X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Test po zastrzyku ovitrelle
Odpowiedz

Test po zastrzyku ovitrelle

Oceń ten wątek:
  • StaraczkaPoChlo Debiutantka
    Postów: 12 5

    Wysłany: Dzisiaj, 12:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    LaKaMi wrote:
    Ja sie przymierzam do mierzenia temp, ale przeraza mnie koniecznosc regularnosci 😅 Obawiam sie tez, ze wpadne w paranoje wtedy. Niestety mam skłonności do popadania w nadmierne myslenie, analizowanie, przez co udziela mi sie dodatkowy stres. :/ Leki biorę zazwyczaj o tej samej porze ok 7:10 ale wiadomo, ze czasem (zazwyczaj w weekendy) mam obsuwe :)

    Niestety ja też mam takie skłonności 😔 caly cykl wszystko pilnuje i wydaje mi się że robię wszystko tak jak powinnam a tu kolejne rozczarowanie..

  • Mq1991 Autorytet
    Postów: 391 101

    Wysłany: Dzisiaj, 13:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    StaraczkaPoChlo wrote:
    Niestety ja też mam takie skłonności 😔 caly cykl wszystko pilnuje i wydaje mi się że robię wszystko tak jak powinnam a tu kolejne rozczarowanie..
    Może to jeszcze bardziej siaść na psychikę. A szczerze mówiąc nie wiem czy mierzenie temperatury przy monitorowanych cyklach coś daje

    12.2022 CP usunięta laparoskopowo, jajowód zachowany
    04.2023 badanie HSG
    11.2023 histeroskopia (usunięcie polipa)
    Od 12.2023 stymulacja owulacji
  • Niktważny Przyjaciółka
    Postów: 62 20

    Wysłany: Dzisiaj, 13:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ola_45 wrote:
    O kurcze, czyli jednak mogło się udać nareszcie po prawie 8 latach 🥺☺️
    https://zapodaj.net/plik-y6zjfMffmv
    I jaak? Powtarzałaś test? ;)

  • Ola_45 Autorytet
    Postów: 2830 2705

    Wysłany: Dzisiaj, 13:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niktważny wrote:
    I jaak? Powtarzałaś test? ;)

    Tak, pierwszy test na zdjęciu z wczoraj wieczora, drugi test z dzisiaj rano. Zgłupiałam, chyba raczej nie wyszło bo kreska powinna ciemnieć:(

    https://zapodaj.net/plik-jSilovzlyg

  • Niktważny Przyjaciółka
    Postów: 62 20

    Wysłany: Dzisiaj, 14:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ola_45 wrote:
    Tak, pierwszy test na zdjęciu z wczoraj wieczora, drugi test z dzisiaj rano. Zgłupiałam, chyba raczej nie wyszło bo kreska powinna ciemnieć:(

    https://zapodaj.net/plik-jSilovzlyg
    O kurde to dziwne ale może wczoraj Ci się utrzymywał jeszcze zastrzyk a dziś już Ci wyszła ciąża i dlatego jaśniejsza ta kreska, ciężko powiedzieć :) jeszcze nic straconego dopóki na teście widać 2 krechy :)

  • Ola_45 Autorytet
    Postów: 2830 2705

    Wysłany: Dzisiaj, 15:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niktważny wrote:
    O kurde to dziwne ale może wczoraj Ci się utrzymywał jeszcze zastrzyk a dziś już Ci wyszła ciąża i dlatego jaśniejsza ta kreska, ciężko powiedzieć :) jeszcze nic straconego dopóki na teście widać 2 krechy :)

    Możliwe że tak było. Dzisiaj popołudniu kreska już ciemniejsza od porannej i wczorajszej. Zglupiec można. No ale cóż, trzeba czekać do poniedziałku na betę 😓

    Justii94, StaraczkaPoChlo, Niktważny, Mała.mi 93 lubią tę wiadomość

  • Justii94 Koleżanka
    Postów: 31 16

    Wysłany: Dzisiaj, 15:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ola_45 wrote:
    Możliwe że tak było. Dzisiaj popołudniu kreska już ciemniejsza od porannej i wczorajszej. Zglupiec można. No ale cóż, trzeba czekać do poniedziałku na betę 😓
    A ile dni jesteś po owulce i ile dni po zastrzyku? Trzymamy kciuki! 🤞🏼

    Ja zastrzyk miałam 11 września. Na razie żadnych objawów ani PMS. Czuję że raczej nic z tego nie będzie 😫

  • Niktważny Przyjaciółka
    Postów: 62 20

    Wysłany: Dzisiaj, 15:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie korci żeby dziś zrobić test, bo ja w tym miesiącu nie brałam zastrzyku więc sprawa byłaby prosta, ale boje się znów gorzko rozczarować :/

    Justii94 lubi tę wiadomość

  • Ola_45 Autorytet
    Postów: 2830 2705

    Wysłany: Dzisiaj, 15:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justii94 wrote:
    A ile dni jesteś po owulce i ile dni po zastrzyku? Trzymamy kciuki! 🤞🏼

    Ja zastrzyk miałam 11 września. Na razie żadnych objawów ani PMS. Czuję że raczej nic z tego nie będzie 😫

    15 dni po zastrzyku, 10 dni po transferze 3 dniowego zarodka

  • Justii94 Koleżanka
    Postów: 31 16

    Wysłany: Dzisiaj, 16:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ola_45 wrote:
    15 dni po zastrzyku, 10 dni po transferze 3 dniowego zarodka

    Na twoim miejscu poszłabym na betę. Wydaje mi się że 15 dni po zastrzyku to już nie powinno być śladu. Lepiej zbadać betę i jej przyrost po 48h

  • Justii94 Koleżanka
    Postów: 31 16

    Wysłany: Dzisiaj, 16:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niktważny wrote:
    Mnie korci żeby dziś zrobić test, bo ja w tym miesiącu nie brałam zastrzyku więc sprawa byłaby prosta, ale boje się znów gorzko rozczarować :/
    A coś czujesz? Jakieś masz dolegliwości? Ktory dc? Ja też nie należę do cierpliwych

  • Niktważny Przyjaciółka
    Postów: 62 20

    Wysłany: Dzisiaj, 16:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justii94 wrote:
    A coś czujesz? Jakieś masz dolegliwości? Ktory dc? Ja też nie należę do cierpliwych
    Właśnie że nic nie odczuwam , co jakiś czas takie bóle typowe przed okresem, to mój 14 dpo ale czekam do 15 dpo tak jak zalecała Pani gin i nie ukrywam łudzę się że jak zrobię jutro to już będzie ten test miarodajny

  • Mała.mi 93 Autorytet
    Postów: 365 120

    Wysłany: Dzisiaj, 16:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja po monitoringu jeden pęcherzyk pękł :) teraz czekać czy się udało czy nie 🫣 nienawidzę czekać 🫣

    StaraczkaPoChlo, Niktważny, Ola_45, cysterka95 lubią tę wiadomość

  • Justii94 Koleżanka
    Postów: 31 16

    Wysłany: Dzisiaj, 17:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niktważny wrote:
    Właśnie że nic nie odczuwam , co jakiś czas takie bóle typowe przed okresem, to mój 14 dpo ale czekam do 15 dpo tak jak zalecała Pani gin i nie ukrywam łudzę się że jak zrobię jutro to już będzie ten test miarodajny

    Hmm myślę że dzisiaj też powinien być miarodajny. To jednak 14 dpo a nie 8 czy 9 :) podziwiam, że wytrzymalas bez testowania :)

    Niktważny lubi tę wiadomość

  • Mała.mi 93 Autorytet
    Postów: 365 120

    Wysłany: Dzisiaj, 18:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niktważny wrote:
    Właśnie że nic nie odczuwam , co jakiś czas takie bóle typowe przed okresem, to mój 14 dpo ale czekam do 15 dpo tak jak zalecała Pani gin i nie ukrywam łudzę się że jak zrobię jutro to już będzie ten test miarodajny

    To daj znać ! I trzymam kciuki. Ja dopiero 5 dzień po zastrzyku i po owulacji gdzie tam 14 dzień 🙈

    Niktważny lubi tę wiadomość

  • Niktważny Przyjaciółka
    Postów: 62 20

    Wysłany: Dzisiaj, 18:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justii94 wrote:
    Hmm myślę że dzisiaj też powinien być miarodajny. To jednak 14 dpo a nie 8 czy 9 :) podziwiam, że wytrzymalas bez testowania :)
    Tylko dlatego że miałam urlop i nie myślałam o tym 🫢 zresztą nawet testów nie zabierałam ze sobą ;D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: Dzisiaj, 18:40

  • Ola_45 Autorytet
    Postów: 2830 2705

    Wysłany: Dzisiaj, 18:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justii94 wrote:
    Na twoim miejscu poszłabym na betę. Wydaje mi się że 15 dni po zastrzyku to już nie powinno być śladu. Lepiej zbadać betę i jej przyrost po 48h
    Bete mam dopiero w poniedziałek. Odgórnie zalecone od lekarza po transferze, dostalam skierowanie z konkretnym terminem. Bez skierowania nie zrobie nigdzie bety. Mieszkam za granicą.

    Justii94 lubi tę wiadomość

  • Justii94 Koleżanka
    Postów: 31 16

    Wysłany: Dzisiaj, 19:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ola_45 wrote:
    Bete mam dopiero w poniedziałek. Odgórnie zalecone od lekarza po transferze, dostalam skierowanie z konkretnym terminem. Bez skierowania nie zrobie nigdzie bety. Mieszkam za granicą.
    Ajjj :( to trzymam mocno kciuki za poniedziałkowy wynik 🙏

  • Ola_45 Autorytet
    Postów: 2830 2705

    Wysłany: Dzisiaj, 19:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justii94 wrote:
    Ajjj :( to trzymam mocno kciuki za poniedziałkowy wynik 🙏
    Dzięki ❤️ Mam nadzieję, że do tego czasu okres jednak sie nie pojawi bo cały dzień mnie brzuch pobolewa, tak jakby "ciągnie" jak na okres ;/

  • Ola_45 Autorytet
    Postów: 2830 2705

    Wysłany: Dzisiaj, 19:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://zapodaj.net/plik-phKU2oc4Ha
    Wieczorny elektroniczny 😃 Czy on może wykryć małe stezenie Ovitrelle? Bo na pewno 15dpo już nie powinno być wysokie

    Niktważny lubi tę wiadomość

‹‹ 380 381 382 383 384
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nie możesz zajść w ciążę? Rozpocznij diagnostykę już teraz – przygotuj się na czerwiec!

Świetne wieści dla wszystkich par, które pragną skorzystać z procedury in vitro, ale ze względów ekonomicznych nie mogli sobie na nią pozwolić... Już wkrótce rusza państwowy program wsparcia, który będzie finansował metodę zapłodnienia pozaustrojowego! Już teraz warto o tym pomyśleć, rozpocząć diagnostykę, aby jak najlepiej przygotować się do procedury. Podpowiadamy na co zwrócić uwagę.

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 5 gadżetów ułatwiających życie młodej mamy

Rynek produktów dla przyszłych rodziców i maluszków jest ogromny. O jakich gadżetach warto pomyśleć kompletując wyprawkę? Które produkty są warte uwagi i mogą ułatwiać codzienność świeżo upieczonych rodziców? 

CZYTAJ WIĘCEJ