X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Test po zastrzyku ovitrelle
Odpowiedz

Test po zastrzyku ovitrelle

Oceń ten wątek:
  • Elza1234 Autorytet
    Postów: 1919 1782

    Wysłany: 3 września 2022, 12:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Okej, dziękuje.
    Już i tak to były dwa najpiękniejsze w potem najgorsze dni przez ostatni czas.. naprawdę wierzyłam, że w tym cyklu się uda, takiej owulacji dwustronnej po lekach nie miałam nigdy. I naprawdę byłam świecie przekonana, ze test z krwi jest specyficzny i wykrywa podjednostkę beta, bo alfą jest wspólna na TSH, LH, a ovitrelle ma alfa.. także mój szok był niemały.
    Nawet mi lekarka mówiła „jak coś, proszę robić badania z krwi, z moczu będą zafałszowane”.
    Nie mam już siły, naprawdę.

    3 lata starań
    2 straty
    2024 - in vitro
    I niech się dzieje magia
  • kasia Autorytet
    Postów: 334 134

    Wysłany: 3 września 2022, 12:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elza1234 wrote:
    Okej, dziękuje.
    Już i tak to były dwa najpiękniejsze w potem najgorsze dni przez ostatni czas.. naprawdę wierzyłam, że w tym cyklu się uda, takiej owulacji dwustronnej po lekach nie miałam nigdy. I naprawdę byłam świecie przekonana, ze test z krwi jest specyficzny i wykrywa podjednostkę beta, bo alfą jest wspólna na TSH, LH, a ovitrelle ma alfa.. także mój szok był niemały.
    Nawet mi lekarka mówiła „jak coś, proszę robić badania z krwi, z moczu będą zafałszowane”.
    Nie mam już siły, naprawdę.

    Kompletnie się na tym nie znam. Może warto to jeszcze powtórzyć jesli miesiączka nie przyjdzie? Głowa do góry :*

    Elza1234 lubi tę wiadomość

    👩 31 -PCOS, niedoczynność tarczycy, hashimoto
    🧔 32 - wyniki nasienia w normie

    Starania od września 2021:
    -27.02. - histeroskopia, laparoskopia, kontrola drożności jajowodów (drożne), el-kauteryzacja jajników

    Naturalne owulacje, pęcherzyki pękające po ovitrelle
    14.07. - iui
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 września 2022, 15:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej! Co sądzicie.. w pon beta poniżej 2, Ovitrelle 18go.. odstawiłam w pin dupka, czekam na okres nie ma, dziś test powyżej 25ml i słaba ale różowa kreska 🤦

    kasia lubi tę wiadomość

  • Mamaraz Koleżanka
    Postów: 67 6

    Wysłany: 4 września 2022, 15:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    goraleczka wrote:
    Hej! Co sądzicie.. w pon beta poniżej 2, Ovitrelle 18go.. odstawiłam w pin dupka, czekam na okres nie ma, dziś test powyżej 25ml i słaba ale różowa kreska 🤦
    Zrób jutro betę. Coś jest na rzeczy :)

    goraleczka lubi tę wiadomość

  • kasia Autorytet
    Postów: 334 134

    Wysłany: 4 września 2022, 17:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    goraleczka wrote:
    Hej! Co sądzicie.. w pon beta poniżej 2, Ovitrelle 18go.. odstawiłam w pin dupka, czekam na okres nie ma, dziś test powyżej 25ml i słaba ale różowa kreska 🤦


    I daj znać po becie! :)

    Powiem Wam, że te czekanie na testowanie po ovitrelle to koszmar. Myślę o tym nawet wtedy kiedy nie chcę myśleć, jak surfuję po necie to mimowolnie zaglądam tu do Was, strasznie wolno leci ten czas :P
    Momentami mnie coś pobolewa jeszcze w tym prawym jajniku, takie lekkie ukłucie, ale szybko przechodzi. No i sutki nadal bolą, momentami mniej, ale ogólnie czuję je ciągle i to mało przyjemne uczucie. Może jak wpadnę w wir pracy od jutra to jakoś przestanę liczyć dni w kalendarzu, ehh! :)

    goraleczka lubi tę wiadomość

    👩 31 -PCOS, niedoczynność tarczycy, hashimoto
    🧔 32 - wyniki nasienia w normie

    Starania od września 2021:
    -27.02. - histeroskopia, laparoskopia, kontrola drożności jajowodów (drożne), el-kauteryzacja jajników

    Naturalne owulacje, pęcherzyki pękające po ovitrelle
    14.07. - iui
  • Elza1234 Autorytet
    Postów: 1919 1782

    Wysłany: 4 września 2022, 17:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie 12 dzień po zastrzyku, już jest biel wiziera na teście.
    Jestem tak wściekła.

    3 lata starań
    2 straty
    2024 - in vitro
    I niech się dzieje magia
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 września 2022, 19:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kupiłam testy o czułości 10, zaraz jeszcze na tych zobaczę i jutro beta

    Elza1234, kasia lubią tę wiadomość

  • Elza1234 Autorytet
    Postów: 1919 1782

    Wysłany: 4 września 2022, 19:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    goraleczka wrote:
    Kupiłam testy o czułości 10, zaraz jeszcze na tych zobaczę i jutro beta
    Trzymam kciuki!

    3 lata starań
    2 straty
    2024 - in vitro
    I niech się dzieje magia
  • kasia Autorytet
    Postów: 334 134

    Wysłany: 4 września 2022, 19:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    goraleczka wrote:
    Kupiłam testy o czułości 10, zaraz jeszcze na tych zobaczę i jutro beta


    Informuj nas koniecznie! Trzymam kciuki mocno! :*

    👩 31 -PCOS, niedoczynność tarczycy, hashimoto
    🧔 32 - wyniki nasienia w normie

    Starania od września 2021:
    -27.02. - histeroskopia, laparoskopia, kontrola drożności jajowodów (drożne), el-kauteryzacja jajników

    Naturalne owulacje, pęcherzyki pękające po ovitrelle
    14.07. - iui
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 września 2022, 19:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jest cień! Ale kurde mniejszy niż na tych o czułości 25.. Jutro beta i koniec, bo się katuje tylko 🤣

    kasia lubi tę wiadomość

  • kasia Autorytet
    Postów: 334 134

    Wysłany: 4 września 2022, 19:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    goraleczka wrote:
    Jest cień! Ale kurde mniejszy niż na tych o czułości 25.. Jutro beta i koniec, bo się katuje tylko 🤣

    Dżizaz nawet ja mam emocje 😆 czekamy na betę!

    goraleczka lubi tę wiadomość

    👩 31 -PCOS, niedoczynność tarczycy, hashimoto
    🧔 32 - wyniki nasienia w normie

    Starania od września 2021:
    -27.02. - histeroskopia, laparoskopia, kontrola drożności jajowodów (drożne), el-kauteryzacja jajników

    Naturalne owulacje, pęcherzyki pękające po ovitrelle
    14.07. - iui
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 września 2022, 06:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rozkręca się okres :(

  • Mamaraz Koleżanka
    Postów: 67 6

    Wysłany: 5 września 2022, 10:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    goraleczka wrote:
    Rozkręca się okres :(
    Może to plamienie implatacyjne?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 września 2022, 12:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie ma szans :( beta 19 ale za to progesteron 0,20 także klops.. Jadę na 15 do gineko żeby sprawdził czy aby dobrze się czyszcze

  • kasia Autorytet
    Postów: 334 134

    Wysłany: 5 września 2022, 13:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    goraleczka wrote:
    Nie ma szans :( beta 19 ale za to progesteron 0,20 także klops.. Jadę na 15 do gineko żeby sprawdził czy aby dobrze się czyszcze


    Kurcze! Szkoda :( ściskam mocno! :*

    goraleczka lubi tę wiadomość

    👩 31 -PCOS, niedoczynność tarczycy, hashimoto
    🧔 32 - wyniki nasienia w normie

    Starania od września 2021:
    -27.02. - histeroskopia, laparoskopia, kontrola drożności jajowodów (drożne), el-kauteryzacja jajników

    Naturalne owulacje, pęcherzyki pękające po ovitrelle
    14.07. - iui
  • Nutka333 Koleżanka
    Postów: 54 17

    Wysłany: 5 września 2022, 17:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamaraz wrote:
    W 29dc.
    A dzień przed miesiączką czyli 31dc beta już 991 😍
    Mamaraz gratulacje ☺️

  • Nutka333 Koleżanka
    Postów: 54 17

    Wysłany: 5 września 2022, 17:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elza1234 wrote:
    U mnie 12 dzień po zastrzyku, już jest biel wiziera na teście.
    Jestem tak wściekła.
    Elza1234 to jest bardzo trudne :/ u mnie ostatni cykl trwał 40 dni 🤦‍♀️ W sierpniu raz dostałam tabletki na owulacje, no i była, ale póki co czekam. Po 3 cyklach bez szans na ciąże tez przebieram nogami… ale trzeba dbać o swoje zdrowie psychiczne. Najgorzej wywierać na sobie tak dużą presję. Jest pełno przypadków gdzie para się stała i latami nie mogli zajść w ciąże a jak odpuścili to nagle niespodzianka. Coś w tym musi być ;)

  • Nutka333 Koleżanka
    Postów: 54 17

    Wysłany: 5 września 2022, 17:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny czy sprawdzacie sobie temperaturę rano i robicie wykresy? Jestem ciekawa czy zawsze jest tak, ze jeśli jest ciąża to temperatura od owulacji rośnie. A może ktoraś z Was miła tak, że temperatury były podobne do drugiej fazy cyklu ale wyszło, że potem byla ciąża.

  • Mamaraz Koleżanka
    Postów: 67 6

    Wysłany: 5 września 2022, 18:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    goraleczka wrote:
    Nie ma szans :( beta 19 ale za to progesteron 0,20 także klops.. Jadę na 15 do gineko żeby sprawdził czy aby dobrze się czyszcze
    Jak u Ciebie?

  • Elza1234 Autorytet
    Postów: 1919 1782

    Wysłany: 5 września 2022, 19:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nutka333 wrote:
    Dziewczyny czy sprawdzacie sobie temperaturę rano i robicie wykresy? Jestem ciekawa czy zawsze jest tak, ze jeśli jest ciąża to temperatura od owulacji rośnie. A może ktoraś z Was miła tak, że temperatury były podobne do drugiej fazy cyklu ale wyszło, że potem byla ciąża.
    Temperatura zawsze rośnie w 2giej fazie cyklu, spada dopiero około 2 dni przed miesiączką. Ale tylko jak się ma owulacje. Ja przez te 13 miesięcy miałam 6 cykli owulacyjnych po lekach i wtedy rzeczywiście temp utrzymywała mi się między 36.8-37 (normalnie to ja mam maks 36). Ale jak nie mam owulacji to ciurkiem ciagle 36.
    Jeśli jest data twojego okresu a Ty nadal masz te 37 to wtedy wiedz, że coś się dzieje :)

    3 lata starań
    2 straty
    2024 - in vitro
    I niech się dzieje magia
‹‹ 292 293 294 295 296 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Prolaktyna a zajście w ciążę. Jak regulować poziom tego hormonu?

Prolaktyna to bardzo ważny hormon zarówno na etapie starań o dziecko, w ciąży, jak i po porodzie. Jakie są normy stężenia prolaktyny? Kiedy jej poziom może utrudniać zajście w ciążę i co robić w takiej sytuacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Comiesięczne rozczarowanie... Jak radzić sobie z emocjami, gdy kolejny raz pojawia się jedna kreska?

Dla wielu par każdy kolejny miesiąc bez ciąży jest jak utracona szansa. Trudne emocje kłębią się w pierwszych dniach cyklu. Najczęściej jest to żal, smutek, bezsilność, rozczarowanie... Dlaczego kolejny miesiąc się nie udało? Jak sobie radzić z tymi trudnymi emocjami? Podpowiada Psycholog Niepłodności - Anna Wietrzykowska.

CZYTAJ WIĘCEJ