X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Stymulacja letrozolem
Odpowiedz

Stymulacja letrozolem

Oceń ten wątek:
  • Anika89 Autorytet
    Postów: 353 214

    Wysłany: 16 lipca 2021, 16:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Helcia wrote:
    Masz rację- życie płata figle, a medycyna czasami nie potrafi tego wyjaśnić.

    Ja podjarana wróciłam w tamtym roku po clo. I nici. Dlatego teraz nie podchodzę tak entuzjastycznie do Ovitrelle, chociaż nie zaprzeczę, że nadzieja jest. W środę, na parę godzin przez zastrzykiem pęcherzyk był ładny, dlatego ginekolog zaproponował zastrzyk. Wydaje mi się, że wczoraj wieczorem lub dzisiaj pękł. Czułam bóle podbrzusza, dzisiaj było ciunkę krwi w śluzu. Ale nie czuję ekscytacji, bo boję się, że znowu się nie uda :(
    U mnie po clo też nie było efektów w postaci II, po letrozolu się udało, także głowa do góry. Najważniejsze, że coś ruszyło do przodu i robicie coś w tym kierunku.

    Helcia lubi tę wiadomość

  • Mujer Autorytet
    Postów: 320 338

    Wysłany: 16 lipca 2021, 16:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agusia94 wrote:
    Dziewczyny odebrałam wyniki testu pappa i czułam że będę musiała się martwić. Wszystkie ryzyka wystąpienia wad jest bardzo niskie. Ale podkreślona jest także wolna podjedynkowa beta. I napisane że jest zaskakująco niska.
    Białko pappa po skorygowaniu wynosi 0.71 a beta 0.31 i nie wiem czym moze być to spowodowane . Lekarz dopiero 27 a ja będę myślała.

    Agusia94, ja nie miałam nigdy robionego tego testu ale z tego co się orientuję to tych wartości nie odczytuje się samodzielnie, tylko dopiero po wpisaniu wartości do systemu program oblicza prawdopodobieństwo wystąpienia wad. Spróbuj dopytać o wcześniejszy termin ale jeśli ciąża rozwija się prawidłowo to może nie ma powodów do stresu. Dawaj znać czy uda Ci się dostać wcześniej 😘

  • Agusia94 Autorytet
    Postów: 526 254

    Wysłany: 16 lipca 2021, 17:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mujer wrote:
    Agusia94, ja nie miałam nigdy robionego tego testu ale z tego co się orientuję to tych wartości nie odczytuje się samodzielnie, tylko dopiero po wpisaniu wartości do systemu program oblicza prawdopodobieństwo wystąpienia wad. Spróbuj dopytać o wcześniejszy termin ale jeśli ciąża rozwija się prawidłowo to może nie ma powodów do stresu. Dawaj znać czy uda Ci się dostać wcześniej 😘




    To są już wartości po obliczeniu programu 🙂 ale raczej poczekam na wizytę I przestanę się przejmować. Wyczytałam że pojedyczne wartości nie powinny być brane pod uwagę i liczy się najbardziej skorygowane ryzyko a u mnie wyszło niskie ryzyko.

    Mujer, Malinka2021 lubią tę wiadomość

    Nasza Kornelka przyszła na świat 05.01.2022r i jest naszym całym światem. 🙂




    "Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą"
  • Mujer Autorytet
    Postów: 320 338

    Wysłany: 16 lipca 2021, 17:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agusia94 wrote:
    To są już wartości po obliczeniu programu 🙂 ale raczej poczekam na wizytę I przestanę się przejmować. Wyczytałam że pojedyczne wartości nie powinny być brane pod uwagę i liczy się najbardziej skorygowane ryzyko a u mnie wyszło niskie ryzyko.

    Dokładnie! :)

  • Domma Autorytet
    Postów: 582 410

    Wysłany: 16 lipca 2021, 19:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No tak moje wyniki byky wprowadzone do systemu po czym wyszły wykresy etc.

    Będzie dobrze! 3mam kciuki

    👱‍♀️ 30l.
    AMH 2,3 - >1,93 (po laparo)
    ❌MTHFR - heterozygotyczny (C677T)
    ❌PAI-1 homozygotyczny
    02.21 laparoskopia
    Endometrioza 1 st.
    Udrożnione jajowody 💪
    03.21 IUI 😭 (lametta +menopur + ovitrelle) pęcherzyk nie pękł.. Torbiel - > 21 dni antykoncepcji
    05.21 -> 2 IUI ❓(bemfola + menopur+ 2x pregnyl) nie pękły ❓
    Jakieś cuda!
    26.05 beta 6675 ✊
    Pawełek 29.01.22 ❤️👶
  • Agusia94 Autorytet
    Postów: 526 254

    Wysłany: 16 lipca 2021, 20:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Domma wrote:
    No tak moje wyniki byky wprowadzone do systemu po czym wyszły wykresy etc.

    Będzie dobrze! 3mam kciuki





    Domma ja już mam wynik z wykresami 😇😇😇

    Nasza Kornelka przyszła na świat 05.01.2022r i jest naszym całym światem. 🙂




    "Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą"
  • Domma Autorytet
    Postów: 582 410

    Wysłany: 16 lipca 2021, 20:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agusia94 wrote:
    Domma ja już mam wynik z wykresami 😇😇😇
    Aaa
    Będzie dobrze nie martw się. A jak samopoczucie?

    Ja dziś bardzo czuję powiększająca się macicę i kurde w pierwszej chwili miałam panikę 🙈

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 lipca 2021, 20:55

    👱‍♀️ 30l.
    AMH 2,3 - >1,93 (po laparo)
    ❌MTHFR - heterozygotyczny (C677T)
    ❌PAI-1 homozygotyczny
    02.21 laparoskopia
    Endometrioza 1 st.
    Udrożnione jajowody 💪
    03.21 IUI 😭 (lametta +menopur + ovitrelle) pęcherzyk nie pękł.. Torbiel - > 21 dni antykoncepcji
    05.21 -> 2 IUI ❓(bemfola + menopur+ 2x pregnyl) nie pękły ❓
    Jakieś cuda!
    26.05 beta 6675 ✊
    Pawełek 29.01.22 ❤️👶
  • KaJa Autorytet
    Postów: 4126 3649

    Wysłany: 16 lipca 2021, 21:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, czy ma któraś z Was do sprzedania lamette której nie wykorzystały? Może być nawet zaczęte opakowanie😊 widzę, że sporo z Was jest już w ciąży więc może komuś coś zostało.
    I przepraszam, że sie tak wcinam w wątek ;p
    Zdrówka dla Was i maluszków😘

    24.03.21 ➡️ poronienie zatrzymane 8/12 tydz.
    13.10.22 ➡️ II kreski
    27.06.22 ➡️ Moja tęczowa Maja jest już z nami💓 3760g/57cm
    01.03.23 ➡️ zaczynamy starania o rodzeństwo👨‍👩‍👧‍👧❤
    08.10.23 ➡️ II kreski 🍀
    11.12.23 ➡️ prenatalne: zdrowy bobas👶
    25.01.23 ➡️ połówkowe:
  • Agusia94 Autorytet
    Postów: 526 254

    Wysłany: 16 lipca 2021, 21:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Domma wrote:
    Aaa
    Będzie dobrze nie martw się. A jak samopoczucie?

    Ja dziś bardzo czuję powiększająca się macicę i kurde w pierwszej chwili miałam panikę 🙈




    No ja właśnie jakiś tydzień temu poczułam się nagle zaskakująco dobrze. I to tez mnie martwi
    . Męczyły mnie mdłości teraz nie miałam ból piersi teraz nie bolał mnie brzuch czasem mocniej teraz nie, nie miałam ochoty całkowicie na przytulanki teraz mam. Odrzucały mnie jakieś zapachy teraz praktycznie nie. Tak jakbym nie wiem. Może to że weszłam w drugi trymestr ma jakieś znaczenie nie wiem. Ale też przez to się martwię.

    Na bóle brzucha lekrze przepisują nospe. Jak Cię mocno boli to może ta nospa pomoże?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 lipca 2021, 21:09

    Nasza Kornelka przyszła na świat 05.01.2022r i jest naszym całym światem. 🙂




    "Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą"
  • Domma Autorytet
    Postów: 582 410

    Wysłany: 17 lipca 2021, 08:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agusia94 wrote:
    No ja właśnie jakiś tydzień temu poczułam się nagle zaskakująco dobrze. I to tez mnie martwi
    . Męczyły mnie mdłości teraz nie miałam ból piersi teraz nie bolał mnie brzuch czasem mocniej teraz nie, nie miałam ochoty całkowicie na przytulanki teraz mam. Odrzucały mnie jakieś zapachy teraz praktycznie nie. Tak jakbym nie wiem. Może to że weszłam w drugi trymestr ma jakieś znaczenie nie wiem. Ale też przez to się martwię.

    Na bóle brzucha lekrze przepisują nospe. Jak Cię mocno boli to może ta nospa pomoże?
    Mam to samo, mdłości mijają, piersi nie bola powoli zaczynam żyć. Wracają siły myślę że to przez II trymestr u mnie jutro będzie 13 tydzień :) aż taki ból to nie jest żeby brać tabletkę tylko śmieje się do męża i mówię że nasz kropek rośnie jak jak drożdżach i znów potrzebuje większego lokum 😂

    👱‍♀️ 30l.
    AMH 2,3 - >1,93 (po laparo)
    ❌MTHFR - heterozygotyczny (C677T)
    ❌PAI-1 homozygotyczny
    02.21 laparoskopia
    Endometrioza 1 st.
    Udrożnione jajowody 💪
    03.21 IUI 😭 (lametta +menopur + ovitrelle) pęcherzyk nie pękł.. Torbiel - > 21 dni antykoncepcji
    05.21 -> 2 IUI ❓(bemfola + menopur+ 2x pregnyl) nie pękły ❓
    Jakieś cuda!
    26.05 beta 6675 ✊
    Pawełek 29.01.22 ❤️👶
  • Agusia94 Autorytet
    Postów: 526 254

    Wysłany: 17 lipca 2021, 10:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Domma wrote:
    Mam to samo, mdłości mijają, piersi nie bola powoli zaczynam żyć. Wracają siły myślę że to przez II trymestr u mnie jutro będzie 13 tydzień :) aż taki ból to nie jest żeby brać tabletkę tylko śmieje się do męża i mówię że nasz kropek rośnie jak jak drożdżach i znów potrzebuje większego lokum 😂



    To dobrze Domma uspokoiłas mnie troszkę 🥰🥰 ja mam dzisiaj 14+2.
    A jak Twój brzuszek? Troszkę już widoczny?
    Mi wypchalo i pod opieta bluzką wyglądam jakbym przytyła już go nie wciągnę 😁 Czekam az bardziej się zaokrągli.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 lipca 2021, 10:12

    Nasza Kornelka przyszła na świat 05.01.2022r i jest naszym całym światem. 🙂




    "Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą"
  • Domma Autorytet
    Postów: 582 410

    Wysłany: 17 lipca 2021, 14:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agusia94 wrote:
    To dobrze Domma uspokoiłas mnie troszkę 🥰🥰 ja mam dzisiaj 14+2.
    A jak Twój brzuszek? Troszkę już widoczny?
    Mi wypchalo i pod opieta bluzką wyglądam jakbym przytyła już go nie wciągnę 😁 Czekam az bardziej się zaokrągli.
    Taaaak widać już u mnie też brzuszek, ale pewnie też z jedzonka 🤣🤣🤣🤣

    👱‍♀️ 30l.
    AMH 2,3 - >1,93 (po laparo)
    ❌MTHFR - heterozygotyczny (C677T)
    ❌PAI-1 homozygotyczny
    02.21 laparoskopia
    Endometrioza 1 st.
    Udrożnione jajowody 💪
    03.21 IUI 😭 (lametta +menopur + ovitrelle) pęcherzyk nie pękł.. Torbiel - > 21 dni antykoncepcji
    05.21 -> 2 IUI ❓(bemfola + menopur+ 2x pregnyl) nie pękły ❓
    Jakieś cuda!
    26.05 beta 6675 ✊
    Pawełek 29.01.22 ❤️👶
  • Bunia96 Przyjaciółka
    Postów: 105 34

    Wysłany: 17 lipca 2021, 19:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, u mnie ostatnio wciąż niestandardowe sytuacje z moim cyklem.. w najbliższym cyklu mam mieć ta laparoskopię (mecze Was tym tematem ciagle 😅) no i spodziewałam się wczoraj okresu, ale nie wiem dokładnie bo miałam monitoring, ale uznaliśmy z lekarzem ze nie dajemy ovitrelle, bo zależało nam żeby pęcherzyk pękł później żebym nie była na laparoskopii już po owulacji i ponownego monitoringu nie robiliśmy. No ale mniej więcej wyznaczyliśmy kiedy powinien pęcherzyk pęknąć a tu ani wczoraj ani dziś żadnego oznaku @. Kilka dni przed spodziewanym terminem pobolewal mnie brzuch i piersi ale minęło, chociaż tez nie wiem dokładnie bo od wczoraj boli mnie zab, czekam na wizytę u dentysty i jestem na paracetamolu wiec może to uśmierzać ból brzucha ale dziwne żebym nic nie czuła.. ale robiłam dziś test i wyraźna jedna kreska, żadnego cienia, nic wiec nie chce się łudzić. Mógłby już przyjść ten okres żebym wiedziała na czym stoję i była spokojniejsza o ten zabieg bo teraz sobie wkręcam ze może nie pękło, ze może torbiel i teraz nie wiem kiedy przyjdzie @ itd...

  • Helcia Autorytet
    Postów: 1476 803

    Wysłany: 18 lipca 2021, 12:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bunia96 wrote:
    Cześć dziewczyny, u mnie ostatnio wciąż niestandardowe sytuacje z moim cyklem.. w najbliższym cyklu mam mieć ta laparoskopię (mecze Was tym tematem ciagle 😅) no i spodziewałam się wczoraj okresu, ale nie wiem dokładnie bo miałam monitoring, ale uznaliśmy z lekarzem ze nie dajemy ovitrelle, bo zależało nam żeby pęcherzyk pękł później żebym nie była na laparoskopii już po owulacji i ponownego monitoringu nie robiliśmy. No ale mniej więcej wyznaczyliśmy kiedy powinien pęcherzyk pęknąć a tu ani wczoraj ani dziś żadnego oznaku @. Kilka dni przed spodziewanym terminem pobolewal mnie brzuch i piersi ale minęło, chociaż tez nie wiem dokładnie bo od wczoraj boli mnie zab, czekam na wizytę u dentysty i jestem na paracetamolu wiec może to uśmierzać ból brzucha ale dziwne żebym nic nie czuła.. ale robiłam dziś test i wyraźna jedna kreska, żadnego cienia, nic wiec nie chce się łudzić. Mógłby już przyjść ten okres żebym wiedziała na czym stoję i była spokojniejsza o ten zabieg bo teraz sobie wkręcam ze może nie pękło, ze może torbiel i teraz nie wiem kiedy przyjdzie @ itd...

    Może coś wpłynęło na opóźnienie okresu? Np. nadmierny wysiłek, sport, leki, choroba lub stres? Ja w tamtym roku po clo miałam taką sytuację, że 3 dni za późno pojawiła sie miesiączka, oczywiście robiąc mi nadzieję na coś innego.

    Starania naturalne od 2019r. z pomocą medyczną od 2020r. z przerwami (ok roku).
    Stymulacja m.in. dostinex, clo, ovitrelle, lametta
    Luty 2022r. HSG prawy jajowód niedrożny
    Maj 2022r. klinika GAMETA, badania
    Lipiec 2022r. 1x inseminacja bezskutecznie
    Wrzesień 2022r. polip
    Grudzień 2022r. histeroskopia, wyłyżeczkowanie macicy
    ♥♥♥
    Marzec 2023r. 8.03 test pozytywny, beta 459 ♥
    29 czerwiec: połówkowe, 400 g zdrowego chłopaka
    sierpień: 28 tc, III prenatalne, 1400g zdrowego synusia
    wrzesień: 31 tc 2090g szczęścia
    październik: 34tc 2828g mojego oczka w głowie
    październik: 36+1tc 3008g maluszka

    Przed ciążą:
    Ona: badania ok
    On: badania ok
    badania nasienia: wyniki bardzo dobre
  • Pola Jar Znajoma
    Postów: 30 20

    Wysłany: 18 lipca 2021, 18:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny.
    Jestem tu nowa, pokrótce opowiem Wam moja historie. Z mężem staram się o dziecko od roku, ale już po pół roku byłam u lekarza że coś jest nie tak, bo się nie udaje. Lekarz ginekolog powiedział, że po roku bezowocnych starań można jakąś zacząć robić diagnostykę, ale jeśli mi zależy, to możemy zacząć, ale łatwiej jest od mężczyzny zacząć, bo coraz częściej obserwuję się czynnik męski jako problem płodności. Mąż wykonał badanie nasienia -morfologia 2%, teratozoospermia. Mąż się załamał, nie chciał że mną rozmawiać, ale zapisałam go do androloga, który powiedział, że nie jest źle, że ludzie mają gorsze wyniki i im się udaje. Mąż dostał suplementy, które brał 3 Miesiące oraz zmienił tryb życia. Morfologia nadal 2%. Zapisaliśmy się do Kliniki na pierwszą wizytę niepłodnościowa. Lekarz ginekolog powiedział, że 2% morfologii nasienia to nie jest tragedia i widział, że udaje się nawet zajść w naturalny sposób. Mi zrobił usg i powiedział, że jajnik mój wygląda jak "dziurawy plasterek sera" i jest to typowy objaw Pcos. Przyznam, że byłam w szoku, bo byłam u wielu ginekologów i nikt wcześniej o tym nie wspomniał. Miesiączki mam regularne, zawsze miałam; mam niedoczynność tarczycy, ale uregulowana. Amh 3, 6 ng/ml. To jest mój pierwszy cykl na Letrozolu, a w 12 dc mam pójść do Kliniki na monitoring cyklu-ocena grubości endometrium i decyzja o podaniu HCG.

    Moje pytanie:
    co oznacza podanie HCG?
    Czy któraś z Was miała podobna sytuację, że mimo stwierdzonej teratozoospermii u męża i stosowaniu letrozolu są szanse na naturalne poczęcie?


  • Agusia94 Autorytet
    Postów: 526 254

    Wysłany: 18 lipca 2021, 18:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pola Jar wrote:
    Hej dziewczyny.
    Jestem tu nowa, pokrótce opowiem Wam moja historie. Z mężem staram się o dziecko od roku, ale już po pół roku byłam u lekarza że coś jest nie tak, bo się nie udaje. Lekarz ginekolog powiedział, że po roku bezowocnych starań można jakąś zacząć robić diagnostykę, ale jeśli mi zależy, to możemy zacząć, ale łatwiej jest od mężczyzny zacząć, bo coraz częściej obserwuję się czynnik męski jako problem płodności. Mąż wykonał badanie nasienia -morfologia 2%, teratozoospermia. Mąż się załamał, nie chciał że mną rozmawiać, ale zapisałam go do androloga, który powiedział, że nie jest źle, że ludzie mają gorsze wyniki i im się udaje. Mąż dostał suplementy, które brał 3 Miesiące oraz zmienił tryb życia. Morfologia nadal 2%. Zapisaliśmy się do Kliniki na pierwszą wizytę niepłodnościowa. Lekarz ginekolog powiedział, że 2% morfologii nasienia to nie jest tragedia i widział, że udaje się nawet zajść w naturalny sposób. Mi zrobił usg i powiedział, że jajnik mój wygląda jak "dziurawy plasterek sera" i jest to typowy objaw Pcos. Przyznam, że byłam w szoku, bo byłam u wielu ginekologów i nikt wcześniej o tym nie wspomniał. Miesiączki mam regularne, zawsze miałam; mam niedoczynność tarczycy, ale uregulowana. Amh 3, 6 ng/ml. To jest mój pierwszy cykl na Letrozolu, a w 12 dc mam pójść do Kliniki na monitoring cyklu-ocena grubości endometrium i decyzja o podaniu HCG.

    Moje pytanie:
    co oznacza podanie HCG?
    Czy któraś z Was miała podobna sytuację, że mimo stwierdzonej teratozoospermii u męża i stosowaniu letrozolu są szanse na naturalne poczęcie?





    Hej o problemach partnera się nie wypowiem bo nie mam wiedzy na ten temat ani doświadczenia. Ale skoro lekarz twierdzi że nie jest aż tak źle to warto w to wierzyć.
    Co do podania HCG to pewnie chodziło o podanie zastrzyku na pęknięcie pęcherzyka i wywołanie owualcji u Ciebie. Trzymam kciuki za pozytywne zakończenie 🥰

    Nasza Kornelka przyszła na świat 05.01.2022r i jest naszym całym światem. 🙂




    "Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą"
  • Gosia24 Autorytet
    Postów: 2361 1890

    Wysłany: 18 lipca 2021, 20:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny a czy ktoraś z was miala bóle podbrzusza jak na okres kilka dni przdd spodziewana miesiaczka? Ja jestem 9 dpo i pierwszy raz mam takie movne bole miesiączkowe i martwie sie o vo chodzi czy aby okres nie przyjdzie za wczesnie :(

    01.08.2022 Majeczka 3430g, 60cm szczęścia ❤

    age.png

    preg.png
  • Pola Jar Znajoma
    Postów: 30 20

    Wysłany: 18 lipca 2021, 20:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gosia24 wrote:
    Hej dziewczyny a czy ktoraś z was miala bóle podbrzusza jak na okres kilka dni przdd spodziewana miesiaczka? Ja jestem 9 dpo i pierwszy raz mam takie movne bole miesiączkowe i martwie sie o vo chodzi czy aby okres nie przyjdzie za wczesnie :(

    Hej, ja mam tak co miesiąc, około 7 dni przed miesiączką, choć bóle są mniejsze niz przy miesiączce. Ale jest to kwestia czysto indywidualna, bo skoro wcześniej tak nie miałaś... Rozumiem, że masz nieregularne miesiączki?

  • Gosia24 Autorytet
    Postów: 2361 1890

    Wysłany: 18 lipca 2021, 20:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak, nieregularne, mam owulacje stymulowane letrozolem i teraz akurat wiem ze owulacja byla 9 dni temu, a przy wczesniejszych vyklach faza lutealna trwala 15-16 dni i nigdy nie miałam takich bóli. No nic pozosgaje czekać na 🐒🐒

    01.08.2022 Majeczka 3430g, 60cm szczęścia ❤

    age.png

    preg.png
  • Kundzia07 Autorytet
    Postów: 594 662

    Wysłany: 19 lipca 2021, 09:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gosia24 wrote:
    Hej dziewczyny a czy ktoraś z was miala bóle podbrzusza jak na okres kilka dni przdd spodziewana miesiaczka? Ja jestem 9 dpo i pierwszy raz mam takie movne bole miesiączkowe i martwie sie o vo chodzi czy aby okres nie przyjdzie za wczesnie :(
    Hej, też mam takie bóle, jakoś tydzień po owu. (5 - 8 dpo), ten ból budzi mnie w nocy, bolą mnie plecy nie mogę znaleźć sobie miejsca.
    Niestety nie wiem co to, mówiłam o tym lekarzą ale nie uzyslakm odpowiedzi 🙁
    U mnie trwa to parę dni, potem chwilą przerwy i potem @.

    👩PCOS, Cienkie endometrium, Niedoczynność tarczycy, Hiperprolaktynemia

    👦teratoozospermia, hormony ok

    Starania 5 lat
    1 IVF - ❄️❄️❄️, dwa FET nieudane

    2 IVF - hiperstymulacja, ❄️❄️❄️
    4.1.1❄️ - 😢
    4.2. 2❄️ -..😪
    4.2.3❄️.😥

    Zmiana kliniki..
    5 zdrowych śnieżynek 🥰
    4.1.1 - 24 dpt. ❤
    31.12.2022 - 👶 🥳🎆🥰
‹‹ 988 989 990 991 992 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kwasy Omega-3 - ważny składnik w diecie przyszłej mamy

Kwasy omega-3 są bardzo istotnym składnikiem w diecie, o którym warto pomyśleć już na etapie starań o dziecko. Idealnie, aby po konsultacji z lekarzem, suplementować kwasy już od pierwszych dni ciąży. Dlaczego są takie ważne? Jaką pełnią rolę? Jak wybrać odpowiedni suplement? 

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS, czyli zespół napięcia przedmiesiączkowego - przyczyny, objawy, leczenie

Zespół napięcia przedmiesiączkowego to ogólne określenie na objawy i dolegliwości, które odczuwają kobiety przed miesiączką. A jakie są najczęstsze objawy PMS? Co jest ich przyczyną? Czy i kiedy napięcie przedmiesiączkowe wymaga leczenia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ