Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Test po zastrzyku ovitrelle
Odpowiedz

Test po zastrzyku ovitrelle

Oceń ten wątek:
  • Elza1234 Autorytet
    Postów: 9263 8050

    Wysłany: 3 września 2022, 12:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Okej, dziękuje.
    Już i tak to były dwa najpiękniejsze w potem najgorsze dni przez ostatni czas.. naprawdę wierzyłam, że w tym cyklu się uda, takiej owulacji dwustronnej po lekach nie miałam nigdy. I naprawdę byłam świecie przekonana, ze test z krwi jest specyficzny i wykrywa podjednostkę beta, bo alfą jest wspólna na TSH, LH, a ovitrelle ma alfa.. także mój szok był niemały.
    Nawet mi lekarka mówiła „jak coś, proszę robić badania z krwi, z moczu będą zafałszowane”.
    Nie mam już siły, naprawdę.

    age.png
  • kasia Autorytet
    Postów: 974 991

    Wysłany: 3 września 2022, 12:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elza1234 wrote:
    Okej, dziękuje.
    Już i tak to były dwa najpiękniejsze w potem najgorsze dni przez ostatni czas.. naprawdę wierzyłam, że w tym cyklu się uda, takiej owulacji dwustronnej po lekach nie miałam nigdy. I naprawdę byłam świecie przekonana, ze test z krwi jest specyficzny i wykrywa podjednostkę beta, bo alfą jest wspólna na TSH, LH, a ovitrelle ma alfa.. także mój szok był niemały.
    Nawet mi lekarka mówiła „jak coś, proszę robić badania z krwi, z moczu będą zafałszowane”.
    Nie mam już siły, naprawdę.

    Kompletnie się na tym nie znam. Może warto to jeszcze powtórzyć jesli miesiączka nie przyjdzie? Głowa do góry :*

    Elza1234 lubi tę wiadomość

    👩 34 -PCOS (AMH 10.2), niedoczynność tarczycy, hashimoto
    🧔 35 - wyniki nasienia w normie
    Genotyp kir bx

    12.05 rozpoczęcie💉
    20.05 kontrola - po 15 🥚 na jajnik, rozmiary między 11 a 15mm
    24.05 - punkcja
    29.05 4AA❄️4AA❄️4BB❄️
    17.06 transfer 🙏❤️ estradiol: 394,66 ; progesteron: 74,68 ng/ml
    19.06 progesteron: 120 ng/ml
    22.06 progesteron: 219 ng/ml
    7dpt progesteron 154 ng/ml, beta hcg 97.5 🥹
    9dpt progesteron: 61,29 ng/ml, beta 177,850 mIU/ml
    11dpt progesteron: 80 ng/ml, beta hcg 395 ng/ml
    13dpt progesteron 82ng/ml, beta 1093,350
    15dpt progesteron 80ng/ml, beta 2537
    17dpt progesteron 54ng/ml, beta hcg 5321,780 ❤️
    20
    21dpt progesteron 48,88 ng/ml, beta hcg 13334 ❤️
    24dpt mamy serduszko ❤️

    09.02 nieudany transfer 4AA

    12.03 transfer 4BB
    Progesteron 32,15 ng/ml
    14.03 progesteron 118 ng/ml
    16.03 progesteron 130 ng/ml
    18.03 progesteron 98 ng/ml
    Beta hcg 16,6 🥹
    20.03 progesteron 179 ng/ml
    Beta hcg 40
    23.03 beta hcg 19 💔 CB
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 września 2022, 15:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej! Co sądzicie.. w pon beta poniżej 2, Ovitrelle 18go.. odstawiłam w pin dupka, czekam na okres nie ma, dziś test powyżej 25ml i słaba ale różowa kreska 🤦

    kasia lubi tę wiadomość

  • Mamaraz Koleżanka
    Postów: 67 6

    Wysłany: 4 września 2022, 15:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    goraleczka wrote:
    Hej! Co sądzicie.. w pon beta poniżej 2, Ovitrelle 18go.. odstawiłam w pin dupka, czekam na okres nie ma, dziś test powyżej 25ml i słaba ale różowa kreska 🤦
    Zrób jutro betę. Coś jest na rzeczy :)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • kasia Autorytet
    Postów: 974 991

    Wysłany: 4 września 2022, 17:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    goraleczka wrote:
    Hej! Co sądzicie.. w pon beta poniżej 2, Ovitrelle 18go.. odstawiłam w pin dupka, czekam na okres nie ma, dziś test powyżej 25ml i słaba ale różowa kreska 🤦


    I daj znać po becie! :)

    Powiem Wam, że te czekanie na testowanie po ovitrelle to koszmar. Myślę o tym nawet wtedy kiedy nie chcę myśleć, jak surfuję po necie to mimowolnie zaglądam tu do Was, strasznie wolno leci ten czas :P
    Momentami mnie coś pobolewa jeszcze w tym prawym jajniku, takie lekkie ukłucie, ale szybko przechodzi. No i sutki nadal bolą, momentami mniej, ale ogólnie czuję je ciągle i to mało przyjemne uczucie. Może jak wpadnę w wir pracy od jutra to jakoś przestanę liczyć dni w kalendarzu, ehh! :)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    👩 34 -PCOS (AMH 10.2), niedoczynność tarczycy, hashimoto
    🧔 35 - wyniki nasienia w normie
    Genotyp kir bx

    12.05 rozpoczęcie💉
    20.05 kontrola - po 15 🥚 na jajnik, rozmiary między 11 a 15mm
    24.05 - punkcja
    29.05 4AA❄️4AA❄️4BB❄️
    17.06 transfer 🙏❤️ estradiol: 394,66 ; progesteron: 74,68 ng/ml
    19.06 progesteron: 120 ng/ml
    22.06 progesteron: 219 ng/ml
    7dpt progesteron 154 ng/ml, beta hcg 97.5 🥹
    9dpt progesteron: 61,29 ng/ml, beta 177,850 mIU/ml
    11dpt progesteron: 80 ng/ml, beta hcg 395 ng/ml
    13dpt progesteron 82ng/ml, beta 1093,350
    15dpt progesteron 80ng/ml, beta 2537
    17dpt progesteron 54ng/ml, beta hcg 5321,780 ❤️
    20
    21dpt progesteron 48,88 ng/ml, beta hcg 13334 ❤️
    24dpt mamy serduszko ❤️

    09.02 nieudany transfer 4AA

    12.03 transfer 4BB
    Progesteron 32,15 ng/ml
    14.03 progesteron 118 ng/ml
    16.03 progesteron 130 ng/ml
    18.03 progesteron 98 ng/ml
    Beta hcg 16,6 🥹
    20.03 progesteron 179 ng/ml
    Beta hcg 40
    23.03 beta hcg 19 💔 CB
  • Elza1234 Autorytet
    Postów: 9263 8050

    Wysłany: 4 września 2022, 17:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie 12 dzień po zastrzyku, już jest biel wiziera na teście.
    Jestem tak wściekła.

    age.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 września 2022, 19:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kupiłam testy o czułości 10, zaraz jeszcze na tych zobaczę i jutro beta

    Elza1234, kasia lubią tę wiadomość

  • Elza1234 Autorytet
    Postów: 9263 8050

    Wysłany: 4 września 2022, 19:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    goraleczka wrote:
    Kupiłam testy o czułości 10, zaraz jeszcze na tych zobaczę i jutro beta
    Trzymam kciuki!

    age.png
  • kasia Autorytet
    Postów: 974 991

    Wysłany: 4 września 2022, 19:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    goraleczka wrote:
    Kupiłam testy o czułości 10, zaraz jeszcze na tych zobaczę i jutro beta


    Informuj nas koniecznie! Trzymam kciuki mocno! :*

    👩 34 -PCOS (AMH 10.2), niedoczynność tarczycy, hashimoto
    🧔 35 - wyniki nasienia w normie
    Genotyp kir bx

    12.05 rozpoczęcie💉
    20.05 kontrola - po 15 🥚 na jajnik, rozmiary między 11 a 15mm
    24.05 - punkcja
    29.05 4AA❄️4AA❄️4BB❄️
    17.06 transfer 🙏❤️ estradiol: 394,66 ; progesteron: 74,68 ng/ml
    19.06 progesteron: 120 ng/ml
    22.06 progesteron: 219 ng/ml
    7dpt progesteron 154 ng/ml, beta hcg 97.5 🥹
    9dpt progesteron: 61,29 ng/ml, beta 177,850 mIU/ml
    11dpt progesteron: 80 ng/ml, beta hcg 395 ng/ml
    13dpt progesteron 82ng/ml, beta 1093,350
    15dpt progesteron 80ng/ml, beta 2537
    17dpt progesteron 54ng/ml, beta hcg 5321,780 ❤️
    20
    21dpt progesteron 48,88 ng/ml, beta hcg 13334 ❤️
    24dpt mamy serduszko ❤️

    09.02 nieudany transfer 4AA

    12.03 transfer 4BB
    Progesteron 32,15 ng/ml
    14.03 progesteron 118 ng/ml
    16.03 progesteron 130 ng/ml
    18.03 progesteron 98 ng/ml
    Beta hcg 16,6 🥹
    20.03 progesteron 179 ng/ml
    Beta hcg 40
    23.03 beta hcg 19 💔 CB
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 września 2022, 19:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jest cień! Ale kurde mniejszy niż na tych o czułości 25.. Jutro beta i koniec, bo się katuje tylko 🤣

    kasia lubi tę wiadomość

  • kasia Autorytet
    Postów: 974 991

    Wysłany: 4 września 2022, 19:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    goraleczka wrote:
    Jest cień! Ale kurde mniejszy niż na tych o czułości 25.. Jutro beta i koniec, bo się katuje tylko 🤣

    Dżizaz nawet ja mam emocje 😆 czekamy na betę!

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    👩 34 -PCOS (AMH 10.2), niedoczynność tarczycy, hashimoto
    🧔 35 - wyniki nasienia w normie
    Genotyp kir bx

    12.05 rozpoczęcie💉
    20.05 kontrola - po 15 🥚 na jajnik, rozmiary między 11 a 15mm
    24.05 - punkcja
    29.05 4AA❄️4AA❄️4BB❄️
    17.06 transfer 🙏❤️ estradiol: 394,66 ; progesteron: 74,68 ng/ml
    19.06 progesteron: 120 ng/ml
    22.06 progesteron: 219 ng/ml
    7dpt progesteron 154 ng/ml, beta hcg 97.5 🥹
    9dpt progesteron: 61,29 ng/ml, beta 177,850 mIU/ml
    11dpt progesteron: 80 ng/ml, beta hcg 395 ng/ml
    13dpt progesteron 82ng/ml, beta 1093,350
    15dpt progesteron 80ng/ml, beta 2537
    17dpt progesteron 54ng/ml, beta hcg 5321,780 ❤️
    20
    21dpt progesteron 48,88 ng/ml, beta hcg 13334 ❤️
    24dpt mamy serduszko ❤️

    09.02 nieudany transfer 4AA

    12.03 transfer 4BB
    Progesteron 32,15 ng/ml
    14.03 progesteron 118 ng/ml
    16.03 progesteron 130 ng/ml
    18.03 progesteron 98 ng/ml
    Beta hcg 16,6 🥹
    20.03 progesteron 179 ng/ml
    Beta hcg 40
    23.03 beta hcg 19 💔 CB
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 września 2022, 06:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rozkręca się okres :(

  • Mamaraz Koleżanka
    Postów: 67 6

    Wysłany: 5 września 2022, 10:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    goraleczka wrote:
    Rozkręca się okres :(
    Może to plamienie implatacyjne?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 września 2022, 12:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie ma szans :( beta 19 ale za to progesteron 0,20 także klops.. Jadę na 15 do gineko żeby sprawdził czy aby dobrze się czyszcze

  • kasia Autorytet
    Postów: 974 991

    Wysłany: 5 września 2022, 13:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    goraleczka wrote:
    Nie ma szans :( beta 19 ale za to progesteron 0,20 także klops.. Jadę na 15 do gineko żeby sprawdził czy aby dobrze się czyszcze


    Kurcze! Szkoda :( ściskam mocno! :*

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    👩 34 -PCOS (AMH 10.2), niedoczynność tarczycy, hashimoto
    🧔 35 - wyniki nasienia w normie
    Genotyp kir bx

    12.05 rozpoczęcie💉
    20.05 kontrola - po 15 🥚 na jajnik, rozmiary między 11 a 15mm
    24.05 - punkcja
    29.05 4AA❄️4AA❄️4BB❄️
    17.06 transfer 🙏❤️ estradiol: 394,66 ; progesteron: 74,68 ng/ml
    19.06 progesteron: 120 ng/ml
    22.06 progesteron: 219 ng/ml
    7dpt progesteron 154 ng/ml, beta hcg 97.5 🥹
    9dpt progesteron: 61,29 ng/ml, beta 177,850 mIU/ml
    11dpt progesteron: 80 ng/ml, beta hcg 395 ng/ml
    13dpt progesteron 82ng/ml, beta 1093,350
    15dpt progesteron 80ng/ml, beta 2537
    17dpt progesteron 54ng/ml, beta hcg 5321,780 ❤️
    20
    21dpt progesteron 48,88 ng/ml, beta hcg 13334 ❤️
    24dpt mamy serduszko ❤️

    09.02 nieudany transfer 4AA

    12.03 transfer 4BB
    Progesteron 32,15 ng/ml
    14.03 progesteron 118 ng/ml
    16.03 progesteron 130 ng/ml
    18.03 progesteron 98 ng/ml
    Beta hcg 16,6 🥹
    20.03 progesteron 179 ng/ml
    Beta hcg 40
    23.03 beta hcg 19 💔 CB
  • Nutka333 Przyjaciółka
    Postów: 66 24

    Wysłany: 5 września 2022, 17:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamaraz wrote:
    W 29dc.
    A dzień przed miesiączką czyli 31dc beta już 991 😍
    Mamaraz gratulacje ☺️

  • Nutka333 Przyjaciółka
    Postów: 66 24

    Wysłany: 5 września 2022, 17:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elza1234 wrote:
    U mnie 12 dzień po zastrzyku, już jest biel wiziera na teście.
    Jestem tak wściekła.
    Elza1234 to jest bardzo trudne :/ u mnie ostatni cykl trwał 40 dni 🤦‍♀️ W sierpniu raz dostałam tabletki na owulacje, no i była, ale póki co czekam. Po 3 cyklach bez szans na ciąże tez przebieram nogami… ale trzeba dbać o swoje zdrowie psychiczne. Najgorzej wywierać na sobie tak dużą presję. Jest pełno przypadków gdzie para się stała i latami nie mogli zajść w ciąże a jak odpuścili to nagle niespodzianka. Coś w tym musi być ;)

  • Nutka333 Przyjaciółka
    Postów: 66 24

    Wysłany: 5 września 2022, 17:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny czy sprawdzacie sobie temperaturę rano i robicie wykresy? Jestem ciekawa czy zawsze jest tak, ze jeśli jest ciąża to temperatura od owulacji rośnie. A może ktoraś z Was miła tak, że temperatury były podobne do drugiej fazy cyklu ale wyszło, że potem byla ciąża.

  • Mamaraz Koleżanka
    Postów: 67 6

    Wysłany: 5 września 2022, 18:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    goraleczka wrote:
    Nie ma szans :( beta 19 ale za to progesteron 0,20 także klops.. Jadę na 15 do gineko żeby sprawdził czy aby dobrze się czyszcze
    Jak u Ciebie?

  • Elza1234 Autorytet
    Postów: 9263 8050

    Wysłany: 5 września 2022, 19:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nutka333 wrote:
    Dziewczyny czy sprawdzacie sobie temperaturę rano i robicie wykresy? Jestem ciekawa czy zawsze jest tak, ze jeśli jest ciąża to temperatura od owulacji rośnie. A może ktoraś z Was miła tak, że temperatury były podobne do drugiej fazy cyklu ale wyszło, że potem byla ciąża.
    Temperatura zawsze rośnie w 2giej fazie cyklu, spada dopiero około 2 dni przed miesiączką. Ale tylko jak się ma owulacje. Ja przez te 13 miesięcy miałam 6 cykli owulacyjnych po lekach i wtedy rzeczywiście temp utrzymywała mi się między 36.8-37 (normalnie to ja mam maks 36). Ale jak nie mam owulacji to ciurkiem ciagle 36.
    Jeśli jest data twojego okresu a Ty nadal masz te 37 to wtedy wiedz, że coś się dzieje :)

    age.png
‹‹ 292 293 294 295 296 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

4 Problemy z zajściem w ciążę, które możesz wykryć z pomocą aplikacji OvuFriend!

Kalendarz owulacji kojarzy Ci się tylko z wyznaczaniem dni płodnych i terminu owulacji? Jego możliwości są dużo większe! Aplikacja może być pomocna w wykrywaniu problemów związanych z płodnością na bardzo wczesnym etapie. O jakich problemach mowa? Co możesz wykryć z pomocą kalendarza? Kliknij i przeczytaj!   

CZYTAJ WIĘCEJ

Naprotechnologia - naturalna metoda podczas starania o dziecko i nie tylko.

Naprotechnologia (Natural Procreatice Technology, w skrócie: NPT lub NaPro) to metoda naturalnego wsparcia prokreacji. Ma wiele zwolenników, jak i całkiem sporo przeciwników, zanim wypowiesz swoją opinię, przeczytaj informacje jakie dla Ciebie zebraliśmy. Przeczytaj, na czym dokładnie polega naprotechnologia, czy jest przeznaczona tylko dla kobiet, czy również wspiera mężczyzn, w jakich przypadkach okazuje się najskuteczniejsza, a w jakich raczej się nie sprawdzi. 

CZYTAJ WIĘCEJ

10 mitów na temat premenopauzy, które warto wiedzieć mając 40 lat lub więcej

Premenopauza (perimenopauza) to nie tylko wciąż temat tabu, ale również etap życia kobiety, który często owiany jest mitami i nieporozumieniami. W rzeczywistości jest to naturalny okres przejściowy, który poprzedza menopauzę, a jego zrozumienie może zaoszczędzić Ci wiele stresu, lęku i znacząco wpłynąć na jakość życia i zdrowie hormonalne. Wraz z ekspertami zebraliśmy dla Ciebie 10 najpowszechniejszych mitów dotyczących premenopauzy i menopauzy, opierając się na najbardziej wiarygodnych i aktualnych danych naukowych.  

CZYTAJ WIĘCEJ