X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Test po zastrzyku ovitrelle
Odpowiedz

Test po zastrzyku ovitrelle

Oceń ten wątek:
  • Nutka333 Koleżanka
    Postów: 54 17

    Wysłany: 9 września 2022, 16:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kasia wrote:
    Haha, ojezu, zaśmiałam się przy porannej kawie :D a jakbyś zrobiła dzisiaj betę po prostu z krwi?

    😂
    Wiesz co… dziś już nie zdążyłam niestety :/ jutro rano zrobię test i od razu jeszcze na betę pojadę. Mam nadzieje, ze coś faktycznie jest na rzeczy, no i że będzie jutro wynik ;)

  • Nutka333 Koleżanka
    Postów: 54 17

    Wysłany: 9 września 2022, 16:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elza1234 wrote:
    Przynajmniej u mnie w Łodzi pracują również w sb :)

    O super, czyli jest szansa ;) dzięki za odp :)

  • Nutka333 Koleżanka
    Postów: 54 17

    Wysłany: 10 września 2022, 09:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny jest druga kreska ❤️ Właśnie siedzę w Diagnostyce, zrobię bete i zobaczę jaki poziom. Poprzednio w 2 tyg było 37,coś. Gin powiedziała, ze mało ale może pozna owu była. Niestety po 8 dniach ciąża się zakończyła. Mam nadzieje, ze tym razem bez takich atrakcji 🫣
    Teraz owu była 13 dni temu wiec koniec 2 tyg. Ile powinno być żeby było bezpiecznie?

    kasia, Agnes!, AA_walcze lubią tę wiadomość

  • kasia Autorytet
    Postów: 335 136

    Wysłany: 10 września 2022, 09:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nutka333 wrote:
    Dziewczyny jest druga kreska ❤️ Właśnie siedzę w Diagnostyce, zrobię bete i zobaczę jaki poziom. Poprzednio w 2 tyg było 37,coś. Gin powiedziała, ze mało ale może pozna owu była. Niestety po 8 dniach ciąża się zakończyła. Mam nadzieje, ze tym razem bez takich atrakcji 🫣
    Teraz owu była 13 dni temu wiec koniec 2 tyg. Ile powinno być żeby było bezpiecznie?


    Ojeny ale się cieszę! :* cudownie rozpoczęłaś weekend w takim razie! :D Na pewno teraz będzie inaczej, trzymam za to mocno kciuki, dbaj o siebie :) Mam nadzieję, że wchodzimy w jakąś dobrą, powakacyjną passę ciążową tutaj na grupie :)
    U mnie mija 10 dzień po zastrzyku, wypada dziś 23 dzień cyklu - u mnie owulacja była dość szybko w tym cyklu po letrozolu. Korci test dziko, ale wytrzymam do środy/czwartku.

    👩 31 -PCOS, niedoczynność tarczycy, hashimoto
    🧔 32 - wyniki nasienia w normie

    Starania od września 2021:
    -27.02. - histeroskopia, laparoskopia, kontrola drożności jajowodów (drożne), el-kauteryzacja jajników

    Naturalne owulacje, pęcherzyki pękające po ovitrelle
    14.07. - iui
  • Nutka333 Koleżanka
    Postów: 54 17

    Wysłany: 10 września 2022, 11:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kasia wrote:
    Ojeny ale się cieszę! :* cudownie rozpoczęłaś weekend w takim razie! :D Na pewno teraz będzie inaczej, trzymam za to mocno kciuki, dbaj o siebie :) Mam nadzieję, że wchodzimy w jakąś dobrą, powakacyjną passę ciążową tutaj na grupie :)
    U mnie mija 10 dzień po zastrzyku, wypada dziś 23 dzień cyklu - u mnie owulacja była dość szybko w tym cyklu po letrozolu. Korci test dziko, ale wytrzymam do środy/czwartku.

    Dzięki Kasiu ;) postaram się dbać o siebie jak umiem najlepiej :)
    Też mam nadzieje, że się teraz posypią na grupie dobre wieści!

  • kasia Autorytet
    Postów: 335 136

    Wysłany: 10 września 2022, 11:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nutka333 wrote:
    Dzięki Kasiu ;) postaram się dbać o siebie jak umiem najlepiej :)
    Też mam nadzieje, że się teraz posypią na grupie dobre wieści!


    A beta będzie dzisiaj?

    👩 31 -PCOS, niedoczynność tarczycy, hashimoto
    🧔 32 - wyniki nasienia w normie

    Starania od września 2021:
    -27.02. - histeroskopia, laparoskopia, kontrola drożności jajowodów (drożne), el-kauteryzacja jajników

    Naturalne owulacje, pęcherzyki pękające po ovitrelle
    14.07. - iui
  • Nutka333 Koleżanka
    Postów: 54 17

    Wysłany: 10 września 2022, 15:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kasia wrote:
    A beta będzie dzisiaj?
    Owszem. Już mam! :D

    - beta - 38,10
    - progesteron - 32,90

    Gin mówi, że na 13 dzień po owulacji wyniki są ok :)

  • Mamaraz Koleżanka
    Postów: 67 6

    Wysłany: 10 września 2022, 15:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nutka333 wrote:
    Owszem. Już mam! :D

    - beta - 38,10
    - progesteron - 32,90

    Gin mówi, że na 13 dzień po owulacji wyniki są ok :)
    Gratulacje ❤

  • kasia Autorytet
    Postów: 335 136

    Wysłany: 10 września 2022, 15:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nutka333 wrote:
    Owszem. Już mam! :D

    - beta - 38,10
    - progesteron - 32,90

    Gin mówi, że na 13 dzień po owulacji wyniki są ok :)


    To teraz już oficjalnie gratuluję! <3

    A jakiekolwiek objawy na tak wczesnym etapie miałaś? Mnie już mocno nosi przed testowaniem, ehh! :)

    👩 31 -PCOS, niedoczynność tarczycy, hashimoto
    🧔 32 - wyniki nasienia w normie

    Starania od września 2021:
    -27.02. - histeroskopia, laparoskopia, kontrola drożności jajowodów (drożne), el-kauteryzacja jajników

    Naturalne owulacje, pęcherzyki pękające po ovitrelle
    14.07. - iui
  • Elza1234 Autorytet
    Postów: 1996 1880

    Wysłany: 10 września 2022, 16:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nutka333 wrote:
    Owszem. Już mam! :D

    - beta - 38,10
    - progesteron - 32,90

    Gin mówi, że na 13 dzień po owulacji wyniki są ok :)
    Gratulacje!

    3 lata starań
    2 straty
    2024 - in vitro
    I transfer - ❌
    II transfer - ?
  • Nutka333 Koleżanka
    Postów: 54 17

    Wysłany: 10 września 2022, 17:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kasia wrote:
    To teraz już oficjalnie gratuluję! <3

    A jakiekolwiek objawy na tak wczesnym etapie miałaś? Mnie już mocno nosi przed testowaniem, ehh! :)

    Wolę jeszcze w sumie nie dziękować 🫣 boje wie powtórki z rozrywki…
    Tak w sumie mam. Piersi mnie nie bolą jak przed okresem tylko same brodawki, ale tak ze muśnięcie jest bolesne. I czuje taki ból brzucha jak na okres ale bardziej takie rozpieranie i kłucie. Zmęczona tez byłam w tym tygodniu, ale to nie wiem czy nie kwestia zmiany pogody, bo ja akurat mocno na pogodę reaguję.

    kasia lubi tę wiadomość

  • Nutka333 Koleżanka
    Postów: 54 17

    Wysłany: 10 września 2022, 17:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elza1234 wrote:
    Gratulacje!
    ❤️

  • Mamaraz Koleżanka
    Postów: 67 6

    Wysłany: 13 września 2022, 07:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja po wizycie 6+3 i mamy ❤

    kasia lubi tę wiadomość

  • kasia Autorytet
    Postów: 335 136

    Wysłany: 13 września 2022, 16:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamaraz wrote:
    Ja po wizycie 6+3 i mamy ❤


    Super! ❤ dużo zdrówka!

    👩 31 -PCOS, niedoczynność tarczycy, hashimoto
    🧔 32 - wyniki nasienia w normie

    Starania od września 2021:
    -27.02. - histeroskopia, laparoskopia, kontrola drożności jajowodów (drożne), el-kauteryzacja jajników

    Naturalne owulacje, pęcherzyki pękające po ovitrelle
    14.07. - iui
  • Stay Ekspertka
    Postów: 131 189

    Wysłany: 13 września 2022, 19:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nutka333 wrote:
    Owszem. Już mam! :D

    - beta - 38,10
    - progesteron - 32,90

    Gin mówi, że na 13 dzień po owulacji wyniki są ok :)
    Gratulacje 🥰 rośnijcie zdrowo ❤️ U mnie 19 dzień cyklu tez po zastrzyku ale raczej nic z tego nie będzie.

  • kasia Autorytet
    Postów: 335 136

    Wysłany: 13 września 2022, 21:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Stay wrote:
    Gratulacje 🥰 rośnijcie zdrowo ❤️ U mnie 19 dzień cyklu tez po zastrzyku ale raczej nic z tego nie będzie.

    Dlaczego tak myślisz? :)

    👩 31 -PCOS, niedoczynność tarczycy, hashimoto
    🧔 32 - wyniki nasienia w normie

    Starania od września 2021:
    -27.02. - histeroskopia, laparoskopia, kontrola drożności jajowodów (drożne), el-kauteryzacja jajników

    Naturalne owulacje, pęcherzyki pękające po ovitrelle
    14.07. - iui
  • Stay Ekspertka
    Postów: 131 189

    Wysłany: 14 września 2022, 09:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kasia wrote:
    Dlaczego tak myślisz? :)
    Poszłam do ginekologa w 13dc okazało się ze pęcherzyk jest wielkości 28, LH- 17.4, estradiol 74, progesteron 4.30.

    Gin powiedział ze możliwe ze pęcherzyk nie pęknie ale spróbujemy z ovitrelle( zrobiłam zastrzyk tego samego dnia).

    W 16dc endometrium 8.5mm i w jajniku torbiel krwotoczna 35mm, LH 10.4, estradiol 234, progesteron 10.81
    Lekarz stwierdził ze następnym razem mam przyjść w 10-12 dc i zastosujemy Gonapeptyl. A ze w przypadku torbieli krwotocznej -tylko 2razy w swojej karierze miała przypadek żeby powstała z tego ciąża…

    Wiec staram sie nie robić sobie nadziei ale wiadomo jak jest.

    kasia lubi tę wiadomość

  • kasia Autorytet
    Postów: 335 136

    Wysłany: 14 września 2022, 10:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Stay wrote:
    Poszłam do ginekologa w 13dc okazało się ze pęcherzyk jest wielkości 28, LH- 17.4, estradiol 74, progesteron 4.30.

    Gin powiedział ze możliwe ze pęcherzyk nie pęknie ale spróbujemy z ovitrelle( zrobiłam zastrzyk tego samego dnia).

    W 16dc endometrium 8.5mm i w jajniku torbiel krwotoczna 35mm, LH 10.4, estradiol 234, progesteron 10.81
    Lekarz stwierdził ze następnym razem mam przyjść w 10-12 dc i zastosujemy Gonapeptyl. A ze w przypadku torbieli krwotocznej -tylko 2razy w swojej karierze miała przypadek żeby powstała z tego ciąża…

    Wiec staram sie nie robić sobie nadziei ale wiadomo jak jest.

    Ahh no to teraz rozumiem obawy. W koncu się uda na pewno! A czym jest gonapeptyl? Na co to działa?
    U mnie 27 dzień cyklu, w sobote brałam ostatni dzień (10ty) luteinę i też jakoś nie mam nadziei. Brodawki przestały mnie boleć więc to pewnie był wplyw progesteronu. Brzuch zbiera mnie wyraźnie na miesiączkę, objawow zadnych. W najbliższych dniach będę sie testować ale tak jak czekałam na ten dzień tak teraz mam ochotę to przedłużać, zeby się po prostu nie rozczarować już teraz :<

    👩 31 -PCOS, niedoczynność tarczycy, hashimoto
    🧔 32 - wyniki nasienia w normie

    Starania od września 2021:
    -27.02. - histeroskopia, laparoskopia, kontrola drożności jajowodów (drożne), el-kauteryzacja jajników

    Naturalne owulacje, pęcherzyki pękające po ovitrelle
    14.07. - iui
  • Stay Ekspertka
    Postów: 131 189

    Wysłany: 14 września 2022, 11:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kasia wrote:
    Ahh no to teraz rozumiem obawy. W koncu się uda na pewno! A czym jest gonapeptyl? Na co to działa?
    U mnie 27 dzień cyklu, w sobote brałam ostatni dzień (10ty) luteinę i też jakoś nie mam nadziei. Brodawki przestały mnie boleć więc to pewnie był wplyw progesteronu. Brzuch zbiera mnie wyraźnie na miesiączkę, objawow zadnych. W najbliższych dniach będę sie testować ale tak jak czekałam na ten dzień tak teraz mam ochotę to przedłużać, zeby się po prostu nie rozczarować już teraz :<

    Gonapeptyl pełni podobna funkcje jak ovitrelle. Tylko z tego co mówiła gin tam sa dwa zastrzyki.
    Ile się staracie i jaki czas przyjmujesz luteinę ?
    Rozczarowanie najgorsze…ja juz mam ich tyle za sobą ze czasami się zastanawiam na ile mam jeszcze sily.
    Ale chce już następny cykl (skoro jest pewnie spisany na straty) a ten się tak długo ciągnie…

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 września 2022, 11:53

  • kasia Autorytet
    Postów: 335 136

    Wysłany: 14 września 2022, 14:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dostałam krwawienia :( takie słabe, ale jest. Jutro zrobie test ale straciłam nadzieję dzisiaj!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 września 2022, 16:02

    👩 31 -PCOS, niedoczynność tarczycy, hashimoto
    🧔 32 - wyniki nasienia w normie

    Starania od września 2021:
    -27.02. - histeroskopia, laparoskopia, kontrola drożności jajowodów (drożne), el-kauteryzacja jajników

    Naturalne owulacje, pęcherzyki pękające po ovitrelle
    14.07. - iui
‹‹ 294 295 296 297 298 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ