X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Test po zastrzyku ovitrelle
Odpowiedz

Test po zastrzyku ovitrelle

Oceń ten wątek:
  • Maciejka Debiutantka
    Postów: 10 23

    Wysłany: 15 kwietnia 2015, 20:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Beta 73,3! Juuuhuuu! :)

    godaweri, Foto_Anna, Betty Coltrane, Wojcinka, Polawola, Bocianiątko, nadzieja_86, Roksana_98 lubią tę wiadomość

    3jgxyx8dbwcrs0o6.png
  • PetiXo Nowa
    Postów: 2 3

    Wysłany: 17 czerwca 2015, 10:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny,
    Mam pytanko 3.06 wzięłam Ovitrelle, od 8.06 lekarz kazał mi brać duphaston . 16.06 zrobiłam bete i wyszła 67,78 ... Czy to może być fałszywy wyniki jeszcze po Ovitrelle?

    Foto_Anna lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 marca 2016, 14:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    M4DZI4 wrote:
    Ja brałam zastrzyki z ovitrelle przez ostatnie 3 m-ce.I powiem że nie zawsz odczuwałam że dochodzi do owulacji, w jednym cyklu coś kuło i bolało, w innym nie.Myślę że nie każda kobieta odczuwa owulkę. U mnie gdy sprawdzałam 4 dni po zastrzyku test ciążowy negatyw już był czyli ovitrelle nie utrzymuje się aż tak długo. W kwietniu, 13 dni po zastrzyku test ciążowy pozytyw i jestem teraz w ciąży.Powodzenia :)


    Hej dziewczyny jak ja się cieszę że tu trafiłam :) 4 dni temu miałąm inseminacje , przed nią dostawałam zastrzyki i na pęknicie pęcherzyka Ovitrelle a stymulacja była przy pomocy ( menoputu i fostimonu) . Kilka godzin po inseminacji dostałąm lekkiego plamienia które się utrzymywało dwa dni i oprócz tego przez 3 dni towarzyszyło mi mocn parcie na pęcherz, poczucie że muszę siusiu mimo że robiłam przed chwilą no i bóle w podbrzuszu... Mówią że to mogą być pierwsze objawy zagnieżdżenia si zarodka... Najgorsza jst ta niepewność... dziś czyli 4 dzień po insminacji, bóle już lekko osłabły i poczuci parcia , ale np miałąm zawroty i taki ogólne osłabienie... Nie chce się nakręcać bo wim jak to jest przy staraniach wiec tych zawrotów głowy nie biorę pod uwag... nie mniej jdnak parcie na pęchrz i ból nie był wymyślony.... Myślałąm że oszaleje z tej niepewności bo lekarz kazał zrobić teest z krwi dopiero po 14 dniach... ale dziś przejżdżałąm koło apteki i coś mnie podkusiło i zrobiłam test struumieniowy i... są dwie kreski.... teraz pluje sobie w brodę bo jedni mówią że to może oznaczać że się udało a inni że może być przekłamany przez ten ovitrelle... Posieszyła mnie wypowiedż M4DZI4.... co o tym myślicie??? zaraz oszalje :) najgorsza jest ta niepewność :)

  • Foto_Anna Autorytet
    Postów: 549 965

    Wysłany: 6 marca 2016, 15:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie.
    Dziś jest 8 dzień po Ovitrelle.
    Wczoraj (7 dni po Ovitrelle) z ciekawości "ile jest we mnie wciąż zastrzyku" zrobiłam test ciążowy, pozytywny.

    Dziś 8 dni po Ovitrelle - zrobiłam i ponownie pozytywny, nawet może minimalnie jeszcze bardziej (inna godzina wykonania testu.)
    (Facelle z Rossmanna).

    Planowałam betę za 3 dni (12 dni po Ovitrelle). Czy to nie będzie za wcześnie skoro tak widoczne jeszcze jest we mnie działanie zastrzyku?

    Aha, Dziewczyny, czy bolały Was tak jak mnie piersi po zastrzyku?

    zem3anlikdzagrk5.png

    Szczęścia nie można kupić, ale można je sobie urodzić :)
  • Foto_Anna Autorytet
    Postów: 549 965

    Wysłany: 6 marca 2016, 15:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzanka wrote:
    Hej dziewczyny jak ja się cieszę że tu trafiłam :) 4 dni temu miałąm inseminacje , przed nią dostawałam zastrzyki i na pęknicie pęcherzyka Ovitrelle a stymulacja była przy pomocy ( menoputu i fostimonu) . Kilka godzin po inseminacji dostałąm lekkiego plamienia które się utrzymywało dwa dni i oprócz tego przez 3 dni towarzyszyło mi mocn parcie na pęcherz, poczucie że muszę siusiu mimo że robiłam przed chwilą no i bóle w podbrzuszu... Mówią że to mogą być pierwsze objawy zagnieżdżenia si zarodka... Najgorsza jst ta niepewność... dziś czyli 4 dzień po insminacji, bóle już lekko osłabły i poczuci parcia , ale np miałąm zawroty i taki ogólne osłabienie... Nie chce się nakręcać bo wim jak to jest przy staraniach wiec tych zawrotów głowy nie biorę pod uwag... nie mniej jdnak parcie na pęchrz i ból nie był wymyślony.... Myślałąm że oszaleje z tej niepewności bo lekarz kazał zrobić teest z krwi dopiero po 14 dniach... ale dziś przejżdżałąm koło apteki i coś mnie podkusiło i zrobiłam test struumieniowy i... są dwie kreski.... teraz pluje sobie w brodę bo jedni mówią że to może oznaczać że się udało a inni że może być przekłamany przez ten ovitrelle... Posieszyła mnie wypowiedż M4DZI4.... co o tym myślicie??? zaraz oszalje :) najgorsza jest ta niepewność :)

    Dzanka, ja też jestem taka teściara, robie test nawet jak wiem, że to nic nie da :D

    zem3anlikdzagrk5.png

    Szczęścia nie można kupić, ale można je sobie urodzić :)
  • Foto_Anna Autorytet
    Postów: 549 965

    Wysłany: 6 marca 2016, 16:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oto moje testy:
    test na górze wczorajszy (7 dni po Ovitrelle)
    test na dole- dzisiejszy, 8 dni po Ovitrelle

    2cxyw5s.jpg

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 marca 2016, 16:09

    zem3anlikdzagrk5.png

    Szczęścia nie można kupić, ale można je sobie urodzić :)
  • Martoszka Autorytet
    Postów: 4879 3340

    Wysłany: 6 marca 2016, 16:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To sa dwa rozne testy. Dlatego wg mnie powinnas poczekac do 12-14 dnia po zastrzyku i zrobic test.
    Ovitrelle utrzymuje sie w organizmie przez okolo 10-14 dni.

    Foto_Anna lubi tę wiadomość

    M&M
  • Jagna 75 Autorytet
    Postów: 9640 6270

    Wysłany: 9 marca 2016, 23:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    powinno sie test zrobic 14 dni po podaniu zastrzyku,ale jestescie na dobrej drodze :-)

    Karola19 lubi tę wiadomość

    Antoś IVF,Julisia naturalmhsvanlit2rdpeg7.png
    km5svcqgqcxnw3nt.png
  • Foto_Anna Autorytet
    Postów: 549 965

    Wysłany: 12 marca 2016, 09:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Teraz już mogę zweryfikować, u mnie było tak:

    ślad po zastrzyku był wykrywalny w testach ciążowych bardzo bladą różową kreską testową do aż 11 dnia po zastrzyku, mimo, że badanie beta HCG wyszło 11 dni po zastrzyku negatywne. Śladowe ilości były więc jeszcze w moczu, we krwi już nie.


    Pysiulla99, Gucik lubią tę wiadomość

    zem3anlikdzagrk5.png

    Szczęścia nie można kupić, ale można je sobie urodzić :)
  • Foto_Anna Autorytet
    Postów: 549 965

    Wysłany: 6 kwietnia 2016, 17:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kolejna moja przygoda z Ovitrelle.

    Dziś 12 dzień po zastrzyku, test strumieniowy Pink i strumieniowy Facelle pozytywny. (jaśniutkie blade kreseczki)

    Piersi po zastrzyku bolały, teraz już nie bolą.

    Dziewczyny, czy mogę się powoli cieszyć Waszym zdaniem....................? :)

    zem3anlikdzagrk5.png

    Szczęścia nie można kupić, ale można je sobie urodzić :)
  • Meja Znajoma
    Postów: 21 3

    Wysłany: 15 kwietnia 2016, 20:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś


    Dziewczyny kiedy lepiej zrobic zastrzyk z ovitrelle jak pecherzyk ma 18 czy 20mm???

    Mciątko lubi tę wiadomość

    Meja
  • Foto_Anna Autorytet
    Postów: 549 965

    Wysłany: 16 kwietnia 2016, 09:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    myślę, że przynajmniej 20 mm. Ja przy 18 mm dostałam jeszcze Menopur (na wzrost pęcherzyka) a potem dopiero Ovitrelle. Powodzenia, najlepiej zapytaj lekarza, choćby telefonicznie :)

    Gucik lubi tę wiadomość

    zem3anlikdzagrk5.png

    Szczęścia nie można kupić, ale można je sobie urodzić :)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 kwietnia 2016, 14:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, ja jestem dopiero jeden dzień po IUI. W środę 13.04 robiłam zastrzyk z Ovitrelle. Pęcherzyk miał około 17 mm. I większy tym lepiej. Niestety IUI było na niepękniętym. Za tydzień w piątek lekarz kazał mi zrobić badania krwi a potem za dwa tygodnie. Zobaczymy czy coś się z tego urodzi :)

  • Meja Znajoma
    Postów: 21 3

    Wysłany: 16 kwietnia 2016, 19:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czyli u mnie lepiej zebym poczekala i zrobila w poniedzialek jak bedzie mial 20, wiec IUI we wtorek.
    Jasani trzymam kciuki! A gdzie robilas IUI???

    Meja
  • ana-83 Koleżanka
    Postów: 36 10

    Wysłany: 20 kwietnia 2016, 11:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie Dziewczyny!!
    Jestem tu nowa. Choć od dawna śledziłam Wasze wpisy.

    U mnie sytuacja wyglada tak:
    Monitoring cyklu, cykle 30 dniowe, w 18dc lekarz zadecydował o podaniu Ovitrelle, pęcherzyk miał wtedy 22mm - bez stymulacji wzrostu pęcherzyka. Obecnie jestem 3 dzień po podaniu. Skutki uboczne Ovitrelle - dziwne nie znane mi wcześniej ciągniecie w dole brzucha i rozdrażnienie, które dziś już na szczęście osłabło. Pozostał ból w dole brzucha. Pozostaje teraz czekanie dobry tydzień by moc sprawdzić czy zaskoczyło

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 kwietnia 2016, 12:13

  • Meja Znajoma
    Postów: 21 3

    Wysłany: 20 kwietnia 2016, 19:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej ja wczoraj bylam na insemiacji, dobrze sama sobie policzylam i moj pecherzyk wczoraj mial 20mm, wiec teraz czekam co dalej

    Meja
  • ana-83 Koleżanka
    Postów: 36 10

    Wysłany: 21 kwietnia 2016, 09:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meja to w podobnym czasie będziemy testować

  • Betty Coltrane Debiutantka
    Postów: 7 0

    Wysłany: 23 kwietnia 2016, 21:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny,
    Powiedzcie mi co sądzić. Dziś mój 23 dzień cyklu, 9 dzień po owulacji. 12 dni temu miałam ovitryll podany.
    Dziś na beta hcg wynik 3,50.
    Nie wiem czy w jakikolwiek sposób mogę się cieszyć, czy to jeszcze wpływ zastrzyku. Dodam, że w sikańcach od trzech dni jak robiłam, nie wychodziła mi żadna druga kreska.

  • ana-83 Koleżanka
    Postów: 36 10

    Wysłany: 24 kwietnia 2016, 16:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Betty Coltrane wrote:
    Cześć dziewczyny,
    Powiedzcie mi co sądzić. Dziś mój 23 dzień cyklu, 9 dzień po owulacji. 12 dni temu miałam ovitryll podany.
    Dziś na beta hcg wynik 3,50.
    Nie wiem czy w jakikolwiek sposób mogę się cieszyć, czy to jeszcze wpływ zastrzyku. Dodam, że w sikańcach od trzech dni jak robiłam, nie wychodziła mi żadna druga kreska.

    Niestety wydaje mi się ze to resztki Ovitrelle w organizmie dały taki wynik. Dla pewności moze poczekaj do terminu spodziewanej i jak nie przyleci @ to powtórz betę albo jeśli nie możesz się doczekać by mieć jasna sytuacje - zrobi betę jutro lub we wtorek. Jesli spadnie to wiadomo a jesli wzrośnie to gratuluje

  • Madelajn88 Debiutantka
    Postów: 7 1

    Wysłany: 18 lipca 2016, 21:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej wszystkim!

    Ja tez jestem po Fostimonie i ovitrelle. Robiłam dziś test i wyszedł negatywny, a to dopiero 6 dzień po zastrzyku z ovitrelle.... Co o tym myślec?

    Anecia8926 lubi tę wiadomość

1 2 3 4 5 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Sezonowa dieta zwiększająca płodność – płodne smaki jesieni

Jesień to świetny moment na wprowadzenie zmian do stylu życia i diety, które mogą pozytywnie wpłynąć na płodność i tym samym zwiększyć szanse na zajście w ciążę. Jakie produkty wybierać jesienią? Które składniki mają szczególne znaczenie w kontekście płodności? Podpowiadają ekspertki - Ania i Zosia z Akademii Płodności. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników – objawy PCOS, leczenie podczas starania o dziecko

Zespół Policystycznych Jajników również znane jako PCOS lub Policystyczne Jajniki, to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Jakie są objawy PCOS? Jak wygląda proces diagnozy i leczenia? I najważniejsze jak PCOS wpływa na płodność i starania o dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Progesteron - dlaczego jest tak ważny podczas starania o dziecko?

Progesteron to jeden z najważniejszych hormonów dla kobiecej płodności. Jaką rolę odgrywa podczas starania o dziecko, przy zapłodnieniu i we wczesnej ciąży? Jakie są normy i co się dzieje, kiedy stężenie progesteronu jest za niskie? Jak wygląda leczenie luteiną dopochwową i doustną? 

CZYTAJ WIĘCEJ