X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Test po zastrzyku ovitrelle
Odpowiedz

Test po zastrzyku ovitrelle

Oceń ten wątek:
  • Justii94 Znajoma
    Postów: 26 15

    Wysłany: 2 września, 10:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczynki! Melduję się! 🤞🏼
    Od dzisiaj znowu Aromek ( wydłużone branie o 1 dzień niż w poprzednim cyklu). Dodatkowo miovella nac 3 tabletki wieczorem w tym samym czasie. Jak kolejny raz się nie uda, doktor kwalifikuje nas do Invitro.
    Czuję ulgę 🥹 wiem że to nie jest złoty środek, ale obecne starania już mnie wykańczają..

    Pcos-ka, WWiktoriAA92 lubią tę wiadomość

  • Mała.mi 93 Autorytet
    Postów: 341 113

    Wysłany: 2 września, 11:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justii94 wrote:
    Hej dziewczynki! Melduję się! 🤞🏼
    Od dzisiaj znowu Aromek ( wydłużone branie o 1 dzień niż w poprzednim cyklu). Dodatkowo miovella nac 3 tabletki wieczorem w tym samym czasie. Jak kolejny raz się nie uda, doktor kwalifikuje nas do Invitro.
    Czuję ulgę 🥹 wiem że to nie jest złoty środek, ale obecne starania już mnie wykańczają..

    A jak długo się staracie ?

  • Justii94 Znajoma
    Postów: 26 15

    Wysłany: 2 września, 12:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Staramy się już 3 rok. Po drodze 2 ciążę, jedna pozamaciczna z usunięciem jajowodu a druga poronienie zatrzymane. Mialam łyżeczkowanie w 9 tygodniu. Od ostatniej ciąży minął już rok i do teraz nie udało się nawet w nią zajść. Od marca jesteśmy w klinice.

    WWiktoriAA92 lubi tę wiadomość

  • Mała.mi 93 Autorytet
    Postów: 341 113

    Wysłany: 2 września, 13:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My w grudniu będzie rok. W grudniu ciąża biochemiczna, i w maju tak samo. Od maja narazie bezskutecznie.

  • Migotka96 Nowa
    Postów: 5 4

    Wysłany: 2 września, 17:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć, jestem nowa na forum 😊

    Staramy się już z mężem 3 miesiące, ostatni cykl z Orvitelle niestety pęcherzyk nie pękł 😓
    Dzisiaj robiłam badanie AMH i czekam na wyniki, mam nadzieje że będą OK

    Kc1234, Ammik lubią tę wiadomość

    Endometrioza 🦠
    AMH 4,45

    Stymulacja
    Lametta + 💉 Orvitelle + Duphaston

    1cs
    Pęcherzyk nie pękł, cykl bezowulacyjny

    2cs
    14-18.09 lametta
    20.09 kontrola usg
  • Kc1234 Koleżanka
    Postów: 47 9

    Wysłany: 2 września, 17:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Migotka96 wrote:
    Cześć, jestem nowa na forum 😊

    Staramy się już z mężem 3 miesiące, ostatni cykl z Orvitelle niestety pęcherzyk nie pękł 😓
    Dzisiaj robiłam badanie AMH i czekam na wyniki, mam nadzieje że będą OK

    Trzy miesiące to bardzo krótko, a z ciekawości pytam skoro nie było wcześniej badania amh to lekarze podają w ciemno orvitelle? Mieliście badania nasienia?

    🧍‍♀️92 🧍‍♂️92 + 🐕 🐕
    Starania od 04/24

    Ona:
    Niedowaga ❌, ferrytyna 26 ❌, b12 50% normy ❌
    AMH 2,0
    Owulacja ✅, histeroskopia z hp ✅,
    jajowody drożne ✅, hormony+tarczyca ✅, cytologia ✅, wymazy (przeleczona ureaplasma) ✅, bad. kału (w tym giardia, helikobakter, owsiki) ✅, pozostałe badania krwi ✅

    On:
    Test hba 54% ❌
    Stres oksy. 1,6 ❌
    Reszta ✅

    Oboje:
    Suplementacja+żel wspomagający ✅

    I iui : 10/24
  • Justii94 Znajoma
    Postów: 26 15

    Wysłany: 2 września, 18:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Migotka96 wrote:
    Cześć, jestem nowa na forum 😊

    Staramy się już z mężem 3 miesiące, ostatni cykl z Orvitelle niestety pęcherzyk nie pękł 😓
    Dzisiaj robiłam badanie AMH i czekam na wyniki, mam nadzieje że będą OK

    A już poszerzaliście jakąś diagnostykę w tym kierunku?
    Co mogło się do tego przyczynić?

    Ja mam niedoczynność tarczycy, miałam również zakrzepicę lewej kończyny górnej. Hormony w normie.

    3x badaliśmy nasienie. Wyniki takie sobie. Ja skończyłam w lipcu 30 lat a mąż w październiku 33 będzie miał. W sumie żyjemy aktywnie, jemy zdrowo. Mąż nie pali, a nawet przestał okazyjnie pić. Co mnie boli. Bo od roku z życia nie korzystamy, mało się bawimy. Tyle wyrzeczeń a nic nie idzie to w dobrym kierunku… znam ludzi którzy co weekend melanż a dzieci w drodze. Zwariować można.
    Chyba w górach delikatnie spuścimy z tonu i damy się ponieść.. Oczywscie z umiarem

  • WWiktoriAA92 Przyjaciółka
    Postów: 110 22

    Wysłany: 3 września, 13:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    3 miesiące to baaaardzo krótko - więc nie poddawaj się : ) tutaj dziewczyny po kilka lat się staraj. Ja w sumie dopiero 6 miesiąc więc też uważam, że to krótko. Ja ovitrelle też dostałam bez żadnych większych badań. Jedyne co zrobiłam (w sumie z własnej chęci) to AMH i mój partner badanie nasienia. Teraz szósty miesiąc starań i zobaczymy co dalej, może jakieś badanie drożności? Od 3 miesięcy chodzę do lekarza od niepłodności i tak naprawdę dopiero on proponuje jakieś kroki. Inni lekarze mówili, że trzeba się starać i ewentualnie po roku pierwsze badania. Zobaczymy - od jutra wjeżdża lametta. Brałyście ją rano czy wieczorem?

    AMH: 1,5
    Cytologia: 🆗
    🤵🏻‍♂️Morfologia: 1%, total 75.6 mln, żywe 81%, MAR ujemny
    1cs (07.24): ovitrelle, progesterone besins ❌
    2cs (08.24): ovitrelle, femoston conti ❌
    3cs (09.24): lametta (3 pęcherzyki), ovitrelle, progesterone besins ❓
  • WWiktoriAA92 Przyjaciółka
    Postów: 110 22

    Wysłany: 3 września, 13:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mała.mi 93 wrote:
    My w grudniu będzie rok. W grudniu ciąża biochemiczna, i w maju tak samo. Od maja narazie bezskutecznie.
    Małami - a skąd wiedziałaś o takiej ciąży? Z testów? Sprawdzałaś betę czy może lekarz Ci to powiedział? Zastanawiam się jak to zwykle wychodzi?

    AMH: 1,5
    Cytologia: 🆗
    🤵🏻‍♂️Morfologia: 1%, total 75.6 mln, żywe 81%, MAR ujemny
    1cs (07.24): ovitrelle, progesterone besins ❌
    2cs (08.24): ovitrelle, femoston conti ❌
    3cs (09.24): lametta (3 pęcherzyki), ovitrelle, progesterone besins ❓
  • Cytrynka 🍋 Koleżanka
    Postów: 53 18

    Wysłany: 3 września, 14:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    WWiktoriAA92 wrote:
    3 miesiące to baaaardzo krótko - więc nie poddawaj się : ) tutaj dziewczyny po kilka lat się staraj. Ja w sumie dopiero 6 miesiąc więc też uważam, że to krótko. Ja ovitrelle też dostałam bez żadnych większych badań. Jedyne co zrobiłam (w sumie z własnej chęci) to AMH i mój partner badanie nasienia. Teraz szósty miesiąc starań i zobaczymy co dalej, może jakieś badanie drożności? Od 3 miesięcy chodzę do lekarza od niepłodności i tak naprawdę dopiero on proponuje jakieś kroki. Inni lekarze mówili, że trzeba się starać i ewentualnie po roku pierwsze badania. Zobaczymy - od jutra wjeżdża lametta. Brałyście ją rano czy wieczorem?
    Ja brałam wieczorem, bo podobno czasem powoduje jakieś nieprzyjemne skutki uboczne, złe samopoczucie itp :)

    WWiktoriAA92 lubi tę wiadomość

    ✔️PCOS
    ✔️Niedoczynność tarczycy
    ✔️Hipoglikemia reaktywna
    ✔️Zespół antyfosfolipidowy
    ✔️MTHFR_1298A>C HOMO
    ✔️PAI-1 HETERO

    🥰Kariotypy prawidłowe
    🥰 Badanie nasienia prawidłowe


    09.2020 - 👧CÓRECZKA - nasza Zosia 🥰pierwszy cykl starań, ciąża bezproblemowa

    Starania o rodzeństwo od 12.2021 😊:
    06.2022 💔 poronienie zatrzymanie, 6tc
    02.2023 💔 terminacja 18tc, zagrożenie mojego życia, synek z wadami letalnymi

    Potem przerwa, starania od 05.2024
    08.2024 Lametta + Zivafert (dwa piękne pęcherzyki, ale niestety nie udało się)✖️
    09.2024 Lametta + Zivafert
  • Cytrynka 🍋 Koleżanka
    Postów: 53 18

    Wysłany: 3 września, 14:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny. Znowu ja!
    Kolejny cykl z lametta. Wizyta w 11dc, pęcherzyk 22mm. Lekarz kazał zbadać lh i na jego podstawie miał podjąć decyzję, czy czekamy aż pęknie sam, czy zastrzyk i finalnie stanęło na zastrzyku. Nie wiem w sumie na jakieś zasadzie to działa 😅 a więc teraz z mężem intensywne dni 😅

    WWiktoriAA92, Mała.mi 93 lubią tę wiadomość

    ✔️PCOS
    ✔️Niedoczynność tarczycy
    ✔️Hipoglikemia reaktywna
    ✔️Zespół antyfosfolipidowy
    ✔️MTHFR_1298A>C HOMO
    ✔️PAI-1 HETERO

    🥰Kariotypy prawidłowe
    🥰 Badanie nasienia prawidłowe


    09.2020 - 👧CÓRECZKA - nasza Zosia 🥰pierwszy cykl starań, ciąża bezproblemowa

    Starania o rodzeństwo od 12.2021 😊:
    06.2022 💔 poronienie zatrzymanie, 6tc
    02.2023 💔 terminacja 18tc, zagrożenie mojego życia, synek z wadami letalnymi

    Potem przerwa, starania od 05.2024
    08.2024 Lametta + Zivafert (dwa piękne pęcherzyki, ale niestety nie udało się)✖️
    09.2024 Lametta + Zivafert
  • Bezsilna;( Przyjaciółka
    Postów: 104 29

    Wysłany: 3 września, 15:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny heeeelp...
    Zaczynam stymulacje do IVF
    Dziś między 14/15 osty ból brzucha przy pocieraniu widać oznaki miesiączki.
    Jak mam liczyć że dziś już 1dc
    Czy od jutra liczyć 1dc??

  • WWiktoriAA92 Przyjaciółka
    Postów: 110 22

    Wysłany: 3 września, 15:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bezsilna;( wrote:
    Dziewczyny heeeelp...
    Zaczynam stymulacje do IVF
    Dziś między 14/15 osty ból brzucha przy pocieraniu widać oznaki miesiączki.
    Jak mam liczyć że dziś już 1dc
    Czy od jutra liczyć 1dc??
    Wydaje mi się że to nie ten wątek ale może jakieś dziewczyny będą wiedziały : (

    AMH: 1,5
    Cytologia: 🆗
    🤵🏻‍♂️Morfologia: 1%, total 75.6 mln, żywe 81%, MAR ujemny
    1cs (07.24): ovitrelle, progesterone besins ❌
    2cs (08.24): ovitrelle, femoston conti ❌
    3cs (09.24): lametta (3 pęcherzyki), ovitrelle, progesterone besins ❓
  • Niktważny Koleżanka
    Postów: 55 19

    Wysłany: 3 września, 15:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cytrynka 🍋 wrote:
    Hej dziewczyny. Znowu ja!
    Kolejny cykl z lametta. Wizyta w 11dc, pęcherzyk 22mm. Lekarz kazał zbadać lh i na jego podstawie miał podjąć decyzję, czy czekamy aż pęknie sam, czy zastrzyk i finalnie stanęło na zastrzyku. Nie wiem w sumie na jakieś zasadzie to działa 😅 a więc teraz z mężem intensywne dni 😅
    Ja dziś mam wizytę , jest to mój 10 dc i w sumie już trzeci miesiąc z Ovitrelle, trzymajcie kciuki ✊

    WWiktoriAA92 lubi tę wiadomość

  • Mała.mi 93 Autorytet
    Postów: 341 113

    Wysłany: 3 września, 16:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    WWiktoriAA92 wrote:
    3 miesiące to baaaardzo krótko - więc nie poddawaj się : ) tutaj dziewczyny po kilka lat się staraj. Ja w sumie dopiero 6 miesiąc więc też uważam, że to krótko. Ja ovitrelle też dostałam bez żadnych większych badań. Jedyne co zrobiłam (w sumie z własnej chęci) to AMH i mój partner badanie nasienia. Teraz szósty miesiąc starań i zobaczymy co dalej, może jakieś badanie drożności? Od 3 miesięcy chodzę do lekarza od niepłodności i tak naprawdę dopiero on proponuje jakieś kroki. Inni lekarze mówili, że trzeba się starać i ewentualnie po roku pierwsze badania. Zobaczymy - od jutra wjeżdża lametta. Brałyście ją rano czy wieczorem?

    Ja biorę rano i wieczorem. Lekarz mi teraz kazał brać od 2-8 dc :) dziś pierwsza seria

  • Mała.mi 93 Autorytet
    Postów: 341 113

    Wysłany: 3 września, 16:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    WWiktoriAA92 wrote:
    Małami - a skąd wiedziałaś o takiej ciąży? Z testów? Sprawdzałaś betę czy może lekarz Ci to powiedział? Zastanawiam się jak to zwykle wychodzi?

    Pierwszą spóźniał mi się okres 6 dni, a z drugiej już znalałam objawy więc zrobiłam test. No i potem poszłam na betę. W pierwszej stanęła na 300 i dostałam mocnego krwawienia byłam wtedy w szpitalu, a w 2, beta była 160 i nagle zaczęła spadać. Wtedy robiłam wszystko na własną rękę i poszłam do lekarza od mamy ale się strasznie na niego zdenerwowałam i w maju jak miałam te 2 ciążę to poszłam do innego ginekologa co zaczął wdrażać mi leczenie tamten nawet nic nie mówił.

  • Mała.mi 93 Autorytet
    Postów: 341 113

    Wysłany: 3 września, 16:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cytrynka 🍋 wrote:
    Hej dziewczyny. Znowu ja!
    Kolejny cykl z lametta. Wizyta w 11dc, pęcherzyk 22mm. Lekarz kazał zbadać lh i na jego podstawie miał podjąć decyzję, czy czekamy aż pęknie sam, czy zastrzyk i finalnie stanęło na zastrzyku. Nie wiem w sumie na jakieś zasadzie to działa 😅 a więc teraz z mężem intensywne dni 😅
    Trzymam kciuki 🤞✊ ja idę 13 na wizytę. 13 w piątek 😂😂 czy to coś oznacza ? 😂 zobaczymy co znowu wymyśli. Teraz jeszcze z mężem czekają nas badania.

    WWiktoriAA92 lubi tę wiadomość

  • Mała.mi 93 Autorytet
    Postów: 341 113

    Wysłany: 3 września, 16:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niktważny wrote:
    Ja dziś mam wizytę , jest to mój 10 dc i w sumie już trzeci miesiąc z Ovitrelle, trzymajcie kciuki ✊
    Daj znać jak poszło.

  • Cytrynka 🍋 Koleżanka
    Postów: 53 18

    Wysłany: 3 września, 16:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mała.mi 93 wrote:
    Trzymam kciuki 🤞✊ ja idę 13 na wizytę. 13 w piątek 😂😂 czy to coś oznacza ? 😂 zobaczymy co znowu wymyśli. Teraz jeszcze z mężem czekają nas badania.
    Może przełamiesz stereotypy :D

    Ja mam jeszcze wizytę 7 września na sprawdzenie czy pęcherzyk na pewno pękł. Ale nie wiem czemu jakieś średnie przeczucia mam, chyba już jestem zmęczona tym wszystkim :/

    ✔️PCOS
    ✔️Niedoczynność tarczycy
    ✔️Hipoglikemia reaktywna
    ✔️Zespół antyfosfolipidowy
    ✔️MTHFR_1298A>C HOMO
    ✔️PAI-1 HETERO

    🥰Kariotypy prawidłowe
    🥰 Badanie nasienia prawidłowe


    09.2020 - 👧CÓRECZKA - nasza Zosia 🥰pierwszy cykl starań, ciąża bezproblemowa

    Starania o rodzeństwo od 12.2021 😊:
    06.2022 💔 poronienie zatrzymanie, 6tc
    02.2023 💔 terminacja 18tc, zagrożenie mojego życia, synek z wadami letalnymi

    Potem przerwa, starania od 05.2024
    08.2024 Lametta + Zivafert (dwa piękne pęcherzyki, ale niestety nie udało się)✖️
    09.2024 Lametta + Zivafert
  • Cytrynka 🍋 Koleżanka
    Postów: 53 18

    Wysłany: 3 września, 16:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niktważny wrote:
    Ja dziś mam wizytę , jest to mój 10 dc i w sumie już trzeci miesiąc z Ovitrelle, trzymajcie kciuki ✊
    To bardzo podobnie :) daj znać po wizycie 🥰

    ✔️PCOS
    ✔️Niedoczynność tarczycy
    ✔️Hipoglikemia reaktywna
    ✔️Zespół antyfosfolipidowy
    ✔️MTHFR_1298A>C HOMO
    ✔️PAI-1 HETERO

    🥰Kariotypy prawidłowe
    🥰 Badanie nasienia prawidłowe


    09.2020 - 👧CÓRECZKA - nasza Zosia 🥰pierwszy cykl starań, ciąża bezproblemowa

    Starania o rodzeństwo od 12.2021 😊:
    06.2022 💔 poronienie zatrzymanie, 6tc
    02.2023 💔 terminacja 18tc, zagrożenie mojego życia, synek z wadami letalnymi

    Potem przerwa, starania od 05.2024
    08.2024 Lametta + Zivafert (dwa piękne pęcherzyki, ale niestety nie udało się)✖️
    09.2024 Lametta + Zivafert
‹‹ 367 368 369 370 371 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ