X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Test po zastrzyku ovitrelle
Odpowiedz

Test po zastrzyku ovitrelle

Oceń ten wątek:
  • NIOBEE Nowa
    Postów: 5 0

    Wysłany: 21 sierpnia 2018, 21:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eweliina wrote:
    Ati-nka ja czekam na @ dziś 28 dc, nie chce testować, nawet nie mam testu, nie nakręcam się, że się udało, jakoś w tym cyklu nie myślę w ogóle. Nie wiem nawet kiedy powinna być @, teoretycznie w sobotę powinnam dostać czyli dwa dni temu, bo tka miałam owu ale kto to wie co się stało z tym pęcherzykiem i kiedy pękł... A Ty test kiedy chcesz robić?
    Nobbe to Ty juz możesz jutro testować, 3mam kciuki :)
    Zelda oby te dwie kreski to była ciąża! :)


    Obawiam się że nic z tego nie wyjdzie. Pobolewa mnie brzuch jak na @ właściwie od daty przyjmowania Duphastonu. Wy też tak macie? Od 2-3 dni to już w ogóle non stop.

  • Ati-nka Koleżanka
    Postów: 92 11

    Wysłany: 22 sierpnia 2018, 07:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zelda, uważam tak jak dziewczyny test już powinien być miarodajny, zrób Betę jeśli masz jak dla pewności :-)
    RedGues jeśli masz jakiegoś lekarza który awaryjnie poprowadzi Ci stymulację to leć i się nie zastanawiaj, chyba że potrzebujesz przez chwilę odpoczynku od tego wszystkiego - też czasami robi dobrze

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 sierpnia 2018, 07:20

    Zelda lubi tę wiadomość

    Atinka
  • Anettaa Autorytet
    Postów: 1188 1007

    Wysłany: 22 sierpnia 2018, 09:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej,

    jestem tu nowa i u mnie sytuacja wygląda tak:

    13 dc zastrzyk z pregnylu pęcherzyk 22mmx20mm
    17dc kontrola - pęcherzyk pękł, owu była endo 10mm
    26dc - dzisiaj test o czułości 10 - Negatywny.

    zastanawiam sie czy cos jeszcze z tego moze byc, chyba nie. gdzieś kiedyś czytałam ze @ powinna byc 14 dni po owu. u mnie ostatni cykl 30dni , poprzednie ciezko okreslic bo miałam laporoskopie i troche namieszała :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 sierpnia 2018, 09:20

  • Anettaa Autorytet
    Postów: 1188 1007

    Wysłany: 22 sierpnia 2018, 09:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eweliina wrote:
    Ati-nka ja czekam na @ dziś 28 dc, nie chce testować, nawet nie mam testu, nie nakręcam się, że się udało, jakoś w tym cyklu nie myślę w ogóle. Nie wiem nawet kiedy powinna być @, teoretycznie w sobotę powinnam dostać czyli dwa dni temu, bo tka miałam owu ale kto to wie co się stało z tym pęcherzykiem i kiedy pękł... A Ty test kiedy chcesz robić?
    Nobbe to Ty juz możesz jutro testować, 3mam kciuki :)
    Zelda oby te dwie kreski to była ciąża! :)

    ja bym poszła na Bete zeby miec 100% pewności. trzymam kciuki żeby test sie mylił :)

  • Ati-nka Koleżanka
    Postów: 92 11

    Wysłany: 22 sierpnia 2018, 12:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelina, ja czekam z testem do piątku. O ile wytrzymam ;) Niby minęło już ponad 10 dni od ovu i nie miałam zastrzyku, ale wolę zrobić jeden test w późniejszym terminie i mieć więcej pewności że jest prawidłowy niż latać co dziennie i liczyć że może się coś zmieni. Sama Beta to też nie jest dobre rozwiązanie. W zeszłym miesiącu oczekiwanie na wynik był katorgą.
    Witaj Anettaa, mi po zastrzyku i stymulacji druga część cyklu się wydłużyła. Myślę że wszystko może mieć wpływ a i ciąży test może nie wykryć ;) Przecież testy mogą się mylić :D

    Atinka
  • Anettaa Autorytet
    Postów: 1188 1007

    Wysłany: 22 sierpnia 2018, 12:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ati-nka serio ? jejq jeszcze tego mi brakuje - tzn wydłuzającego się cyklu hahah.. u mnie termin @ dopiero na poniedziałek

  • Ati-nka Koleżanka
    Postów: 92 11

    Wysłany: 22 sierpnia 2018, 12:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anettaa sam cykl mi się nie wydłużył. Tylko przesunęła owulacja o ok tydzień wcześniej, więc druga faza trwa prawie trzy tygodnie.

    Atinka
  • Mama_Zuzia Autorytet
    Postów: 2536 3957

    Wysłany: 22 sierpnia 2018, 13:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jak patrze To zazwyczaj Mam 5-16 dni od owulacji okres

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 sierpnia 2018, 13:05

    ojxeroeqgm6z29wi.png
    Rok starań i..świąteczny cud!
    Syn - 2013 ❤️ Pierwsza miłość
    ————————
  • Anettaa Autorytet
    Postów: 1188 1007

    Wysłany: 22 sierpnia 2018, 13:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No nic pozostało mi "cierpliwie" dalej czekac :D
    nastepny test pewnie pojdzie w ruch w sobote bo wieczorem mam imprezke hihih chyba ze do tego czasu nie bedzie trzeba :P

  • Eweliina Koleżanka
    Postów: 79 14

    Wysłany: 22 sierpnia 2018, 16:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejo, ja dziś dostałam @, także w tym cyklu zaczynam brać clo, żeby nie tracić jak będzie owu z jajnika bez jajowdu. Za Was co będą testować trzymam kciuki :)

  • Corrin Ekspertka
    Postów: 134 94

    Wysłany: 22 sierpnia 2018, 20:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, ja dzisiaj 9 dpo 11 d po ovitrelle. Podkusiło mnie zeby zrobic test, druga blada krecha, poleciałam na betę- 6,77. Przeżywam teraz koszmary... jak zwykle test zrovilam za wczesnie ;(

    j12msev.png
  • NIOBEE Nowa
    Postów: 5 0

    Wysłany: 22 sierpnia 2018, 20:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Corrin wrote:
    Cześć dziewczyny, ja dzisiaj 9 dpo 11 d po ovitrelle. Podkusiło mnie zeby zrobic test, druga blada krecha, poleciałam na betę- 6,77. Przeżywam teraz koszmary... jak zwykle test zrovilam za wczesnie ;(

    To czekanie jest najgorsze. Ja stwierdziłam że nie robie na razie testu, zrobię go dopiero gdy @ będzie się spóźniać. Póki co okropne pobolewanie brzucha.

  • Anettaa Autorytet
    Postów: 1188 1007

    Wysłany: 22 sierpnia 2018, 21:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niobee ile dni do @? Bol brzucha moze byc mylący.

    Corrin jezeli msz watpliwsci to powtórz bete w pt. Moze to byc bardzo wczesna ciaza albo efet zastrzyku- chociaż nie wiem jak długo i o ile zastrzyk moze fałszować wyniki

  • NIOBEE Nowa
    Postów: 5 0

    Wysłany: 22 sierpnia 2018, 22:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anettaa wrote:
    Niobee ile dni do @? Bol brzucha moze byc mylący.

    Corrin jezeli msz watpliwsci to powtórz bete w pt. Moze to byc bardzo wczesna ciaza albo efet zastrzyku- chociaż nie wiem jak długo i o ile zastrzyk moze fałszować wyniki

    Dzisiaj wziełam ostatnią tabletkę Duphastonu. Termin spodziewanej @ to 24 sierpień.

  • Ati-nka Koleżanka
    Postów: 92 11

    Wysłany: 22 sierpnia 2018, 23:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Corrine, to ile zastrzyk się utrzymuje jest sprawą indywidualną, o ile dobrze pamiętam to według ulotki po 10 dniach nie powinno go być w organiźmie. Jednak zdarza się że nadal jest. Tak jak napisała Anettaa najlepiej jest powtórzyć Betę z krwi. Jeśli będzie wzrost to ciąża, jeśli spadnie to zastrzyk.
    NIOBEE, mi dwóch lekarzy powiedziało żeby zrobić test w dniu kiedy będę kończyła brać luteinę/duphaston jeśli będzie negatywny to odstawiam. Jeśli pozytywny to biorę dalej. Nie chcę straszyć, oczywiście ilu lekarzy tyle opinii ale powiedziano mi że podobno przy takim odstawieniu można zaszkodzić ewentualnej ciąży.

    Atinka
  • NIOBEE Nowa
    Postów: 5 0

    Wysłany: 23 sierpnia 2018, 08:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ati-nka wrote:
    NIOBEE, mi dwóch lekarzy powiedziało żeby zrobić test w dniu kiedy będę kończyła brać luteinę/duphaston jeśli będzie negatywny to odstawiam. Jeśli pozytywny to biorę dalej. Nie chcę straszyć, oczywiście ilu lekarzy tyle opinii ale powiedziano mi że podobno przy takim odstawieniu można zaszkodzić ewentualnej ciąży.

    Też o tym myślałam, że przerwanie brania Duphastonu we wczesnej ciąży może spowodować poronienie, ale mój lekarz nic nie mówił o tym. Zapisał 1 opakowanie 2 x 1 tabletka przez 10 dni.

    Chciałam też żeby dał mi skerowanie na HSG ale stwierdził żeby próbować przez 3 cykle ovitrelle + duphaston i może później...

    Szczerze mówiąc zastanawiam się nad zmianą lekarza. Mam 31 lat, czas ucieka szybko a ja nie znam żadnych konkretów. Dziewczyny wy chodzicie do zwykłych ginekologów czy do klinik niepłodności?


    Dzisiaj dostałam już plamienia przed @.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 sierpnia 2018, 08:39

  • Olga_89 Autorytet
    Postów: 1152 2430

    Wysłany: 23 sierpnia 2018, 09:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja zrezygnowałam z mojego ginekologa, no robił mi monitoringi, stwierdził ze pecherzyki rosna ale nie pekaja, albo za nim zdaża nabrac odpowiednich rozmiarów to zaczynaja sie wchłaniac. Brałam CLO i Ovitrelle, no i dalej nic.. mam drożny prawy jajowód i z prawego były owulacje, więc niby ok. Zaczęło mnie zastanawiac dlaczego ginekolog nie próbuje dojśc Powodu dlaczego nie mam owulacji.. ledwo jego wyprosiłam o zlecenie badań hormonów.. okazało sie że TSH mam 3,03, stwierdził ze to dobry wynik.. poszłam na własna ręke z tymi badaniami do endokrynologa i powiedział że stanowczo za wysoki poziom TSH dla osoby starajacej się. mam zrobic dodatkowe badania i 6.09 mam znowu wizytę u endokrynologa. Wyjezdżam niedługo na jakiś czas do Anglii, zrobie w międzyczasie porzadek z tarczycą i dam na luz.. jak to nic nie da to po powrocie ide do kliniki.. bo szkoda mi czasu..

    8p3oskjozzzi1rdx.png
    Udzial w badaniach lkinicznych, Kriobank Bialystok-IVF
    AMH 8.62
    lekko Policystyczne jajniki
    07.03. 19 transfer 5 dniowego kropka 4AA
    mamy jeszcze:❄️❄️❄️
    15.03.19 8dpt beta 0
    Crio 05.04.19 4AA
    9dpt--> beta 178 😍 prog 15.53... 11dpt--> beta 389 😊 18dpt-->beta 8630 😄
    05.05--> serce wali jak dzwon :) <3 mamy 11mm :)
    07.07.19--> znamy plec :) chlopczyk! Gabrys <3
  • Eweliina Koleżanka
    Postów: 79 14

    Wysłany: 23 sierpnia 2018, 12:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olga 89. To prawda lekarze ginekolodzy nie bardzo już później mogą pomóc, a w klinice niepłodności też to wszystko długo trwa. Ja już będę na 4 cyklu w klinice, pierwszy będzie stymulowany teraz, poprzednie tylko monitoring. Co wizytę to lekarz co innego proponuję, mam mieć trzy cykle stymulowane a później zobaczmy. Dobra tarczyca to taka koło 2 żeby zajść w ciążę.

  • Anettaa Autorytet
    Postów: 1188 1007

    Wysłany: 23 sierpnia 2018, 13:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    NIOBEE ja ponad rok chodziłam do ginekologa poleconego przez meza siostre, super facet ale co z tego jak przy nim w ogole nie "poszłam do przodu" po za laporoskopią. w czerwcu przez przypadek poszłam do innego i jestem mega zadowolona. Jest konkretny i ma konkretny cel - CIĄŻA :D odrazu zaczelismy od monitoringu a w drugim cyklu z monitoringiem dostałam zastrzyk poniewaz w pierwszym pecherzyk nie pękł. teraz czekam na @ i zobaczymy co bedzie dalej. Moim zdaniem czasami warto pojsc do innego lekarza i zobaczyc co powie co zaproponuje

  • Zelda Przyjaciółka
    Postów: 117 59

    Wysłany: 23 sierpnia 2018, 15:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam - dziekuje za rady dotyczace beta. Dzisiaj dostalam wyniki is moja beta to 86. Boje sie cieszyc bo to wczesna pora ale w sobote zrobie raz jeszcze I sprawdze czy przyrost prawidlowy. Pozdrawiam I zycze wszystkim dobrych wiesci!

    OlinkaO, Ati-nka lubią tę wiadomość

‹‹ 165 166 167 168 169 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Metody leczenia endometriozy - techniki leczenia, skuteczność, koszty

Endometrioza jest w dalszym ciągu bardzo tajemniczą chorobą. Nic dziwnego, że zarówno diagnostyka, jak i leczenie nie należą do łatwych. Jakie metody stosuje się w zależności od postaci endometriozy? Na czym polegają? Czy są one skuteczne? Jakie czynniki zwiększają szanse na powodzenie leczenia operacyjnego? Czy leczenie endometriozy jest drogie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Sen a zdrowie hormonalne kobiety – jak na siebie wpływają?

Jak sen wpływa na zdrowie hormonalne kobiety? Jakie mogą być skutki niedoboru snu w kontekście kobiecej płodności? Jakie hormony są szczególnie wrażliwe na problemy z bezsennością u kobiet? Jak zadbać o prawidłową higienę snu?

CZYTAJ WIĘCEJ

Torbiel na jajniku - przyczyny, objawy i leczenie

Torbiel na jajniku od czasu do czasu pojawia się u większości kobiet. Są to cysty lub pęcherzyki, które zazwyczaj wypełnione są płynem i które najczęściej samoistnie znikają. Dowiedz się jakie są objawy torbieli i czy mogą być przeszkodą w zajściu w ciążę? Kiedy należy je leczyć i z jakimi chorobami mogą współwystępować. 

CZYTAJ WIĘCEJ