X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Test po zastrzyku ovitrelle
Odpowiedz

Test po zastrzyku ovitrelle

Oceń ten wątek:
  • Dominika 84 Przyjaciółka
    Postów: 99 37

    Wysłany: 26 listopada 2017, 09:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    WiolaB który masz dzień po zastrzyku? Ja po kilku dniach też narzekałam na potworne bóle głowy, piersi bolały mnie też,ale chyba nie tak mocno jak Ciebie. Mnie dodatkowo od 3dni boli podbrzusze,ale plamienia nie mam. Może Twoje plamienie to efekt implantacji?

  • Kasiak621 Autorytet
    Postów: 622 158

    Wysłany: 26 listopada 2017, 09:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam dzis 9 dzien po zastrzyku a piersi jie czuje wogole, w normalnym cyklu bez zastrzyku i progesteronu bola jak nie wiem wiec ja nie mam pojecia czemu teraz taka cisza zwlaszcza ze wy czujecie je dosc mocbo, zapewne to nie jest dobry ovbaj w mnie

    Lipiec 2015- Początek starań
    08.2016/10.2016/02.2017 c. biochemiczna
    MTHFR C677T hetero, ANA1/2/3+,
    Genotyp Kir Bx, NK 9%, AMH 5,2
    Szczepienia limfocytami(allo mlr 0%->29,6%->0%
    1/2/3 IUI :(
    1 IVF:(
    2 IVF->Transfer 3 dniowego zarodka...... CzekamY
  • Dominika 84 Przyjaciółka
    Postów: 99 37

    Wysłany: 26 listopada 2017, 09:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Każda z nas ma inne objawy. Nie nastawiajcie się,że zaraz jest coś nie tak. U jednych boli to u drugich boli coś innego. Koleżanki pisały o jakiś plamieniach, ja ich nie mam. Za to miałam bóle głowy, i od 3dni bóle podbrzusza. Dzisiaj mam 7dzień po zastrzyku i nie wiem, czy powinno mnie coś boleć czy nie. Wiem, że zastrzyk utrzymuje się 10-14dni w organizmie, więc jakoś dotrwam kolejny tydzień, do następnego poniedziałku. Bo niby 4.12 mam dostać okres. Modlę się, że by nie,ale to już nie ode mnie zależy, wraz z ginekologiem zrobiłam w tym miesiącu co mogłam, teraz czekam.

  • WiolaB Ekspertka
    Postów: 167 82

    Wysłany: 26 listopada 2017, 10:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dominika 84 wrote:
    WiolaB który masz dzień po zastrzyku? Ja po kilku dniach też narzekałam na potworne bóle głowy, piersi bolały mnie też,ale chyba nie tak mocno jak Ciebie. Mnie dodatkowo od 3dni boli podbrzusze,ale plamienia nie mam. Może Twoje plamienie to efekt implantacji?

    Dziś jest 4 dzień po zastrzyku, raczej to nie było plamienie implantacyjne. Dziś już jest czysto. Bóle głowy to raczej wina pogody, od kilku lat cierpię na straszne migreny. Wtedy lepiej do mnie nie podchodzić. Piersi mnie pobolewały bez zastrzyku, ale w tym cyklu jest to wyjątkowo dokuczające. Chociaż biust mam bardzo mały to nawet kiedy chodzę po schodach jest to jakaś masakra. Ja planowaną miesiączkę mam na 7.12, ale raczej nie będę testować. Raz po pregnylu 12 dni po zastrzyku wyszła mi 2 kreska i już się cieszyłam bo nie wiedziałam o fałszowaniu wyniku, ale beta sprowadziła mnie na ziemię.

    oar8skjo700e5rvp.png

    Aniołek [*] 30.04.2017r - 5tc
    Dwie kreski na teście 30.04.2018r. - Naturalny CUD <3
    Ponad 2 lata walki.
  • Julka92 Przyjaciółka
    Postów: 81 26

    Wysłany: 26 listopada 2017, 10:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiak621 wrote:
    Ja mam dzis 9 dzien po zastrzyku a piersi jie czuje wogole, w normalnym cyklu bez zastrzyku i progesteronu bola jak nie wiem wiec ja nie mam pojecia czemu teraz taka cisza zwlaszcza ze wy czujecie je dosc mocbo, zapewne to nie jest dobry ovbaj w mnie


    Kasia mnie dopiero 12 dni po owulacji zaczęły bardzo lekko boleć piersi ale u mnie to żaden objaw bo normalnie przed okresem bolą mnie dużo bardziej niż teraz :)

    Plamienia miałam gdzieś 6 dni po owulacji, trwały 3 dni i były baaardzo delikatne a przed nimi czułam przez dłuższą chwilę pulsowanie jajnika z którego była owulacja, strasznie dziwne uczucie. Mam ciszą nadzieję, że była to implantacja ale wszystko wyjaśni się jutro, 14 dni po owulacji :)

    kmala lubi tę wiadomość

    w57v9jcglxej5w9j.png
  • Dominika 84 Przyjaciółka
    Postów: 99 37

    Wysłany: 26 listopada 2017, 14:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czyli wszystkie czekają :) mnie też dzisiaj jajniki bolą a jestem siódmy dzień po zastrzyku. Nawet dosyć mocno (kłucie). To już 3dzień boleści,ale dzisiaj to juz lekka przesada :/ Do spodziewanej miesiączki mam 8dni. Testu też nie robię. Nie chcę spinać się niepotrzebnie, robić czy nie robić. Stres dodatkowy nie jest mi potrzebny. Co ma być to będzie.

  • oligi Przyjaciółka
    Postów: 123 30

    Wysłany: 27 listopada 2017, 10:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czesc dziewczyny!
    Dzis mam 13 dzien po ovitrelle i 10 dzien luteiny . Myslicie ze juz jutro moge robic test z moczu?
    Czy poczekam dwa dni od odstawienia luteiny i sroda/czwartek zrobic jezeli si enie pojawi okres?

    oligi
  • Julka92 Przyjaciółka
    Postów: 81 26

    Wysłany: 27 listopada 2017, 11:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    oligi wrote:
    czesc dziewczyny!
    Dzis mam 13 dzien po ovitrelle i 10 dzien luteiny . Myslicie ze juz jutro moge robic test z moczu?
    Czy poczekam dwa dni od odstawienia luteiny i sroda/czwartek zrobic jezeli si enie pojawi okres?

    Mi lekarka mówiła, że jeśli jest prawdopodobieństwo ciąży nie można odstawiać luteiny/duphastonu przed testowaniem :)

    w57v9jcglxej5w9j.png
  • juna Autorytet
    Postów: 1419 689

    Wysłany: 27 listopada 2017, 11:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, nie było mnie kilka dni a tu wątek się tak powiększył :) do mojego testowania jeszcze daleko ale będę Was podczytywać. Kto w najbliższym czasie testuje?
    Oligi nie odstawiaj luteiny. Zrób test 14 dni po zastrzyku. Test z moczu wcześniej może nie wyjść a i tak jest ryzyko, że może jeszcze nie pokazać ciąży. Najbardziej wiarygodna będzie beta.

    l22nmg7ydnf5539r.png

    Fragmentacja DNA: 42%
    Wynik po 3 miesiącach suplementacji: 5% (!!!) 😊

    07.19r. Ruszamy z in vitro (krótki protokół)
    22.07 punkcja, zapłodnione 6 komórek
    27.07 ET blastocysty
    beta 2.08 (6dpt) 13,59
    beta 5.08 (9dpt) 65,87
    beta 7.08 (11dpt) 154,29
    21.08 (25dpt) mamy ❤️😍
    24.04.20 nasz Skarb jest już z nami 🥰

    ❄️❄️ Na zimowisku
  • Julka92 Przyjaciółka
    Postów: 81 26

    Wysłany: 27 listopada 2017, 11:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    juna wrote:
    Cześć dziewczyny, nie było mnie kilka dni a tu wątek się tak powiększył :) do mojego testowania jeszcze daleko ale będę Was podczytywać. Kto w najbliższym czasie testuje?
    Oligi nie odstawiaj luteiny. Zrób test 14 dni po zastrzyku. Test z moczu wcześniej może nie wyjść a i tak jest ryzyko, że może jeszcze nie pokazać ciąży. Najbardziej wiarygodna będzie beta.

    Ja dziś zrobiłam test z krwi ale wyniki dopiero wieczorem albo jutro rano :(

    w57v9jcglxej5w9j.png
  • oligi Przyjaciółka
    Postów: 123 30

    Wysłany: 27 listopada 2017, 12:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Serio?
    Kurcze nic mi nie mowila lekarka - napisze do niej.

    Julka92 daj znac po wynikach koniecznie!!!!

    oligi
  • juna Autorytet
    Postów: 1419 689

    Wysłany: 27 listopada 2017, 12:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Julka92 wrote:
    Ja dziś zrobiłam test z krwi ale wyniki dopiero wieczorem albo jutro rano :(

    To trzymam bardzo mocno kciuki!:) czekamy na dobre wieści.

    l22nmg7ydnf5539r.png

    Fragmentacja DNA: 42%
    Wynik po 3 miesiącach suplementacji: 5% (!!!) 😊

    07.19r. Ruszamy z in vitro (krótki protokół)
    22.07 punkcja, zapłodnione 6 komórek
    27.07 ET blastocysty
    beta 2.08 (6dpt) 13,59
    beta 5.08 (9dpt) 65,87
    beta 7.08 (11dpt) 154,29
    21.08 (25dpt) mamy ❤️😍
    24.04.20 nasz Skarb jest już z nami 🥰

    ❄️❄️ Na zimowisku
  • marcelina1986 Nowa
    Postów: 3 2

    Wysłany: 27 listopada 2017, 12:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Drogie koleżanki,

    Zastrzyk z ovitrelle miałam 9 dni temu, kiedy wam zaczęły pojawiać się skutki uboczne? Ja dopiero od soboty mam ból piersi (a normalnie bolą mnie jak jestem w ciąży, bo tak to nie) i kłucie w brzuchu. Zastanawiam się, czy te objawy pozastrzykowe nie powinny się zmniejszać, no chyba że to ciąża (a u mnie od soboty objawy narastają - bardziej bolą piersi, jestem senna). Biorę 3x dziennie duphaston i codziennnie heparynę w brzuch.
    Pozdrawiam serdecznie

    :)

    Trombofilia wrodzona
    Mthfr hetero
    Zaśniad groniasty 2016
    Ciąża 9tydzień 2017
  • oligi Przyjaciółka
    Postów: 123 30

    Wysłany: 27 listopada 2017, 13:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zaczynam sie zastanawiac czy na mnie dziala odpowiednio ten zastrzyk bo ja nie mam wogole skutkow ubocznych - nic nie czulam po podaniu wlacznie z dniem dzisiejszym - 13 dzien po a ja sie czuje normalnie...W sumie dzis zaczynam czuc bol jajnikow wiec ciekawe ale cos bole przypominalaj miesiaczkowe wiec sie nie zdziwie jak dostane @ ale to tego czasu wiadomo ze nadzieja jest i BEDZIE :) Co ma byc to bedzie ;)
    Marcelina zycze Ci aby to byla ciaza ale mysle ze te 9 dni to za wczesnie na takie przypuszczenia chociaz niektorzy tak maja ze juz kilka dni po owu maja symtomy ciazy i faktycznie w niej sa wiec tego CI zycze!!!:)
    Z wlasnego siwadczenie i z pierwszej ciazy w 2015 roku dopiero czulam symptomy ciazy od 8 tyg do 13 a pozniej juz do porodu czulam sie swietnie.

    oligi
  • marcelina1986 Nowa
    Postów: 3 2

    Wysłany: 27 listopada 2017, 13:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czyli czekamy :) Tylko myślałam że im dalej w las tym objawy powinny ustępować. Ja w ostatniej ciąży wiedziałam od razu bo miałam takie same objawy, natomiast w pierwszej dopiero w 6 tyg coś zaczęło się dziać. Masz rację, co ma być to będzie ;) To dopiero mój pierwszy zastrzyk z Ovitrelle więc nie wiem czego się spodziewać.

    oligi lubi tę wiadomość

    Trombofilia wrodzona
    Mthfr hetero
    Zaśniad groniasty 2016
    Ciąża 9tydzień 2017
  • oligi Przyjaciółka
    Postów: 123 30

    Wysłany: 27 listopada 2017, 13:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marcelina1986 wrote:
    Czyli czekamy :) Tylko myślałam że im dalej w las tym objawy powinny ustępować. Ja w ostatniej ciąży wiedziałam od razu bo miałam takie same objawy, natomiast w pierwszej dopiero w 6 tyg coś zaczęło się dziać. Masz rację, co ma być to będzie ;) To dopiero mój pierwszy zastrzyk z Ovitrelle więc nie wiem czego się spodziewać.

    Moj tez pierwszy raz z ovitrelle.
    Jutro 14 dni po zastrzyku i chyba sikacza zrobie ;)no chyba ze okres dostane do jutra hehe ;)

    oligi
  • oligi Przyjaciółka
    Postów: 123 30

    Wysłany: 27 listopada 2017, 13:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny takie dziwne pytanie mam.

    Mialam pecherzyk na prawym jajniku 20 mm, dostalam zastrzykOvitrelle( nie wiem czy pekl bo nie sprawdzilam z lekarka bo musialam do szpitala z corka jechac pilnie ).
    Dzis 13 dzien cyklu bol jak na miesiaczke ale... czuje TYLKO bol LEWEGO jajnika...
    Jakies wytlumaczenie? :)

    oligi
  • marcelina1986 Nowa
    Postów: 3 2

    Wysłany: 27 listopada 2017, 13:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    oligi wrote:
    Moj tez pierwszy raz z ovitrelle.
    Jutro 14 dni po zastrzyku i chyba sikacza zrobie ;)no chyba ze okres dostane do jutra hehe ;)
    Zrób test i daj znać ;)

    oligi lubi tę wiadomość

    Trombofilia wrodzona
    Mthfr hetero
    Zaśniad groniasty 2016
    Ciąża 9tydzień 2017
  • Pyszka Debiutantka
    Postów: 13 0

    Wysłany: 27 listopada 2017, 13:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie dziewczyny. Ginka miała racje, ze nic z tego. Od piątku miałam brązowe plamienia. Dziś @. Zastanawia mnie czy coś jest nie tak. Bo odkąd biorę clostyrbergyt to każda @ jest pierwszego dnia z ogromnym skrzepem krwi i takim kokonikiem biało szarym z jakby żyłkami. Przed clo nie miałam takich rzeczy. Wiecie może co to mogłoby być? Clo biorę od pół roku już Wiec takie rzeczy już 6 razy miałam.

  • oligi Przyjaciółka
    Postów: 123 30

    Wysłany: 27 listopada 2017, 13:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pyszka wrote:
    Witajcie dziewczyny. Ginka miała racje, ze nic z tego. Od piątku miałam brązowe plamienia. Dziś @. Zastanawia mnie czy coś jest nie tak. Bo odkąd biorę clostyrbergyt to każda @ jest pierwszego dnia z ogromnym skrzepem krwi i takim kokonikiem biało szarym z jakby żyłkami. Przed clo nie miałam takich rzeczy. Wiecie może co to mogłoby być? Clo biorę od pół roku już Wiec takie rzeczy już 6 razy miałam.

    Nie pytalas ginki?
    Nie mam pojecia czemu tak masz , moze przedzwon do niej

    oligi
‹‹ 31 32 33 34 35 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ

7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz owulacji OvuFriend

Wydaje Ci się, że działanie kalendarza owulacji sprowadza się tylko do wyznaczania dni płodnych i terminu owulacji? Nic bardziej mylnego! Podczas prowadzenia obserwacji w kalendarzu OvuFriend możesz dowiedzieć się o rzeczach, które wspomogą Twoje starania o dziecko. Poznaj 7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz dni płodnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsze objawy ciąży - po czym poznać, że możesz być w ciąży

Starając się zajść w ciążę, często nie potrafimy przestać interpretować każdego, nawet najmniejszego ukłucia w jajniku i nie traktować go jako potencjalnego objawu ciąży. Które z objawów mogą faktycznie coś znaczyć i z czym możemy je pomylić? Które z objawów ciążowych na wczesnym etapie ciąży są po prostu rzadko spotykane? Zapoznaj się z listą pierwszych objawów ciążowych!

CZYTAJ WIĘCEJ