X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Test po zastrzyku ovitrelle
Odpowiedz

Test po zastrzyku ovitrelle

Oceń ten wątek:
  • Justii94 Koleżanka
    Postów: 34 17

    Wysłany: Dzisiaj, 07:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niktważny wrote:
    Niestety negatyw wyszedł.. jestem załamana :(

    Głowa do góry! W końcu się nam uda. 🤞🏼
    Ja na cały rok mam szansę na zapłodnienie 4 x. Owulacje przechodzę najczęściej z lewego jajnika, po stronie bez jajowodu.
    Obecny cykl na stymulacji również.. jeszcze jakieś resztki nadziei są, na cud i przechwycenie jajeczka- ale dosłownie znikome.

    WWiktoriAA92 lubi tę wiadomość

  • Justii94 Koleżanka
    Postów: 34 17

    Wysłany: Dzisiaj, 07:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny a co biorą Wasi partnerzy? Jakie suple?
    Czy wyniki nasienia mają ok? Bo u nas góry i doliny były z wynikami :(

  • Ola_45 Autorytet
    Postów: 2834 2707

    Wysłany: Dzisiaj, 07:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justii94 wrote:
    Dziewczyny a co biorą Wasi partnerzy? Jakie suple?
    Czy wyniki nasienia mają ok? Bo u nas góry i doliny były z wynikami :(
    U nas niby wyniki było dobre. Ja sie nie znam wiec ufam że były ok.
    Mąż nie bierze zadnych suplementów. Jego ogólnie ciężko przekonać do zdrowego odzywiania. Nie jest najgorzej bo ja gotuję, ale jednak czasem jakieś niezdrowe przekaski wylecą, kawy pił za dużo a teraz troche się hamuje. Owoce mogłyby dla niego nie istnieć 🙉

  • Ola_45 Autorytet
    Postów: 2834 2707

    Wysłany: Dzisiaj, 07:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zrobiłam dzisiaj test przed 3 rano 🙉 Obudziłam się i niedotrzymalabym do rana z toaleta więc musiałam zrobic test 😂 Oczywiście dalej pozytywny

    StaraczkaPoChlo, WWiktoriAA92 lubią tę wiadomość

  • WWiktoriAA92 Przyjaciółka
    Postów: 122 22

    Wysłany: Dzisiaj, 07:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    🤵🏻‍♂️: prena care start, lycopene (czyli pomidor), witamina C 1000, witamina D, a od lekarza: polfilin prolongatum (na szybszą ruchliwość). Jego wyniki w miarę ok ale dla pewności mamy je lekami nieco wzmocnić i zbadać jeszcze DNA plemników

    Wiadomość wyedytowana przez autora: Dzisiaj, 07:43

    AMH: 1,5
    Cytologia: 🆗
    🤵🏻‍♂️Morfologia: 1%, total 75.6 mln, żywe 81%, MAR ujemny
    1cs (07.24): ovitrelle, progesterone besins ❌
    2cs (08.24): ovitrelle, femoston conti ❌
    3cs (09.24): lametta (3 pęcherzyki), ovitrelle, progesterone besins ❓
  • StaraczkaPoChlo Znajoma
    Postów: 16 5

    Wysłany: Dzisiaj, 07:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justii94 wrote:
    Dziewczyny a co biorą Wasi partnerzy? Jakie suple?
    Czy wyniki nasienia mają ok? Bo u nas góry i doliny były z wynikami :(

    U nas niestety problem z nasieniem, mąż bierze clostilbegyt i anastrozol dodatkowo z suplementów kwas foliowy, choline, wit. D, omegi

    Poprawa ogólna jest ale morfologia nadal 0%..

  • WWiktoriAA92 Przyjaciółka
    Postów: 122 22

    Wysłany: Dzisiaj, 07:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ola_45 wrote:
    Zrobiłam dzisiaj test przed 3 rano 🙉 Obudziłam się i niedotrzymalabym do rana z toaleta więc musiałam zrobic test 😂 Oczywiście dalej pozytywny
    Ale nas tu trzymasz w niepewności 🤪🤪 Ty idziesz na betę w pon? Ja też!

    AMH: 1,5
    Cytologia: 🆗
    🤵🏻‍♂️Morfologia: 1%, total 75.6 mln, żywe 81%, MAR ujemny
    1cs (07.24): ovitrelle, progesterone besins ❌
    2cs (08.24): ovitrelle, femoston conti ❌
    3cs (09.24): lametta (3 pęcherzyki), ovitrelle, progesterone besins ❓
  • Ola_45 Autorytet
    Postów: 2834 2707

    Wysłany: Dzisiaj, 07:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    WWiktoriAA92 wrote:
    Ale nas tu trzymasz w niepewności 🤪🤪 Ty idziesz na betę w pon? Ja też!
    Tak w poniedziałek.
    Ja sama mam skręt w brzuchu przez tą sytuacje. Nie potrafie się cieszyć. Cały czas sobie wkręcam że to zastrzyk, a nawet jak nie to boje się że ten sen sie szybko skończy 🥺🥺🥺

  • Justii94 Koleżanka
    Postów: 34 17

    Wysłany: Dzisiaj, 08:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U Nas też kiepsko. Nie wiem co się dzieje ale od 4 miesięcy mąż co miesiąc jest chory. A to jelitówka, a to jakiś stan podgorączkowy. Najlepsze jest to, że zawsze w dniu owulacji. Śmiejemy się, ze nie potrzebuje monitoringu u gin, bo jego zle samopoczucie nam o tym mówi 😅

    A co do wyników pierwsze podstawowe robiliśmy w styczniu przed pierwszą wizytują w klinice niepłodności. I uważam że chociaż morfologia 3% była poniżej normy to i tak wyniki były świetne. Kolejne po 3 miesiącach od wizyty i tu był dramat. Wszystko poleciało na łeb i szyję. Morfologia 0, mało plemników, wszystkie parametry mega zaniżone ( brak ten fertil on z zalecenia lekarza). Zrobiliśmy sobie 2 miesiące przerwy od kliniki, pozamawialam suplementy nowego wg mojego uznania, wyjechaliśmy na wakacje- trochę oddechu przed ponowną walka. Po powrocie i suplementacji, która sama stworzyłam ponowne badania. Morfologia 4% 😱 co prawda pozostałe parametry ciut poniżej normy, ale światełko w tunelu było. Maz jeszcze zrobił rozszerzone i tutaj już nie było wesoło. Fragmentacja DNA 17% norma 15% i mniej. HBA 46% stres oksydacyjny 6 % 🥹 od tej pory walczymy o poprawę.
    Znowu zmienione suple.
    Kochamy włoską kuchnię, więc u Nas dużo krewetek, ryb, tuńczyka i passaty pomidorowej, cebuli, czosnku i oliwy, ale oczywiście połączonej z makaronem.
    Mąż regularnie chodzi na siłownię, zrezygnował z mocnych treningów. Nie pali. Z piciem okazjonalnie. Raz w weekend co 2 miesiąc. Musi być porządna okazja :)
    Nie mam już pomysłu, dlaczego jest tak kiepsko. Nie robił usg jąder.. może tutaj by się przydało coś zbadać

  • StaraczkaPoChlo Znajoma
    Postów: 16 5

    Wysłany: Dzisiaj, 08:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justii94 wrote:
    U Nas też kiepsko. Nie wiem co się dzieje ale od 4 miesięcy mąż co miesiąc jest chory. A to jelitówka, a to jakiś stan podgorączkowy. Najlepsze jest to, że zawsze w dniu owulacji. Śmiejemy się, ze nie potrzebuje monitoringu u gin, bo jego zle samopoczucie nam o tym mówi 😅

    A co do wyników pierwsze podstawowe robiliśmy w styczniu przed pierwszą wizytują w klinice niepłodności. I uważam że chociaż morfologia 3% była poniżej normy to i tak wyniki były świetne. Kolejne po 3 miesiącach od wizyty i tu był dramat. Wszystko poleciało na łeb i szyję. Morfologia 0, mało plemników, wszystkie parametry mega zaniżone ( brak ten fertil on z zalecenia lekarza). Zrobiliśmy sobie 2 miesiące przerwy od kliniki, pozamawialam suplementy nowego wg mojego uznania, wyjechaliśmy na wakacje- trochę oddechu przed ponowną walka. Po powrocie i suplementacji, która sama stworzyłam ponowne badania. Morfologia 4% 😱 co prawda pozostałe parametry ciut poniżej normy, ale światełko w tunelu było. Maz jeszcze zrobił rozszerzone i tutaj już nie było wesoło. Fragmentacja DNA 17% norma 15% i mniej. HBA 46% stres oksydacyjny 6 % 🥹 od tej pory walczymy o poprawę.
    Znowu zmienione suple.
    Kochamy włoską kuchnię, więc u Nas dużo krewetek, ryb, tuńczyka i passaty pomidorowej, cebuli, czosnku i oliwy, ale oczywiście połączonej z makaronem.
    Mąż regularnie chodzi na siłownię, zrezygnował z mocnych treningów. Nie pali. Z piciem okazjonalnie. Raz w weekend co 2 miesiąc. Musi być porządna okazja :)
    Nie mam już pomysłu, dlaczego jest tak kiepsko. Nie robił usg jąder.. może tutaj by się przydało coś zbadać

    A to ja właśnie zapomniałam dodać że mąż ma
    żylaki powrozka nasiennego na jednym jądrze ale androlog powiedział żeby mógł to zoperowac to powinien schudnąć (tak, mąż ma sporą nadwagę i starą się z tym walczyc)

  • Mq1991 Autorytet
    Postów: 392 103

    Wysłany: Dzisiaj, 09:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justii94 wrote:
    Dziewczyny a co biorą Wasi partnerzy? Jakie suple?
    Czy wyniki nasienia mają ok? Bo u nas góry i doliny były z wynikami :(
    Olej z czarnuszki i fertistim dla mężczyzn.
    Nasz lekarz polecał Sermatrop Alfa - podobno najlepszy suplement. Ale jest dość drogi, a mój mąż nigdy problemów z nasieniem nie miał, poza tym zdrowo się odżywia, uprawia sport itp. Więc odpuscilismy

    12.2022 CP usunięta laparoskopowo, jajowód zachowany
    04.2023 badanie HSG
    11.2023 histeroskopia (usunięcie polipa)
    Od 12.2023 stymulacja owulacji
‹‹ 381 382 383 384 385
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

PMS a zdrowie psychiczne i jakość życia. Jak sobie radzić z objawami?

PMS często jest kojarzony głównie z objawami fizycznymi, takimi jak ból brzucha czy wzdęcia. Jednak coraz więcej badań wskazuje, że ma on istotny wpływ również na zdrowie psychiczne kobiet. Dlatego ważne są: zrozumienie związku między PMS a nastrojem i kondycją psychiczną w ogóle oraz nauka skutecznych strategii radzenia sobie z emocjonalnymi skutkami choroby.

CZYTAJ WIĘCEJ

Zaburzenia hormonalne - 8 najczęstszych objawów

Zaburzenia hormonalne - jakie są ich najczęstsze objawy? Które objawy powinny Cię skłonić do wizyty u lekarza i diagnostyki w kierunku zaburzeń hormonalnych? Jakie są najczęstsze przyczyny braku równowagi hormonalnej i jak wygląda leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

4 Problemy z zajściem w ciążę, które możesz wykryć z pomocą aplikacji OvuFriend!

Kalendarz owulacji kojarzy Ci się tylko z wyznaczaniem dni płodnych i terminu owulacji? Jego możliwości są dużo większe! Aplikacja może być pomocna w wykrywaniu problemów związanych z płodnością na bardzo wczesnym etapie. O jakich problemach mowa? Co możesz wykryć z pomocą kalendarza? Kliknij i przeczytaj!   

CZYTAJ WIĘCEJ