X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Test po zastrzyku ovitrelle
Odpowiedz

Test po zastrzyku ovitrelle

Oceń ten wątek:
  • mgielka98 Przyjaciółka
    Postów: 127 25

    Wysłany: 23 sierpnia 2018, 19:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Corrin brzmi obiecujaco, czekamy na dobre wieści. Ja bylam we wtorek na usg u innego lekarza i byl pecherzyk 19,8mm. Tyle z tego ze wiem bo zastrzyku w tym miesiacu nie mam- moj lekarz na urlopie.
    Powiedzcie dzuewczyny jak wy sobie radzicie w pracy z tym lataniem do lekarzy. Udalo mi sie znalesc nowa prace od 8-16 -we wczesniejszej praca od 7-15+wyrozumialy przelozony ktory pozwalał urwac sie wczesniej- do mojego lekarza 2 godz drogi. Jak to teraz pogodzić? Do tego chodze do endokrynologa. Urlopu mi nie wystarczy...


    33lat/Starania 6 lat/ Graves-Basedow
    ANA-1:640, NK 15,1%,
    hetero MTHFR 1298 C, PAI, VR2
    4 IUI - :(
    Usunieta tarczyca
    Niespodziewane 2 kreski w prima aprilis '22
    c. naturalna bez leczenia- "NIEPLANOWANA":)
  • mgielka98 Przyjaciółka
    Postów: 127 25

    Wysłany: 23 sierpnia 2018, 20:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    OlinkaO czy Ty tu czasem zagladasz jeszcze? Jak sie czujesz?

    Zelda Gratuluję :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 sierpnia 2018, 20:13


    33lat/Starania 6 lat/ Graves-Basedow
    ANA-1:640, NK 15,1%,
    hetero MTHFR 1298 C, PAI, VR2
    4 IUI - :(
    Usunieta tarczyca
    Niespodziewane 2 kreski w prima aprilis '22
    c. naturalna bez leczenia- "NIEPLANOWANA":)
  • Ati-nka Koleżanka
    Postów: 92 11

    Wysłany: 23 sierpnia 2018, 20:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zelda, trzymam kciuki za prawidłowy przyrost Bety ;)
    Mgielka98, ja pracuję od 8 do 16 i mam wyrozumiałego szefa. Mam też przede wszystkim póki co lekarza weekendowego i na miejscu więc problemu nie mam. Dostałam od innej lekarki która mi sprawdzała w tym miesiącu owulację skierowanie do poradni leczenia niepłodności. Może być pod górkę bo będę musiała brać urlop na każdą wizytę.

    Atinka
  • Eweliina Koleżanka
    Postów: 79 14

    Wysłany: 23 sierpnia 2018, 20:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zelda gratuluję! :) w końcu dobre wieśc na forum, niech to będzie początek dobrych informacji :)

  • Eweliina Koleżanka
    Postów: 79 14

    Wysłany: 23 sierpnia 2018, 20:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ati-nka wrote:
    Zelda, trzymam kciuki za prawidłowy przyrost Bety ;)
    Mgielka98, ja pracuję od 8 do 16 i mam wyrozumiałego szefa. Mam też przede wszystkim póki co lekarza weekendowego i na miejscu więc problemu nie mam. Dostałam od innej lekarki która mi sprawdzała w tym miesiącu owulację skierowanie do poradni leczenia niepłodności. Może być pod górkę bo będę musiała brać urlop na każdą wizytę.
    Ati-nka a z jakiego miasta jesteś? W klinice też pewnie będzie można wizyty po pracy umawiać. Ja staram się na 15 najwcześniej, bo też mam nową pracę i z urlopem słabo.

  • megan22 Debiutantka
    Postów: 13 2

    Wysłany: 23 sierpnia 2018, 21:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczyny
    zaczynam raczkować dopiero po forum, ale już mi się podoba- tyle życzliwych osób. Jestem po stymulacji clo, wczoraj byłam na monitoringu, wyhodowałam 3 pechęrzyki.Lekarka co prawda dała zielone światło na działania (ovitrelle) ale podkreśliła że mogą być trojaczki. Nie wiem czy to trochę na wyrost powiedziane czy mam naprawdę obawiać się? Szkoda też mi cyklu, żeby odpuszczać.

  • OlinkaO Autorytet
    Postów: 433 213

    Wysłany: 24 sierpnia 2018, 09:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mgielka98 wrote:
    OlinkaO czy Ty tu czasem zagladasz jeszcze? Jak sie czujesz?

    Zelda Gratuluję :)
    Cały czas Was obserwuje i kibicuje :) trzymam kciuki za Wasze starania. Myśle ze oprócz odpowiedniego leczenia to ważna jest tez „głowa” , ja zaszłam przecież w cyklu bez ovitrelle i myślałam ze to cykl który przepadł a tu niespodzianka, może po prostu trzeba wyluzować i odpuścić jeśli czasem tak się zdarzy, ze lekarza nie ma, albo za późno jest na zastrzyk, tez jest szansa, ale nie możecie non stop o tym myśleć ....
    Mój lekarz sądzi tez ze duphaston nie jest potrzebny po prawidłowym jajeczkowania i do utrzymania ciąży, natura sama o to zadba. A przyjmowanie we wczesnej ciąży tego leku może upośledzać rozwijający się zarodek i płód. Wiec jeśli nie ma klinicznych wskazań do podawania leku to raczej nie zaleca się podawania go tak ooo profilaktycznie.
    Jak się starałam to bardzo wsluchiwalam się w swój organizm i pewnie często tez przesadziłam, teraz jak jestem w ciąży łapie się na tym ze tez czasami to robię i za bardzo analizuje i zamartwiam się, najczęściej zupełnie niepotrzebnie. Bo przecież w sumie to normalne ze czasem coś boli, coś kłuje, czasem słabo, za gorąco itp itd . Aż się boje jak będę przezywać jak już synek będzie na świecie. Obym na głowę nie dostała i nie dała się sama sobie zwariować .... pozdrawiam i powodzenia :*

    o14820mmtbp8gdro.png
    2011- PCO, resekcja jajników. Naturalne owu
    3 lata starań
    2018.01.02 - Aniołek [*] 10tc
    2018.05.05 - 2' cs pp - naturalny cud!
  • mgielka98 Przyjaciółka
    Postów: 127 25

    Wysłany: 24 sierpnia 2018, 12:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Po takich przejsciach jakie my tu zgromadzone mamy za soba nie ma sie co dziwic ze czasem czlowiek zaczyna swirować. Najwazniejsze zeby byc pod dobra opieka lekarza i nie stresowac sie na zapas. Juz masz półmetek:) ale ten czas szybko leci. Podobno wtedy sie dostaje najwiekszego powera tylko ze taki upał to chyba bardziej meczy w ciąży niz pomaga :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 sierpnia 2018, 12:22


    33lat/Starania 6 lat/ Graves-Basedow
    ANA-1:640, NK 15,1%,
    hetero MTHFR 1298 C, PAI, VR2
    4 IUI - :(
    Usunieta tarczyca
    Niespodziewane 2 kreski w prima aprilis '22
    c. naturalna bez leczenia- "NIEPLANOWANA":)
  • Ati-nka Koleżanka
    Postów: 92 11

    Wysłany: 25 sierpnia 2018, 05:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eweliina wrote:
    Ati-nka a z jakiego miasta jesteś? W klinice też pewnie będzie można wizyty po pracy umawiać. Ja staram się na 15 najwcześniej, bo też mam nową pracę i z urlopem słabo.
    Jestem z małej mieściny w pobliżu Siedlec.
    Pewnie będę szukała poradni w Lublinie lub w Warszawie. Jeszcze nie rozglądałam się. A Ty skąd jesteś?
    Witaj megan22, ja nie patrzę czy jest jedno jajeczko, czy więcej. Przy stymulacji CLO ryzyko jest że będzie ciąża bliźniacza i więcej ale to nie jest jakiś mega duży procent. Ja stosuję Aromek i niby odsetek tych ciąż mnogich jest mniejszy ale to ryzyko nadal jest. Ja w tej kwestii myślę że co ma być to będzie. W tym cyklu miałam trzy pęknięte jajeczka, a w jajniku wcześniej było wszystkich pięć i tak nic z tego nie wyszło.

    Eweliina lubi tę wiadomość

    Atinka
  • Minnieee Znajoma
    Postów: 30 7

    Wysłany: 25 sierpnia 2018, 11:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ati-nka jaki świat mały, ja jestem z Twoich okolic :) ale lecze się cały czas w Warszawie. Tam nie było co startować, bo nawet porządnego endo trudno znalezc o ile w ogole.

    Dziewczyny ja w tym cyklu bez clo i ovi. Jestem 2 dni po terminie @. Piersi bola mnie od momentu rozpoczęcia dupka w tym cyklu. Mialam 2 ostatnie dni plamienia a dzisiaj od rana cisza. Ani plamienia ani @. Czekam do wtorku i testuje. Chociaz moze to po prostu termin @ się przesunął w związku z życiowymi rewolucjami...

    Wszystko ma swój czas.
  • Corrin Ekspertka
    Postów: 134 94

    Wysłany: 25 sierpnia 2018, 12:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, moja beta z wczoraj to 49,97 ;)

    Bu lubi tę wiadomość

    j12msev.png
  • monik123 Autorytet
    Postów: 3143 2511

    Wysłany: 25 sierpnia 2018, 12:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Corrin wrote:
    Dziewczyny, moja beta z wczoraj to 49,97 ;)
    Gratulacje Corrin :)

    Ja jestem dzisiaj 12dni od podania ovitrelle a 11dpo, od dwóch dni testy wychodzą pozytywne, ale straszne bladziochy, boje się, że to może być jeszcze efekt zastrzyku :( jutro idę na betę

    Starania od 02.2016
    Nk 24->10% HBA 52% morfologia 2%-4%
    2xIUI :(
    02.2019 pICSI - 4 zarodki - 1xcb
    06.2020 pICSI - 8 zarodków
    08.2020 - crio 1x 2BB ;(
    11.2020 - crio 2x 3AA ;(
    01.2021 - crio 1 x 3AA ;(
    Zostały 4❄
  • Corrin Ekspertka
    Postów: 134 94

    Wysłany: 25 sierpnia 2018, 12:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja testować zaczelam 11 dni po zastrzyku i z dnia na dzien kreska była ciemniejsza. Teraz tez kreska jest blada a beta wynosi 50 ;)

    j12msev.png
  • monik123 Autorytet
    Postów: 3143 2511

    Wysłany: 25 sierpnia 2018, 12:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Corrin wrote:
    Ja testować zaczelam 11 dni po zastrzyku i z dnia na dzien kreska była ciemniejsza. Teraz tez kreska jest blada a beta wynosi 50 ;)
    U mnie z przedwczoraj była najciemniejsza, z wczoraj i dzisiaj jest podobna, ale jaśniejsza od tej pierwszej :(

    Starania od 02.2016
    Nk 24->10% HBA 52% morfologia 2%-4%
    2xIUI :(
    02.2019 pICSI - 4 zarodki - 1xcb
    06.2020 pICSI - 8 zarodków
    08.2020 - crio 1x 2BB ;(
    11.2020 - crio 2x 3AA ;(
    01.2021 - crio 1 x 3AA ;(
    Zostały 4❄
  • megan22 Debiutantka
    Postów: 13 2

    Wysłany: 25 sierpnia 2018, 12:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Corrin gratuluję, myślę że możesz cieszyć się. Ja 2 tyg po zastrzyku miałam bete ok 7 i to był jeszcze ovitrelle. A 50 to za dużo aby to był jeszcze zastrzyk :) Trzymam kciuki

  • Corrin Ekspertka
    Postów: 134 94

    Wysłany: 25 sierpnia 2018, 14:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    monik123 wrote:
    U mnie z przedwczoraj była najciemniejsza, z wczoraj i dzisiaj jest podobna, ale jaśniejsza od tej pierwszej :(
    Alerobilas test tej samej marki z pierwszego moczu kazdego dnia ?

    j12msev.png
  • monik123 Autorytet
    Postów: 3143 2511

    Wysłany: 25 sierpnia 2018, 14:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Corrin wrote:
    Alerobilas test tej samej marki z pierwszego moczu kazdego dnia ?
    Tak wszystkie z tej samej firmy i zawsze z porannego moczu

    Starania od 02.2016
    Nk 24->10% HBA 52% morfologia 2%-4%
    2xIUI :(
    02.2019 pICSI - 4 zarodki - 1xcb
    06.2020 pICSI - 8 zarodków
    08.2020 - crio 1x 2BB ;(
    11.2020 - crio 2x 3AA ;(
    01.2021 - crio 1 x 3AA ;(
    Zostały 4❄
  • Eweliina Koleżanka
    Postów: 79 14

    Wysłany: 25 sierpnia 2018, 18:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ati-nka wrote:
    Jestem z małej mieściny w pobliżu Siedlec.
    Pewnie będę szukała poradni w Lublinie lub w Warszawie. Jeszcze nie rozglądałam się. A Ty skąd jesteś?
    Witaj megan22, ja nie patrzę czy jest jedno jajeczko, czy więcej. Przy stymulacji CLO ryzyko jest że będzie ciąża bliźniacza i więcej ale to nie jest jakiś mega duży procent. Ja stosuję Aromek i niby odsetek tych ciąż mnogich jest mniejszy ale to ryzyko nadal jest. Ja w tej kwestii myślę że co ma być to będzie. W tym cyklu miałam trzy pęknięte jajeczka, a w jajniku wcześniej było wszystkich pięć i tak nic z tego nie wyszło.
    Ati-nka ja jestem z Wrocławia, wybrałam lekarza po opiniach koleżanek, któres się u niego leczyly. Ja bym mogła mieć bliźniaki hihi kiedy testujesz?

  • Ati-nka Koleżanka
    Postów: 92 11

    Wysłany: 26 sierpnia 2018, 03:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Minnieee, leczysz się prywatnie czy państwowo?
    Eweliina, wczoraj testowałam i już wiem że nic z tego cyklu nie wyszło. Czekam na @. Ja w tej chwili też już bym się i z bliźniaczej ciąży cieszyła.

    Atinka
  • Minnieee Znajoma
    Postów: 30 7

    Wysłany: 26 sierpnia 2018, 10:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ati-nka wrote:
    Minnieee, leczysz się prywatnie czy państwowo?
    Eweliina, wczoraj testowałam i już wiem że nic z tego cyklu nie wyszło. Czekam na @. Ja w tej chwili też już bym się i z bliźniaczej ciąży cieszyła.

    Lecze sie prywatnie, ale moja lekarz pracuje w szpitalu na Karowej i mialam tam badania dwoch faz cyklu zeby zobaczyć co i jak tam sie dzieje ze mna, zrobili mi wtedy wszystkie hormony plus w drugiej fazie bylo sprawdzenie endometrium. Dopiero po tym moja lekarz zaczęła wprowadzać leczenie.
    Jak dostałam skierowanie zeby dostać się państwowo do poradni ginekologiczno-endokrynologicznej to zaproponowali mi że skierowaniem na cito za 8 miesiecy. Nie miałam wyboru więc.

    Wszystko ma swój czas.
‹‹ 166 167 168 169 170 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ