X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Test po zastrzyku ovitrelle
Odpowiedz

Test po zastrzyku ovitrelle

Oceń ten wątek:
  • Ola_45 Autorytet
    Postów: 2824 2702

    Wysłany: 18 września, 20:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O kurcze, czyli jednak mogło się udać nareszcie po prawie 8 latach 🥺☺️
    https://zapodaj.net/plik-y6zjfMffmv

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 września, 20:55

    StaraczkaPoChlo, WWiktoriAA92, Niktważny, LaKaMi lubią tę wiadomość

  • WWiktoriAA92 Przyjaciółka
    Postów: 115 22

    Wysłany: 18 września, 21:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ola_45 wrote:
    Cześć dziewczyny.
    Mam pytanie do Was odnośnie test po Ovitrelle.
    Myślicie że wieczorny pozytywny test 14 dni po Ovitrelle, 9dpo transferze 3 dniowego zarodka może być już dodatnim testem ciążowym czy jeszcze pozostałość po zastrzyku?
    Do tej pory brałam 6 razy Ovitrelle. Zawsze testowalam max do 12-13 dni po zastrzyku, od razu w te dni był okres. Minimalny zarys kreski jeszcze był (nawet nie cień,tylko ślad po kresce)
    Teraz kreska jest mocno widoczna. Jeszcze nie taka mocna jak kontrolna ale to nie cień.
    14 dzień to już całkiem dobry dzień na testowanie i raczej nie ma już śladu po Ovittrele.. u mnie również długo się utrzymuje ok 12/13 dni. Teraz zastrzyk robiłam 10 września, a dzisiaj robiłam test i znowu widać drugą kreskę.. więc czekam. W poniedziałek pójdę na betę. Powodzenia - jakie plany dalej? Kiedy lekarz? 🍀♥️

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 września, 21:36

    AMH: 1,5
    Cytologia: 🆗
    🤵🏻‍♂️Morfologia: 1%, total 75.6 mln, żywe 81%, MAR ujemny
    1cs (07.24): ovitrelle, progesterone besins ❌
    2cs (08.24): ovitrelle, femoston conti ❌
    3cs (09.24): lametta (3 pęcherzyki), ovitrelle, progesterone besins ❓
  • Ola_45 Autorytet
    Postów: 2824 2702

    Wysłany: 18 września, 21:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    WWiktoriAA92 wrote:
    14 dzień to już całkiem dobry dzień na testowanie i raczej nie ma już śladu po Ovittrele.. u mnie również długo się utrzymuje ok 12/13 dni. Teraz zastrzyk robiłam 10 września, a dzisiaj robiłam test i znowu widać drugą kreskę.. więc czekam. W poniedziałek pójdę na betę. Powodzenia - jakie plany dalej? Kiedy lekarz? 🍀♥️

    W takim razie trzymam kciuki za betę 🤞🏼
    Ja mam już betę umówiona na poniedziałek. Dostałam skierowanie od lekarza od razu po transferze. Mieszkam za granicą więc tutaj tylko ze skierowaniem. A wizyta u lekarza jeśli beta wyjdzie pozytywna pewnie zostanie ustalona podczas konsultacji telefonicznej w poniedziałek popołudniu. Raczej wczesnej wizyty sie nie spodziewam bo tutaj dość późno zalecają pierwszą wizytę.
    Jutro na pewno bede powtarzała test rano bo ciężko mi uwierzyć że to na prawdę ciąża a nie zastrzyk

  • WWiktoriAA92 Przyjaciółka
    Postów: 115 22

    Wysłany: 18 września, 21:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ola_45 wrote:
    W takim razie trzymam kciuki za betę 🤞🏼
    Ja mam już betę umówiona na poniedziałek. Dostałam skierowanie od lekarza od razu po transferze. Mieszkam za granicą więc tutaj tylko ze skierowaniem. A wizyta u lekarza jeśli beta wyjdzie pozytywna pewnie zostanie ustalona podczas konsultacji telefonicznej w poniedziałek popołudniu. Raczej wczesnej wizyty sie nie spodziewam bo tutaj dość późno zalecają pierwszą wizytę.
    Jutro na pewno bede powtarzała test rano bo ciężko mi uwierzyć że to na prawdę ciąża a nie zastrzyk
    Trzymam kciuki aby się udało 🍀 tyle lat starań.. podziwiam!! Pewnie masz za soba bardzo długa historię medyczną i wiele zwątpień. Oby się udało 👌🏻

    AMH: 1,5
    Cytologia: 🆗
    🤵🏻‍♂️Morfologia: 1%, total 75.6 mln, żywe 81%, MAR ujemny
    1cs (07.24): ovitrelle, progesterone besins ❌
    2cs (08.24): ovitrelle, femoston conti ❌
    3cs (09.24): lametta (3 pęcherzyki), ovitrelle, progesterone besins ❓
  • Ola_45 Autorytet
    Postów: 2824 2702

    Wysłany: 18 września, 22:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    WWiktoriAA92 wrote:
    Trzymam kciuki aby się udało 🍀 tyle lat starań.. podziwiam!! Pewnie masz za soba bardzo długa historię medyczną i wiele zwątpień. Oby się udało 👌🏻

    Bardzo wiele zwątpień..
    Moja historiaedyczna zaczęła się dopiero za granicą, w Polsce lekceważyli mój problem bo byłam dla nich wystarczająco młoda i mogłam przesadzać, przecież "mam jeszcze czas" :)
    Jeden jajowód niedrożny
    2 miesiące stymulacji Letrozolem - 2x IUI później przerwa
    7 miesięcy stymulacji zastrzykami miesiąc w miesiąc - 6x IUI
    Obecnie pierwsze podejście do In vitro, pierwszy transfer za mną. Mamy jeszcze 2 zarodki zamrożone, jak teraz nie zaskoczy to jeszcze dwa podejścia i znowu ewentualna stymulacja..
    Moja historia to i tak pikuś w porównaniu do innych dziewczyn.


  • Mq1991 Autorytet
    Postów: 389 101

    Wysłany: 18 września, 22:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @Ola_45 @WWiktoriAA92 trzymam za Was kciuki! Dawajcie znać!

    Ola_45 lubi tę wiadomość

    12.2022 CP usunięta laparoskopowo, jajowód zachowany
    04.2023 badanie HSG
    11.2023 histeroskopia (usunięcie polipa)
    Od 12.2023 stymulacja owulacji
  • Mała.mi 93 Autorytet
    Postów: 360 118

    Wysłany: Dzisiaj, 06:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzymam za was dziewczyny kciuki 🤞🤞

    Ola_45 lubi tę wiadomość

  • WWiktoriAA92 Przyjaciółka
    Postów: 115 22

    Wysłany: Dzisiaj, 07:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Haha u mnie to na bank jeszcze na teście wynik po zastrzyku - bo już za trzecim razem wiem, że jestem osobą która długo odczuwa jego zapodanie 🤪 więc jeszcze kompletnie się nie napalam - w pon beta, która szybko rozwiąże wątpliwości. To będzie 13 dni po zastrzyku więc chyba ok?

    AMH: 1,5
    Cytologia: 🆗
    🤵🏻‍♂️Morfologia: 1%, total 75.6 mln, żywe 81%, MAR ujemny
    1cs (07.24): ovitrelle, progesterone besins ❌
    2cs (08.24): ovitrelle, femoston conti ❌
    3cs (09.24): lametta (3 pęcherzyki), ovitrelle, progesterone besins ❓
  • Ola_45 Autorytet
    Postów: 2824 2702

    Wysłany: Dzisiaj, 07:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    WWiktoriAA92 wrote:
    Haha u mnie to na bank jeszcze na teście wynik po zastrzyku - bo już za trzecim razem wiem, że jestem osobą która długo odczuwa jego zapodanie 🤪 więc jeszcze kompletnie się nie napalam - w pon beta, która szybko rozwiąże wątpliwości. To będzie 13 dni po zastrzyku więc chyba ok?

    Myślę że na pewno będzie ok, najlepiej jakbyś powtórzyła po 48h dla pewności ;)

    WWiktoriAA92 lubi tę wiadomość

  • StaraczkaPoChlo Debiutantka
    Postów: 12 5

    Wysłany: Dzisiaj, 07:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ja już się nie mogę doczekać aż będę 13 dni po zastrzyku 😄
    Dziewczyny a Wy mierzycie temperaturę?

  • LaKaMi Debiutantka
    Postów: 12 6

    Wysłany: Dzisiaj, 08:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzymam kciuki za Wasze pozytywne testy! ♥️ ile
    my musimy miec w sobie siły żeby to wszystko przejsc… ale pomyslcie jakie te nasze przyszle pociechy beda wyjatkowe 🥰 u mnie dopiero 17 dc wiec jeszcze troche czekania do testu, ale nie wiem, jakos wewnetrznie czuje ze nic z tego :/

    StaraczkaPoChlo, Mq1991, Ola_45, WWiktoriAA92 lubią tę wiadomość

  • StaraczkaPoChlo Debiutantka
    Postów: 12 5

    Wysłany: Dzisiaj, 08:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja niestety co cykl mam w sobie wszystkie emocje, najpierw super ze nowy cykl, później że nic z tego, później rodzi się nadzieja żeby na końcu się podłamać ze cykl stracony 🙁
    No niestety nie potrafię tego przeżywać na 'chłodno'..
    Trzymam za nas kciuki w tym cyklu ✊️

    LaKaMi, Niktważny lubią tę wiadomość

  • Mq1991 Autorytet
    Postów: 389 101

    Wysłany: Dzisiaj, 08:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    StaraczkaPoChlo wrote:
    Ja niestety co cykl mam w sobie wszystkie emocje, najpierw super ze nowy cykl, później że nic z tego, później rodzi się nadzieja żeby na końcu się podłamać ze cykl stracony 🙁
    No niestety nie potrafię tego przeżywać na 'chłodno'..
    Trzymam za nas kciuki w tym cyklu ✊️
    Chyba nie da się tego na chłodno przeżyć jak się na coś takiego długo czeka i się nie udaje. Ale kciuki za nas wszystkie, że w końcu się uda!

    Ola_45, StaraczkaPoChlo lubią tę wiadomość

    12.2022 CP usunięta laparoskopowo, jajowód zachowany
    04.2023 badanie HSG
    11.2023 histeroskopia (usunięcie polipa)
    Od 12.2023 stymulacja owulacji
  • Ola_45 Autorytet
    Postów: 2824 2702

    Wysłany: Dzisiaj, 08:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    StaraczkaPoChlo wrote:
    No ja już się nie mogę doczekać aż będę 13 dni po zastrzyku 😄
    Dziewczyny a Wy mierzycie temperaturę?

    Jeszcze chwila i przyjdzie czas na Ciebie z testowaniem 😅 Ale jak chcesz 13dpo to później sprawdź sobie czy ewentualna druga kreska ciemnieje albo beta i przyrost. Bo mi 13dpo jeszcze wychodziły kreski nieraz ;)

    Ja dzisiaj jestem 15dpo i dalej kreska jest. Ani ciemniejsza, ani jasniejsza. Ja nie wiem 😳

    Ja nie mierzę temperatur

  • WWiktoriAA92 Przyjaciółka
    Postów: 115 22

    Wysłany: Dzisiaj, 09:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    StaraczkaPoChlo wrote:
    No ja już się nie mogę doczekać aż będę 13 dni po zastrzyku 😄
    Dziewczyny a Wy mierzycie temperaturę?
    A zadam głupie pytanie 🤪🤪 bo wiem, że dziewczyny mierzą temperaturę żeby wiedzieć jak z owulacją ale czy potem dalej się ją mierzy? Czy na tej podstawie ocenia się np. czy dochodzi do zagnieżdżenia? Tego w sumie nie wiem. No i ja nie mierzę, bo chyba trzeba to robić zawsze o tej same porze. A ja nawet z lekami mam problem - czy Wy dziewczyny przyjmujecie swoje leki po zastrzyku zawsze o tej samej porze, czy tak jak ja: jedna rano (raz o 8, raz o 9) i wieczorem też na oko?

    AMH: 1,5
    Cytologia: 🆗
    🤵🏻‍♂️Morfologia: 1%, total 75.6 mln, żywe 81%, MAR ujemny
    1cs (07.24): ovitrelle, progesterone besins ❌
    2cs (08.24): ovitrelle, femoston conti ❌
    3cs (09.24): lametta (3 pęcherzyki), ovitrelle, progesterone besins ❓
  • Mq1991 Autorytet
    Postów: 389 101

    Wysłany: Dzisiaj, 09:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    WWiktoriAA92 wrote:
    A zadam głupie pytanie 🤪🤪 bo wiem, że dziewczyny mierzą temperaturę żeby wiedzieć jak z owulacją ale czy potem dalej się ją mierzy? Czy na tej podstawie ocenia się np. czy dochodzi do zagnieżdżenia? Tego w sumie nie wiem. No i ja nie mierzę, bo chyba trzeba to robić zawsze o tej same porze. A ja nawet z lekami mam problem - czy Wy dziewczyny przyjmujecie swoje leki po zastrzyku zawsze o tej samej porze, czy tak jak ja: jedna rano (raz o 8, raz o 9) i wieczorem też na oko?
    Ja mam ustawiony alarm w telefonie i staram się przyjmować zawsze o tej samej porze

    WWiktoriAA92 lubi tę wiadomość

    12.2022 CP usunięta laparoskopowo, jajowód zachowany
    04.2023 badanie HSG
    11.2023 histeroskopia (usunięcie polipa)
    Od 12.2023 stymulacja owulacji
  • StaraczkaPoChlo Debiutantka
    Postów: 12 5

    Wysłany: Dzisiaj, 09:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja staram się mierzyć temperaturę o 7-8 rano, ogólnie to zaczynam mierzyć odkąd skończy mi się krwawienie aż po spadek przed kolejnym okresem.
    Już 2 cykle z tych co mierzyłam w okresie poowulacyjnym dały mi nadzieję że będzie ciąża bo i ładnie temperatura rosła i był spadek w okolicy 7 dnia po owulacji co mogło zwiastować zagnieżdżenie, później znowu ciągle temperatura rosła ale niestety ostatecznie szybko spadła na okres..
    Trochę się na to wkurzam bo wiadomo że nigdy się idealnie całego cyklu nie zmierzy i później się zastanawiam co oznacza spadek jak nie powinno go być a możliwe że to zakłamany pomiar 😅
    A no i dziś 7 dzień po owulacji i jest spadek temperatury czyli też mogłabym teoretycznie to przypisać do ewentualnego zagnieżdżenia..

    Wiadomość wyedytowana przez autora: Dzisiaj, 09:32

  • WWiktoriAA92 Przyjaciółka
    Postów: 115 22

    Wysłany: Dzisiaj, 12:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    StaraczkaPoChlo wrote:
    Ja staram się mierzyć temperaturę o 7-8 rano, ogólnie to zaczynam mierzyć odkąd skończy mi się krwawienie aż po spadek przed kolejnym okresem.
    Już 2 cykle z tych co mierzyłam w okresie poowulacyjnym dały mi nadzieję że będzie ciąża bo i ładnie temperatura rosła i był spadek w okolicy 7 dnia po owulacji co mogło zwiastować zagnieżdżenie, później znowu ciągle temperatura rosła ale niestety ostatecznie szybko spadła na okres..
    Trochę się na to wkurzam bo wiadomo że nigdy się idealnie całego cyklu nie zmierzy i później się zastanawiam co oznacza spadek jak nie powinno go być a możliwe że to zakłamany pomiar 😅
    A no i dziś 7 dzień po owulacji i jest spadek temperatury czyli też mogłabym teoretycznie to przypisać do ewentualnego zagnieżdżenia..
    A kolejne głupie pytanie… mierzysz temperaturę pod pachą czy w inny sposób? I czy masz jakiś specjalny termometr? W sumie nigdy o tym nie myślałam, ale może w kolejnym cyklu hmm

    AMH: 1,5
    Cytologia: 🆗
    🤵🏻‍♂️Morfologia: 1%, total 75.6 mln, żywe 81%, MAR ujemny
    1cs (07.24): ovitrelle, progesterone besins ❌
    2cs (08.24): ovitrelle, femoston conti ❌
    3cs (09.24): lametta (3 pęcherzyki), ovitrelle, progesterone besins ❓
  • LaKaMi Debiutantka
    Postów: 12 6

    Wysłany: Dzisiaj, 12:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja sie przymierzam do mierzenia temp, ale przeraza mnie koniecznosc regularnosci 😅 Obawiam sie tez, ze wpadne w paranoje wtedy. Niestety mam skłonności do popadania w nadmierne myslenie, analizowanie, przez co udziela mi sie dodatkowy stres. :/ Leki biorę zazwyczaj o tej samej porze ok 7:10 ale wiadomo, ze czasem (zazwyczaj w weekendy) mam obsuwe :)

  • StaraczkaPoChlo Debiutantka
    Postów: 12 5

    Wysłany: Dzisiaj, 12:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    WWiktoriAA92 wrote:
    A kolejne głupie pytanie… mierzysz temperaturę pod pachą czy w inny sposób? I czy masz jakiś specjalny termometr? W sumie nigdy o tym nie myślałam, ale może w kolejnym cyklu hmm

    Mierze w pochwie, jest specjalny dokładny do 2 miejsc po przecinku termometr, można nawet go kupić pod nazwą 'owulacyjny'

‹‹ 379 380 381 382 383
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

7 faktów o karmieniu piersią, o których nie miałaś pojęcia

Czy wiesz, że karmienie piersią może zmniejszyć ryzyko zachorowania na nowotwór jajnika oraz piersi? A czy słyszałaś, że mleko matki zmienia się nawet w trakcie jednej sesji karmienia? Poznaj 7 faktów ciekawych i nieoczywistych faktów na temat karmienia piersią! 

CZYTAJ WIĘCEJ

4 składniki diety wspierające owulację!

Problemy z owulacją są bardzo częstą przyczyną trudności z zajściem w ciążę. Dowiedz się, jak za pomocą diety możesz wesprzeć jajeczkowanie! Poznaj, które składniki diety mogą pozytywnie wpływać na owulację, a które mogą przyczyniać się do niepłodności owulacyjnej. Poznaj propozycje propłodnościowych posiłków od Ani i Zosi z Akademii Płodności! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Stres oksydacyjny w plemnikach jako przyczyna męskiej niepłodności

Wiadomo, że stres może mieć negatywny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Ale co ma wspólnego stres oksydacyjny z plemnikami? Czy może być on przyczyną męskiej niepłodności? Dowiedz się, skąd bierze się stres oksydacyjny oraz jak diagnozuje się jego obecność w męskim nasieniu?

CZYTAJ WIĘCEJ