X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Test po zastrzyku ovitrelle
Odpowiedz

Test po zastrzyku ovitrelle

Oceń ten wątek:
  • Stay Ekspertka
    Postów: 129 189

    Wysłany: 14 września 2022, 16:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kasia wrote:
    Ja dostałam krwawienia :(
    Podła 🐒… powodzenia w nowym cyklu 👌 nie poddawaj się.

  • Agnes! Debiutantka
    Postów: 6 2

    Wysłany: 14 września 2022, 18:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny. Jestem tutaj nowa i mocno podbudowały mnie Wasze historie. W styczniu poronilam. Znalazlam lepszego ginekologa, ktory kompleksowo spojrzal na moj problem, na monitoringu okazalo sie, ze jajniki troche spia i jestem po pierwszej stymulacji. 6 dni z Lametta, dwa zastrzyki dodatkowo i w sobote mialam Ovitrelle. Dzisiaj ginekolog potwierdzila pekniecie i czekamy!
    Trzymajcie kciuki

  • Nutka333 Koleżanka
    Postów: 54 17

    Wysłany: 15 września 2022, 06:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kasia wrote:
    Ja dostałam krwawienia :( takie słabe, ale jest. Jutro zrobie test ale straciłam nadzieję dzisiaj!

    Przykro mi :(

  • Nutka333 Koleżanka
    Postów: 54 17

    Wysłany: 15 września 2022, 06:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agnes! wrote:
    Cześć dziewczyny. Jestem tutaj nowa i mocno podbudowały mnie Wasze historie. W styczniu poronilam. Znalazlam lepszego ginekologa, ktory kompleksowo spojrzal na moj problem, na monitoringu okazalo sie, ze jajniki troche spia i jestem po pierwszej stymulacji. 6 dni z Lametta, dwa zastrzyki dodatkowo i w sobote mialam Ovitrelle. Dzisiaj ginekolog potwierdzila pekniecie i czekamy!
    Trzymajcie kciuki

    Cześć ;) witany na grupie. Zapowiada się na szanse w tym cyklu. Powodzenia ;)

  • kasia Autorytet
    Postów: 334 134

    Wysłany: 15 września 2022, 07:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nutka333 wrote:
    Przykro mi :(

    I mocna jedna kreska na teście. Ten cykl odpuszczam, nie mam letrozolu na wakacjach. Spróbujemy znowu od następnego po prostu. Ale mocno liczyłam na ten cykl, wszystko było idealnie :(

    👩 31 -PCOS, niedoczynność tarczycy, hashimoto
    🧔 32 - wyniki nasienia w normie

    Starania od września 2021:
    -27.02. - histeroskopia, laparoskopia, kontrola drożności jajowodów (drożne), el-kauteryzacja jajników

    Naturalne owulacje, pęcherzyki pękające po ovitrelle
    14.07. - iui
  • dzikazaba Przyjaciółka
    Postów: 76 57

    Wysłany: 20 września 2022, 14:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny.
    W sobotę byłam na monitoringu, 18 dc i pęcherzyk 23 mm. Dostałam zastrzyk i czekam z niecierpliwością na efekty. Przytulanie było w sobotę i niedzielę- tak zasugerował lekarz...dla pewności, ostatkiem sił było też wczoraj wieczorem. Od dziś bolą mnie piersi , czuję też delikatne kłucie w jajnikach. Trzymajcie kciuki!

    kasia, Agnes! lubią tę wiadomość

  • Nutka333 Koleżanka
    Postów: 54 17

    Wysłany: 20 września 2022, 19:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzikazaba wrote:
    Hej dziewczyny.
    W sobotę byłam na monitoringu, 18 dc i pęcherzyk 23 mm. Dostałam zastrzyk i czekam z niecierpliwością na efekty. Przytulanie było w sobotę i niedzielę- tak zasugerował lekarz...dla pewności, ostatkiem sił było też wczoraj wieczorem. Od dziś bolą mnie piersi , czuję też delikatne kłucie w jajnikach. Trzymajcie kciuki!

    Trzymamy! :)

  • Agnes! Debiutantka
    Postów: 6 2

    Wysłany: 21 września 2022, 18:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzikazaba wrote:
    Hej dziewczyny.
    W sobotę byłam na monitoringu, 18 dc i pęcherzyk 23 mm. Dostałam zastrzyk i czekam z niecierpliwością na efekty. Przytulanie było w sobotę i niedzielę- tak zasugerował lekarz...dla pewności, ostatkiem sił było też wczoraj wieczorem. Od dziś bolą mnie piersi , czuję też delikatne kłucie w jajnikach. Trzymajcie kciuki!

    Trzymam mocno kciuki! :)

  • dzikazaba Przyjaciółka
    Postów: 76 57

    Wysłany: 29 września 2022, 22:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Test negatywny :(

  • dracaena Autorytet
    Postów: 1519 2531

    Wysłany: 29 września 2022, 22:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzikazaba, ale 20.09 dostałaś zastrzyk? Toż to dopiero może być 9dpo i to przy dobrych wiatrach, jeśli zaraz tego dnia miałaś owulkę. 🙂
    Głowa do góry, szansa jeszcze jest - u mnie 10dpo (prawdopodobnie bo chyba czułam owulacje i tak liczyłam) i jakieś 11 od zastrzyku był idealnie biały test, a 15/16 dpo dwie grube krechy - podłamałam się ta pierwsza bielą i czekałam do okresu, który nie nadszedł, drugi test robiłam w dzień spodziewanej miesiączki bo a nuż...

    Zatestuj za parę dni, trzymam kciuki. 🤞🤞🤞
    Owulka od podania Ovitrelle może być w ciągu nawet 36 godzin, więc to jeszcze bardzo wcześnie dziś.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 września 2022, 22:32

    Miphuhiz, kasia lubią tę wiadomość

    👩 31 / 🧔30
    ❌ PCOS, cykle i owulacje nieregularne bez leków; Hashimoto - delikatna postać, pod kontrolą

    Stymulacje (letrozol, NAC, Ovitrelle):
    03.2022, 04.2022, 05.2022, 06.2022 ❌
    08.2022 -> 9.09.2022 ⏸
    10.09 - beta 204
    12.09 - beta 482
    4.10 - wszystko ok, 1,43 cm człowieczka, mamy ❤️🍀
    2.11 - prenatalne -> 5,38cm fikającego człowieczka, niskie ryzyka 🍀
    4.01 - połówkowe -> 370g ruchliwej już potwierdzonej dziewuchy 🥰🍀 21+1
    22.02 - USG III trymestru, 1150g 🍀 28+1
    21.03 - 2020g ❤️ 32+0
    9.05 - około 3200-3300g panny, której dobrze w brzuchu ❤️ 39+0
    PTP - 16.05.2023

    Wanda ❤️ - 26.05.2023, 3620g, 55cm ❤️ 41+3

    age.png
  • dzikazaba Przyjaciółka
    Postów: 76 57

    Wysłany: 30 września 2022, 23:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niestety, dziś dostałam okresu. Jest mi tak źle...

  • dracaena Autorytet
    Postów: 1519 2531

    Wysłany: 1 października 2022, 00:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przykro mi 😥 przytulam.

    Rozważ prześledzenie, czy faza lutealna nie jest za krótka - tak jak pisałam przy Ovitrelle owulacja pojawia się w ciągu 36h, czyli ten okres może nadszedł 9dpo a może juz 6dpo, zaleznie od tego kiedy pękł pecherzyk. Byłaś sprawdzić na monitoringu, czy pękł?
    W każdym wypadku 10 dni fazy lutealnej to takie minimum, żeby mógł zagnieździć się zarodek. Przy 9 dniach warto zapytać lekarza, co robić (ja np. dostawałam dydrogesteron, żeby wspomóc ew. zagnieżdżenie zarodka).
    + czy mąż bierze jakieś suple na poprawę nasienia?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 października 2022, 00:38

    👩 31 / 🧔30
    ❌ PCOS, cykle i owulacje nieregularne bez leków; Hashimoto - delikatna postać, pod kontrolą

    Stymulacje (letrozol, NAC, Ovitrelle):
    03.2022, 04.2022, 05.2022, 06.2022 ❌
    08.2022 -> 9.09.2022 ⏸
    10.09 - beta 204
    12.09 - beta 482
    4.10 - wszystko ok, 1,43 cm człowieczka, mamy ❤️🍀
    2.11 - prenatalne -> 5,38cm fikającego człowieczka, niskie ryzyka 🍀
    4.01 - połówkowe -> 370g ruchliwej już potwierdzonej dziewuchy 🥰🍀 21+1
    22.02 - USG III trymestru, 1150g 🍀 28+1
    21.03 - 2020g ❤️ 32+0
    9.05 - około 3200-3300g panny, której dobrze w brzuchu ❤️ 39+0
    PTP - 16.05.2023

    Wanda ❤️ - 26.05.2023, 3620g, 55cm ❤️ 41+3

    age.png
  • dzikazaba Przyjaciółka
    Postów: 76 57

    Wysłany: 2 października 2022, 12:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak, byłam. Pecherzyk pękł. Spodziewałam się, że okres bedzie później i cały cykl bedzie dlugi, a wyszedł 30 dniowy. Mąż cały czas bierze suplementy.

  • Agnes! Debiutantka
    Postów: 6 2

    Wysłany: 2 października 2022, 16:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzymam kciuki, zeby udalo sie kolejnym razem! U mnie dwie kreski, i Beta ponad 1000. Jutro ide do ginekologa. Troche mnie zzera stres i nie chce sie przedwczesnie cieszyc.

    AA_walcze lubi tę wiadomość

  • dzikazaba Przyjaciółka
    Postów: 76 57

    Wysłany: 2 października 2022, 18:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agnes! wrote:
    Trzymam kciuki, zeby udalo sie kolejnym razem! U mnie dwie kreski, i Beta ponad 1000. Jutro ide do ginekologa. Troche mnie zzera stres i nie chce sie przedwczesnie cieszyc.
    Gratulacje!!!

  • calistas1 Koleżanka
    Postów: 264 5

    Wysłany: 2 października 2022, 21:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry dziewczyny,
    przygotowuję pracę badawczą w dziedzinie Psychologii. W badaniach skupiam się na tym, co wpływa na kondycję emocjonalną kobiet przystępujących do procedury in vitro, aby ustalić jak najbardziej efektywnie wspierać emocjonalnie grupę kobiet leczących się z powodu niepłodności. Twój udział w badaniu jest bardzo cenny, zarówno z perspektywy badawczej, jak i tej praktycznej. Dzięki Twojemu zaangażowaniu dowiem się, jak lepiej pomagać innym ludziom.
    Ankieta jest anonimowa a Twoją pomoc w tym badaniu będzie dla mnie bardzo cenna. Dziękuję Ci bardzo serdecznie.

    https://forms.gle/9Z2f2GCsugid9aCp6

  • Nutka333 Koleżanka
    Postów: 54 17

    Wysłany: 3 października 2022, 19:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzikazaba wrote:
    Niestety, dziś dostałam okresu. Jest mi tak źle...

    Bardzo mi przykro :( bądź dzielna i nie poddawaj się

  • Nutka333 Koleżanka
    Postów: 54 17

    Wysłany: 3 października 2022, 19:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie odzywałam się chyba już ze trzy tygodnie lub dłużej, więc daję znać co u mnie .
    W środę byliśmy z mężem na pierwszej wizycie, jeszcze z rana byłam na becie. Beta prawie 30 000, na usg widać już fasolkę :) w środę miała 0,44 cm ;) gin wyliczyła z rozwoju 6 tydzień, wiec teraz teoretycznie teraz zaczął się 7 (choć od owulacji mija teraz 6-sty tydzień :p)
    Trzymajcie kciuki żeby wszystko nadal było dobrze.

    AA_walcze lubi tę wiadomość

  • Sara@123 Debiutantka
    Postów: 10 1

    Wysłany: 3 października 2022, 19:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej. Czytam Wasze wpisy od dłuższego czasu. Dajecie sobie mnóstwo wsparcia. Z mężem staramy się o dziecko od ponad 4 lat. 28.wczesnia miałam pierwszą inseminacje. Najchętniej już bym test robiła ale boję się że wyjdzie negatywny. A tyle w życiu widziałam negatywów że nie sposób zliczyć. Czekam na wrażliwość piersi, ból podbrzusza, wyczulony węch. Na razie nic. A może z wyjątkiem częstych wizyt w toalecie. Pozdrawiam

  • Nutka333 Koleżanka
    Postów: 54 17

    Wysłany: 4 października 2022, 11:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sara@123 wrote:
    Hej. Czytam Wasze wpisy od dłuższego czasu. Dajecie sobie mnóstwo wsparcia. Z mężem staramy się o dziecko od ponad 4 lat. 28.wczesnia miałam pierwszą inseminacje. Najchętniej już bym test robiła ale boję się że wyjdzie negatywny. A tyle w życiu widziałam negatywów że nie sposób zliczyć. Czekam na wrażliwość piersi, ból podbrzusza, wyczulony węch. Na razie nic. A może z wyjątkiem częstych wizyt w toalecie. Pozdrawiam

    Saro@123, 4 lata to faktycznie bardzo dużo czasu. Jesteś bardzo dzielna i jestem przekonana, że los Wam w końcu odpłaci ślicznym maluchem za te wszystkie trudne chwile.
    Nie spiesz się z testem. Przy mojej 1 ciąży (biochemicznej) test wyszedł dodatni w dniu spodziewanej @ i teraz tak samo. Po 10 dniach od owu zawsze wychodziły ujemne.
    Znajdź sobie jakieś zajęcia żeby zająć myśli i raz dwa, i będziesz robić test ;)

    Sara@123 lubi tę wiadomość

‹‹ 295 296 297 298 299 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroby endometrium - jakie są najczęstsze?

Czym jest endometrium, a czym endometrioza? Jakie mogą być inne choroby endometrium i jak się objawiają? Jaka grubość endometrium jest optymalna podczas starań o dziecko? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół PCOS – czym jest i jak z nim walczyć?

PCOS to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych. Jak się objawa? Jakie są metody leczenia? Czy Zespół Policystycznych Jajników może utrudniać zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ