X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Test po zastrzyku ovitrelle
Odpowiedz

Test po zastrzyku ovitrelle

Oceń ten wątek:
  • ab85 Nowa
    Postów: 2 7

    Wysłany: 15 grudnia 2018, 12:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    glittergold wrote:
    Po 17 dniach po zastrzyku nie powinno być śladu

    Dziękuję za odpowiedź.
    Mam już wynik dziesiejszej beta hcg 610,70 mlU/ml. W poniedziałek powtórka. I narazie bez wybuchu radości. Ponad 2 lata temu poroniłam; na szczęście na początku tego roku trafiłam do wspaniałego lekarza i mam nadzieję, że będę mogła mu być wdzięczna.
    Pozdrowienia

    OlinkaO, Ewka 111111, pati33, glittergold, dagella, oloowa2709, Malgorzatka lubią tę wiadomość

  • Ewka 111111 Autorytet
    Postów: 394 326

    Wysłany: 16 grudnia 2018, 15:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dziś zrobiłam zastrzyk ovitrelle na pęcherzyk 20 mm , niestety na drugim jajniku mam torbiel z poprzedniego cyklu , w środę idę na monitoring sprawdzić czy pęcherzyk pękł

    Starania od 2016
    33 l.
    16.07.2019 18 tyg i 6 dni -dziewczynka😊 265 gram❤


    2xcykl z aromkiem +ovitrelle ,owulacje były
    Od 8.12.18 -1x1 clo przez 5 dni + ovitrelle
    04.01(29 d.c. )-beta 38,9,07.01 - beta 274,8 :-),10.01 - beta 64 !!! :( -nie udało się ! :-(
    11.02 - start clo (drugi cykl) 1x2 przez 5 dni - nieudany
    14 marzec -cykl naturalny
    3 .04- beta 8, 5.04-beta 47 ,9.04-beta 364 , 12.04-1364 ,17.04(równy 5tc)-9084 :-)
    24.04- jest serduszko ! ❤
    Badania nasienia ok , prolaktyna podwyższona , Bromergan , symfolik , duphostan ,luteina ,witD, miosytogyn,wiesiołek
  • pati33 Koleżanka
    Postów: 32 14

    Wysłany: 16 grudnia 2018, 16:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ab85 wrote:
    Dziękuję za odpowiedź.
    Mam już wynik dziesiejszej beta hcg 610,70 mlU/ml. W poniedziałek powtórka. I narazie bez wybuchu radości. Ponad 2 lata temu poroniłam; na szczęście na początku tego roku trafiłam do wspaniałego lekarza i mam nadzieję, że będę mogła mu być wdzięczna.
    Pozdrowienia

    Ale moje serce się raduje słysząc taka wspaniałą wiadomość ...aż zazdroszczę twojemu partnerowi prezentu pod choinką ;-)

    JA
    33 lata...starania o pierwsze dzieciątko
    03.2018-usunięty polip endometrialny
    Brak owulacji, LUF
    2 cykle z ovitrelle (1 pękł) +5 cykle z pregnylem (4 razy pękł)
    21.03.2019r- (6t.c.)poronienie
    ON
    Nasienie :OK
    D3,cynk,selen,wit.B complex, orzechy brazylijskie itp.
  • glittergold Autorytet
    Postów: 594 440

    Wysłany: 16 grudnia 2018, 17:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Słuchajcie dziewczyny, ostatnio pisałam ze mam iść na monitoring w piątek, mój 16 dc. Bałam się zw pęcherzyk może być już za duży na podanie zastrzyku, miałam takie cykle w przeszłości. Najpierw rósł bardzo powoli a w ciągu dwóch dni potrafił się powiększyć o 6 mm... otóż okazało się ze mój pęcherzyk pękł sam!!!! Przez pol roku miałam miesiąc w miesiąc monitoringi, podawane zastrzyki z pregnylu i nic!!! Dopiero w poprzednim cyklu z ovitrelle po raz pierwszy miałam owulacje a w tym miesiącu samoistna. Jestem bardzo szczęśliwa ze tak się udało

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 grudnia 2018, 17:57

    dqpr9vvjyz29b92v.png
  • Ewka 111111 Autorytet
    Postów: 394 326

    Wysłany: 16 grudnia 2018, 18:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    glittergold wrote:
    Słuchajcie dziewczyny, ostatnio pisałam ze mam iść na monitoring w piątek, mój 16 dc. Bałam się zw pęcherzyk może być już za duży na podanie zastrzyku, miałam takie cykle w przeszłości. Najpierw rósł bardzo powoli a w ciągu dwóch dni potrafił się powiększyć o 6 mm... otóż okazało się ze mój pęcherzyk pękł sam!!!! Przez pol roku miałam miesiąc w miesiąc monitoringi, podawane zastrzyki z pregnylu i nic!!! Dopiero w poprzednim cyklu z ovitrelle po raz pierwszy miałam owulacje a w tym miesiącu samoistna. Jestem bardzo szczęśliwa ze tak się udało
    Super! Masz dużą szansę że się uda, trzymam mocno kciuki:-)

    Starania od 2016
    33 l.
    16.07.2019 18 tyg i 6 dni -dziewczynka😊 265 gram❤


    2xcykl z aromkiem +ovitrelle ,owulacje były
    Od 8.12.18 -1x1 clo przez 5 dni + ovitrelle
    04.01(29 d.c. )-beta 38,9,07.01 - beta 274,8 :-),10.01 - beta 64 !!! :( -nie udało się ! :-(
    11.02 - start clo (drugi cykl) 1x2 przez 5 dni - nieudany
    14 marzec -cykl naturalny
    3 .04- beta 8, 5.04-beta 47 ,9.04-beta 364 , 12.04-1364 ,17.04(równy 5tc)-9084 :-)
    24.04- jest serduszko ! ❤
    Badania nasienia ok , prolaktyna podwyższona , Bromergan , symfolik , duphostan ,luteina ,witD, miosytogyn,wiesiołek
  • OlinkaO Autorytet
    Postów: 433 213

    Wysłany: 16 grudnia 2018, 20:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    glittergold wrote:
    Słuchajcie dziewczyny, ostatnio pisałam ze mam iść na monitoring w piątek, mój 16 dc. Bałam się zw pęcherzyk może być już za duży na podanie zastrzyku, miałam takie cykle w przeszłości. Najpierw rósł bardzo powoli a w ciągu dwóch dni potrafił się powiększyć o 6 mm... otóż okazało się ze mój pęcherzyk pękł sam!!!! Przez pol roku miałam miesiąc w miesiąc monitoringi, podawane zastrzyki z pregnylu i nic!!! Dopiero w poprzednim cyklu z ovitrelle po raz pierwszy miałam owulacje a w tym miesiącu samoistna. Jestem bardzo szczęśliwa ze tak się udało

    Właśnie w takim cyklu udało mi się zajść w ciąże :) może ovitrelle z poprzednich cykli pomogło rozruszać owulacje i pęknięcie pęcherzyka w naturalny sposób. Tak wiec , powodzenia :)

    ab85 - gratulacje :) trzymaj się zdrowo i rośnij z maleństwem

    glittergold, oloowa2709 lubią tę wiadomość

    o14820mmtbp8gdro.png
    2011- PCO, resekcja jajników. Naturalne owu
    3 lata starań
    2018.01.02 - Aniołek [*] 10tc
    2018.05.05 - 2' cs pp - naturalny cud!
  • glittergold Autorytet
    Postów: 594 440

    Wysłany: 17 grudnia 2018, 22:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oby się udało. Ja się najbardziej martwię ze ten pęcherzyk mógł pęknąć jakoś w środę i nasze starania w piątek już nie przyniosą żadnych rezultatów.
    Kto by się spodziewał, ze będę miała naturalna owulacje, skoro nigdy wcześniej jej nie miałam...
    Teraz Luteina 2x2 i testowanie około 27 grudnia. Wykończy mnie to czekanie. Dobrze, ze są święta to chociaż trochę będę mogła myśleć o czymś innym.

    dqpr9vvjyz29b92v.png
  • dagella Koleżanka
    Postów: 34 7

    Wysłany: 18 grudnia 2018, 10:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cześć kobietki, po długiej przerwie zaleconej przez lekarza prowadzącego - wracam!

    dziś 24 dc , byłąm na becie , czekam na wyniki . sciskam

    5.03.2018 ciąża pozamaciczna
  • dagella Koleżanka
    Postów: 34 7

    Wysłany: 18 grudnia 2018, 11:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no i znowu nic. nie bedzie prezentu na swieta

    5.03.2018 ciąża pozamaciczna
  • glittergold Autorytet
    Postów: 594 440

    Wysłany: 18 grudnia 2018, 14:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dagella wrote:
    no i znowu nic. nie bedzie prezentu na swieta
    Masz już wynik bety?
    24 dc to dość wcześnie na badanie.
    Kiedy miałaś zastrzyk? Owulacja była potwierdzona?

    dqpr9vvjyz29b92v.png
  • Staraczka_2018 Przyjaciółka
    Postów: 86 128

    Wysłany: 18 grudnia 2018, 18:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny. Wróciłam niedawno z momintoringu czy pękł pęcherzyk i jakie było zdziwienie moje i ginekologa, że tak naprawdę na usg nie widać czy pękł. Między 21 a 23 dniem cyklu muszę zrobić progesteron żeby byla pewność że jednak ten pęcherzyk pękł. Dr powiedział że płyn w zatoce jest więc wygląda na to że owu była ale nie wiem co z tym pęcherzykiem. Na lewym tak jakbym wogole nie miala nic a był tydizen temu 18 mm a na prawym jest mniejszy niż był ale dr nie był w stanie powiedzieć czy napewno pękniety. Nieźle to wszytsko jest pomieszane. Teraz mam przez tydzień brać duphaston 2x1.

  • oloowa2709 Autorytet
    Postów: 502 421

    Wysłany: 20 grudnia 2018, 19:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny. Gratuluje tym którym w końcu sie udalo i zycze zdrowia dla Was i maleństwa. W 12 dc dokladnie dwa dni temu pierwszy raz przyjęłam zastrzyk ovitrelle. Jutro mam usg kontrolne, zobaczymy czy pecherzyk pękł. W dniu zastrzyku mialam pecherzyk. Dominujacy o średnicy 20mm. W prawym dwa mniejsze.. Jestem ciekawa skuteczności tych zastrzyków? Lekarz mi zapisał też lamette jeśli po tym zastrzyku się nie powiedzie tabletki mam brac od nastepnego cyklu.. To moje pierwsze przygody ze stymulacja cyklow.. Oby w końcu okazaly sie skuteczne..

    Starania od 04.2016,Niedoczynnośc tarzcycy,Mutacje MTHFR C677T i A1298C., PAI1 homo,Hiperprolaktynemia05.2017 HSG, drozne oba
    07.2018 histeroskopia Endometrium polipowate.
    Mąż OK.
    10.2018 Start Invimed, badania, cykle stymulowane, torbiel 8cm...
    03. 2020 start 1 procedura, krótki PROTOKÓŁ, stymulacja nieudana, punkcja odwołana.

    06.2020 naturalny cud 🙏34 dc II, 35dc bhcg 5854, 37 dc 12144, 41dc jest zarodek i jest ♥️
    Ciąża na clexane, acard, letrox, prenatal, luteina
    iv09g7rfalmky5ts.png
  • pati33 Koleżanka
    Postów: 32 14

    Wysłany: 21 grudnia 2018, 20:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny , ja też dzisiaj byłam u swojego doktorka, mam w lewym jajniku pęcherzyk 15 mm , w poniedziałek rano(we wigilie) mam zrobić zastrzyk z pregnulu (10.000jedn.)bo pęcherzyk wtedy będzie miał ok.20 mm ...no i wieczorek staranie i w pierwsze święto też a w czwartek na kontrole czy pęcherzyk pękł....to już 4 podejście ...jak się nie uda to mam dzwonić do Poznania na początku okresu i umawiać się na histero-laparoskopie z niepłodnością pierwszą.

    JA
    33 lata...starania o pierwsze dzieciątko
    03.2018-usunięty polip endometrialny
    Brak owulacji, LUF
    2 cykle z ovitrelle (1 pękł) +5 cykle z pregnylem (4 razy pękł)
    21.03.2019r- (6t.c.)poronienie
    ON
    Nasienie :OK
    D3,cynk,selen,wit.B complex, orzechy brazylijskie itp.
  • Mama_Zuzia Autorytet
    Postów: 2536 3957

    Wysłany: 22 grudnia 2018, 11:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny 9 miesięcy starań, słabe wyniki u mnie i u Męża.. dzisiaj 13dpo myślałam ze zobaczę to co przez ostatnie 9 miesięcy, a tu beta z dzisiaj 150 ❤️❤️❤️

    OlinkaO, glittergold, oloowa2709 lubią tę wiadomość

    ojxeroeqgm6z29wi.png
    Rok starań i..świąteczny cud!
    Syn - 2013 ❤️ Pierwsza miłość
    ————————
  • glittergold Autorytet
    Postów: 594 440

    Wysłany: 22 grudnia 2018, 20:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mama_Zuzia wrote:
    Dziewczyny 9 miesięcy starań, słabe wyniki u mnie i u Męża.. dzisiaj 13dpo myślałam ze zobaczę to co przez ostatnie 9 miesięcy, a tu beta z dzisiaj 150 ❤️❤️❤️

    Czytam wątek od początku i widziałam Twoje wpisy i starania. Gratulacje!!! Cudowny prezent na święta.
    Standardowe pytanie - jakieś objawy, przeczucia?

    dqpr9vvjyz29b92v.png
  • Mama_Zuzia Autorytet
    Postów: 2536 3957

    Wysłany: 22 grudnia 2018, 21:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    glittergold wrote:
    Czytam wątek od początku i widziałam Twoje wpisy i starania. Gratulacje!!! Cudowny prezent na święta.
    Standardowe pytanie - jakieś objawy, przeczucia?

    Bardzo dziwne dla mnie było to ze dosłownie kilka dni po owulacji zaczął mnie swędzieć brzuch i piersi. Nie wiem czy nie zmieniała się powoli gospodarka hormonalna czy coś.. piersi zaczrly być odczuwalne dopiero ze trzy dni temu i pojawiła mi się niebieska widoczna żyła na sutku, chociaż myślałam ze to są jakieś urojenia, ale nie.

    Dziękuje za gratulacje :) w styczniu mielismy powtórzyć badania męża plus ja miałam mieć robiona drożność jajowodów..

    ojxeroeqgm6z29wi.png
    Rok starań i..świąteczny cud!
    Syn - 2013 ❤️ Pierwsza miłość
    ————————
  • Miki00 Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 22 grudnia 2018, 21:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie dziewczyny
    Jestem tutaj nowa lecz już korzystałam z kilku zastrzyków z ovitrelle i stymulacji przez Clo. W sierpniu był to drugi cykl stymulowany i mi się udało. Zrobiłam test kilka dni po spodziewanej miesiączce. Ale szczęście nie trwało długo po 10 tygodni. Straciłam fasolkę serduszko przestało bić.
    Przebadałam się trochę i wiem na czym stoję. Teraz jest to moja pierwsza stymulacja po stracie. Od 3 dnia biorę clo i 20 grudnia miałam ładne pęcherzyki aż 3 na lewym jajniku i dostałam zastrzyk.
    Jedynie mnie zastanawia bo nigdy takie czegoś nie miałam przy tych zastrzykach. Wczoraj czyli 21 grudnia miałam takie ciągniecie u dołu brzucha i jajnikach. Czy to normalne ?
    Testować dopiero będę w dniu miesiączki czyli za 2 tygodnie.
    Pozdrawiam

  • glittergold Autorytet
    Postów: 594 440

    Wysłany: 23 grudnia 2018, 11:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powodzenia Miki!

    Ja nie wiem co robić, jestem około 10 dni po owulacji, bez zastrzyku. Od 9 dni biorę luteinę 2x2. Dzisiaj jest mój 23 dc i dostałam jakieś dziwnie plamienie w kolorze czerwonym. Nic mnie nie boli, nie miałam objawów na okres. Luteinę miałam brać do 28 dc i dopiero testować. Jeśli test będzie negatywny odstawić i czekac na okres. Nie mam pojęcia co robić. Brać dalej? Nie mogę się na razie skontaktować z lekarzem ☹️

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 grudnia 2018, 11:29

    dqpr9vvjyz29b92v.png
  • oloowa2709 Autorytet
    Postów: 502 421

    Wysłany: 23 grudnia 2018, 15:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    oloowa2709 wrote:
    Cześć dziewczyny. Gratuluje tym którym w końcu sie udalo i zycze zdrowia dla Was i maleństwa. W 12 dc dokladnie dwa dni temu pierwszy raz przyjęłam zastrzyk ovitrelle. Jutro mam usg kontrolne, zobaczymy czy pecherzyk pękł. W dniu zastrzyku mialam pecherzyk. Dominujacy o średnicy 20mm. W prawym dwa mniejsze.. Jestem ciekawa skuteczności tych zastrzyków? Lekarz mi zapisał też lamette jeśli po tym zastrzyku się nie powiedzie tabletki mam brac od nastepnego cyklu.. To moje pierwsze przygody ze stymulacja cyklow.. Oby w końcu okazaly sie skuteczne..

    W piątek miałam wykonane kontrolne usg. w prawym jajniku porobiły się torebiele z niepękniętych jajeczek i to dwa całkiem duże..w lewym pecherzyk dominujący pękł.. Jeśli miesiączka się pojawi lekarz każe przyjechać zaraz w pierwszych dniach cyklu żeby się upewnić że torbiele się wchłoneły. Wcześniej lametty mam nie przyjmować.. Nie robie sobie nadzieji na ten cykl.. jakoś nie czuje ,że coś mogło się zadziać.

    Starania od 04.2016,Niedoczynnośc tarzcycy,Mutacje MTHFR C677T i A1298C., PAI1 homo,Hiperprolaktynemia05.2017 HSG, drozne oba
    07.2018 histeroskopia Endometrium polipowate.
    Mąż OK.
    10.2018 Start Invimed, badania, cykle stymulowane, torbiel 8cm...
    03. 2020 start 1 procedura, krótki PROTOKÓŁ, stymulacja nieudana, punkcja odwołana.

    06.2020 naturalny cud 🙏34 dc II, 35dc bhcg 5854, 37 dc 12144, 41dc jest zarodek i jest ♥️
    Ciąża na clexane, acard, letrox, prenatal, luteina
    iv09g7rfalmky5ts.png
  • Staraczka_2018 Przyjaciółka
    Postów: 86 128

    Wysłany: 23 grudnia 2018, 15:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    glittergold wrote:
    Powodzenia Miki!

    Ja nie wiem co robić, jestem około 10 dni po owulacji, bez zastrzyku. Od 9 dni biorę luteinę 2x2. Dzisiaj jest mój 23 dc i dostałam jakieś dziwnie plamienie w kolorze czerwonym. Nic mnie nie boli, nie miałam objawów na okres. Luteinę miałam brać do 28 dc i dopiero testować. Jeśli test będzie negatywny odstawić i czekac na okres. Nie mam pojęcia co robić. Brać dalej? Nie mogę się na razie skontaktować z lekarzem ☹️

    Bierz dalej luteine do 28dc, być może to tylko takie jednodniowe plamienie

‹‹ 180 181 182 183 184 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Nieregularny okres. Przyczyny i objawy nieregularnych cykli miesiączkowych.

Nieregularny okres nie zawsze musi świadczyć o zaburzeniach, czy problemach hormonalnych. Na pewnych etapach życia nieregularne cykle są okresem przejściowym. Kiedy jednak nieregularne cykle warto skonsultować z lekarzem? Jakie są najczęstsze przyczyny nieregularnych cykli miesiączkowych? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedoczynność tarczycy podczas starania o dziecko

Tarczyca to niewielki gruczoł umiejscowiony na szyi człowieka, który wytwarza hormony i ma ogromny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Dlaczego tak często obniża płodność kobiety? Jak rozpoznać najczęstsze choroby tarczycy: niedoczynność i nadczynność? Przeczytaj w eksperckim artykule w całości poświęconym tarczycy! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ