X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Test po zastrzyku ovitrelle
Odpowiedz

Test po zastrzyku ovitrelle

Oceń ten wątek:
  • Nutka333 Przyjaciółka
    Postów: 62 23

    Wysłany: 30 września, 22:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ola_45 wrote:
    Mi też :(
    Strasznie mnie dobiła ta sytuacja. Staram się pokazywać że jest ok, ale wewnętrzne mnie to rozbiło.
    Dzisiaj niepotrzebnie wybuchłam na syna. Zwykła głupota. To było niepotrzebne. Wylałam całą swoja frustrację na niego. Szkoda mi go bo cały tydzień widzi swoją mame przybitą i teraz jeszcze to..

    Nie wyrzucaj sobie tego, przechodzisz bardzo ciężki czas w życiu. Postaraj się wytłumaczyć mu, że to nie z tego powodu tak zareagowałaś. Na pewno zrozumie :*

  • Mała.mi 93 Autorytet
    Postów: 417 133

    Wysłany: 1 października, 07:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zaczynamy nowy cykl. 🐒 przyszedł.

    StaraczkaPoChlo lubi tę wiadomość

  • AlicjaRogos Koleżanka
    Postów: 44 6

    Wysłany: 1 października, 08:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dzisiaj miałam monitoring pęcherzyki pękły także teraz pozostaje tylko czekać

    StaraczkaPoChlo, Niktważny lubią tę wiadomość

  • StaraczkaPoChlo Koleżanka
    Postów: 44 15

    Wysłany: 1 października, 09:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mała.mi 93 wrote:
    Zaczynamy nowy cykl. 🐒 przyszedł.

    Ja też dziś dostałam 🐒 i zapisałam się na 8.10 na badanie drożności, trochę się stresuje 🫣

  • LaKaMi Debiutantka
    Postów: 14 7

    Wysłany: 1 października, 09:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie stresuj sie badaniem drożności :) jezeli chodzi o odczucia to ja sie naczytalam przed i byl stres ale niepotrzebny. ☺️ ja praktycznie nie czulam nic, cos jak przy cytologii ☺️ pani doktor tez mowila mi, ze tylko jedna jej pacjentka czuła dyskomfort. A jesli boisz sie wyniku, mysle ze co by nie bylo lepiej wiedziec i działać i pozniej mniej sie denerwowac :*

    Ja sie dzisiaj załamałam… niestety dostałam 🐒… ale byl dziwny , skąpy i trwał krócej. Od 5 dc clostylbegyt , dzisiaj mam 6dc i bol okresowy i znowu plamienie.. nie mam juz siły :( chyba wszystko mi sie rozregulowalo. Za tydzien wizyta..

    StaraczkaPoChlo lubi tę wiadomość

  • Mq1991 Autorytet
    Postów: 463 138

    Wysłany: 1 października, 09:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    StaraczkaPoChlo wrote:
    Ja też dziś dostałam 🐒 i zapisałam się na 8.10 na badanie drożności, trochę się stresuje 🫣
    Ja żałuję, że się tyle naczytalam o badaniu droznosci, bo byłam przerażona. Samo badanie nie jest takie zle, postaraj się nie stresować na zapas :)

    StaraczkaPoChlo lubi tę wiadomość

    12.2022 CP usunięta laparoskopowo, jajowód zachowany
    04.2023 badanie HSG
    11.2023 histeroskopia (usunięcie polipa)
    Od 12.2023 stymulacja owulacji
    10.2024 IUI ❓️
  • Mała.mi 93 Autorytet
    Postów: 417 133

    Wysłany: 1 października, 09:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    StaraczkaPoChlo wrote:
    Ja też dziś dostałam 🐒 i zapisałam się na 8.10 na badanie drożności, trochę się stresuje 🫣
    Ja 11 do lekarza. Muszę z nim pogadać co dalej mam robić. Bo to już się staje nudne i denerwujące 😂 zrobiłam wszystkie badania wszystkie dobrze wychodzą to co jest nie tak.

    StaraczkaPoChlo lubi tę wiadomość

  • moooonaa Przyjaciółka
    Postów: 148 40

    Wysłany: 1 października, 09:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mq1991 wrote:
    Ja żałuję, że się tyle naczytalam o badaniu droznosci, bo byłam przerażona. Samo badanie nie jest takie zle, postaraj się nie stresować na zapas :)

    Ja miałam identycznie, naczytałam się o bólach, o dziwnych odczuciach a było praktycznie nieodczuwalne dla mnie i przedewszystkim bardzo krótkie

  • moooonaa Przyjaciółka
    Postów: 148 40

    Wysłany: 1 października, 09:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mała.mi 93 wrote:
    Ja 11 do lekarza. Muszę z nim pogadać co dalej mam robić. Bo to już się staje nudne i denerwujące 😂 zrobiłam wszystkie badania wszystkie dobrze wychodzą to co jest nie tak.

    A ile stymulacji miałaś? Co jeszcze próbowaliście?

  • StaraczkaPoChlo Koleżanka
    Postów: 44 15

    Wysłany: 1 października, 09:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mała.mi 93 wrote:
    Ja 11 do lekarza. Muszę z nim pogadać co dalej mam robić. Bo to już się staje nudne i denerwujące 😂 zrobiłam wszystkie badania wszystkie dobrze wychodzą to co jest nie tak.

    Ja się zastanawiam czy jeśli wyjdzie że mam drożne jajowody to czy drążyć co jest nie tak że ciągle się nie udaje, jakieś badania genetyczne czy coś czy decydować się na invitro..
    Moja gin ostatnio powiedziała że zrobimy tylko jedna inseminacje bo mąż morfologia 0% i lepiej już kwalifikować się na invitro ale sama nie wiem 😕

  • Mała.mi 93 Autorytet
    Postów: 417 133

    Wysłany: 1 października, 09:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moooonaa wrote:
    A ile stymulacji miałaś? Co jeszcze próbowaliście?

    Teraz będzie 5, ja miałam badania genetyczne i immunologiczne pod kątem moich poronień. Na razie te co miały wyjść źle wyszły dobrze tylko jedna mutacje jakąś mam i mam brać acard a potem luteinę jak będę w ciąży. Czekam na ostatni wynik, mam dostać go 7.10

  • Mała.mi 93 Autorytet
    Postów: 417 133

    Wysłany: 1 października, 10:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    StaraczkaPoChlo wrote:
    Ja się zastanawiam czy jeśli wyjdzie że mam drożne jajowody to czy drążyć co jest nie tak że ciągle się nie udaje, jakieś badania genetyczne czy coś czy decydować się na invitro..
    Moja gin ostatnio powiedziała że zrobimy tylko jedna inseminacje bo mąż morfologia 0% i lepiej już kwalifikować się na invitro ale sama nie wiem 😕

    Ja narazie nie miałam propozycji drożności bo już 2 razy zaszłam w ciążę. Inseminacji mi nie proponował a o invitro narazie nie myślę. My w grudniu będzie rok od pierwszych starań.

  • moooonaa Przyjaciółka
    Postów: 148 40

    Wysłany: 1 października, 12:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    StaraczkaPoChlo wrote:
    Ja się zastanawiam czy jeśli wyjdzie że mam drożne jajowody to czy drążyć co jest nie tak że ciągle się nie udaje, jakieś badania genetyczne czy coś czy decydować się na invitro..
    Moja gin ostatnio powiedziała że zrobimy tylko jedna inseminacje bo mąż morfologia 0% i lepiej już kwalifikować się na invitro ale sama nie wiem 😕


    My morfologia dobra bo aż 6% a pomimo tego zero zajść w ciążę przez 1,5 roku…

  • Niktważny Przyjaciółka
    Postów: 88 23

    Wysłany: 1 października, 14:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mq1991 wrote:
    Ja żałuję, że się tyle naczytalam o badaniu droznosci, bo byłam przerażona. Samo badanie nie jest takie zle, postaraj się nie stresować na zapas :)
    Też miałam tak samo, ból trochę przy zakładaniu wziernika a tak poza tym lekki dyskomfort, bardzo krótkie badanie, ale ponoć jak ktoś ma niedrożne to może boleć.

  • Niktważny Przyjaciółka
    Postów: 88 23

    Wysłany: 1 października, 14:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziś mam monitoring, jest to już 4 cykl starań z lekami,już powoli brakuje mi sił :( do inseminacji jeszcze za wcześnie, ale mam wrażenie że nie uda mi się zajść naturalnie :((

  • Niktważny Przyjaciółka
    Postów: 88 23

    Wysłany: 1 października, 14:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niktważny wrote:
    Dziś mam monitoring, jest to już 4 cykl starań z lekami,już powoli brakuje mi sił :( do inseminacji jeszcze za wcześnie, ale mam wrażenie że nie uda mi się zajść naturalnie :((
    Właśnie wyszłam od gin. Mam 2 pęcherzyki z prawej strony 22 i 18 mm. Jeśli ten cykl nie przyniesie efektu zmieniamy lek na jakiś aromek. Czy któraś z wam miała z nim styczność?

  • moooonaa Przyjaciółka
    Postów: 148 40

    Wysłany: 1 października, 15:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niktważny wrote:
    Właśnie wyszłam od gin. Mam 2 pęcherzyki z prawej strony 22 i 18 mm. Jeśli ten cykl nie przyniesie efektu zmieniamy lek na jakiś aromek. Czy któraś z wam miała z nim styczność?

    Ale piękne pęcherzyki!

    Mnie strasznie boli ten jajnik w którym miałam owulację… a jak kichnęłam dzisiaj to strasznie mnie zakuło.. któraś z Was tak miała?

  • AlicjaRogos Koleżanka
    Postów: 44 6

    Wysłany: 1 października, 15:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niktważny wrote:
    Właśnie wyszłam od gin. Mam 2 pęcherzyki z prawej strony 22 i 18 mm. Jeśli ten cykl nie przyniesie efektu zmieniamy lek na jakiś aromek. Czy któraś z wam miała z nim styczność?
    Tak ja jestem teraz na drugim cyklu z nim póki co wszystko okej pęcherzyki rosną wszakże teraz między 10 a 12 dniem cyklu były one jeszcze za małe i miałam włączona dodatkową dawkę leku aromek która brała od soboty do poniedziałku i we wtorek byłam na monitoringu i pęcherzyki już ładnie podrosły. Tak to standardowo przyjmuje od 3dc przez 5 dni dwie tabletki

    Niktważny lubi tę wiadomość

  • AlicjaRogos Koleżanka
    Postów: 44 6

    Wysłany: 1 października, 15:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niktważny wrote:
    Właśnie wyszłam od gin. Mam 2 pęcherzyki z prawej strony 22 i 18 mm. Jeśli ten cykl nie przyniesie efektu zmieniamy lek na jakiś aromek. Czy któraś z wam miała z nim styczność?
    A jaki lek teraz przyjmujesz ?

  • AlicjaRogos Koleżanka
    Postów: 44 6

    Wysłany: 1 października, 15:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Generalnie nie ma zasady bo w zeszłym roku też miałam aromek i nic się po nim nie działo nawet owulacja nie wystąpiła i miałam zmiane na closty a teraz lek działa 😂

    Niktważny lubi tę wiadomość

‹‹ 394 395 396 397 398 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Zagnieżdżenie zarodka - ile dni po stosunku? Jakie mogą być objawy zagnieżdżenia?

Czym jest i kiedy następuje zagnieżdżenie zarodka w macicy, ile dni po stosunku dochodzi do implantacji? Czy zagnieżdżenie zarodka można zaobserwować? Jakie objawy mogą towarzyszyć implantacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Diagnostyka problemów z płodnością - krok po kroku

Niepłodności nikt się nie spodziewa, a jednak dotyka ona około 1,5 miliona polskich par rocznie. To bardzo dużo! Jakie są najczęstsze przyczyny niepłodności? Kiedy warto rozpocząć diagnostykę i jakie badania zrobić na początek?

CZYTAJ WIĘCEJ