Odpowiedz
Forum > Starając się z pomocą medyczną > Test po zastrzyku ovitrelle
Dowiedz się czym jest OvuFriend i w jaki sposób pomoże Ci zajść w ciążę
Oceń ten wątek:
AUTOR
WIADOMOŚĆ

Kotałka
Koleżanka
6

Wysłany: 2 listopada, 00:13
Cytuj | (0) | Zgłoś
Czy któraś jest tą szczęściara, której się udało?

Cuda rodzą się w sercu :-)

Ewka 111111
Koleżanka
7

Wysłany: 3 listopada, 00:22
Cytuj | (0) | Zgłoś
potworu napisała:
Hej, ja jak pierwszy raz miałam podane Ovitrelle to postanowiłam sprawdzić, ile mi się będzie utrzymywał.
Za pierwszym razem wyszło tak- 4,8, 11, 12, 13, 14 dni po zastrzyku testy pozytywne, 15 dnia po zastrzyku przyszła @.

Postanowiłam w następnym cyklu też sprawdzić, i już troszkę inaczej było- 8 i 11 dzień po podaniu testy pozytywne, jednak bardzo, bardzo blade. 16 dnia po zastrzyku przyszła @.

Może wam się ta wiedza do czegoś przyda :)
Pozdrawiam wszystkie staraczki i trzymam mocno kciuki! Bądźmy dzielne! :*
Hej ja jutro będę 15 dni po zastrzyku i będę chyba testować pierwszy raz narazie nie mam objawów na okres nawet mnie piersi nie bolą tylko przez ten cały czas dziwne uczucie w dole brzucha nie wiem może od tabletek duphostan biorę 2xpo jednej tabletce ,luteinę dopchwowo dwa razy po jednej i Bromergan na prolaktynę ,stresuje się bo bardzo chciałabym zobaczyć dwie kreski na teście ...

libby7
Koleżanka
6

Wysłany: 3 listopada, 11:08
Cytuj | (0) | Zgłoś
Hej!

Ja testuje 13 listopada!

Byl Aromek --> 2 pecherzyki --> Ovitrelle

Zobaczymy ;)

Ewka 111111
Koleżanka
7

Wysłany: 3 listopada, 14:34
Cytuj | (0) | Zgłoś
Libby a lekarka przepisała Ci duphostan ?

Minnieee
Znajoma
6

Wysłany: 3 listopada, 16:04
Cytuj | (0) | Zgłoś
Hej dziewczyny, dawno się nie odzywałam, bo miałam dosyć napięty czas i nie stymulowalam. W tym cyklu brałam 2x1 cło od 2-7dc po czym 14 dnia ovitrelle a od 16-25 duphaston. W środę byłam na konsultacji i pierwszy raz miałam pecheryk, który pękł! Dzisiaj zrobiłam 2 testy w obu blada druga kreseczka. Nie wiem czy nie cieszę się przedwcześnie. Jestem 14 dzień po ovi (Liczac następny dzień od przyjęcia zastrzyku jako pierwszy). Trzeci dzień pobolewaja mnie jajniki i macica. I zastanawiam się czy pozytywny test to jeszcze wplyw ovitrelle. Dodam że testowałam rano pierwszym moczem i po południu...

Wszystko ma swój czas.

Ewka 111111
Koleżanka
7

Wysłany: 3 listopada, 18:01
Cytuj | (1) | Zgłoś
Miniee to super raczej to nie od ovitrelle super !!! Daj znać jak betę zrobisz :-) ja miałam dziś robić test ale przeciągnęła na jutro rano, a bola Cię piersi ? Bo mnie wogole a cały czas czuje pobolewanie w dole brzucha ...

Minnieee lubi tę wiadomość

Minnieee
Znajoma
6

Wysłany: 3 listopada, 19:17
Cytuj | (0) | Zgłoś
Ewka 111111 napisała:
Miniee to super raczej to nie od ovitrelle super !!! Daj znać jak betę zrobisz :-) ja miałam dziś robić test ale przeciągnęła na jutro rano, a bola Cię piersi ? Bo mnie wogole a cały czas czuje pobolewanie w dole brzucha ...

Właśnie nic nie czuję. W ostatnim cyklu przez cały czas przyjmowania duphastonu miałam ból piersi a teraz mam tylko takie skurcze w podbrzuszu. Jutro rano znowu zareaguje. Niestety nie mam możliwości zrobienia bety w najbliższym czasie, bo jestem za granicą także pozostają mi jedynie testy... Liczę, że jutro kreseczka będzie ciemniejsza :) na wszelki wypadek wzięłam dzisiaj duphaston jakby okazała się ciąża bo moja lekarz kazała mi brać na podtrzymanie :)
Koniecznie daj znać po teście :)

Wszystko ma swój czas.

libby7
Koleżanka
6

Wysłany: 4 listopada, 08:21
Cytuj | (0) | Zgłoś
Ewka 111111 napisała:
Libby a lekarka przepisała Ci duphostan ?

Nie, nie mam nic dodatkowo.

Ewka 111111
Koleżanka
7

Wysłany: 4 listopada, 10:08
Cytuj | (0) | Zgłoś
U mnie niestety jedna kreska na teście :-(

Minnieee
Znajoma
6

Wysłany: 4 listopada, 11:11
Cytuj | (0) | Zgłoś
a u mnie nadal druga bardzo blada. Mam zamiar jutro kupic bardziej czuły test, bo bete moge zrobic dopiero za poltora tygodnia...

Ewka111111 a ile dni juz jestes po ovitrelle?

Wszystko ma swój czas.

Ewka 111111
Koleżanka
7

Wysłany: 4 listopada, 12:59
Cytuj | (0) | Zgłoś
Ja już dokładnie 17 dni po zastrzyku, trzymam kciuki za Ciebie oby Ci się udało:-)

Kotałka
Koleżanka
6

Wysłany: 4 listopada, 22:12
Cytuj | (0) | Zgłoś
U mnie dzisiaj 1 kreska, 5 cykl stymulacji, zobaczyy co dalej... lekarz powiedział, że w ten sposób 6-8 miesięcy a potem kwalifikacja do in vitro, ale ja póki co o tym nie myślę...

Ewka 111111
Koleżanka
7

Wysłany: 5 listopada, 08:09
Cytuj | (0) | Zgłoś
Kotalka przykro mi ze i Tobie się nie udało w tym cyklu ,wczoraj jak zobaczyłam jedna kreskę też mi było bardzo przykro :-(a miałaś robione badanie na drożność jajowodów ? Bo ja ten cykl jeszcze stymuluje aromkiem i jak się nie uda to moja gin mówi że będziemy laparoskopię robić ...

libby7
Koleżanka
6

Wysłany: 5 listopada, 09:22
Cytuj | (0) | Zgłoś
ja mam od kilku dni podwyższona temperature.....brzuch dziwny....
zobaczymy...czy to spadek formy czy moze cos sie zadziewa we mnie

Karolka9
Debiutantka
0

Wysłany: 5 listopada, 19:59
Cytuj | (0) | Zgłoś
Hej dziewczyny !
Jestem ciemna w tym temacie. To był mój pierwszy cykl gdzie się wspomagamy.
Mąż pracuje za granicą i w tym miesiącu okres przyszedł nad wyraz wcześnie, więc po konsultacji telefonicznej wziełam CLO od 4 dc po 2 tabl. Zastrzyk zrobiłam 13dc ( nie było monitorowania - lekarz przez tel. powiedział, że zaryzykujemy. Ja akurat miałam gorący okres (2 wesela). Zastrzyk zrobiłam w niedzielę (13dc) wieczorem, a w poniedziałek się przytulaliśmy. Niestety po południu mąż miał samolot. Nie mógł zostać. Jest 8 dzień po zastrzyku, a od 5 dni boli mnie prawy jajnik. 14 dnia po bedzie mąż, ale nic to nie da pewnie już, ale wtedy też zrobię test.
Szanse na poziomie 0 nie ?
Będe hcyba musiała do niego latać na przytulaski, bo zawsze jest w domu nie w tym momencie cyklu co trzeba.

Kotałka
Koleżanka
6

Wysłany: 5 listopada, 22:56
Cytuj | (0) | Zgłoś
Ewka 111111 napisała:
Kotalka przykro mi ze i Tobie się nie udało w tym cyklu ,wczoraj jak zobaczyłam jedna kreskę też mi było bardzo przykro :-(a miałaś robione badanie na drożność jajowodów ? Bo ja ten cykl jeszcze stymuluje aromkiem i jak się nie uda to moja gin mówi że będziemy laparoskopię robić ...

Tak, drożność robiona równo 3 miesiące temu... wszystko ok. Juz nie wiem gdzie szukać...

libby7
Koleżanka
6

Wysłany: 6 listopada, 08:05
Cytuj | (0) | Zgłoś
Karolka9 napisała:
Hej dziewczyny !
Jestem ciemna w tym temacie. To był mój pierwszy cykl gdzie się wspomagamy.
Mąż pracuje za granicą i w tym miesiącu okres przyszedł nad wyraz wcześnie, więc po konsultacji telefonicznej wziełam CLO od 4 dc po 2 tabl. Zastrzyk zrobiłam 13dc ( nie było monitorowania - lekarz przez tel. powiedział, że zaryzykujemy. Ja akurat miałam gorący okres (2 wesela). Zastrzyk zrobiłam w niedzielę (13dc) wieczorem, a w poniedziałek się przytulaliśmy. Niestety po południu mąż miał samolot. Nie mógł zostać. Jest 8 dzień po zastrzyku, a od 5 dni boli mnie prawy jajnik. 14 dnia po bedzie mąż, ale nic to nie da pewnie już, ale wtedy też zrobię test.
Szanse na poziomie 0 nie ?
Będe hcyba musiała do niego latać na przytulaski, bo zawsze jest w domu nie w tym momencie cyklu co trzeba.

Ja doskonale rozumiem - starania o dziudziusia z mężem pracującym za granica;( My mamy co drugą owulacje razem....
Jak się teraz nie udało to kolejne podejście w grudniu....

zaprogramowana
Przyjaciółka
26

Wysłany: 6 listopada, 08:19
Cytuj | (0) | Zgłoś
libby7 napisała:
Ja doskonale rozumiem - starania o dziudziusia z mężem pracującym za granica;( My mamy co drugą owulacje razem....
Jak się teraz nie udało to kolejne podejście w grudniu....

Trzymam za Ciebie mocno kciuki :)

3 lata starań o rodzeństwo dla synka

Aktualnie od 09.2018
Stymulacja hormonalna
Aromek - Oviratelle + Duphastan

Minnieee
Znajoma
6

Wysłany: 6 listopada, 09:40
Cytuj | (0) | Zgłoś
U mnie wszystko wskazuje na to, ze jestem z ciąży :) drugi cykl stymulowany dopiero a lekarz nie może się nadziwic, że tak dobrze zareagowałam na to biorąc pod uwagę moje wyniki. Podobno to niespotykane. Nawet drożności nie musiałam robić :) dla nas wszystkich jest nadzieja :)

Libby7 miałam takie same objawy na samym początku. Teraz podwyższona temperatura minęła. Ja jeszcze mogłam w kółko spać. Ale u mnie to sam początek ciąży jest max 2-3 tydzień . Teraz w związku z wynikami staramy się podtrzymać duphastonem.

U mnie chyba najlepszy wpływ miał wyjazd do męża i spadek stresu. Jednak to bardzo blokuje. Lepiej jak jesteśmy razem niż na odległość :)

Wszystko ma swój czas.

libby7
Koleżanka
6

Wysłany: 6 listopada, 10:46
Cytuj | (0) | Zgłoś
Minnieee super;))))) Oby tak dalej;)
Ja test robie za tydzien ;)
a robilas juz bete?

Zajdź w ciążę dwa razy szybciej

Sprawdź OvuFriend Premium

• wyznaczanie dni płodnych
  • dieta płodności
  • innowacyjny algorytm

Wypróbuj miesiąc za darmo, potem tylko 29 zł / mies.

UTWÓRZ KONTO

Twoje dane są u nas bezpieczne. Nigdy nie udostępnimy nikomu Twojego adresu e-mail ani bez Twojego pozwolenia nie będziemy wysyłać do Ciebie wiadomości. My również nie lubimy spamu!

Twój adres e-mail: 
OK Anuluj
Dziękujemy za dołączenie do OvuFriend!

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość z linkiem aktywacyjnym.

Aby aktywować konto przejdź do swojej poczty email , a następnie kliknij na link aktywacyjny, który do Ciebie wysłaliśmy.

Jeśli nie widzisz naszej wiadomości, zajrzyj proszę do folderu Spam.

OK (15)