów: 401 263

    Wysłany: 11 czerwca 2021, 23:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej,
    Bardzo się cieszę że u Was wszystko ok i serduszka pięknie biją 😍

    Ja jestem w 10dc, dzisiaj na monitoringu pęcherzyk na lewym jajniku 14mm, endometrium 6mm, w środę kolejna wizyta i będziemy patrzeć co tam wyrośnie i czy pęknie samo z ovitrelle.

    Domma, Agusia94 lubią tę wiadomość

‹‹ 964 965 966 967 968 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kalendarz dni płodnych podczas starania o dziecko

Przeczytaj dlaczego coraz więcej lekarzy zaleca kobietom starającym się o dziecko prowadzenie aplikacji miesiączkoweji i obserwację własnego ciała. Kalendarz owulacji - czym jest, na czym to polega i dlaczego podczas starania o dziecko warto wiedzieć coś więcej o swoim cyklu niż czas jego trwania. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwas foliowy podczas starania o dziecko, kwas foliowy w ciąży - dlaczego tak ważny?

Kwas foliowy to witamina z grupy B, o której żadna starająca się o ciążę kobieta, nie powinna zapominać! Kwas foliowy ma ogromny wpływ na rozwój płodu, prawidłowy przebieg ciąży, ale i również płodność kobiety! Dodatkowo przeczytaj dlaczego suplementacja kwasu foliowego zalecana jest czasem również dla mężczyzn.   

CZYTAJ WIĘCEJ