X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Test po zastrzyku ovitrelle
Odpowiedz

Test po zastrzyku ovitrelle

Oceń ten wątek:
  • moooonaa Przyjaciółka
    Postów: 148 40

    Wysłany: 2 października, 13:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeszcze tydzień i testowanko

  • AlicjaRogos Koleżanka
    Postów: 44 6

    Wysłany: 2 października, 13:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moooonaa wrote:
    Jeszcze tydzień i testowanko
    To podobnie jak u mnie kiedy miałaś zastrzyk?

  • moooonaa Przyjaciółka
    Postów: 148 40

    Wysłany: 2 października, 14:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    25.09

  • AlicjaRogos Koleżanka
    Postów: 44 6

    Wysłany: 2 października, 14:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moooonaa wrote:
    25.09
    Ja 27.09 także jeszcze trochę pozostaje czekać od dzisiaj u mnie dodatkowo wjechała luteina dopochwowo

  • moooonaa Przyjaciółka
    Postów: 148 40

    Wysłany: 2 października, 14:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AlicjaRogos wrote:
    Ja 27.09 także jeszcze trochę pozostaje czekać od dzisiaj u mnie dodatkowo wjechała luteina dopochwowo

    Ja właśnie w żadnym cyklu nie miałam nic włączane już po zastrzyku i się zastanawiam czy to okej, często czytam że dziewczyny biorą po owulacji duphaston albo luteinę albo heparynę

  • Cytrynka 🍋 Przyjaciółka
    Postów: 62 20

    Wysłany: 2 października, 14:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AlicjaRogos wrote:
    Ja 27.09 także jeszcze trochę pozostaje czekać od dzisiaj u mnie dodatkowo wjechała luteina dopochwowo
    U mnie zastrzyk 29.09 😊od jutra duphaston, cyclogest i acard :) od pozytywnego testu heparyna, ale na to nie liczę - nadziei brak 🤣

    ✔️PCOS
    ✔️Niedoczynność tarczycy
    ✔️Hipoglikemia reaktywna
    ✔️Zespół antyfosfolipidowy
    ✔️MTHFR_1298A>C HOMO
    ✔️PAI-1 HETERO

    🥰Kariotypy prawidłowe
    🥰 Badanie nasienia prawidłowe


    09.2020 - 👧CÓRECZKA - nasza Zosia 🥰pierwszy cykl starań, ciąża bezproblemowa

    Starania o rodzeństwo od 12.2021 😊:
    06.2022 💔 poronienie zatrzymane, 6tc
    02.2023 💔 terminacja 18tc, zagrożenie mojego życia, synek z wadami letalnymi

    Potem przerwa, starania od 05.2024
    08.2024 Lametta + Zivafert (dwa pęcherzyki 18mm i 20mm, oba pękły)✖️
    09.2024 Lametta + Zivafert (jeden pęcherzyk 22mm, pękł)✖️
    10.2024 Lametta + Zivafert (jeden pęcherzyk 19mm na dzień przed zastrzykiem, pękł)
  • AlicjaRogos Koleżanka
    Postów: 44 6

    Wysłany: 2 października, 14:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moooonaa wrote:
    Ja właśnie w żadnym cyklu nie miałam nic włączane już po zastrzyku i się zastanawiam czy to okej, często czytam że dziewczyny biorą po owulacji duphaston albo luteinę albo heparynę
    Ja w tym cyklu a to drugi on niedzieli mam włączony acard od dzisiaj dodatkowo luteina dwa razy dziennie i od pozytywnego testu clexane ale to dlatego że w badaniach po poronieniu wyszły mi mutacje

  • moooonaa Przyjaciółka
    Postów: 148 40

    Wysłany: 2 października, 15:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AlicjaRogos wrote:
    Ja w tym cyklu a to drugi on niedzieli mam włączony acard od dzisiaj dodatkowo luteina dwa razy dziennie i od pozytywnego testu clexane ale to dlatego że w badaniach po poronieniu wyszły mi mutacje

    Ja nie miałam poronień ale robiłam badanie na te mutacje i też jakieś mam, dlatego muszę brać metylowana formę witaminy B

    Acard biorę od czerwca, aczkolwiek ktoś mi mówił że on blokuje owulację dlatego odstawiłam na koniec sierpnia i w końcu teraz miałam owulację

  • AlicjaRogos Koleżanka
    Postów: 44 6

    Wysłany: 2 października, 15:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moooonaa wrote:
    Ja nie miałam poronień ale robiłam badanie na te mutacje i też jakieś mam, dlatego muszę brać metylowana formę witaminy B

    Acard biorę od czerwca, aczkolwiek ktoś mi mówił że on blokuje owulację dlatego odstawiłam na koniec sierpnia i w końcu teraz miałam owulację
    No właśnie zależy co tam wyjdzie w tych mutacjach to chyba wtedy dopasowują leki a acard dopiero przyjmuje pierwszy raz teraz i zawsze już po zastrzyku kilka dni

  • moooonaa Przyjaciółka
    Postów: 148 40

    Wysłany: 2 października, 15:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AlicjaRogos wrote:
    No właśnie zależy co tam wyjdzie w tych mutacjach to chyba wtedy dopasowują leki a acard dopiero przyjmuje pierwszy raz teraz i zawsze już po zastrzyku kilka dni

    Kiedy planujesz testować? Sprawdzasz ile zastrzyk się utrzymuje w organizmie?

  • AlicjaRogos Koleżanka
    Postów: 44 6

    Wysłany: 2 października, 16:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moooonaa wrote:
    Kiedy planujesz testować? Sprawdzasz ile zastrzyk się utrzymuje w organizmie?
    Najlepiej to już 😂 nie sprawdzałam ile więc pierwszy test może jakiś w weekend zrobię w pierwszym cyklu też jakoś około 10 dnia sprawdzałam i zastrzyku już nie bylo

  • moooonaa Przyjaciółka
    Postów: 148 40

    Wysłany: 2 października, 16:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AlicjaRogos wrote:
    Najlepiej to już 😂 nie sprawdzałam ile więc pierwszy test może jakiś w weekend zrobię w pierwszym cyklu też jakoś około 10 dnia sprawdzałam i zastrzyku już nie bylo


    Te czekanie jest straszne…

  • AlicjaRogos Koleżanka
    Postów: 44 6

    Wysłany: 2 października, 16:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moooonaa wrote:
    Te czekanie jest straszne…
    No najgorsze jeszcze w pierwszym cyklu na nic się nie nastawiałam jakoś a teraz tak jakby nadzieję mam większe

  • moooonaa Przyjaciółka
    Postów: 148 40

    Wysłany: 2 października, 16:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AlicjaRogos wrote:
    No najgorsze jeszcze w pierwszym cyklu na nic się nie nastawiałam jakoś a teraz tak jakby nadzieję mam większe

    Ja po dwóch ostatnich cyklach bez nadzieji bo nie było owulacji to teraz po informację że pęcherzyk pękł jakoś od razu sobie wkręciłam, że się udało

  • Niktważny Przyjaciółka
    Postów: 88 23

    Wysłany: 2 października, 17:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moooonaa wrote:
    Ja nie miałam poronień ale robiłam badanie na te mutacje i też jakieś mam, dlatego muszę brać metylowana formę witaminy B

    Acard biorę od czerwca, aczkolwiek ktoś mi mówił że on blokuje owulację dlatego odstawiłam na koniec sierpnia i w końcu teraz miałam owulację
    Jakie to są konkretnie badania ?

  • Mała.mi 93 Autorytet
    Postów: 417 133

    Wysłany: 2 października, 17:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AlicjaRogos wrote:
    Ja w tym cyklu a to drugi on niedzieli mam włączony acard od dzisiaj dodatkowo luteina dwa razy dziennie i od pozytywnego testu clexane ale to dlatego że w badaniach po poronieniu wyszły mi mutacje

    Mi właśnie też wyszły mutacje i teraz biorę acard a jak zajdę w ciążę heparynę

  • moooonaa Przyjaciółka
    Postów: 148 40

    Wysłany: 2 października, 17:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niktważny wrote:
    Jakie to są konkretnie badania ?

    Test na trombofilie wrodzona

  • moooonaa Przyjaciółka
    Postów: 148 40

    Wysłany: 2 października, 17:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mała.mi 93 wrote:
    Mi właśnie też wyszły mutacje i teraz biorę acard a jak zajdę w ciążę heparynę


    To to samo co ja, tylko jak pisałam wyżej uważaj z tym acardem bo mi prawdopodobnie blokował owulację. Bezpieczniej brać dopiero po owulacji

  • Niktważny Przyjaciółka
    Postów: 88 23

    Wysłany: 2 października, 19:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moooonaa wrote:
    Test na trombofilie wrodzona
    Kurcze nie miałam takiego badania ani nikt mi nie zlecał, przyjaciółka mi o tym mówiła ostatnio żebym sobie zrobiła może rzeczywiście warto 🫣 a ile takie badanie kosztuje?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 października, 19:22

  • Migotka96 Debiutantka
    Postów: 15 8

    Wysłany: 2 października, 19:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moooonaa wrote:
    Jeszcze tydzień i testowanko

    Nie wytrzymałam i zrobiłam dziś test, 8 dzień po zastrzyku j jasna kreska wiec pewnie pozostałości po orvitelli. Następny test planuje zrobić 14 dni po zastrzyku czyli 8.10. Bardzo liczę na ten cykl mimo ze nie odczuwam tak jak wy żadnego bólu w jajnikach itp. ;( a wy kiedy testujecie? Tez 8.10?

    Endometrioza 🦠
    AMH 4,45

    Stymulacja
    Lametta + 💉 Orvitelle + Duphaston

    1cs
    Pęcherzyk nie pękł, cykl bezowulacyjny

    2cs
    14-18.09 lametta
    14dc pęcherzyk 22mm - 💉orvitelle
‹‹ 396 397 398 399 400 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Perimenopauza - czym jest, jak na nas wpływa i jak sobie możemy z nią poradzić!

Czym jest perimenopauza i czym różni się od menopauzy? Czy jeśli masz 40 lat to ten temat może dotyczyć również Ciebie? W jaki sposób perimenopauza się zaczyna? Jakie są typowe i nietypowe objawy spadku i burzy hormonów przed menopauzą? Czy można temu zapobiec, jak sobie radzić z objawami i jak dbać o zdrowie, gdy spada estrogen? Wraz z ekspertami stworzyliśmy dla Ciebie artykuł, z którego dowiesz się wszystkiego, czego potrzebujesz o swoim zdrowiu hormonalnym w okresie perimenopauzy.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak szybko zajść  w ciążę? Unikaj tych 7 rzeczy!

Na pierwszy rzut oka poczęcie dziecka wydaje się proste – wystarczy kochać się i potem tylko czekać na brak miesiączki. Dla potwierdzenia zrobić test ciążowy i załatwione! W rzeczywistości często wygląda to nieco inaczej. Dla wielu par podjęcie decyzji o powiększeniu rodziny i pojawienie się pozytywnego testu ciążowego nie następuje w tym samym miesiącu, kwartale bądź roku. Dlaczego? Przeczytaj, co może utrudniać zajście w ciążę i czego unikać, aby szybko zajść w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ