X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Test po zastrzyku ovitrelle
Odpowiedz

Test po zastrzyku ovitrelle

Oceń ten wątek:
  • Anika88 Znajoma
    Postów: 26 2

    Wysłany: 29 lipca 2020, 15:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To mój pierwszy cykl ze stumulacją, i zastrzykiem. A temperatury przyznam się że nie mierze regularnie, dopiero po tej owulacji w tym cyklu czuje podniesioną temperaturę. Z ciekawości zaczęłam mierzyć i codziennie mam 36.9, 37,a nawet lekko więcej. Jutro z ciekawości zrobię test ciążowy. To będzie 12 dzień po zastrzyku ovitrelle.

  • małaczarna Znajoma
    Postów: 23 6

    Wysłany: 29 lipca 2020, 15:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anika88 wrote:
    Ja mam dzisiaj 10 dzień po zastrzyku i nie wiem w su. Ie czy zrobić sobie test czy nie. Powiedzcie mi czy faktycznie wczoraj lekarka nie miała prawa nic więcej zobaczyć na usg? Ona jedynie mnie poinformowała że wszystko poszło ok, że pęcherzyk pękł i musiała być owulacja.

    Hej, pani dr mogła jedynie stwierdzić czy owulacja się odbyła.

    Kasia 1987 lubi tę wiadomość

  • kasia25760 Przyjaciółka
    Postów: 120 46

    Wysłany: 29 lipca 2020, 20:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anika88 wrote:
    To mój pierwszy cykl ze stumulacją, i zastrzykiem. A temperatury przyznam się że nie mierze regularnie, dopiero po tej owulacji w tym cyklu czuje podniesioną temperaturę. Z ciekawości zaczęłam mierzyć i codziennie mam 36.9, 37,a nawet lekko więcej. Jutro z ciekawości zrobię test ciążowy. To będzie 12 dzień po zastrzyku ovitrelle.


    "Po pierwsze podniesionej temp sie nie czuje po drugie żeby byc pewnym, ze do implantacji doszło trzeba regularnie mierzyc temp codziennie o tej samej porze po trzecie temp moze byc 37,20 a wdniu miesiaczki moze spasc badz dzien po tu naprawde nie można se powiedziec mam 37 i bo to moze byc twoja ppodstawowa temp w mioejscu w ktorym mierzysz.Nanies na wykres dzien w dzien wtedy możemy poowiedzieć cos wiecej!

    Cud lipcowy 2021
    w4sqs65gni1mm362.png
  • kasia25760 Przyjaciółka
    Postów: 120 46

    Wysłany: 30 lipca 2020, 15:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kasia25760 wrote:
    "Po pierwsze podniesionej temp sie nie czuje po drugie żeby byc pewnym, ze do implantacji doszło trzeba regularnie mierzyc temp codziennie o tej samej porze po trzecie temp moze byc 37,20 a wdniu miesiaczki moze spasc badz dzien po tu naprawde nie można se powiedziec mam 37 i bo to moze byc twoja ppodstawowa temp w mioejscu w ktorym mierzysz.Nanies na wykres dzien w dzien wtedy możemy poowiedzieć cos wiecej!



    Hej i jak test??

    Cud lipcowy 2021
    w4sqs65gni1mm362.png
  • Anika88 Znajoma
    Postów: 26 2

    Wysłany: 30 lipca 2020, 19:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój test wykazał bardzo delikatna drugą kreskę. Na razie niczym się nie podniecam, będę robić w kolejne dni i sprawdzać czy coś będzie wyraźniejszego 😉 mam zapas testów ciążowych. A w poniedziałek mam zamiar udać się na betę.

  • kasia25760 Przyjaciółka
    Postów: 120 46

    Wysłany: 30 lipca 2020, 21:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zrob kolejny test pojutrze a który dzień cyklu??

    Cud lipcowy 2021
    w4sqs65gni1mm362.png
  • małaczarna Znajoma
    Postów: 23 6

    Wysłany: 31 lipca 2020, 10:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anika88 wrote:
    Mój test wykazał bardzo delikatna drugą kreskę. Na razie niczym się nie podniecam, będę robić w kolejne dni i sprawdzać czy coś będzie wyraźniejszego 😉 mam zapas testów ciążowych. A w poniedziałek mam zamiar udać się na betę.

    Czytałam kiedyś w ulotce, że po ovi test mój po 10 dniach. Więc, wnioskuję że robiłaś w 12 to zrób jeszcze po 14 od zastrzyku i powinien być miarodajny. U mnie się sprawdziło po 14 dniach pięknie dwie kreski i beta ideolo.

  • Anika88 Znajoma
    Postów: 26 2

    Wysłany: 31 lipca 2020, 20:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam strasznie długie cykle, w chwili obecnej to 37 d. C I to co dzieje się w tym cyklu jest kompletnie robione w ciemno i na szybko. Nawet nie zaczęłyśmy od regulacji tylko Wykorzystałyśmy okazje. Zmieniłam lekarza, pierwsza wizyta i w 21 dniu cyklu, lekarka zauważyła u mnie pęcherzyk jeden dominujący w lewym jajniku. Chciała spróbować brałam aromek 2x 1 tabl przez 2 dni. Po 3 dniach miałam wizytę i mój pęcherzyk był super. Wieczorem wstrzyknęła sobie ovitrelle ponieważ nawet nie wiemy czy moje pęcherzyki same z siebie pękają. I dla pewności kazala mi go przyjąć. Po tygodniu wizyta czy wszystko poszło ok. Stwierdziła że tak. Ze owulacja zaszła. Teraz czekam na efekt. Moja miesiączka powinna być 6.08 a ten test wykazał naprawdę cień cienia... W zasadzie mój mąż nic nie widział. Tylko ja. Będę czekać, nie chce na siłę niczego się doszukiwać. Chociaż dzisiaj zaczęły mnie nolec piersi w zasadzie może nie boleć co swędzą mnie i materiał mnie drażni. Mam skurcze podbrzusza... Oczekuje 😊 czytałam wszystkie posty tutaj. Wiem że cuda się zdarzają. I liczę w końcu na mój 😁

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 lipca 2020, 20:23

    Victoria✨ lubi tę wiadomość

  • Koniczynka28 Autorytet
    Postów: 2281 2117

    Wysłany: 1 sierpnia 2020, 13:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anika88 wrote:
    To mój pierwszy cykl ze stumulacją, i zastrzykiem. A temperatury przyznam się że nie mierze regularnie, dopiero po tej owulacji w tym cyklu czuje podniesioną temperaturę. Z ciekawości zaczęłam mierzyć i codziennie mam 36.9, 37,a nawet lekko więcej. Jutro z ciekawości zrobię test ciążowy. To będzie 12 dzień po zastrzyku ovitrelle.
    Na jednym forum czytałam, ze w moczu po ovitrelle testy potrafią fałszować dodatnio do 13 dc na podstawie dosiadczen jednej dziewczyny. Niby w krwi do 10 dni (z ulotki). Może warto pójść na betę jutro?

  • Anika88 Znajoma
    Postów: 26 2

    Wysłany: 1 sierpnia 2020, 14:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Koniczynka28 wrote:
    Na jednym forum czytałam, ze w moczu po ovitrelle testy potrafią fałszować dodatnio do 13 dc na podstawie dosiadczen jednej dziewczyny. Niby w krwi do 10 dni (z ulotki). Może warto pójść na betę jutro?

    Pójdę w poniedziałek 😉 i myślę że rozwieje jakiekolwiek swoje wątpliwości. Co ma być to będzie, choć żal oczywiście będzie jeśli jednak się nie udało. Najgorsze to zaczynanie od początku i kolejne nadzieję. Podziwiam naprawdę kobietki które latami walczą ❤️

    Koniczynka28 lubi tę wiadomość

  • kasia25760 Przyjaciółka
    Postów: 120 46

    Wysłany: 1 sierpnia 2020, 15:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anika88 wrote:
    Pójdę w poniedziałek 😉 i myślę że rozwieje jakiekolwiek swoje wątpliwości. Co ma być to będzie, choć żal oczywiście będzie jeśli jednak się nie udało. Najgorsze to zaczynanie od początku i kolejne nadzieję. Podziwiam naprawdę kobietki które latami walczą ❤️


    A jak testy testowałaś??

    Cud lipcowy 2021
    w4sqs65gni1mm362.png
  • Mała S Ekspertka
    Postów: 194 258

    Wysłany: 3 sierpnia 2020, 22:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A jak to jest że po Ovi byliście na badaniu u gin ja IUI miałam w sobotę w sobotę też robiono mi zastrzyk testować mam dopiero 17 i później beta ja nie mam przyjeżdżać na żadne badania ani Usg 🥺

    Gameta Gdynia czerwiec 2020
    1 IUI 1 sierpień 2020 / nieudana
    2 IUI 28 sierpień 2020 / nieudana
    3 IUI 1 grudzień 2021 / nieudana
    odstawienie leków - odpuściłam ;-(
  • Koniczynka28 Autorytet
    Postów: 2281 2117

    Wysłany: 3 sierpnia 2020, 23:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mała S wrote:
    A jak to jest że po Ovi byliście na badaniu u gin ja IUI miałam w sobotę w sobotę też robiono mi zastrzyk testować mam dopiero 17 i później beta ja nie mam przyjeżdżać na żadne badania ani Usg 🥺
    Miałam 4 IUI i ani razu nie miałam usg po. Bo zawsze miałam na pękniętym pęcherzyku. Usg dla pewności na chwile przed IUI. Jeśli robi się na niepeknietym to trzeb sprawdzić 1-2 dni po na usg czy pękł po prostu. Może milas na pękniętym robione?

  • Mała S Ekspertka
    Postów: 194 258

    Wysłany: 4 sierpnia 2020, 11:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Koniczynka28 wrote:
    Miałam 4 IUI i ani razu nie miałam usg po. Bo zawsze miałam na pękniętym pęcherzyku. Usg dla pewności na chwile przed IUI. Jeśli robi się na niepeknietym to trzeb sprawdzić 1-2 dni po na usg czy pękł po prostu. Może milas na pękniętym robione?
    Nie ogarniam , nic lekarz nie mówił ....po zrobieniu Usg które bardzo mu się podobało chociaż było "zagrozrnie" ciąży mnogiej i po wynikach badań e2i LH wypisal skierowanie na Ovitrelle na pekniecie pęcherzyków i powiedział że to dzisiaj że działamy po przygotowaniu nasienie do zabiegu mieliśmy rozmowe o podjeciu decyzji bo okazalo się że nasienie od poprzednich badań czyli od 8 czerwca bardzo się zmieniło okazało się że partner ma żylaki o których urolog na badaniu nas nie poinformował bo uważał że nie są one na tyle ważne żeby nas poinformować zostaliśmy zakwalifikowani do zabiegu ale z minimalnym szansami .....czekam 💪💪✊🏼✊🏼

    Gameta Gdynia czerwiec 2020
    1 IUI 1 sierpień 2020 / nieudana
    2 IUI 28 sierpień 2020 / nieudana
    3 IUI 1 grudzień 2021 / nieudana
    odstawienie leków - odpuściłam ;-(
  • MiMi Ekspertka
    Postów: 160 59

    Wysłany: 5 sierpnia 2020, 21:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny dziaij miałam usg 14 dc jest pęcherzyk dominujący 21 mm i drugi 15 mm. Endimetrium 0.98 cm. Dostałam zastrzyk na pęknięcie mam zrobić go dzisiaj. Jak myślicie dziewczyny dobrze to wszytsko wygląda? To mój drugi cykl z letrozolem. Dziękuję za odpowiedź

    010igov3znog0i75.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 sierpnia 2020, 21:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MiMi wrote:
    Dziewczyny dziaij miałam usg 14 dc jest pęcherzyk dominujący 21 mm i drugi 15 mm. Endimetrium 0.98 cm. Dostałam zastrzyk na pęknięcie mam zrobić go dzisiaj. Jak myślicie dziewczyny dobrze to wszytsko wygląda? To mój drugi cykl z letrozolem. Dziękuję za odpowiedź

    Ja również dziś miałam zastrzyk Ovitrelle (12 dc) i cykl stymulowany lamettą. Dwa pęcherzyki 25 mm i 19 mm a endometrium 11 mm i pani doktor powiedziała że parametry bardzo dobre czyli i u Ciebie wygląda na to że wszystko jest ok 😊 trzymam kciuki 🤞

    Koniczynka28 lubi tę wiadomość

  • MiMi Ekspertka
    Postów: 160 59

    Wysłany: 7 sierpnia 2020, 07:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja Jagoda kiedy będziesz testować? Bo to mój pierwszy cykl stymulowany z zastrzykiem. :) czy od razu na badanie krwi chodzisz?

    010igov3znog0i75.png
  • CinniMinni Autorytet
    Postów: 2103 3332

    Wysłany: 7 sierpnia 2020, 07:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny uwazajcie, ovitrelle falszuje testy ciążowe (sa dwie linie az do 14-15 dni po podaniu zastrzyku). Lepiej od razu na bete isc te 2tyg po zastrzyku. :)

    JaJagoda, Koniczynka28 lubią tę wiadomość

    36 lat, amh 2, slabe nasienie.

    1 IUI 10.02.2020 😒
    2 IUI 7.03.2020 😒

    In vitro:
    1 procedura Maj 2020
    ET 05.2020 8A 😒
    FET 26.06. 4BA 😞
    FET 24.07 3BB 😞

    2 procedura wrzesien 2020
    ET 14.10.2020 4AA 🍀💝
    5dpt beta 21
    7dpt beta 92
    9dpt beta 255
    12dpt beta 913
    15dpt beta 2924
    21dpt beta >10000 pęcherzyk na usg
    27 dpt jest serduszko❤️
    7.12.2020 test genetyczny Sanco 🍀
    zdrowy chłopiec🌲💙👶

    ❄❄4BA i 3BB

    23.06.2021 synek na świecie ❤️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 sierpnia 2020, 11:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MiMi wrote:
    Ja Jagoda kiedy będziesz testować? Bo to mój pierwszy cykl stymulowany z zastrzykiem. :) czy od razu na badanie krwi chodzisz?

    Ja zgodnie z zaleceniami pani doktor idę na betę 21 sierpnia. Jeśli się nie uda to muszę odstawić duphaston i czekać na miesiączkę więc muszę mieć pewność że ciąży nie ma aby nie przerwać niepotrzebnie.
    Okaże się czy uda mi się wytrwać i nie zrobię testu w domu ale zdaje sobie sprawę że przy zastrzyku blada kreska może wcale ciąży nie oznaczać 😊

  • endo_pozytywna Znajoma
    Postów: 19 7

    Wysłany: 10 sierpnia 2020, 15:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny,

    Miałam zastrzyk z Ovitrelle 13 dni temu, a dziś mam 9dpo. Jakieś lekkie objawy są, ale zdarzały się też takie na 🐒. Rano już miałam robić test ale okazało się że to jednak same testy owulacyjne 🙈.
    Teraz trochę poczytałam i już sama nie wiem czy nie za wcześnie na test 🤷‍♀️. Jak myślicie?

    30 lat 🙋‍♀️ 31 lat 🙋‍♂️
    starania od 10.2017

    endometrioza 3 stopnia
    HSG - październik 2018 - prawy jajowód niezdrożny
    laparoskopia - styczeń 2019 - usunięcie torbieli
    marzec 2019 - nawrót torbieli
    HSG - lipiec 2019 - jajowody obustronnie drożne
    laparoskopia - luty 2020 - brak nawrotu
    AMH - 2,340 ng/ml

    🙋‍♂️ słabe parametry nasienia - lekka poprawa po zmianie diety

    Obecnie:
    monitoring cyklu
    25.08 - 10dc - zastrzyk Ovitrelle (pęcherzyk 19 mm/endometrium 10mm)
    7 dpo - progesteron 28,30 ng/ml
    9 dpo - beta hcg 2,96 mlU/ml 😧(pewnie pozostałość po Ovitrelle)
‹‹ 207 208 209 210 211 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

TOP 5 gadżetów ułatwiających życie młodej mamy

Rynek produktów dla przyszłych rodziców i maluszków jest ogromny. O jakich gadżetach warto pomyśleć kompletując wyprawkę? Które produkty są warte uwagi i mogą ułatwiać codzienność świeżo upieczonych rodziców? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mierzenie temperatury podczas starań o dziecko - kiedy owulacja i dni płodne?

Temperatura ciała jest reakcją naszego organizmu na to co się w nim dzieje. Prawie wszyscy wiedzą, że temperatura ciała informuje nas, o tym, że nasz organizm walczy z infekcją. Niewiele osób zaś wie, że temperatura ciała może również dawać zaskakująco dokładne informacje na temat płodności kobiety! Wystarczą zaledwie 3 minuty dziennie, a nie wydając ani grosza dowiesz się więcej niż możesz przypuszczać. Sprawdź, po co mierzyć temperaturę podczas starania o ciążę. Dowiedz się, jak prawidłowo mierzyć temperaturę i w jaki sposób OvuFriend Ci w tym pomoże! 

CZYTAJ WIĘCEJ

4 Problemy z zajściem w ciążę, które możesz wykryć z pomocą aplikacji OvuFriend!

Kalendarz owulacji kojarzy Ci się tylko z wyznaczaniem dni płodnych i terminu owulacji? Jego możliwości są dużo większe! Aplikacja może być pomocna w wykrywaniu problemów związanych z płodnością na bardzo wczesnym etapie. O jakich problemach mowa? Co możesz wykryć z pomocą kalendarza? Kliknij i przeczytaj!   

CZYTAJ WIĘCEJ